Állatbarátok

Több
19 éve 9 hónapja #230357 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Szméagol írta: Sziasztok!

Én is idedugtam az orrocskámat az utóbbi időben, csak írni már nem volt erőm... Macskák, patkányok, lovak, kutyák, egerek és egyéb állatfajták, hogy rövid legyek.
Pénteken találtunk a lépcsőházunkban egy bájos, hat hónap körüli macsot. Persze menten kiírtuk a liftre, a felirat másnapra rejtélyesen eltűnt, cellux maradványokat hagyva maga után. Újra kiírtuk. A macska máris összebarátkozott velem, meg a családdal is, nem úgy a macskánkkal, ahogy az várható. Megpróbáltuk elvinni az Állat Szigetre, de nem volt hely... (Titokban örültem neki.) De ma jött egy kedves kislány a 10.-ről, úgyhogy happyend.
Csak én érzem üresnek egy kicsit a lakást. De így van ez jól.


Egyébként van már macskád? :wink: Mert cica nélkül tényleg kihalt a ház (nekem három macskám van... :lol: ).


Nekünk négy... de alkotnak is rendesen... nem unatkozunk mellettük. Tegnap este is éktelen puffanásra lettem figyelmes: az egyik cica vert le valamit. Különösen aranyosak akkor, maikor felfedeznek valamit.. és némileg kútászkodnak is a minél alaposabb megismerés érdekében...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230148 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Macskákhoz szólva!!!

Nálunk a koliba betévedt egy cica!És hát az elősők pártfogásba vették és etették és itatták és a macsesz nem akart elmenni!!
egy egész hétvégét ott volt a koliba aztán hirtelen eltünt hétfőre. Valószínűleg a takarítónő tette lapátra szegény macskát!!!! :cry:

Ilyenkor persze megint a saját dögentyümre gondolok............ :wink: :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230120 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Sziasztok!

Én is idedugtam az orrocskámat az utóbbi időben, csak írni már nem volt erőm... Macskák, patkányok, lovak, kutyák, egerek és egyéb állatfajták, hogy rövid legyek.
Pénteken találtunk a lépcsőházunkban egy bájos, hat hónap körüli macsot. Persze menten kiírtuk a liftre, a felirat másnapra rejtélyesen eltűnt, cellux maradványokat hagyva maga után. Újra kiírtuk. A macska máris összebarátkozott velem, meg a családdal is, nem úgy a macskánkkal, ahogy az várható. Megpróbáltuk elvinni az Állat Szigetre, de nem volt hely... (Titokban örültem neki.) De ma jött egy kedves kislány a 10.-ről, úgyhogy happyend.
Csak én érzem üresnek egy kicsit a lakást. De így van ez jól.


Egyébként van már macskád? :wink: Mert cica nélkül tényleg kihalt a ház (nekem három macskám van... :lol: ).

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229806 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én is idedugtam az orrocskámat az utóbbi időben, csak írni már nem volt erőm... Macskák, patkányok, lovak, kutyák, egerek és egyéb állatfajták, hogy rövid legyek.
Pénteken találtunk a lépcsőházunkban egy bájos, hat hónap körüli macsot. Persze menten kiírtuk a liftre, a felirat másnapra rejtélyesen eltűnt, cellux maradványokat hagyva maga után. Újra kiírtuk. A macska máris összebarátkozott velem, meg a családdal is, nem úgy a macskánkkal, ahogy az várható. Megpróbáltuk elvinni az Állat Szigetre, de nem volt hely... (Titokban örültem neki.) De ma jött egy kedves kislány a 10.-ről, úgyhogy happyend.
Csak én érzem üresnek egy kicsit a lakást. De így van ez jól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229427 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Elég kussban voltam, de olvastalak titeket. Azt hiszem most jött el az ideje, hogy valami normálisat is bet tudjak nyögni. :)

- sünik: Még szeptemberben bicajozok a helyi tóhoz, és majdnem rámegyek egy sünire. Gyorsan leállok, megnézem egybe van-e még szegény, és majdnem sokkot kaptam. Egy kibelezett, félig elrohadt süni volt. Azt hittem ott ájulok el... :crap:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229388 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aquincum faluban rengeteg sok sünike van, nyáron látni is öket.. De nálunk denevlr is van. a nagyobb kutyák kedvenc eledele.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228908 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Egy-két kihagyás után újra itt vagyok, bár gondolom ez a kijelentés senkiből nem váltott ki örömujjongást. :D
Nyáron esténként gyakran találkoztam sünivel a szálló bejáratánál. Rendszerint ott ült egy tányérban, a macskatáp kellős közepén, és vígan ropogtatott. Néha egy-két macska tanácstalan képpel ült a tányér mellett, és várta hogy az a szúrós izé kimásszon végre a kajájukból... :lol:
A "vadonban" hallható furcsa hangokról: a süni szuszogása éjszaka nagyon olyan tud lenni mintha embertől származna, az őzek tudnak ugatáshoz és röfögéshez hasonló hangokat is adni, így riasztják egymást, a bölömbika nevű madár a nádasban elég hülye hangokat ad, a szarvasbőgés viszont nagyon jó...
Ja, de a sün védett állat. Sok-sok védett állat van amivel aztán nem szoktak foglalkozni az emberek. De egy nem védett állatnak ugyanúgy rossz amikor megeszik mint egy védettnek. :?

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228901 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez most egy kis off :oops: , de...
Valószínűleg nem járok sikerrel, de megkísérlem begyűjteni azokat az emberkéket, akik idén nyáron megvették a kiskutyáimat - Ráckeve, dalmatakölykök, törzskönyv nélkül.
Fontos lenne! Nagyon hiányoznak a kölykök, és szeretném tudni, mi van velük! :(

OFFnak vége.
Avarégetés: nálunk a "nemnaponbarnultunkle" emberek meg is eszik őket. :evil: (nem az avart, a süniket)
A sündisznó nem védett állat????? :?: :!:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #228847 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Ha jól tudom, az avarégetés országosan jól be van tiltva. Törvényileg. (lehet hogy nem, utána kéne nézni)
Ki kell dobni szemétbe.
Így az égetőkre rá lehet szólni, és a sünik megmenekülnek, ugyanis nemhiszem h valaki belapátolná őket a szemeteszsákba.


OFF:
Avart égetni szabad, csak minden kerületben avagy gondolom minden megyében, városban, faluban máskor. Nálunk XXII. ker- szerda déltől csütörtök délig és péntek déltől szombat délig, minden más időpontban való efajta tevékenység törvényszegésnek minősül... Persze senki nem tartja ezt igy be, ebben a formában :roll: Rászólni lehet, de nem szokott segiteni :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228754 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

woland írta: Egyszer a nagyszuleimnel (4 eves lehettem) voltam , es a kutyajuk megzavart egy sunit a csu''rkapu mellett, en jo''tem ki a kertbo''es nagyapam megmutetta a sunti
-Ne mi van ott
-Je' labda!
-Ne nyu'lj hozza!
mar keso volt, megmarkoltam es hat :eek2:
mos mar a sunok elultek az avar legmejere, csak azt nem szeretem, aki simara gerebjeli a fak alatt a helyek es az avart elegeti, sok suni esik aldozatul, foleg ha keso''bb egetik el az avart a gereblyezes utan
:?


Ha jól tudom, az avarégetés országosan jól be van tiltva. Törvényileg. (lehet hogy nem, utána kéne nézni)
Ki kell dobni szemétbe.
Így az égetőkre rá lehet szólni, és a sünik megmenekülnek, ugyanis nemhiszem h valaki belapátolná őket a szemeteszsákba.

Más:
Hétvégén láttam egy filmet, a magyar címe Mindenütt nő, az eredeti amerikai Sweet Home Alabama, utóbbi jobban fejezi ki a tartalmat, egy kedves reklám Alabama állam számára, ami miatt mégis megemlítem:
Van benne egy részlet amikor a főszereplőnő (jahigen Reese Witherspoon alias dr szöszi) a volt férjével közös kutyájuk sírjához megy ki...
Na az a szöveg ami ott elhangzik, annyira igaz, hogy minden gazdi számára kötelezővé tenném.

Aki tudja, nézze meg, az HBO vagy az HBO2 jácca még biztosan.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228678 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Süni by Anry:
www.anry.ru/gallery/winter_comes ... es_eng.htm


Igen, az én sünimnek is ilyen szomorú arcocskája volt... :cry:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228580 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Süni by Anry:
www.anry.ru/gallery/winter_comes ... es_eng.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228559 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyszer a nagyszuleimnel (4 eves lehettem) voltam , es a kutyajuk megzavart egy sunit a csu''rkapu mellett, en jo''tem ki a kertbo''es nagyapam megmutetta a sunti
-Ne mi van ott
-Je' labda!
-Ne nyu'lj hozza!
mar keso volt, megmarkoltam es hat :eek2:
mos mar a sunok elultek az avar legmejere, csak azt nem szeretem, aki simara gerebjeli a fak alatt a helyek es az avart elegeti, sok suni esik aldozatul, foleg ha keso''bb egetik el az avart a gereblyezes utan
:?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228425 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én kiskoromban egyszer meg akartam simogatni egy sünt. 8) Mikor megszúrt, úgy bemérgesedtem, hogy másnap, mikor zt hittem, nem figyel senki, nekirugaszkodtam, és belerúgtam egy jóóóóóóó nagyot. :oops: (egy éves voltam, mit akartok... :lol: )
Azóta már volt jó sok, jóval barátságosabb találkozásom velük... :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228366 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sün és macska találkozást volt szerencsém látni nekem is, szerencsére mindkettőből nem egy lakik a környéken... :D

Szóval kint ültem a kertben, mellettem a macska... egyszercsak motoszkálás... mozog a bokor alja, ott a süni... a macsek lapul, figyel, ugrik, aztán néz kerek szemekkel: " 8O ez szúr!!! "... végül úgy döntött, hogy nem eszik sünit...

...hát így történt... :roll:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228350 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a sun lepisilese a rokak fo vadasztechnikaja
a mi kutyank a szomszedokra allergias, 2t mar megharapott
a villanyszamlast meg nem engedi be mert 1szer megrugta
jo hir: az egyetemen nyilt egysurgossegi klinika 24oras szolgalattal
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228311 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Celebriel írta:

Niph/Elentári írta: Ja és a sünök viszont tényleg érdekesek.Nálunk a kutyánk egyszer talált egy sünit és terrorizálta volna, ha a sün nem a kerítés túloldalán lett volna.Azt hiszem egyébként a kutya megjárta volna szmben a tüskés kis állattal. :twisted:


Nem,sajna. :( A kutya fogja magát, és lepisili a sünt :arrow: süninek marja a bőrét, és a hátára fordul :arrow: kutya beleharap a hasába... :!: Ez itt "vidéken" :D szokványos dolog.


Ezt a trükköt hálistennek mifelénk nem ismerik a kutyák. (pedig ez is "vidék")

Sajnos nálunk nagymámék kutyái ismerik. Ha még értetek csupavér pofájú, sünigyilkos kutyát... mamám olyankor borzasztó mérges rá.

De a mieink nem csinálnak ilyet, különösen a dog. A foxi egyszer megöltegy idegen cicát, de Anyukám véleményét látva- hallva (minden kis becstelen dögnek elmondta) nem csinál ilyet.

A dogunk a mi cicáinkat kifejezetten szereti- a cicák csak úgy dörgölőznek ahhoz a hatalmas kutyához, az meg szimatolja őket. Idegen cicák meg nem jönnek be az udvarba, szerencsére.

Tegnap nevettünk egy akkorát: jött a villanyórás, a kutyákat beártuk, de a fiúpulykát nem, azt seprűvel tartottam távol. Ha még értetek embert gyorsan leolvasni villanyórát.
Volt olyan is, amikor két meglehetősen kellemetlen emberke jött az áramszolgálataóktól ellenőrizni, és kukacoskodtak, egész addig, míg Sába, a dog, meg nem szólalt. Lettek oylan tisztelettudóak egyből, hogy öröm volt nézni. :wink:

Csontik: Jajne... izé, kevés dolog van amitől igazán iszonyodom, de az efféle pont ezek közé tartozik...


"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228266 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Celebriel írta: Meggyógyítottuk :wink: :arrow: remélem... Egy kis kemotox' csodákra képes :arrow: amennyiben nem okoztunk vele vérmérgezést szegény kis jószágnak... :( De mnem volt más lehetőség (doki zárva volt), máshogy meg nem tudtuk belőle kiszedni azokat az undormányokat. Mielőtt megkapom, hogy : GYILKOS!, lefertőtlenítettem azt a seb-krátert, csak utána engedtem el.


Lehet kapni olyan rovarirtót ami melegvérű állatokra nem veszélyes. (nekünk is volt egy időben és lesz is csak drága)
Szvsz az jobb ilyenekre mint a chemotox (meg egyébként is)


Alyr, én egyszer egy erdőben hallottam ilyet, majd betojtam, madár volt... Már nem emlékszem, milyen, de MADÁR.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228201 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Meggyógyítottuk :wink: :arrow: remélem... Egy kis kemotox' csodákra képes :arrow: amennyiben nem okoztunk vele vérmérgezést szegény kis jószágnak... :( De mnem volt más lehetőség (doki zárva volt), máshogy meg nem tudtuk belőle kiszedni azokat az undormányokat. Mielőtt megkapom, hogy : GYILKOS!, lefertőtlenítettem azt a seb-krátert, csak utána engedtem el.


Lehet kapni olyan rovarirtót ami melegvérű állatokra nem veszélyes. (nekünk is volt egy időben és lesz is csak drága)
Szvsz az jobb ilyenekre mint a chemotox (meg egyébként is)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228193 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Meggyógyítottuk :wink: :arrow: remélem... Egy kis kemotox' csodákra képes :arrow: amennyiben nem okoztunk vele vérmérgezést szegény kis jószágnak... :( De mnem volt más lehetőség (doki zárva volt), máshogy meg nem tudtuk belőle kiszedni azokat az undormányokat. Mielőtt megkapom, hogy : GYILKOS!, lefertőtlenítettem azt a seb-krátert, csak utána engedtem el.

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228191 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Niph/Elentári írta: Ja és a sünök viszont tényleg érdekesek.Nálunk a kutyánk egyszer talált egy sünit és terrorizálta volna, ha a sün nem a kerítés túloldalán lett volna.Azt hiszem egyébként a kutya megjárta volna szmben a tüskés kis állattal. :twisted:


Nem,sajna. :( A kutya fogja magát, és lepisili a sünt :arrow: süninek marja a bőrét, és a hátára fordul :arrow: kutya beleharap a hasába... :!: Ez itt "vidéken" :D szokványos dolog.


Ezt a trükköt hálistennek mifelénk nem ismerik a kutyák. (pedig ez is "vidék")

Csontik: Jajne... izé, kevés dolog van amitől igazán iszonyodom, de az efféle pont ezek közé tartozik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228187 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Ja és a sünök viszont tényleg érdekesek.Nálunk a kutyánk egyszer talált egy sünit és terrorizálta volna, ha a sün nem a kerítés túloldalán lett volna.Azt hiszem egyébként a kutya megjárta volna szmben a tüskés kis állattal. :twisted:


Nem,sajna. :( A kutya fogja magát, és lepisili a sünt :arrow: süninek marja a bőrét, és a hátára fordul :arrow: kutya beleharap a hasába... :!: Ez itt "vidéken" :D szokványos dolog.

Én nyáron taltam egy vágtázó sünnel. Ha hosszú lenne volna a bundája, repült volna mögötte! :D Hozzáteszem: azért galoppírozott, mert beköpte a döglégy, és kikeltek BENNE a csontik... :dead:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228178 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr lehetett madár is. A madarak nagyon jol tudnak hangokat utánozni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228160 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vewy írta: Hát Alyr a színházi zenei vezető apukájú barátnőmnek anno általánosban volt egy OLYAN effekt-cd sorozata, hogy azon a világ összes hangja rajta volt. Lehet, hogy kiderülne, hogy tényleg a Godzilla lakik ott? :P



Szvsz kilógna a fák közül... :D

Egyébként sem tűnt olyan nagynak a hang alapján.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228152 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco mirimafea írta: Van egy hájas disznó mezei pockom aki még a fügét is szereti és tökéletes lakberendező :D


Pont mint a tengeri malac, azok is olyan jól be tudják rendezni a kis ketrecüket.
Egyébként az én macskám is már lassan nem is megy hanem gurul. :lol:

Ja és a sünök viszont tényleg érdekesek.Nálunk a kutyánk egyszer talált egy sünit és terrorizálta volna, ha a sün nem a kerítés túloldalán lett volna.Azt hiszem egyébként a kutya megjárta volna szmben a tüskés kis állattal. :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228143 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Laurelen írta: rozsomák, mint az x-men-ben? :mrgreen:


Nah, tünc... :roll:

Iiigen, mint az X-menben :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228134 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát Alyr a színházi zenei vezető apukájú barátnőmnek anno általánosban volt egy OLYAN effekt-cd sorozata, hogy azon a világ összes hangja rajta volt. Lehet, hogy kiderülne, hogy tényleg a Godzilla lakik ott? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228129 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
rozsomák, mint az x-men-ben? :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228099 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

Rabyn írta: Alyr: lassan két éve mondta nekem egy itteni (forumos) lányzó amikor mentünk Királyréten a sötét erdöben és megzizzent nagyon hangosan a bokor:
"Ha kisebb mint te nem támad meg vagy tudsz védekezni, elszaladni.. Ha nagyobb mint te úgysem tudsz elfutni" :twisted:


Nono... :twisted:
A rozsomák jóval kisebb nálad, oszt' mégis megtámad, és megesz... :biggrin2:

[size=9:36oxiyvk]Más kérdés, hogy a rozsomák Amerikában él ;) [/size]


Erre céloztam én is...

A vaddisznó is alacsonyabb mégse futnék össze pl egy malacait védő anyakocával...

(biológus szekció, nincs vmi cool állathanggyűjtemény valahol?)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228093 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Alyr: lassan két éve mondta nekem egy itteni (forumos) lányzó amikor mentünk Királyréten a sötét erdöben és megzizzent nagyon hangosan a bokor:
"Ha kisebb mint te nem támad meg vagy tudsz védekezni, elszaladni.. Ha nagyobb mint te úgysem tudsz elfutni" :twisted:


Nono... :twisted:
A rozsomák jóval kisebb nálad, oszt' mégis megtámad, és megesz... :biggrin2:

[size=9:2l631lms]Más kérdés, hogy a rozsomák Amerikában él ;) [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.082 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére