Tánc

Több
18 éve 4 hónapja #291582 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Én eléggé vevő vagyok minden táncra aminek a próbája nem előadás időpontjában van! :D
Kincső mi is az a Moondance? Érdekel...
(ha még mindig kell vadász vagy nemtom hogy volt)
De a Ladis-féle táncból is szívesen kiveszem a részem. :D
És Prokofjev! Muszáj megcsinálnunk, annyira jónak ígérkezett!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291552 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Stevie: nem lehetne inkább, nagyon beteg, sok lábmunkás kevés karral...naaaa?? Én mindig kimaradok az ilyenekből, pedig nagyon szeretem az ilyneekt....és nemcsak nézni :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291523 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: ha lehetőség van rá, én nagyon szívesen részt vennék valami új táncban, énfelőlem lehet akármilyen beteg és lábmunkás is :) jövőre, akárhogy is, de lesz időm, úh eggyel nőtt a "kereslet" :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291521 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

ajj, Gillz! Bocs, de eszembe jutott még egy szerep... ööö... az őrültekházából szökött, fehérköpenyes... eljátszanád? icon_twisted.gif


:oops: enyém a megtiszteltetés, hogy részt vehetek a projektben, uram.

nanáhogy! :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291515 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Hééééé! Nyugi! Nem akartam senkit megsérteni, na! Nem azonosítás ez a szereppel, inkább csak... na mindegy! Úgysem értenétek meg... én sem igazán értem :P ... Elképzeltem ki mit tudna a legjobban eljátszani a szerepek közül, kinek mi állna a legjobban. (ez már megint nem sértegetés!... ahhhrrr... ebből már nem fogok jól kimászni :? )
Jajj, Gillz! Bocs, de eszembe jutott még egy szerep... ööö... az őrültekházából szökött, fehérköpenyes... eljátszanád? :twisted:
Lámások (fény-technikusok) listába felvéve: Mírc, Cica, Esgal, Áfi.
A Vevynek, a többieknek (meg a lámpásoknak is) üzenem, hogy ha ilyen nagy a kereslet rá, akkor csinálunk egy másik táncot is, kevésbbé beteget, inkább szépet, táncosat (tudjátok, ami nem szól másról csak a mozgás szépségéről), olyan nyitótánc féleséget... Abba jöhet bárki aki úgy érzi, hogy megfelelően tudja használni a karját és felsőtestét (ez abszolút nem lábas, ugrálós lesz...), viszont erős karmunkát és hajlongásokat követel... no meg nem hátrány ha forogni tud az illető (ha nem akkor most megtanítjuk!)
DVD-nézés: Jövő héten valamikor? Akkor estleg, addigra elkészítjük a dvdket is és át lehet őket venni...
Loth: ...nem egyszerű apácáról van szó... hanem egy nagyon agresszív, betegesen fanatikus apácáról stukkerrel... na jó, azt csak közben szerzi meg a padlóról :D ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291500 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc

Leguanember írta: Hihi. Loth lehiggadt. Vagy beletörődtél?


Lau és Ladis mellett én már mindenbe beletörődtem...előre is :wink: ...

[size=9:543iu1sa](ez csak az első, spontán döbbenet volt...ha jól emlékszem a múltkor is valahogy így reagáltam a nyúlra[/size]:mrgreen: )

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291492 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta:

Laurelen írta: Az est legbravúrosabb megmozdulása címre jelölném:
:arrow: amikor Iru, Vewy, Kincső és Galen próbál egy iskolai tornaöltöző padot (a nagyvárosi kellékét) felsuvasztani a színpadra az előadás közepén. az a gond hogy szünetben kellett volna, de elfelejtettem...de megoldjuk, több kilónyi smink és jelmez le a földre, pad ki az ajtón...de nem fér ki...közben berendezés hullik...ezalatt megy valami überhalk zene a színpadon...vajon mennyi hallatszik ki?...adjuk fel...NEM! bontsuk ki az öltözőt...


Én is ott voltam! :P tényleg érdekes volt... :) )


Én meg felülről próbálkoztam :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291491 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: Az est legbravúrosabb megmozdulása címre jelölném:
:arrow: amikor Iru, Vewy, Kincső és Galen próbál egy iskolai tornaöltöző padot (a nagyvárosi kellékét) felsuvasztani a színpadra az előadás közepén. az a gond hogy szünetben kellett volna, de elfelejtettem...de megoldjuk, több kilónyi smink és jelmez le a földre, pad ki az ajtón...de nem fér ki...közben berendezés hullik...ezalatt megy valami überhalk zene a színpadon...vajon mennyi hallatszik ki?...adjuk fel...NEM! bontsuk ki az öltözőt...


Én is ott voltam! :P tényleg érdekes volt... :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291481 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta:

Laurelen írta: esetleg csaphatnánk egy közös dvd nézést, hm?

Támogatom!! :wink:


abszolút! :D (bár én végül semmibe se táncoltam :cry: [azért el szabad jönni? 8O ])

Loth, fogd föl megtiszteltetésként a dolgot! :sungl:
Apácaruhát meg könnyű varrni... :wink: Szívesen segítek, ha elvállalod... 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291467 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291465 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
Hihi. Loth lehiggadt. Vagy beletörődtél?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291461 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
[size=9:tileihaj]csak ha nem nekem kell apácaruhát varrni[/size] :wink:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291459 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
APÁCA ?!?!?TE SZERENCSÉTLEN!!!! A MANKÓS :rmad2: NYÚL NEM VOLT ELÉG????!!!! :rmad2: :rmad2:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291458 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: esetleg csaphatnánk egy közös dvd nézést, hm?

Támogatom!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291448 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Szóval Táncest...
először is, köszönöm mindenkinek aki az elmúlt hónapokban segített szervezni, tartotta a lelket, eljárt próbákra.
Az utóbbi két hónapban úgy éreztem kicsit nagy fába vágtuk a fejszénket...túl-sok-a-műsor para, túl-kevés-a-műsor para, nem-lesz néző para...volt minden.de a végére mindenki összeszedte magát, és nagyon sok segítséget kaptam tőletek. persze a legnagyobb hajrá mégiscsak az utolsó pillanatokban -táncest előtti 2 hét- volt.már sokszor elhangzott és még el is fog párszor(szerintem:) ) próbáljunk meg előre gondolkozni(nekem pl ez kifejezetten nehéz...de már dolgozom rajta:)), egyenletesen készülni, törekedni az igényesség felé.
Jól sikerült az est, fegyelmezetten, hiszti mentesen, és a sérülések és műsorváltozások miatti problémákat is kreatívan sikerült kezelni.
Szerintem egy nagyon szép teljesítmény volt mindenki részéről, de biztos vagyok benne ha folyamatosan komolyan vesszük a próbákat és a készülést sokkal többre is képesek vagyunk.
Sajnos a táncokat nem láttam....még :twisted: (de a közönségtől egyöntetű pozitív visszajelzés jött az egész előadásról!!) esetleg csaphatnánk egy közös dvd nézést, hm?

Az est legbravúrosabb megmozdulása címre jelölném:
:arrow: amikor Iru, Vewy, Kincső és Galen próbál egy iskolai tornaöltöző padot (a nagyvárosi kellékét) felsuvasztani a színpadra az előadás közepén. az a gond hogy szünetben kellett volna, de elfelejtettem...de megoldjuk, több kilónyi smink és jelmez le a földre, pad ki az ajtón...de nem fér ki...közben berendezés hullik...ezalatt megy valami überhalk zene a színpadon...vajon mennyi hallatszik ki?...adjuk fel...NEM! bontsuk ki az öltözőt...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291439 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Engem meg a Detox-szám érdekelne - elfelejtettem, mi is volt az...?

safri duo...

Ladis írta: Lau- olyan roxannes társalkodó nőt ... Mint írtam dúrva lesz, a hitelesség érdekében igencsak bele kell bújnotok a szerepekbe

ez azt jelenti hogy én leszek a kurv@????!!!!! 8O ???!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291425 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Julcs- babakocsis gyermekgyilkost-, Loth- apácát-,


:twisted: :twisted: Ladis nem kímél senkit :twisted: :twisted: :twisted:

ÉN is szívesen táncolok! Akár ebben, akár más kortárscuccban! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291424 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tánc

Áfonya írta:

Alison West írta: Egy meglehetősen off kérdésem van:
Valaki illetékes meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a címe annak a zenének, amire Ladis és Lau (meg a rózsaszín nyuszi) moderntáncolt? Köszönöm szépen. :)


UNKLE - Rabbit In Your Headlights.

Engem meg a Detox-szám érdekelne - elfelejtettem, mi is volt az...? :D


Hú köszi szépen :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291423 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc

Alison West írta: Egy meglehetősen off kérdésem van:
Valaki illetékes meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a címe annak a zenének, amire Ladis és Lau (meg a rózsaszín nyuszi) moderntáncolt? Köszönöm szépen. :)


UNKLE - Rabbit In Your Headlights.

Engem meg a Detox-szám érdekelne - elfelejtettem, mi is volt az...? :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291416 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Én szeretnék lámpázni...
[size=9:3osnl64z]Bár rám már gondolom nemigen számítasz...[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291413 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tánc
Egy meglehetősen off kérdésem van:
Valaki illetékes meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a címe annak a zenének, amire Ladis és Lau (meg a rózsaszín nyuszi) moderntáncolt? Köszönöm szépen. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291390 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc
Ha jut nekem egy lámpa, szívesen benne lennék. :)

Már csak azért is, mert Massive Attack überrulz. Melyik szám?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291352 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Jelentkezem lámpázni én is :) ősztől (meghát úgy már nyáron) lesz időm.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291345 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
lámpázni jelentkezem :D

meg én is tervezek egy színművek-táncművek crossovert :D de ez a jövő messzi zenéje.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291340 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Szia!

Egyrészt - csak hogy tudd, drága - egézs héten gondoltam rád, minden nap izgultam érted egy kicsit ;-)

Másrészt pedig én szívesen lóbálnék lámpát, és lennék fénytechnikus.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291335 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Nos... most hogy lementek itten a dolgok, még nem áll meg az élet. Ugyanis ősszel még ott van a művészeti est. Hát, én bele is fogtam egy koreografálásba. A címe: Képmutatók, hossza 4:55, zenéje: Massiv Attack, stílusa: kortárs, mozdulat-művészet. Valahol a színház és a tánc határán, olyan kis performance. Különféle embertípusokat, és egymáshoz való viszonyukat mutatja be, miközben nagyon erősen kigúnyolja a társadalmi szélsőségeket... elég dúrva lesz :roll: ... A lényeg, hogy szügségem lenne ősztöl ezekre az emberekre heti egy hosszú próba idejére. Lau- olyan roxannes társalkodó nőt :D -, Brandír -menő cégigazgatót-, Julcs- babakocsis gyermekgyilkost-, Loth- apácát-, én -lezüllött huligánt- játszanánk. Ezenkívül szügségünk lesz 4 zseblámpás emberre, ők lesznek a fény-technikusok :P ... Mint írtam dúrva lesz, a hitelesség érdekében igencsak bele kell bújnotok a szerepekbe, szóval ha nem válaljátok akkor szóljatok időben, hogy mást keríthessek... Addig is jó pihenést -vagy érettségit, vizsgaidőszakot- kívánok mindannyiótoknak!
ja, és Lau: Mikor üssük nyélbe a hajókázást? Kinek mikor lenne jó?
Pussz: sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291218 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
Írtam a tolkien.hu- ra egy élménybeszámolót, íme:
[b]Lux Ferri – Fényhozó
(táncest élménybeszámoló)[/b]

[i]A „hátsó frontról” szeretnék tudósítani nektek. [/i]

Kb. 1 hónappal ezelőtt Lau megkérdezte, hogy volna-e kedvem a táncesten segíteni nekik, mint ügyelő. Azonnal igent mondtam, hisz akik ismernek tudják: igazi nyüzsgő típus vagyok, szerepelni nem, de a szervezésben segíteni nagyon szeretek. 
A táncosok nagyon sokat gyakoroltak hónapokon keresztül, mire elérkezett a főpróba napja. Addigra pár sérülést is beszerzett néhány ember, Julcsinak a csuklója, Launak a bokája fájt. De tánc közben, mintha teljesen egészségesek lennének….

Péntekre a „nemtudomhányadik” programtervezet is érvényét vesztette a műsor jobbítása érdekében, ezzel is terhelve az amúgy is túlterhelt szervezők idegeit. A főpróbán is sikerült sérüléseket beszerezni, Loth térde, Kincső bokája is reccsent egyet.  
Ballagás napja lévén sokan csak lélekben voltak velünk, Ladis is „kis próba-kis ballagás” rohanását előadva tudott csak jelen lenni.

És elérkezett a szombati nap. 
Az előadás előtt másfél órával már mindenki ott szorongott. Az öltözőkben a kellékek, ruhák, sminkek tömkelege. Az utolsó simítások. Ádám a stúdióban próbálja a fényeket és a zenét. A táncosok egy utolsó próbát kérnek. 
Ahogy elnézem őket, gyönyörűek. A ruhák ötletesek és szépek. A kellékek is megvannak. Az idegek szétcincálva – minden kész, hogy jól sikerüljön a fellépés. Hisz tudjuk: aki vizsga és fellépés előtt úgy érzi, hogy semmit nem tud és úgyse sikerül, annak tökéletesen összejön minden, hisz készült, gyakorolt és tanult előtte, ez az érzés csak a drukknak köszönhető.
Loth megérkezett a traumáról, Kincső egy ballagásról vidékről, a létszám teljes.
Háromnegyed 6 után pár perccel elkezdtem beengedni a nézőtérre a vendégeket. Jöttek barátok, szülők, nagyszülők, MTT-sek és külsősök. Csinosan, virágokkal és kis ajándékokkal felszerelkezve, izgulva. Talán jobban drukkoltak a hozzátartozók, mint a fellépők.

6 óra után pár perccel megkezdődött a csoda. 
Aki ott volt láthatta, aki nem, az sajnálhatja, hogy kimaradt ez az este az életéből. 
Mindeközben a színpad mögött 2 fellépés között őrült átöltözés, átsminkelés folyik. Ahhoz képest, hogy milyen gyorsan kell mindezt megejteni, a hangulat nem is forr annyira. Sokkal profibbak már annál, hogy veszekedések lennének, csak azért, mert sietni kell. 
Többen is figyelünk arra, hogy a következő szám szereplői már ott álljanak készenlétben, a színpadra bekerüljenek a kellékek és utána eltűnjenek onnan.
Lau és Ladis öltözik, fellép, odafigyel, szervez, nyugtat és próbálnak levegőt is kapni.

A szünetben egy kis leeresztés.

20 perc múlva kezdődik a második felvonás. Ez hosszabb és a közönség cseppet sem bánja. Minden szám végén hatalmas taps. 
Az előadás vége felé, mikor egy padod próbálunk felvonszolni a színpadra a fizika törvényeit meghazudtolva, majdnem kudarcot vallunk, de 5 nőn azért nem olyan egyszerű kifogni.
Hátul az épp nem színpadon lévő táncosok, Ana és én izgultuk végig az estét. Ebből a nem épp előnyös pozícióból is nagyon tetszett az egész. Mindenki szívvel-lélekkel, apait-anyait beleadva, sérüléseket elfeledve táncolt, jelenített meg érzelmeket, szituációkat.
Zárásként a konga ritmusára az összes szereplő felment a színpadra és ott rögtönözve, tánclépésekkel köszönték meg a közönségnek a tapsorkánt. Többszöri visszatapsolás és meghajlás után a függöny összezárult, az öltözőbe megérkeztek a gratuláló hozzátartozók illetve a táncosok kimentek üdvözölni vendégeiket.
Utolsó mozzanatként Ladis mindenkinek megköszönte a munkáját. Az arcokon fáradtság, de az a jóleső, ami a jól elvégzett munka után ül ki az arcokra. Ragyognak, örülnek…..

A műsorszámok közt láthattunk ír-, modern-, legyezős táncot, flamencot, gyertyás fénytáncot, hastáncosokat, performance-t, musical-t, Art Macabre-t, kortárs-kontaktot. 

Minden elismerésem azoknak, akik idejüket, egészségüket nem kímélve azon fáradoznak hosszú hónapokon keresztül, hogy nekünk egy kellemes és feledhetetlen estét szerezzenek.

Köszönöm az összes fellépőnek mindenki nevében!

Remzymama/Tünde

2006. 05. 06.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291183 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Julcsi: én Launak adtam vissza, mert ő nyomta a kezembe, nem tudtam, h. a Tiéd. Ha nem adta oda, nála kolompolj :twisted: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291171 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Nólindir írta: No.

Boszorkánytánc elején táncoló négy tünci: kölcsönadtam nektek türkizzöld kendőket, de egyet nem kaptam vissza.

Tehát valamelyikőtök jelentkezzen, ha nála van a

ZÖLD GÉZBŐL KÉSZÜLT KENDŐM!

Köszi!

U.i.: más is írhat, ha esetleg átkeveredett volna hozzá...


szia!

valamelyik nap visszaadnám a hangfaladat :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291160 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
No.

Boszorkánytánc elején táncoló négy tünci: kölcsönadtam nektek türkizzöld kendőket, de egyet nem kaptam vissza.

Tehát valamelyikőtök jelentkezzen, ha nála van a

ZÖLD GÉZBŐL KÉSZÜLT KENDŐM!

Köszi!

U.i.: más is írhat, ha esetleg átkeveredett volna hozzá...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére