Állatbarátok

Több
19 éve 5 hónapja #252803 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jameg egy teknőc is gazdit keres. szintén mindent adok hozzá

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252799 Írta: James
James válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr: Az igaz, de attól még jó honlap. :wink:

Félvér Herceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252764 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
NAGYON FONTOS!

az ahylezte, hogy kezdem baromira unni a tengerimalacunkat.. kb amióta kutyánk van nemigen foglalkozik vele senki. Szóval most gazdát keres.. adok hozzája mindent!! (terárriumba lakik)
fekete ki tosz:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252755 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Félvér Herceg írta: Salut!

Ismeritek ezt a weblapot? (kutyavilag.tk) Szerintem nagyon jó, ez kb. olyan mint egy űrlényképző, csak kutyákkal. ;) Nagyon aranyosak. Ha az 'Új kutya' feliratra kattoltok, ki lehet választani, ill. meg lehet nézni, hogy milyenkutyák vannak. Nekem kuvaszom van, :-) . 8)

Félvér Herceg


Van két teljesen igazi hús-vér kutyám.
Semmiféle program nem ér a nyomukba.

PL a webkutya nem tud benézni reggel az ablakomon ha kinyitom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252738 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Uff.. elírás áldozata lettem, ugyanis kutyusom nem 14-én, hanem 17- én töltötte 5. életévét. Sorry.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252695 Írta: James
James válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Salut!

Ismeritek ezt a weblapot? (kutyavilag.tk) Szerintem nagyon jó, ez kb. olyan mint egy űrlényképző, csak kutyákkal. ;) Nagyon aranyosak. Ha az 'Új kutya' feliratra kattoltok, ki lehet választani, ill. meg lehet nézni, hogy milyenkutyák vannak. Nekem kuvaszom van, :-) . 8)

Félvér Herceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252685 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezt az én UV kutyám is csinálja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 5 hónapja #252677 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ki gondolná, h a spániel, amit sokan túlzottan is kifinomult fajtának tartanak, oly erős farkasgéneket (??)hordoz? valahányszor szirénát ( v Family Frost kocsi hangját) hall, a mi Barnabásunk odafordítja orrát és vonyítani kezd!! Ezt akár félórán át is csinálja!! :) Azért fura nekem mert volt óriás schnauzerünk is és az sose csinálta ezt. 8O 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252670 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem jópár évvel ezelőtt volt egy kedves kutyusom Böbe nevezetü, szegénykém olyan jó húsban volt, hogy a hátán lovagoltattuk a sógornőm kislányát aki minden kutyát imád a mai napig is! A petárdák és a mennydörgés volt a rémálma, képes volt a konyhaasztal alá beprésselni magát pedig igen kicsi volt a hely neki, de hajtotta a félelem. És volt olyan szilveszterünk mikor két kutya is osztozott a lakáson. Böbe a szüleim hálószoba ajtaja előtt feküdt, a szomszédék Roky nevü németjuhász kutyájuk pedig a konyhában feküdt a szőnyegen. Amikor hajnalban hazajöttem én tessékeltem ki őkelmét a lakásból, mert az anyukám nem merte kizavarni, mert a lakásba rontása után morgott és vicsorgott a kutya és behúzodott a konyha legtávolabbi sarkába és reszketett a félelemtől, mert a szomszédok kizárták és nem tudott sehova elbújni a durrogáselől! Sajnos azóta mindannyian itthagytak engem, de erre vissza gondolva még most is jót mosolygok rajta! :wink: :) :D :D
Mayra

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252642 Írta: James
James válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Narmo Poice/PiciRigó írta:
Lehet, hogy kinövi.. Nekem huskym van és a régi "hülyeségesiről" most, vagyis 5éves korára sikerült leszoknia ;) Amúgy.. 14-én volt 5 éves.. :D


Boldog szülinapot neki!!

Félvér Herceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252606 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Hmmm az normális, ha a kutyám mindent megrág ami a szájaügyébe kerül? Már lassan egy éves, de nem hiszem, hogy valaha benőne a fejelágya :roll: Ma a gyönyőrű piros tulipánjainkat ritkította meg :( le lehet erről valahogy szoktatni?


Lehet, hogy kinövi.. Nekem huskym van és a régi "hülyeségesiről" most, vagyis 5éves korára sikerült leszoknia ;) Amúgy.. 14-én volt 5 éves.. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252567 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az öregebbik kutyánk a Buksi szintén fél az égdörgéstől (meg a tüzijátéktól) de ő áldott jó kutya, szilveszterkor fél éjjel az előszobában volt és végig feküdt meg nézett.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252566 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az öreg skótjuhászunk, míg élt, rettegett a zivatartól. Mindig beengedtük a lakásba, de ha nem ültünk folyamatosan mellette és csitítottuk, szétszedte a lambériát... Immár szegényem 8 éve halott, de a lambéria még mindig viseli a fogai és karmai nyomát... :? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252561 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kutyámnál egy ideig apa papucsai meg a... hmm... a plüssállataim orrai (már egyiknek sincs!!!) voltak a kedvencek. Aztán leszokott mindenféle ilyesmiről, kétéves korára asszem már semmi nem volt. Viszont ha vendégségben vagyunk, mindig szétrág valamit, kábeleket, cipőket... Vajon az izgatottságtól van, vagy csak unatkozik az asztal alatt??? De nem csak idegen helyen, hanem pl nagypapáméknál is szokta. Nem mindig, de előfordul. Egyébként imádja az embereket, tehát nem hiszem, hogy a "tömeg" miatt... :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252551 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk régen egy labradorunk volt. Ahogy nőtt, úgy fogytak el a nyírfáink ágai... Aztán akkor még (12 éve) a tujasövényünk még nagyon kici volt, kb annyira, hogya tuja-petúnia összeállításban a petúniák nagyobbak voltak... A kutya egyszer megevett egy tuját. Szó szerint, nem találtuk meg, nem szedte szét, egyszerűen kiemelte a földből és megette. A gyökerének kegyelmezett egyedül... :lol:

Aztán a kis moszkárunk (mopsz+uszkár) mikor fogazott, benn lakott a konyhában. MIndig, ahányszor hazaértünk, találtunk egy újabb szétrágott cipőt.. Ez kb 2 hétig ment így... 8O

De állítom, hogy a beagle mindent überol. A Zsivány nevezetű bigli még 2 éves korában is őúgy rágott mindent válogatás nélkül, mint egy négyhónapos kutyakölyök... 8O :x Nem bírtuk leszoktatni róla...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252521 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Timona:: Húha hát ide már utyasuli kellene, bár nem hiszem hogy segítene. Bár lehet még ""kinövi"".
A mi kutyulink a cipőkre van rákattanva. Ha az orra előtt van a lábam nekiállja rágni a cipőmet..........erről már nem lehet leszoktatni. :evil: :P :P :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252510 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egy bizonyos fokig még én is azt mondom, hogy a nagy boci szemeinek nem tudok ellenálni és jóvan még egy kis bosszúság, remélem több nem lesz, de amikor már a kapunyitó kábeljét, meg a csengő kábáljét, depléne a kocsi rendszemtábláját rágja széjjel unalomból, akkor már kezd betelni a pohár :roll: Persze bújik ez is, majd fellök, mert már akkora a csöppem...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252502 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Édesanyám unokanővérének kölyökkutyája meg a parabolaantenna kábeljét rágta szét puszta unalomból, mikor ott voltunk. :) ))

nagyon aranyos nagy macis kutya: németjuhász- kaukázusi keverék, de ez utóbbit megahzudtolóan bájos és hízelkedős, meg bújós.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252491 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Hmmm az normális, ha a kutyám mindent megrág ami a szájaügyébe kerül? Már lassan egy éves, de nem hiszem, hogy valaha benőne a fejelágya :roll: Ma a gyönyőrű piros tulipánjainkat ritkította meg :( le lehet erről valahogy szoktatni?


Persze hogy normális, a mi kutyánk foga nyomait még mindig viseli az összes bútor, amit elért, székek, szekények, fotelkarfa...és még most is élvezettel rág(na ha nem kinn lenne ;) ), pedig már 7 éves. Egyszer még kölyökkorában benn maradt a szobában, és mikor suliból hazaértem, térdig jártam a wc-papir galacsinokban, ugyanis megtalálta az egész zacskónyit, és módszeresen szétrágta, majd elteritette izlésesen, mindenhol. Nagyon mérges voltam, de ki tud haragudni, két olyan "ártatlan" kutyaszemre. :) Persze nagyon jól tudta, hogy nem szabad, de unatkozott :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252467 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Persze!!! Csinálj kerítést a virágoknak!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Na jó le lehet szoktatni. Nálunk úgy lett leszoktatva hogy odavittem a kutyult és mutattam neki nem szabad......ezt persze párszor el kellett vele játszani!!!!!


Gondolhatod, hogy el vannak kerítve a virágok ;) de a kerítés nem akadály :roll:
Hiába mutogatom én neki egy orrakoppintás kiséretében már egy fél éve, hogy ezt nem szabad meg azt nem szabad, nem igazán érdekli, sőt élvezi, ha rosszat csinál :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252346 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Hmmm az normális, ha a kutyám mindent megrág ami a szájaügyébe kerül? Már lassan egy éves, de nem hiszem, hogy valaha benőne a fejelágya :roll: Ma a gyönyőrű piros tulipánjainkat ritkította meg :( le lehet erről valahogy szoktatni?


Persze!!! Csinálj kerítést a virágoknak!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Na jó le lehet szoktatni. Nálunk úgy lett leszoktatva hogy odavittem a kutyult és mutattam neki nem szabad......ezt persze párszor el kellett vele játszani!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252321 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Celebriel írta: Megyek paciuszodába! :D És úsztathatom a csikókat!!! :D


Gáz, de most esett le a fenti két mondat értelme... :oops: Hol van ilyen uszoda, Celebriel? (Voltaképp mindegy, mert biztos nem ott, ahol én vagyok... :? )


Sajna azért nem tartottam utána kéretlen élménybeszámolót, mert mégse mentem. :( Összekaptam a pasassal, és bosszúból nem vitt magával. :evil: De dolgozom a projekten, úgyhogy ami késik, nem múlik! :wink: A keresztanyámnak is vannak lovai. :D De azok nem mászkálnak ilyen "elit" helyekre, jó nekik a Duna is. :lol: És az még élvezetesebb,. embernek, lónak egyaránt. :wink:

ui: egyébként nem tudom, hol van hivatalosan paciuszoda. :oops:
Mi valami magánhelyre mentünk volna Répáspusztára.

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252297 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmmm az normális, ha a kutyám mindent megrág ami a szájaügyébe kerül? Már lassan egy éves, de nem hiszem, hogy valaha benőne a fejelágya :roll: Ma a gyönyőrű piros tulipánjainkat ritkította meg :( le lehet erről valahogy szoktatni?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252252 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Celebriel: ez engem is érdekelne....
[size=9:gbzu0x1x]Az aláírásomba betettem egy aranyos golden retriver kölyköt. Egy veszprémi állatvédő egyesület honlapján találtam. :D [/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252231 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Celebriel írta: Megyek paciuszodába! :D És úsztathatom a csikókat!!! :D


Gáz, de most esett le a fenti két mondat értelme... :oops: Hol van ilyen uszoda, Celebriel? (Voltaképp mindegy, mert biztos nem ott, ahol én vagyok... :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252171 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Macska-kutya téma:
Egyszer levittük kutyámat falura, nagynénémékhez, néhány hónapos kismacskák voltak ott ( szám szerint kettő), az egyik nagyon barátságtalan volt, fújt szegény kutyra, a másikkal viszont együtt aludtak meg minden. Aztán, mikor egy év múlva mentünk, Bugi barátságosan közelített a rég nem látott haverhoz, az meg dühösen nyávogott egyet, és elmenekült. :( ( Ennyit a macsekokról... :P :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252170 Írta: James
James válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gilgolwen Nimrandir írta: Amikor váratlanul kaptam egy macskát (ekkor még csak pár hónapos volt) nem tudtam hogy hova tegyem szegényt, a kutyáktól tartva. Eleinte a szobámban volt a helye de atán később ki-ki járt, és megbarátkozott a kutyákkal. Aztán a második macska is megbarátkozott velük.... :D


Érdekes, a mi macskánk nem ilyen. Egyszer bekergette a házába egy kutya:)

Félvér Herceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252169 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Amikor váratlanul kaptam egy macskát (ekkor még csak pár hónapos volt) nem tudtam hogy hova tegyem szegényt, a kutyáktól tartva. Eleinte a szobámban volt a helye de atán később ki-ki járt, és megbarátkozott a kutyákkal. Aztán a második macska is megbarátkozott velük.... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252105 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Félvér Herceg írta: Nekem cicám van;) De örülnék egy bagolynak is, bár azt sajnos nem lehet. :( Mit gondoltok, egy kutya és egy macska egy házban is elfér? :lol:

Félvér Herceg


A macsekunk, az egyik, folyton a kutya hátán alszik, mert úgy összebarátkoztak. Jóformán a kutya nevelte fel, pedig kan... Tisztán tartotta, nyalogatta, vigyázott rá, annyira megszokták egymást, hogy elválaszthatatlanok...és csak így tudnak aludni. A cica a kutya hátán..

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252099 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Félvér Herceg írta: Nekem cicám van;) De örülnék egy bagolynak is, bár azt sajnos nem lehet. :( Mit gondoltok, egy kutya és egy macska egy házban is elfér? :lol:

Félvér Herceg


Viccelsz? 9 kutyánk van és egy macskánk. 10 év alatt egyetlen összetűzés volt köztük, mikor Anya feltette a kutyatápot vhova magasra, a macska meg módszeresen nekilátott. A kutyák üvöltöttek alatta. Mikor anya megjelent, a cica menekülőre fogta. Amint leugrott, az összes kutya rávetette magát, majdnem szétszedték... :lol:

Bagoly az jófej, csak kicsit védett, meg kicsit nem háziállat... :( Sajnos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.342 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére