Humor

Több
19 éve 6 hónapja #245049 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És ti is játszottátok?

Ki volt Feanor?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245044 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
idáig... csak úgy mondtam: "Meghalok a röhögéstől."

De most már tudom mijen az....

... ha valaki tényleg ijen állapotba kerül.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #245037 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Nazgulok éppen nincsenek, de a Farsangon elhangzott Nerwenke mos című produkciót közzéteszem.

írták: Namarie és Ery
helyszín: Valinor még az Első kor előtt

Nerwenke mos

Melkor: Nocsak, mi csillog itt ilyen szépen? Ja... gondolhattam volna... Szép jó reggelt Nerwenke! Mi jóban szorgoskodol? Csak nem a vizestál trükköt csinálod nagyban?
Nerwen: Neked is szép jó reggelt, Vala!! Mosok.
Melkor: De ezek nem is a ti cuccaitok. F betű van rájuk hímezve.
Nerwen: Feanor lepedői... meg egyéb ágyneműk.
Melkor: Mondd, te teljesen megőrültél? Miért mosod Feanor lepedőit?
Nerwen: Az úgy volt, hogy vagy két napja Feanor rettenetes fáradtan és nyúzottan arról panaszkodott, hogy küszöbön áll náluk a nagymosás, de a fiai szanaszét vanank, és különben is utálják ezt a munkát, inkább adnak valakinek valami ékszert csak, hogy megcsinálja. Mondtam neki, hogy ne bolondozzon, mire való a rokon, ékszer nélkül is megcsinálom.... a bolond jószívemmel. Most moshatok nyolcuk után.
Melkor: De miért nem Nerdanel? Ez nem az ő dolga lenne?
Nerwen: Ugyan, ő örül, ha nem látja igen tisztelt exférjét.
Melkor: ???
Nerwen: Tudod, ők még akor elváltak vagy mit csináltak, amikor nagyapa feleségül vette Indist.
Melkor: Ja, tényleg... ezt mindig elfelejtem, olyan kusza a családfátok, hogy csak na.
Nerwen: És Feanor nemámhogy háztartási órákat venne Indistől... csak akkor engedi, hogy segítsen, ha már ég a ház.
Melkor: Akkor meg is érdemli a sorsát.
Nerwen: Meg tudod, az se semmi, hogy Aredhel segítene neki, de nem hagyja. Nem is csoda. A múltkor is szénné égette a kedvenc ingét. Mert mint a drága unokahugom mondja, őt úgy, de úgy elvarázsolja Feanor...
Melkor: Hiába no, a vérfertőzés a családban marad.
Nerwen: A micsoda?
Melkor: Semmi, semmi.
Nerwen: Vala! Nem segítenél, ha megkérlek?
Melkor: Méghogy én? Na jó legyen. Megszárítom a lepedőket.
Nerwen: De óvatosan! El ne égesd!
Melkor: Jó! Vigyázok (fúj) Így jó lesz?
Nerwen: Jó. Hoppá! Jön Feanor. Bújj el kérlek.
Melkor: Éééén? Feanor elől? Azt már nem. Inkább feketeribizli bokorrá változok. Legalább tudok rád vigyázni.

Feanor: Üdv, Nerwenke! Látom, egész jól haladsz... Segítsek? Hozzam a fújtatót? Jó tüzes, pillanatok alatt megszárítja a lepedőket.
Nerwen: Köszönöm, inkább ne. Már megint fáj a kezed, mi? Nemcsoda, szanaszét van száradva.
Feanor: Igen, de honnan tudod, ha rá se néztél?
Nerwen: Elég a szemedbe néznem.
Feanor: Már megint kezded?
Nerwen: Folytatom. Ha befejeztem a mosást, kapsz egy tégely kenőcsöt, és ahelyett, hogy a szemedet a hajamon legelteted. Törődj inkább a saját kezeddel.
Feanor: De amikor OLYAN szép a hajad...gyere csak egy kicsit közelebb. Naaa.. légy szíves... légy jó a rokonoddal..
Nerwen: Még egy lépés, és rádöntöm a mosóvizet. Az majd lehűt. Úgy látom, megint túl vagy fűtve.
Feanor: Borzasztó vagy. Te, nézd! Ribizli! kérsz?
Melkor: Au!
Feanor: Szóltál valamit?
Nerwen: Én semmit, de légyszíves, ne bántsd azt a bokrot!
Feanor: Ugyan, ez csak egy bokor.. leveszek neked egy nagyobb fürtöt.
Melkor: Auch!
Feanor: Te szent Iluvatar ez beszél!!!mit csináltál vele?
Nerwen: Én? Semmit? Mondtam, hogy semmit!
Feanor: Ha tudnád, hogy utállak ilyenkor... A bokrok beszélnek körülötted, a ruha szinte magától tisztul a kezed alatt. Folyton a valákon lógsz, de hogy egy hajszálat is adj, azt már nem... Mindenesetre köszönöm, hogy kimosod az ágyneműmet. S most, hogy nem figyel itt ránk senki talán...
Melkor: Khöm...
Nerwen: Feanor, nem hagytad őrizetlenül a műhelyedet?
Feanor: Hogy mi? Jaj, rohanok, még valaki lenyúlja a Szilmarilokat!

Melkor: Még hogy csak egy bokor...
Nerwen: Jól van, nem tudhatta.
Melkor: Na jó, a te kedvedért most az egyszer megbocsájtok neki.
Nerwen: Nagyon fáj, ahol belédtépett?
Melkor: Ugyan már, bolhacsípés... meg se érzem.
Nerwen: Biztos? Nem vérzik?
Melkor: Dehogy, ne aggódj már annyira.
Nerwen: Te, ma láttam Mandost, Megint nem akar magához ereszteni. Nem értem... Míriel is visszajöhetne, ha akarna. Akkor én miért nem mehetk le, szétnézni??
Melkor: Nincs ott semmi látnivaló. Csak egy parázstartó és semmi. Mehetsz amerre akarsz, de mindig a parázstartóhoz lyukadsz ki.
Nerwen: De hát hogyan?
Melkor: Úgy van megszerkesztve a csarnok. Ha a hátad mögött van a parázstartó, és elindulsz egyenesen, egy idő múlva eltűnik mögötted a fény, hogy előtted jelenjen meg.
Nerwen: Hű de izgalmas! Mikor Nézhetem meg?
Melkor: Ha rajtam múlik akkor soha! Finrodnak is ugyanez a véleménye. Ez azon kevés alkalmak egyike, mikor egész Valinor egyetért valamiben, nevezetesen abban, hogy Nerwenkének semmi keresnivalója nincs Mandosnál. Bár Mandos igazán örülne néhány kuncsaftnak. Szegény vakegér nagyon unatkozhat... Talán segítenem kéne neki...
Nerwen: Éppen ezért szeretném meglátogatni
Melkor: Nem! Ha megtudom, hogy csak a közelébe mész, akkor a hajadnál fogva rángatlak viszza, és úgy kiporollak mint annak a rendje!
Nerwen: Megint jön Feanor… Ez nem igaz... csodálom, hogy még nem őrült meg.
Melkor: Kicsoda?
Nerwen: Feanor. Gondold el, micsoda kínszenvedés lehet neki, hogy ott kell hagynia a műhelyét, de ha nem teszi, nem bámulhatja hajamat.
Melkor: Adjál már neki egy szálat, a jó ég áldjon meg, csak hadd legyen végre itt nyugalom.
Nerwen: De ha nem képes megmondani mit akar vele csinálni? Nem tudom, hogy most csak a hajamat akarja, vagy ráadásként még új feleséget is a személyemben.
Melkor: De most nem bújok el.
Nerwen: De ne bántsd őt, jó?
Melkor: Mondd, megszeretted, hogy így véded?
Nerwen: Én mindig is szerettem, mindenkit
Melkor: Na jó, tudtam, hogy egyszer ez lesz belőle... Akik ennnyit veszekednek, és hány gyereket akarsz?
Nerwen: Kettőt, de nem tőle.
Melkor: Az se rossz. feleségül mész hozzá, és estleg Maedhrostól lesznek gyerekek? Vagy Maglortól? Esetleg az ikrektől? Hármasban? Hm?
Nerwen: Na de vala, igazán már. Én nem Feanorhoz akarok menni!!!
Melkor: Hát?
Nerwen: Egy telerhez. Ők a legaranyosabbak. De mert Feanor közölte, hogy ő megöli azt a telert, aki az útjába áll, így ha kell, hát elmegyek Középföldére.
Feanor ekkor ér oda:
Feanor: Méghogy egy telerhez! Mit meséltem én neked a nolda méltóságról?
Nerwen: Miféle méltóságról?
Feanor: Jól van, Nerwen, okos vagy, látom. (gúnyosan)
Nerwen: Mi lenne ha befognád a szádat?
Feanor: Jut eszembe, hol a ribizli? Többet kéne enned, sok benne a D vitamin, és az jó a hajnak.
Nerwen: A D vitamin a csontoknak jó, a hajnak B vitamin kell, a ribizliben meg C-vitamin van, ami az immunrendszert erősíti. És itt van a kenőcs, és ne a hajamon legeltesd a szemed, hanem a kezed kend be inkább. De előbb moss kezet, még a végén vérfertőzést kapsz!
Feanor: De jól elmondta neked Yavanna... (meghökkenve, mint aki akkor jön rá mit is hallott) Mit kapok én?, Nerwenke, amire te gondolsz, az vérmérgezés. Mielőtt megkérdezed, mi a másik, menj haza. Majd apád elmagyarázza.
Nerwen: Miért nem te?
Feanor: Még csak az kell, hogy azzal legyen teli Valinor, hogy én tanítalak ilyesmire. De honna szedted ezt a szót?
Melkor: Khm!
Feanor: Á, Melkor, te is itt vagy? Fogadok, te tanítottad erre! Különbenis mit keresel te itt?
Melkor: Mit gondolsz ki szárítja a lepedőidet?
Feanor: Akkor már tudom miért vannak rémálmaim...
Melkor: Például olyanok, hogy nem tudsz bánni a nőkkel? El kell, hogy keserítselek Durcifiú! Ez a valóság!
Feanor: Mondja ezt az aki három koron keresztül ült...
Melkor: Fogsz te még ennyit unatkozni Mandosnál...
Feanor: Mit motyogsz?
Melkor: Mondom: Fogadjunk, hogy már megint nem bírsz a fiaiddal!
Nerwen: Fiúk...
Feanor: Mi a baj a fiaimmal?
Melkor: Semmi csak a drágalátos családod miatt szed nyugtatót fél Valinor!
Feanor: Aminek persze kifejezetten örülsz mi!
Melkor: Persze, hisz fogy a raktárkészletem. Jól megy az üzlet. Yavi gyógyteái semmit sem érnek!
Nerwen: No de fiúk. Béküljetek ki...
Feanor: Ezzel? Nem bízok benne. A múltkoris adott egy kuglóf receptet, de bárhogy csinálom mindig lekváros bukta lesz belőle.
Melkor: Ez bizony bebuktad...
Nerwen: De fiúk! Béküljetek ki a kedvemért! . Ha másért nem, hát azért, hogy egész álló nap a hajamat bámultátok!
Feanor: Na jó! Kezet rá!
Melkor: Kezet rá!
Nerwen: Így ni! Most beszélgessetek addig míg felteregetek.

Melkor: Figyelj rám Feanor, nem így kell Nerwenkétől hajat szerezni!
Feanor: Hanem hogyan?
Melkor: Ajánld fel neki, hogy átviszed Középföldére, ahol lesz neki egy hatalmas kertje, tükre, és senki nem szól bele a dolgaiba, még Te se. Ezt mondogasd neki jó sokáig, készülj az útra, és figyeld meg, úgy fog utánad menni mint a kiscsirke a kotlós után. Aztán már annyi hajat kérhetsz tőle, amennyit csak akarsz.
Feanor: Ahá. köszi a tanácsot. Még egy szép verset is írtam neki. (Nerwenke felé)
"Nerwen, hajad, bronz ajakad"
Nerwen: Állj!!!
Feanor: Na, mi a baj?
Nerwen: Ezt nem is te írtad!
Feanor: Hát akkor ki? Nézd, meg kinek az írása ez! Talán Rúmilé????
Nerwen: Az írás a tied, de ugyanezzel a verssel jött be hozzám tegnap a fivérem, hogy szerintem jó lesz -e Amarienak?
Feanor: Jól van na, oylan nagy baj, hogy kölcsönkértem tőle?
Nerwen: Igen, illetve nem, azaz nem tudom. Tudod, mit, inkább ne udvarolj itt nekem, hanem ..
Feanor: Jól van, jól van...megyek már. De ha EZT (Melkort) még egyszer meglátom a műhely közelében, agyonvágom. Téged persze BÁRMIKOR szívesen látlak.
Nerwen: Feanor, kihűl a kohó...

Nerwen: Nem tudom hova tenni ezt a Feanort... a fiait se néha, de őt...
Melkor: Hát én Maedhrost éppenséggel tudnám hova tenni.
Nerwen: Hova?
Melkor: Ööööö.. majd meglátod. Jó nagy meglepetés lesz. Különösen neki, ha vendégül látom.
Nerwen: Engem is olyan aranyosan meg szoktál lepni, ha meghívsz!
Melkor: Mondd, nem mondták, hogy rosszat tesz, ha velem barátkozol?
Nerwen: Ugyan már! Mióta rossz, ha egy tünde egy valával barátkozik? Bár annyit mondtak, mintha egy kicsit sötétebb, borongósabb lenne mostanában a tekintetem...
Melkor: Na, látom, az ágyneműk már meg is száradtak. Örülök, hogy ilyen jól elbeszélgettünk.
Nerwen: Én is annak, hogy itt voltál. Könnyebben telt az idő, és köszönöm, hogy figyeltél míg Feanorral társalogtam.
Melkor: Nincs mit. Mikor mosol legközelebb?
Nerwen: Hát a héten biztosan. Ezúttal a mi cuccainkat. Neked is mossak? Szivesen megteszem!
Melkor: Nem kell köszi, boldogulok magam is, a feketét amúgyis külön kell mosni a többitől. De ha nem zavarok akkor majd lejövök hozzád.
Nerwen: Szívesen várlak. Iluvatar legyen veled!
Melkor: Beléd is... izé... veled is. (El)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245015 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Csatlakozom... Ery: még nazgúlokat...

Már 1x kérdeztem, hogy publikálhatok-e egy felvételt, ami valsz. szintén a MOHA-ból való, vagy adjam át a Főrégésznek, mint talált tárgyat?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244992 Írta: Smeagolam
Smeagolam válaszolt a következő témában: Humor
régen nem voltam már...

beteg vagyok... de végre találtam gyógyszert... fanfic-be a humor rész... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Alyr: A Kaland egyre jobb... az "én vagyok Pikachu"-nál már majdnem meghaltam a röhögéstől... :up: :D :D

Ery: A nazgúljaid nagyooon cukiik... :D :D :D :D :D :D azokon is halálra röhögtem már magam... :D :D :D

Idhren/Ryelnya: a gimli naplója, meg a gollam naplója meg szauron naplója... hát az is nagyon jóóó lett...


most már nem is vagyok beteg.... :D :D :D :D :D :D :D :hello: :up:

A hülyeségnek nincs határa, de életcélom azt átlépni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244958 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Frasangon elhangzott a Falusi randevú Fingolfin_Melkor párviadalára írt verziója. Ez ihletett meg, hogy megírjam a Feanor- Galadriel változatot.

Imé:

Van itt valaki? Ki kopog?
Na mit gondolsz?- mondta Feanor.
Takarodj, senki se hívott!!
Csak szép hajad.-mondta Feanor.
Hajamért indultál? Mit csinálsz?
Megsúgom- mondta Feanor.
Valami rosszban sántikálsz.
Á, dehogy- mondta Feanor.

Ha kinyílna ez a zár
Nyílni fog-mondta Feanor.
Nem lenne ily hideg itt bent.
Hát nem is- mondta Feanor.
Ha bent volnál a tükrömnél itt
Csak volnék már- mondta Feanor.
A hajammal cicáznál hajnalig.
Úgy bizony- mondta Feanor.

Ha itt maradnál ma éjszaka
Hát megengeded?-mondta Feanor.
Vigyázz, hogy ép hajjal juss haza!
Vigyázok - mondta Feanor.
S bárhogy is fésülködj idebenn
Azt is lehet?-mondta Feanor.
Az idők végéig titok legyen
Az lesz- mondta Feanor.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244658 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Mielőtt még valaki megkérdezné, hogy mért nem "fordítom" le a Walesi bárdokat hunglishre, itt vannak az eddig kész versek:

ejhaboru.uw.hu/johngold.html

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244571 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Alry Arkhon:Rendben. Megpróbálhatom.

Yiqqe Linyaqussu:Akkor a harmadik tekercset megpróbálom mellőzni.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244564 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Lutzr hadnagy: Azt hiszem kezdem megfejteni, mi is lehetett a tényleges koncepció az írásmű készítésekor. Érthető, logikus.
Csak éppen a leírt változattól hatalmas szakadék választja el.
Gyakorolj sokat fogalmazni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244556 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon szépen köszönöm a nyílt véleményt.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244503 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humor
Üdvözletem!

Lutrz: legalább ne magyarázkodnál, ha már pocsék művet publikálsz. Úgy tűnik, nem értesz másból, ezért nem kifogásokat hozok, hanem nyilvánosan és egyértelműen közlöm: hülyeség, amit írtál, és semmi nincs benne, ami akár a humor aprócska morzsáját is tartalmazná. Hálásak lennénk, ha továbbiakban megkímélnél minket a hasonló színvonalú irományok közlésétől. Köszönjük.
Moderátorok, topicgazdák és egyéb lények: igen, furkó vagyok, de egy bizonyos fórumozó állatfajta csak az ilyesmiből ért. Vagy még ebből se, ha nincs szerencsénk. Bocsánat a nagyérdeműtől.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244481 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Szinte sejtem a következő kifogást: Szmiagol és Gollam ugyan az a személy.

Hát ezen fennakadnék. Ennyi fantáziám még van.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244480 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Szmiagol ÁLLÍTÓLAGOS önéletrajza, amibe gollam mindíg belefirkál.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244397 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Helyesz, helyesz! Várjuk! Szméagol szereti John Goldot!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244388 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Niéla Alondriel írta: Lesz majd Hánting of tengeri meg Red Rébék is? Meg V. László... Meg Szondi... mi is van még?


Van otthon egy Arany János balladái c kötetem, van még benne.

Lutzr hadnagy: Csakhogy amit írtál az semmiben nem hasonlít egy önéletrajzra, főleg, hogy ha önéletrajz akkor ő írta, tehát nem tesz mellékes megjegyzéseket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244369 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
a/ mi az írásod értelme?
Nincs neki.
b/ min kell nevetni?
Nem kell feltétlen
c/ mi köze az általad leírtaknak a címhez (Gollam önéletrajza) ?
Szmiagol. És kifelejtettem amit az előzőbe beleírtam: Szmiagol//állítólagos// önéletrajza.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244341 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Lesz majd Hánting of tengeri meg Red Rébék is? Meg V. László... Meg Szondi... mi is van még?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244334 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Óh Alyr, örökké boldoggá tettél!!!
Egyébként is a Híd-avatás a kedvenc balladám, de így még pipecebb! :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244329 Írta: Lemilien
Lemilien válaszolt a következő témában: Humor
nézd a jó oldalát Alyr! legalább én nem írok... :twisted:
ja, előző életedben kétanyanyelvű költő voltál? nagyon pöpec versikék!!!! :D
Niéla: profizmus 8)

"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244313 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
:quasi: :cyclops: :triste:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #244286 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Nem szívesen mondom, de Lutzr hadnagy: ezt te komolyan humornak szántad?

Mert ha igen, akkor lécci magyarázd meg, hogy

a/ mi az írásod értelme?

b/ min kell nevetni?

c/ mi köze az általad leírtaknak a címhez (Gollam önéletrajza) ?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244282 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
:hein: :dead:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244281 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Az ilyen //jelbe tett// megszólalások még mindig Gollam megjegyzései.


Szmiagol önéletrajza

Egy elbűvölő állat/Gilderoy Lockhart Után szabadon

2. tekercs:

1. Megteszünk mindent, amit gazda kér. //felületesen//
2. Samu nem kell nyugtalankodni. Samu bácsit mindenki szereti Samu bácsit senki nem bántja. //pedig kedve lenne hozzá//
3. mocsár.
4. mocsár
5. büdös mocsár, fények, Frodó
6. Ázott frodó
7. Gazda!!!!! Hol vagy megmentem.
8. afene nemtudok úszni. Régen tudtam de, most már nem tudok.//Azt a kalimpálást úszásnak nevezed?//
9. Pá-pá kicsi gollam //még visszatérek//
10. Nyuszi, dagadt hobbit, kolompér, Fúúúúúúúúúj. Még csak a nyuszi... na jó.
11. Na én elhúúúzok.
12. -
13. -
14. A kő és tó oly hűs és jó akár a péééééééééééénz!!!
15. Csúnya rossz halacska. Csúnya csúnya csúnya. De finom.
16. Szervusz gollam. //drágasáááááááááááááááááááááág//
17. He. Ingyen fuvar. //átok átok és még egyszer átok Faramir. Szövegváltás?//
18. koszos város.
19. ááááá. Mi ez? //tócsába néztél?//
20. Nazgúlok! Lerombolják koszos várost! //átok át...// Maradj már. Nézd a jó oldalát. Még akkor is, ha nincs neki.
21. igen//nem//igen//nem//...
22. kövessetek hobbitkák
23. Samuról regét! Hét legjobb vicce. Legfeljebb rémtörténetet.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244147 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Alyr... kegyelem... *fetreng* Ez NAGYON!!!!

Jajjjajjjajjjajjaaajjj... :mrgreen: :cooljump: :bounce: :up: :dance: :lol: :hello: :biggrin2: :evil2: :P

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244138 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: 8O :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244111 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Bridge-avatás
by John Gold

Say the fiú: "Two or nothing!"
És the card perdű, the card gone
Indobta... late backvenni:
This az utolsó tétemény:
"A young élet-hope."

A kártya don't "paint" a fiúnak
Bloodgyöngy izzad out homlokán
Tét ellostott! ... he striderútnak*
- Most már without hope, private
Indul a late nighten.

Előtte the folyam, the new bridge,
Még rajta zászlók are lenging,
Today szentelé up the komoly hit,
S happy zenével ringmenet:
Won "Virgin-Szent-Margit" namet.

Halad middleig, hova záros
Kapcsát ereszték it's master
Midnight is the négy parti city
Towerjában sorra elveri
Down, csillagok hundred-thousandjei

S when the óra, csengve, bongva,
Who véknyan hit, who vastagon,
A he see into the visszás csillagok
Kél one-one shadow on the hab
Ősz, child, guy, on your hair.**

First csak the head nő ki to áll
S körülforging kíváncsian
Majd the all of termet kiválik,
And ujjonging are mindannyian
"New bridge! Avatni all! With happiness!"

"Come on! .... who kezdje? The dove-pár!"
Ifjú and girl in white
Ölelkezing, and on the bridge are they
"Egymásé, after the death!"
And buking, like egykor in real.

Taps waiting for him. -" Now the sor is
on the milliós: bátran, my öreg!"
"Ha megszökött all of adósom:
Így szökni tiszteser to me!"
S elsímul the mirror of the water lenn.

Without hívás are coming aztán
The harmadik, the negyedik,
"I, the quaterno elszalaszted!"
"I, the becsűletet, - pedig
viseltem four year-tizedig."

"S circle-t circle-re hány the brown hullám,
Amint downtűnnek here vagy ott.
Coming a boy: "Én now tanúlám
The first; my money elfogyed,
They don't adtek: jumping hát nagyot!"

Egy agg with tiszt, white szakállal,
Lassan onto the bridge vánszoring
"Hordozta this, míg bírta vállal,
The létet, mégis, nyomoring!
Fogadd in, opened örvény-torok!

Unalmas face, halfig kifestve
Egy úri women lomhán outkel
"Ah, kínos life: morning, evening
Öltözni, and vetkezni must!"
That the hulláms are elnyeling too.

With big zaj egy dúlt man's váz
Csörtet up and say vigyorgva:
"My the hadvezéri pálca,
what megvered Napoleont!"
The többi sugdosing: "the fool!"

Szurtos boy, on that's neck
Hátul laughva there terem
S ketten are flying in the Duna
"Lábszijjra waited for my master:
No, waiting, if I megkérleling!"

" I am dús" kiált another
"S to enjoy többé not tudom!"
"I was hű the handfogásig
S elveszedte*** Alfred my sistert!"
Eltűnnek all, the járt wayen.

I így fogadtam in the párbaj
Go hát elül, dark golyó!"
"Én my eyecoinomat**** félrehagytam
And íme, that lőn revengelő:
Now, my vőlegény is teh river."

Igy, and már not egyenkint, - in sereg
Cikázva, silent jumping
Like flyka***** hal in the seas
Like csoportos birds
Up-upröppenve flyolnak.

Giant eyekbe hull this zápor
Down dancing giant buborék
Half-circleben the önkiller tábor
Zúging up and down, like the malomkerék
The Duna winzi, and gaven még.

See the boy... don't látja többé.
His mind is bódult, his eye is vak
But, like sűrűbbé, sűrűbbé
Grow the dangerous forgatag
Megfeeli sodrát, that ragad.

And there is no ellenállás theis stormnak
To szétbroken this magic ring
There is no powerja földi armnak
Mire the clock egyet hit:
Üres the bridge, - silent everywhere.


*= Tolkien hatása a költőre.
**= hajadon.
***= értsd: elvette
****= értsd: szem-érem
*****= értsd: röpke


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243920 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Niéla: GYU+Don Juan keveredés nagyon rulez! :lol: Éljen a kultúra!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243903 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
OFF Végre csináltam saját oldalt, ahová felraktam néhány eddigi marhulásomat, majd bővítem... véleményezzétek!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243889 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: A vers persze hogy cool, Arany János írta Családi kör címen, de azért remélem, az általam készített átirat is tetszik.


Ja, azt tudom, már csak felismerem a Családi Kört, amikor anno annyit szenvedtem vele. De akkor is jó! Tetszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243885 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Akkor: ebédjelenet kicsit másképp (kissé fárasztó)

Szín: Trónterem. Asztal. Kamarazenekar rizsporos parókában. Denethor és Pippin 18. századi ruhában. (ööö... vizuális típusú olvasó előnyben)

D: Éhen halok! Mikor lesz már kaja?
P: Szóljak a szakácsnak, uram?
D: Az jó lenne... (boroskupát ragad, s énekelni kezd) Szórakozni akarok!
P: Jézusm... Eru! (kirohan)
A szolgák behordják az ebédet.
D: Nyami... paradicsom...
P (magában) Ma még nem is reggeliztem... nyiff!
D (zabál) Effinom... zenét...
Zenekar elkezd játszani...
P: Birodalmi induló, rulez!!! (félre) Hogy lehet így enni? Nem volt ennek gyerekszobája? Ez hobbitkínzás!
D: Nyammm nyammm... (gy. k: csámcsog)
P: Talán megpróbálhatnék csórni valamit?
Zenekar számot vált.
P: Keresztapa, Keresztapa!!! (ugrál)
D: Muszáj... böff... mindent bekonferálnod? Tölts bort!
P: Igenis, gazdám...
D: És szólj a szakácsnak, hogy küldje a fagyikelyhet...
P: Paradicsomra fagyit? Bruáfh...
A zenekar belekezd a "Non piu andrai"-ba a Figaro házasságából...
P: Ezt ismerem...
D: FAGYI! Khirály...
P (félre) Nagyon be lehet rúgva, ha már ilyeneket mond... mindegy, én ezt a csirkecombot most ELLOPOM... (titokban tömi a fejét)
D: Pippin!
P (tele szájjal) Ghhh... igen, uram?
D: Beszélj érthetően!
P: Nemtok, uram... *glugg* Meg vagyok fázva...
D: Akkor fütyülj...
P: Nem megy... izé...
D (elkapja a grabancát) Te lopod a kajámat?
P: Öööö izé... túl jó a szakácsa, uram, én is ki akartam prób... neee, a fülemet neee!!!
Finduilas teljesen váratlanul és logikátlanul beront.
F: Ez az utolsó lehetőséged, szerelmem! Térj meg!
D: Te nem haltál meg?
F: Az most részletkérdés... javulj meg!
D: Miért, mi rosszat tettem?
F: Á, semmit, mindösze a halálba küldted a fiunkat...
D: Milyen fiunkat?
F (letérdel) Ennyire nem lehetsz SÖTÉT!
D: Ne térdelj már, úrnőm... inkább gyere, csatlakozz hozzám... kérsz fagyit?
F: Na jó! Én szóltam! (kirohanna, de az ajtóban beleütközik valamibe, amitől felsikít és máshol távozik.
D: Pippin, nézd már meg, mi az...
P (kiszalad, felvisít, beszalad) Jajj, uram! Végünk!
D: Miért?
P: Hát ott kint... olyan márvány izé... mint a Khirályok szobrai...
Kopogás.
D: Nyisd ki...
P: De hát akkor BEJÖN!
D: Na és... eh, látom már, hogy nekem kell kinyitni... (egyik kezében karddal, másikban gyertyatartóval indul az ajtó felé)
Ajtó kivágódik, teljes sötétség, márványszobor áll kísérteties fényben.
Hátborzongató fúvószene.
Szobor: Don Giovanni, a cenar teco!
D: Tessék? Szerintem eltévesztetted a házszámot.
Sz: Nem baj.
D: Kérsz kaját? Pippin, merre vagy?
P (az asztal alatt vacog)
Sz: Pippin? Olyanról még nem hallottam. Azt hittem, Leporellónak hívják!
D: Te nagyon eltévedtél, szoborkám...
Sz: Megesik az... ilyen sötétben...
J. R. R. T.: Wolfi!!!! Mit keresnek a karaktereid az ÉN sztorimban?
W. A. M. (nyihog) Így sokkal viccesebb, hihihihihi...
A Professzor és a Zeneszerő egymásnak esnek.
D: Gyere, Kormányzó uram, míg ezek eldöntik a dolgot, együnk...egye fene, te is kapsz, félszerzetkém...
Általános kajaorgia.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.541 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére