Állatbarátok

Több
19 éve 7 hónapja #244057 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Toma gazda írta: hümm kamerák kihelyezésén nem gondolkoztál?


Nem rossz gondolat!!!!! Aztán a végén Közellenség lesz szegény állatból vagy mifene???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244043 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Minden télen megjelenik a madáretetőnkél egy kismadárpár... És már az összes madárhatározót megnéztük, és igazából egyik képen se ismertünk rájuk! :( Olyasmi, mint a királyka... De mégsem az! Meggyvágó? Nem! :? De a macskáim éjjel-nappal vadásznak rájuk... :(
Más: a kutyám hasa piros. :( Ez mit jelenthet? Csupasz a haskója(dalmata), és eddig fekete-fehér foltos volt. Most meg vörös! Ez szerintetek...? Gomba??? Vagy a hidegtől van???


:D Ha a madárka fején korona van, és cinege méretű, akkor Királycinege! :roll: Nagyon ritka, és csak hideg télen jelenik meg... :oops: asszem :oops:

A kutyus hasa meg szvsz a hidegtől olyan...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244035 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Minden télen megjelenik a madáretetőnkél egy kismadárpár... És már az összes madárhatározót megnéztük, és igazából egyik képen se ismertünk rájuk! :( Olyasmi, mint a királyka... De mégsem az! Meggyvágó? Nem! :? De a macskáim éjjel-nappal vadásznak rájuk... :(
Más: a kutyám hasa piros. :( Ez mit jelenthet? Csupasz a haskója(dalmata), és eddig fekete-fehér foltos volt. Most meg vörös! Ez szerintetek...? Gomba??? Vagy a hidegtől van???

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244023 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hümm kamerák kihelyezésén nem gondolkoztál?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243984 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Nem annyira kitartó, cirka fél éve hogy legutóbb hallottam -egészen tegnapig.
Egyébként meg szvsz embernek nincs ilyen hangja.


Akkor egy új madárfaj van láthatáron........ :twisted: :twisted: :twisted:
Biztos valami mutáns bagoly....na jó nem OFF-olok........ :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243981 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem annyira kitartó, cirka fél éve hogy legutóbb hallottam -egészen tegnapig.
Egyébként meg szvsz embernek nincs ilyen hangja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243980 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Niph/Elentári írta:

Alyr Arkhon írta: Tegnap éjfél körül újra jelentkezett a házunk melletti kiserdőben élő "jeti". (mi inkább Harp-madárnak hívjuk egy scifi novella alapján... )
A hugom teljesen megrémülve jött be. (nem láttuk, csak hallottuk)

Továbbra is olyan hangokat ad ki, mintha egy ember sikoltozna, de erre inkább csak emlékeztet.
Tegnap vhol a temető mögött lehetett, nem túl messze a háztól. (a hugom megijedt hogy valami élőholt vagy szellem, - hiába kicsit sok Stephen Kinget olvas)
A kutyák továbbra sem izgatták magukat nagyon miatta.


Nem lehet hogy csak valaki szorakozik??????????? :twisted: :twisted: :twisted:



Éjfél körül mínusz kilenc fokban, bokáig érő hóban?
(másrészt ha ez lenne akkor szvsz a kutyák ugattak volna mint a fene.


Vannak még elvetemült """Állatok=emberek a világban""""
Ha meg állat akkor elég kitarótan tud riogatni vagy mi fene..... :oops: :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243976 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

Alyr Arkhon írta: Tegnap éjfél körül újra jelentkezett a házunk melletti kiserdőben élő "jeti". (mi inkább Harp-madárnak hívjuk egy scifi novella alapján... )
A hugom teljesen megrémülve jött be. (nem láttuk, csak hallottuk)

Továbbra is olyan hangokat ad ki, mintha egy ember sikoltozna, de erre inkább csak emlékeztet.
Tegnap vhol a temető mögött lehetett, nem túl messze a háztól. (a hugom megijedt hogy valami élőholt vagy szellem, - hiába kicsit sok Stephen Kinget olvas)
A kutyák továbbra sem izgatták magukat nagyon miatta.


Nem lehet hogy csak valaki szorakozik??????????? :twisted: :twisted: :twisted:



Éjfél körül mínusz kilenc fokban, bokáig érő hóban?
(másrészt ha ez lenne akkor szvsz a kutyák ugattak volna mint a fene.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243970 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Tegnap éjfél körül újra jelentkezett a házunk melletti kiserdőben élő "jeti". (mi inkább Harp-madárnak hívjuk egy scifi novella alapján... )
A hugom teljesen megrémülve jött be. (nem láttuk, csak hallottuk)

Továbbra is olyan hangokat ad ki, mintha egy ember sikoltozna, de erre inkább csak emlékeztet.
Tegnap vhol a temető mögött lehetett, nem túl messze a háztól. (a hugom megijedt hogy valami élőholt vagy szellem, - hiába kicsit sok Stephen Kinget olvas)
A kutyák továbbra sem izgatták magukat nagyon miatta.


Nem lehet hogy csak valaki szorakozik??????????? :twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy megha a madaraknál tartunk.... Mostanában nálunk is megjelentek bizonyos kis madarak úgy néz ki mintha cinege lenne csak piros a hasa és nem sárga.
A másik madárfajta meg akkora mint egy galamb de mégse úgy néz ki. A feje hasonlít a sólyoméhoz de mégse az?????? :?: :?: :?: :?: :?:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243907 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Silima: Magának letépte??? Ez hogy jött össze?? 8O


Hát gondolom beakadt vmi deszkák közé. Most a konyhában lábadozik, és búsan vonít, mert közénk akar jönni. Hohohogyisne, szétszedné a lakást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243902 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Tegnap éjfél körül újra jelentkezett a házunk melletti kiserdőben élő "jeti". (mi inkább Harp-madárnak hívjuk egy scifi novella alapján... )
A hugom teljesen megrémülve jött be. (nem láttuk, csak hallottuk)

Továbbra is olyan hangokat ad ki, mintha egy ember sikoltozna, de erre inkább csak emlékeztet.
Tegnap vhol a temető mögött lehetett, nem túl messze a háztól. (a hugom megijedt hogy valami élőholt vagy szellem, - hiába kicsit sok Stephen Kinget olvas)
A kutyák továbbra sem izgatták magukat nagyon miatta.


Ha a kutyákat nem zavarta, akkor nem jeti :roll: Biztos valamiféle madár...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243896 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr Arkhon\n

Tegnap vhol a temető mögött lehetett


Klassz helyen laktok... ;) :D
Silima: Magának letépte??? Ez hogy jött össze?? 8O



"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243864 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tegnap éjfél körül újra jelentkezett a házunk melletti kiserdőben élő "jeti". (mi inkább Harp-madárnak hívjuk egy scifi novella alapján... )
A hugom teljesen megrémülve jött be. (nem láttuk, csak hallottuk)

Továbbra is olyan hangokat ad ki, mintha egy ember sikoltozna, de erre inkább csak emlékeztet.
Tegnap vhol a temető mögött lehetett, nem túl messze a háztól. (a hugom megijedt hogy valami élőholt vagy szellem, - hiába kicsit sok Stephen Kinget olvas)
A kutyák továbbra sem izgatták magukat nagyon miatta.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243802 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Emberek, én ennyi fenyőrigót meg csonttollú madarat még sosem láttam egyszerre! Elöntötték a kertet, zabálják a csipkebogyót... Csupa piros pötty a hó, olyan, mintha véres lenne...
Meg véres is...
A kopónk letépte az egyik körmét a hátsó lábáról... nagyon vérzett, olyan volt az udvar meg a konyha, mint egy látványmészárszék... 8O de az állatorvos összevarrta a kérdéses artériáját, de addigra már mindent sikerrel összekent...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243579 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
kedves gillotth, jajdehogyis!
csak tisztában vagyok vele, milyen nagy hiba az állatok antropomorfizálása, mégis néha még magam is rajtakapom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243575 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Vagy rakj ki több helyre magokat és minden helyre csak nem megy oda enni egyszerre ez a madár.
Egyébként a viselkedése majdnem a verébre vall, csak az nem, hogy néha magányosan jön, és persze a leírás is mást mutat.
Keresztkérdés: Saccperkábé milyen környezetben laksz, és hova tetted az etetőt? Melyik a legközelbbi hely ahol vadon élhetnek madarak és az mileyn tipusú (ártér, erdő, rét)?


Jujjj de ravasz ;) :lol:
Gondolom, valamely pintyféle, bár nem akarlak befolyásolni. Csíz a csupasz körtefán :) Na jó, nem. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243571 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vagy rakj ki több helyre magokat és minden helyre csak nem megy oda enni egyszerre ez a madár.
Egyébként a viselkedése majdnem a verébre vall, csak az nem, hogy néha magányosan jön, és persze a leírás is mást mutat.
Keresztkérdés: Saccperkábé milyen környezetben laksz, és hova tetted az etetőt? Melyik a legközelbbi hely ahol vadon élhetnek madarak és az mileyn tipusú (ártér, erdő, rét)?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243567 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

gilloth írta: Madárbarátok, segítséget kérek szépen!! :o :)

a madáretetőnkre eddig széncinkék jártak, akiket nem nehéz felismerni ;) (szépek :P olyan fura érzése van az embernek, mintha vki megtervezte volna a kinézetüket ;) ) de két-három napja jöttek másféle madarak is. Elsőre szürkésnek tűntek, de jobban nézve olyan piszkossárga, a hasa alul inkább sárga és a szárnyában vannak olyan élénk citromsárga színű tollak. Amúgy kb u.akkora mint a cinege, de karcsúbb, és nem úgy eszik. A cinege- nemtommér - csak felkap egy magot és elvonul vele egy ágra. Ez a másik madár beül az etetőbe és csak lazán eszik amíg akar :P , aztán elrepül. Néha el is zavarja a cinegéket ha azok épp magért jönnének, mikor ő ott van. Néha egyedül jön, néha többen is vannak.
Nem tudja vki milyen madár lehet ez?


Énszerintem zöldike... bár így látatlanben elég nehéz :P A verebek is úgy esznek, hogy betottyannak a magok közé és tömik a fejüket - amivel sztem nincs baj. Ha nagyon zavar, szerezz/készíts olyan etetőt IS, amin alul van egy kis nyílás. Azon csak a cinke tud bemenni, könyv szerint, illetve nálunk is jól bevált. De ha ilyenből etetsz, akkor jó lenne, ha tennél pl. ablakpárkányba is magot, mert a többi madár is éhes. Valóban, a cinkék nem tűnnek olyan talpraesettnek... de nekem még a verebekkel és a házigalambokkal sincs semmi bajom, ha odajönnek kajolni az ablakba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #243556 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vewy, jól gondoltad: NEM ítéltem meg ;) csak azért írtam le a viselkedését hátha segít vkinek felismerni. [size=9:3q8fjq8o](Amúgy ezen az alapon a cinegéket is megítélhetném, mért nem esznek eccerre, mert van h csak egy van ott?) [/size]De mint mondtam, NEM teszem. :) Tudom, h az állatokat nem lehet és nem is szabad emberi erkölcsi mérce szerint nézni. :) szal cak leírás nem ítélet akart lenni....
[size=9:3q8fjq8o]Remélem, a válaszomat nem érzed úgy h veszekedni akarok v ilyesmi. :) Mert persze h nem. :) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243544 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tudom, milyen madár ez, majd más megmondja, de ne emberszemmel ítéld meg. Tudom, még nem tetted, de ne is :)
Nem rosszabb élőlény mint a cinke, csak mert kitúrja a cinkét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #243540 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Madárbarátok, segítséget kérek szépen!! :o :)

a madáretetőnkre eddig széncinkék jártak, akiket nem nehéz felismerni ;) (szépek :P olyan fura érzése van az embernek, mintha vki megtervezte volna a kinézetüket ;) ) de két-három napja jöttek másféle madarak is. Elsőre szürkésnek tűntek, de jobban nézve olyan piszkossárga, a hasa alul inkább sárga és a szárnyában vannak olyan élénk citromsárga színű tollak. Amúgy kb u.akkora mint a cinege, de karcsúbb, és nem úgy eszik. A cinege- nemtommér - csak felkap egy magot és elvonul vele egy ágra. Ez a másik madár beül az etetőbe és csak lazán eszik amíg akar :P , aztán elrepül. Néha el is zavarja a cinegéket ha azok épp magért jönnének, mikor ő ott van. Néha egyedül jön, néha többen is vannak.
Nem tudja vki milyen madár lehet ez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243516 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egy barátomnak van egy kutyája, akit régebben mindig akkor vittek sétálni, amikor véget ért a Barátok Közt. És a kutya tudta, hogy közben van egy reklám, szóval nyugodtan feküdt a helyén, de amikor másodszor szólalt meg a zene ami a film végét jelenti, már ugrott is. Aztán átrakták a filmet más időpontra, de a kutya akkor is sétálni akart a film végén. Nagyon figyeltek, hogy a film vége felé már kézben legyen a távirányító, hogy a zene kezdetekor át tudják kapcsolni, de a kutya előbb tudta mikor lesz vége, mert egy perccel a zene előtt már ugrált hogy irány sétálni. Ami még jól meg tudta kavarni a dolgokat az az volt, hogy néha nem tudták nézni a sorozatot, olyankor felvették videóra. Amikor visszanézték, a kutya akkor is sétálni akart. :D

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243449 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta:

Alyr Arkhon írta: A régi kutyám felismerte a GyU zenéjét.


Idomítottad? :D


Nem.
Még réges-régen, amikor még élt (ez általában előfeltétele annak hogy zenét hallgasson) és beteg volt eccer eléggénagyon akkor bent volt az előszobában infúzióval meg minden, én meg éppen akkor vettem/kaptam meg a FotR zenéjét kazettán és látástól vakulásig hallgattam.
A Black Rider részre még idény nyáron is felkapta a fejét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243446 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice írta:

Alyr Arkhon írta: A régi kutyám felismerte a GyU zenéjét.

Idomítottad? :D


Bandika kedves (a macskám, aki még nem tudná :D ) is felismert valamilyen filmzenét, de már sajnos nem emlékszem, melyiket. Azt tudom, hogy Mozartot is szereti, mert gyakran bejött, ha azt hallgattam, de egyébként nem is szokott a szobámba jönni, tehát bizonyára a zene hatott rá... :) ))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243442 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: A régi kutyám felismerte a GyU zenéjét.


Idomítottad? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243424 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Olorin.papa: Oké oké értem én!!!!!!

Amúgy az macsekomnak mostanában az a mániája hogyha szól a szobámba a zene fogja magát bemegy és elterül az ágyamon. Erre én fogom és kirakom a szobából de egy perc múlva már ott is van........... :twisted: :twisted:


Muzikális cicc.
Sztem nem bajaz.

A régi kutyám felismerte a GyU zenéjét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243392 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Olorin.papa: Oké oké értem én!!!!!!

Amúgy az macsekomnak mostanában az a mániája hogyha szól a szobámba a zene fogja magát bemegy és elterül az ágyamon. Erre én fogom és kirakom a szobából de egy perc múlva már ott is van........... :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243388 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

olorin.papa írta: Talátam néhány érdekes képet:
www.vicclap.hu/pic/3490/
www.vicclap.hu/pic/4581/
www.vicclap.hu/pic/1042/
www.vicclap.hu/pic/4828/

előre is bocsi... :oops:



Jézus!!!! Szegény cica!!!!!!! Ez ez ............ állatkínzás!!!!!!!Szegény macsek!!!!!!!!!!! :evil: :cry:


:roll: Mielőtt megennétek, NEM így tárolják a macsekot, csak a cicakiállításon egyszer felemelték... :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243374 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Állataitok mit szólnak a hóesésnek?


a macsek megtámadta a havat is... :roll:
lökött cica :wink:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243286 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az egyik kutyám (az idősebb) szokás szerint bement a házába, hogy addig aludjon amíg el nem olvad a hó (ez nem szokott összejönni, de a szándékot értéklejük) és csak ritkán jön ki, a fiatalabb meg tegnap a legvadabb hóesésben amikor a nyolcperces út alatt a hó sapkát alkotott a fejemen kint várt a kapunál és ugrált meg minden, viszont valami miatt egyáltalán nem evett este. (ez nem tetszik, eddig mindig evett. hóban, esőben, bármikor. még a hurkazsíros kenyeret se kérte) Az orra nedves volt, tehát nem volt lázas, a viselkedése se mutatott semmit, de akkor se tetszett.
A macskák csak etetésre jöttek elő, így róluk nem tudok nyilatkozni.
A botsásákák agyának szerintme túl sok szótagból áll a "Hó".

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.141 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére