Állatbarátok

Több
19 éve 7 hónapja #240848 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állítólag a mi macskánk vadmacska keverék :D MI sem bizonyítja ezt jobban,mint h emberevő :D favourite sport: bokor mögül kiugrani a járókelők lábára :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240825 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta:

Silima írta: Snuffles: Kérdés: ez a macsek tényleg kövér, vagy csak a szőre miatt tűnik nagynak? Mert a mi cicánk (jó, nem sovány, szintén herélt kandúr) elég jó bőrben van, de részben a bundája "kövéríti".
Ha nem tudod lefogyasztani, adjál neki diétás kaját. Lehet kapni, sajna nem túl olcsó, de jó...


Perzsa. Nemcsak kövér, de a szőre is nagy. Egyébként a legsoványabb akkor volt, amikor 8 kiló volt, most szerintem olyan 13 körül lehet.


8O 8O Aaaz szép súly... De sztem ha 8 kiló volt fénykorában, akkor nagytestű alkat, és ennélfogva a 13 tán még nem olyan vészes... mint pl. egy szimpla mezei házimacseknál...
De azért beszéld rá a mozgásra, mert rosszat nem tesz neki! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240824 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Snuffles: Kérdés: ez a macsek tényleg kövér, vagy csak a szőre miatt tűnik nagynak? Mert a mi cicánk (jó, nem sovány, szintén herélt kandúr) elég jó bőrben van, de részben a bundája "kövéríti".
Ha nem tudod lefogyasztani, adjál neki diétás kaját. Lehet kapni, sajna nem túl olcsó, de jó...


Perzsa. Nemcsak kövér, de a szőre is nagy. Egyébként a legsoványabb akkor volt, amikor 8 kiló volt, most szerintem olyan 13 körül lehet.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240819 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Snuffles: Kérdés: ez a macsek tényleg kövér, vagy csak a szőre miatt tűnik nagynak? Mert a mi cicánk (jó, nem sovány, szintén herélt kandúr) elég jó bőrben van, de részben a bundája "kövéríti".
Ha nem tudod lefogyasztani, adjál neki diétás kaját. Lehet kapni, sajna nem túl olcsó, de jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240812 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vewy írta: Bocs de szerintem nem túl egészséges, ha egy macska ilyen kövér. Legalábbis nem él olyan sokáig, mintha nem lenne az.


Tudom, hogy nem teljesen egészséges, de egyrészt herélt kandúr (a műtét után a legtöbb macska elkezd rohamosan hízni), másrészt meg tényleg elég sokat eszik és nagyon keveset mozog. Egyáltalán nem kecses és ugrándozós, sokkal inkább lomha 'gárfild'. De sajnos nem tudom megmondani neki, hogy sportolnia kéne.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240809 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bocs de szerintem nem túl egészséges, ha egy macska ilyen kövér. Legalábbis nem él olyan sokáig, mintha nem lenne az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240795 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Istenem, ha Bandika tudatában lenne annak, hogy itt sztároljátok... :) )))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240773 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A varjak/hollók tényleg gyönyörűek. A hollókban azt szeretem, hogy valahogy olyan szomorúságut sugároznak... Ajánlom mindenkinek Fekete István Hollófészek című novelláját...
A hollók "szomorúsága" Persze, nem sozmorúak, de nekem vhogy ezt jelentik és a darvak egész életmódja nekem valahogy olyan megfoghatatlan hangulatot áraszt, amt nem is nagyon tudok leírni. Van a darvakban valami tündés... én legalábbis így érzem...

olorin.papa: valóban, a hollók nagyon hosszú kort érhetnek meg. Sajnos itt a Kisalföldön még nem láttam... :(
Villon rúlz! :twisted: (Akasztófavirágok balladája?... :twisted: )

Ez a macska tényleg érdekes... :lol: A mi cicánknak is ez az életcélja, hogy ilyen szélesen el tudjon terülni... :lol: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240768 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta:

Nimrocco mirimafea írta: Perme kedvenc madara a varjú :) Olyan gyönyörűek :)


A kardinális pinty valahogy vidámabb színű ;)


varjó igenis rúlz! Aranyos és még károg is, Igazi pesszimista madár :D

Tegnap fényképeztem Wolfomat. Hát nem tündéri? :D
pg.photos.yahoo.com/ph/narmocska ... pg&.src=ph

Wolfy kutyus kinéz a kocsból bánatosan, hogy minek fényképezem :(
pg.photos.yahoo.com/ph/narmocska ... pg&.src=ph

Wolfux felháborodva. nem szereti, ha fényképezik.. :/
pg.photos.yahoo.com/ph/narmocska ... pg&.src=ph

Végre egy szupi kép ;)
pg.photos.yahoo.com/ph/narmocska ... pg&.src=ph

Elvileg megcsináltam a yahoomat, hogy meg tudjátok nézni. Ha nem nyitná meg, szóljatok és ügyködöm ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240715 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez a macska nagyon ott van :mrgreen:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240711 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Háát ez a macska készen van :D DD
Érdekes állat :D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240699 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: :wink: Nekünk mindig van és volt macskánk, afféle munka macska, aki megfogja az egereket... :)


Cseten már körbejárt a macskám képe, de most ide is berakom, mert azt mondják, eszméletlen. Hát szóval ő az én Bandikám :D
snuffles.uw.hu/cucc/bandika.jpg

Ebből a macskából kinéznéd, hogy megfog akár egy döglött tehenet is? :) ))))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240698 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta:

olorin.papa írta: :P A legnagyobb madár élményem, egy holló pár megfigyelése volt 8)
éppen költöttek...
imádom a hollókat, olyan túlvilágiak :roll:


ööö.. túlvilágiak? Ez picit bizarul hangzik.. mit takar pontosan? :roll:


:D Talán azt is, hogy sok akasztott ember szemét kivájták már, és úgy hallottam, hogy megérhetik a 100 évet is... :wink:

:wink: Nekünk mindig van és volt macskánk, afféle munka macska, aki megfogja az egereket... :)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240685 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát a tél elején még nekünk is volt vagy 15, de közülök három db 2 hónapos, akik nem birták a hideget :cry: , 1 már nagyon öreg volt és eltűnt, 2 pedig elpusztult, én erősen a szomszédokra és mérgezésre gyanakszom :evil:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240683 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Hmmm a nagypapámnak most épp 7 macskája van :mrgreen: és hogy mennyi volt összesen, hát sacc per kb 50 fölötti ez a szám :D Macskaimádat rulz!


Hűha :) ) Volt egy szomszédunk egy kertes társasházban, ahol régen laktunk, akinek 9 macskája volt átlagban, de volt már egyszerre húsz is talán. Mindig rengeteg macskájuk volt, olyan vicces volt. Csak aztán ugyanaz a szomszéd, aki az én drága macskámat megmérgezte, kővel megdobálta az ő macskáit, és mérgezett párizsit rejtett el a kertben, meg zsákokban a Dunába dobta szegény cicákat. Ha jól tudom, valamennyi macskájuk még most is van...

De anyum mindig is imádta a macskákat, tehát ha rajta múlott, legalább egy macska téblábolt mindig a lakásban :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240677 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmmm a nagypapámnak most épp 7 macskája van :mrgreen: és hogy mennyi volt összesen, hát sacc per kb 50 fölötti ez a szám :D Macskaimádat rulz!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240662 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

rebekakov írta: Nekem a macska a kedvenc állatom :oops: .Eddig összesen 3 volt.Mind a 3 nőstény volt.Az első kettő elkóborolt.A harmadikat elütötte egy autó.
:crying:


Nekem eddig hét macskám volt. Egyet el kellett altatni, mert beteg volt és öreg és csak a vesét volt hajlandó megenni, ami akkor abban az időben hiánycikk volt és elég drága és izé. Kettő kiesett az erkélüynkről (ötödiken lakunk...) még kiskorában és szörnyethaltak. Egy macskámat megmérgezték kedves szomszédok, további kettő magától múlt ki, és most van egy. Őt nagyon szeressük mind és vigyázunk rá. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240659 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem a macska a kedvenc állatom :oops: .Eddig összesen 3 volt.Mind a 3 nőstény volt.Az első kettő elkóborolt.A harmadikat elütötte egy autó.
:crying:

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240654 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco mirimafea írta: Perme kedvenc madara a varjú :) Olyan gyönyörűek :)


A kardinális pinty valahogy vidámabb színű ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240651 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Perme kedvenc madara a varjú :) Olyan gyönyörűek :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240570 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Vsz azt, hogy feketék, mint a halál. :D


Meg valszeg amiatt is, hogy minden horrofilmben szerepel minimum nyolcvan holló ;) ))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240568 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vsz azt, hogy feketék, mint a halál. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240563 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: :P A legnagyobb madár élményem, egy holló pár megfigyelése volt 8)
éppen költöttek...
imádom a hollókat, olyan túlvilágiak :roll:


ööö.. túlvilágiak? Ez picit bizarul hangzik.. mit takar pontosan? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240532 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:P A legnagyobb madár élményem, egy holló pár megfigyelése volt 8)
éppen költöttek...
imádom a hollókat, olyan túlvilágiak :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240479 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

amberblood írta: ...egyszer meg a Pilisben kirándulva volt szerencsém órákig tanúja lenni két egerészölyv (talán) röptének... nászrepülés??? csinálnak ők olyat???


Simán lehet. Tavasszal nászrepül a legtöbb ragadozó madár, így az egerészölyvek is. Némileg irigyellek, de teljesen jó értelemben!! ;)
Nekünk a nyáron hozott vki egy beteg barna rétihéját nejlonzacskóban... Mint kiderült, olasz (!) gyűrű volt a madárkán. Kijött a pannonhalmi tájv. körzetből egy nagyon kedves néni, akivel azóta tartom a kapcsolatot, és elvitte. Sajnos 2 nap múlva elpusztult - valszeg megmérgezhették... :( Bár volt már nálunk autó által elütött fiatal sárgarigó, millió kisveréb, félig szomjan halt fecskemadár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240411 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: Állatbarátok
mégtöbb bagoly:

nyáron volt szerencsém találkozni eggyel, ráadásul a főváros szélén...
...éjjel sétáltam haza a Nagytétényi vasútállomástól Érdligetre... ott van egy út, ami a chinoin mellett megy el, és éjjel senki nem jár arra... és ilyen városszéli, pusztai jellege van a környéknek (csak az a ronda chinoin ne lenne ott)...
szóval ott röppent fel az egyik fáról egy kedves bagoly... meg nem mondom, miféle...

szeretem a baglyokat... de jó lehet Roxmorts-ban... :roll:

...itt a kertben nem nagyon vannak madarak... a macska terrorizálja őket... de régebben lakott egy feketerigócsalád a cseresznyefán...
...viszont Bfűzfőn a telek mögötti kiserdőben mindenféle tollas lény lakik... a szajkótól a vizimadarakon át a harkályig minden van...

...egyszer meg a Pilisben kirándulva volt szerencsém órákig tanúja lenni két egerészölyv (talán) röptének... nászrepülés??? csinálnak ők olyat???

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240410 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Baglyok:
Nálunk otthon a templom udvarán, a tujafák (Most minek nevezzem, olyan mint a bokor, csak sokkal nagyobb. :D ) ágai között fülesbaglyok ücsörögnek, nappal jól meg lehet nézni őket, mert tudják hogy ott úgy sem bántja őket senki, szóval jól megvannak. Tetszenek.
Egyszer, még kicsi voltam, amikor a kertünkben leesett egy gyönybagoly, biztos beteg volt szegény. Apu behozta, de egy óra múlva már vihette is ki eltemetni. :( És bár akkor mindig indiánost játszottam, valahogy fel sem merült bennem hogy milyen szép tollai vannak...
Egyszer én is szarvasbőgést hallgattam, csak én egyedül, éjszaka, egy szalmakazal tetején, az erdő mellett, egy szántóföldön. Épp semmit nem hallottam, mozdulatlanul ültem, és fogalmam sincs milyen sugallat hatására hirtelen megfordultam. Na, azt láttam, hogy tőlem kb. 1 méterre "fékez" le a levegőben egy bagoly (Meg nem tudom mondani milyen, sötét volt.), és csinál hátraarcot. Biztos egy tuskónak nézte a fejem (Remélem tévedtt. :lol: ), és le akart szállni. Ha megteszi, most nem lennék itt, mert tuti kaptam volna egy infarktust, és lefordultam volna a kazal tetejéről. :)
Madáretetés:
Tegnap Újpesten vártam egy buszt, és nem értettem, hogy mit csinálnak a sirályok a paneloknál. Visongtak, keringtek, teljesen úgy csináltak mint akik túl sok Hitchkok filmet néztek. De aztán megláttam, hogy egyik ablakból (kb. 5-6. emelet.) valaki kenyérdarabokat dobál ki, és amelyik sirály a körözésben pont legközelebb volt az ablakhoz, az elkapta a levegőben.

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240367 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gyöngybagoly van a falvakban, asszem az az, amelyik szívesen telepszik meg templomtornyokban, meg padlásokon. Van is egy ballada, a bagolyasszonyka, amiben arról van szó, hogy a gerendán mászkál.

Alyr: kurjongat még a jeti???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240335 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr: Ja, jó, bocs, nem tudtam.
Nekem legkedvesebb bagolyélményem volt, mikor családilag a Hanságban szarvasbőgést hallgattunk (volna, ha már bőgtek volna). Pont egy olyan magaslest fogtunk ki, ami, mint kiderült, baglyok vártája volt... Láttunk tollakat meg ürüléket, de azt hittük, hogy csak elidőzött ott a pipi.
Aztán, mikor besötétedett, megjött 3 erdei fülesbagoly... Azt hiszem, csak későn vettek észre minket, mert 180 fokos kanyarral suhantak el mellettünk... És három nagy madár, ott csapongott a fejünk felett, és SEMMIT nem hallottunk!! Az öcsém a denevér hangját is hallja, és ő sem hallott semmit az égegyvilágon!!
Életem meghatározó élménye volt, bár leírva nem olyan jó, mint ott a sötét Hanság közepén...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240332 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Én a Dunához szoktam lemenni és ott etetem a kacsákat...


hátööö én nem szoktam lemenni a Dunához mert az nem pont itt van ;)

télen én a madaraknak teszek ki enni. aztán jön rigó, veréb, cinke meg minden ide :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.292 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére