Tánc

Több
18 éve 4 hónapja #289868 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: A Roxanne és a Fatánc Ring vezetésével már hetek óta csütörtökönként van, egymás után :roll:


Hát nagyon nem. De mindegy.

Vagy erről az apróságról vagy TE, vagy az igen tisztelt egyszerre 3 próbán jelenlevők valamelyike igazán szólhatott volna.

Igen, IRU, az egy dolog, hogy én nem voltam ott, de elsősorban azért mentem el a francba, merthogy NEKED IS ROXANNE próbád volt az előre meghirdetett Sleeping Sun próbával egy időben, és erről az apróságról egyikőtök szólt összesen, majd ő is lelkesen ráhagyta (Milendoria), hogy oké, ha egy órával csúsztatjuk a dolgokat, akkor nem ütközik semmivel.

De ő legalább visszajelzett. Például TE, KINCSŐ, és TE, ROGUE, arra is tettetek, hogy egy smst/privit írjatok, hogy mi újság veletek.

És akkor én vagyok a rossz/gonosz, hogy ezt a lógós, kommunikációra képtelen, önző társaságot otthagyom a francba?

Basszus, egyedül Vewy volt az, aki időben ott volt, és nem kellett volna két részre szakadnia. A 6 emberből.

Nézzétek, nekem 480 az órabérem, a meglehetősen drága időmből áldozok arra a munka és a tanulás mellett, hogy kitaláljak valami zseniálisat, koreografáljam, betanítsam, és akkor ezt kapom, kinek kell ez?

Eddig 4 projektet vezettem végig, és eddig egyszer mondtátok azt, hogy köszönöm szépen, még egy nyamvadt hátbaveregetést sem kaptam. Legalább azzal megtisztelhetnétek, hogy szóltok, ha nem jó az időpont.

Mit gondoltok, miért maradt el a NQ? Nem, nem azért, mert nekem nem volt kedvem próbákat tartani - mindenki tett rá eljönni.

Miért kell nekem szöges ostorral állnom mögöttetek?

Egy szemernyi alázat sincs bennetek - egy művészt nem az tesz jó művésszé, hogy hinnye' de sok darabban föllép - mögötte ott vannak a kemény, gyakorlással töltött órák. No, erre nem vagytok képesek.

Úgyhogy úgy döntöttem, hogy most én is önző leszek (tőletek tanultam, köszönöm) - miért mindig az én projektjeimet kelljen bármi más miatt háttérbe szorítani? - nem lépek föl a táncesten (kapásból 3 táncszám bukik miatta), és egyedül a flamencosokat sajnálom, akik viszont kitartóan jártak próbára, és én lettem volna a negyedik emberük.

Én tényleg nem értlek benneteket - a külsősök, akiket hoztam volna, nincsenek ennyire alulmotiválva. Az egyik srác például Szegedről kéthetente felutazott Pestre, hogy gyakoroljunk. Igen.
Ti viszont arra nem vagytok képesek, hogy azt mondjátok, hogy rossz az időpont.

Akkor én miért törjem magam? :költőikérdés:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289859 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
(ez most nem a Ring-féle Roxanne-nel kapcsolatos)


Kedves Táncoló, Táncolni szerető stb. Embertársaim!
Kicsit rosszul érintett a mai eset. Valószínűleg nem csak én vagyok így ezzel, de csak a magam esetét tudom leírni. Szóval előbb eljövök az órámról (ami kinn van ugye Piliscsabán, sajnos elég messze…) hogy elérjem a vonatot, amivel 16:30ra odaérek Újpestre,

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289858 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
A mai próba botrányos volt.
Előre is ezer bocsánatot kérek azért, mert kedden írtam csak be a fórumra, hogy mikor meg hol lesz próba. Szerda este (mivel senki sem reagált, hogy jön-e vagy mi van) írtam pár embernek sms-t akiről úgy gondoltam, hogy nem olvasta el a fórumot. Idáig is mindig hívtalak titeket a próbával kapcsolatban, de sajnos nem vagyok milliomos, hogy mindenkiről kiderítsem minden egyes csütörtök előtt, hogy ráér-e.
Tudtátok, hogy csütörtökön lesz próba, hiszen mindig ekkor szokott lenni.

Elhiszem, hogy mindenkinek egy csomó dolga van. De akkor ne válallja el. Nem kötelező. Igen, lehet, hogy egyenként mindenkinek fantasztikusan megy, de ebben nem szólóztok, hanem EGYÜTT dolgoztok. Én tényleg megértem, ha egyenként odajöttök hozzám és elmondjátok, hogy éppen miért nem vagy stb. Megértem, tényleg. De ez egy csapat munka. Ha egy ember hiányzik az már igenis gáz.

És ha 4 óra, akkor 4 óra. Nem negyed 5, nem fél 5. Ha késtek, tartsatok annyira engem és a többieket, hogy ránk csörögtök, vagy szóltok akármilyen formában. Ne mondjátok, hogy nem lehet ennyi nyamvadt kütyüvel.

Nincs semmi a kezemben, amivel szankcionálhatnék ezt ti is jól tudjátok. Ismétlem nem kötelező táncolni. Mindenki tudja, hogy ő maga miért vállalta el, de elvállalta és gondolom nem azért mert rühelli a bandát és a táncolást. De ha nincs rá igény, akkor nem lesz tánc. Én csak úgy szeretek együtt dolgozni emberekkel, ha kedvvel csinálják és nem muszájból. Ha így érzitek, hogy ki akartok szállni (tényleg nem fogok haragudni, megsértődni, stb. !) akkor szóljatok. És tartsatok annyira, hogy ne én rohangáljak utánatok, hogy mi van, amikor nagyon jól tudjátok, hogy benne vagytok egy táncban.

Mindenesetre, köszönöm mindenkinek az eddigi munkáját.
Tőletek függ, én nagyon szívesen dolgozok veletek, mert szeretlek benneteket, de ez a mentalitás...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289853 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc
Hey!

Ladis, asszem még nálad van az Unkle CD. Kérlek majd add oda Gillznek, ´oszt jól van:D

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289849 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Valamint jelezném, hogy pénteken csak 3-ig tudok maradni, egyébiránt pedig reménykedem benne, h. odatalálok Ladis sulijához :roll: :0P

szállj le az 1ről (vagy amivel jösszről) a Flórián téren, aztán hívj fel! 06302215555
pusz

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289844 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta:

Kincső (Thilanna) írta: Most kaptam az infót (igaz másodkézből), h. holnap "fa-tánc" [size=9:3fdrvdx3](tudom hogy már nem fa de így beazonosítható) [/size]próba f6 Ajtósi, ha történetesen vkit érdekel. :idea: :wink:

Valamint jelezném, hogy pénteken csak 3-ig tudok maradni, egyébiránt pedig reménykedem benne, h. odatalálok Ladis sulijához :roll: :P


Most leszek ideges...

Egyszerre csak 3 próbát szerveztünk egymásra!

Ha valaki azért nem tud jönni gyertyázni, mert "fázik" vagy épp neccharisnyában nézi gillz kivégzését, sikoltozni fogok. De tényleg.


A Roxanne és a Fatánc Ring vezetésével már hetek óta csütörtökönként van, egymás után :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289824 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Most kaptam az infót (igaz másodkézből), h. holnap "fa-tánc" [size=9:3onlw5c1](tudom hogy már nem fa de így beazonosítható) [/size]próba f6 Ajtósi, ha történetesen vkit érdekel. :idea: :wink:

Valamint jelezném, hogy pénteken csak 3-ig tudok maradni, egyébiránt pedig reménykedem benne, h. odatalálok Ladis sulijához :roll: :P


Most leszek ideges...

Egyszerre csak 3 próbát szerveztünk egymásra!

Ha valaki azért nem tud jönni gyertyázni, mert "fázik" vagy épp neccharisnyában nézi gillz kivégzését, sikoltozni fogok. De tényleg.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289794 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Most kaptam az infót (igaz másodkézből), h. holnap "fa-tánc" [size=9:2cew9xni](tudom hogy már nem fa de így beazonosítható) [/size]próba f6 Ajtósi, ha történetesen vkit érdekel. :idea: :wink:

Valamint jelezném, hogy pénteken csak 3-ig tudok maradni, egyébiránt pedig reménykedem benne, h. odatalálok Ladis sulijához :roll: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289775 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Hümm...

szóval...

khmmmm....

Aki szeretne a Sleeping Sun-ban gyertyázni, az most csütörtökön legyen az Ajtóssyn, 5 órakor! Két talpas pohár szükségeltetik hozzá, és pontos érkezés, más semmi ;-)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289726 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis megöllek...

Kedves Népek!
Aki szeretne részt venni egy 1perces írtánc szösszenetben(boszorkánytánc special edition eleje) illetve hajlama lenne gyertyákat emelgetni táncest elején, az legyen pénteken 2re ladis sulijában!
puszi,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289708 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Jegyek: Kincső, szerdán mikor vagy benn a városban úgy, hogy könnyen elérhető vagy? Delött ráérek, dután csak kb fél4től... Mert akkor oda tudnám adni... tudom, hogy vészesen telik az idő, meg minden...


Hát elvileg nem vagyok szerdán a városban, hacsak nem kellek Fornostra (ezesetben f5-től leszek ADS-en)... De pl. RózsaAnyu 5-re megy a Király utcához, neki oda tudnád adni (pl. hn5 Király utcai villamosmegálló vagy ilyesmi). Csörr engem (06/30 520 6447) vagy őt (06/30 378 5160) egyeztetés végett, plíz! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289701 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Roxanne próba csütörtök 4-től ADS?

órán vagyok 4ig, szal késve, és csak 5ig érek rá :pirul:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289700 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Roxanne próba csütörtök 4-től ADS?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289690 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Roxanne próba valamikor lesz? még időben szóljatok, h tudjak egyeztetni magammal :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289651 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv népek!
Nos, a füzet? Tulajdonképpen mi is ez, ha felvilágosítanátok? Mire és mennyi? Előre is köszi szívem!
Jegyek: Kincső, szerdán mikor vagy benn a városban úgy, hogy könnyen elérhető vagy? Delött ráérek, dután csak kb fél4től... Mert akkor oda tudnám adni... tudom, hogy vészesen telik az idő, meg minden...
Csoportról: Szerintem nem lesz jelentősége annak, hogy csoporttá alakulunk, nem fog se hátráltatni, se segíteni minket... de, ha így látják jónak, akkor legyen...
Az én javaslatom:
Name: Tüncz Táncz Csoportz :D
Célja: Főleg a szórakoztatás, és hogy a táncoslábú emberkék kiélhessék kreativitásuk, másrészt viszont a mozgáscooltúra, koordináció fejlesztése. blablabla... :P
Kérjünk topicot, a neve? fogalmamsincs!
Topicgazda és koordinátor Lau legyen, mivel összetudja fogni az embereket, és gyakran van neten.
Alapító tagok? Lehet jelentkezni! Egyébként tök mindegy...
Lau, kitöltenéd, és beküldenéd Brisának?! Légy kreatív :D ! Köszi!
Pussz: Sztiváj :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289467 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Azt hiszem, nagyon ideje lenne már megalakulnia hivatalosan is a csoportnak. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: ww.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

A közgyűlésen szeretnék arról beszámolni, hogy milyen sok csoportunk van már, és hogy milyen szép az élet meg minden. ;) :D

Nagyon-nagyon örülnék, ha legkésőbb április végén megkapnám a cuccot tőletek.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289423 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Ha kapok jegyeket, kaphatóak lesznek nálam :P :D
Úgy volt, h. pénteken kapok, de ez nem történt meg... :roll:
SZÓval mikoris? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289386 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
szívem örvend hogy lesz legyezős tánc:D

szóval, készítjük a kis műsorfüzetet, melyben minden tánchoz (természetesen ott lezs hogy kik táncolnak benne, ki koreografálta, mi a stílusa) lesz egy idézet (lehet vers, dalszöveg, próza, bármi) ami a tánc hangulatát tükrözi.
kérek szépen mindenkit,aki valamilyen táncban táncol és van jó idézet ötlete, küldje el nekem!

pusz!
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289341 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
"LadislasMírc?: Tőled még mindig nem kaptam semmi visszajelzést!!!! Ejnye! Haragszom ám! Amilyen táncokról tudok egyébként: Nightquest, Japcsi legyezős, Puppetmaster...van még valami, egyáltalán ezekkel mi lesz? Megköszönném, ha te is elküldenéd a cuccot, amit kértem.[/quote\n



Én is haragszom, hogy azt az apróságot, hogy dolgozom (és mellesleg teljesen lefáradok tőle) nem veszed figyelembe. Meg hogy vissza sem írsz :P PP

Nq - nem lesz, lesz helyette viszont Sleeping sun gyertyás, amire keresek 4 önként jelentkező csillagot, meg egy hosszúhajú huligánt, lehetőleg szakállal, aki hajlandó velem legyezőt csapkodni

Legyezős - Arcana - The Season Of Thought - 4 fő, majd megkérdem a pontos nevüket, egy biztos, Szöllősi Lívia is itt fogja ropni :P

És lesz Puppetmaster? Jéééé! XDDDDDDDDDD (szolidabb verzió legyen, művér mehet, térdelj-le-és-szeress kivágva ^^)


Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289291 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta: Sziasztok!

Akkor e hét csütörtökön lesz most Fák próba? most tudok menni! És Nightquest-tel van valami?


Lesz; Ring majd mondja a pontos részleteket :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289271 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Akkor e hét csütörtökön lesz most Fák próba? most tudok menni! És Nightquest-tel van valami?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289259 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Táncbarátok!

Lassan vége a sötétség népének uralmának, és eljön a fény tündéreinek ideje.
A Fényhozók tiszteletére Táncestet rendezünk, egy színes válogatást a világ, a különböző korok és a fantázia táncaiból .

Időpont: Május 6. 18.00 (szombat)
Jegyek: 700.- (MTTs) 900.- (nem MTT-s), kaphatóak Kincsőnél.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289175 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Mivel jövőhéten szünet lesz szerdától, így kedden fél3tól próba a sulimban!!! Kérek mindenkit jöjjön, mert már kevés az időnk! Ez egyben felszólítás a többi táncra nézve is: Próbálni, próbálni, próbálni!!! :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289084 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Hello!
Személyes info Ladistól smsen keresztül: igen, lesz holnap próba, fél3tól.

Meg lehet őt kövezni, ha nem :twisted: :wink: :D

Pápussz

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289034 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Bocs, ez kétszer ment.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289032 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Gratulálok, Ladis!!!! :D

Lenne egy indiszkrét kérdésem: Holnap lesz tánc-próba a Ladis iskolájában?

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288903 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Holnap leszen-e Lau-féle próba? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288894 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Azt hiszem tudok jönni 6ra ajtósira..de még nem biztos.
Puszi

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288848 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Jövő hét csütörtökön ADS-en 4-től lenne Fák tánca próba és utána 6-tól Roxanne. Szeretnék kérni visszahelzést, hogy ez melyik próbával esik egybe, ki, hogy tud jönni.


Leghamarabb 7-re tudnék menni.
Órám van előtte, amit nem tudok kihagyni... :(
Az úgy még belefér?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288773 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Bocsi a péntekért mindenkitől, tényleg nagyon sajnálom! Teljesen kiment a fejemből, hogy péntek van, a nagy rohanásban. Szóval tényleg sorry! :oops:
Más: Tovább jutottam a köv. fordulóra, bár ez még nem jelent semmit. Ja, és ha ráértek tényleg gyertek a tavasz tánckurzusra, mert nagyon jó lesz!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.700 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére