Állatbarátok

Több
19 éve 6 hónapja #250010 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Jujj Silima, ezt kifejtenéd bővebben? (az etetőt...) :D


Háát... :oops:
Az egésznek a lényege az, hogy egy deszkalapra felszerelt egy kis edényt, amiben van egy csapóajtó. Valami elmés madzag és ellensúly segítségével, ha a kutya rálép egy pedálra, a csapóajtó kinyílik és kiesik belőle a kaja...
Képek a könnyebb elképzelhetőség érdekében:
Maga a fenti műszer :)
És működés közben

400! 8) :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250007 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jujj Silima, ezt kifejtenéd bővebben? (az etetőt...) :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250000 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az öcsikém megint irtó pihent agyú (a nővérével együtt... :oops: ) Elsősorban készített egy kutyaönetető kézikészüléket, amelyen ha a kutya lenyom egy pedált, kidob egy szem tápot... :lol: A kutya vmiért 10 perc alatt megtanulta... 8) :lol: Azóta akkor is kaparja, ha üres... :roll:

Aztán: szerénységem ötlete nyomán felfedeztük az ír sztepelő ékszerteknőst... :lol: Michael Flatley (ha így kell írni... :oops: ) zenéjére táncol a kis drága... :D Felvettük videjóra, de nem tudom hova berakni... :( A dolog lényege az, hogy az akváriumban vakargatjuk a páncélját, amitől boldogan dobálja magát... és zenei aláfestéssel... :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249878 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco mirimafea írta:

.Elessar király. írta: Lószakértőket szeretném megkérdezni, hogy egy nőstény hány hónapig vagy hány hétig terhes? Pontos választ szeretnék és minél hamarabb! előre is kösz!


kb. 11 hónap, de két-három hetes eltérések lehetnek

Köszi szépen!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249863 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

.Elessar király. írta: Lószakértőket szeretném megkérdezni, hogy egy nőstény hány hónapig vagy hány hétig terhes? Pontos választ szeretnék és minél hamarabb! előre is kösz!


kb. 11 hónap, de két-három hetes eltérések lehetnek

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249858 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lószakértőket szeretném megkérdezni, hogy egy nőstény hány hónapig vagy hány hétig terhes? Pontos választ szeretnék és minél hamarabb! előre is kösz!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249814 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ááááááá, most indulunk Bugi szeme alatti varratszedésre, egy papíron az állatorvos címe, csak még előbb eszünk. Nyammogás az asztal alól- BUGI MEGETTE A CÍMET!!! :D Nem egy zseni???? 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249787 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: 8O Azt hallottam, hogy feltaláltak egy speckó festéket, amit a jószág eledeléhez kell keverni, és attól megváltozik a bundájának, szőrének, tollának a színe...
:lol: Kicsit fura lenne akrill színű cicus! de legalább megtalálható a sötétbe. :wink:


Ezt már jó régen eljátszották flamingókkal... Különféle ételszínezékkel nyomatták tele a kajájukat, és a rózsás helkyett feltalálták a kék, zöld, lila etc. flamingókat. Ami ugye gazdagéknál a szökőkútban jól mutat...
Különben meg, ha pl. egy tengerimalacot répával etetsz, narancssárga lesz... :lol: És az még csak a veséjét sem nyírja ki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249761 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: 8O Azt hallottam, hogy feltaláltak egy speckó festéket, amit a jószág eledeléhez kell keverni, és attól megváltozik a bundájának, szőrének, tollának a színe...
:lol: Kicsit fura lenne akrill színű cicus! de legalább megtalálható a sötétbe. :wink:


Glukk.. szal ne lepődjünk meg, ha rózsaszín pittbullal találjuk szembe magunkat az utcán.. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249759 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
8O Azt hallottam, hogy feltaláltak egy speckó festéket, amit a jószág eledeléhez kell keverni, és attól megváltozik a bundájának, szőrének, tollának a színe...
:lol: Kicsit fura lenne akrill színű cicus! de legalább megtalálható a sötétbe. :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249758 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálam is csinálják ezt a macsok, de ők apukám garázsában szeretnek tombolni és ha valaki be meri csukni az ajtót eszeveszet nyarvogást tudnak rendezni amíg ki nem engedi őket valaki! A bejárati ajtón pedig a kis ablakon közlekednek ki-be ha nyitva van! De most nem is ez a legnagyobb problémám, hanem a csatornázás a környékünkön és mivel sokan nem veszik komolyan a kitett táblákat csak akkor láttják, hogy nem lehet a fő utcán közlekedni mikor a gödrök elé érnek! Ezek után mint az őrült autóversenyzők száguldoznak előttünk a földúton a mellék utcákon. Én ugyan csak a tekergő macskáimat féltem, hogy valaki posztert csinál belőlük, de nagyon sok szülő a gyermekét félti és nem engedi ki egyedül az utcára, mert valami marha még őket is elütné simán
mivel nem figyelnek oda a sofőrök!

Üdv! Mayra a tündehölgy

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249621 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elza: ilyesmit a mi macskánk is csinál.... 8O :lol: De annyiból szerencsénk van, hogy ő csak résnyire nyitja ki az ajtót, aztán nyarvogva benyomul, és mosakodni kezd. 8) De mikor jön utána 3 kutya is, az már annyira nem szórakoztató. Mi nem tudtuk leszoktatni róla őket. Vágtam már hozzá szappantartót, papucsot, fogkrémes tubust... legközelebb megint nem kopog... :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249580 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldaniella írta: olorin.papa: Hidd el már probáltuk. Eddig már vagy 3x landolt a vízzel teli kádban, de még ez sem vette el a kedvét a piszok macseknak.


:oops: Akkor már csak három lehetőség van:
1; belefojtani a kádbva a dögöt :twisted:
2; lemondani a fürdésről 8)
3, kulcsrazárni a fürdő ajtót :wink:
mert a végén a a vendégek előtt nyitja rád az ajtót... :roll: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249578 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
olorin.papa: Hidd el már probáltuk. Eddig már vagy 3x landolt a vízzel teli kádban, de még ez sem vette el a kedvét a piszok macseknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249574 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldaniella írta: Képzeljétek el, a sziámi macsekunk, Vaszil az utobbi 1-2 hétben új szokást vett fel. A pofátlan d*g, lazán ki-be járkál a fürdőszobába - ez nem is lenne baj, csak, hogy mindig akkor -, amikor valaki a családból bent tartozkodik. Valahogy rájött - mi még nem jöttünk rá - hogy, kitudja nyitni a fürdőszoba ajtaját. Emiatt okozott 1-2 kellemetlen pillanatot már a családtagoknak - (gondolom érti mindenki mire is célzok itt :? ).
Az még nem lenne gond, hogy bejönn, de nem csak annyira nyitja ki az ajtót, hogy résnyire beférjen, hanem teljesen - szószerint kivágja, és persze fogalmunk sincs, hogy tudja kinyitni, a kilincsre zárt ajtót. És ha sikerült neki a dolog, leül az ajtóban, és mint aki jól végezte a dolgát, szinte pofátlanul az ember képébe vigyorog, az ő macska módján.


8O Biztosan fürdeni akar, én a helyedben megfognám, és belevágnám a fürdőkádba. :? Akkor tuti messzire elkerűlné a fürdőszobanak még a környékét is. :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249564 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek el, a sziámi macsekunk, Vaszil az utobbi 1-2 hétben új szokást vett fel. A pofátlan d*g, lazán ki-be járkál a fürdőszobába - ez nem is lenne baj, csak, hogy mindig akkor -, amikor valaki a családból bent tartozkodik. Valahogy rájött - mi még nem jöttünk rá - hogy, kitudja nyitni a fürdőszoba ajtaját. Emiatt okozott 1-2 kellemetlen pillanatot már a családtagoknak - (gondolom érti mindenki mire is célzok itt :? ).
Az még nem lenne gond, hogy bejönn, de nem csak annyira nyitja ki az ajtót, hogy résnyire beférjen, hanem teljesen - szószerint kivágja, és persze fogalmunk sincs, hogy tudja kinyitni, a kilincsre zárt ajtót. És ha sikerült neki a dolog, leül az ajtóban, és mint aki jól végezte a dolgát, szinte pofátlanul az ember képébe vigyorog, az ő macska módján.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249460 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:
A macsekunk meg egész nap a kertbe sütkérezett és a madarakat bámulta. Na igaz megfogni már egyet se tudna ahhoz túl lusta meg kezd egy kicsit öreg lenni. :twisted:


Óóóó, Bugi meg nem látja meg a macskacsaládot, ami két méterre ballag át tőle az úton...
:roll: :lol: 8)
Amúgy a szünetben feltépette valami másik kutyával a szeme alatt a bőrét, szal egy ideig lavórral a fején mászkált... De már jól van... Csak kicsit Rockys moűnoklija van... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249450 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kösz szépen a felvilágosítást, majd írok ha valami gondom támadna a kutyával és macskákkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249413 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Úgy morog, hogy harapniakarósan morog, vagy játszósan morog?
Ha utóbbi, nincs baj. De sztem előbbit ne hagyd... Nem tudom, mekkora a kutya, de nem kéne hagyni, hogy elszálljon az agya... Rangsor, meg ilyenek... :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249378 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én játszottam vele előtte de aztán nekiállt morogni, úgyhogy jobbnak láttam lelépni... az udvarról.......
:twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249377 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen, az... megpróbált titeket is motiválni játékra... ;)
Szegénynek nem jött össze, de attól még jó ötlet volt... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249374 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Napocska!!!

A kutyánk nem normális. Ezt eddig is tudtam. Anyuék tegnap a kertben tevékenykedtek és akárhányszor jöttek be a kertből a kutyánk nekiállt morogni és befutott a házába, majd kijött és nekiállt játszani a labdájával..... Ez noooooooooormális???? :twisted:

A macsekunk meg egész nap a kertbe sütkérezett és a madarakat bámulta. Na igaz megfogni már egyet se tudna ahhoz túl lusta meg kezd egy kicsit öreg lenni. :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249208 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv!
régen írtam ide, de figyeltem ám... 8)
Képzeljétek, tegnap a macskánk vadhúst vacsizott... addig könyörgött, hogy már nem volt mit tenni :lol: Ma meg süt a nap, csiripelnek a madarak, igazi tavasz van, arre bent fekszik a házában és horkol... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248916 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Timona, és Estelio: ehhez annyit tennék hozzá, hogy a mi cicánk 13 éves, a legöregebb kutya 10. Tehát a macsak látta felnőni az összes10 (már csak 9) kutyánkat. Míg picik voltak, a kutyák nekiálltak volna szadulni a macskát, mire az két egyforma pofonnal lerendezte velük a helyzetet. Azóta nem bántják a macskát, de nem is félnek tőle! Nagyon jóban vannak, mosdatják egymást, télen együtt alszanak meg minden. :)
Szóval sztem az állatok ezt lerendezik egymás közt, [size=9:1h1fgzbv]csak akkor kell beavatkozni, ha az állatok ezt nem olvasták... :oops: :roll: [/size]
Csufi és Bajusz


:D Bizony az álatok lerendezik egymást közt adolgot! :D
Volt egy kutyánk, aki mindig megfatározta a macskák számát az udvarban, mert amikor hoztunk kiscicát, azok mindig odafutottak az evő kutyushoz, és ha élve onnét el is tudtak jönni, akkor már megmaradtak az udvarban... :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248903 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Timona, és Estelio: ehhez annyit tennék hozzá, hogy a mi cicánk 13 éves, a legöregebb kutya 10. Tehát a macsak látta felnőni az összes10 (már csak 9) kutyánkat. Míg picik voltak, a kutyák nekiálltak volna szadulni a macskát, mire az két egyforma pofonnal lerendezte velük a helyzetet. Azóta nem bántják a macskát, de nem is félnek tőle! Nagyon jóban vannak, mosdatják egymást, télen együtt alszanak meg minden. :)
Szóval sztem az állatok ezt lerendezik egymás közt, [size=9:q9xsespa]csak akkor kell beavatkozni, ha az állatok ezt nem olvasták... :oops: :roll: [/size]
Csufi és Bajusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248897 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estelio írta: Nemsokára megszületnek a kiscicáink. :D
Kiskutyám is lesz. a barátnőméknek egy hónapja született két kiskutyájuk és az egyiket nekem adták, csak még nem hozhattam el. Olyan édi, olyan pici, olyan fokozhatatlanul imádnivaló. Még sosem volt kiskutyám, úgy várom hogy elhozhassam és játszak vele meg simogassam. Csak félek, hogy rosszul jönnek majd ki vele a macskáim. Bár ez egy kicsi kutya, sosem nő meg nagyra. Elképzelhető, hogy baj lesz?


Ha együtt nő fel a cicákkal a kutyus, akkor általában nem szokott baj lenni, csak arra vigyázz, hogy a macskáid ne bántsák a blökit, amig kicsi, mert akkor egész életében félni fog tőlük.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248804 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nemsokára megszületnek a kiscicáink. :D
Kiskutyám is lesz. a barátnőméknek egy hónapja született két kiskutyájuk és az egyiket nekem adták, csak még nem hozhattam el. Olyan édi, olyan pici, olyan fokozhatatlanul imádnivaló. Még sosem volt kiskutyám, úgy várom hogy elhozhassam és játszak vele meg simogassam. Csak félek, hogy rosszul jönnek majd ki vele a macskáim. Bár ez egy kicsi kutya, sosem nő meg nagyra. Elképzelhető, hogy baj lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248642 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Niph/Elentári írta: Kikérem magamnak.......
Amúgy meg erre már régóta nem volt eset. Na és mindig ránéztem a macsekomra.........


Jó, sztem senki nem tudná éheztetni... A macska különben sem az az állatfaj, ami eleve pusztulára ítéltetett, ha nem nézel rá... ;) Vagy kibőgné magának a rendes kaját, vagy találna valami megoldást... :P :D


Nem is éheztetem a ciccemet.........Ilyet nem tudnék csinálni szegénnyel.... Na ezt a témát hagyjuk...... :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248638 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Kikérem magamnak.......
Amúgy meg erre már régóta nem volt eset. Na és mindig ránéztem a macsekomra.........


Jó, sztem senki nem tudná éheztetni... A macska különben sem az az állatfaj, ami eleve pusztulára ítéltetett, ha nem nézel rá... ;) Vagy kibőgné magának a rendes kaját, vagy találna valami megoldást... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248637 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Tyűha, kezdünk elkanyarodni a Hogyan Kínozzunk Állatokat témakör felé... :roll: [size=9:o22mpws8]éljen A kis Emma... 8O[/size] Végülis ez is egy mód... :? ;) :P


Kikérem magamnak.......
Amúgy meg erre már régóta nem volt eset. Na és mindig ránéztem a macsekomra.........

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.290 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére