Állatbarátok

Több
19 éve 6 hónapja #247333 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elza, tudom, hogy szörnyű, de gondolj arra, hogy nem szenvedett... Egy nagyon öreg (17 éves) skótjuhászunk pusztult el, mikor 12 voltam. Agyvérzést kapott, s mert megvolt rá a remény, hogy jobban lesz, 3 napig ápoltuk. A végén már szörnyű volt, jöttek rá a legyek meg minden, úgyhogy el kellett altatni. :(
Az, hogy Cézár szép csendben elaludt, sztem szép halál volt... ha lehet ezt mondani. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247182 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is volt régen 1 kutyám,akivel 1ütt nőttem fel..1996ban elütötte egy autó,és tört a gerince..szerencsére megúszta..viszont rá 2 évre kiderült,h rosszul fortak össze a csontjai,és csontrákja lett..szegény szenvedett.azonnal elvittük állatorvoshoz,és olyan furcsa volt,mert a kutya húzta be apámat az orvosiba,és elaltatták..olyan rossz..mintha tudta volna,h itt vége,és mintha minnél előbb túlakart volna lenni rajta.. :(

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247175 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elza, nagyon sajnálom... Szörnyű lehet elveszíteni egy állatot... :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247149 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Namarie: a megkötésről olvasd el amit írtam. Nem azért van rá szükség mert harap.
Hozzátenném, hogy szokás megbüntetni az embereket a műveletlennek látszó kertért.


Elza: Naon sajnálom. Tudom mit érzel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247093 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Tanúsítom, hogy kutyagumit szedni a 9 kutyánk után nem egy kellemetes elfoglaltság de enélkül füvet nyírni még kevésbé!! 8O :D

Nem jó, ha egy kutya éjjel-nappal láncon van. Azt el tudom fogadni, ha pl. csak éjjelre vagy csak nappalra kötik meg, de hogy állandóan.. 8O Nagyon megsínyli a kutya, testileg-lelkileg.


Elza: sajnálom, ami történt. Viszont, ha már meg kellett történnie, valószínűleg így volt a legjobb. Ez vigazstaljon. Legalább nem szenvedett.

Megkötés: akkor mi a fenének tartani kutyát, ha megkötik? Ha olyan, hogy harapós, akkor csináljanak neki egy olyan helyet, ahova el tudják zárni, ha valaki jön.

A megkötés az emberi gyávaságról és a másik lény semmibe vételéről tanúskodik szerintem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247064 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tegnap nagyon szomorú dolog történt. Reggel, mikor munkába indultam még élt a kutyuson, de délután, mikor hazaértem, azzal a hírrel fogadtak, hogy Cézár elpusztult :bawling: . Az egész család ebből kifolyólag letargikus hangulatban volt. Csak az az egy dolog vigasztal, hogy szépen csendben elaludt (már öreg volt, 15 éves).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246815 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tanúsítom, hogy kutyagumit szedni a 9 kutyánk után nem egy kellemetes elfoglaltság de enélkül füvet nyírni még kevésbé!! 8O :D

Nem jó, ha egy kutya éjjel-nappal láncon van. Azt el tudom fogadni, ha pl. csak éjjelre vagy csak nappalra kötik meg, de hogy állandóan.. 8O Nagyon megsínyli a kutya, testileg-lelkileg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246738 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Mayra írta: Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!
Hát kábé úgy öt perc múlva a doboz apró cafatjait fújná a szél a kertünk végébe, mert azon vezetné le a fölös energiáját amit a láncvégén nem igazán tud levezetni!

Üdv! Mayra a tündehölgy


Szerintem kegyetlenség láncon tartani az állatokat... :( Nincs kerítésetek, vagy alpinista a blöki, és átmászik rajta???


Néha simán megtenné....
Már megint a mi kutyánk, amikor a kiskert kaput csináltuk ami jó mellmagaságig ér a kutya megprobálta átugrani....
Az eredménye az lett hogy visszahuppant a földre. Azóta se probálkozik vele.Amúgy nincs megkötve... Mért vegye el az ember szerencsétlen állat szabadságát. Amúgy kutyagumi.....na lehet utána takaritaní az udvart...... :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246702 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ismerős kutya- gondok :roll:
Az én drága kutyuskám már fél éves múlt, tudom, hogy kölyök még, de eszméletlen mekkora pusztitást tud véghezvinni, pl.: elrágta a kapucsengő zsinórját, kirámolta a kukát többször is majd módszeresen felapritotta a tartalmát, szétrágott vagy féltucat cipőt, elaknésitotta a kertet, kinyiffantotta a füvet, megrágta a kocsi rendszámtábláját és még sorolhatnám mi minden galádságot követett el... néhányszor úgy kellett megmenekitenem, hogy apu ne üsse agyon :? Rém rossz, mostmár elérte, hogy amig nem vagyunk itthon a kenelbe van bezárva, bár már azt is elkezdte belülről apritani, igy talán nem csinál nagyobb kárt. Megkötni nem akarjuk, mert azok a kuyták akik láncra verve tengetik életüket sokkal ingerlékenyebbek és könnyen bekattanhatnak, tudom mert nagypapámnak volt pár ilyen sorsra kárhoztatott kuytája, legtöbbjüknek közelébe se mertem menni, mert engem is megmorogtak, pedig nap mint nap találkoztak velem, tehát ismertek. :(

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246700 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Alyr Arkhon írta:

Celebriel írta:

Mayra írta: Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!
Hát kábé úgy öt perc múlva a doboz apró cafatjait fújná a szél a kertünk végébe, mert azon vezetné le a fölös energiáját amit a láncvégén nem igazán tud levezetni!

Üdv! Mayra a tündehölgy


Szerintem kegyetlenség láncon tartani az állatokat... :( Nincs kerítésetek, vagy alpinista a blöki, és átmászik rajta???


Bizonyos szempontból kegyetlenség, de ha van egy fiatal kutyád akkor búcsút mondhatsz az esztétikus, valahogy kinéző, vagy ezekhez hasonló kertnek. Ás, ugrál, rohan, széttép, stb.
(a mi új kutyánk még nincs láncon de félek az lesz a vége mert az építkezés miatt újra kell füvesíteni a kertet és jelen helyzetben nem megy)


Dalmatám van... De inkább a nevelésre szavazok! :wink: Kutyagumit össze lehet szedni, cuccot felgereblyézni... De persze a kinyírt virágokat nehezen élesztjük fel...l :lol: Ilyen téren a pulink nagyobb gondot jelent: a vizelete jobban kiakasztja anyám növényeit, mint a lánykutyánk kaparása... :lol:


Nem a kutyagumi a gond hanem a nagy gödrök meg az, hogy a puszta rohangászástól kikopik a fű.
És tekintve hogy igen keveset vagyunk otthon, mind a tanítás mind a kert rendbetevése gondokat okoz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246696 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Celebriel írta:

Mayra írta: Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!
Hát kábé úgy öt perc múlva a doboz apró cafatjait fújná a szél a kertünk végébe, mert azon vezetné le a fölös energiáját amit a láncvégén nem igazán tud levezetni!

Üdv! Mayra a tündehölgy


Szerintem kegyetlenség láncon tartani az állatokat... :( Nincs kerítésetek, vagy alpinista a blöki, és átmászik rajta???


Bizonyos szempontból kegyetlenség, de ha van egy fiatal kutyád akkor búcsút mondhatsz az esztétikus, valahogy kinéző, vagy ezekhez hasonló kertnek. Ás, ugrál, rohan, széttép, stb.
(a mi új kutyánk még nincs láncon de félek az lesz a vége mert az építkezés miatt újra kell füvesíteni a kertet és jelen helyzetben nem megy)


Dalmatám van... De inkább a nevelésre szavazok! :wink: Kutyagumit össze lehet szedni, cuccot felgereblyézni... De persze a kinyírt virágokat nehezen élesztjük fel...l :lol: Ilyen téren a pulink nagyobb gondot jelent: a vizelete jobban kiakasztja anyám növényeit, mint a lánykutyánk kaparása... :lol:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246693 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Mayra írta: Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!

Ismerős helyzet. A kutyánk kölyök korában kartondobozban aludt (elvileg) az előszobában. Jó nagy volt, de a lökött állat nem abban aludt, hanem a két kiscicánk kicsi (az ő méretüknek megfelelő) dobozában. Hiába raktuk mindig vissza az ő dobozába, egy perc múlva már a két cica mellett aludt és persze, mivel kicsi volt neki, azt a doboz mindig szét nyomta. Apám megelégelte (a sokadik doboz után) és a macsekokat beköltöztette a kugya nagy dobozába, na akkor a blöki végre abban aludt, természetesen a cicák mellett (A három állat nagyon jól el volt egymással). :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246691 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta:

Mayra írta: Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!
Hát kábé úgy öt perc múlva a doboz apró cafatjait fújná a szél a kertünk végébe, mert azon vezetné le a fölös energiáját amit a láncvégén nem igazán tud levezetni!

Üdv! Mayra a tündehölgy


Szerintem kegyetlenség láncon tartani az állatokat... :( Nincs kerítésetek, vagy alpinista a blöki, és átmászik rajta???


Bizonyos szempontból kegyetlenség, de ha van egy fiatal kutyád akkor búcsút mondhatsz az esztétikus, valahogy kinéző, vagy ezekhez hasonló kertnek. Ás, ugrál, rohan, széttép, stb.
(a mi új kutyánk még nincs láncon de félek az lesz a vége mert az építkezés miatt újra kell füvesíteni a kertet és jelen helyzetben nem megy)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246679 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Mayra írta: Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!
Hát kábé úgy öt perc múlva a doboz apró cafatjait fújná a szél a kertünk végébe, mert azon vezetné le a fölös energiáját amit a láncvégén nem igazán tud levezetni!

Üdv! Mayra a tündehölgy


Szerintem kegyetlenség láncon tartani az állatokat... :( Nincs kerítésetek, vagy alpinista a blöki, és átmászik rajta???

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246664 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kartondoboz?! Nos amíg kicsi volt tényleg megfelelt neki de most!!!!
Hát kábé úgy öt perc múlva a doboz apró cafatjait fújná a szél a kertünk végébe, mert azon vezetné le a fölös energiáját amit a láncvégén nem igazán tud levezetni!

Üdv! Mayra a tündehölgy

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246589 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Mayra írta: Jaj nekem! A kutya szétszedtte a házikóját és alig tudttam összeszögelni neki, mert már nem a legújjabb építésü ól de most csak ez van!

Üdv! Mayra


Azt nagyon bírom, hogy az ember vesz egy kiskutyát. Jaj de édi, cukor, tüncimünci etc :P , gyorsan vegyünk neki kosárkát. :idea:
Csak arra nem gondol, hogy a kiskutya egy hét alatt forgáccsá fogja rágni a vesszőkosarat! :D Ezt mi is eljátszottuk párszor, aztán rájöttünk, hogy féléves koráig éppen jó a kutyának a sima kartondoboz is... :idea: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246246 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj nekem! A kutya szétszedtte a házikóját és alig tudttam összeszögelni neki, mert már nem a legújjabb építésü ól de most csak ez van!

Üdv! Mayra

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246210 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: hát ja..de akkor hogy tudták +csinálni,h így összenyomorodjanak??hozzányomták a pofikájukat az üveghez??ez is szemétség..és csak a hecc kedvéért...a másik,meg minek kell hülyíteni az embereket??bunkóság kitolni avval,aki segíteni akar..


Hát pont ez a lényege. Szivatnak másokat, akik vannak olyan butuskák, hogy beveszik. Semmi hasznuk belőle - de legalább röhögnek a markukba. :? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246178 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát ja..de akkor hogy tudták +csinálni,h így összenyomorodjanak??hozzányomták a pofikájukat az üveghez??ez is szemétség..és csak a hecc kedvéért...a másik,meg minek kell hülyíteni az embereket??bunkóság kitolni avval,aki segíteni akar..

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246151 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Minerva írta:

(Morgil) írta: Lehet,h nemigaz az oldal,de akkor is!!A poén kedvéért miért kell szegény macskát az üvegbe gyömöszölni,és úgy lefotózni???hihetetlenek az emberek... :evil:

Nem gyömöszölték bele, csak üveg mögött fotózták őket.
www.zoldmagazin.com/belso/bonsaikitten.html


Ezt a linket már továbbküldtem még a múlt hónapban sok embernek, akiktől jött lánclevél, hogy mentsük meg a cicákat, meg mittomén. azóta úgy láttam, nem nagyon terjed. Szóval a cicákkal semmi baj, szerencsére :) Csak azokkal, akik ilyen honlapokat csinálnak.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246144 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Állatbarátok

(Morgil) írta: Lehet,h nemigaz az oldal,de akkor is!!A poén kedvéért miért kell szegény macskát az üvegbe gyömöszölni,és úgy lefotózni???hihetetlenek az emberek... :evil:

Nem gyömöszölték bele, csak üveg mögött fotózták őket.
www.zoldmagazin.com/belso/bonsaikitten.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246131 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerencsére én előbb hallottam, hogy átverés, mint hogy kaptam volna egy halom kétségbeesett továbbküldözgetős aláírós emilt (általam nagyon műveltnek és felvilágosultnak tartott emberektől is... :? ). Bár sztem aki egy cseppet is reálisan gondolodik, beláthatja, hogy ez az egész egy bődületes baromság! :x Egyszerűen képtelenség ez az egész metódus. :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246120 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lehet,h nemigaz az oldal,de akkor is!!A poén kedvéért miért kell szegény macskát az üvegbe gyömöszölni,és úgy lefotózni???hihetetlenek az emberek... :evil:

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246107 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gilgolwen Nimrandir írta:

Nelossel írta: Ez csak egy átverés. Levél-lánc is ment, vagy 300 ember írta alá, mire kiderült. Itt található egy cikk erről.


Ez valamelyest megnyugtat, de az oldalt akkor is be kellene tiltani!



:oops: Ha jól értem, akkor itt arról van szó, hogy hogyan tartsunk cicát apró méreten. 8)
Erre van egy nagyon hatásos módszer, amit szinte minden állaton lehet alkalmazni, és nem kell őket üvegbe gyömöszölni! :? Attól esetleg megnyomorodik, de akkor is megnő...
Így ebben a formában ez tiszta ostobaság... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246103 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nelossel írta: Ez csak egy átverés. Levél-lánc is ment, vagy 300 ember írta alá, mire kiderült. Itt található egy cikk erről.


Ez valamelyest megnyugtat, de az oldalt akkor is be kellene tiltani!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246102 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gilgolwen Nimrandir írta:

woland írta: Bonsai cicak, valami nagyon nem rulz, egy atveresnek indult, es valaki kiprobalta a linket nem talalom, majd jon

Nem tudom mennyi hitelesség van benne, és azt sem, hogy ha igaz, akkor mi értelme van. De nagyon elszomorító :cry:
az oldal itt fellelhető de csak óvatosan, nagyon rossz érzés fogott el a képek láttán :cry:
az ilyen oldalakat BE KELL TILTANI!!!


Ez csak egy átverés. Levél-lánc is ment, vagy 300 ember írta alá, mire kiderült. Itt található egy cikk erről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #246101 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

woland írta: Bonsai cicak, valami nagyon nem rulz, egy atveresnek indult, es valaki kiprobalta a linket nem talalom, majd jon

Nem tudom mennyi hitelesség van benne, és azt sem, hogy ha igaz, akkor mi értelme van. De nagyon elszomorító :cry:
az oldal itt fellelhető de csak óvatosan, nagyon rossz érzés fogott el a képek láttán :cry:
az ilyen oldalakat BE KELL TILTANI!!!

Mint kiderült átverés az egész. Bővebben itt olvashattok róla
Köszi Nelossel :)
*szerkesztve*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246072 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bonsai cicak, valami nagyon nem rulz, egy atveresnek indult, es valaki kiprobalta a linket nem talalom, majd jon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246063 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A fenyőrigóink teljesen elszemtelenedtek. A házunkra vadszőlő van futtatva, és nagyon szeretik a termését. Az ablakom fölött lógnak az indákon egész nap, verekednek, trilláznak, dobálják a bogyókat... Reggel már rájuk ébredtem. 8) :D Szépek nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 6 hónapja #246031 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma már 4 féle madár volt az etetőn, köztük - az idén először - meggyvágók is!! :hello: :dance:
Annak nem örülök, h hideg van és nem találnak a természetben kaját :? , de annak örülök, h láthatom őket :) , mégha ez önzés is tőlem... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.339 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére