Állatbarátok

Több
19 éve 4 hónapja #258361 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem vagyok elfogolt és szerintem Idheren nevében is beszélek :lol: (ha nem gond) Részvétem a lucernáknak, de úgy is minyerünk!! :twisted:
Annak mongyuk örülök hogy a lucerna nem vérzik külömben a ló térdig álna a vérben! Ha végülis a lucernák nyernének a vérbárányok kinyírnak!
:twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258351 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lovasok: Tik elfogultak vagytok, ezért nem érdekes a véleményetek lucerna témában.
:D

Szabadságot a lucernáknak!
Szegények földbe zárva várják, mikor jön el a végzet...
Milyen kilátásai lehetnek egy átlagos lucernának?
Miért van az hogy még a lóhere is jobb sorsban részesül?
(kivéve a mutáns verziók)

Szabadságot a lucernának!

:D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258334 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Jó csak az oroszlán nemnagyon tudna füvön megélni, a mókus meg... Na mindegy, a mókus meg nem én vagyok. :D D

Ha az élet arról szolna hogy szegény kis gazella megette az oroszlán
Vagy mit szólsz ahoz hogy az emberek egymást és rengeteg álatot ölnek ha?? (na ez durva volt nem??)
8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258333 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jó csak az oroszlán nemnagyon tudna füvön megélni, a mókus meg... Na mindegy, a mókus meg nem én vagyok. :D D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #258329 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Van 1 olyan mondás hogy nem azér küzdötte fel az ember magát a tápláléklánc csűcsára hogy növényeket (gazokat) egyek :P
A verebeket sajnálom a macskának minden elismerésem! Hol volt a fészek??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258322 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
na, és ezzel eljutottunk odáig, hogy ezért nem vagyok vegetáriánus. A kisrigó lehet hogy tök cuki, de a mókus éhes, és kész. Apropó. Mamámékhoz befészkeltek a verebek. A macska jóllakott.... :crap:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258320 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Vikil írta: Tulajdonképpen a mókus mindenevő, de növényevőnek van titulálva!


Rágcsálónak.

Jogos bocsi :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258298 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én nem léteznék lovak nelkül!! Jót röhögnének a barátnőim ha azt mondanám hogy nem akarok vagy nincs kedvem elmenni lovagolni :P
Imádom a lovakat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258296 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Idhren írta:

Ancalima Anarórë írta: Érdekes hozzáállás. :roll: Csak ő nem énekel, meg pofátlanul elbújik előled. :roll: :P És megeszi a lelkiismeretesen showbizben dolgozó, senkinek (csak tán a légynek) ártó madárka fiókáit. :?


Meg kéne tekinteni a problémát a légy, (vagy ha őt nem szeretjük), a méhecske szemszögéből is. :wink:
Az oroszlánnak persze senki nem rója föl, hogy megeszi a kisgazellát. :(
És ha már itt tartunk, mit szóljon a szegény lucerna, milyen brutálisan harapják le a fejét a gyilkos lovak :twisted:


A lovak nem gyilkosok!! :x Másrészt most még megint kezdjek el papolni
hogy ha a ló nem enné meg a lucernát vagy, a mókusok a rigókat vagy
az oroszlán a gazellát szóvalo ha nem ennék meg egymást éhenhalnának!
:twisted: (A lovak +cukik!)


Nekem is az volt a szándékom, hogy erre felhívjam a figyelmet! :wink:
(Egyébként meg lóimádó vagyok, a lovaglás, loval való foglalkozás az egyik életelemem :) )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258292 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

Ancalima Anarórë írta: Érdekes hozzáállás. :roll: Csak ő nem énekel, meg pofátlanul elbújik előled. :roll: :P És megeszi a lelkiismeretesen showbizben dolgozó, senkinek (csak tán a légynek) ártó madárka fiókáit. :?


Meg kéne tekinteni a problémát a légy, (vagy ha őt nem szeretjük), a méhecske szemszögéből is. :wink:
Az oroszlánnak persze senki nem rója föl, hogy megeszi a kisgazellát. :(
És ha már itt tartunk, mit szóljon a szegény lucerna, milyen brutálisan harapják le a fejét a gyilkos lovak :twisted:


A lovak nem gyilkosok!! :x Másrészt most még megint kezdjek el papolni
hogy ha a ló nem enné meg a lucernát vagy, a mókusok a rigókat vagy
az oroszlán a gazellát szóvalo ha nem ennék meg egymást éhenhalnának!
:twisted: (A lovak +cukik!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258283 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Más: Ezen kihaltam...
www.thecattherapist.com/images/cat_pix/spies.jpg
www.gonewacko.org/T2003/Cuties/tequilacat.jpg
És ezen (népszerűsítését Estel megkezdte...)
potato.cheesepie.net/entok.info/lol.jpg

jaj
yashiro.boss01.free.fr/lol.jpg


Jaaajjj... :lol: Főleg az utolsó 2 tetszik nagyon, az elsőt már láttam valahol... :lol: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258280 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258265 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: A lucerna meg offtopik... :twisted:


Jaj, ez övön aluli volt... :lol:
[size=9:6xuyboc0]Szegény, szegény lucerna![/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258264 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A lucerna meg offtopik... :twisted:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258263 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Idhren: Jó, de az oroszlánról senki nem hiszi, hogy védtelen, aranyos, pihe- puha növényevő. :x :D
Estel: Nekem is eszembejutott.... :P


OK, ebben igazad van... :wink:
És a lucerna ?! :mrgreen: :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258261 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Idhren: Jó, de az oroszlánról senki nem hiszi, hogy védtelen, aranyos, pihe- puha növényevő. :x :D
Estel: Nekem is eszembejutott.... :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258260 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta: Az oroszlánnak persze senki nem rója föl, hogy megeszi a kisgazellát. :(

A kószák - Aragorn legalábbis - meg a mókust... :D [size=9:2ev9v4x9]A nagyon titkos naplója tanúsága szerint... ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258259 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Érdekes hozzáállás. :roll: Csak ő nem énekel, meg pofátlanul elbújik előled. :roll: :P És megeszi a lelkiismeretesen showbizben dolgozó, senkinek (csak tán a légynek) ártó madárka fiókáit. :?


Meg kéne tekinteni a problémát a légy, (vagy ha őt nem szeretjük), a méhecske szemszögéből is. :wink:
Az oroszlánnak persze senki nem rója föl, hogy megeszi a kisgazellát. :(
És ha már itt tartunk, mit szóljon a szegény lucerna, milyen brutálisan harapják le a fejét a gyilkos lovak :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258252 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Mért kel azokat a rigókat sajnálni a Mókus is tökre cuki! :lol:


Érdekes hozzáállás. :roll: Csak ő nem énekel, meg pofátlanul elbújik előled. :roll: :P És megeszi a lelkiismeretesen showbizben dolgozó, senkinek (csak tán a légynek) ártó madárka fiókáit. :?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258235 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mért kel azokat a rigókat sajnálni a Mókus is tökre cuki! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258206 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

Ancalima Anarórë írta:

Lora írta: hát... nálunk olyan 2-3 nap kellett ahhoz, hogy kirepüljenek a kisrigóink, de a mókus megette őket :( (( ...


A MÓKUS? 8O A mókus eszik húst is???? Ááááááááá de sötét vagyok, ezt nem tudtam... :oops:


Micsoda????
Szegény kicsi rigók!!!!! :cry: :cry: Mióta eszik húst a mókus??????


Glom amióta rájött milyen finom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258204 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát a kisrigók elég veszélyeztetettek a mókusok, macskák, meg hasonlók szempontjából, mert a röpképességük előtt 3-4 nappal kiugrálnak a fészekből, és külön bújnak el.
Igen, a mókus elég nagy ragadozó, tojásoktól fiókákig mindent megeszik, bár mondjuk vadászni nem nagyon szokott. Egyszer nézzétek meg, hogy védik tőle a fészket az erdei madarak! Szidják, mint a bokrot. Meg a szajkók, szarkák is nagy fészekrablók... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258197 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Lora írta: hát... nálunk olyan 2-3 nap kellett ahhoz, hogy kirepüljenek a kisrigóink, de a mókus megette őket :( (( ...


A MÓKUS? 8O A mókus eszik húst is???? Ááááááááá de sötét vagyok, ezt nem tudtam... :oops:


Micsoda????
Szegény kicsi rigók!!!!! :cry: :cry: Mióta eszik húst a mókus??????

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258160 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Tulajdonképpen a mókus mindenevő, de növényevőnek van titulálva!


Rágcsálónak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258151 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Tulajdonképpen a mókus mindenevő, de növényevőnek van titulálva!


Bizony így van... Eszik bogarakat, tojást, fiókát... még idegen mókuskölyköket is. De ne ítéljük el ezért, nem tehet róla. :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258150 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tulajdonképpen a mókus mindenevő, de növényevőnek van titulálva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258143 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Lora írta: hát... nálunk olyan 2-3 nap kellett ahhoz, hogy kirepüljenek a kisrigóink, de a mókus megette őket :( (( ...


A MÓKUS? 8O A mókus eszik húst is???? Ááááááááá de sötét vagyok, ezt nem tudtam... :oops:


én se tudtam..

épp arról a fáról mászott le, amin a fészek volt, én meg még le akartam fényképezni h milyen aranyos... :?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258140 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Lora írta: hát... nálunk olyan 2-3 nap kellett ahhoz, hogy kirepüljenek a kisrigóink, de a mókus megette őket :( (( ...


A MÓKUS? 8O A mókus eszik húst is???? Ááááááááá de sötét vagyok, ezt nem tudtam... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258123 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát... nálunk olyan 2-3 nap kellett ahhoz, hogy kirepüljenek a kisrigóink, de a mókus megette őket :( (( ...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258023 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nálunk volt vagy 4 olyan galamb, meg egyéb madár aminek csak fél lába volt, mert a szomszéd szálloda gondnoka ellődözte valami légpuskával a lábukat. de utána betegszabadságra ment, mert egy kaszával elvágta a lábát, és nem is jött vissza, úgyh most béke van.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.245 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére