Állatbarátok

Több
19 éve 9 hónapja #237486 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Fimbrethil írta: Pedig az én egyik oszttársam azért jelentkezett állatorvosira, mert szeret szurni, vágni, apritani, kinyirni...
szerencsére nem vették fel...


Juhéjj! :) 8)

Vewy: Nagyon ari a nyuszid!! :) Egyik osztálytársamnak van és anyukája mesélte,hogy náluk a reggeli úgy megy, hogy először a nyuszik (mivel kettő van neki) esznek, majd párhuzamban bekapcsolódik a Gazdi is :D (Ez kb. olyan,mint a kutyusom imádja a répát, de csak ha eszi valaki a családból előtte. ..Egy falat a kutyusnak, egy a Gazdinak.. :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237461 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Olvastátok már Dr. Taylor könyveit? (Hogyan lettem állatkerti orvos?;A türelmes elefánt)


Én olvastam a Hogyan lettem állatkerti orvos.t és a Vadállatok orvosa-t. Ha már itt tartunk, a James Herriot könyveket ismeritek? (MInden égő az ég alatt, Apraja.nagyja megbabonázott, stb.) Nekem mindegyik nagyon tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237459 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pedig az én egyik oszttársam azért jelentkezett állatorvosira, mert szeret szurni, vágni, apritani, kinyirni...
szerencsére nem vették fel...

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237439 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

trinkler/tornanrenawe írta: Az állatorvosok szadisták, ezt mindenki tudja ;)
Viccen kívül: fel tud valaki sorolni nekem öt jó indokot arra, hogy miért is szeret az ember állatot tartani?


Szerintem az állatorvosok inkább mazochisták... :lol:

Olvastátok már Dr. Taylor könyveit? (Hogyan lettem állatkerti orvos?;A türelmes elefánt)

1.) Mindig akad valaki, aki örül ha hazamész (mégha csak az éhség miatt is :lol: )
2.) Van jobb dolog egy puha állatkölyöknél???! :twisted:
3.) Jelzi, ha idegen, vagy nem kívánatos személy érkezik
4.) Antidepresszáns hatásúak
5.) Mi értelme lenne az életednek, ha még egy kutya sincs benne???!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237438 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

trinkler/tornanrenawe írta: Viccen kívül: fel tud valaki sorolni nekem öt jó indokot arra, hogy miért is szeret az ember állatot tartani?


1. Aranyosak.
2. Úgy érzi az ember közelebb kerül a természethez, ahonnan jött.
3. Kell egy hobbi.
4. Össze lehet őket hasonlítani embertársainkkal, ez utóbbiak kárára.
5. Csak úgy. :D

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237422 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az állatorvosok szadisták, ezt mindenki tudja ;)
Viccen kívül: fel tud valaki sorolni nekem öt jó indokot arra, hogy miért is szeret az ember állatot tartani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237396 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Amúgy Alyr és Előd, nagyon köszi. Most épp ott tartok, hogy elég lenne néhány rövidebb darab is, szóval nem kell kinyírni a fákat. Lényeg, hogy permetezetlen legyen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237395 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is linkelek!

photobucket.com/albums/v235/Vewy ... ajszi2.jpg Ez a nyulam, most állt meg a növésben, ennél nagyobb már nem lesz :)
photobucket.com/albums/v235/Vewy ... ajszi1.jpg Ez is ő
photobucket.com/albums/v235/Vewy ... ajszi3.jpg Itt a jó kis kajásdoboz
photobucket.com/albums/v235/Vewy ... ajszi4.jpg No mifene, üres???
photobucket.com/albums/v235/Vewy ... ajszi5.jpg Freedom!!!
photobucket.com/albums/v235/Vewy ... adnyul.jpg Ez a mezei nyuszi, akit megmentettünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237361 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezt már beraktam ide? Ha igen, bocs:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... =Csufi.jpg Csufi kutyám és az ő apja
photobucket.com/albums/v338/Sili ... Csufi2.jpg Csufi fél a géptől :twisted:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ajusz2.jpg Csizmáskandúrtekintet :D
photobucket.com/albums/v338/Sili ... Bajusz.jpg Túlhajszoljuk ezt a macskát! :evil: :nono:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... zella2.jpg Rozellák
photobucket.com/albums/v338/Sili ... alacka.jpg Halacka nyersszen ccappkodósszan... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237352 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mák már ne haragudj, de ez szerintem hülyeség, hová fajulna a világ, ha azért lenne valaki állatorvos, mert szeret csonkítani, ölni... Pfüfff :roll: Talán inkább a gyógyításon van a hangsúly.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237311 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hugom ezért nem lesz állatorvos mert nem akarja elaltani az állatokat..
még kép:)
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/PIC01543.JPG
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/PIC01544.JPG

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237283 Írta: Scsebabcsicsa
Scsebabcsicsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem az állatorvosok túlzottan szeretik az állatokat, ami nem jó, mert már Sinn könyvében is benne volt: "Nem tudod darabolni, mit szeretsz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237254 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Dokinkról annyit, hogy az apja nyomására lett állatorvos, szerintem nem is szereti az állatokat, csak valakinek tovább kellett vinnie a családi bizniszt'.
A másik orvos, aki a másik városból jár át néha, rendes, bár a mi vérszomjas, pöttyös pizsamás fenevadunkhoz nem mer hozzányúlni... :lol: De legalább komolyan veszi a munkáját.


Anya főnöke állatorvos. Nem tagadom, kutyákhoz-macskákhoz-lovakhoz stb. nagyon jól ért. Egy traumatikus élmény miatt (gyerekkorában a szintén állatorvos apja bezárta a galambdúcba :lol: :twisted: ) a madarakért nem rajong, a kisrágcsálókról (pl. aranyhörcsög) fél, vagy irtózik, amit bizonyos mértékben megértek, mert pl. egy haranyhörcsög engem előbb megharapna, mint egy kutya... Anyának egyszer megharapta egy hörcsög az ujját, hát az egész keze begyulladt... 8O De különben tényleg nagyon jó doki (Elfogulatlanul mondom!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237235 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vewy írta: Sziasztok!

Kérek szépen vidéki jelentkezőt, aki szép, tiszta (nem kipufogógázos) helyen lakik, szokott azért pestre járni, és tudna nekem hozni egy PERMETEZETLEN, kb 80 centis, sok elágazással rendelkező barackfaágat. Köszike.

:)
szólok Papának . és hozok neked..
de milyen fába akarod beleoltani???

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237233 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Itten van új kép a kutyunkról:
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/PIC01537.JPG ilyen lett
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_8642.JPG ilyen volt


A második képen nincs ott a láb,nem tudok viszonyítani :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237229 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Annyira aranyos! Tényleg sokat nőtt! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237193 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Itten van új kép a kutyunkról:
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/PIC01537.JPG ilyen lett
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_8642.JPG ilyen volt

Nagyon édi :D , hogy megnőtt 8O 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237139 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Itten van új kép a kutyunkról:
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/PIC01537.JPG ilyen lett
www.freeweb.hu/gyzyke/kutya/IMG_8642.JPG ilyen volt

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237058 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Probléma megoldva: a macskám vagy szimulált, vagy csoda történt, mert mire hazaértem, semmi baja nem volt...
Ezt illusztálandó tegnap levert a polcról három liter paradicsomlevet, menekülés közben pedig a nekiment anyám kaktuszainak, azok meg persze az én cuccaimra zuhantak... :| Imádom a macskákat... :lol:

Dokinkról annyit, hogy az apja nyomására lett állatorvos, szerintem nem is szereti az állatokat, csak valakinek tovább kellett vinnie a családi bizniszt'.
A másik orvos, aki a másik városból jár át néha, rendes, bár a mi vérszomjas, pöttyös pizsamás fenevadunkhoz nem mer hozzányúlni... :lol: De legalább komolyan veszi a munkáját.


Na a mi dokink nagyon rendes, bár majdnem az összes állatunk, kait odavittünk, mmegmarta már. Élen Szimenítával, akinél az violt a szerencse, hogy az orvos vastag, kötött pulcsit viselt, így a csuklóját nem, hanem csak a kezét marta szét őtakarbarkasága. Utána meg mint aki jól végezte dolgát, nekiállt, pontosabban ült a doki előtt mosakodni.

Amúgy nagyon rendes orvos, még a kecskénket is elvittük egyszer hozzá, kai jól bebogyózott, de nem kaptunk ki érte...

Celebriel: azért csak óvatosan a cicával, inkább nézesd meg. van, amikor cicák nem s jelzik, hogy bajuk van.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237029 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Madaras dolgok:
aqwe.uw.hu :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236924 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vewy írta: Sziasztok!

Kérek szépen vidéki jelentkezőt, aki szép, tiszta (nem kipufogógázos) helyen lakik, szokott azért pestre járni, és tudna nekem hozni egy PERMETEZETLEN, kb 80 centis, sok elágazással rendelkező barackfaágat. Köszike.


Megnézem van-e még otthon barackfánk.
És hogy lehet-e ilyet tenni vele.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236914 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Kérek szépen vidéki jelentkezőt, aki szép, tiszta (nem kipufogógázos) helyen lakik, szokott azért pestre járni, és tudna nekem hozni egy PERMETEZETLEN, kb 80 centis, sok elágazással rendelkező barackfaágat. Köszike.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236885 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lenne egy kérdésem. A macskámnak cicái lesznek és a drága nagyon válogatós, keveset eszik és szinte csak azt amit a kezünkből adunk, amit mi eszünk, néha konzervet is eszik de azt hamar megunja. Tudnátok ajánlani nekem vmi gyógyszert vagy ilyesmit amitől megjönne az étvágya. Már egyszer születtek cicái de akkor is nagyon vékony volt, azóta meg csak fogyott. Nagyon aggódom miatta meg a babái miatt is. ha nagyon sok születne neki, nem lenne szivem egyet sem megölni, meg a családban senkinek sem. Nagyon remélem hogy tud vki tanácsot adni nekem. Köszönöm szépen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236874 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Átérzem a problámát. :lol: Nekünk is van egy még a macskától is félek stílusú fenevadunk,akit ha viszünk oltani,még a város szélén lakók is hallják, holott nem egy kicsike város :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236836 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Probléma megoldva: a macskám vagy szimulált, vagy csoda történt, mert mire hazaértem, semmi baja nem volt...
Ezt illusztálandó tegnap levert a polcról három liter paradicsomlevet, menekülés közben pedig a nekiment anyám kaktuszainak, azok meg persze az én cuccaimra zuhantak... :| Imádom a macskákat... :lol:

Dokinkról annyit, hogy az apja nyomására lett állatorvos, szerintem nem is szereti az állatokat, csak valakinek tovább kellett vinnie a családi bizniszt'.
A másik orvos, aki a másik városból jár át néha, rendes, bár a mi vérszomjas, pöttyös pizsamás fenevadunkhoz nem mer hozzányúlni... :lol: De legalább komolyan veszi a munkáját.

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236676 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megjegyzem az állatorvosok döntő többsége vidékre megy dolgozni (meg mindenféle pesti kutatóintézetbe, ahol semmi keresnivalójuk nem volna, de ez nem tartozik ide... :? ), ahol nem a cicuskákat-kutyuskákat gyógyítja, hanem teszem azt megállapítja, hogy itt bizony száj- és körömfájás-járvány van, és a fél kombinát disznajait kényszervágni kell. Ilyenformán állattal csak szövetminta formájában találkozik.
Csak az elenyésző (gazdag) kisebbség tud magánrendelőt nyitni.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236632 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Örök homály e téren sztem. :D De azért elgondolkoztató. Földigilinyót akart gyógyítani? Vagy esetleg menjen kertésznek, a növények (valszeg :D ) nem harapnak! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236577 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta:

Celebriel írta: Megyek is, viszem dokihoz (aki nem mer hozzányúlni az állatokhoz. Tökjó állatorvos, nem? :? )


:?: Azt meg hogy csinálja? És hogyan oltja be a kuytusokat.. stb. ? Távolról?


Ien állatorvosunk nekünk is volt, a kutyáktól meg kifejezetten félt, csak úgy volt hajlandó beoltani, ha ketten is lefogtuk a blökit... dunsztom sincs, hogy az ördögbe vizsgálta volna meg, ha mondjuk esetleg a szájába kell volna néznie :roll: ... Az ilyen mért megy állatorvosnak, ezt nem tudom felfogni :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236298 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: Nekem is van egy teknősöm, még csak alig másfél éves, talán most úgy tenyérnyi nagy lehet és egy eléggé kicsi akváriumban kénytelen naphosszat lenni szegény. Egyelőre nem tudjuk nagyobba tenni, nincs rá lehetőség :( Ezért is gondoltam, hogy a suliba beadom az állatházba, de nem tartanak rá igényt, pedig ott több fajtársával lehetne együtt egy igazi nagy akváriumban, és ott jobb lenne neki, dehát... :( Szegényke. Remélem, hamar megoldódik az akvárium-ügy, mert nem fogja sokáig bírni.

Mi siezzel küzdünk, de lenne elvileg hely, ahol teletetik őket, csak most hideg van a tekiknek, őt meg melegítjük, úgyhogy tavasszal adjuk oda.

Szerintem sem lehet állatok nélkül élni.

Cicák, kutyák: a foxit apukám beteszi az autóba, és bekapcsolja neki a rádiót, hogy ne hallja a petárdázást. Tavaly a cicánk majdnem elpusztult félelmében, fél éjjel dajkáltam, meg vadásztam a a fotel mögül. Idén egész jól viselte ez a ciac. de ügyeltünk, hogy mindet begyűjtöttük hat óra előtt és aztán nem engedtük ki.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236279 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Megyek is, viszem dokihoz (aki nem mer hozzányúlni az állatokhoz. Tökjó állatorvos, nem? :? )


:?: Azt meg hogy csinálja? És hogyan oltja be a kuytusokat.. stb. ? Távolról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.135 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére