Állatbarátok

Több
19 éve 10 hónapja #227364 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estelio írta: Tudom én, hogy nem arra a budira gondoltál. Bocs a gonoszkodást.
:oops: Egyébként igaz amit írtam.


A két tekercs klotyópapír? 8O Pazarló dög! :twisted:
Más: szerintetek hogy lehet leszoktatni egy lánykutyát ( konkréten dalmatát ) a habzsolásról??? Mert az én Pötyim ( igen, tudom, fantáziadús név... :roll: ) nem eszik: zabál! Mindent!
Ja, mielőtt: igen, rendesen szoktuk etetni... :roll:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227270 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tudom én, hogy nem arra a budira gondoltál. Bocs a gonoszkodást.
:oops: Egyébként igaz amit írtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227139 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estelio írta: Az én macskám is imádja használni a WC-t, már megtanulta lehúzni, a dolgát még nem végzi bele, de a vízfogyasztásunkat máris jelentősen növeli. :twisted:
Egy régebbi cicám a WC papírt imádta, naponta két tekercset is 'elhasznált' ha nem vigyáztunk. :twisted:


Hüle! :wink:
Ha majd egyszer be tudom linkelni ide, miközben a klotyón guggol a macskám, majd nézhetsz! :twisted: Bár ezzel a jogait, meg a szemérmét is sérteném... :roll:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227077 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én macskám is imádja használni a WC-t, már megtanulta lehúzni, a dolgát még nem végzi bele, de a vízfogyasztásunkat máris jelentősen növeli. :twisted:
Egy régebbi cicám a WC papírt imádta, naponta két tekercset is 'elhasznált' ha nem vigyáztunk. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226632 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem fogjátok elhinni, de a macskám ebben is a családomat (az ő családja is :) ) utánozza - ő is a WC-t használja! És soha sem kellett megtanítani erre!
Persze van feketeleves... Konkrétan a szobatiszta macskám unokája... Ő csak pisilni jár be... :evil:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226292 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta:

Ancalima Anarórë írta: Bár van aki belenyomja az orrát a dologba. Állítólag ez is hat... :roll:

Ez csak akkor hat, ha éppen akkor nyomod bele az orrát amikor csinálta, mert akkor érti, hogy rosszat tett, ha később az már nem segit...


Nem kell megalázni az állatot. Elég, ha megfogod, és megmutatod neki.
Én a macskámat szokattam ki ezzel a módszerrel a fürdőkádból. (Nyáron tárt ajtó-abalk mellett bejött dolgátvégezni). Egyszer meg pont akkor léptem be, maikor lekuporodott. ha még értettek macskát menekülni... azóta se jut ez eszébe... pedig nem vertem meg, nem dörgöltem bele az orrát.

Más: egy másik cicánk bent aludt nálam. Én ugye matracon alszom, mellettem van egy fotel. Cica felállt a karfára, nyiforgott nekem, felnyúlok, simogatom, hízelkedik, és addig csináltuk a Kölcsönös Megimádást, míg a cica lebillent, és az arcomra esett azzal a pelyhes, hófehér pocijával. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226220 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmm.. ezt nem tom. Az én huskymat nem kellett tanítani,magától megtanulta. (Ez a szerencsésebb eset..)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226061 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Bár van aki belenyomja az orrát a dologba. Állítólag ez is hat... :roll:

Ez csak akkor hat, ha éppen akkor nyomod bele az orrát amikor csinálta, mert akkor érti, hogy rosszat tett, ha később az már nem segit...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226055 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Kérnékszépen tippeket ezekre a dolgokra:
- Szobatisztaságra nevelés (nem nem csak az, hogy levisszük sétálni az ebet hanem megtanitanitani neki, hogy ne kakiljon be)


Ne félj, egy idő után minden különösebb nevelés nélkül meg fogja szokni, hogy ha bekakil, leszidod, és eltakarítod, ha kiviszed és oda csinálja, megdícséred. Bár van aki belenyomja az orrát a dologba. Állítólag ez is hat... :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #226054 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem vág ide, de ezek a képek teljesen felkavartak. A "művésznő" neve Natasha Edenmont.:dead:
töröltem, priviben lehet kérni a linkeket (Ancalima)

Ennyit az emberekről. :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225964 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn: Hypo, vagy szalmiákszesz jó a szagok eltüntetésére.
Kis teremetű kutya lévén alomra lehet szokatani, és míg viszitek mondani neki: "Hova kell csinálni?? Ide kell!" Kicsit kínos, amint viszitek és csurogatat végig, de megjegyzi.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225693 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn én azt tudom tanácsolni neked, ha azt látod, hogy éppen alkot a kutyus, akkor felkapod és a WCnek kijelölt helyen egy alommal kibélet dobozhoz rohansz vele, egy idő után meg fogj szokni, hogy oda kell végeznie a dolgát, csak türelem kérdése ;) Az alom pedid elszivja kellemetlen szagokat, a meglévőt pedig a fertőtlenitőszer tudja talán elnyomni, igy szükség lesz a sűrű szellőztetésre...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225655 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kérnékszépen tippeket ezekre a dolgokra:
- Szobatisztaságra nevelés (nem nem csak az, hogy levisszük sétálni az ebet hanem megtanitanitani neki, hogy ne kakiljon be)
- Amit már idealkotott és feltakarítottunk ámde a szaga megmradt. szal a szagot hogy tüntessük el minél gyorsabban?? ?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225455 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv!
pofátlan módon most beleszólok a témába azok után, hogy jó pár oldal óta nem szóltam hozzá, de azt meg kell néznetek!!! :lol:

www.sonymusic.com/clips/video/SW ... ullVid.swf

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225438 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én ennél sokkal durvábbat mesélek nektek. Lentebb írtam valamikor, hogy votl nálunk egyszer egy kutya akire vigyázni kellett egy napig. Aztán volt náluk máskor is és egyszer besokkalt. Sokkot kapott és nem evett nem ivott még akkor se amikor a gazdája értejött..És teljesen depresszios lett. És akkor ugy döntött a gazdája, hogy el kell altattani mert nem bírja nézni a szenvedést. És akkor kiment hozzájuk az állatorvos és elalatatták.. Mondanom sem kell, hogy a gazdája még mindig lelkiismeretfurdalást érez és sose fogja magát tultenni a dologn.. Mi még sose altattunk el állatot.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225417 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Phaedra írta:

"A halál természetes lefolyásába nem jó dolog beleszólni"


Ugye az egész orvostudomány erről szól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #225383 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A fekély nem rák, bár tény h elég veszélyes... az a gáz, hogy oan állatorvosok vannak felétek akikben nem lehet bízni...
Hátha lesz itt vki okos aki megmondja mit lehet csinálni a fekéllyel...
szurkolok a kutytoknak!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225377 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kocce a biztatast, a mi kutyank hatan a seb elfekelyesedett, nemtom, h meddig birja :crying:
mar reg nem voltam otthon, jovoheten megyek es akkor meglatom, elaltatasrol szo se lehet, csaladtag :!:
mas- ma lattam amint egy lolabon tanultak a masodevesek az ereket, en mar meg tudom kulombozrtetni az allatok vegtagjait egymastol 8)
elegge stinky az anatomia labor :cyclops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #225373 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi első kutyánk beteg lett. Daganat nőtt a szájában. Orvos kioperálta de nagyon gyorsan újranőtt. Az orvos, akit nagyon becsülünk és sokak szerint a környék legjobb állatorvosa, azt mondta, ez agressszív rák, és újra meg újra ki fog nőni. :cry: nem lehet sokszor operálni mert a szíve sem bírná, és mert közben egyre gyengül. :cry: Azért mégegyszer megoperálta. De tényleg egyre gyengébb lett :cry: , részben mert anem is tudott rendesen enni, meg hát a rák gyengíti a szevezetet. Végül a seb is folyton újrafertőztődött és begyulladt. Mivel pont a szájában volt nem lehetett mit csinálni.
Nekem akkor halt meg ő :cry: :cry: :cry: : egy erős, bátor óriásschnauzer kutya, egyre gyengébb és kedvetlenebb, míg végül már láz gyötörte :crazy: :bawling: :bawling: . Az újabb műtét se hozott volna gyógyulást. Talán átmenetileg jobban lett volna, de aztán kezdődik az egész előlről. :cry:
Úgy döntöttünk h megkérjük az állatorvost, altassa el. Nem, nem volt könnyű döntés, de úgy éreztük, mást már nem tehetünk.
Itt a pont...

...de mégsem. Tudom h másnak akár van remény vagy nincs, nem biztos h ez a legjobb döntés. De én nem bántam meg, mert úgy érzem, így tudott még méltósággal elmenni Santos. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225344 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi alatattunk már el állatot: kutyát azért, mert mindent, amit ért (csirke, nyúl) széttépett, és akármit csináltunk, drótoztunk, barikádoroztunk, nem használt sajnos. Nem akartuk, de amikor három hónapon belül harmadszorra irtott ki egyszerer harminc állatot, és nem is akármilyen vérengzéssel, kénytelenek voltunk...

Viszont soha többé nem altatnánk el állatot azért, mert beteg. Egyszer csináltunk ilyet, de azóta is bennünk van a kétely, hogy jól tettük-e?

Alapvetően nem helyeslem az elaltatást, inkább arra kel törekedni, hogy mindent, amit lehet, megadjunk neki. A halál természetes lefolyásába nem jó dolog beleszólni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225306 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tegnap etika órán az orvosi etikáról beszélgettünk és ennek kapcsán felmerült az eutanázia. Ti állatok esetében helyeslitek az elaltatást?
Mert ha van egy házi kedvenc aki nagyon beteg és látod, érzed, hogy szenved, el kellene gondolkodnod azon mi a helyes ilyen helyzetben. A te kezedben van a döntés. Lehet, hogy meggyógyul, de lehet, hogy nem.
És emberek esetében, hogy vélekedtek?
Én azt mondom, emberek esetében, hogy az adott személy döntse el saját belátása szerint, hogy élni vagy halni akar.
A tanárnő azt is mondta, mi van akkor,ha az illető két nap múlva találkozik valakivel, aki miatt éredemes lenne tovább élnie. Szerintem ez azért butaság, mert nem látod előre mi történik majd veled két nap múlva, vagy később, a halott már nem bánhat meg semmit (ez természetesen abban az esetben igaz, ha a halál valóban a nagy semmit jelenti, de ez már egy másik kérdés).
Állatoknál a gazdinak kell dönteni, és ez nehezíti a helyzetet.
Négy kiscicánk született egyszer, a szomszédé volt az anyamacska, de nálunk kölykezett le. Az anya nagyon fújt, morgott ezért csak másnap mertünk megnézni a kicsiket. A cicákat egy kötél kötötte össze és emiatt valami bajuk lett. Egy hetes sem volt a legidősebb mikor elpusztult. Volt egy amelyik nagyon szenvedett, a köldökén a seb nem gyógyult be ( ennél rosszabb volt, de erről inkább nem írnék). Obi van Kenobi volt a neve, nem bírtam nézni a szenvedését, elaltattam saját magam. Én még állatot sosem láttam úgy ragaszkodni az élethez mint ezt a cicát aki még csak öt napos volt. Soha többé nem teszem ezt meg, inkább orvost hívok ha mégis szükséges lenne. Sosem felejtem el azokat a perceket és a lelkiismeretem emiatt sosem lesz tiszta.
De volt hogy amellett döntöttem, hogy éljen az állat és még sokáig élt is, sokat betegeskedett, és végül pár év mulva meghalt. Most már belátom az ő esetébe is jobb lett volna a kegyes halál. :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225297 Írta: -Théodwyn-
-Théodwyn- válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tegnap írtam belőle egy igen hosszú elemzést...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225208 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az igaz, de lehet asszociálni :lol:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225205 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Well-of-Souls írta:

Felagund írta:

-Théodwyn- írta: Olvastátok A Legyek Urát?


Az a Gyűrűk Ura folytatása? :lol:

Amúgy igen, de hogy jön ez az állatokhoz??? :hein:

Mér, a légy nem állat? :roll:


Úgy tudom aránylag kevés légy szerepel a regényben... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225203 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

-Théodwyn- írta: Olvastátok A Legyek Urát?


Az a Gyűrűk Ura folytatása? :lol:

Amúgy igen, de hogy jön ez az állatokhoz??? :hein:

Mér, a légy nem állat? :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225202 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

-Théodwyn- írta: Olvastátok A Legyek Urát?


Az a Gyűrűk Ura folytatása? :lol:

Amúgy igen, de hogy jön ez az állatokhoz??? :hein:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225036 Írta: -Théodwyn-
-Théodwyn- válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Olvastátok A Legyek Urát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225027 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
szerintem már tud:)
De az télleg nagyom mókás lesz amikor egyszer összetalálkoznak.
Most nem is tudom hol a kutya, eltünt ebben a baromi nagy (49nm) lakásban. Szerintem az ágy alatt kuksol..
Ja itt vannak róla képek: )

www.freeweb.hu/gyzyke/mincsi.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224983 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rabyn: sikerült választani sutyust??? :D D Milyen? Hogy néz ki..stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224947 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ancalima: igazad van. Dogunk van, és én megtapasztalhattam, mi az, ha egy erős lény, akinek egy sonkacsont két harapás, nem él vissza az erejével, sőt.

A cicákkal látnátok, hogy dörgölőzik ez a nagy kormic kutya, meg az se volt hétköznapi, hogy amikor betegen hazajöttem, milyen óvatosan és gyengéden üdvözölt az a kutya, aki máskor majd felborított örömében a táskával együtt. Sába soha nem mulasztotta el, hogy ha hazajöttem, ezt olyan hangosan adja tudtára az egész környéknek, ahogy a nagy tüdejéből csak kifért, hogy az egész környék halhatta este tízkor... annyira "ordított". Most is ordít, de már valamennyire rászoktattuk a kisebb hangerőre...

Viszont apám foxija meg, ha hazajövünk, rendez olyan áriázást azon az éles hangján.. benne van, hogy örül, hogy hazajöttünk, meg a szemrehányás, hogy de őt miért is nem vittük...

Rabyn: a pulcsit sose bánd, egy kutya megérdemli....sok boldog évet a kutyusnak is meg nektek is! :P

Egy kissé gonoszkodó kérdés: Minerva már tud a kutyus nevéről?? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.120 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére