Humor

Több
19 éve 2 hete #270152 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Humor
Tindomiel!
Ez nagyon jó! :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270129 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor
<b>Tindomiel:</b> Nagyon jók! :D Főleg Gandalf, Gimli, meg Gollam. :) (G betű rulz :lol: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270126 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Humor
Ezt most olvastam,hála egy elmebeteg thrillionos barátomnak (bocs,ha már volt,vagy ha nem olyan hűdejó; sajna én perpill kiestem a ritmusból...)

Bilbó:
Szociopata, beilleszkedési zavarokkal küzdő, frusztrált öregúr. Mániákus turista. Gyanúra ad okot, hogy nőt a környékén sem látni, ellenben erősen vonzódik unokaöccséhez.

Frodó:
Nagybátyja befolyása alatt álló, perspektívátlan életet folytató, nemi identitását kereső fiatalember. Vonzódik az idősebb férfiakhoz, de gyakran van együtt korabeli fiúkkal is.

Gandalf:
Idős természetgyógyász és mutatványos, alkalmi munkákból tartja fenn magát. Marihuánafüggő, a füves pipát le sem teszi. Az utóbbi időkben piromániás tüneteket mutat.

Gimli:
Agresszív, tömzsi rocker, elhanyagolt külsővel. Közveszélyes, környezetét vágófegyverekkel terrorizálja. Szívesen tölti az idejét pinceklubokban. Rasszista, az ork kisebbséggel szemben erőszakos cselekményekre is képes.

Legolas:
Sovány hippi, a nomád életmód híve. Családjával együtt vadkempingekben tölti idejét.

Aragorn:
Macsós küllemű arisztokrata, mára már beszállt az őrző-védő bizniszbe. Járatos a kéziharcban, jól beszél idegen nyelveket.

Boromir:
A gondori keresztapa idősebb fia, nagydarab, lassú felfogású verőember, Aragorn konkurense.

Pippin és Trufa:
Szellemileg visszamaradt fiatalemberek, a mezőgazdaságban végeznek betanított munkát. Mindkettőjük priuszos, sorozatos lopások miatt több év felfüggesztettet kaptak.

Samu:
Testes parasztfiú, ferde hajlamokkal, titokban Frodóba szerelmes. Környezete előtt ezt titkolja, emiatt komplexusai vannak.

Galadriel:
Anorexiás ex-modell.
Panziót üzemeltet, de vendégeit gyakran megzavarja hisztériás rohamaival. Öltözködése egyhangú, ruhái rendszerint túl nagyok számára.

Szauron:
Nyugdíjas bizsukészítő, betegesen vonzódik mindenhez, ami fekete. Paranoid, a szomszéd lakókat zaklatja, háziállataira nem tesz pórázt, a konyhában odaéget mindent, füstös tőle a környék, emiatt többször feljelentették már.

Szarumán:
Reálpolitikusi vénával megáldott parafenomén, de génsebészettel is foglalkozik. Háza alá nemrégiben mélygarázst, fafeldolgozót és fémforgácsolót épített, engedély nélkül.

Uruk-hai Lurtz:
Harmadik világbeli menekültekből klónozással előállított fiatalember. Rasta-hajat visel, fogazata elhanyagolt, nehézkesen kommunikál. Kedveli a fehér arcfestést, behajtóként dolgozik Szarumánnak.

Gollam:
Debil hajléktalan, komoly beszédhibákkal, krónikus fényérzékenységgel. A nyerskoszt megszállottja. Korábban egy halfeldolgozó alkalmazottja volt, gyilkossági ügybe keveredett, de bizonyítékok hiányában felmentették. Családja kitagadta, lecsúszott, a Segítő Ork Hajléktalanszállón kötött ki. Később nagy értékű lopott ékszerben utazott, de nem sikerült elpasszolnia. Mióta kirabolták, bosszút esküdött

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269569 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Ilúvatar Gyermeke írta: Nem tudom, volt-e ez már?
[size=9:e2tdond5](Magyarul: Ha ezt el tudod olvasni, akkor a törp leesett...) :lol: [/size]


Jaj. :lol: :lol: Ez fájt.

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269506 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom, volt-e ez már?
[size=9:1cw01lxd](Magyarul: Ha ezt el tudod olvasni, akkor a törp leesett...) :lol: [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267999 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Humor
Nincs meg valakinek a gyűrűvers franciául vagy latinul? (esetleg mindkét nyelven)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267914 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
FELHÍVÁS

Ezúttal hívjuk fel a tisztelt publikum figyelmét arra, hogy megváltozott a TolkienHU (bal oldali) menürendszere. A változás a Fan Fictiont (ami hamarosan a Kreatív Szekció nevet fogja megkapni) is érinti. Íme az új rendszer:

Kreatív szekció (a jelenlegi Fan fiction átnevezve) (Ez a főkategória!)


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267572 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Jó!!!

Egyéb: Alyr mester! Szauron-elvonásunk van! :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267569 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Humor
Ez lehetne majd Hobbit betétdala. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267259 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Humor

Ethuil írta:

Niphredil/Szméagol írta: Hallgassátok meg ezt a dalt :lol: Klikk ide


Nagyon jó :wink: :D


Tök jó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267181 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Humor

Ethuil írta:

Niphredil/Szméagol írta: Hallgassátok meg ezt a dalt :lol: Klikk ide


Nagyon jó :wink: :D


Jajj ez nagyon nagy. :D :lol:
Panniii: Gratula, és hajrá ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267178 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Humor
Echtelion: Köszönöm a segítséget. Ez még mindig a versenyhez kapcsolódik de most már kezd körvonalazódni a kamoányolás menete, és egy-két szöveget is sikerült kisütni.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267155 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Hallgassátok meg ezt a dalt :lol: Klikk ide


Nagyon jó :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267125 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Humor
Panniii: "Egy mese, amely mítosszá vált- egy regény, amely műfajt teremtett."

Szerintem ez jobb 8)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267117 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor
Egy mesének beállított eposz, amely műfajt teremtett.

Szerintem.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267112 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Humor
Szerintetek melyik hangzik jobban?:

Egy mese, amely mítosszá vált- egy regény, amely műfajt teremtett.

Egy mese, amely legendává vált- egy regény, amely műfajt teremtett

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267105 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Hallgassátok meg ezt a dalt :lol: Klikk ide

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267054 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Mit énekel Huan szíve lánykutyájának?
-Ébredj, Huanita.. (er.: Juanita)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266328 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Humor
Mandos diaries

1. feljegyzés

Drága kisnaplóm!

Nem is tudom, hogy hol kezdjem. De igen, azt hiszem.
Szóval, a Főnök, Én, meg a Kollégák a mai napot danolászással töltöttük. Mielőtt kiröhögnél, nem Én kezdtem, hanem a Főnök. Énekelt valamit (amihez hasonlót a múltkor egy BSB koncert alkalmával hallottam), aztán ránk förmedt, hogy kreáljunk ebből vmi harmonikusat.
Ekkor mindenki nekilátott a vmi harmonikus kreálásának. Már egész jól alakult a dolog, amikor Mindenki Szíve Csücske(=Melkor) el***szta az egészet.
Legszívesebben sósavba folytottam volna.
Kezdhettük előről az egészet.
MSZCS megint el *csillag*ozta a harmonikus dallamot. Most már nem kezdtünk újba, hál' Főnöknek.
MSZCStől már minden Kolléga kezdett bepöccenni.

Mindannyian hullák vagyunk, kivéve a Főnököt, meg MSZCSt.
A Főnök dumált nekünk vmit, de ebből senki sem értett semmit, MSZCSnek meg égett a pofája.
Képzeld el, kisnaplóm, vmi gömbszerű cucc lett a kornyikálásunkból. A neve Arda lett.
A debil ikertesóm azt hitte, hogy Arda egy csaj. Komolyan, annyi IQja lehet, mint egy rágcsálónak.
A Főnök csinált erufiakat (persze ő "Ilúvatar Gyremekeinek" hívja őket, de a Kollégákkal megbeszéltük, hogy ez nem jó név ezeknek a béna alsóbbrendűeknek), akik szépek lesznek, de egyáltalán nem olyan szépek, mint Mi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265681 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Silima írta:

Theala Vandron írta: Akinek van türelme visszakeresni, nézze meg a Boromir gyermekkorát, mert kerültek fel új képek! 8O


Nem kell visszakeresni, ide:
www.tolkien.com.pl/kasiopea/ang/ ... komiks.htm
:) :lol:


Köszi, és bocs hogy én nem tettem be! :oops:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265599 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: látom, Szauron drága ügyködik.. nekem speciel a testépítés tetszett a legjobban.

De sajnálom, hogy nem tudok táborba menni.. mit össze alkothatnánk!

De sebaj, a tanfolyam is nagyon jó, majd abból is írok egy paródiát, bár az önmagában is kész karikatúra néha.

Paniii: jó lesz az, csak csináld!

De most már én is hoztam végre valamit:
Galadriel titkos naplója, Másodkor, ötödik rész:

www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1786

Itt fény derül a Testvériség és Celebrimbor működésének eddig okosan eltitkolt részleteire.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265579 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Lagoril/Niéla írta: Szauron: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alyr kedves, ugye a táborban majd gondoskodunk Melkor kultuszának a történelmi idő előtti bevezetéséről? :lol:


Lévén, hogy Melkor lesz a főnökünk, aligha tehetünk mást... :D :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265570 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Szauron: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alyr kedves, ugye a táborban majd gondoskodunk Melkor kultuszának a történelmi idő előtti bevezetéséről? :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265421 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Humor

Theala Vandron írta: Akinek van türelme visszakeresni, nézze meg a Boromir gyermekkorát, mert kerültek fel új képek! 8O


Nem kell visszakeresni, ide:
www.tolkien.com.pl/kasiopea/ang/ ... komiks.htm
:) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265417 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Megnyugodtam. Egyelőre nem kell lemondanom Szauron naplójáról. JUHÉÉÉ!!! :lol: :lol: :lol:

Akinek van türelme visszakeresni, nézze meg a Boromir gyermekkorát, mert kerültek fel új képek! 8O

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265395 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Humor
Ez igazán remek! :heu: :itscool: :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265382 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Humor
Szauron visszatért!!! Éljeeen!! :bounce: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265339 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Szauron Titkos Naplója
Harmadkor

1. Itt keringek sötét árnyként a Ködhegység kies szakadékaiban és még kiesebb barlangjaiban. A Nazgulok Ura szerint azért kies, mert innen könnyű kies-ni. Más részről egy sötét árny sosem üti meg magát. Harmadrészről viszont a naplót is tollba kell mondanom, és ez nem jó. Az orkok jó része nem áll a kalligráfia magas fokán, a maradék pedig a könyvről* rögtön a tündékre asszociál és el akarja égetni. Még szerencse, hogy tűzálló.

2. A Gyűrű Isidurhoz került, csak azért nem hordja folyton, mert akkor nem látszik, és Gondorban (meg Arnorban) csak azt tekintik legális uralkodónak aki képes harcolni, megvan az összes főbb testrésze, és királyi vérből származik. Aki nem látszik, az viszont nem tudja igazolni, hogy mindene a helyén van. Így Isildur a nyakában hordja a Gyűrűt egy láncon amit sosem vesz le. (először acéllánccal próbálkozott, de az első záporban rozsdás lett és összepiszkolta a királyi címert a ruháján)
Így hirtelen belegondolva nem is lennék alkalmas gondori uralkodónak. Főleg ami a kellő számú testrészt illeti.

3. Isildur északra indul, és elég közel fog jönni jelen búvóhelyemhez. Ha rajtam múlik tovább nem is fog jutni. Szóltam Khamulnak, aki most ügyeletes, hogy szedjen össze pár orkot. Időközben jelentették, hogy Galadriel visszaszerezte a gyűrűjét a mocsárból. Nem piszkolta össze magát, Celebornt küldte le érte. Amikor az végre felbukkant a sárból, a testőrsége fele elájult a traumától. Van még rajtuk csiszolnivaló.

4. Minden készenáll, ha úgy megy ahogy terveztem, Isildur Nősziromföldnél nem jut tovább. A Gyűrű meg aztán főleg. Egyébként már határozottan kezdek sűrűsödni, mint a lekvár a cukortól.

5. Félsiker. Isildur lelövetett jól, az emberei szétszaladtak ország szerin-tova, Nősziromföldén így esett a híres nagy csata. Az orkok jól rátörtek a mit sem sejtő gondoriakra, és hosszas csatában győzelmet arattak. (Ha jól számolom, most először mióta a númenoriak kikötöttek Középföldén) A csata sok tanulsággal szolgált, azt hiszem elkezdem a leendő haderőm reformját tervezni. Lesz itt nemulass.
Viszont a Gyűrű sajnos nincs meg. Isildur az ujjára húzta, beugrott a Folyóba. Ekkor a Gyűrű, aki tudta, hogy itt várom a közelben, meglépett tőle, de sajnos a folyó fenekére süllyedt, és hiába küldtem utána az ork búváregységet, csak pár beszélő aranyhalat találtak akik mindenáron kívánságokat akartak teljesíteni. Igazán finom halászlé lett belőlük. (Direkt erre az alkalomra materializáltam egy szájat)

6. A Gyűrű elveszett, én meg lassan-lassan testépítek. Időközben persze néha belebújok egy ember vagy tünde testébe és a környéket járom. Tőlem délre a törpök nagy városa van, ők leginkább Arnoir embereivel kereskednek. Arnor korántsem olyan erős, mint látszik. Azt hiszem ezt fogom szétveretni először.
Meg itt van még Völgyzugoly, a tündék egyik maradvány települése, ugyanis a Ködhegységtől nyugatra élő tündék vagy Círdanhoz költöztek, vagy elhajóztak nyugatra táncikálni a valákhoz. Egy kevesen pedig csatlakoztak Elrondhoz, a könyvtároshoz Völgyzugolyban.

7. Találkoztam a Főnökkel! Korok óta először! A dolog úgy esett, hogy éppen a Nagy Zölderdőt jártam tünde testben, a szirtet figyelve, ahol majd a tornyom fog állni, és hirtelen szembejött egy tünde. Már az elején gyanús volt, mert a tündék nem járnak feketében és nem villan pirosan a szemük ha megbotlanak egy gyökérben.
-Testápolót keresek. &#8211; mondtam
-Gyümölcsös illattal? &#8211; kérdezte és felcsillant a szeme.
-Ribizli illattal.
-Talán Feketeribizli illattal?
-Igen&#8230;
Ez volt a jelszó. Ezek után hosszasan beszélgettünk mindazokról a dolgokról, amik azóta történtek, hogy a helyettes királyt,** akit állított maga helyett kizárták a világ köreiből.

8. Hahh! A törpök nagyon meg fogják járni! Ma hallottam két bányászt beszélgetni, akik egy összedőlt állványzat mellett álltak. Az egyik megszólalt: &#8222;Hát ez szétesett, mint Szauron a Végzet Hegyén&#8230;&#8221; mire a másik &#8222;Szerinted ha adunk neki egy gyűrűt, összenő?&#8221; &#8222;Ugyan,&#8221; jött a válasz az éleselméjű szakállas kis izétől &#8222;nem nő ez. De még csak nem is férfi. Mondom, hogy olyan, mint Szauron&#8221; Ennek hallatán már tomboltam dühömben, kár hogy ezt ők csak holmi szellőnek érezték. De eljön még az én időm!
És pont ők beszélnek arról, hogy ki a férfi, amikor náluk a nők is szakállasok&#8230;
Adok én nekik&#8230;

9. Megbeszéltem a balroggal, hogy legyen kegyetlen a törpökkel, amikor végre elérnek hozzá (már hamarosan). Azt mondta, nem fog a nehezére esni, mert már alig tud aludni a folytonos kopácsolástól.


*= Az orkok sosem használnak könyveket, csakis tekercseket mert az használható fegyverként is

**= Később az asszír királyok is használják ezt az ötletet, ha a jósok olyan negatív előjelről adnak hírt amire csak a király halála lehet a válasz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265197 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Paniii: Jól indul! :D

Egyetértek Niélával! Fyra, hol van Maeglin? 8O

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265043 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor

Lagoril/Niéla írta: Ery kedves, olyan régen olvastunk Nazgúlos-légierőset... *bocinnézősikon*


Sajnos a tábor és az elnökség csöppet lefoglal.
Ami éppen készül (jelenleg 18%-os állapotban) az Namarie: Tündék a nyakamon című művének kommentárja, hiszen elvileg én is részese voltam a dologak ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.467 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére