Állatbarátok

Több
19 éve 8 hónapja #243276 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Óvilági csíkosmókus, picike, lány, és most téli álmot alszik. Ritkán jön ki enni. Ha későn kelek, és nem jött időben a kaja, megsértődik és aznap nem kér tőlem kaját :) De nem kell aggódni, annyi tartalék van a fészkében hogy ő sem fér el

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243274 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Talátam néhány érdekes képet:
www.vicclap.hu/pic/3490/
www.vicclap.hu/pic/4581/
www.vicclap.hu/pic/1042/
www.vicclap.hu/pic/4828/

előre is bocsi... :oops:



Jézus!!!! Szegény cica!!!!!!! Ez ez ............ állatkínzás!!!!!!!Szegény macsek!!!!!!!!!!! :evil: :cry:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243261 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerencsétlen kis állat.... szörnyű lehet neki.

Vewy, van mókusod? Milyen, mesélj róla!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243257 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaaaaaaaaaaj olorin az a szegény macska!!! Szerintem nem vicces a kép, csak a hülye nem látja hogy fáj neki, tátva van a szája és nyervákol! Hogy abba már ne is menjünk bele, hogy eleve milyen szerencsétlenre tenyésztették. És még vigyorognak is rajta. Kiváncsi vagyok mit szólna az ember, ha az egerek (ami ugye a legintelligensebb faj :) ) olyanra tenyésztené, hogy zöld szőre van. Valszeg értékelné a humort.

A mókusom a hóra úgy reagált, hogy most már csak napi fél órát jön ki. :) )

A nyulak jellemzően tojnak a világra, amíg kaja-pia-heverészés van, addig tökmindegy :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243255 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Állataitok mit szólnak a hóesésnek?


A kutyák őrjöngve, boldogan rohannak a hóban, míg a szőrükre tapadt hógöröngyöktől lépni sem tudnak.
A macska filozofikus nyugalommal döglik az ágyamon, sztem nem is tudja, hogy havazott.
A papagájok zavartalaul pofáznak tovább. A kacagógerle is. A kanári túlfüttyögi a rádiót. A pintyek boldogok, mert így világosabb van, mint hó nélkül.
A teknősök... hagyjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243246 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állataitok mit szólnak a hóesésnek?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243217 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Talátam néhány érdekes képet:
www.vicclap.hu/pic/3490/
www.vicclap.hu/pic/4581/
www.vicclap.hu/pic/1042/
www.vicclap.hu/pic/4828/

előre is bocsi... :oops:



Az a hiéna az durva.
Nem szeretném ha szembejönne velem sötét utcán, vagy világoson.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243149 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243148 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Nem látta senki vasárnap vagy szombaton azt a műsort vmelyik kereskedelmi csatornán, ahol a túlsúlyos állatokról? Mert én majdnem kipottyantam a fotelból: egy 13 kg-os, Bercike nevű macska, ugyanabban a színben, mint bandika!!! :D Láttad snuffles? :D Pont ugyanúgy nézett ki!!! 8O


Júúúúúj, na most sajnálom, hogy nem nézek tévét lassan másfél éve... Kár volt kihagyni, pedig érdekelt volna :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243124 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Talátam néhány érdekes képet:
www.vicclap.hu/pic/3490/
www.vicclap.hu/pic/4581/
www.vicclap.hu/pic/1042/
www.vicclap.hu/pic/4828/

előre is bocsi... :oops:


:lol: :lol: Nagyon aranyosak!

Ha végigvennénk, hogy mennyi nem őshonos állat (és növény)faj van errefelé, ami kiszorította az őshonos fajokat... nem biztos, hogy ma a végére érnénk. A muflonok viszont tényleg nagyon sokan vannak. A Bakonyban ahányszor voltam, mindig láttunk min. 5-6-ot. De különben semmi bajom vele, mint egyetlen állattal sem tullképpen... nem ő a hibás azért, amiért elszaporodott, hanem az okos Aponyi (?) gróf... (/me nem biztos a dolgában... :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243119 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243024 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A muflon is túl van szaporodva nálunk, és az nem is őshonos állat. Én ezt sajánlom, mert ezért aztán vadásszák ezerrel, pedig aranyos....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242902 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem látta senki vasárnap vagy szombaton azt a műsort vmelyik kereskedelmi csatornán, ahol a túlsúlyos állatokról? Mert én majdnem kipottyantam a fotelból: egy 13 kg-os, Bercike nevű macska, ugyanabban a színben, mint bandika!!! :D Láttad snuffles? :D Pont ugyanúgy nézett ki!!! 8O
Tigris: az nem az volt amiről később kiderült, hogy valójában egy agár???


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242847 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A farkas továbbá akkor is támad emberre, ha elég éhes, és elég sokan van. (ld még Kőszívű Ember fiai)
Egyébként esze ágában sincs, mert alapból nem tudja, melyik ember vadász és melyik nem, és nem kockáztat.
(szvsz Mo-n egyébként is elég sok zsákmányállat van, több helyről hallottam, hogy a vaddisznók eléggé túlszaporodtak)

Hát igen, Toldi tényleg sakállal harcolt ( a la lápi farkas)... Egyébként egy pitbull sem sokkal nagyobb a spánielnél, mégis hány embert ölt már meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242599 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Phaedra/Namarie írta: Farkasok: ez elég érdeks kérdés. az emberben óhatatlanul felmerül, hogyha a Mátrában kirándulok, és elém toppan egy farkas, akkor örüljek-é a jelenlétének, avagy sem?


Én örülnék!... Legalábbis így, a monitor elől így gondolom. Sztem a farkas csak akkor támad emberre, ha életveszélyben érzi magát, vagy ha beteg (veszett etc.)
Mindenesetre jó hír, hogy megint van farkas.
Nálunk a Hanságban meg újabban állítólag aranysakál van... ami szintén hurrá - de az okosok azt mondják, hogy Toldi Miklós ARANYSAKÁLOKKAL küzdött meg!!!! 8O Há ne má! Jó, toportyán, és a sakál a toportyán elvileg, de akkor is... hát a sakál nem sokkal nagyobb, mint egy spániel... Nem akarom kisebbíteni Toldi érdemeit ;) de azért elég illúzióromboló... :crap:


Off:Emberek, én úgy, de úgy nem szeretem toldit! Mmint a figurát.
On: A minap volt egy műsor arról, hogy a majmok miért rabolják el az embercscecsemőket és eszik meg őket. Élve. Mert kiirtották az esőerdőt, és nincs mit enniük. A Vewy által írt dolog pepitában.

Nme tudom, az ember mikor fogja már fel végre, hogy nem a természet ura. Mint látjuk, a természet, ha oylat teszenk ellene, visszaüt.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242574 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Volt egy hosszú cikk arról egy term.véd. lapban, hogy Indiában ettek gyerekeket a farkasok. A faluban kerítették be a gyengébbeket.
Mert az ember kilőtte a zsákmányállataikat.
Semmi sem véletlen.

itt nem fog megenni minket a farkas, főleg nem egyedül

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242548 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Silima írta: Nálunk meg 1000 év először megjelentek a csonttollú madarak... Öcsikémnek sikeredett is lefényképeznie őket... 8) Réges-rég nem láttam csonttollút! :o


Akkor odafent északon hideg lehet, hogy lejöttek ide a mínusz20 fokba


Hátezaz: ők ügyesen bírják a nagyonnagyonhideget, ezért a -20 fok már egész enyhének számít nekik... És szeretik a vadszőlőnk bogyóját. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242546 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Nálunk meg 1000 év először megjelentek a csonttollú madarak... Öcsikémnek sikeredett is lefényképeznie őket... 8) Réges-rég nem láttam csonttollút! :o


Akkor odafent északon hideg lehet, hogy lejöttek ide a mínusz20 fokba

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242545 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk meg 1000 év először megjelentek a csonttollú madarak... Öcsikémnek sikeredett is lefényképeznie őket... 8) Réges-rég nem láttam csonttollút! :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242544 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Minap örömmel vettem észre, hogy az utcánkban az egyik ház kertjében valami bagolyszerűen huhog.
Sajnos nem láttam, mert fenn lehetett a fenyőfán.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242543 Írta: Ithilwen
Ithilwen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: snuffles.uw.hu/cucc/akarmi/bandi...jpg


Jézus! Ez a kis cilu , ha ember lenne, tök olyan lenne mint az egyik tanárom. Ami a poén, hogy őt is Bandinak hívják!!!!! :bounce:

Csak a cica sokkal édibb!!! :evil3:

"Állítsátok meg a közgazdászokat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242506 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Farkasok: ez elég érdeks kérdés. az emberben óhatatlanul felmerül, hogyha a Mátrában kirándulok, és elém toppan egy farkas, akkor örüljek-é a jelenlétének, avagy sem?


Én örülnék!... Legalábbis így, a monitor elől így gondolom. Sztem a farkas csak akkor támad emberre, ha életveszélyben érzi magát, vagy ha beteg (veszett etc.)
Mindenesetre jó hír, hogy megint van farkas.
Nálunk a Hanságban meg újabban állítólag aranysakál van... ami szintén hurrá - de az okosok azt mondják, hogy Toldi Miklós ARANYSAKÁLOKKAL küzdött meg!!!! 8O Há ne má! Jó, toportyán, és a sakál a toportyán elvileg, de akkor is... hát a sakál nem sokkal nagyobb, mint egy spániel... Nem akarom kisebbíteni Toldi érdemeit ;) de azért elég illúzióromboló... :crap:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242489 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vewy írta: A macskák ölég intenzíven tudják élvezni az életet!!! :)


na ja. És olyan imádnivalóak olyankor. Állítom, sok esetben az emberek példát vehetnének az állatokról.

Termsézset és állatkert: alapvetően nem szeretem az állatkertet, kiv. azokat, amik a fajmegmentési programban vannak benne, és igyekeznek minél tágasabb kifutót biztosítani. Nincs szomorúbb látvány, mint egy öt négyzetméteres lukban szorongó farkas, medve, vagy nagymacskaféle.

Farkasok: ez elég érdeks kérdés. az emberben óhatatlanul felmerül, hogyha a Mátrában kirándulok, és elém toppan egy farkas, akkor örüljek-é a jelenlétének, avagy sem?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242015 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

amberblood írta:

Beren írta:

Estel Adániel írta: Erre én is emlékszem. Igen, valóban csellengett ott tavaly júniusban egy valahonnan szabadult naaagy csíkos macskaféle. :)


Azért én hozzátenném, hogy "A média szerint." Mert hogy nem találtak tigrist, csak egy széttépett állatot, meg valami elmosódott nyomot, ami származhatott akár egy nagytestű kutyától is.


én is erre utaltam... :)
...azért a kereskedelmi médiának nemkell mindent elhinni...
...farkast, medvét, hiúzt elhinnék... de egy tigrist... főleg, ha nem találták meg... akkor még most is ott kéne lennie... és egy ilyen macsek sokat eszik ám... :wink: ennyi idő alatt felfalta volna a környék teljes lakosságát... :roll:
...meow... :roll:


A Mecseket nálam jobban ismerők szerint simán elfér ott egy tigris, ha csak annyi vaddisznó van ott, mint a Börzsönyben akkor még jól is jöhet.
Farkas, hiúz az inkább errefelé északon van (Börzsöny, Mátra, a Bükkben pl asszem 2 farkascsalád is megtelepedett szerencsére, Zemplén) medve meg... Hát... már Erdélyben sem túl sok van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241945 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Beren írta:

Estel Adániel írta: Erre én is emlékszem. Igen, valóban csellengett ott tavaly júniusban egy valahonnan szabadult naaagy csíkos macskaféle. :)


Azért én hozzátenném, hogy "A média szerint." Mert hogy nem találtak tigrist, csak egy széttépett állatot, meg valami elmosódott nyomot, ami származhatott akár egy nagytestű kutyától is.


én is erre utaltam... :)
...azért a kereskedelmi médiának nemkell mindent elhinni...
...farkast, medvét, hiúzt elhinnék... de egy tigrist... főleg, ha nem találták meg... akkor még most is ott kéne lennie... és egy ilyen macsek sokat eszik ám... :wink: ennyi idő alatt felfalta volna a környék teljes lakosságát... :roll:
...meow... :roll:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241944 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: Erre én is emlékszem. Igen, valóban csellengett ott tavaly júniusban egy valahonnan szabadult naaagy csíkos macskaféle. :)


Azért én hozzátenném, hogy "A média szerint." Mert hogy nem találtak tigrist, csak egy széttépett állatot, meg valami elmosódott nyomot, ami származhatott akár egy nagytestű kutyától is.

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241936 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erre én is emlékszem. Igen, valóban csellengett ott tavaly júniusban egy valahonnan szabadult naaagy csíkos macskaféle. :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241924 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:
Az öcsikémék a nyáron voltak vándortáborban a Mecsekben, és éppen akkor garázdálkodott vmi elszabadult tigris...



tigris a Mecsekben???? 8O 8O

és ki látta?

tudom, hogy a Mecsekben minden van, ami csak lehet, szöknek a pécsi állatkertből... de egy tigris.... azt nem hiszem...
...kb úgy hangzik, mint ha azt mondanám: cápa van a jósvafői Tengerszem-tóban... :D [/quote]

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241876 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

amberblood írta: jó, jaguárt bajosan fogok látni a Pilisben... remélem nem kóborol arra egy-két példány...


Az öcsikémék a nyáron voltak vándortáborban a Mecsekben, és éppen akkor garázdálkodott vmi elszabadult tigris... Anya meg volt róla győződve, hogy pont az én levescsontnak is kevés öcsikémet fogja megenni... :lol: :roll:

Sztem is fontos a kapcsolat a természettel... Hihetetlenül szerencsésnek tartom magam, amiért falusi lehetek. Városfóbiám van - de nem csak ezért, hanem, mert kiskoromtól nézhettem a madarakat, a bogarakat, figyeltem a csigákat, újabban tavasszal a kerti tóban a békákat, egész nyáron az ebihalak fejlődését...
És ha egy gyerek a természettől elszeparáltan nő fel, mint a másodunokatesóm, aki egyszer majdnem egy kocsi elé ugrott a járdáról, mert szembejött egy tacskó... ez a szülők hibája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241850 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én kb 5 éves koromig éltem lakótelepen, de a szüleim a kezdetektől fogva (ezen hátit ill. kenguru nevű izét kell érteni) vittek kirándulni.

Azt is tanítják, hogy a kígyók nyálkásak...
simogattam az állatkertben kockás pitont, tanusítom, hogy nemis. :D

a békák azok igen, ettől függetlenül azokat is simogattam. (nem, nem varangyot)

azt is tanítják, hogy ha kettévágod a gilisztád akkor lesz belőle két giliszta...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.333 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére