Iparművészet

Több
19 éve 6 hónapja #246852 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
A Tolkien címerek közül, én ezt a kettőt néztem ki magamnak:

Lúthien

Earendil

Ezek viszonylag egyszerűek, mentesek a színátmenetektől, amikhez én még "kicsi vagyok". :D

Olosta, te mekkora méretbe csinálod?
És a nagy, egyszínű felületeket - pl. Earendilnél a fekete és lilás-kékes részt hogy illik hímezni? Nagyok legyenek az öltések, vagy kicsik és több oszlopban kell csinálni? (Nem tom, érhető-e a kérdésem...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246764 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én nem nagyon tudok semmiben sem részt venni, mert messze is vagyok, meg örülök, ha nethez tudok ülni, úgy tele vagyok feladattal, de azért egy megjegyzés: a képző- és iparművészet alapvetően más beállítottságú művészeti ágak! Nem azt mondom, hogy nem csinálhatja vki mindkettőt, de nem hiszem, hogy közös szervezetbe kellene tenni őket.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246686 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Nekem is tetszik a Kreatív csoport,de lenne néhány dolog; például ugye most hímezni szeretnénk tanulni,gyakorolni,a képzőművészetiseket nem tudom mennyire vonzzák az ilyen dolgok, és például én nem nagyon tudok rajzolni,és ha úgy lesz meghirdetve egy tali,hogy Kreatív csoport,akkor csak olyan dolgokat kellene csinálni ott,amiben mindenki részt tud venni,mert különben tulajdonképpen csak annyit jelentene,hogy kényszerből egy csoportban vannak a kétféle művészetisek,és valamelyik része nagyon rosszul érzi magát,mert nem ért ahhoz,amit a többiek éppen csinálnak. És nem tudom mennyire oldaná meg a talik kérdését,mert itt pont az az egyik gátló tényezőnk,hogy majdnem mindenki az ország más részében lakik,nagyon nehéz lesz összehozni a havi egy kötelező találkozót is,főleg,míg össze nem csiszolódunk. Persze mindent meg lehet oldani,csak akarni kell. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246659 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szia Mindenki!

Szerveződjüüüüünk... Kezdenek túlságosan korlátozódni a kreatív energiáim, és ez cseppet sem tetszik.

A képzőművészekkel közös talikat szerintem jó szervezéssel meg lehetne oldani, hiszen az iparművészet gyakorlatilag minden ága nagyon anyag- és költségigényes, ellentétben pl. a rajzolással. Ezenkívül ha valami nagy és látványos projekten dolgozunk (jelmezeken, díszleteken, stb.), minden munkafázis más területet igényel, így valószínűleg senki sem maradna ki a jóból.

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246582 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nekem is tetszik a dolog, de nagyon szeretném, ha az iparművészeti csapat célkitűzései is bekerülhetnének az alapító iratba.

De én tartok attól, hogy ez nektek nem lesz nagy segtség Finwe. Ugyanis csak azért mert megalakul ez a csoport, nem lesznek aktívabbak a képzőművészetisek. Csatlakozván Olostához, én sem nagyon tartom valószínűnek, hogy innen kerülnének ki a "rajzolósok". Félek attól, hogy ha meghirdettek egy képzőművészetre kihegyezett talit, akkor arra épp úgy nem fognak elmenni az emberek, mint eddig. Míg pl. a tervezett hímzős talira már esetkleg többen. De akkor így ti célkitűzéseitek nem fog megvalósulni...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246511 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Üdv népek!

Amit Finwe írt az összevont képző- és iparművészeti kreatív csoportról nem rossz dolog, szvsz.
Viszont ami hátulütője lehet a dolognak az az, hogy ha együt van tali a képző- és az iparművészeknek, lehet hogy a rajzolók a rajzolás helyett inkább a gyöngyözést választják (vagy ami éppen aktuális). Szvsz kisebb az esélye, hogy az iparművészeink beülnek rajzolni. :? Bár sohasem lehet tudni.
Viszont, ha ebből az összevegyülésből nincs gond, akkor én inkább a nagy Kreatív Csoportot támogatom, mert így jobban össze tudunk dolgozni.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246488 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nah csak most vettem észre, hogy Ti itt már szervezkedtek csoportalakítás ügyében. A helyzet az hogy Nodleeval mi is szervezkedünk méghozzá egy Kreatív Művészeti csoport létrehozásában, leírnánk ami rövid "propagandánkat":

Kreatív művészeti csoport megalakítását tervezzük Nodlee-val, mely a Képzőművészeti és Iparművészeti alkotásokat készítő embereket gyűjtené össze. Azért gondoltuk összevonni a kettőt, mert tapasztalatunk szerint túl kevesen lennénk ahhoz, hogy két csoportot külön üzemeltessünk, ráadásul a két témának vannak átfedései is. Ezentúl pedig sok esetben úgy is összmunkáról lesz szó (ld. színdaraboknál jelmeztervek és azok megvalósítása)

A következő munkái lennének a csoportnak:

1) Célirányos alkotó,- és szervezőmunkák. Ami azt jelenti, hogy valamilyen rendezvényre vagy kiállításra készülnének el az adott alkotások, tehát a minőség ez esetben követelmény. Ide tartoznának a következők:

-Jelmez,- és díszlettervek készítése, megvalósítása
-Illusztrációk készítése
-Kreatív programok szervezése
-Pályázatok szervezése

2) Kötetlenebb foglalkozások, ahol még aki tehetségtelennek is érzi magát is próbálkozhat méghozzá sikerrel mert itt az alkotás öröme a cél, mint ahogyan a táborokban is ment ez: ld üvegfestés, gyöngyfűzés vagy bármi alkotó, kézműves munka kívánság szerint stb. Ezt a táborban is igen sokan csinálták, itt is sokan bekapcsolódhatnának.
Ide tartoznának a következők:

-Alkotójátékok
-Kötetlen beszélgetések a kapcsolódó témákban

Egyéb alapelvek, eszmei célok:

Célunk lenne még a vidékiek rendszeres bevonása a munkákba (pl interneten vagy postán elküldhető munkák).
A kötetlenebb beszélgetéseken megpróbálnánk kialakítani egy olyan közösséget, amely őszintén és intelligensen lenne képes kritikát megfogalmazni az elkészült alkotásokkal kapcsolatban, és segítené a fejlődésben az alkotókat.
A játékokban pedig egy kicsit feloldódhatnának az emberek, itt az alkotás és az együttműködés öröme lenne a cél.


A kérdés az hogy érdekelne ez így Benneteket vagy szervezkedjünk külön? (ami szerintem nehézkessé tenné a dolgot, mert mi már szerveztünk 1-2 talit és a tapasztalat az hogy nagyon kevesen és nehezen jöttünk össze)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246371 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
No, akkor idézzük fel Esgal koncepcióját.

Esgal írta: 1. Távolság
Rögtön az elején felmerült a probléma, hogy tudunk-e csoportként működni, mivel nagyjából tízen az ország nyolc különböző pontján élünk. De ennek megoldásán már dolgozunk, a következőképp:
A szabályok szerint min. 1 hónapban egyszer kell találkozni. Szvsz ezt talán meg is lehet oldani, pláne, hogy nem feltétlenül kell mindig Pesten találkozni. El lehet menni más központokba is, ahol netán többen vannak (felvetődött pl. Félegyháza, ahol Olosta rendszeresen szervez Tolkien klubot; szvsz oda is intézhetünk megjelenést, vagy, asszem, vannak páran Győrből. Ez már szervezés kérdése). Azonkívül a találkozókon nem feltétlenül kell teljes létszámban megjelenni (bár jó volna), tehát, aki nagyon távol van az adott helyszíntől, megteheti, hogy ritkábban jön. Nem mintha örülnénk neki, de más megoldást nemigen látunk. Felmerült még, hogy a társaság beszállhatna az útiköltség, satöbbibe, de ez teljes mértékig annak anyagi helyzetétől és a mi aktivitásunktól függ.

2. Tevékenység
Iparművészet. Na jó, újat mondtam, mi? :P :D Szóval. Azon kívül, hogy művészkedünk itt a saját szakállunkra, ki kellene találni valami rendszeres tevékenységet, ami a találkozókon program lesz. A munkamutogatás-egomasszírozás ugyanis alig öt percet vesz igénybe, ezért nem fogok senkit vidékről iderendelni. Edig elhangzott javaslatok:
a) Új technikák, ágak, módszerek elsajátítása, fejlesztése. Úgy képzelném el, hogy minden alkalommal lenne egy adott foglalkozás egy technikával kapcsolatban (teszem fel pl. tünde ékszerek gyöngyből, hogy egy sztereotíp, de népszerű példát mondjak), aholis, aki nem tud, az tanulhat, aki meg tud, az továbbfejleszthet, ill. segíthet a kezdőknek. A kjövetkező alkalommal pedig lehet akár az ezekből otthon készített munkák bemutatása, stb. Ehhez mondjuk hely kell, de a nem túl bonyolult dolgokhoz én fel tudom ajánlani a lakásomat, a helyigényesebbekhez meg adott időpontban próbálunk találni valamit. :/ Nem mondom, örülnék, ha lenne valami állandó helyünk, de nincs.
b)úgymond-pályázat. Arról lenne szó, h alkalmanként lenne egy feladat, akár meghatározott technikával vagy témával, és erre kellene egyéni variációkat kitalálni, és elkészíteni. A dolog célja nem a versenyeztetés, hanem a kreativitás fejlesztése lenne.
c)Együttműködés más kreatív produkciókkal. Gondolok én itt a színdarabokra, táncokra, effélére. Szvsz sokat segíthetünk nekik, ha beszállunk az eszközök elkészítésébe. Egy színdarabban nem csak ruhát viselnek, hanem kiegészítőket is, meg bármiféle eszközzel machinálhatnak; és olykor egy jó, ötletes díszlet sokat javít az összképen.
d) A kultúra terjesztése :D Magyarul: kreatív foglalkozásokat tartani különféle rendezvényeken. LEP, Tolkien-klub, akár ennek Félegyházai változata (Olosta felméri, van-e rá igény). Ilyesmik.
e) akár a LEP kapcsán megrendezett Iparművészeti pályázattal való együttműködés. Aki nem versenyez, esetleg részt vehet a zsüriben, ill. lehet segíteni a mindenkori szervezőnek a lebonyolításban.
(megj.: Ez utóbbit akkor, ha lesz jövőre LEP, azon művészeti pályázat, és ha kell arra a segítségünk. Brisának most is kellett dolgoznia vele sokat, habár az inkább adminisztratív jellegű munka, de akár.)
f) Mivel mégiscsak iparművészek volnánk :) szvsz olykor lehetne időt szakítani akár kiállítások, miegyebek megtekintésére is, úgymond, tanuljunk az ügyesektől. (például ezúton ajánlom mindenkinek a figyelmébe a Textil Triennálét, az Iparművészeti múzeumban. Vasárnap diákoknak ingyér', és dec. 15-ig tart. Asszem.)

Fentiek még nem képezték végleges elfogadás tárgyát, tehát lehet ellenük szólni, és várok még ötleteket.


Kérek mindenkit, hogy most közölje az ötleteit, véleményét, megjegyzéseit és a satöbbijeit. :D
Ha mindenki elmondta, ami a szívét nyomasztja, akkor összegyúrok egy alakulási irományt.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246285 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta:

holdlány írta: Nim!!!
Burda üzlet hol található? :?:


Ha pesti vagy, akkor az Oktogon közelében van egy Burda-bolt, pontosabban varrógépbolt. De állítólag a Blahán is van...

Köszönöm a dicséreteket. :D


Burda-üzlet van még a Kálvin tér környékén. Ha feljössz az aluljáróból, a Nagycsarnok irányába indulsz, s egyenesen mész, amíg bele nem ütközöl a boltba. :)

Brisa, csatlakozom a dícsérők hadához, mert tényleg gyönyörű a hímzésed! 8O Bárcsak én is tudnék ilyen szépet! Utoljára tizenéves koromban próbálkoztam valami egyszerű mintával, de nem sok sikerrel. :(
Lányok, annyira lenyűgőzőek a munkáitok, hogy én is szeretnék csatlakozni a csoporthoz, ha lehet, s akkor hátha megtanulok hímezni! :D

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246115 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Legyen csoport!!!!! Legyen-legyen-legyen-legyen!!!!!!!!!!!
A csoportalakító talit összeköthetnénk a hímzéstanítós talival, nem?
Csak egy olyan emberi időpontban legyen (lehetőleg szombati nap délelőtti időszakában), hogy én is el tudjak menni.

Holdlány: üdv a csapatban!

Levendulás szütyi rulz!

Vettem végre egy árnyalattal világosabb kéket, így az Idril címerben most már meg tudom csinálni a színátmenetes részt! Úgy örülök neki!
Ha minden jól megy, és a talit is olyan időpontba teszitek, akkor oda már a kész címert fogom vinni. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246059 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa,köszönjük! :D Dehogyis van kifogásunk ellene,sőt,és ezt szerintem a többiek is meg fogják erősíteni. :wink: :D Esgalnak pedig szorítunk! :hello:
Holdlány,üdv az alakuló csapatban! :wink:
Az a levendulás zsákocska annyira jól néz ki,gratula Aisa! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246024 Írta: Holdlány
Holdlány válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa , köszönöm az útbaigazítást és a szerkesztést is.
Hímzéstanulós összejövetelre mehetnék én is? Jelenleg hatalmas a lelkesedésem, majd meglátjuk, mennyire fog alábbhagyni... :)

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig...halált."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246013 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Beszéltem Esgallal, aki elmondta, hogy a vizsgái és a felvételije miatt nem tudja megszervezni a csoportot. Áldását adta, hogy valaki más viszont megtegye helyette.

Arra gondoltam, hogy most az elején, amíg a szervezésen és a szekér beindításán van a hangsúly, én megcsinálnám a dolgokat, feltéve ha nincs kifogásotok ellene. Aztán, ha már minden szépen működik, akkor átadnám a koordinátorságot egy olyan embernek, aki többet ért az iparművészethez (pl. Esgalnak), mint én és előtérbe kerülhetne a szakmai rész.

Mit szóltok?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246011 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet

holdlány írta:

Ha pesti vagy, akkor az Oktogon közelében van egy Burda-bolt, pontosabban varrógépbolt. De állítólag a Blahán is van...


Köszönöm, utcanevet tudsz esetleg?


Teréz körút. De hogy hány szám, azt nem tudom. Mindenesetre az Oktogonon állva ne a Nyugati, hanem a Blaha felé indulj el, az utca jobb oldalán. Pár méter csak, könnyű megtalálni.

A hozzászólásaidat én szerkesztettem össze. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245959 Írta: Holdlány
Holdlány válaszolt a következő témában: Iparművészet

Timona írta: OFF
holdlány: a kiválasztott személy hozzászólásának a jobb felső sarkában láthatsz egy idézet ikont arra kattintva menni fog ;)

LEP= Egy rég várt ünnepély, Tolkien születésnapján, az Ő tiszteletére rendezett MTT rendezvény megnevezése röviden :)

M.j.: sok kis hozzászólás helyett (ami széthúzza a topicot) ajánlom a saját bejegyzésed sarkában látható szerkeszt ikon használatát!
/OFF


Köszönöm! így most elvileg látszik majd, hogy melyiket írtad te, és melyiket én? Majd kiderül...!
Nem tudtam, hogy aTolkien szülinapot így hívják, na most már tudom.
Remélem, sikerül vmi szépet alkotnom, és jövőre már én is gyönyörű tünde ruhában feszíthetek!!!!!!!!! :D :D :D

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig...halált."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245954 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Iparművészet
OFF
holdlány: a kiválasztott személy hozzászólásának a jobb felső sarkában láthatsz egy idézet ikont arra kattintva menni fog ;)

LEP= Egy rég várt ünnepély, Tolkien születésnapján, az Ő tiszteletére rendezett MTT rendezvény megnevezése röviden :)

M.j.: sok kis hozzászólás helyett (ami széthúzza a topicot) ajánlom a saját bejegyzésed sarkában látható szerkeszt ikon használatát!
/OFF

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245947 Írta: Holdlány
Holdlány válaszolt a következő témában: Iparművészet

Ha pesti vagy, akkor az Oktogon közelében van egy Burda-bolt, pontosabban varrógépbolt. De állítólag a Blahán is van...


Köszönöm, utcanevet tudsz esetleg?


Mint látszik, új vagyok a fórumon. Hogy tudok idézni???

Ja, és még 1 kérdés:
Inczy említette a "jelmezek" topicban, hogy lesz ez a "LEP" na mármost ciki vagy nem, de megkérdezem, mi a "LEP"?????????????????????

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig...halált."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245909 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Gilgolwen, télleg meseszép az a zsákocska... Milyen füvet tartasz benne jelenleg?


Azt amit Aisa eredetileg beletett, vagyis levendulát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245891 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet

holdlány írta: Nim!!!
Burda üzlet hol található? :?:


Ha pesti vagy, akkor az Oktogon közelében van egy Burda-bolt, pontosabban varrógépbolt. De állítólag a Blahán is van...

Köszönöm a dicséreteket. :D

Gilgolwen, télleg meseszép az a zsákocska... Milyen füvet tartasz benne jelenleg?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245726 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ezt a gyógynövényes zsákocskát itt Aisától kaptam, mert tudja hogy füvezem (=gyógynövényekkel foglalkozni :lol: ). Ő maga készítette. Levendula van benne, és nagyon erős az illata :D

Köszönöm szépen Aisa! :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245710 Írta: Holdlány
Holdlány válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nim!!!
Burda üzlet hol található? :?:

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig...halált."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245443 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa,nagyon ügyes vagy,szép a hímzésed! :D Cseléhez csatlakozva nekem is tetszik az átmenetes fonal! Ööö,milyen az az úrihímzés? :oops:
Mayra,én is hálás lennék,mert a Burda szabásmintákon kívül én még nem láttam nagyon másmilyet itthon,és nem tudom honnan lehet megszerezni. Persze,ha értenék a varráshoz,lehet,hogy jobban tudnám. :roll: A Simplicity, meg a McCall's is amerikai, azt hiszem. Szerintem kezdetnek,ha már úgyis megvan a Burda szabásmintád,próbálkozz azzal,aztán a többi majd kialakul. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245408 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Iparművészet
Stara!!!!!!!!

Nagyon tettszenek a képek, de nekem a szabásminták még ennél is jobban tettszenének, mert sajna azok nélkül én nem merek nekiállni szabni-varrni! Ha valaki tudja ezeket hol merre lehet beszerezni az infót nagyon megköszönöm. Sajnos aki a képek alapján szabásmintát tudott nekem csinálni immár hat éve az angyalok égi táborába tartózkodik és nekem nincs olyan ügyességem mint nekivolt!

Üdv! Mayra a tündehölgy

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245231 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa: nagyon szép a minta. És nagyon tetszik a színátmenetes fonalad. Színátmenetesben amugy nekem az eddigi kedvencem egy világos-sötétbarna (kissé aranyos árnyalattal), amellyel anyukám úrihimzett.
UI: szép egyenletes a himzéstechnikád is!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245153 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: No, a hímzéses kérdésekre íme a válasz:

img.tar.hu/brisa/img/11063185.jpg#3
img.tar.hu/brisa/img/11063184.jpg#3
img.tar.hu/brisa/img/11063183.jpg#3

:D



Hű, Brisa! Ez nagyon szép lesz!!! :itscool:
Ja igen, és ez úton gratulálok a Gandalf-díjhoz! :hello:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245134 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 18 éve 10 hónapja #245027 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Mayra,még néhány oldal kedvcsinálónak:
Simplicity costume -a 4940-es tündés,legalábbis,mint a filmben :D
McCalls's 3552
Middle-Earth Weddings

Jó munkát,zöld bársony,az biztos szép lesz,és ha elkészül,és lesz róla fotód,kíváncsian várjuk! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244993 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nim

Nagyon köszönöm a gyors választ!
Az elsőt már nézzegetem de sajna az angol nem az erősségem, viszont a burda szabásminta boldog tulajdonosa vagyok már egy ideje, és csak a kivitelezés van hátra! De sajnos még nem kaptam olyan anyagot amilyet szeretnék, mert zöld bársonyt szeretnék a vörös hajamhoz az lenne a legjobb! De további ötleteket szívesen fogadok!

Üdv! Mayra a tündehölgy

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244975 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Iparművészet
Mayra, mindenképpen ajánlom a www.alleycatscratch.com/lotr oldalt, plusz tudok egy szabásmintát, 2484 a száma, ami több ruha alapját képezheti kisebb-nagyobb átalakítással, s ez bármelyik Burda üzletben megvásárolható kb. 900 Ft-ért.
www.1sewingpatterns.com/images/2484bbur.jpg

Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244935 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Iparművészet
Üdvözletem Mindenkinek!

Nekem az a kérdésem lenne felétek, hogy valaki tud-e olyan helyet ahol a jelmezek szabásmintáit lehet megtalálni!

Üdv! Mayra a tündehölgy

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.538 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére