Humor

Több
19 éve 6 hónapja #247649 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Szolgálati közlemény:
Ithilea: A csupa nagybetű használata a netikett szerint kiabálásnak minősül, különlegesen indokolt eseteket kivéve kerülendő.
Egyes hozzászólásaidat szerkesztheted a hozzászólások jobb felső sarkában lévő "szerkeszt" gombbal, így elkerülheted azt hogy egymásután több hozzászólást kelljen küldeni.

Az utóbbi két hozzászólásodat átszerkesztettem, és a továbbiakban is át fogom ha ezt a stílust folytatod.

Maradtam a Humor szolgáinak szolgája ( :D )

Alyr
Topicgazda


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247571 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Humor
Ithilea,Theala :Kösziiiiii! Majd még próbálkozom valamivel,ígérem :wink:

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247568 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor

Theala Vandron írta: Tindomiel: Még Villont!!! :D Nagyon jó vagy!


Ugye megmondtam! Villon nagyon jó! Gratula Tindomiel Én is csatlakozom Thealához.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247567 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor
Tindomiel: Ez nagyon jó, köszi, tetszik, majd én is írok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247535 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
izé, gondoltam ide is berakom, végül is vicces... :D

Erda a KÉPEK topicban írta: whahahaaa.. nem tudom mennyire illik ide, de találtam pár igen állat képregényt.. :D (angolosok előnyben... :roll: :oops: )
www.deviantart.com/view/1200082/
www.deviantart.com/view/9558217/
www.deviantart.com/view/1892658/
www.deviantart.com/view/5652243/
www.deviantart.com/view/1197431/
www.deviantart.com/view/1227053/
remélem tetszenek, mert én néhánytól a padlón fetrengtem... :lol:


'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247520 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Tindomiel: Még Villont!!! :D Nagyon jó vagy!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247493 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor

Lutrz hadnagy írta:

Fehér Szarumán írta: Igen, megtárgyaltuk. Szegény Lurtz most már fellélegezhet.... :itscool:


Igen már lélegzem.

Woland: :itscool:


Én is mondok valamit:
Woland: :sungl:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247453 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor

Fehér Szarumán írta: Igen, megtárgyaltuk. Szegény Lurtz most már fellélegezhet.... :itscool:


Igen már lélegzem.

Woland: :itscool:

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247414 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Humor
Egy halacska ro''vid to''rte'nete


Naplo':
Egy sze'p tisztavizu" folyo'ban la'ttam meg a napvila'got, oxige'ndu's , tiszta vize'ben u'szka'ltam nap-mint-nap, ha'boritatlanu'l
Egyszer azta'n jo''ttek valakik e's jo'l bemocskolta'k a vizet, a szemetek, de az egyik annyira e'des volt, mindig a viz tu''kre'ben fe'su''lko''do''tt, annyira aranyos volt, a haja, a szeme, a sza'ja, ahogy telt mu'lt az ido'' egyre nagyobb lett a haja, meg a szaka'lla, biztos nem volt fodra'szna'l, e's egyre fa'radtabb, megviseltebb szege'ny
Ahogy koszosodott a viz, egyre jobban el tudtam rejto''zni elo''lu''k, szerencse're egyre fogytak, azta'n egy nap hoztak ke't kissebbet, ezek re'miszto''en bemocskolta'k a tavat
Annyira koszos volt a labuk, hogy csak na!!!
Erre ma'r e'n is kiva'ncsi voltam, beu'sztam a vizese's mo''ge', a barlang beja'rata'hoz
Ezek idegenek voltak, ele'g furcsa volt az akcentusuk, e's megleheto''sen alacsonyak voltak. La'ttam nem eszik meg o''ket, visszau'sztam a tavacska'ba, pechemre
Valami nagyon ronda ize' megfogott, fica'nkolta, kizsabadu'ltam, deaz az ocsma'nysa' u'jra megfogott a levego''ben, e's jo'l odava'gott egy ko''ho''z, szerencse're csak pa' borda'm to''rt el, e'sa kopoltyu'm beu'zo'dott. Ez az ide'tlen sze't karta loccsantni az agyamat, hogy mik vannak, de azta'n az az e'des o''t is elklapta, e'n meg uzsgyi, vissza a vizbe. Reme'lem, neki is sze'tloccsantja'k az agya't (ha van neki), me'g most is re'ma'lmaim vannak to''le

Azta'n a betolakodo'k elmentek, a viz tiszta, a ko''ze'rzetem e's az ege'szse'gem javu'l, ma'r a seke'lyben is jo'l u'szom , most is itt irom ezeket a sorokat......atyae'g... !!EGY MEDV/..,,/


!!!! *csobb!!--loccs!!--paffpaffpaff--nyikor--nyikkk!!!szu''rcs-NYAM-NYAMMMM!!

Ve'ge

8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247337 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta: Off: Azt hiszem, Lurtz dolgait megtárgyaltuk.
On: emberek, elég nekem KÉT tündével meglenni, remélem, nem akarjátok Feanor hét fiát is a nyakamba szakasztani. :P Ha nagyon akarjátok persze, lehet róla szó.

Alyr: juuuujjjjj Szólóénekes.. és az önrím...


Igen, megtárgyaltuk. Szegény Lurtz most már fellélegezhet.... :itscool:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247281 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Phaedra/Namarie: Szerintem is.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247279 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Off: Azt hiszem, Lurtz dolgait megtárgyaltuk.
On: emberek, elég nekem KÉT tündével meglenni, remélem, nem akarjátok Feanor hét fiát is a nyakamba szakasztani. :P Ha nagyon akarjátok persze, lehet róla szó.

Alyr: juuuujjjjj Szólóénekes.. és az önrím...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247168 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudjátok, hogy a Folytassa középföldénnek van-e folytatása? Mivel jó iromány, érdekelne. Én kerestem, de nem találtam. :itscool:
Amúgy niéla, az én történetemben hozzáírtam a folytatást a korábbi anyaghoz. Még majd folytatom.... :itscool:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247157 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
*virtuálisan kezet ráz*
Akkor gratula... sztem írd tovább... :lol:

Alyr: szegény Szólóénekes! :lol:

off: Huan maia volt?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247151 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor

Niéla Alondriel írta: Tindomiel: Jajjjjj... :lol:

Mint Kosztolányi, mind Villon nagyon Helytartó...

Nam: amikor megjelent Feanor, úgy elkezdtem röhögni... remélem, a többiek is megszállnak! Engem maximum a Helytartó családja meg a balrog vehetne ostromzár alá, bár hogy mit kezdenék velük... amíg ilyen vizes minden, még tüzet rakni sem lehet...

Méééég tündéket!

Nem tudom ki, aki a Gyűrű Urakat írja: Méééég! Sztem aranyos!


Legalsó mondatodra válaszolva: én :lol: 8)

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247128 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Szauron nagyon titkos naplója, folytatás.

21. Visszamentem a kovácsműhelybe és egyéb hegyes és éles dolgok jutottak eszembe. Egypárat el is készítettem, de Aule csúnyán nézett. Az elsőnek egyébként a lándzsa nevet adtam. A többi majd kiderül. Ki kéne próbálni őket. Éppen valami újon törtem a fejem, amikor valami villan, valami füstöl és felbukkan Szólóénekes. Érdeklődik a kovácsolás után. Adott egypár ötletet is. Közösen létrehoztuk az első hosszú pengét amit kardnak neveztünk el. Tetszik. Meg is kezdtem volna a sorozatgyártást, ha nem jelenik meg Aule és el nem küldi szegény Szólóénekest. Jellemző, ez a szegény kitaszított bánt velem egyedül úgy mintha értelmes lény lennék. A többiek lenéznek mert nem tudok táncolni, nincs feleségem és fogalmam sincs az új pletykákról. Jellemző.

22. A Oromë nevű főizé (errefelé minden második magánhangzóra illik valamilyen kacskaringós ékezetet tenni) lejött és rendelt egy csomó fegyvert meg miegymást, mert szeret vadászni. (neki bezzeg szabad, mi?) Kovácsoltam neki mindenféléket, szájkosarat a Huan nevű kutyájának meg jobbnál jobb fegyvereket, kürtöt, iulyesmit. Mikor elkészültem, megjelent Aule, kikapta a kezemből a dolgokat, beleütötte a pecsétjét és átadta Tulkasnak, mint saját művét. Teljesen ledöbbentem. Utána utasított, hogy próbáljam fel Huanra a szájkosarat. Én. Az a vad kutya persze rögtön meg is harapott. Azt hiszem, a farkasok sokkal jobb fejek.
Megfogalmaztam a felmondásomat de még várok az átadással. Középföldén elkezdtem építgetni egy műhelyet.

23. Megjelentek Ilúvatar Gyermekei Középföldén! Át is slisszoltam megnézni őket. Ott ültek valami vízparton és döbbenten néztek az égen a csillagokra (megjegyzem, újabban akkora fényük lett, hogy az már-már zavaró). Az egyik észrevett, és megszólalt:

&#8222;Ott egy alak a fák között
Tiszta feketébe öltözött
Szia alak a fák között
Mi eldák vagyunk, a fák között&#8230;.&#8221;

Énekelt! Csak úgy csípőből&#8230; Alig tudtam fedezékbe vonulni. Aztán fedezékből közöltem, hogy a dala bárgyú, az önrím használata meg arra vall, hogy a szókincse sem túl nagy. Rám nézett a naaagy csillogó szemeivel, és így válaszolt: &#8222;De azér szép, nem?&#8221; Attól tartok sok gondom lesz még ezzel a népséggel. Eljövetelemkor láttam, hogy a Szólóénekes is észlelte őket.

24. Úgy hallom a többiektől, hogy ezek a népek főfoglalkozásként a döbbenten bámulást művelik. És ezekre vártak annyira? A főizék Valinorba akarják hozni őket, mert szerintük élveznék a dolgot. Ja persze.

25. A főizék és egy csomó alizé elindult, hogy begyűjtse Szólóénekest! Ezt nem hagyhattam, megelőztem őket, és szóltam a Szólóénekesnek meg a balrogjainak. Megpróbáltak bezárkózni, de hiába. Az ajtóban összeütköztem a valinori csapatokkal. Aule kérdőre vont, de kezébe nyomtam a lemondásom. Nem mondom, hogy nem lett mérges. Nem törődtem vele, leléptem.

26. Szólóénekest meghurcolják Valinorban! Odamentem, felajánlottam, hogy ügyvédje leszek, mivel a bámulós-danolós népek tényleg tökéletesítésre szorulnak, és külön jót tett nekem, hogy lekapcsolta a világítást anno. Persze elutasították, szemem láttára húzták ki a törvénykönyvből a mindenkinek ügyvédet biztosító passzust. A tárgyalásán csúfot űznek az igazságszolgáltatásból&#8230; Nyilvánvalóan példát akarnak statuálni, hogy az eldákat megfelelően sakkban tarthassák.

27. Középföldén vándorolgatnak Valinor felé az eldák. (Szegények) Az új műhelyemben elkezdtem tenyészteni a farkasokat és tökéletesíteni őket. Érdekes, sok maia-lélek magától jelentkezett, hogy farkas akar lenni. A váltott farkasok mellett és segítségükkel létrehoztam egy új fajt, a WARG-ot. Ez eredetileg Vadul Acsargó és Roppant Gonosz lény, a V azért lett W mert farkasul könnyebb kimondani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247112 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Tindomiel: Jajjjjj... :lol:

Mint Kosztolányi, mind Villon nagyon Helytartó...

Nam: amikor megjelent Feanor, úgy elkezdtem röhögni... remélem, a többiek is megszállnak! Engem maximum a Helytartó családja meg a balrog vehetne ostromzár alá, bár hogy mit kezdenék velük... amíg ilyen vizes minden, még tüzet rakni sem lehet...

Méééég tündéket!

Nem tudom ki, aki a Gyűrű Urakat írja: Méééég! Sztem aranyos!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247098 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Visszanyúlva (nem voltam itt) ithilea: Kössz de szerintem nem szemétség. Ha valakinek megvan a maga véleménye valamiről az természetes. Valakinek tetszik valakinek (túlnyomó részt) nem. Igen valóban jött egy pár bátorító üzenet. És az is igaz, hogy senki nem írt olyasmit, hogy hadjam abba. Hacsak nem burkolta be egy hozzászólásba. Én nem vettem észre. De ha valaki odáig jut, hogy ezt írja, (megpróbálom ezt nem elérni) akkor a döntés elött fejethajtok. Egyetértek azzal is, hogy valóban jobb az, ha valaki nyíltan kimondja mit gondol, mintha az illető háta mögött kibeszélik. Ezért is teljesen normál dolog amit Yiqqe Linyaqussu írt nekem. Bár az más sztori volt. De ha jól emlékszem, ott is ilyesmi probléma volt.

Végezetül megírom még a következőt, (lehetőleg hejesírási hiba nélkül) aztán ha akkor is ez a vélemény nyugodtan lehet írni: Hagyd már abba. "Állítsad le magad nemlátod, hogy nem vagyunk vevők a humorodra?" stb.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247081 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

woland írta: Phaedra ez negyon yooooooooooo :hello: :up:
Szoritunk neked, minnel tobb tundet a nyakadra, nagyon tetszik, foleg a mokusos resz( megolnek ezek a netklubok ekezet nelkul :evil: )

folytatas mikor varhato?

ja igen, es SZURKOLUNK :wink:


Köszönöm. Igyekszem, folytatás akkor, amikor úgy érzem, JÓ amit írtam. (Elébb ellenőriztetem a minőséget egy szigorú ítésszel :wink: 8) )

Köszönöm a drukkolást, a közérzetem javul, tehát hamarosan várható a termés- a Galadriel-napló tekintetében is.

Tindomiel: szvsz elég jó, nem tudom, ismered-e Faludy Villon-átköltéseit? Mindenképp folytasd!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247050 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Humor
Phaedra ez negyon yooooooooooo :hello: :up:
Szoritunk neked, minnel tobb tundet a nyakadra, nagyon tetszik, foleg a mokusos resz( megolnek ezek a netklubok ekezet nelkul :evil: )

folytatas mikor varhato?

ja igen, es SZURKOLUNK :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246976 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Humor
Ithilea: én Kosztolányit ferdítettem, az eredeti címe: Mint aki a sínek közé esett.
És nemigen tudok Villont ferdíteni,de majd megpróbálok,ígérem :wink:
Egyelőre csak egy gyenge balladára futotta,de mivel előzőleg megkritizáltattam,megkísérlem feltenni,és kegyelemért esedezem,ha nem üti a szintet :P

Ballada, melyet Denethor adott elő Aragornnak palantírbeszélgetésük során

Estel művésznéven tüncök közt éltél,
Azt se tudtad, ki vagy, kész őrület,
Aztán megtudtad, de ezzel mire mentél,
Törött kard, vacak bizsu, mi tied lett.
Rossz társaságba kerültél &#8211;na, látod!
Boromir bezzeg mágust nem pártol!
De te? Nézd meg, Gandalf a barátod!
Légyszi, maradj városomtól távol.

Haver, nézz végig egyszer magadon!
Nem te töltél tüncök közt éveket?
S nem lovagoltál rohír lovakon-
S mégse tudod a rohír éneket?!
&#8222;Hol a sampon, a fésű, nyereg-aktatáska?
Nincs oly erő, mely mosdásban gátol!
Hol van a borotva, borostátlanításra?&#8221;
Légyszi, maradj városomtól távol.

És ez a sok fedőnév mire jó?
Elesszár, Te Kontár, Vándor és Kósza,
Nyakigláb, Tünde-kő, Megújító&#8230;
Míg végigírhatnám, kifogy a tinta&#8230;
Bár klassz volt, hogy anno leléptél &#8211;
Azóta sincs, ki minket istápol &#8211;
Jó lenne, ha vissza se térnél.
Légyszi, maradj városomtól távol.

Ajánlás:
Kérlek, fontold meg jól, mit cselekszel,
Király lehetsz, komolyan bárhol,
Csak épp Gondorban soha nem leszel.
Légyszi maradj városomtól távol.

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246969 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

ithilea írta: Hi!
Megértelek benneteket, és nem is utállak.
Nem azért írtam, hogy most a jó öreg Lutrz védelmére keljek. Ugyan, és miért is tehetnétek róla. Mindenki olyan, amilyen. Én az előzményekről mit sem tudtam, tehát csak annyit láttam, hogy a vitátok nem az ő javára dől el, és azért írtam, mert tudom, hogy az ilyen embereknek jólesik, ha nem csak szidják, hanem bátorítják is, még ha eléggé béna műveket ír is. Az meg hülyeség, hogy megutállak titeket (főleg, ha azt vesszük, hogy nem is ismerlek, hacsaknem az eddig felírtak alapján, mert kétségkívül vannak itt jó "alkotások.") Na, ennyi, de azért máskor lehetnél egy kicsit udvariasabb azokkal, akik nemrég látogatják a fórumot.


Mint Topicgazda bejelentem, haamrosan ezt a párbeszédet törölni fogom, de addig:

1. Az új látogatóknak nem tilos visszaolvasnia, nincs előlük elzárva a Fórum érkezésük előtt íródott része

2. Mindenki olyan amilyen, de bizonyos dolgokon lehet változtatni. Lurtz írásain is lehet javítani, csak dolgozni kellene velük. Én se úgy születtem, hogy alapból olyanokat írtam, hogy mindenki elájult tőlük. (most sincs így, de egyre több pozitív visszajelzést kapok)

3. Ha figyelmesen olvastad volna a hozzászólásainkat, egyikünk sem mondta Lutrznak, hogy hagyja abba az írást. (volt akinek mondtuk anno) A bátorításról ennyit...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246915 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor
Namarié:
Nem akartam belefolyni a vitába. Ne vegyétek "gonosz célzásnak", ha egyszer nem annak szántam. Végül is igaz, hogy szegénykémnek botrányos a helyesírása... Van egy hasonló osztályrársam, és valóban iszonyú idegesítő. 8O Majd kiáll ő magáért. Az meg jó pont, hogy bátorítjátok! :P Inkább tegyétek helyre. Jobb, ha tudatosulnak benne a tények. Csak finoman és diszkréten tegyétek, hiszen Te mondtad, hogy a fórum ellenőrzött. :wink: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246914 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor
Hi!
Megértelek benneteket, és nem is utállak.
Nem azért írtam, hogy most a jó öreg Lutrz védelmére keljek. Ugyan, és miért is tehetnétek róla. Mindenki olyan, amilyen. Én az előzményekről mit sem tudtam, tehát csak annyit láttam, hogy a vitátok nem az ő javára dől el, és azért írtam, mert tudom, hogy az ilyen embereknek jólesik, ha nem csak szidják, hanem bátorítják is, még ha eléggé béna műveket ír is. Az meg hülyeség, hogy megutállak titeket (főleg, ha azt vesszük, hogy nem is ismerlek, hacsaknem az eddig felírtak alapján, mert kétségkívül vannak itt jó "alkotások.") Na, ennyi, de azért máskor lehetnél egy kicsit udvariasabb azokkal, akik nemrég látogatják a fórumot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246910 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humor
Üdvözletem!

ithilea: ha számodra az igényesség szemétség; ha a "Humor" fórumba kerülő írásoktól egy minimális mennyiségű humor elvárása szemétség; ha a nívótlan művekről kifejtett őszinte kritika szemétség, akkor szemétség, amit Lutrzzal csináltunk. Szerintem - és talán nem vagyok egyedül - nem az. Lutrz első publikációi előtt egypár hónappal - november közepe-vége magasságában - votl egy elég erőteljes és aránylag hosszú, már-már flame-be hajló vita ebben a fórumban, ahol két-három szerzőt nagyon hasonló okok miatt értek hasonlóan erőteljes kritikák. Velük is az történt, ami Lutrzzal: előbb finom célzásokkal próbáltunk hatni azon irányba, hogy különféle visszatetszést keltő tevékenységeiket szüntessék be, majd egyre konkrétabb és konkrétabb kéréseket, később figyelmeztetéseket irányoztunk feléjük. Az ő esetükben is csak az egészen pontos, minden eufemizmustól mentes, már-már durva véleménynyilvánítás ért el eredményt. Arról, hogy egyes embereknek magas az ingerküszöbe és/vagy gyenge az asszociációs készsége, talán nem mi tehetünk.
Persze utálni szabad minket érte.

[size=9:3h18xtfs](Utólagos kiegészítés: és igen, néha lassan írok :D )[/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #246908 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

ithilea írta: Nem gondoljátok, hogy szemétség, amit Lutrzzal csináltok? :(


Miért gondolod ezt? Személy szerinti véleményem, hogy megpróbálunk minél tapintatosabbak lenni. Sajnos nem ő az első, akinek szörnyű a helyesírása, és az ember -bár ez nem a legjobb- egy idő után kezd türelmetlenebb lenni.

Azt viszont MINDENKINEK tudnia kell, hogy a fórum az MTT által fenntartott valami, és mivel az MTT kultrális egyesület, kénytelenek vagyunk a kulturáltság bizonyos szabályait a fórumozókkal betartatni. Ehhez a helyesírás is hozzátartozik. (nyelvi kultúra).

ha nem kötődne az MTT-hez a fórum, akkor is azt mondanám, ha már valaki nagy nyilvánosság elé visz valamit, annak legyen színvonala.

Jobb lenne, ha nem szólnánk, viszont magunkban annál többet gondolnánk, esetleg nem nyíltan, hanem a háta mögött rónánk meg a dolgaiért?

nem beszélve arról, hogy szvsz Lurtz-cal nagyon is méltányosan bánunk annak ellenére, hogy plagizált még anno, ami miatt a fejünket is leszedhették volna.

Ha figyelmesen olvasod a hozzászólásokat, akkor azt is láthatod, hogy biztatásokat, javaslatokat is kap Lurtz.

Én is kaptam, sőt Alyr is kapott már negatív bírálatokat, és egyikőnk se sértődött be, hanem megpróbált még jobban írni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #246907 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor

Tindomiel írta: Kosztolányi után szabadon alkottam egy új verset :P
Nem tudom, mennyire lett jó, vagy inkább mennyire lett pocsék (ami valószínűbb).

azért remélem, ANNYIRA nem rémes :P



Á, ugyan! Tökjó a vers. Az eredetinek nem ez a refrénje: mint aki halkan belelépett? Vagy azt Karinthy írta? Mert nem kellett megtanulnunk, de arra emlékszem, hogy halálra röhögtem magam rajta. De figyelj, inkább egy F. Villon-verset ferdíts át! Imádom őőőőőőőőőőőőket... Légysziii...! :cry:
Én is épp egy olyat fogok átírni, címe Kerítőballada Villonról és kövér Margotjáról, majd felrakom, ha készen van. Szerintem gondold meg, mert a Villon-versekből nagyon jó karikatúrát lehet készíteni, és közben még művelődsz is... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246903 Írta: ithilea
ithilea válaszolt a következő témában: Humor
Nem gondoljátok, hogy szemétség, amit Lutrzzal csináltok? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246786 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Valaha régen megírtam Szauron titkos naplójának egy részét, most kiegészítem.

Szauron nagyon-nagyon-nagyon titkos naplója
A kezdetektől napjainkig

1. bejegyzés: Valaki énekel.

2. bejegyzés: Már többen énekelnek

3. Bejegyzés: Most valaki külön akart szólózni, de a többiek leszólták. Már egész sokan vagyunk itt a&#8230; hol is vagyunk tulajdonképpen?

4. bejegyzés: Itten dolgok történnek. Egy világ nevű dolog jött létre, meg idő nevű is, meg sok minden új, de a legtöbben változatlanul énekelnek. Kezdem unni.

5. bejegyzés: Többen lejöttünk ide a világra. Világba. Világhoz. A Szólóénekes mindig mást akar csinálni mint mi. Érdekes. Van itten ez az Arda nevű hely, és különböző dolgokat csinálnak rajta. Még nem egészen értem.

6. Úgy tűnik van itt egypár főizé meg több alizé. Úgy veszem észre engem rögtön az alizékhez osztottak. Csak úgy. Meg se kérdezte, nem akarok-e főizé lenni. Jellemző. Asszem körülnézek.

7. A Szólóénekes ásott magának egy nagy lukat és ott lakik benne. Ha ez neki jó&#8230; A többieknek általában nincs állandó lakása, de van egy hely ahol többet vannak. Ezt elnevezték Valinornak. De hogy mért&#8230;

8. Tudakozódtam: A főizék a valák, az alizék a maiák. Szólóénekes vala és van némely maia követője. Továbbra is külön utakon jár. A világ úgy néz ki, van ez a Valinor nevű hely egy nagy darab földön, aztán tenger, és van még egy föld, amit Középföldének hívnak, de hogy minek a közepén van, azt nem tudom. Ott lakik egyébként a Szólóénekes.

9. A főizék építettek maguknak két hatalmas lámpát, (az olyan dolog amiből fény jön kifelé) és most mindenhol fény van meg árnyékok. A fény az olyan izé&#8230; Node az árnyék&#8230; Az már valami. Sötét és olyan jól néz ki&#8230;

10. Zöld izék kezdtek nőni a lámpák hatására&#8230; Rosszat sejtek.

11. A zöld izéken színes izék nőttek és por jön belőlük és.. folyton tüsszögök. Amikor kértem, hogy állítsák le, egy Jóvanna nevű azt mondta, hogy ez a természet rendje. (azt se írtam alá, hogy merték bevezetni&#8230;) Ez a természet is valami új dolog lehet.

12. Egy Alul-e nevű főizé azt ajánlotta, hogy dolgozzak nála, ott nincsenek virágok mert a föld alatt kovácsol. Azonnal igent mondtam.

13. Itt jó. A kovácsolás is jó dolog, mert szép dolgokat lehet csinálni. Aule (rájöttem, hogy így hívják, egyébként Jóvanna férje és attól tartok csak azért hívott le hogy a csajának ne legyek útba) csinált valami kereket és az ujjára húzta. Ez érdekes! Megkérdeztem mi az, azt mondta gyűrű. Tetszik!

14. Szólóénekes kijött a gödréből és ledöntötte a lámpákat. A virágok (zöld izéken színes izék) azonnal elhervadtak. Azt hiszem, szimpatikus ez a Szólóénekes.

15. Jóvannának csináltam egy rózsát acélból megbocsátásom jeléül, de hozzámvágta és kiabálni kezdett, hogy ne emlékeztessem a szegény halott növényeire. Ennyit a jószándékról és a megbocsátásról.

16. Inkább ki se mozdulok a kovácsműhelyből. Aule valami újat készít. Már korábban beszélt valami Ilúvatarnak a Gyermekeiről, és most pici szakállas figurákat rajzolgat mindenhova. Jeleztem, hogyha ezek a lények nem tudnak alakot váltani, akkor nem biztos hogy előnyös nekik ez amit tervez. Azt mondta, nem értek semmit.

17. Aule megalkotta a lényeit, törpöknek hívja őket és tökéletes gondolati távirányítással működnek. Ez tetszik! De persze elégedetlen a művével mert önálló akarattal akarja felruházni őket. Szerintem csak gond lenne belőle.

18. Nagy nehezen sikerült az önálló akarat, de erre a törpök rögtön bealudtak. Erről ennyit. Jóvanna valami fákat növeszt Valinor főterén. Egyre jobban fénylenek.

19. Valinor egyre inkább védett városnak tűnik, de a virágok száma nem csökkent sokkal. A fák meg nőnek és világítanak. A valák és maiák meg táncolnak, énekelnek, meg folyton flörtölnek egymással, majd féltékenyek lesznek. Aztán újra flörtölnek és megint&#8230; Középföldén állítólag vannak valami állatok meg hamarosan jönnek Ilúvatar gyermekei. Kovácsoltam egy hosszú hegyes dolgot, rátettem egy seprűnyélre. Tetszik.

20. Átugrottam Középföldére, kerestem egy állatot, és belenyomtam a hegyes cuccot. Meg akartam kérdezni, milyennek érzi. Hát nem meghalt? Ejnye. Ügyködtem vele kicsit mire újra feléledt (arra járt egy pici maia és belenyomtam a testbe), de akkor megjelent egypár maia meg Jóvanna, hogy én gyilkos vagyok, és mit csináltam szegény állattal, meg amit műveltem az csúnya, rossz, és nekor&#8230; nekoror&#8230; nekormanica. Vagy ilyesmi. És hogy ne gyártsak több váltott farkast mert akkor baj lesz. Pedig tetszett.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246736 Írta: Lemilien
Lemilien válaszolt a következő témában: Humor
bocs, h csak kritikát tok írni, de inkább nem próbálkozok.

Lutrz: Az eleje nagyon ok. (fejlődtél) de kérlek, vegyél egy Magyar helyesírás szabályait meg egy kéziszótárat, mert ordít a helyesírási hibajelző. "lessz" egy sz: lesz. meg ilyenek. így sajnos nem élvezhető, mert az ember ezeken akad fönn, nem a poénokon.
de jobb. :D vígasztaljon, h überelsz... :wink:

"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.388 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére