Tánc

Több
18 éve 6 hónapja #286500 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon jók lettek a táncok, komolyan, nekem még a LEP-en előadotaknál is jobban tetszettek, és a farsangi műsoron belül a legigényesebb fellépések közé tartozott mindegyik! Reszpekt! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286498 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta: No, csak annyit mondanék, hogy az aktatáskás engem nagyon megfogott, még úgy is, hogy nem láttam, csak deréktól felfele...


Épp ezt szerettem volna írni, hogy még így is fantasztikusak voltatok, hogy széken állva is csak a felső részetek látszott. Jó lenne egyszer színpadon, egészben látni az egészet. :nagysóhaj:

Hatalmas gratula minden táncosnak :cheers:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286491 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
...hála lex-nek...!
ezt az aláírást NEEEEEE!!!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286486 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
No, csak annyit mondanék, hogy az aktatáskás engem nagyon megfogott, még úgy is, hogy nem láttam, csak deréktól felfele...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286485 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv Néktek, Táncoslábú Népek! :wink:

Nos, én nem azzal szeretném kezdeni, hogy ez, vagy az milyen jó volt, én inkább e farsang jelentőségére hívnám fel a figyelmet... Mind a Roxanne, mind a Nagyvárosi tragédia(?) egy jelentős és hatalmas ugrás az mtt "tánctörténetében", ugyanis a tánc-showokból átléptünk a táncszínházi terepre. Ez felettébb boldogít :D ! Voltak már rá próbálkozások (pl. Boszorkány tánc, Nightquest, Gollam), de egyik sem volt olyan letisztult, olyan áttörő... Fontos számomra, hogy tartsuk a tendenciát, és az esztétikai szórakoztatás mellett a táncoknak igen komoly mondanivalójuk is legyen.

E célból újból indulnak majd a tréningek, ahol az alapokon kívül, a nyújtáson kívül jelentős szerepe lesz a kisérletezésnek, az improvizációnak, a kontaktnak, és a saját mozgáskulturánk keresésének. Mikor és hol, az majd később eldől, beírom. És ne feledjétek, rengeteg dolgunk van még táncestig!

A táncokról:
Roxanne: Sokat kell még csiszolni, és a párosrészeket is ki kell javítgatni, de egyébként egy nagyon korrekt, nagyon profi tánc... Köszönet Ringnek, a táncért, és hogy elviselte, hogy állandóan elkéstem a próbákról, mert elaludtam :D ... Ja és bocs, hogy elröhögtem :roll: ...
Julcs: Jó volt a tavasz-tangód! Gratula! És én mondtam, hogy vagy ruha nélkül táncolj (természetes), vagy öltözz át, de aki nem hisz a stylelistjének :twisted: ....
Emberek: öööö... sok-sok próba... ahol figyeltek az instrukciókra... Ez AZ a tánc, ami nem igazán szól semmiről, csak az elemek szépségéről... viszont ezért csak akkor mutat, ha profi... Mentségünkre legyen mondva, nem volt elég hely... De akkor is, próba, próba, próba...
Kontakt: Köszönöm Lau, hogy részt vettél ebben az "elmebeteg látomásban"...Mire mennék nélküled, kellenek az ilyen elborult de profi táncosok nekem! (u.i: az előadókészséged mindig is jó volt, de a tánctudásod az elmúlt időben ugrásszerűen fejlődött!!! ZSÍR!!!) A közönség tényleg meglepően jól reagált... ez viszont elég ilyesztő :twisted: !

Egyenlőre ennyi, csak így tovább... és ne feledjétek itt a közelben a táncest, Pussz:
Sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #286441 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Roxanne, nagyon jó volt együtt táncolni veletek! A próbák gyakran nehezen kezelhetőek voltak, ehhez személyes infantilizmusommal is hozzájárultam, de a tánc hangulatát imádtam! A páros rész kissé zilált, azon még sokat kell dolgozni. Egészében nagyon ütős volt-amennyire a közöség reakciója mutatja, belülről meg nagyon élveztem:) Ezer köszönet a táncért és az idegörlő szervezésért Boss aka Ring! :D

Lelf, szép nyitás volt tertmészetesség felé :twisted: zeneválasztás és táncstílus nagyon tetszett, dolgozd ki jobban! minden viccet félretéve a ruhaproblémát tökéletesen reagáltad le, gratula!

Emberek, hátulról egész összeszedettnek nézett ki, de egy próba nem elég. dolgozni kell a sokkal pontosabb mozdulatokon...meg nem elfelejteni a koreográfiát :oops: köszönöm eszter hogy előttem állsz és tudod!

kontaktnagyon meglepett hogy alapvetően pozitívan reagált ráa közönség...kicsit féltem hogy túl beteg lett...Gratula ladis az ötletért és a zenéért! és köszönöm...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286438 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nagy-nagy taps minden táncnak, élen a Roxanne-nal! :wink: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286431 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc
Hű, gyerekek..
Szívesen elnéztem volna még1szer a táncokat..Vagy még jópárszor!:)

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286413 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem is nagyon jó volt minden tánc.

Külön kiemelném a Roxanne-t, bár Ratzkha azt mondta voltak benne hibák, szerintem csak ködösített.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286371 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tánc
Gratula a táncosoknak és Ring-főnökasszonynak a brutáljó előadásért! :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286186 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem!
A pénteki emberek ébredése táncpróba áttevődött az Ajtósira praktikai okokból. Ott találkozunk 2-kor.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286161 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
no jacko? :roll: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286027 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Csütörtök 3 ads.
Ne felejtsetek el cuccokat hozni.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285791 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
Haho. Jacko videók és klipek kellenének nekem sürgősen és nagyon, vagy bármi, amin táncol. Please 8)

R

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285748 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem! Szolgálati közlemény minden potenciális, eddig jelentkezett, és ezután jelentkezni vágyó fórumlakónak!!!!! Aki kedden jön, hogy megnézzem (ugye mindenki megteszi? :D ), és esetleg a produkciója alatt van zene, az hozza magával, lehetőleg audioCD-n, az mp3-at nem tudom akkorra garantálni! Ha lehet, ez egy olyan CD legyen, amit akár itt is hagyna nekem a delikvens farsangig.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285689 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
FIGYELEM! SZeretném azoktól begyűjteni a megmaradt üvegkavicsot, akik táncoltak a Gyárban Szentivánéjkor, mert a kavicsokra szükség lenne a kaszinóban. Úgyhogy kérlek, a jövőheti keddi bemutatópróbára prezentáljátok ezt, jó? Sőt, akinek még van, és önként és dalolva felajánlja, azt is szívesen fogadjuk ;-)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285648 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
ha valaki nem kapta volna meg az sms-t:
holnap 3-tól próba ADS, 4-re jövök.
lesz zene 3-tól.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285518 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Ladis, gratu!!
Boldog Szülinapot Lau és Mírc!!

Próbák: csütörtök és péntek ajtósi 4 órától.
Hétfőn nem lesz próba.
Jelezzetek vissza, hogy kinek jó és kinek nem.
De.
Szeretném ha mindkét próbán ott lenne a társaság nagy része, hiszen
idáig gyakorlatilag egyetlenegy olyan próbánk volt, ahol ott volt
mindenki. Elhiszem, hogy nehéz időt szakítani, de néha választani kell.

Holnap elvileg fotózás, ezért tuti nem, holnapután viszont megyek.
OFF: Nem ismer vki bájos, ártatlan arcú szőke, min. félhosszú hajú, lehetőleg 18 év körüli lányt, aki nem idegenkedik a vámpírregényektől? Holnap lenne pár jelenetfotózás, s a női főhősnőnek ígérkező leányzó visszamondta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285510 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem!!!
A MATHOM és a GANDALF-Díjra való jelölést illetve szavazást
Február 19-én, vasárnap éjfélkor lezárjuk!!!


Kérek szépen mindenkit, aki még nem jelölt és nem szavazott, hogy tegye meg!!!

Mathom-díjra lehet jelölni: gumipok@tolkien.hu

Gandalf-díjra lehet szavazni: gandalf_farsang@yahoo.com .

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285486 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Roxanne!
Holnap 5-től lesz próba!!
(A trió negyed 5-ra jön)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285483 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem! Szolgálati közlemény minden potenciális, eddig jelentkezett, és ezután jelentkezni vágyó fórumlakónak!!!!!

Jövő kedden lenne egy meghallgatás - csak hogy lássam, hogy állnak az eddigi műsorok. Aki táncolna, énekelne, humorkodna, jelenetezne, azt mindenképp várom, lehetőleg a szavalókat is, de az nem annyira gáz, ha valaki nem ér rá. Minden mást szeretnék látni, ha nem az egészet, legalább azt, ami eddig megvan, csak lássam, hogy áll valahogy.

Tehát. Időpont: 1/2 6 - 6-tól ameddig lehet. Hely: valsz, az ADS. Ha nem, akkor megpróbálom megszervezni a BA-t az Oktogonon.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285250 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Én csütörtökön ráérek, de lehet, hogy csak késéssel, a pénteket meg még sajna nem tudom, de majd hívlak, Ring!

Én eddig voltam mindegyiken, de mivel ezzel asszem eléggé egyedül vagyok, tényleg gázos a helyzet.....

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285229 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Ladis, gratu!!
Boldog Szülinapot Lau és Mírc!!

Próbák: csütörtök és péntek ajtósi 4 órától.
Hétfőn nem lesz próba.
Jelezzetek vissza, hogy kinek jó és kinek nem.
De.
Szeretném ha mindkét próbán ott lenne a társaság nagy része, hiszen
idáig gyakorlatilag egyetlenegy olyan próbánk volt, ahol ott volt
mindenki. Elhiszem, hogy nehéz időt szakítani, de néha választani kell.


pénteken nem érek rá :D
csütörtökön mittomén, asszem most igen, de majd megmondom. lehet, h fél6tól próbára kell mennem...

kedd?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285220 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Szia Ring!
Csütörtökön növényem van 4-ig, de megpróbálok kis késéssel befutni.
Max fél órát kések.
Péntek jó!
Lau: hétfők jók:)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285146 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, gratu!!
Boldog Szülinapot Lau és Mírc!!

Próbák: csütörtök és péntek ajtósi 4 órától.
Hétfőn nem lesz próba.
Jelezzetek vissza, hogy kinek jó és kinek nem.
De.
Szeretném ha mindkét próbán ott lenne a társaság nagy része, hiszen
idáig gyakorlatilag egyetlenegy olyan próbánk volt, ahol ott volt
mindenki. Elhiszem, hogy nehéz időt szakítani, de néha választani kell.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285126 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok! - kis hozzáfűznivalók

1. Köszönöm! :oops:
2. szanatórium rendel 8)
3. FEBR. 24. PÉNTEKEN EMBEREK PRÓBA!! 2-től.
4. egyenlőre oktogon, de valszeg ADS lesz belőle(most csüt. 16-a oktogon!!)
5. :evil3:
6. lásd 3s pont, de addigra mindenki nézze át otthon!
7. szegény tüncike!
8. :D :D
9. csók!
+10. ír tánc és flamenco próbák előreláthatólag farsang utáni hétfőn 27n kezdődnek az ADS-n.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285104 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!

1: Boldog Szülinapot MírCnek, és Launak!
2: a táncest hivatalos részét átveszi egy rövid időre teljesen Lau, míg kipihenem magam... :P
3: Farsangig nincsenek próbák péntekente! Kivétel Roxan...
4: Csüt. Oktogon Quartett próbák...
5: Mírc! Oké a dolog, farsang után egyeztetünk.
6: Farsangra visszük az embereket is... meg bárki, aki akar táncolni, menjen! Talán, ha felépülök, én is megyek valmi improval :D ...
7: Pénteken lerobbant a busz, így fél órát gyalogolhattam hegyre fel fél 12kor... :evil:
8: Felvettek... Zsír! Csak 3 embört (egyet aki már idejárt, de abba hagyta, és a Jankát)... ez mondjuk kevésbé Zsír.... :roll:
9: Puszilok mindenkit, és kitartás a próbákhoz...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284486 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Embörök!!

a nagyon kevés időre való tekintettel, kiírom mindenhová:

Tessék jelentkezni ELŐADÓNAK a műsorba hamar, hamar!!! :D 8)
( jelentkezes_farsang@yahoo.com )

Valamint:

Tessék JEGYEKET igényelni!!!!
( jegy_farsang@yahoo.com )

Mindösszesen 3 szűk hét, és itt a Farsang!!! :D :D 8) :twisted: :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284400 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, kérlek, valahogy beszélnünk kéne! SOS!

Nq-próba kéne a jövő héten - kedd kinek jó? És lenne rá terem?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284359 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Holnap nincs próba.

Viszont jövő Hétfő, csütörtök, péntek 4 óra ADS.

Jövő héten péntekre már össze kell állnia, mindenkinek aki táncol minimum 2 próbán ott kell lennie, különben nem táncol.
Julcs, Loth és Rouge nektek a hétfői próbán feltétlen ott kell lennetek.
A trióval külön egyeztetünk.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére