Iparművészet

Több
19 éve 10 hónapja #224715 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Véletlenül nincs valakinek egy borostyánlevél sablonja üvegfestéshez?

Milyenre gondoltál?
www.cesc.net/cinqueportsweb/acad ... as/ivy.jpg
www.celebrationsca.com/pics_prod ... ch/Ivy.jpg
www.tualityfoundation.org/images/leaf.jpg
home.hetnet.nl/~turing/tecto_klimop_a.jpg

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224707 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Iparművészet
rögtönözz!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224700 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Véletlenül nincs valakinek egy borostyánlevél sablonja üvegfestéshez?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224398 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Theia írta: Sziasztok :-) Már egy ideje olvasgatom a fórumot, gondoltam, most már írok is. :-) A lentebbi képekről nekem is a hímzés ugrott be elsőre, bár azzal biztos nagyon nagy munka lenne. Ha festés, akkor pedig inkább selyemfestéssel tudnám elképzelni, vagy esetleg ablakra üvegfestékkel. A szövőkeretes tervekre pedig nagyon kíváncsi vagyok :-)
Egyébként, ha már így belecsöppentem a beszélgetésbe, illene néhány szót írnom arról, hogy kerültem ide. Szeretek kreatív dolgokkal foglalkozni, üveget festeni, időnként ha türelmem van hozzá, hímezni, de rengeteg mindent csinálok, nagyon amatőr szinten. :-) Jah, és egy kérdé: mennyire ragaszkodtok Tolkien világához? Mmint mennyire van helye az olyan alkotásoknak, amiknek semmi köze ehhez? :roll:


Theia, szerintem, ha végiglapozod a topicot, és meglesed a belinkelt képeket, akkor rájössz, hogy nagyon is van helye itt a nem tolkieni témájú műveknek is! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224289 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok :-) Már egy ideje olvasgatom a fórumot, gondoltam, most már írok is. :-) A lentebbi képekről nekem is a hímzés ugrott be elsőre, bár azzal biztos nagyon nagy munka lenne. Ha festés, akkor pedig inkább selyemfestéssel tudnám elképzelni, vagy esetleg ablakra üvegfestékkel. A szövőkeretes tervekre pedig nagyon kíváncsi vagyok :-)
Egyébként, ha már így belecsöppentem a beszélgetésbe, illene néhány szót írnom arról, hogy kerültem ide. Szeretek kreatív dolgokkal foglalkozni, üveget festeni, időnként ha türelmem van hozzá, hímezni, de rengeteg mindent csinálok, nagyon amatőr szinten. :-) Jah, és egy kérdé: mennyire ragaszkodtok Tolkien világához? Mmint mennyire van helye az olyan alkotásoknak, amiknek semmi köze ehhez? :roll:

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224155 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta: A napokban azon dolgoztam, hogy hogyan lehet azokat a mintákat kereten megszőni. A terv a következő: egy kis változtatással mindössze az ornamentikát átvéve egy új dolgot készíteni, mégis ezekből kiindulva (elég nehéz :oops: elég sokat vacakolok vele, de ha kész lesznek a tervek, belinkelem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224072 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Sil írta: Olosta: ezek eredetileg szőnyegminták, de szerintem egész jól néznének ki csempének is. (Mint pl amilyen csempéket a Wandering Fire Pottery csinál, ha emlékeztek még rá.)


Ha már csempe: találtam egy csempemintát is. :D
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=3264&from=120&mnu=110

Egyébként én is hímzésre gondoltam (mivel ugye szőnyeget szőni nem tudok)
Foltvarrás? Hmm..... szerintem nem lehet olyan szépen megcsinálni ezzel a technikával (bár olyan nagyon nem vagyok benne a foltvarrásban). Vagy max. nagyon, de nagyon aprólékos munkával. :?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224037 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
De a textilfestés is megoldható. Igaz aprólékos munka és nem olcsó mulatság. Bár ez a mérettől is függ.

Hímezve biztosan fantasztikusan nézne ki.

Esetleg foltvarrás?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224034 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta (Aelalin) írta: Na, de most amiért írok az a következő:
A napokban nézegettem Tolkien bácsi saját kezűleg rajzolt illusztrációit, és ezek között találtam ezt a két gyönyörűséget:
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=3266&from=120&mnu=110
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=3265&from=120&mnu=110
Szerintetek milyen technikával lehetne a legszebben megvalósítani ezeket?

Lehet,hogy nem lenne túl egyszerű,de talán hímezni is meg lehetne próbálni,[size=9:329k5kv6]nekem a kalocsai hímzés ugrott be.[/size] :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223917 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta: ezek eredetileg szőnyegminták, de szerintem egész jól néznének ki csempének is. (Mint pl amilyen csempéket a Wandering Fire Pottery csinál, ha emlékeztek még rá.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223890 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Jó régen nem írtam már ide, de ez csak azért volt, mert csöppet lassan haladok a mostani "munkámmal". Majd ha készen lesz megmutatom nektek is. :D

Na, de most amiért írok az a következő:
A napokban nézegettem Tolkien bácsi saját kezűleg rajzolt illusztrációit, és ezek között találtam ezt a két gyönyörűséget:
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=3266&from=120&mnu=110
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=3265&from=120&mnu=110
Szerintetek milyen technikával lehetne a legszebben megvalósítani ezeket?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223632 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Köszi Stara (és Sil)! Le is szedtem őket a netről. :D

Esgal, mi újság a csoporttá alakulásos dologgal?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223376 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa,persze,valahogy beszkennelem a mintát,hogy rendesen látszódjon,csak legközelebb a hét végén jutok hozzá,mert otthon van, én pedig a koliban. :wink: De az egyik itt is van: :D

Sil aug.05-én írta: Ja, és még mielőtt elfelejtem, a táborban pár embernek ígértem a RotK filmzene oldaláról a színezős lapokat... Betömörítettem őket egy fájlba, jobb egérgomb - cél mentése más néven:
sil.uw.hu/color.zip
Pdf fájlok (Acrobat Reader kell hozzá), így aztán a motívumok gyakorlatilag tetszőlegesen nagyíthatók, és másolhatók át más programokba. (Tapasztalataim alapján akkor marad szép egyenletes a minta, ha a nagyítást még a pdf-ben végezzük, és csak utána másoljuk.)

a másik meg ez alapján készült,kisebb átalakítással: katt ide :roll:
Hajrá mindenkinek,aki szabás-varrással próbálkozik,én is szeretnék! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223350 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nim, köszi a tippet. Pont egy ilyen Megbolondultunk üzletet találtam én is aTeréz körúton, közel hozzánk. Vettem is egy szürke anyagot, amelyből nacit próbálok majd kreálni.

És detto úgy vagyok, mint te az elrontott anyagokkal.

Stara, el tudnád küldeni a sablonját?

Rabyn, én ma voltam a Király utcában, de sehol nem találtam a kreatív boltot. Csomó embertől megkérdeztem, de mind a Kálvin térre küldött a Kreatív Hobbyba. Hány számban van?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223262 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Tud valaki Pesten egy olyan boltot, ahol olcsón lehet anyagokat kapni?


A Kálvin téren feljössz az aluljáróból, s a Nagycsarnok irányába indulsz el. Egyenesen mész, mész, útközben találsz majd egy Burda boltot, de Te rendületlenül haladsz tovább még néhány métert, s ott lesz az a bizonyos üzlet, nem lehet eltéveszteni. :D A bejárat felett "Megbolondultunk" felirat olvasható, s itt 190 ill. 290 Ft-ért lehet anyagokat venni. Jó, tudom, sok gagyi anyag is van, de néha elég jó dolgokat is ki lehet fogni. (Tavasszal például 3 méter gyönyörű lila bársonyt szereztem 870 Ft-ért!)
Én abszolút kezdő vagyok szabás-varrás terén, s mivel rendszerint úgy állok bármilyen ruha, blúz elkészítéséhez, hogy " Majd meglátjuk, mi sül ki belőle", ha el is rontom, nem tépem a hajam, mert nagyon ocsó volt az anyag. :D

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223014 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet

Rabyn írta: Brisa: Kaszádülönél van egy (eljutsz a Batyhányi térig ott felszállsz a HÉVre és el Kaszásdüólöigg, Filatorigát után jön. ) ott lemész az aluljáróba és át a másik oldalra, ott van egy bolt, amiben olcsók az anyagok. Tovább van egy a MóriczZsigmond körtéren de azt LOTH tudja elmondani hogy jutsz oda.


Hát ööö.. szóval nekem belvárosi üzlet kéne, esetleg zuglói vagy újpalotai.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222926 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Iparművészet
Stara: hogy csináltad?? rohadjók a polok.
Kretaívos bolt: Van egy a Király utca 28 alatt, egy pici sárga bolt, és tudok egyet a Margitkötürun. A király utcához ugy juttok el, hogy felszálltok bármelyik metróra és a Deákon le és balra kell menni aztán fel a mozgólécspQn és ött megint balra majd jobbra fel és ott a Király utca. a Másikhoz kell a 4-6os villamos. a Margithidnál kell leszállni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222923 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa: Kaszádülönél van egy (eljutsz a Batyhányi térig ott felszállsz a HÉVre és el Kaszásdüólöigg, Filatorigát után jön. ) ott lemész az aluljáróba és át a másik oldalra, ott van egy bolt, amiben olcsók az anyagok. Tovább van egy a MóriczZsigmond körtéren de azt LOTH tudja elmondani hogy jutsz oda.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222917 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Képzeljétek, elkértem Anyutól a varrógépét és sikerült - a használati utasítás segítségével - működtetnem is. Varrtam is a konyhánkba egy zsebes fűszertasaktartót. :D

Tud valaki Pesten egy olyan boltot, ahol olcsón lehet anyagokat kapni?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221950 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Iparművészet

Fiona írta: Stara: na ezeket én szívesen hordanám az utcán is. :)


Csatlakozom! Mindig ilyet szerettem volna, mióta láttam a GyU-t! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221948 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Iparművészet
Stara: na ezeket én szívesen hordanám az utcán is. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221763 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Na,szóval ezeket nemrég csináltam.Kedvet kaptam a pólófestésre a tábori címerfestés után. :bounce:
kep.tar.hu/stara/index.phtml?aid ... id=6299096
kep.tar.hu/stara/index.phtml?aid ... id=6299097
kep.tar.hu/stara/index.phtml?aid ... id=6299098
kep.tar.hu/stara/index.phtml?aid ... id=6299099

[size=9:2bw2kx93]Ööö,hát igen,a mintákat láthatólag nem én találtam ki.[/size] :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221556 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta (Aelalin) írta: Uff!

Szerintetek, ha temperával festek meg egy anyagot, az nagyon meg fog keményedni?
Mielőtt nagyon elkezdenétek szörnyülködni: nem ruhának szánom a cuccot, hanem egy faliképnek, amit remélhetőleg nem nagyon fogok majd mosni.


Úgy tudom, hogy a hobbi boltokban van olyan ruhafesték, amivel egész jó lehet rajzolni, és ráadásul az nem jön ki az anyagból mosáskor sem (mindössze fixálni kell a színt, bár ebben nem vok biztos, én még csak olyan festékkel dolgoztam, amiben "főzni" kell az anyagot - kicsit batikfüggő vagyok). Ezek a festékek úgy tudom, nem olyan vészesen drágák (asszem üvegenként - kb. 2,5-3 dl - 300-500 ft)

Más: ha alakul Iparművész csoport, ott lenne helye a szövésnek? Egyenlőre fogalmam sincs, mit lehetne szőni Tolkienhez kapcsolódó témában (azon kívül, hogy vászonból készült szőttesekből ruhákat készíteni; csak még sajnos nincs vásznszövőszékem, és várhatóan egy éven belül nem is lesz) Viszont kelléknek táskát/szőnyeget már tudnék csinálni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220215 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
:sikít: Most ugyan megint lógok egy negyedévi tagdíjjal, mert késik az ösztöndíj, de ha minden igaz, regisztrált tag vagyok.

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219945 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Sil írta:

Stara írta: Megkérdezhetem,hogy milyen az a regisztrált tag? Gondolom én nem,mert még csak a felvételi kérelmet küldtem el,de a tagdíj átutalásával kisebb problémáim adódtak,konkrétan nem vagyok túl jóban az OTP ügyfélszolgálatával,de megoldom,valahogy,hamarosan.

Akkor számít valaki MTT-tagnak, ha a jelentkezési lapot beküldte (ill. az beérkezett), és az első tagdíjat is befizette. De a csoporttagságnak nem feltétele az MTT-tagság, mindössze arról van szó, hogy a csoport alapítói között kell lennie legalább 5 MTT-tagnak.

Köszönöm a választ! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219942 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet

Stara írta: Megkérdezhetem,hogy milyen az a regisztrált tag? Gondolom én nem,mert még csak a felvételi kérelmet küldtem el,de a tagdíj átutalásával kisebb problémáim adódtak,konkrétan nem vagyok túl jóban az OTP ügyfélszolgálatával,de megoldom,valahogy,hamarosan.

Akkor számít valaki MTT-tagnak, ha a jelentkezési lapot beküldte (ill. az beérkezett), és az első tagdíjat is befizette. De a csoporttagságnak nem feltétele az MTT-tagság, mindössze arról van szó, hogy a csoport alapítói között kell lennie legalább 5 MTT-tagnak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219936 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Esgal írta: Viszont, a csoportnak van egy olyan feltétele, h legalább öt olyan alapító tag kell, aki mtt-s. Nem tudom, h a hivatalosan tagdíjat fizetők milyen számban képviseltetik magukat errefelé, szóval, h képben legyek, kik is lesznek itt alapítók, szeretném, ha visítana az, aki regisztrált MTT tag, és szívesen beletartozna a csoportba. A létszámot nem maximalizálom, de min. 5 ember kéne, szóval hajrá! Pontos koncepció nemsokára jön, csak itt, csak akkor, csak nektek! :D

Megkérdezhetem,hogy milyen az a regisztrált tag? Gondolom én nem,mert még csak a felvételi kérelmet küldtem el,de a tagdíj átutalásával kisebb problémáim adódtak,konkrétan nem vagyok túl jóban az OTP ügyfélszolgálatával,de megoldom,valahogy,hamarosan.
:roll: [size=9:m9u8nll1]Igazából azt sem tudom,hogy a levél odaért-e.[/size]Bocsánat,kicsit off lett. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219839 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én is szívesen csatlakoznék!!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219767 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Olosta, felvetted a kapcsolatot Pókkal a darab jelmez- és díszlettervezése, -elkészítése kapcsán?


Még nem, csak betettem ide is a felhívást.
Az az igazság, hogy én nem biztos, hogy sokat tudnék segíteni, de ha innen bárki is tud, az már jó, szerintem. [size=9:z0k6c8iz](Azért lehet, hogy írok neki egy privit.)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219765 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ha nagyon muszáj, én is lehetek alapító tag. De mivel nem tudok rendszeresen megjelenni a talikon, télleg csak akkor, ha nagyon muszáj.

Olosta, felvetted a kapcsolatot Pókkal a darab jelmez- és díszlettervezése, -elkészítése kapcsán?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.556 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére