Iparművészet

Több
19 éve 7 hónapja #242956 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa: köszi, akkor megpróbálom megkörnyékezni Ankalimont!

Csele írta: Olosta: nagyon-nagyon tetszik a színválasztásod!!!!!Ez a kék-fekete-zöld nagyon jól kiemelik egymást, és a fehér átmenetek külön kiemelik őket. Sok munkád lehet benne!


Köszi Csele.
Mellesleg a színeket nem én választom, mert Tolkien bácsi már kiválasztotta azokat. :lol:
Itt van az általa rajzolt címer [size=9:9n6iqpd2](ha valaki véletlenül még nem látta volna)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242948 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta: nagyon-nagyon tetszik a színválasztásod!!!!!Ez a kék-fekete-zöld nagyon jól kiemelik egymást, és a fehér átmenetek külön kiemelik őket. Sok munkád lehet benne!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242945 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta, ez valami eszméletlenül-fantasztikusan-gyönyörű-és-álomszép! Nem vagy semmi!

Olosta (Aelalin) írta: Szeretném a segítségeteket kérni:
Szerintetek melyik zászló milyen színű legyen?
Úgy értem, hogy ugye Fingolfin zászlója kék-ezüst, ez benne van a Szilmarilokban, de a többi főúré szerintetek milyen színű lehetett?


Ezt Ankalimontól érdemes megkérdezni, ő ásta bele magát a témába.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242930 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Uff mindenkinek!

Sajnálattal látom, hogy mostanság pang a topic.
Na de most majd feldobom kicsit! :D

Elhatároztam, hogy varrok egy pár zászlót. Főleg azoknak a tünde és ember főuraknak a zászlóit szeretném elkészíteni, akiknek Tolkien lerajzolta a címerét. A címer mindben hímzett lesz. Itt van az első, Idril Celebrindal-é (már egy hónapja dolgozok rajta, de még mindig nincs kész, az átmérője 11,8 cm):
img.photobucket.com/albums/v69/Olosta/Ke...er-idril-felkesz.jpg

Szeretném a segítségeteket kérni:
Szerintetek melyik zászló milyen színű legyen?
Úgy értem, hogy ugye Fingolfin zászlója kék-ezüst, ez benne van a Szilmarilokban, de a többi főúré szerintetek milyen színű lehetett?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240923 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Csele írta: Szombaton Veszprémi Tolkien Napon volt szerencsém élőben találkozni Olosta díjnyertes táskájával!
Olosta: Ezer gratu!!!! Hihetetlenül szép az a táska. Ugyan láttam már képen, de élőben sokkal jobban kijön minden. Legjobban az tetszett, ahogy megoldottad, hogy ne kelljen gombot használni. Persze a szép színek is nagyon tetszettek!


Köszi szépen! :oops:
Igen, a gombhelyettesítő megoldás nekem is tetszik. :lol: Gondolkoztam is egy ideig, hogy hogyan is kéne megoldani a táska zárását, mert ugye patentot, meg műanyag gombot mégsem tehet az ember egy tünc-tatyóra, így jött a cipőfűző (így most drága nővérkém fél pár cipőjéből hiányzik a fűző :twisted: ).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240912 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szombaton Veszprémi Tolkien Napon volt szerencsém élőben találkozni Olosta díjnyertes táskájával!
Olosta: Ezer gratu!!!! Hihetetlenül szép az a táska. Ugyan láttam már képen, de élőben sokkal jobban kijön minden. Legjobban az tetszett, ahogy megoldottad, hogy ne kelljen gombot használni. Persze a szép színek is nagyon tetszettek!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240125 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Iparművészet

Nim írta: Burda 2484. www.1sewingpatterns.com/images/2484bbur.jpg


Aeglos, szerintem érdemes megpróbálni; kb. 900 Ft-ba kerül bármelyik Burda üzletben.

Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 18 éve 10 hónapja #239408 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Aeglos,remélem jár erre valaki,aki többet tud segíteni :oops: ,én csak ilyeneket tudok,ahol ruhákkal foglalkoznak,ezek főleg a filmbeli ruhákból indulnak ki,meg néhány egyéb,nézegetni meg ötletadónak talán jók: :D
Alleycatscratch -itt vannak szabásminta-szerűségek is, főleg Arwen ruháinál :wink:
Simplicity costume -a 4940-es tündés,legalábbis,mint a filmben :D
Lindsay Fleming -ezek esküvői ruhák,Éowyn fehér ruhájához hasonlók
Middle-Earth Weddings
Padawan's guide
Burdából,ha pl.farsangi számot találsz,abban biztos van olyan,ami kiindulásnak megteszi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239340 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ez is egy eltévedt, kérés:

Aeglos írta: Szia Esgal, meg többiek!
Szükségem lenne tünde/ember női ruha (olyan hosszú, meg szép, tudjátok :D ) szabásmintára. Lehet netes cím is, ahol fennt van, de jó, ha épp van újság, amiben olyan szabásminta van, amiből ilyen Középföldéhez illő ruhát lehet varrni, esetleg van valakinek sajátkezűleg készített szabmintája, annak is örülök.
Köszi előre is a segítséget!!!


A jelmezes topikot ezennel lezárom.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239317 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Iparművészet
Üdv!

Egy kis segítséget kérnék tőletek. Faliszőnyeget szeretnék készíteni magamnak, subázással (remélem, ezen elnevezés alapján be lehet azonosítani, melyik technikáról van szó, én ezt a nevét ismerem csak :oops: ). Ehhez keresek kölönböző Gyűrűk Urával (stb.) kapcsolatos, egyszerű motívumokat. Nem tudom, próbálkozott-e már valaki hasonlóval. Én most először látok neki ilyen munkának, és nem nagyon tudom, mennyire aprólékos minták jöhetnek szóba, amik szépen, kivehetően látszani is fognak.
Előre is köszi a segítségeteket!

Nimrodel

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 18 éve 10 hónapja #238393 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Ulmo írta: Egy eltévedt kérés jelmezes témban. Ha tudtok, segítsetek az illetőnek:

Adrak írta: Üdv mindenkinek,
nem tudja valaki, hogy hol lehet a neten szabásmintákat találni Gyűrűlidérc ruhához???

Ha valakinek van ötlete légyszi írjon.

Thx.

Adrak

Ezek esetleg segíthetnek: :wink:
Ringwraith
Alleycatscratch-itt érdemes szétnézni
Simplicity 9887-es

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238362 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Iparművészet
Egy eltévedt kérés jelmezes témban. Ha tudtok, segítsetek az illetőnek:

Adrak írta: Üdv mindenkinek,
nem tudja valaki, hogy hol lehet a neten szabásmintákat találni Gyűrűlidérc ruhához???

Ha valakinek van ötlete légyszi írjon.

Thx.

Adrak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238355 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Dodiee írta: ERlkészültem életem első üvegfestő műtárgymásolatával.... Róth Miksa Artemiszét másoltam. Kicsit ferde lett, és nem egészen olyan mint az eredeti.. de.. azért véleményt kérek:)
kemper.uw.hu/kepek/artemis/art1.jpg normál fénynél
kemper.uw.hu/kepek/artemis/art2.jpg hátulról jövő lámpafénynél

u.i.: Inczy ruhája sztem nagyon rulz lett:) valahol biztos van kép is róla...
zöld;)

Dodiee,nagyon-nagyon fantasztikusan szép lett!! :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238048 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nem ez annál egy fokkal egyszerűbb, vagy épp bonyolultabb.. alapnak volt egy fehér színű festés(színtelen float üvegre), és ez ki lett égetve. utána a kiégetett fehér alapra kellett egyszerre a ruha árnyékolását és a redők vonalát festeni(külön is lehet, közbenső égetéssel, de ez 560 °C körüli hőmérséklet, sokszor nem bírja ki az üveg..). meg aztán az ember legyen leleményes, egy kis darab(kb félcentis) szivacsból csináltam kis szivacsoló ecsetet, mert sajnos az ilyen üvegfestéknek van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy iszonyta könnyen elkenődik.. hagyományos módon, ecsettel nem is lehet így árnyékolni(jó, biztos lehet, csak pokolni nehéz) meg marha jó,mert miután megszáradt, de még nincs kiégetve, lehet korrigálni, mondjuk a túl vastag vonalakat kicsit vékonyítani:) marha jó technika, nagy hátránya hogy kell hozzá egy kemence:P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238047 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
És először hagytad megszáradni monjuk a ruha színét, és utána festetted rá vékony ecsettel a fekete ráncokat?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238025 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
Köszönöm a dícséretet:D bár a tanár is így gondolná...
Brisa: nagyon vékony(2/0-ás) ecsettel, meg apró szivaccsal. sokat dolghoztamvele, de az hajtott, hogy magamnak csinálom:D meg be kell vallanom, túl akartam tenni a többieken, akik erősen összecsapták a magukét...
az eredeti azért eléggé már.. ha találok róla képet, belinkelem azt is:9
még 1x köszi:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238020 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Dodie, ez egyszerűen fantasztikus! Lenyűgöző!

A finom vonalakat (pl. az arcon belül vagy a ruha ráncait) hogyan csináltad?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237970 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!
köszi a dcséreteket, örült neki, de jólesett, hogy tetszett :lol: , köszi!
Dodiee: sztem, ez gyönyörű lett, hihetetlen, hogy ez az első, mert sztem, nagyon szép! 8)
Olosta:A LEP-en még ki is néztem a táskádat magamnak, hogy de nagyon tetszik, egyáltalán nem ronda a hímzés, nagyon jól megcsináltad, és gratulálok a különdíjhoz is! :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237774 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
ERlkészültem életem első üvegfestő műtárgymásolatával.... Róth Miksa Artemiszét másoltam. Kicsit ferde lett, és nem egészen olyan mint az eredeti.. de.. azért véleményt kérek:)
kemper.uw.hu/kepek/artemis/art1.jpg normál fénynél
kemper.uw.hu/kepek/artemis/art2.jpg hátulról jövő lámpafénynél

u.i.: Inczy ruhája sztem nagyon rulz lett:) valahol biztos van kép is róla...
zöld;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237483 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta (Aelalin) írta: Uff!

Ha valaki kíváncsi a pályázatra beküldött alkotásomra, és nem látta a LEP-en, az a következő linken megtekintheti:

www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img...rom=20&m=153&mnu=153

[size=9:xuu170wk](A hímzése sajnos bűnronda lett, de azóta már vettem egy hímzőkeretet, így most már ilyen "laza" anyagokra is tudok szépen dolgozni.)[/size] :D

Olosta,ne mondj ilyet,hogy ronda lett a hímzés,nagyon szép szerintem,meg különben sem véletlenül lett különdíjas ugyebár, :wink: amihez gratulálok! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237349 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Uff!

Ha valaki kíváncsi a pályázatra beküldött alkotásomra, és nem látta a LEP-en, az a következő linken megtekintheti:

www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img...rom=20&m=153&mnu=153

[size=9:1eleh9jb](A hímzése sajnos bűnronda lett, de azóta már vettem egy hímzőkeretet, így most már ilyen "laza" anyagokra is tudok szépen dolgozni.)[/size] :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237071 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Inczy írta: Ugyebár jön a LEP, meg aztán a Farsang, és én már most kezdtem jelmezeken törpölni...
A LEPen pl olyan feladatot bíztak rám, amihez kell tünc jelmez, ma kezdtük el varrni, viszont gondolom ti is kedvelitek az ilyesmit, LEPre meg minél többen ötlözünk be, annál jobb, nemde? :wink: Danubiusos marathonon is volt vmi hasonló beöltözési mozgalom, ezt esetleg meg lehetne dumálni az érintetekkel.
Viszont utána itt van a Farsang, ahova tényleg jó, ha jelmezben megyünk...

Szóval gondoltam megpiszkálom ezt a régebbi mozgolódást, és szeretnék segítséget is kérni, öteleteket, stb... 8)
Mit szóltok? 8)

Amúgy iszoynat jó lesz a ruhám, majd mutizok képeket is, ha kész lesz!!! :wink:

Inczy,sajna nem voltam LEP-en :cry: (gyűlölöm a vizsgaidőszakot),kész lett a ruhád? Milyen lett? :D
Lyra,[size=9:2hdob7ob]így utólag[/size],gyönyörűek lettek a műveid,biztos nagyon örült neki anyukád! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236332 Írta: Laart
Laart válaszolt a következő témában: Iparművészet
Üdv!

Hümm... Nyáron nősülésre adom a fejem. Drága párom az Eowyn-es "white wool" ruhát nézte ki magának esküvői ruhának. (A kis telhetetlen. 8) ) Ha valakinek netalántán meglenne a hozzávaló szabásminta, éééés elküldené nekem a aerfalvy@freemail.hu -ra naon' megköszönnénk. (Könnyes szemek, meg két gombóc fagyi ajándokba...)

A leendő férj ;)

u.i.: Majd elfelejtettem. Kép nem kell róla (mer abból van rakásra). Kimondottan szabásminta kellene... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235575 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Iparművészet
niko, köszönöm, már készülnek a tüncfejdíszek. :)

ellenben egy törpsisakot kellene még alkotni....

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235402 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Szánom-bánom, de a vizsgaidőszak és a karácsonyi száguldás közepette nem fotóztam le az ajándékba fűzött dolgaimat :( Majd lerajzolom őket, de az ugye nem az igazi :(

Olosta: Isteni! Körbenézek Szegeden alapanyag-ügyben, jó? Boldog Fórum-szülinapot, így utólag is!

Csele írta: Niko! Egy-két leírásodat szeretném bevinni az Alkotókörnek, mert könyvekre nem tellik nekik, s csak a gyermekkönyvtárból kikölcsönzött köynveket tudják néha használni. Azok meg persze nem oylan jók, mint a te leírásaid!
Ha benne lennél, hogy az ottani keratívkodók felhasználják az öteletedet, akkor (természetesen a neved feltüntetésével) beviszem.


Vidd csak, Csele drága, még a szerzői jog sem illet meg, én is csak másolom :wink: Ha végképp meguntam a tanulást, majd leülök és normálisan legépelek mindent, jó? Karácsonyra fűztem még egy csomó más mintát is, ami szerintem szintén elég népszerű lehet...

Gilloth: egy gyöngyfűzőkönyvvel szolgálhatok, akár örökre is, mivel két példányban van meg, és nagy részét amúgy is tudom. [size=9:a0b12z4o](Egyébként ha minden igaz, megint lógsz nekem egy privivel :wink: )[/size]

Lyra: Gyönyörű! Ennek hatására nem akar valaki "Üvegfestés hülyéknek és pálcikaembernél megrekedteknek"-kurzust tartani nekem?

Laurelen, Brisa: A fejdísz pontosan mire kellene? Mármint melyik figurának és mi célból? Ha nem kifejezetten nagy és jól látható kell, módosíthatjuk a tábori tiarát, ha pedig jól látható kéne, akkor végig ellene gondolni, hogy mit érhetünk el a színekkel. (Találtam pár ötletes mintát a karácsonyi vásárban, azokat ki lehetne próbálni, ha megfelelnek a célnak.)

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235343 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!! 8)

Már megjelentem a Jelmezek topicban is, de Stara átirányított ide, mivel az megszünőben van... Szóval! 8)
Ugyebár jön a LEP, meg aztán a Farsang, és én már most kezdtem jelmezeken törpölni...
A LEPen pl olyan feladatot bíztak rám, amihez kell tünc jelmez, ma kezdtük el varrni, viszont gondolom ti is kedvelitek az ilyesmit, LEPre meg minél többen ötlözünk be, annál jobb, nemde? :wink: Danubiusos marathonon is volt vmi hasonló beöltözési mozgalom, ezt esetleg meg lehetne dumálni az érintetekkel.
Viszont utána itt van a Farsang, ahova tényleg jó, ha jelmezben megyünk...

Szóval gondoltam megpiszkálom ezt a régebbi mozgolódást, és szeretnék segítséget is kérni, öteleteket, stb... 8)
Mit szóltok? 8)

Amúgy iszoynat jó lesz a ruhám, majd mutizok képeket is, ha kész lesz!!! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234415 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Iparművészet
Lyra: huh 8O nagyon jó lett! nekem tetszik! ;)

mennyi ideig készült? :

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234365 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Lyra: WOW! Kiesett a szemem a nagy bámulásban! 8O Igen állat!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234352 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én is festettem az anyukámnak, jó nagy munka volt!
img.photobucket.com/albums/v66/_Lyra/mcsi002.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_Lyra/mcsi003.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_Lyra/mcsi006.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_Lyra/mcsi007.jpg

milyen lett? ma lett kész!
ja igen, és képzeljétek le róla légyszi a be0fQttesgumit, még nem száradt meg a ragasztása... :oops: :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234298 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Dodiee írta: Olosta: miért lyukas az üvegek közepe? mmnt ott miért nincs festés? Én is festettem most karácsonyra egy rakat mindet, a suliban rendes kiégetős festékkel, meg hobbyfestékkel itthon, kicsit már herótom van a festéstől:DDD


Azért lyukas, mert így tetszett. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.683 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére