Állatbarátok

Több
19 éve 6 hónapja #251029 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megyek paciuszodába! :D És úsztathatom a csikókat!!! :D

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251002 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma voltam a Hortobágyon terepgyakorlaton és tök jó volt :D
Láttam sooook-sooook varjúfészket és hazahoztam egy varjú felső állkapcsát 8O
Volt kunhalom,bivalycsorda,sárga tyúktaréj (nem kakas :lol: )meg még sooook minden :D
Nagyon szuper volt!!! :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250889 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egy volt kolistársam mesélte, hoyg a cicájukat azért hívják Rumosdiónak, mert egyzser a srác anyukája beáztatott rumba diót, és mire hazamentek, a rum meg dió sehol, viszont a macsek elterülve nyávogott a padlón.... :roll:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250832 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

Well-of-Souls írta: Na ezt már csak nagyon félve, és kisbetűvel...
[size=9:20x5o7fe]Hát az az igazság, h nem tudom mi lett volna velük hosszú távon, mert mielőtt kiderült volna, hm.... szóval szanálni voltam kénytelen őket ahhoz, h megnézzem, mi lett az agyukban[/size] :(


:evil: :evil: Szegények. Bár túlzottan sosem rajongtam a rágcsálókért azért sajnálom őket. Szegények kisérleti alanyok voltak........
És mi lett szegény agyukkal.???????? :x :x

[size=9:20x5o7fe]OFF
Preklinikai kísérlet volt - a dolognak az az érdekessége, hogy a vér-agy gát bizonyos stressz-szint fölött mintegy "szétszakad", és olyankor a nagymolekulájú anyagok (amik normális esetben nem juthatnak be a vérből az agyba, mivel a vér-agy gát egyfajta védőfelületet képez) egyszerűen beáramlanak a központi idegrendszerbe. Ennek eléggé beláthatatlan következményei lehetnek élettani szempontból, szóval a kutatás megpróbálja meghatározni, hogy mekkora szintű stresszben szabadulnak el az ezt szabályozó mechanizmusok. Minden hülyéskedést félretéve - én is sajnálom a patkányokat, de a stressz-okozta megbetegedések hatásmechanizmusának megértéséhez szükségesek az ilyesmik, különben a potenciális gyógyszeres terápiát nincs mire felépítenünk, és akkor adott esetben a betegnek annyi. Én a magam részéről azt néztem meg, hogy az agyban mely területekbe jutott el a festék, így egyfajta képet lehetett kapni arról, hogy hol nyílik meg a vér-agy gát, és mekkora erősségű stressz kell ehhez.
/OFF
Bocs, befejeztem, ez már talán tényleg nem tartozik ide... :oops: [/size]

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250826 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Well-of-Souls írta: Na ezt már csak nagyon félve, és kisbetűvel...
[size=9:3qnnoohu]Hát az az igazság, h nem tudom mi lett volna velük hosszú távon, mert mielőtt kiderült volna, hm.... szóval szanálni voltam kénytelen őket ahhoz, h megnézzem, mi lett az agyukban[/size] :(


:evil: :evil: Szegények. Bár túlzottan sosem rajongtam a rágcsálókért azért sajnálom őket. Szegények kisérleti alanyok voltak........
És mi lett szegény agyukkal.???????? :x :x

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250761 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estelio írta: Megszülettek a kiscicák. :lol:
Három lett és mindhárom fekete kisebb fehér foltoktól eltekintve. Csokiban egyáltalán nincs fehér szőr, Turpi úrfinak fehér nyakkendője van és Tom Pullings kapitánynak (Kapitány és katona) fehér Berényi Mikis szakálla van. Tök aranyosak, csak máris bolhások. Egyébként Április 1-jén születtek. :D


Szegények.. akkor el tom képzelni mi lecc velük :P Április egy.. hajjajj :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250661 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Újfent gazdit keresek:( ezúttal egy két és fél hónapos, keverék szuka kutyusnak. nagyon játékos, eszement ahogy kinéz:) kis fehér papucsai vannak, a farka vége is fehér, és a pofija alja is. amúgy fekete az egész kutyus. nagyon aranyos, és nagyon szeretjük, de nem maradhat, már van egy kutyánk, és egyrészt nem bírják túl jól egymást, másrészt nekünk is sok lenne a két kutya. jelezzen aki be tudná fogadni:( a nem maradhat-ot úgy is értem, tehát ha nem lesz gazdi, menhelyre megy. :( nemsoká rakok be képet is.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250645 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hja, kérem... a mi macskánk ivartalanítása...
Az orvos szépen benyugtatózta szegény párát, aztán amíg teljesen el nem kókadt Cicuka (mert hát ez a neve), addig ott hevert apám ölében. Az orvosnál ott volt valami fickó, jön a doki, megnézi a macskát:
Hm... lóg a nyelve- mondta halkan. Mire a fickó ordítva:
Nahááát! Lóg a nyelve!- és elkezdett röhögni, mint egy ütődött.
Na, ennyit erről!

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250603 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:D Nálunk a kacsák drogoztak be! :D
Mákot bontottunk, és a kacsák oda óvakodtak, és jól belaktak mákgubóval! 8)
Utánna egész nap estek-keltek az udvarban... :lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250597 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Well: ujujj.... ezt most kár volt.. szegény kicsit rágcsálók... :cry:

Berúgott állatok: neünk a mcsakánk volt ivartalanítás után kicsit kómás. Két óráig nem tudott állni, utána meg úgy járt mint a hajnali kettőkor hazatántorgó munkások... :lol: :? Nagyon éari volt, de rendetegszer bevágta a fejét, szóval egy-egy koppanás után újra mély álomba szenedrült... :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250587 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Nálunk egyszer a kecsek rúgott be valami cefetül. Erjedt baracktól. Felugrott a konyhaablakba és ott mekegett. Meg egyszer telizabálta magát valamivel, és emberek, nem hiszitek el, de egész egyszerűen lehányt. Engem. Aki a világon semmitől nem undorodik, csak a hányástól, de attól rettenetesen....


Anya anno állategészségőrnek tanult, amivel ugye vele járt az elhullott állatok boncolása is... Egyszer megdöglött egy 300kilós anyakoca, és valami okos kihúzta a tetemet az istállóból a - napra...
Fél nap alatt a tetem úgy felpuffadt, hogy dobolni lehetett volna rajta, beköpték a legyek, iszonyú dögszag áradt körülötte, és enyhén zöldes árnyalatot öltött... Ki bontsa fel? Persze, hogy a gyakornokok! 8)
Hát mikor belészúrtak, a felcsapó aromától többen elájultak... 8O
Azóta nálunk a "Mesélj nekem a Zöld Disznóról!" is átértékelődött kissé... :lol: 8O

/me abbahagyta a gusztustalan anekdotákat... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250526 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na ezt már csak nagyon félve, és kisbetűvel...
[size=9:2dm2s2da]Hát az az igazság, h nem tudom mi lett volna velük hosszú távon, mert mielőtt kiderült volna, hm.... szóval szanálni voltam kénytelen őket ahhoz, h megnézzem, mi lett az agyukban[/size] :(

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250499 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Well-of-Souls írta: Ezzel tudom, h sokakat meg fogok botránkoztatni, de én már csináltam a munkahelyemen ilyen kísérleteket: Evans Blue-t adtunk intravénásan patkányoknak, ami nem megy át a vér-agy gáton (arra voltunk kíváncsiak, hogy milyen stresszre nyilik meg a vér-agy gát, vagyis mikor jelenik meg az egyébként teljesen ártalmatlan festék az agyban). Na most pár nap után a patkányaink mancsa/farka stb. (ahol jól látszott a bőr), szép sötétkék volt, a bundájuk meg hófehér. Érdekes volt...


Szegény állatok......... Tudom kisérletek. És végig olyan maradt utána?????

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250466 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezzel tudom, h sokakat meg fogok botránkoztatni, de én már csináltam a munkahelyemen ilyen kísérleteket: Evans Blue-t adtunk intravénásan patkányoknak, ami nem megy át a vér-agy gáton (arra voltunk kíváncsiak, hogy milyen stresszre nyilik meg a vér-agy gát, vagyis mikor jelenik meg az egyébként teljesen ártalmatlan festék az agyban). Na most pár nap után a patkányaink mancsa/farka stb. (ahol jól látszott a bőr), szép sötétkék volt, a bundájuk meg hófehér. Érdekes volt...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250464 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

Niph/Elentári írta:

olorin.papa írta: 8O Azt hallottam, hogy feltaláltak egy speckó festéket, amit a jószág eledeléhez kell keverni, és attól megváltozik a bundájának, szőrének, tollának a színe...
:lol: Kicsit fura lenne akrill színű cicus! de legalább megtalálható a sötétbe. :wink:


Hát erre kíváncsi lennék de nagyon!!!!!! Szegény állatok hogy néznének ki???
Kb. elterjedne hogy szívárványszínű állatok lennének???? Nane!!!!!


Miért, nem láttad még a genetikailag módosított, luciferines, foszforeszkáló egereket? :D


Még nem sajna!!!!! Valaki képet tud róla ide betenni????? Mert /me most nagyon kiváncsi vagyok!!!!! :twisted: :twisted: :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250456 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

Phaedra/Namarie írta: Az álélatok nem emberek. Szinte majdnem mindig tudják, mi az elég nekik.


Erm...
Ezek szerint még nem láttál elhízott háziállatot... :roll:
Nos, én már igen... :?


A háziállatok elhízása inkább azzal függ össze, hogy a gazdájuk tömi őket, mert nincs ideje foglalkozni velük, és így akarja pótolni a szeretetet :arrow: ahogy rengeteg szülő ugyanígy cselekszik...
Magának az állatnak is lehet az evés egyfajta pótcselekvés. Nem? :?

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250446 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Phaedra/Namarie írta: Az álélatok nem emberek. Szinte majdnem mindig tudják, mi az elég nekik.


Namarie, éltél már te együtt mopsszal? :?: :idea: Én már igen. Már öreg, és bár annyit eszik, mint a 25kilós vemhes kopó, olyan sovány, mint a zsilett. De fénykorában egy ízben beszabadult a kutyatápos zsákba... mire észrevettük, a hasa kb. 2x olyan széles volt, mint a szügye... 8O Azt hittük, nem marad meg. De a villám se csapja agyon. 8)
Meg egy más alkalommal Anya kiállításra akarta vinni, és adott neki élesztőt, hogy szép fényes legyen a szőre. Aztán a kutya beszökött a konyhába és megitta a macska tejét... 8O Hát... finoman szólva, az élesztő erjedésnek indult, és fél óra múlva a kutya olyan mocsár részeg volt, hogy megállni sem tudott. Csak ült a falnak támaszkodva és gajdolt. :lol: Komolyan, épp csak azt nem énekelte, hogy Veszélyes az út hazafelé - hikk. De a saját szavaival, komolyan, dalolt. :lol:
Az állatorvos másfél évig rajtunk röhögött. :lol:


Nálunk egyszer a kecsek rúgott be valami cefetül. Erjedt baracktól. Felugrott a konyhaablakba és ott mekegett. Meg egyszer telizabálta magát valamivel, és emberek, nem hiszitek el, de egész egyszerűen lehányt. Engem. Aki a világon semmitől nem undorodik, csak a hányástól, de attól rettenetesen....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250391 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Hétvégén a cirmos macskánk beszabadult a lakásba és meggyilkolta a hugom Lui nevű törpehörcsögét.
:(


:( Ez enyhén szólva is kellemetlen! :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250379 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megszülettek a kiscicák. :lol:
Három lett és mindhárom fekete kisebb fehér foltoktól eltekintve. Csokiban egyáltalán nincs fehér szőr, Turpi úrfinak fehér nyakkendője van és Tom Pullings kapitánynak (Kapitány és katona) fehér Berényi Mikis szakálla van. Tök aranyosak, csak máris bolhások. Egyébként Április 1-jén születtek. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250327 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hétvégén a cirmos macskánk beszabadult a lakásba és meggyilkolta a hugom Lui nevű törpehörcsögét.
:(

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250281 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Az álélatok nem emberek. Szinte majdnem mindig tudják, mi az elég nekik.


Namarie, éltél már te együtt mopsszal? :?: :idea: Én már igen. Már öreg, és bár annyit eszik, mint a 25kilós vemhes kopó, olyan sovány, mint a zsilett. De fénykorában egy ízben beszabadult a kutyatápos zsákba... mire észrevettük, a hasa kb. 2x olyan széles volt, mint a szügye... 8O Azt hittük, nem marad meg. De a villám se csapja agyon. 8)
Meg egy más alkalommal Anya kiállításra akarta vinni, és adott neki élesztőt, hogy szép fényes legyen a szőre. Aztán a kutya beszökött a konyhába és megitta a macska tejét... 8O Hát... finoman szólva, az élesztő erjedésnek indult, és fél óra múlva a kutya olyan mocsár részeg volt, hogy megállni sem tudott. Csak ült a falnak támaszkodva és gajdolt. :lol: Komolyan, épp csak azt nem énekelte, hogy Veszélyes az út hazafelé - hikk. De a saját szavaival, komolyan, dalolt. :lol:
Az állatorvos másfél évig rajtunk röhögött. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250251 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
[color=darkred]Felhívás!!!

Ajándékba adnánk egy félperzsa kislány kiscicát, szerető, gondoskodó, visszaelenőrizhető gazdihoz.

A lánycicákat is lehet ivaratlaníttani, meg van cicafogamzásgátló injekció is.

Ha valaki szeretne cicát, írjon nekem minél előbb!

A cica nevében is köszönöm!!![/color]

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250203 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

olorin.papa írta: 8O Azt hallottam, hogy feltaláltak egy speckó festéket, amit a jószág eledeléhez kell keverni, és attól megváltozik a bundájának, szőrének, tollának a színe...
:lol: Kicsit fura lenne akrill színű cicus! de legalább megtalálható a sötétbe. :wink:


Hát erre kíváncsi lennék de nagyon!!!!!! Szegény állatok hogy néznének ki???
Kb. elterjedne hogy szívárványszínű állatok lennének???? Nane!!!!!


Miért, nem láttad még a genetikailag módosított, luciferines, foszforeszkáló egereket? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250199 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: 8O Azt hallottam, hogy feltaláltak egy speckó festéket, amit a jószág eledeléhez kell keverni, és attól megváltozik a bundájának, szőrének, tollának a színe...
:lol: Kicsit fura lenne akrill színű cicus! de legalább megtalálható a sötétbe. :wink:


Hát erre kíváncsi lennék de nagyon!!!!!! Szegény állatok hogy néznének ki???
Kb. elterjedne hogy szívárványszínű állatok lennének???? Nane!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250197 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Az álélatok nem emberek. Szinte majdnem mindig tudják, mi az elég nekik.


Erm...
Ezek szerint még nem láttál elhízott háziállatot... :roll:
Nos, én már igen... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250196 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az álélatok nem emberek. Szinte majdnem mindig tudják, mi az elég nekik.

Neketek szoktak a cicáitok a teli tál előtt ülni olyan arccal, mint aki éppmost készül éhen dögleni? Ha igen, mit csináltok velük? Szerintetek mi az oka?


Nálunk az, hogy nem éhesek, hanem nassolhatnékjuk van.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250016 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta:

olorin.papa írta: A kutya önetető nem egy nyerő ötlet, mert képes hülyére zabálni magát.


Olorin: nem képes, ismerjük annyira, hogy csak kunsztoltatás szintjén adunk neki... :roll:


Akkor meg felesleges az önetető... :roll:


Jaaaj, de ez csak jááátéééék, ééérteed... :) :roll: Vagy művészet. Vagy mi.
Persze, hogy felesleges, csak Öcsi szeret felvágni a kutya eszével... ha már a magáéval nem tud... :oops: :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250015 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

olorin.papa írta: A kutya önetető nem egy nyerő ötlet, mert képes hülyére zabálni magát.


Olorin: nem képes, ismerjük annyira, hogy csak kunsztoltatás szintjén adunk neki... :roll:


Akkor meg felesleges az önetető... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250014 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: A kutya önetető nem egy nyerő ötlet, mert képes hülyére zabálni magát.


Olorin: nem képes, ismerjük annyira, hogy csak kunsztoltatás szintjén adunk neki... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250011 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutya önetető nem egy nyerő ötlet, mert képes hülyére zabálni magát.

A teknőcöt én is megnéztem volna...
:D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.767 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére