Állatbarátok

Több
19 éve 8 hónapja #236263 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Well-of-Souls írta: Hát szerintem gyorsan vidd orvoshoz.
Füle, szája sem volt véres? (arra gondolok, hogy ha belső vérzése lenne, akkor baromi rosszul lenne, de nem látnál vért). Leesett valahonnan?


Fogalmam sincs. Szerintem inkább elütötte valami, vagy valami hülye nekiesett.
Nem vérzett, előttem nem (hülye mondat) .
Csak nagyon rinyál, ha a hátsó lábához érnek, meg sántikál néha (ügyesen rejti). Megyek is, viszem dokihoz (aki nem mer hozzányúlni az állatokhoz. Tökjó állatorvos, nem? :? )

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236262 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Well-of-Souls írta: Hát szerintem gyorsan vidd orvoshoz.
Füle, szája sem volt véres? (arra gondolok, hogy ha belső vérzése lenne, akkor baromi rosszul lenne, de nem látnál vért). Leesett valahonnan?


Nem, de az a vér aggaszt.
Csak nagyon rinyál, ha a hátsó lábához érnek, meg sántikál néha (ügyesen rejti). Megyek is, viszem dokihoz (aki nem mer hozzányúlni az állatokhoz. Tökjó állatorvos, nem? :? )

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236261 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát szerintem gyorsan vidd orvoshoz.
Füle, szája sem volt véres? (arra gondolok, hogy ha belső vérzése lenne, akkor baromi rosszul lenne, de nem látnál vért). Leesett valahonnan?

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236260 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Well-of-Souls írta: Szerintem inkább a lába a gond. Nem hiszem, hogy a belső vérzés elsődlegesen mozgásszervi gondokat okozna :roll:


Találtam vért, és nincs semmilyen külső sérülése... :cry:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236258 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem inkább a lába a gond. Nem hiszem, hogy a belső vérzés elsődlegesen mozgásszervi gondokat okozna :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236236 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintetek ha sántít a cicám, akkor ugye "csak" a lába törött el, és nincs belső vérzése???
(Így is, úgy is elviszem orvoshoz, csak akkor nem aggódnám szarrá magam délelőtt)

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236164 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk a régi skótjuhászunk retteget a zivatartól, a petárdától etc. (egyébként Dark névre hallgatott a drága :D ) és képes volt szétszedni az ólat egy viharos éjszakán. Aztán ő elhunyt, lett helyette egy Labrador. Sziveszterkor anya rémülten rohant ki, mondván, hogy a kutya már biztos megbolondult félelmében a petárdáktól... A kutya hanyatt fekve, szétvetett tagokkal horkolt az óljában... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236097 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta: Egy másik friss dolog:petárdák és különböző "hangos" társaik :(
Egész nap mást sem lehet hallani,mint azt a borzalmas zajt. Ettől persze a kutyák 99%-a fél. Anyu hallotta/olvasta valahol, hogy egy ilyen petárdától való megijedés komoly betegségekhez is vezethet, meg persze a félelem.. :( A kutyusomat alig lehet kikergetni az előtérből, ahová eddig sosem tette be a lábát.. :(

Nekünk régen volt egy kutyánk, aki egyszer pont egy ilyen szilveszteri petárdázástól ment világgá (akkoriban még nem volt ennyire elterjedt pedig), és csak napok múlva került elő, már betegen, és utána el is pusztult szegény nemsokára. Úgyhogy a mostani kutyánk bent tölti az éjjelt ilyenkor, de mondjuk nem is volt hajlandó kimozdulni nagymamámék szobájában a fotelból (amúgy is a konyhában szokott aludni, szóval komoly házőrző ám). Ráadásul ez a kutya már eleve nagyon fél a dörgéstől is, amikor vihar van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236075 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is van egy teknősöm, még csak alig másfél éves, talán most úgy tenyérnyi nagy lehet és egy eléggé kicsi akváriumban kénytelen naphosszat lenni szegény. Egyelőre nem tudjuk nagyobba tenni, nincs rá lehetőség :( Ezért is gondoltam, hogy a suliba beadom az állatházba, de nem tartanak rá igényt, pedig ott több fajtársával lehetne együtt egy igazi nagy akváriumban, és ott jobb lenne neki, dehát... :( Szegényke. Remélem, hamar megoldódik az akvárium-ügy, mert nem fogja sokáig bírni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236010 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alison West írta:
Teknőstartáshoz kitartás kell, nagy akvárium, és valami jó tisztítórendszer, amivel könnyű cserélni az egész vizet. És iszonyat gyorsan megnőnek, nem vicc... Ha megbetegednek, akkor meg marhanehéz elcipelni őket a dokihoz, szóval vigyázni kell, hogy meg ne fázzanak a vízben. Úristen, hogy bírtam Én régen teknőssel... 8O


vagy kell egy kerti tó, ahol nyáron elúszkálnak és megeszik a szúnyoglárvákat, télen meg nedves, hűvös hely ahol átdurmolják a telet. mi csak átmeneti időben tartjuk akváriumban őket, de már akkorák, hogy nem férnek el, és ők is utálják meg mi is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235988 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Galmir írta: Állatok nélkül lehet élni...


Biztos??? :roll:

Egyszerre 8 macsek??? Helyes, helyes! :wink: :wink: :wink: :) :D

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235964 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
7 éves teknős????? Wow.. Az szuper, nálunk elég rövid életűek voltak szegények.. :( ((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235941 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Buék!!!

Én új vagyok, szóval bemutatkoznék: a nevem Sulring, ha akarjátok, lefordíthatjátok. 15 éves lány vagyok és IMÁDOM az állatokat, és kertes házban élek. Nekem volt 3 teknősöm(ékszer), 7 évesek idén (azt hiszem), de kb. 2 hónapja elajándékoztuk őket. Iszonyú büdösek voltak, a vizet cserélni kellett 1 héten kétszer (nem volt semmi víztisztító berendezésünk), a kajájuk is drága és semmi élvezet nem volt bennük. Na jó, egy pici... Kicsit hiányoznak, de kárpótol a 6 éves édes cicám: Mancs, és a 7 nap múlva 1 éves labrador kutyum: Golyó!! Volt, hogy 8 macskánk volt egyszerre, na az volt a nagy durranás! Már egy ideje nem voltak kiscicák, de a kutyám nem nagyon bírja az egyetlen macskámat sem.
Szóval megvagyunk, mint egy nagy család. Állatok nélkül lehet élni, de nem érdemes!

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235912 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ithilwen írta: Tarts bármit csak ékszerteknőst ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komolyan mondom..... :o h: Hogy az a pici állatka mekkora bűzt tud produkálni................. :crap: És mikor nagyobb lesz... már nem elég naponta egyszer takarítani mert rosszul leszel!


Ez tény, Én is tapasztaltam régen... Teknőstartáshoz kitartás kell, nagy akvárium, és valami jó tisztítórendszer, amivel könnyű cserélni az egész vizet. És iszonyat gyorsan megnőnek, nem vicc... Ha megbetegednek, akkor meg marhanehéz elcipelni őket a dokihoz, szóval vigyázni kell, hogy meg ne fázzanak a vízben. Úristen, hogy bírtam Én régen teknőssel... 8O

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235901 Írta: Ithilwen
Ithilwen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tarts bármit csak ékszerteknőst ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komolyan mondom..... :o h: Hogy az a pici állatka mekkora bűzt tud produkálni................. :crap: És mikor nagyobb lesz... már nem elég naponta egyszer takarítani mert rosszul leszel!

A cicát tudom én is ajánlani! :itscool:

"Állítsátok meg a közgazdászokat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235895 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gyöngyszem írta: Narmo: tarts kanárit! nálam bevált! :) csipog, énekel, imádom őket, bár a szülőket kicsit idegesíti 8)


Ja, meg hajnali négykor úgy dönt koncertet rendez. Nagyon hangosan énekel, úgyhogy kénytelen vagy letarakrni valamivel. akkor meg elkezdi zabálni a selyemterítőt, ezért le kell szedni róla, és mellé állítani valamit, hogy féljen tőle, és ne kezdtejen el szerenádozni. Na, akkor bevágja a durcát, és elkezd enni, de úgy, hogy tíz méteres körzetben minden csupa kosz lesz. Nyáron nálunk ez a reggeli közjáték. :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235877 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alison West írta:

trinkler írta: Khm....és az akváriumtisztítás? :roll:
Inkább a cica!


Az akváriumtisztítást elég havonta-kéthavonta megcsinálni, attól függően, hogy mekkora maga az akvárium, mennyi hal van benne, meg milyen gyakran ég a lámpa felette (mert akkor gyorsabban nő az alga). Szerintem még mindig könnyebb dolog, mint a cica nem tudom milyen gyakran kikefélni, meg a bútorokról felszedegetni, satöbbi. De nem tudom, még nem volt macskám soha :)


Uhh...hát a mi cicánk megharap engem, a kefét, a kanapét, párnát, vagy bármit ami a közelében van ha ki akarom kefélni a szőrét.....

Egyébként szilveszter környékén a macs behúzódik a mosnivaló ruhák közé, és fél szegényem :(

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235862 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Betty tavaly a lábujját törte el a petárdák miatt....

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235828 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A nagypapám kutyája fél észvesztően a petárdáktól, legutóbb szétszedte a bejárati ajtót, annyira be akart menni Szilveszterkor, hát idén is valami hasonló akcióra számítok :( csak azt remélem, hogy nem rohan ki a világból ijedtében...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235767 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyik barántőm kapott nem is olyan régen egy hörcsögöt, Hörcsit :D (fantáziadús név :D ) Annyira aranyos volt eddig, ilyen kis fehér, hatalmas szemekkel, selymes szőr.. stb.. stb.. és ma nagyon megharapta.. duzzogott a hörcsög :) Szerintem unja a helyét, szeretné, hogy kiengedjék.. de annyira harap! :(

Egy másik friss dolog:petárdák és különböző "hangos" társaik :(
Egész nap mást sem lehet hallani,mint azt a borzalmas zajt. Ettől persze a kutyák 99%-a fél. Anyu hallotta/olvasta valahol, hogy egy ilyen petárdától való megijedés komoly betegségekhez is vezethet, meg persze a félelem.. :( A kutyusomat alig lehet kikergetni az előtérből, ahová eddig sosem tette be a lábát.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235208 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Cicáknak nyertünk egy alutasakos Vadászmenüt, és három kiszagolhatt a neki legjobban tetszőt, és azt kapta. a negyedik cica nem jött be, csak reggel, tehát neki a maradék jutott. A kutyák egy finom tápot kaptak.

A mi cicáink is azt kaptak, teljesen meg vannak bolondulva az ilyen alutasakos cuccokért. Nagyon válogatósak pedig, de ezeket imádják, csak meg kell velük szagoltatni, és már nem bírnak magukkal... (úgy eszik, hogy majd' megfulladnak, meg utána percekig nyalogatják a tányért meg az üres papírját...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Húú hát nálunk a kutyának küldött apám barátnöje egy adag jutalomfalatot, szerintem mást se eszik azóta se:DD
Egyébként ti mivel etetitek az állatotokat? (kuttyot, maccsot) a mienk most kapott egy csomo tölöttkáposztamaradékot, (befalta!) meg mindenféle maradék husit amit én már nem bírtam megenni, meg lopott szaloncukrot is:D Ja és érdekes, hogy a húslevest nem szereti.. Mondjuk én se... nemsokára lesznek megint képek róla. Mostmár a térdem alá ér..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235138 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutyusom is díszítette a fát :D Látni kellett volna! Olyan édes,amikor értetlenül forgatja a fejét és csóválja a farkát és persze pont úgy,hogy lerázza a szaloncukrokat a fáról :mrgreen:

Más: Nem tud valaki animált farkas képet valahol? Előre is köszönném. Hálám üldözni fogja azt,akinek van! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235125 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta: Köszike a tanácsokat,de már elkéstetek, ugyanis van egy hisztis huskym :D Mutatnék képet,de sajna neten nincs fennt :(

Ha már ennyire az ajándékozás körül forog lassan a Föld, mit kaptak a kedvencek karácsonyra????? ;)
A Kutyusomnak sütöttünk sült csirkét. Nagyon örült neki :D


Cicáknak nyertünk egy alutasakos Vadászmenüt, és három kiszagolhatt a neki legjobban tetszőt, és azt kapta. a negyedik cica nem jött be, csak reggel, tehát neki a maradék jutott. A kutyák egy finom tápot kaptak.

Teddy macskám meg azzal kezdte a karácsonyt, hogy amikor kötöttem 23-án a szaloncukrokat, háton fetrengett rajtuk, mejd addig nem nyugodott, míg a felső polcról le nem borított a habkarikákat, maik szerencsére akkor még be voltak csomagolva, majd addig csikarta, hogy adtunk neki egy darabot, mai pesrze úgy már nem kellett neki...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235103 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Régebben volt egy nagy akváriumunk, tele halakkal. Egyszer megszámoltam őket, ötvenvalahányan voltak. Kicsit problémás volt tisztítani, de nagyon szép volt. Aztán lecseréltük egy kisebb gömbakváriumra és pár aranyhalra. Mellesleg sajnos imádom a díszhalakat, merolyanszééééépek... o:))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235050 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Állatbarátok

trinkler írta: Khm....és az akváriumtisztítás? :roll:
Inkább a cica!


Az akváriumtisztítást elég havonta-kéthavonta megcsinálni, attól függően, hogy mekkora maga az akvárium, mennyi hal van benne, meg milyen gyakran ég a lámpa felette (mert akkor gyorsabban nő az alga). Szerintem még mindig könnyebb dolog, mint a cica nem tudom milyen gyakran kikefélni, meg a bútorokról felszedegetni, satöbbi. De nem tudom, még nem volt macskám soha :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235049 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok
macskák rulzanak

bár én macskafüggő vagyok, szóval nem számítok közvéleménynek

viszont a macskának is van rossz oldala, pl mikor nem lehet sehogyan sem szobatisztaságra nevelni, az elég kínos....

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235042 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alison West írta:

Narmo Poice írta: Ezek után elgondolkoztam, hogy milyen "ideális" kedvencet érdemes tartani. Halakat!!!!!!!!! :D Azokkal nincs gond, de nincs olyan kedvesség sem,mint egy macsnál, vagy egy kutyusnál. :) Nem?

[size=9:142xk4xj]Off:
Ma vagyok egy éves fórumos. Juhéjj!!!!!!! 8)
On[/size]


Nekem is halam van, praktikus, ha nem akarsz hajnalban felkelni sétáltatni, vagy meg akarod a szőrt szedegetni mindenhonnan. És nem is eszik sokat. Szerintem jó választás ;)

[size=9:142xk4xj]Off: Gratula :) [/size]


Khm....és az akváriumtisztítás? :roll:
Inkább a cica!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235003 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszike a tanácsokat,de már elkéstetek, ugyanis van egy hisztis huskym :D Mutatnék képet,de sajna neten nincs fennt :(

Ha már ennyire az ajándékozás körül forog lassan a Föld, mit kaptak a kedvencek karácsonyra????? ;)
A Kutyusomnak sütöttünk sült csirkét. Nagyon örült neki :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234992 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta: Ezek után elgondolkoztam, hogy milyen "ideális" kedvencet érdemes tartani. Halakat!!!!!!!!! :D Azokkal nincs gond, de nincs olyan kedvesség sem,mint egy macsnál, vagy egy kutyusnál. :) Nem?

[size=9:2lvr8syq]Off:
Ma vagyok egy éves fórumos. Juhéjj!!!!!!! 8)
On[/size]


Nekem is halam van, praktikus, ha nem akarsz hajnalban felkelni sétáltatni, vagy meg akarod a szőrt szedegetni mindenhonnan. És nem is eszik sokat. Szerintem jó választás ;)

[size=9:2lvr8syq]Off: Gratula :) [/size]

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.211 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére