Állatbarátok

Több
18 éve 7 hónapja #283466 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én vasárnap a barátnőm lován lovagoltam nagyon jó volt kifejezetten jó volt szőrén ültük vagyis volt 1 alátétünk is! :wink:
Elösszőr 1 kicsit féltem mert a másik 2 ló féltékeny lett rám és élkeztek utánam vágtázni erre én is gyorsabra fogtam a tempót! 8)
Az öcsémet is felültettük aki nem tud lovagolni szép volt mondhatom?

Mol vannak Silimáék?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283426 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Nekem egy gyönyörű csuklyás patkányom van, aki nemsokára lesz egy éves. Sajnos elég félénk, meg harapós is egy kicsit, de én nagyon szeretem. Már nagyon régóta szerettem volna egy kis patkány és tavaly áprilisban kaptam meg, miután anyát sikerült rávenni, hogy megengedje.
Régebben volt egy hörink. Nagyon sokáig élt, de végül rákban pusztult el.
:bawling:
Mostani életcélom, hogy lótenyésztő lehessek, mert imádom a lovakat. Sajnos lovam még nincs, de minden erőmmel azon leszek, hogy mindezt megvalósíthassam. Meg akkor már jó sok kutyát is szeretnék, meg egy kis kígyót, stb.


Én imádom a lovakat és lovagolni is nagyon szeretek! :D
Jah, és szintén szeretnék saját lovat, de egyenlőre csak odáig jutottam, hogy az egyik ló tulajdonosával felesben fizetjük majd a bértartást, és cserébe én is lovagolhatom a lovat!
Nah, de lesz nekem még saját lovam! Majd meglátjátok! 8)

Heledir, azt hiszem, máris van bennünk valami közös! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283423 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem egy gyönyörű csuklyás patkányom van, aki nemsokára lesz egy éves. Sajnos elég félénk, meg harapós is egy kicsit, de én nagyon szeretem. Már nagyon régóta szerettem volna egy kis patkány és tavaly áprilisban kaptam meg, miután anyát sikerült rávenni, hogy megengedje.
Régebben volt egy hörink. Nagyon sokáig élt, de végül rákban pusztult el.
:bawling:
Mostani életcélom, hogy lótenyésztő lehessek, mert imádom a lovakat. Sajnos lovam még nincs, de minden erőmmel azon leszek, hogy mindezt megvalósíthassam. Meg akkor már jó sok kutyát is szeretnék, meg egy kis kígyót, stb.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283118 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is, én is!!! :D Én is el akarom mondani, hogy nekem egy tündéri nőstény cicám van, aki a Nessa névre hallgat
(Vagyis hallgatna, ha nem gügyögnék neki állandóan :oops: , így lassacskán már jobban hallgat a "Drágaságom", Gyönyörűm", "Kincsem", "Édesem" és az efféle jelzőkre, mint a nevére... :wink: :roll: )

Kicsit el van kényeztetve, ugyanis elég engedékeny vagyok vele szemben! (Magyarul: kezdve onnan, hogy velem alszik az ágyban, szinte minden mag van neki engedve) :oops: :D

Nessa mellett van még egy Georgina (röv: Gina) nevű hovawart kutyám is, akinek heteken belül megszületnek a kölykei! :D
A szomorú az, hogy a kölyköket minden bizonnyal el kell altatni, mert nincs lehetőségünk megtartani őket! :(
Én ugyan feladtam pár hirdetést, de nem valószínű, hogy lesz rájuk jelentkező... :( :cry: :bawling:
Sajnos nem lesznek fajtiszták, mert az apjuk kuvasz volt, ezért nincs sok esély, hogy sikerül gazdit találni nekik! :(

És a bosszantó az, hogy az egész családban egyedül én teszek erőfeszítéseket azért, hogy sikerüljön otthont találni a kicsiknek, mert mindenki más teljesen belenyugszik az elaltatás gondolatába! :? :evil: :shake:

De annyira borzasztó már maga a gondolat is, hogy ezek a csöppségek esélyt se kapjanak!!! :(

Na, hát, mindenkitől elnézést, hogy így kifakadtam, de muszáj volt kiadnom magamból... :oops: :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283043 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Látom nem nagyon érdekel titeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282457 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
img.tar.hu/berkiturull/size2/189 ... 4084b53692
Ari a kép Apa és kutyák!
img.tar.hu/berkiturull/size2/189 ... 20348c4f23
nagyobacskán
img.tar.hu/berkiturull/size2/189 ... 3048ba4556
Zsazsa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282349 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elendin Nimnáró írta:

Vikil írta: Érdekel valakit hogy zajlik 1 ilyen solymászat?


Engem érdekel!Imádom a gyorsröptű madarakat!:)


Remélem mindenki tudja hogy solymászni nem csak sólyommal lehet hanem héjával, sassal, karvalyja van hol keselyűvel.
Sólyommal való solymászathoz szükséges 1 tarisznya, 1 kutya méghozzá magyarvizsla (és nem pointer!!), bábu, hívóhús, a madár felszrelései( béklyó, adó,gyűrű stb)
Szal mikor már javában burgyingol az ember vagyis eléri azt a helélyet hol úgy gondolja lessz zsákmány és el is tudja kapni a madár akkor elereszti! Szal a madárnak nagy szokása felmenni író magasba (tűnmőben) röpköd 1 kicsit és lejön a fák megasságában kb. Eközben a kutya állás talát vagyis áll a kuty. ez azt jelenti a hogy a kutya talált vanmit az avarban és megmerevedve áll.
Ha a solymász látja hogy a mdát a pontosan a feje fölött van akkor a kutyát elküldi hogy zavarja fel Menj!! jelszóval.
A felriadt vadat (most legyen fácán jó?!) akkor a madár tökéletesen fejbe hárba vagy segbe rugja a fácánt (ha fejbe akkor általában eltörika nyaka)
de az nagyon ügyi medár. :D
Szal ha lebirkozza a fácánt akkor elkezdi megkopasztni és a solymász elveszt tőle a fácánt és a csali husit adja oda neki!
Ha minden igaz kb ilyen de 1 hájászat egészenmás!
Meg más csoportosan és más külön!
De ha valami jól megírt pedzést szeretnétek olvasni ajánlom a www.magyarsolymaszegyesulet.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282329 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Emu, kacsacsőrű emlős, kiwi????? :twisted:


Kakapó, hidasgyík, sisakos kazuár, vízioposszum... :)

Vikil, csak mértékkel irigyelj, elég sok baj van velük... De persze aranyosak... Itt döglenek a fotelban... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282328 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: rengeteg képet tudnék felrakni csak hogy nem tom hogyan kell! :cry:


Sok állat rulz! Csak etetni ne kellene.
Régebben nekünk is sokkal több volt, de sajnos nem tudtuk már tartani őket.
Regeljél a tár.hu ra, oda feltöltheted, és a linket be tudod ide írni...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282308 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elendin Nimnáró írta: Sólyom?!?! Héja?Imádom őket!Leszünk barátok? :lol: :wink:


Ja igaz én már kicsit unom mert végülis amíóta az eszemet tudom mindig voltak ilyen állataink! :wink:
Én Silimát irigyelem a kutyusa miadt!
Legyünk haverok és gyere nézd meg őket nagyon arik ha lennék olyan ügyes rengeteg képet tudnék felrakni csak hogy nem tom hogyan kell! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282263 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A héja pontos jé, kicsinyeim. ;) Javítva.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282262 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sólyom?!?! Héja?Imádom őket!Leszünk barátok? :lol: :wink:

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282258 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem egy fajtiszta huskey kutyusom van, és az anyja most megint vemhes! Ha minden jól megy, így lesz még egy kutyusom! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282249 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:
Emu, kacsacsőrű emlős, kiwi????? :twisted:


Ráhibáztál mert karácsonyra Emut kaptam! Beeeeeee!
Apa vadászott este és szembe jött vele a Berekbe 1 Emu és hazahozta! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282243 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Na most én jövök!

13 kanári (de szaporodásba fogtak), 1 kékhomlokú amazon papagáj, 3 degu, 5 sólyom, 1 héja, rengeteg csirke, liba, kacsa, görények(ugye Ethuil :wink: )kacagógerle, megszámlálhatatlan galamb, 1muflon. Asszem ennyi!
De rengeteg állatunk már volt! Alig tudsz olyat mondani mind nem volt még!


Emu, kacsacsőrű emlős, kiwi????? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282240 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na most én jövök!

13 kanári (de szaporodásba fogtak), 1 kékhomlokú amazon papagáj, 3 degu, 5 sólyom, 1 héja, rengeteg csirke, liba, kacsa, görények(ugye Ethuil :wink: )kacagógerle, megszámlálhatatlan galamb, 1muflon. Asszem ennyi!
De rengeteg állatunk már volt! Alig tudsz olyat mondani mind nem volt még!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282133 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzejéétek el! Minden kiskutyánk elkelt.
viszon az anyjuk most itt nyávog és keresi őket... ma vitték el az utolsót

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281978 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nálunk csak egy macs van, aki eléggé kövér, és tündéri aranyos :)

és a környék összes macskája hozzánk jár kajálni, mert még rendes is :) :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281967 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Nálunk van 2 kutya, 4-5 macska, nyaranta több és akkor van 4-5 süni is. :wink:
És van másfél sárkány :?


A macsekszám nálunk is változó, attól függ, mennyi pajzás kandúr garázdálkodik az utcában :lol:
sárkány :eek2: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281966 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk van 2 kutya, 4-5 macska, nyaranta több és akkor van 4-5 süni is. :wink:
És van másfél sárkány :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281965 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elendin Nimnáró írta: Tündék,emberek és minden egyebek milyen állataitok vannak és hány?Kiváncsi vagyok,mert nálunk kisebb fajta állatfarm működik:) 9 kutya, 3 macska, 3 mosómedve.Ez a jelenlegi állás.Hogy eddig hány és hányfajta állatom volt nem is tudom...Kegyetlenség egy kiskutyát a földhöz vágva megölni.Az ivartalanítás hasznosabb,ha esetleg elszökik a kutya nem növeli,az így is hatalmas számú kóborkutya populációt.


2 kutya, 4 macska, sok tyúk, 1disznattyú, pók a sarokban (ez nálunk, az előbbiek nagyiméknál :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281912 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elendin Nimnáró írta: Tündék,emberek és minden egyebek milyen állataitok vannak és hány?Kiváncsi vagyok,mert nálunk kisebb fajta állatfarm működik:) 9 kutya, 3 macska, 3 mosómedve.Ez a jelenlegi állás.Hogy eddig hány és hányfajta állatom volt nem is tudom...Kegyetlenség egy kiskutyát a földhöz vágva megölni.Az ivartalanítás hasznosabb,ha esetleg elszökik a kutya nem növeli,az így is hatalmas számú kóborkutya populációt.


2 kutya, 4 és fél macska (bár jelenleg ők csak bujdosóban illetve ketten a házban laknak mert az új kutya csak nyárson szereti a macskát)
1 hörcsög, 1 patkány, kb 300 botsáska. (lehet hogy botsáska csak 50 van, de úgyus hamarosan szaporodnak ez esetben)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281853 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima látom neked is szép állatsereged van,örülök,hogy nem csak az én családom őrült;).

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281848 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Elendin Nimnáró írta: Tündék,emberek és minden egyebek milyen állataitok vannak és hány?Kiváncsi vagyok,mert nálunk kisebb fajta állatfarm működik:) 9 kutya, 3 macska, 3 mosómedve.Ez a jelenlegi állás.Hogy eddig hány és hányfajta állatom volt nem is tudom...


Te akartad... :twisted: Szal. 10 kutya (5 uszkár, 1 beagle, 1 mopsz, 1 Jack Russel terrier, 2 keverék) 1 macsek, 3 rozellapapagáj, 3 hullámos papagáj, 1 kacagógerle, 2 zebrapinty, 2 kanári, 2 teknős (vörösfülű ékszer- és királyteknős) kb. 200 hal (guppik, szifók, harcsácskák) és egy dolmányos varjú. Mosómedvém sajnos nincs... :(
Solymászat érdekel, de sajna csak elméleti szinten... :P :(

Na, én ennél jóval szerényebb állatpopulációval rendelkezek. Van egy darab fekete macskám. :) A solymászat az engem is érdekelne, de sajnos errefelé nem megfelelő a terep, meg tartani se tarthatnám. :roll: :(

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281839 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elendin Nimnáró írta: Tündék,emberek és minden egyebek milyen állataitok vannak és hány?Kiváncsi vagyok,mert nálunk kisebb fajta állatfarm működik:) 9 kutya, 3 macska, 3 mosómedve.Ez a jelenlegi állás.Hogy eddig hány és hányfajta állatom volt nem is tudom...


Te akartad... :twisted: Szal. 10 kutya (5 uszkár, 1 beagle, 1 mopsz, 1 Jack Russel terrier, 2 keverék) 1 macsek, 3 rozellapapagáj, 3 hullámos papagáj, 1 kacagógerle, 2 zebrapinty, 2 kanári, 2 teknős (vörösfülű ékszer- és királyteknős) kb. 200 hal (guppik, szifók, harcsácskák) és egy dolmányos varjú. Mosómedvém sajnos nincs... :(
Solymászat érdekel, de sajna csak elméleti szinten... :P :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281806 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tündék,emberek és minden egyebek milyen állataitok vannak és hány?Kiváncsi vagyok,mert nálunk kisebb fajta állatfarm működik:) 9 kutya, 3 macska, 3 mosómedve.Ez a jelenlegi állás.Hogy eddig hány és hányfajta állatom volt nem is tudom...Kegyetlenség egy kiskutyát a földhöz vágva megölni.Az ivartalanítás hasznosabb,ha esetleg elszökik a kutya nem növeli,az így is hatalmas számú kóborkutya populációt.

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281804 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Érdekel valakit hogy zajlik 1 ilyen solymászat?


Engem érdekel!Imádom a gyorsröptű madarakat!:)

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281763 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kormoránt engedtünk vissza vasárnap a természetbe
Tök édi volt Szeretem a kormoránszkikat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281644 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Rabyn írta: Az embergyereket sem csapjuk földhöz ha úgy születik, hogy nem akartuk!


Ez off:
De igen, sajnos :( :( :(


Engem a nővérem leejtett kisbaba koromban!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281614 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutya teljesen normális lesz ha úgy ivartalanítjuk hogy sosem szült. Legalábbis Buksi kutya 14 év alatt egyszer se mondta, hogy ő ne volna normális.

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.127 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére