Állatbarátok

Több
19 éve 4 hónapja #258640 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gandalf írta: Kicsit sok lett itt az offtopic csevej, nemdebár? :roll:


ahogy vesszük, de a mazsolákat azért ne védjük!(bár én nem szeretem)
szóval az állatokat védjük de a növényeket hagyjuk békén!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258631 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258630 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Zsófi gondoltam hogy nem orvvadásznak tekinted apát mert tudod holnap a suliba! :P :D
Na azért ez a mazsolás dolog túlzás! Nem gondolod hogy ez már szánalmas mostmégis ki ért velem egyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258609 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Védjük együtt a mazsolákat!!!
Minden szőlőszemnek napozókrémet!!!
Le az olcsó zacsival!!!

Mától veletek fogok harcolni!!! Fujj mazsolaevők!!! :cheers: :cheers: :dance: :dance: :dance: :cheers: :cheers: :cheers:


Hey, ez is off!amúgy én is az orvvadászokra gondoltam, nem az apukádra Vikil! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258603 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Védjük együtt a mazsolákat!!!
Minden szőlőszemnek napozókrémet!!!
Le az olcsó zacsival!!!

Mától veletek fogok harcolni!!! Fujj mazsolaevők!!! :cheers: :cheers: :dance: :dance: :dance: :cheers: :cheers: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258599 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: lucernás-bogaras offot abba lehet hagyni... legalábbis a tömeges idézgetést... léciléci. :( [size=9:190tavnx]Egyébként nekünk is van egy hasonlónk, csak mi a mazsolákat védjük black-rose.gportal.hu :oops: :roll: [/size]


Ez a mazsolás haláli.. :lol: Egyszerűen loooooooool :D

Sok sikert a lovagláshoz. Sztem menni fog, csak gondolkozz a ló fejével. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258581 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Ha már itt tartunk mi van a bogarakkal? Minden ember ha meglát 1 bogarat minygyárt fújjjjjjj! És agyoncsapja :evil: Tisztelet a kivételnek! :lol:


(((((Aha, Tót úr meg a lepke a két sárga folttal és egy pirossal... :twisted: Bocs, Erda, befejeztem... :oops: )))))

Valóban nagyon aljas dolog az orvvadászat. Meg mikor a hálóba repült madaraknak tekerik ki a nyakát... :evil: Szinte minden hónapban hallani olyat hogy itt-ott határátkelőhelyen nemtomhányféle védett madarat foglaltak le... :evil:
Különben semmi bajom a vadászokkal, azt leszámítva, hogy már a távoli puskalövés hangjától is rosszul vagyok... :oops: /me kicsit paranoiás... :oops: De tényleg ismerek nagyon jó fej vadászokat.
Az egy dolog, hogy ha én kimegyek az erdőbe, nem azért megyek, hogy lőjek, hanem hogy ottlegyek. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258555 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én is lópárti vagyok, de azért tudom sajnálni a lucernát. Füvet nyírni pl.nem vagyok hajlandó :P Dupla haszon! ;) 8)


Most mit kell sajnálni a lucernát???? Az ezer számra nyílik míg a lovak hát khmm... azért nincs valami hú de sok belőlük!!!!!!!!

Utálom az orvvadászokat!! Csak mert azokat aszegény ráadásul védett madarakat lelövik.Pláne még ki is akarják őket vinni az országból!!!!! :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258554 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én is lópárti vagyok, de azért tudom sajnálni a lucernát. Füvet nyírni pl.nem vagyok hajlandó :P Dupla haszon! ;) 8)


Most mit kell sajnálni a lucernát???? Az ezer számra nyílik míg a lovak hát khmm... azért nincs valami hú de sok belőlük!!!!!!!!

Utálom az orvvadászokat!! Csak mert azokat aszegény ráadásul védett madarakat lelövik.Pláne még ki is akarják őket vinni az országból!!!!! :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258532 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
lucernás-bogaras offot abba lehet hagyni... legalábbis a tömeges idézgetést... léciléci. :( [size=9:17wtdtfj]Egyébként nekünk is van egy hasonlónk, csak mi a mazsolákat védjük black-rose.gportal.hu :oops: :roll: [/size]

Én is szeretem a lovakat, és majd jövő nyáron talán alkalmam nyílik megtanulni lovagolni... de az még a jövő zenéje... :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258513 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Példának okáért én ismerek 1 tökre aranyos és tisztességes vadászt
aki történetesen az apukám úgyhogy.... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258511 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Na én ehez csekély értelmű vagyok. De mindegy, milyen nemzetiségű, vadász rossz, nemvadász jó. ( Állatfarm után szabadon... ;) )

Pontosan, vagyis nem egészen, mert azért kellenek vadászok, de a sok olasz nem jöjjön be Mo.-ra kismadararra vadászni! Vili?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258510 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na én ehez csekély értelmű vagyok. De mindegy, milyen nemzetiségű, vadász rossz, nemvadász jó. ( Állatfarm után szabadon... ;) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258507 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Figy ez független attól hogy olasz (vagy szandi) illetva magyar!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258502 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Figyu egyremegy!! :P


Na azért ez egy erős költői túlzás!Nem minden olasz ilyen, ahogyan a myagyarok között is vannak normálisak (pl.:mi), de itt is vannak lükék, ez nem nemzetiségfüggő, szal' a Szandrát hagyjuk az olsz vadászok kategóriából, de azért igenis rosszak azok az olasz vadászok akik ide jönnek kismadarakra vadászni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258498 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Figyu egyremegy!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258496 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Hozsi írta:

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O


Valószínűleg.. :?
Na mindegy..de akkor ne csak már a kínaik ilyenek-olyanok!
Itt vannak a hülye olasz vadászok, akik lőnek minden féle kis madárkát! :(

Csak nem a Szandráról beszélsz?? :twisted:

Hát tudtommal ő nem lövöldöz kis énekes madarakat, de javítds ki a ha tévedek!Én az ő vadász honfitársaira, akik jönnek ide Magyarországra kismadarakat gyilkolászni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258494 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hozsi írta:

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O


Valószínűleg.. :?
Na mindegy..de akkor ne csak már a kínaik ilyenek-olyanok!
Itt vannak a hülye olasz vadászok, akik lőnek minden féle kis madárkát! :(

Csak nem a Szandráról beszélsz?? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258490 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O


Valószínűleg.. :?
Na mindegy..de akkor ne csak már a kínaik ilyenek-olyanok!
Itt vannak a hülye olasz vadászok, akik lőnek minden féle kis madárkát! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #258486 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: hát, Ancalima alighanem áttért a lárvákra, szvsz... :roll:


Abból is bogár lesz... ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258485 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát, Ancalima alighanem áttért a lárvákra, szvsz... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258483 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258480 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258478 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
...aki megeszi? ;) :up:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258473 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

olorin.papa írta:
Szabadságot a nitrifikáló baktériumoknak! Ők a leg szánni valóbbak, a lánc legalján...


Ugye, ugye...
Mindig van egy kissebb hal :D


Ha már itt tartunk mi van a bogarakkal? Minden ember ha meglát 1 bogarat minygyárt fújjjjjjj! És agyoncsapja :evil: Tisztelet a kivételnek! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258457 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj... Fecske meg a kínai fiúcska meséjéről jut eszembe (vagy fecskefészek??? A Harisnyás Pippiben volt... :D ):
VAn egy kínai lány az osztályunkban, és valahogy szóbakerült, hogy milyen sok galamb van a suli előtti parkban (meg kábé mindenhol a városban), ő meg mondta, hogy "kínában, ha látsz egy galambot, akkor rögtön megfogod, hazaviszed, lemosod és másnapra kész az ebéd". Na ezen kissé kiakadtam. Ő múlt nyáron jött Bécsbe, ezért neki ez még természtes. Kissé kiakadtam. (későbbvettem észre, hogy ezt már írtam, de nem törlöm ki, hogy érzékeltessem sokkos állapotomat :D ) Mondtam, hogy "Jó de Kínában a kutyát is megeszik", mire ő: "Á, azt csak a férfiak. Ha egy nő megeszi, rosszullesz". Kissé kigúvadt a szemem, hogy ilye természetesen mondta. Gondolom abban reménykedtem, hogymajd kijelenti, hogy ááá, ez csak néhol, meg amúgy is, meg sztereotípia... Úgyhogy eléggé megrázott, mert kábé az sült ki a beszélgetésből, hogy ott mindent megesznek, ami mozog.
[size=9:1z156e03]nagyon naiv voltam?[/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258377 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is lópárti vagyok, de azért tudom sajnálni a lucernát. Füvet nyírni pl.nem vagyok hajlandó :P Dupla haszon! ;) 8)

Bevallom, már nem hat meg, hogy az oroszlán megeszi a gazellát. Sablon: ez az élet rendje. :roll:
Az jobban idegesít, mikor ezerszámra ölik meg pl. a fecskéket az ínyenc asztalok számára... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258368 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:
Szabadságot a nitrifikáló baktériumoknak! Ők a leg szánni valóbbak, a lánc legalján...


Ugye, ugye...
Mindig van egy kissebb hal :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258365 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

Alyr Arkhon írta: Lovasok: Tik elfogultak vagytok, ezért nem érdekes a véleményetek lucerna témában.
:D

Szabadságot a lucernáknak!
Szegények földbe zárva várják, mikor jön el a végzet...
Milyen kilátásai lehetnek egy átlagos lucernának?
Miért van az hogy még a lóhere is jobb sorsban részesül?
(kivéve a mutáns verziók)

Szabadságot a lucernának!

:D :D


Én megpróbálok pártatlan maradni (én vetettem fel a lucernás témát :twisted: ), de a lucerna nagy hátránya, hogy nem tud segítségért kiáltozni. Meg aztán a lucerna is gonoszul magához láncolja a nitrifikáló baktériumokat, ergo rabszolgatartó :evil: . Ők érdemelnek igazi szánalmat. :wink: :D


Szabadságot a nitrifikáló baktériumoknak! Ők a leg szánni valóbbak, a lánc legalján...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258364 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Lovasok: Tik elfogultak vagytok, ezért nem érdekes a véleményetek lucerna témában.
:D

Szabadságot a lucernáknak!
Szegények földbe zárva várják, mikor jön el a végzet...
Milyen kilátásai lehetnek egy átlagos lucernának?
Miért van az hogy még a lóhere is jobb sorsban részesül?
(kivéve a mutáns verziók)

Szabadságot a lucernának!

:D :D


Én megpróbálok pártatlan maradni (én vetettem fel a lucernás témát :twisted: ), de a lucerna nagy hátránya, hogy nem tud segítségért kiáltozni. Meg aztán a lucerna is gonoszul magához láncolja a nitrifikáló baktériumokat, ergo rabszolgatartó :evil: . Ők érdemelnek igazi szánalmat. :wink: :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.291 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére