Állatbarátok

Több
19 éve 6 hónapja #245989 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
erre mi is gondoltunk,h belevisszük őket a dunába,de nemnaon akarták..mindent +tettek,csak hogy ne lehessen őket bevinni..ugyh mi is csak az útközben talált almákkal etettük őket,és persze magunkat :wink:

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245987 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: nyáron piszok rossz úgy lovagolni,h nincs nálad víz..pl:még tavaly nyáron én és barátnőm elmentünk lovagolni,és 2 pónit vittünk magunkkal,nyereg nélkül..6 órát kinnvoltunk terepen,halálmessze mindentől,sehol víz,40 fokos meleg,ugyh örültünk..végül is az útközben talált savanyú gyümölcsekkel próbáltuk oltani a szomjunkat,de nemnaon jött össze..később betévedtünk 1 lovardába,és ott adtak vizet :)


Ez velem is előfordult... csak az a szerencse, hogy Kunsziget mellett folyik a Mosoni-Duna, úgyhogy ha már nagyon melege volt a lónak, nosza, belegázoltunk hasig. Inni nem volt hajlandó belőle. De egyszer találtunk egy vadalmafát, és egész nyáron az ő gyümölcseiből gazdálkodtunk :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245976 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: nyáron piszok rossz úgy lovagolni,h nincs nálad víz..pl:még tavaly nyáron én és barátnőm elmentünk lovagolni,és 2 pónit vittünk magunkkal,nyereg nélkül..6 órát kinnvoltunk terepen,halálmessze mindentől,sehol víz,40 fokos meleg,ugyh örültünk..végül is az útközben talált savanyú gyümölcsekkel próbáltuk oltani a szomjunkat,de nemnaon jött össze..később betévedtünk 1 lovardába,és ott adtak vizet :)

Hú, nem lehetett kellemes... Ez az "útközben talál savanyú gyümölcsök" effekt nálam is megvolt, bár nálam osztálykirándulásokon a nagy melegben loholva sok táskával... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245942 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nyáron piszok rossz úgy lovagolni,h nincs nálad víz..pl:még tavaly nyáron én és barátnőm elmentünk lovagolni,és 2 pónit vittünk magunkkal,nyereg nélkül..6 órát kinnvoltunk terepen,halálmessze mindentől,sehol víz,40 fokos meleg,ugyh örültünk..végül is az útközben talált savanyú gyümölcsekkel próbáltuk oltani a szomjunkat,de nemnaon jött össze..később betévedtünk 1 lovardába,és ott adtak vizet :)

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245938 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

(Morgil) írta: az a legrosszabb..szerencsére én még nemültem csontoshátú lovon szőrén.. :D

Pedig a lósporthoz az is hozzátartozik... Nem elég mindig csak utazgatni a kényelmes lovon a kényelmes nyeregben... Hajaj! :D 8O

Jújj én is úgy tanultam a lovaglás hónapokig, hogy csak szőrén, csak utána nyeregben :D Ééérdekes volt, de megérte szvsz, mert irtó klassz volt :) )
Az már kevésbé, amikor a nyári melegben addig ültem lovon, amíg kábé leájultam róla és ledobódtam a hátáról... Nem mondom, hogy ledobott, mert szegén nem tehetett semmiről... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245936 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:D Én még nem lovagoltam, csak hajtottam fogatot, és ott is elég szoros a kapcsolat a ló és a kocsis között.
Minjárt megérezték a huncutok, hogy nem a gazdájuk fogja a gyeplőt, és szertelenkedni kezdtek. 8) Mindjárt be is fenyítettem őket, és helyre állt a rend... :evil: (nem ostorral, hanem szárral)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245932 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
szerencsére én még +úsztam.. :lol:

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245927 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: az a legrosszabb..szerencsére én még nemültem csontoshátú lovon szőrén.. :D


Pedig a lósporthoz az is hozzátartozik... Nem elég mindig csak utazgatni a kényelmes lovon a kényelmes nyeregben... Hajaj! :D 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245921 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az a legrosszabb..szerencsére én még nemültem csontoshátú lovon szőrén.. :D

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245913 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: miért nem tettetek fel nyerget? :wink: ..a Haflingik meg a Huculok is elég kemények (mondjuk a Hucult inkább soroljuk hidegvérűhöz,mint pónihoz)..


Többnyire volt rajta nyereg, de egyszer a gazdája egy magyar félvér csikót szoktatott nyereg alá, és a csikóra került az egyetlen nyereg... én meg, mint motiváció, :D mentem előttük szőrén Hajnalon, egy szál madzaggal a nyakában... 8O Két órán keresztül... 8O Juhééé! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245845 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jó bátor a kis tacsi :D

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245839 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
miért nem tettetek fel nyerget? :wink: ..a Haflingik meg a Huculok is elég kemények (mondjuk a Hucult inkább soroljuk hidegvérűhöz,mint pónihoz)..most lovagolok 1 magyar sportlovat..ha jókedve van,akkor veszélyes,de alapjáraton non jó ló..sztem velefok indulni versenyen (reményeim szerint :wink: ),viszont ő non nagy..marmagasság szallaggal 192,akkor bottal sztem olyan 185cm..,még a neve is Óriás :D

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245837 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Biciklis ember:
Nem simán üldözési reflex ez a kutyáknál. A biciklit amúgy sem szeretik, mert nem tudják mi az, és hogy hogy van az, hogy hol össze van nőve az emberrel, hol nem.
Ha az ember leszáll a bicikliről akkor a kutya sokszor bután néz és megáll. A nagy félelmetes száguldó (és hangtalan-gépszagú- emberszagú (netán felfalta a gazdit ez a szörny?!)) vadállatból hirtlen egy ember lesz egy géppel. (ez meg már ismerős szitu. Az ember folyton mindenféle gépekkel rohangászik össze-vissza)

Lovak: Az én tacskó kutyám általában mindennek nekiment ha olyan kedve volt (embernek nem), kétszer is úgy szedtük ki a nagyobb kutyák szájából, és nem egyszer ment el lovat üldözni, gőzöm sincs higy élte túl...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245836 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: Hát ja..nálunk van1 póni (Haflingi),aki nagyon aranyos,de csak addig,amíg nemülnek fel a hátára..nagyon kis szemét..álltalában róla szokak a legtöbben leesni...eléggé neveletlen..


Nekem életemben csak 2 haflingerrel volt dolgom, az egyik egy mén volt, 1x ültem rajta, úgy elvitt, mint a pinty.
A másik egy tökjófej, Hajnal névre hallgató kanca volt, azóta sem ismertem olyan jóindulató lovat. Csak a háta iszonyúhúhú csohontohos voohoolt!! 8O 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245829 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát ja..nálunk van1 póni (Haflingi),aki nagyon aranyos,de csak addig,amíg nemülnek fel a hátára..nagyon kis szemét..álltalában róla szokak a legtöbben leesni...eléggé neveletlen..

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245827 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

_Morgil_ írta: Te hol lovagolsz?jaja,a pónik sokkal számítóbbak,mint a nagylovak..sok ésszel áldották meg őket (balszerencsénkre) :wink:


Koroncón.
Hát igen, valahogy a nagylovak nekem nem tűnnek olyan emberellenesnek vagy számítónak vagy okosnak, mint a pónik. A nagyok csak mennek békésen, és többnyire fát lehet vágni a hátukon. TÖBBNYIRE!! :twisted:
A pónik bezzeg... Hah! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245825 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Te hol lovagolsz?jaja,a pónik sokkal számítóbbak,mint a nagylovak..sok ésszel áldották meg őket (balszerencsénkre) :wink:

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245823 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tóninak is az volt a másik heppje, hogy ha már nagyon unta a mulatságot, vágtában 180 fokos fordulatot tett. Én meg mentem tovább egyenesen :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245820 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jaja :D ...én estem így,h volt 1 póni,akit mi lovagoltunk be,és tök szépen ment,csak kanyarodni nemtudott.Egyx amikor ültem rajta és tök békésen sétálgattunk,elhúzott mellettünk a csikója,erre ő is utána vágtába...egy ideig tök jól mentünk,utána a csikó hirtelen elfordult balra,és a póni is,én meg mentem volna tovább 1enesen,ugyh non nagyot estem,ráadásul fürdőruhában voltam,ugyh a homok elég rendesen felsértette a hasam,de vicces volt :D ..még az volt a szerencse,h könnyen +tudtuk fogni a lovat..

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245816 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

_Morgil_ írta: sztem póniról nemcsak könnyebben,de nagyobbakat is lehet esni,mert nincs időd úgy nagyjából elhelyezkedni,h hogy érjél földet.én is póniról estem többet,de nagylóról is estem,és az non durva volt,mert a ló is velem együtt esett.az egyik barátnőmnek így tört el a gerince,de szerencsére jólvan..nagy mázlia volt,h a gerincvelő nem sérült..


Te jó Ég... 8O Hát nagy mázlija volt, valóban!! :o
Az egyik póninak az volt a szokása, hogy mikor elfáradt, fogta magát és elesett. Töksima terepen is. Orra bukott. A végén már nagyon idegesített, akkorákat estem, mint az ólajtó!! :x Ugyanő egyszer az arcomra lépett, és mégsem verte ki a szemem! :blackeye: Bár nem rajta múlott... :lol:
Sztem a póni gyorsabban lép, a nagyló ráérősebb és nem vált olyan gyorsan jármódot/irányt, mint a pónik. Sztem ezért is nehezebb megmaradni pónin... :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245807 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sztem póniról nemcsak könnyebben,de nagyobbakat is lehet esni,mert nincs időd úgy nagyjából elhelyezkedni,h hogy érjél földet.én is póniról estem többet,de nagylóról is estem,és az non durva volt,mert a ló is velem együtt esett.az egyik barátnőmnek így tört el a gerince,de szerencsére jólvan..nagy mázlia volt,h a gerincvelő nem sérült..

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245796 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kikérem magamnak, a mi kocsink is sárga! :D
Bár a lovak néha a saját árnyékuktól is megijednek. Az alant említett póni egy párszor ez okból dobott le. (Csak én hiszem azt, vagy póniról tényleg könnyebb esni, mint nagylóról? Nagylóról még nm estem, póniról meg... hajaj.. :P :D ) Annak tudok nagyon örülni, mikor az őzek ugatását kutyaugatásnak vélik és fejvesztve elrohannak (velem vagy nélkülem.. :P :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245787 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jaja,a kocsisok is elég szemetek..barátnőmmel mentünk ki terepre,és jött 1 sárga Suzuki,és ahelyett,h lassított volna mégjobban nyomta a gázt..persze erre barátnőm lova +ilyedt,és szegényt ledobta,mire az én lovam is megilyedt,és átugrattuk a barátnőmet..elég húzós helyzet volt..még szerencse,h nemléptünk rá,mert nemlehetett másik irányba menni..utána persze azonnal leszálltam,de nemlett semmi baj..azóta nagyívben elkerüljük a sárga kocsikat :wink:

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245761 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

_Morgil_ írta: engem is 1 tacskó támadt meg biciklivel,de gyorsan elhajtottam mellette :lol: .vicces volt..meg volt 1 olyan,h lóval mentem és megtámadott egy hatalmas kuvasz..na az para volt..még az volt a szerencsém,h messzebb volt,és nagylóval voltam,mert ha a pónival mentem volna ki az rosszabb,mert a kutya simán volt akkora mint a kisló..


Nahát, igen. Lóval külön eset a kutya mint olyan. Kunszigeten lovagoltam jó sokáig, csak pónin, dehát nem akadt jobb. Amikor mentünk terepre, elhaladtunk egy ház előtt, aminek mindig nyitva volt a kapuja, és egy idegbeteg mopsz lakott ott. (Nekünk is van mopszunk, nagyon jó fej, de idegbajos kis göccsé változhat, ha rosszul kezelik. Mint minden álllat... és ember... :idea: ) Naszóval. ahányszor arra baktattam lóháton, a kutya kivágódott a kapun és torokhangú nyafogással és hörgéssel a lónak rontott. Nem nagy állat a mopsz, mmint méretre, úgyhogy nem féltettem tőle a lovat, dehát a ló az úgy megijedt a csüdje körül hemzsegő és szörcsögő kis lénytől, hogy azonnal felágaskodott. A kutya persze berezelt, ahogy fölé tornyosult a ló, mert hát mégiscsak 300 kiló egy ilyen, vagy mi a szösz... úgyhogy visítva visszavonulót fújt. A ló meg pörgött alattam, mint a búgócsiga. Csak nagy sokára hitte el, hogy elmúlt az életveszély. :D
Dehát még talán inkébb ez, mint némelyik ember, aki rádudál a kocsiból a lovasokra, ahelyett, hogy lelassítana... Az is jó buli volt. :D Jött mögöttünk egy Trabi. A ló nem látott hárafelé, csak a zúgást hallotta, és nekiállt volna rohanni. Lehúzódtam vele a földút szélére, de mikor meglátta a kocsit, csak még jobban mégrémült. Tuskókám az autóból rámdudált, úgyhogy a ló megfordult, és elindult a vakvilágba. Történetesen egy kukoricásba... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245751 Írta: csarmi
csarmi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi ennél rosszabbul is jártunk. Falun át biciklivel a húgommal. (talán Kolontár) Utolsó házak, kellemetlen emelkedő, erre kiugrik két kutya - egy marha nagy és egy kicsi, a nagy engem kezd kergetni, a kicsi Gigit (a tesómat). A nagy kutya annyira eszetlenül rohant utánunk, hogy elcsapta a szembejövő autó (ugyanis a túloldalon bicikliztünk). A kicsi utolérte tesómat, de ő lerúgta és nem jött tovább. Nem tudom, mi történ szegény nagyobbik állattal, csúnyán elkapta az autó, ott is maradt :-( (

Mindenesetre mi iszkoltunk tovább (akkoriban én még nagyon féltem a kutyáktól).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 6 hónapja #245740 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(egyébként a kutyák alapból nem szeretik a biciliket és bicikliseket. )


Igen, feltámad bennük a zsákmányt üldöző ösztön.
De: ÉPP EZÉRT A GAZDIK /TULAJOK FELELŐSSÉGE, hogy ha tudják h a kutyájuk szívesen üldözia bicajokat, akkor tegyenek valamit. Pl kerítést biztonságosan lezárni.
Én kutyabarát vagyok, épp ezért mondom!! Nem a kutya tehet róla!!! Az emberé a felelősség.
Éppúgy mint a jóval kevésbé veszélyes de igen kellemetlen kutyagumi-ügy. Ki szeret belelépni? Ezért ha az ember kutyát akar, legyen erős lekű és takarítsa fel!!! Bocs ha túl szigorúnak tűnök. De az áldozatokat visszahozni v sértetlenné tenni nem lehet.... és ha vki kutyagumiba lép, mi, kutyabarátok leszünk kiátkozva- kivételesen jogosan!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245730 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Silima írta:

Elza Eldaniella írta: Hát tényleg nem a kutyákkal kellett volna ezt csinálni, hanem a gazdáikat jó alaposan megbüntetni. Ezekkel a kutyákkal valószinüleg nem nagyon foglalkoztak, azért lettek olyanok.


NEM NAGYON FOGLALKOZTAK?! Etették őket, ez volt minden. Eleven riasztók voltak, az volt a dolguk, hogy üvöltsenek mindekire, akit meglátnak az utcán. Sztem életükben nem simogatták meg őket!



Nem szeretem az ilyeneket.

(egyébként a kutyák alapból nem szeretik a biciliket és bicikliseket. )


:? Lányommal bicikliztem (7 éves) amikor megtámadta őt egy német juhász! :x egy kapun ugrott ki, :x én meg neki a kutyának idegből, és puszta kézzel! :x
A szegény jószág behúzta a farkát, és iszkolt vissza az udvarba! :D én meg utánna, bekergettem a kutyát a kenneljébe, a háziak meg rémülten kiabálták: jaj megharapja! :D Én meg a kutyára: megölöm! megölöm! :D
Volt ám nyiff és nyüssz! :D Meg menekülés!
:twisted:
De ha abban a pillanatban megfogom, akkor biztos, megfojtottam volna! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245707 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
engem is 1 tacskó támadt meg biciklivel,de gyorsan elhajtottam mellette :lol: .vicces volt..meg volt 1 olyan,h lóval mentem és megtámadott egy hatalmas kuvasz..na az para volt..még az volt a szerencsém,h messzebb volt,és nagylóval voltam,mert ha a pónival mentem volna ki az rosszabb,mert a kutya simán volt akkora mint a kisló..

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245664 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Elza Eldaniella írta: Hát tényleg nem a kutyákkal kellett volna ezt csinálni, hanem a gazdáikat jó alaposan megbüntetni. Ezekkel a kutyákkal valószinüleg nem nagyon foglalkoztak, azért lettek olyanok.


NEM NAGYON FOGLALKOZTAK?! Etették őket, ez volt minden. Eleven riasztók voltak, az volt a dolguk, hogy üvöltsenek mindekire, akit meglátnak az utcán. Sztem életükben nem simogatták meg őket!



Nem szeretem az ilyeneket.

(egyébként a kutyák alapból nem szeretik a biciliket és bicikliseket. )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245621 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldaniella írta: Hát tényleg nem a kutyákkal kellett volna ezt csinálni, hanem a gazdáikat jó alaposan megbüntetni. Ezekkel a kutyákkal valószinüleg nem nagyon foglalkoztak, azért lettek olyanok.


NEM NAGYON FOGLALKOZTAK?! Etették őket, ez volt minden. Eleven riasztók voltak, az volt a dolguk, hogy üvöltsenek mindekire, akit meglátnak az utcán. Sztem életükben nem simogatták meg őket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.407 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére