Állatbarátok

Több
18 éve 8 hónapja #280651 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Mit adjunk nekik? Négy hetesek

Welpmix mi azt használjuk és garantáltan jó!
És ne haggyátok hogy elfogyasszák a kiskutyák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280628 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mit adjunk nekik? Négy hetesek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280618 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: A kutyánk naggyon lefogyott. Tudom, hogy az öt kisuktya (kettőnek még mindig nincsen gazdája..) tehet róla, de mit adjunk neki enni, hogy ne fogyjon el teljesen? És tiszta letargiás is...


Szopiznak még a kiskutyák mert ha igen akkor adjatok nekik kiegészítőket mert elfogyaztják a az anyucit! :cry: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280606 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutyánk naggyon lefogyott. Tudom, hogy az öt kisuktya (kettőnek még mindig nincsen gazdája..) tehet róla, de mit adjunk neki enni, hogy ne fogyjon el teljesen? És tiszta letargiás is...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280301 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ezúton közlöm a néppel, hogy lóhiányom van! És még lesz is egy ideig, úgy néz ki... :( Október legelején ültem utoljár alovon... :( és még februárig nem is fogok... :( Pont a téli lovaglás marad ki, az a legjobb...
Hülye nyelvvizsga... :(


Szegényem!
Én sem ülhatek 1 jó darabig többet lovon :evil: :cry: :cry:
Ennyit erről

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280248 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezúton közlöm a néppel, hogy lóhiányom van! És még lesz is egy ideig, úgy néz ki... :( Október legelején ültem utoljár alovon... :( és még februárig nem is fogok... :( Pont a téli lovaglás marad ki, az a legjobb...
Hülye nyelvvizsga... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280232 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Mal-estel írta:

Vikil írta: Hova lettetek emberek?
Szünet mér csak 1 nap!!!!
Nekünk szerdán nincs tanítás!!! :wink:

De jó egyeseknek :roll: :evil: :x

:D
Nekem még 1 művtöri meg 1 matekdoga...
De ez semmi, holnap 1 fizikaóra... Az halál lesz :cross: :o h: . Csak ettől mentsen meg vki...


Én leütöm a te tanárodat te meg az enyémet ok?
Igaz te pasi vagy téged csak betámadna! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280182 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Hova lettetek emberek?
Szünet mér csak 1 nap!!!!
Nekünk szerdán nincs tanítás!!! :wink:

De jó egyeseknek :roll: :evil: :x

:D
Nekem még 1 művtöri meg 1 matekdoga...
De ez semmi, holnap 1 fizikaóra... Az halál lesz :cross: :o h: . Csak ettől mentsen meg vki...

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280180 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Hova lettetek emberek?
Szünet mér csak 1 nap!!!!
Nekünk szerdán nincs tanítás!!! :wink:


Nekünk már hétfő óta vizsgaidőszak van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280175 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hova lettetek emberek?
Szünet mér csak 1 nap!!!!
Nekünk szerdán nincs tanítás!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280027 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Már megint leeestem a lórol!
Bebakolt 3 x is!idegesítő nem akartam benenni az olasz ográndozo lovak közé aztán leugrottam! alapjáva véve!
Olyan érzékeny hogy nem igaz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280026 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Nyihi :D media.putfile.com/talkingdog :D :lol:


Hmmmm
Én is megtanítottam a kutyámat ennyire beszélni...
végig vágtam egy bottal, és amikor kérdeztem: Mivel bántottalak? Mindjárt válaszolt rá: Favééég! :roll: :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280022 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279983 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
figyelem!
Két kiskutyának nincsen gazdája. Január végétől elviehtők. Ha tudtok bárkit akinek kéne akkor szóljatok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279976 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megadok 1 címet lehet nézegetni a pa képe i rajta van!www.magyarsolymaszegyesulet.hu/
Szerintem ari!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279911 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na a solymászat az engem is roppantul érdekelne. :) Nem, mintha errefelé lenne lehetőség rá, de attól még jó lenne. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279908 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Vikil, nekem sajnos nem adatott meg a sólyometetés, vagy a közelebbi kapcsolat velük. Nekem marad Rebeka, aki minden alkalommal kiharap egy darabot a kezemből, mikor megetetem... :D Bár, mint tudjuk, "Ha egy varjú a kezedből eszik, előbb-utóbb a lábadból is fog..." ;) :D


Mi neveltünk már hollót és varjut is. Tudom hogy milyen ez a helyzet rosszak minta a fene! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279812 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil, nekem sajnos nem adatott meg a sólyometetés, vagy a közelebbi kapcsolat velük. Nekem marad Rebeka, aki minden alkalommal kiharap egy darabot a kezemből, mikor megetetem... :D Bár, mint tudjuk, "Ha egy varjú a kezedből eszik, előbb-utóbb a lábadból is fog..." ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279811 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Madarakat nem bántani! :nono: ;)
Jóatyám a minap véletlenül fényképezett egy vándorsólymot, mikor egy épületet fényképezett, és csak itthon tűnt fel, hogy az egyik párkányon egy vándorsólyom csücsül. (Bár ő vércsének nézte ;) :P :D )


Drágám én vagyis mi nem bántanánk soha a madarakat!!
Nagyonkicsit eltörném a gyerek kezét ha bántani merni kicsike sólymocskámat!! :wink:
Tudok olyan képet is küldeni hogy a sólymot kézből etetem mikor fióka volt még meg még sok másik fajtát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279804 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Madarakat nem bántani! :nono: ;)
Jóatyám a minap véletlenül fényképezett egy vándorsólymot, mikor egy épületet fényképezett, és csak itthon tűnt fel, hogy az egyik párkányon egy vándorsólyom csücsül. (Bár ő vércsének nézte ;) :P :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279770 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Silima írta: Ma délelőtt egy buta karvaly úgy nekirepült az ablalkunknak, hogy csak úgy csattant. Az ablak nem tört be, sztem a karvaly sem, mert elrepült, vagyis nem találtuk meg...
Ideje kiragasztani a madársziluetteket... :oops:


Nálunk a Karvaly elhordja a verebeinket! Nem marad tavaszig verebünk!
Apa azt mondta hogy befogja, de nem hiszem! :lol:


Szedje is csak össze a buta csiripelőket!!! :twisted:
Karvalyból ugyis kevesebb van.
Érdekesség, hogy a Somlón nincsen seregély, ugyanis a hegyen lakik egy solyom család... :roll: :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279680 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ma délelőtt egy buta karvaly úgy nekirepült az ablalkunknak, hogy csak úgy csattant. Az ablak nem tört be, sztem a karvaly sem, mert elrepült, vagyis nem találtuk meg...
Ideje kiragasztani a madársziluetteket... :oops:


Nálunk a Karvaly elhordja a verebeinket! Nem marad tavaszig verebünk!
Apa azt mondta hogy befogja, de nem hiszem! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279603 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Silima írta: Ma délelőtt egy buta karvaly úgy nekirepült az ablalkunknak, hogy csak úgy csattant. Az ablak nem tört be, sztem a karvaly sem, mert elrepült, vagyis nem találtuk meg...

Bolha elvitte? :D


Bolha csuklott a hidegtől és szánnivalóan reszketett, mikor kimentünk megkeresni a madár hulláját... :D Kicsi kutya, rövid a szőre, és puha és meleg a pocakja. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279581 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ma délelőtt egy buta karvaly úgy nekirepült az ablalkunknak, hogy csak úgy csattant. Az ablak nem tört be, sztem a karvaly sem, mert elrepült, vagyis nem találtuk meg...

Bolha elvitte? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279570 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma délelőtt egy buta karvaly úgy nekirepült az ablalkunknak, hogy csak úgy csattant. Az ablak nem tört be, sztem a karvaly sem, mert elrepült, vagyis nem találtuk meg...
Ideje kiragasztani a madársziluetteket... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279084 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Serrana/Taurin írta: Élet és halál kéz a kézben jár. Az én drága kiskutyámat csütürtökön altattuk el. (élt 7 évet és csontrákja volt :bawling: :bawling: :cry: :bawling: :bawling: )


Részvétem. :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279051 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Virág (Leila) írta: Rabyn: Jajj, nagyon édik!! És milyen érdekes az az egy fekete...az apjuk fekete?
Ethuil: Én is azt hittem nyáron, hogy terhes a kutyusom, mert elvittük pároztatni, és utánna mintha nagyobbak is lettek volna a cicijei, de mégsem jött össze a dolog...és a hasa neki se volt nagy... :? De ettől még lehet, hogy nektek szerencsétek lesz!! És egy könyvben olvastam, hogy nem minden kutyán látszik, hogy terhes...valamelyiknek az utols héten nő meg csak egy kicsit a hasa...szóval sok sikert!!! Drukkolok nektek! Én meg majd tavasszal próbálkozok újra az én kis beagle-mel...télre nem vállalok kiskutyákat... :D


Lehet hogy csak álterhes volt.
Az én egyik régebbi kutyám is volt álterhes.
És csaknem lett gyerek.


Aztán kb egy évvel később előjel nélkül született egy darab kölyke.


A mi kutyánk is álterhes volt a vizsla! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278944 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Élet és halál kéz a kézben jár. Az én drága kiskutyámat csütürtökön altattuk el. (élt 7 évet és csontrákja volt :bawling: :bawling: :cry: :bawling: :bawling: )

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278812 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Majd megkérdezem a hugomat tud-e számot adni. Ugyanis a mi esetünk ugy történt, hogy a hugom levitte a kutyát az meg elszökött és mire utolérte...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278811 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: A papa egy beagle:))

Dejó! Nagyon édik!! Suginak, az én kicsi beagle-mnek sajna nincs még párja...akivel ti pároztattátok, az fajtiszta? Mert ha igen, priviben adnál nekem valami adatot róla?
Alyr: Igen, valószínű!! Remélem jövőre neki is sikerül legalább egy:)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.115 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére