Állatbarátok

Több
19 éve 6 hónapja #248631 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tyűha, kezdünk elkanyarodni a Hogyan Kínozzunk Állatokat témakör felé... :roll: [size=9:ekyeztcc]éljen A kis Emma... 8O[/size] Végülis ez is egy mód... :? ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248619 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta:

olorin.papa írta: Nálam jól bejött, amikor apróra törtem a gyógyszert, és bekevertem egy ki húsba... :sungl:
:triste: de ahogy elnézem, nálatok az állatkákat kétnapig éheztetni kellene, akkor nem köpnék ki a húst... :tongue:


Éheztess ki egy falusi egerészmacskát! És nem köpi ki - megszagolja aztán rá se néz... A porított gyógyszert mi is próbáltuk, szintén otthagyta... :lol: Mondom, pontosan tudják, mit akarunk...


:x Akkor marad "az összetöröm, bekeverem, szájába tömöm, szorítom míg le nem nyeli" jólbevállt erőszakos módcere... :roll: :eek4:


Vagy zárd be egy helyiségbe addig míg meg nem eszi...... de más étel ne legyen előtte....... :twisted: :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #248556 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

olorin.papa írta: Nálam jól bejött, amikor apróra törtem a gyógyszert, és bekevertem egy ki húsba... :sungl:
:triste: de ahogy elnézem, nálatok az állatkákat kétnapig éheztetni kellene, akkor nem köpnék ki a húst... :tongue:


Éheztess ki egy falusi egerészmacskát! És nem köpi ki - megszagolja aztán rá se néz... A porított gyógyszert mi is próbáltuk, szintén otthagyta... :lol: Mondom, pontosan tudják, mit akarunk...


:x Akkor marad "az összetöröm, bekeverem, szájába tömöm, szorítom, míg le nem nyeli" jólbevált erőszakos módszere... :roll: :eek4:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248553 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Nálam jól bejött, amikor apróra törtem a gyógyszert, és bekevertem egy ki húsba... :sungl:
:triste: de ahogy elnézem, nálatok az állatkákat kétnapig éheztetni kellene, akkor nem köpnék ki a húst... :tongue:


Éheztess ki egy falusi egerészmacskát! És nem köpi ki - megszagolja aztán rá se néz... A porított gyógyszert mi is próbáltuk, szintén otthagyta... :lol: Mondom, pontosan tudják, mit akarunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248548 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálam jól bejött, amikor apróra törtem a gyógyszert, és bekevertem egy ki húsba... :sungl:
:triste: de ahogy elnézem, nálatok az állatkákat kétnapig éheztetni kellene, akkor nem köpnék ki a húst... :tongue:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248542 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hátt.. nagyon bele kell csempészni, darálthúsba pl egész jól el lehet rejteni ;) Legalábbis nekem ez bejött anno.. kutyánál.. :D Sok sikk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248527 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: hogy már megérzi a kajába is a gyógyszert és azt a részét nem eszi meg az eledelnek. Speciel az én macsekomnak 2 napig tartott mig megkajálta.


Sztem az enyém előbb pusztulna éhen, mint hogy megegye... Még nem próbáltuk, de sztem azt hinné, hogy meg akarjuk mérgezni, vagy ilyesmi. Kicsit túl sok esze van... [size=9:22u6alxl]Ami Rólam nem mondható el :P :D ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248452 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: hmm... tegyétek bele a gyógyszert valami kajába, hátha megeszi


Csak azok a is dögök// bocsi cirmos olyan fifikásak hogy már megérzi a kajába is a gyógyszert és azt a részét nem eszi meg az eledelnek. Speciel az én macsekomnak 2 napig tartott mig megkajálta.

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248336 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

woland írta: jobb otlet
vegy ehy husdarabkat, kb mint egy falat, a kozepet vagd be egy kes hegyevel, rakd bele a pirulat, es ugy hogy ne latszodjon add be neki
:D biztos menni fog
sok kuket...ooo ize sikert
:wink:


Kösz az ötletet, de mi már mindent próbáltunk... A kutyák, a macskák is megették a húst, és gondosan kiköpték a tablettát... A néhai skótjuhászunknak Polyvitaplexet kellet beadnunk, mire nagy műgonddal lenyalogatta a külsejéről a relatíve jóízű mázat, aztán kiköpte a maradékot... Pontosan tudják, hogy van-e a falatban gyógyszer, és annak megfelelően járnak el :P :D


No egen.
Még a macskáknak is sokkal jobb a szaglása mint az embernek, hacsak nem vagy _nagyon_ ügyes, megérzik a szagot. (mi a kutyáinknak általában konzerves falatkában be tudtuk adni a gyógyszert mert azok aranyos jófej kutyák és megeszik)
A régi macskánk a gyomrából képes volt felöklendezni a tablettát.
Húsízű tabletta kellene.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248180 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

woland írta: jobb otlet
vegy ehy husdarabkat, kb mint egy falat, a kozepet vagd be egy kes hegyevel, rakd bele a pirulat, es ugy hogy ne latszodjon add be neki
:D biztos menni fog
sok kuket...ooo ize sikert
:wink:


Kösz az ötletet, de mi már mindent próbáltunk... A kutyák, a macskák is megették a húst, és gondosan kiköpték a tablettát... A néhai skótjuhászunknak Polyvitaplexet kellet beadnunk, mire nagy műgonddal lenyalogatta a külsejéről a relatíve jóízű mázat, aztán kiköpte a maradékot... Pontosan tudják, hogy van-e a falatban gyógyszer, és annak megfelelően járnak el :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248165 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jobb otlet
vegy ehy husdarabkat, kb mint egy falat, a kozepet vagd be egy kes hegyevel, rakd bele a pirulat, es ugy hogy ne latszodjon add be neki
:D biztos menni fog
sok kuket...ooo ize sikert
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248155 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
S lőn:
Feanor, a macska...

Nem az enyém, neten találtam... 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248132 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: hmm... tegyétek bele a gyógyszert valami kajába, hátha megeszi


Kis naiv ;) Azzal kezdtük. Rátettük porítva valami jó húsos konzervre. Körbe gondosan lenyalogatta a tányér szélét, aztán otthagyta. Rá se nézett többet. Új tablette... :P Az öcsém meg én lefogtuk, plusz anya fél kézzel, a másikkal szétfeszítette a száját és lenyomta a torkán a tablettát. (Sima féreghajtó volt) A macska 2 napig "szóba se állt" velünk. Komolyan! Elfordult és tüntetően elvonult, ha meglátta valamelyikünket :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248130 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hmm... tegyétek bele a gyógyszert valami kajába, hátha megeszi

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248126 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Tök aranyosat találtam valakinek a blogján:

Ha beteg a cica, adj neki gyógyszert!


:lol: :lol: Ez mintha valahonnan ismerős lenne... :D :idea: :D :lol: A múltkor is eljátszottuk, de a család erőfeszítésével (és Anya állatorvos-asszisztensi rutinjával) némi nyarvogás, hörgés, fuldoklás és káromkodás árán rábírtuk a cicust, hogy nyelje le szépen... :) 8)

Snuffles: kösz a receptet, kipróbáljuk! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248092 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tök aranyosat találtam valakinek a blogján:

Ha beteg a cica, adj neki gyógyszert!

1. Vedd fel a cicát, és fektesd a bal karodra, mintha kisbabát dajkálnál. A jobb mutató- és hüvelykujjaddal gyengéden nyomd meg kétoldalt a cica pofiját, és amikor kinyitja a száját, a tenyeredben lévő tablettát dobd a szájába. Hagyd, hogy a cica becsukja a száját, és nyeljen.

2. Vedd fel a tablettát a padlóról, és a cicát a heverő mögül. Fektesd a cicát a bal karodra, és ismételd meg a műveletet.

3. Dobd el az átázott tablettát, és hozd vissza a cicát a hálószobából.

4. Nyomj ki másik tablettát a fóliából, a bal karodban tartott cica első mancsait bal kézzel fogd szorosan. Feszítsd szét a száját, és jobb mutatóujjaddal lökd le a tablettát a torkán. Fogd be a száját, és számolj tízig.

5. Vedd ki az akváriumból a tablettát, és a gardróbból a cicát. Hívd be a párodat a kertből.

6. Térdelj le a padlóra, a cicát tartsd szorosan a térded között, és fogd le a mancsait. Ne törődj a morgással. A párod fogja meg szorosan egyik kezével a cica fejét, a másik kezében levő vonalzót tegye a szájába, és csúsztassa le rajta a tablettát, majd masszírozza a cica torkát.

7. Szedd le a cicát a függönyrúdról, és vegyél elő másik tablettát. Ne feledd, hogy új vonalzót és függönyt kell venned. Szedd össze az eltört nippet, később majd megragasztod.

8. Bugyoláld be a cicát egy nagy törülközőbe, a párod feküdjön rá, hogy csak a cica feje lógjon ki a hóna alól. Tedd a tablettát egy szívószál végébe, egy ceruzával feszítsd szét a cica száját, és fújj bele a szívószálba.

9. Ellenőrizd a gyógyszer ismertetőjét, nem káros-e emberekre, és igyál egy pohár vizet, hogy elvegye az ízét. Ragaszd be párod alkarján a sebeket, és a vért hideg vízzel és szappannal mosd ki a szőnyegből.

10. Hozd be a cicát a szomszéd udvarából. Vegyél elő másik tablettát. Tedd a cicát a szekrénybe, és csukd be az ajtót úgy, hogy csak a feje lógjon ki. Kanállal feszítsd szét a száját, és gumiszalaggal lődd be a torkába a tablettát.

11. Hozd be a garázsból a csavarhúzót, és tedd vissza a szekrény pántjait. Tégy hidegvizes borogatást az arcodra, és ellenőrizd, nem járt-e le a tetanuszoltásod. Dobd el az elrongyolt pólódat, és vegyél fel másikat.

12. Hívd fel a tűzoltókat, hogy vegyék le a macskát az útszéli fáról. Kérj bocsánatot a szomszédodtól, aki belerohant a kerítésébe, hogy ne üsse el a macskádat. Vedd elő az utolsó tablettát.

13. A macska első és hátsó lábait drótozd össze, és erősítsd az ebédlőasztal lábához. Vegyél fel kertészkesztyűt, és feszítsd szét a macska száját egy feszítővassal. Nyomd a szájába a tablettát, és önts utána egy liter vizet, hogy lemossa.

14. Kérd meg párodat, hogy vigyen el az ügyeletre, ülj nyugodtan, amíg az orvos összevarrja a sebeket az ujjaidon és az alkarodon, és eltávolítja a tablettadarabkákat a jobb szemedből. Hazafelé álljatok meg a bútorboltnál, és rendeljétek meg az új asztalt.

15. Hívd fel az állatorvost, és beszéld rá, hogy jöjjön ki hozzátok.

16. Nézd végig, ahogy az állatorvos karjába veszi a cicát, a másik kezével beadja a tablettát, és azt mondja: "Na ugye, milyen egyszerű ez?"


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248089 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ötlete van valakinek? :?: :idea:

Be a sütőbe, negyven percig sütni, majd körettel elfogyasztani. :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248085 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon jó fej cicánk van, imádja az egész család, egy baj van vele: karommal dagaszt. Ha ölbe veszed, kiereszti a karmait és úgy kezd dagasztani, úgyhogy a lábam folyton csupa seb. Már jó 10 éves és nem bírjuk leszoktatni róla. :( Ötlete van valakinek? :?: :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248071 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nyugi valakinek a macskája éjjel nappal karmolászik

ha jóltom Galadhé sem egy szelíd jószág

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248064 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Barátnöm macskája pusztán össze-vissza karmolássza a lábát-kezét, valahányszor fuvolázni kezd.És nem azért mert rosszul játszik. :D
És ez nem égö, csak gyakorolni is kell valamikor, és heti három órában ez eléggé fáj...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248024 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: még mindig jobb, mint amit egyik csoportársam mesélt. A tűzfelra befészkeltek hozzájuk a darazsak, egy darabig hagyták őket, de aztán túl sok lett a darázs és az apukája azt az elég drasztikus megoldást választotta, hogy kifüstöli őket, és a fészek alá rendelte a két fiát, hogy a kábult darazsakat nyuvasszák ki. Egyet viszont apuka kifelejtet a számításból: hogy ezt alkonyatkor fogja csinálni,. és hogy a füstöléshez égő fáklyát fog használni, ami jóóó messzire ellátszik. és elindult a padlásfeljárón felfelé, égő fáklyával a kezében, a szomszéd néni legnagyobb megrökönyödésére, aki szentül hitte hogy a szomszéd megbolondult, és fel akarja gyújtani a házat.....

Nálunk egyszer a pulykák repükltek el, az út tulsó feléből nyíló utca második házának baromfiudvarába ültek be, oly természetességggel, mintha mindig is oda tartoztak volna.. elég égés volt apukámnak is meg nekem is péntek délután négykor cíhölni azt a két dögöt, különösen, hogy az előttünk lévő út főút, MINDENKI kint van.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247910 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Tegnap pl hiába könyörögtem, nem akart az ereszről a kezembe ugrani.


Nem mondod komolyan!! :o :evil: 8O Hát ez így nem maradhat. Sztem azonnal fojtsd vízbe! :idea: Ez szörnyű! ;) :D
Az ereszről lecsalogatós sztori különben ismerős. Anya azt modnta, ne terjesszem, mert negatív kép alakul ki rólunk, de sztem nem negatív, csak reális :D
Szóval volt egy kopasznyakú kakasunk, Csipike, (volt kb 10 kiló 8O ) aki kiskorában megsérült, így kézzel neveltük fel, és nagyon szelíd volt. Plusz volt 4 gyöngytyúkunk, akik, hogy hogy nem, Csipikét tekintették vezérüknek. Mentek utána, ha a kakas lefeküdt (igen: feküdt) napozni a bokrok alá, ők is. De néha rájuk jött, hogy iszonyú rikácsolás közepette felrepültek a szomszéd ház tetejére, ottmaradtak egy darabig, aztán lejöttek. Egy ízben este nyolckor repültek fel, és nem jöttek le. Már töksötét volt, és még mindig ott ültek, gyászosan csipogva és pipittyelve. :( "Ez így nem mehet tovább, mert még leesik valamelyik" döntötte el anya (a gyöngyiket nem az eszükért szerettük - a szerk.) Úgyhogy fogott egy zseblámpát, bement az ólba, felébresztette a korán fekvő Csipikét, berakta egy ketrecbe, kivitte az udvarra, és megvilágította a zseblámpával, hogy a gyöngyösök meglássák, és hátha lejönnek hozzá... :lol: :D A kakas meg tök álmosan pislogott, alig állt a lábán. A gyöngyik agyában nagy sokára fény gyúlt és egymás után lezuhantak a tetőről. :D
Mint utóbb kiderült, az egyik szomszéd tanúja volt az esetnek... :D :D Anya nem győzött magyarázkodni. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247881 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: elvileg saját cicc, gyakorlatilag közös a szomszéddal. Tegnap pl hiába könyörögtem, nem akart az ereszről a kezembe ugrani. Jellemző. (de azér dorombolt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247771 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon aranyosak az állataid, bár nálam fordított az arány, mert két macskám ( egy tarka és egy fekete ) van, na meg a tesóm bolond kutyája. A hétvégén bemutatta nekük, hogy már a lánc sem jelent gondott neki, mivel sikerült elszakítania, és a szökés is sikeres volt! A tesóm és apukám alig tudták visszatartani attól, hogy az utcán meg ne rágja az arra sétáltatott pulit! Ja és van még plusz egy szép kandúrunk is ami a szomszéd nénink halála után ránkmaradt, de mivel tőlem kapta ez nem jelent nagy problémát, csak még kicsit tart a kutyától!

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247766 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Hétvégén volt az állatorvos oltani a kutyánkat (egyébként naon jófej, eccer még vasárnap este7kor is kijött), Kajlát alig tudtam lefogni (pedig azért már nem vagyok kezdő ebben) viszont utána végre kezembe merték adni a digitális fényképgépet. Úgyhogy nezstek képek, némileg kicsinyítve(a képek neve szvsz elárulja a kutyák nevét) :

ejhaboru.uw.hu/buksi2.jpg

ejhaboru.uw.hu/buksi4.jpg

ejhaboru.uw.hu/buksi3.jpg

ejhaboru.uw.hu/kajla1.jpg

ejhaboru.uw.hu/kajla2.jpg

(szvsz jobban jártok ha a Kajlát lementitek és világosítotok rajta a képnézőben)

És ha már felbukkant, őt is lekaptam:

ejhaboru.uw.hu/cica.jpg


Szép kutyáid vannak, Alyr! :itscool: :D Szép nagyok. :) Legalábbis nagyobbak, mint az enyémek... :? :D
A cica saját, vagy csak átutazó vendég? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247667 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hétvégén volt az állatorvos oltani a kutyánkat (egyébként naon jófej, eccer még vasárnap este7kor is kijött), Kajlát alig tudtam lefogni (pedig azért már nem vagyok kezdő ebben) viszont utána végre kezembe merték adni a digitális fényképgépet. Úgyhogy nezstek képek, némileg kicsinyítve(a képek neve szvsz elárulja a kutyák nevét) :

ejhaboru.uw.hu/buksi2.jpg

ejhaboru.uw.hu/buksi4.jpg

ejhaboru.uw.hu/buksi3.jpg

ejhaboru.uw.hu/kajla1.jpg

ejhaboru.uw.hu/kajla2.jpg

(szvsz jobban jártok ha a Kajlát lementitek és világosítotok rajta a képnézőben)

És ha már felbukkant, őt is lekaptam:

ejhaboru.uw.hu/cica.jpg

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247663 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldaniella írta: Köszönök minden jó szót, nagyon kedves tőletek.
És igen tényleg így volt a legjobb Cézinek. Már öreg volt és beteg.


Füfü... :( Az én Tücsim is tizenöt éves... :( És elég ramaty állapotban van... :(

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247662 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Tanúsítom, hogy kutyagumit szedni a 9 kutyánk után nem egy kellemetes elfoglaltság de enélkül füvet nyírni még kevésbé!! 8O :D


Anyám mániája, hogy évente minimum egyszer elköltözteti a kertben rozsdásodó vasakat, hordókat, egyebeket /lényeg, hogy jó nehezek legyenek/, és ez az éves progi épp tegnapra esett... És szerintem tudjátok, milyen egy kert olvadáskor... És hát... Van valami ebben a kutygumi dologban... Főleg, ha elegyedik a sárral, agyaggal... :dead:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247475 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Emberek, már végleg itt a tavasz! 8) A balkáni gerlék úgy szólnak, mint nyár közepén, a cinkék már az odúkat nézegetik - és anya kivitte az udvarra a hullámos- és rozellapapagájokat! 8) :D Ugyan csak 7 fok volt, de az egyik lökött rozella azonnal megfürdött, hogy csöpögött belőle a víz... :lol: 8O Remegett, mint a nyárfalevél. Gyorsan kiraktam a napra, míg meg nem száradt. Úgy lógott a kalitka rácsán, mint egy rakás szerencsétlenség... :( Dehát ki hitte volna, hogy hét fokban nekiáll tisztálkodni?! Nem az eszükért szeretjük őket, de akkor is... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247387 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszönök minden jó szót, nagyon kedves tőletek.
És igen tényleg így volt a legjobb Cézinek. Már öreg volt és beteg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.156 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére