Tánc

Több
18 éve 4 hónapja #290720 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Fiúk-lányok én ma nem tudok ott lenni az emberek próbán az oktogonon. Matek órám van pontosan fél 6-kor.

[size=9:n9y57ya0](Flamencós lányok+Zsu+Krisz! Bocsánat, hogy tegnap olyan idiótán viselkedtem, de közelít a végkimerülés és ilyenkor már nem tudom kontrollálni magam.)[/size]

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290718 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
gondolom a külsős jegyhez (900 pénz) adják hozzá a százat..
...Te kis felföldi :D ...

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290716 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: természetesen lehet, de akkor már 1000píz.

Mintha azt olvastam volna, hogy a helyszinen 100,- több, ami 800,- jelent...
(no nem mintha azt a 200,- sajnálnám, de az eredeti nevem McMiller és Aberdeenből származom :D :P )

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290715 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta: ugye a fellépőknek nem kell jegyet venniük...


ha esetleg mégis, végigverjük a szervezőket ;-)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290714 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tánc
FákTáncára a széép sötétbarna pulcsim kiadó!

Adelardon volt még anno az Aredhel-ben :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290713 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
ugye a fellépőknek nem kell jegyet venniük...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290712 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
TUD VALAKI VARRNI? SOS!!!!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290711 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: CSÜTÖRTÖK:
Míriel próbái (ads)
PÉNTEK:
Legyezős (ads)


Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290710 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Valsz sikerülhet megdumálnom apámat, h adja kölcsön a kameráját, akkor lesz felvétel, ha valaki kéri majd, át is másolom. :)

Kincső, Adel, és még, akinek nincs cucca: nekem vannak olyan blúzaim-szoknyáim-kendőim, amik "olyan fásak", viszont csak szombat délelőtt érek rá, és talán péntek kora du. Szóval, ha így is kell esetleg, sms-t nekem, megbeszéljük. :)

Jegyet majd veszek helyben, támogatom ennyivel a művészetet :) várom már :) ügyesek legyetek! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290698 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ery írta: A helyszinen nem lehet venni? ahogy én nézem, elég sűrű lesz a holnapom és a péntekem is...


természetesen lehet, de akkor már 1000píz.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290696 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
aki nem találná meg az ÓMK-t:

PÉNTEKEN f3kor az 1s villamos flórián téri megállóban tali!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290695 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
CSÜTÖRTÖK:
4től Fák tánca (ads)
f5 Roxanne (ads)

+míriel próbái (ads?)

f6 emberek (oktogon)
6 detox (oktogon)

PÉNTEK:
12 bosztánc (nálam)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290674 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
A helyszinen nem lehet venni? ahogy én nézem, elég sűrű lesz a holnapom és a péntekem is...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290667 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Mi nem fogjuk venni, hacsak nincs valaki aki kezeli a kamerát, de úgy is nehéz megoldani, h. a kamera odajusson. Családom vidéken lesz, nekem is 16:54-re ér be a vonatom, úh. nem érek oda szombaton 5-re.

"Fák" táncához semmiféle egyszínű szoknyám nincs, max. egy virágos kék. Adjon vki vmit plíz :o :roll:

Jegyárusítás:
Csütörtök 4-től ADS, ha elmegyek odaadom vkinek a cuccost, aki marad, hamár Ladis meghirdette "egész napra" a jegyvételt :P

Valaki, aki pontosan ismeri az odajutást, írja be jónéhány topicba. Én megnéztem a bkv.hu-n, amely szerint ha leszállok a Flórián téren az 1-esről, be kell gyalogolni a Reménység u. - San Marco u. sarokig, és ott van közel. De ha mondjuk vki beírná, h. pontyosan hogyan kell begyalogolni, azt szvsz értékelnék az emberek :P [size=9:1j1bjr3j](én is, bár nekem annyi előnyöm van h. ha a Zápor utcát megtalálom, szvsz ezt is :P )[/size] Már volt, aki kérdezte.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290642 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: fák tánca 4-től. Az utóbbira szeretném ha elhoznátok a
cuccokat amiben táncoltok, mert szeretném látni a színeket én is elhozom a zöld cuccaimat. :wink:


nem azért de ki milyen színekben lesz? mert jó lenne tudni, hogy mikből választhatok még. (ennyit tudok, h Ring zöldben. ) nekem amugy nincs olyan sokszínű ruhatáram, van fekete :P kék, fehér és krémszínű cuccaim.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290483 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
sziasztok! nemtom ki felelős a műsorfüzetért, de ha még nem késő, szedjen ki belőle engem. sajnos így alakult. :( viszlát táncesten! ügyesek legyetek!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290476 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Lesz dvd!!! Apám felveszi digi kamerával, meg megkérünk valakit még, hogy egy másik szögből is vegye, és akkor esetleg összevághatjuk a kettőt... :D !
A táncok amikben benne vagyok:
Roxanne: Bocs Ring, de csak max 5ig érek rá...
Nagyvárosi: Kedd 6tól Launál...
Emberek: Csütörtök... valamikor... na Mikor?
Detox: Csüt, fél8, oktogon...
Puppetmaster: csüt, fél4, 4től ADSen.
Van még valami? Ugye nincs?! 8O
Na húzok, Pussz: sztiváj :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290473 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
csütörtök hogy lesz?
ring? miriel?
roxanne?fák? egyéb?
írjátok be, kérlek
PÉNTEK 3-6IG FŐPRÓBA!!! (ÓMK SAN MARCO U. 81)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290472 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Nólindir írta: Roxanne mikor??? Sűrű ez a hét rettentően, és kéne látnom előre.

Jé, de rég írtam ide :)



Előreláthatólag fél 5-től ADS-en.
[size=9:22bablyw]Valaki tudna kölcsönadni roxanne-ra egy szoknyát?
Mert nekem nincs ilyen rövid cuccom...[/size]
Előtte pedig fák tánca 4-től. Az utóbbira szeretném ha elhoznátok a
cuccokat amiben táncoltok, mert szeretném látni a színeket én is elhozom a zöld cuccaimat. :wink:

Nimrocco: valószínűleg én is igyekszem majd felvenni.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290470 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
holnap (KEDD)
fél5 boszorkánytánc próba nálam(szent istván krt. 7. Iem/10)
(Vewy, Angwen, Kincső, Iru)

6 Nagyvárosi tragédia nálam:)
(Ladis, Loth)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290450 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tánc
Kincsőéken kívül venni fogja még vki kamerával a táncestet? Csak azért,mert igényt tartanék egy táncest-DVDre :) Légyszi,légyszi, valahogy oldjátok már meg,h CD/DVDként is elérhető legyen az anyag, ne csak videó formájában.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290436 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Roxanne mikor??? Sűrű ez a hét rettentően, és kéne látnom előre.

Jé, de rég írtam ide :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290354 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
persze, hívjatok minnél több embert! Üdv: sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290340 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tánc
Ugye a táncestre lehet vinni külsősöket? :) Elvinném 2 barátomat, ha nem gond.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290220 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Vewy írta: Ír tosz 2 szerintem is határozottan jobb :bounce:


Lau ma azt mondta, 2 :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290195 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Nem fél 4-től lesz pénteken emberek próba? Én egy ilyen sms-t kaptam.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290190 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Ír tosz 2 szerintem is határozottan jobb :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290170 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem lehet... nem tom pontosan... ezt Lau szervezi, én csak beírtam a régi, szokásos időpontot... de ettől még lehet hogy 2-től van.
Viszont ez most azoknak szól, akik embereket táncolnak: HA nem jöttök oda 4re a suliba (késtek, meg ilyenek), ki lesz tekerve a nyakatok! Kifogás nincs :P ! Maximum nyafogás...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290167 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: ír tosz fél 3tól


Lehetne 2-től? Nekem f4-kor el kell jönnöm h. 4-re az Ajtósin legyek. *szépennéz*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290165 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Közel a táncest, gondolom érzitek a megsűrűsödött próbarendről... :twisted:
Csütörtökön tehát: Roxanne fél5-fél6ig, utánna fák Ringgel. Közben Mírc Puppetmaster és Sleeping sunja...asszem, és még ki tudja mi, amiről nem tok... fél8tól pedig oktogon Detox projekt.
Pénteken: ír tosz fél 3tól, 4-5ig pedig emberek próba, közben babapolc. Ez már a sulimban, nem az ADSen.
Szombaton valamikor kéne próbálni a nagyvárosit is...
A próbákhoz kitartást, és sok türelmet!
Pussz: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.692 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére