Humor

Több
20 éve 9 hónapja #157466 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: hatalmas! Gandalf-Gollam és a Jótáanácsok iszonyúan rulz! :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:
Namarië: gonoooc Caranthir! :twisted: :lol: :lol: :lol:
Ery: vádpontok :mrgreen: , az egész :mrgreen:
Uccsó mondatok is rulzanak, még néhány:

- Vajon éles még a kardom? /Túrin/

- Csónakázás rulz! /Drogó&Primula/

- A Nauglamír az Enyém. /Thingol/

- Dehogy nazgúl, csak egy madár!

- Nem, nem tartunk raktáron athelast.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157452 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Rohan, Vasudvard, egyebek...

Ga: És ím ott van Meduseld aranycsarnoka!
P: Dehát ez fából van...
Ga: De aranyozott! És a napfényben messze csillog!
S: ÉS ki lakik ebben a... izééé. csarnokban?
Ga: Rohan mindenkori királya...
É: Azaz én! Jól néz ki, mi?
S: Hát... ami azt illeti...
É: Nem tetszik?
T: Azé' Gondorban jobb paloták vannak...
É: Ez nem palota, ez Csarnok!
T: Vásárcsarnok?

(Bemennek, az emberek éljenzik az új Királyt, hatalmas ünnepségeket rendeznek. Éowyn főzi a főbb vendégek ételét...
Aztám harmadnap amikor végre biztosak benne, hogy túlélték, elindulnak Vasudvard felé. Láthatóan Gandalf minden helyet be akar járni, ahol valaha győzött, hogy eldicsekedhessen mindenkinek)

Ga: És ez itt a Vas folyó!
S: Nem is vasból van!
Ga: Persze hogy nem, mert csak úgy hívják!
É: A rohani vitézek sírjai...
F: Itt is csata volt?
Ga: Nagy cata volt itt régesz-régen, entek, emberek ész orkok catáztak egymásszal...
F: Gandalf?
Ga: Khömmm... tessék?
F: Mi volt ez az előbb?
Ga: Micoda, drágaszág?
S: Gollam!
Ga: Nem isz vagyunk Gollam! Cak... Gandalf isz vagyok, Olórin isz vagyok, Mithrandir isz vagyok... meg egy kicit Szarumán isz... drágaszááágom...
F: A Gyűrűje! Túl régóta hordozza! El kell venni tőle!
Ga: Nem! Tolvajok, tolvajok, zírosz hajú tolvajok!
A: Ez célzás akart lenni?
Ga: Nem, mert már hajat mosztál...
A: Mester, térj már észhez!

(Aragorn gyógyítási céllal hátbaveri Gandalfot, aki beleesik a Vas folyóba és prüszkölve jön ki)

Ga: Halackaaa!
A: Mester! Ööööö.... Korbács!
Ga: Megmondtam, hogy ne emlegesd ezt a szót!!!!
A: De legalább észhez tértél...
Szilsz: Értem, törtp uram... Mégsem vagytok ti olyan gonoszok azokkal a fejszékkel...
Gi: Csak a megfelelő dolgokat aprítjuk vele...
Szi: Na csak érjünk Vasudvradba, rögtön csinálok is valamilyen nyalogatóscukrot....

(Vasudvardba érnek, mindenütt fák, de a torony ajtaján tábla: Mindenki megvesztegethető! Sikerült meglógnom! Na, most mit csinálsz? A Színváltós Mágus alatta egy könyv, hatalmas aranyozott betűkkel a címe: Jótanácsok Aragorn azonnal lecsap a könyvre és olvasni kezdi: )

A: "-Minden király figyelmébe: Ne higgy a tanácsadóknak, kivéve, ha a Fehér Mágus küldöttei. Szürke Gandalfnak különösen ne higgy.
- Senki sem születik tökéletesnek. Törekedj tökéletességre. A Fehér Mágus segítségedre lesz.
- Vasudvard öröktől fogva a Fehér Mágus lakhelye, minden egyéb forrás hazudik!
- A palantír használata nem veszélyes, mert a Fehér Mágus erős és bölcs.
- A Fehér Mágus körmei nem hosszúak, csak annak látszanak.
- A Fehér Mágus jó. A Fehér Mágus bölcs. Minden szava igaz. Az ég zöld színű.
- Az uruk-hai orkok nem ellenségek. Az uruk-hai orkok békés növényevők. Csak kukacos kenyeret esznek.
- A Fehér Mágus sosem bántotta volna Fangornt, ha az nem nő ide.
- A Fehér Mágus nem akarta Rohant bántani, de Théoden nem jelent meg a Dúnföld kontra Rohan perben. A Helm szurdoknál egyébként is a rohaniak öltek először. Gonoszak. Csúnyák. És mindenek szőke a haja.
- Az Orthanc torony kulcsai csak a Hét Király Koronája, az Öt Mágus Botja, Szauron Szeme és három hordó Vén Tóbi ellenében adhatók ki.

- Sose menj nappal szemben mert akkor a szemedbe süt.
- Ne ülj csónakba evező nélkül, hacsak nincs motor.
- Ne indulj Nyugat felé, ha nem szereztél Círdantól belépőt.
- Ne higgy a törtpöknek, ha tündékről van szó, ne higgy orknak ha emberről van szó, ne higgy tündéknek ha törpökről van szó, ne higgy embernek ha pénzről van szó, ne higgy Szauronnak ha lekvárról van szó. Gandalfnak egyáltalán ne higgy. "


Gi: Gandalf, picit mintha mérges lett volna rád...
Ga: Persze, mert leszóltam a hologramos ruháját.
L: Nem is volt bölcs... A tükrökről semmit sem ír...
A: Várjatok, van itt egy utószó:

A Gyűrű nem vész el, csak átalakul



milyen?


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157425 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Ragoran írta: Galadh kedvéért folytatás: :wink:
Utolsó mondatok III:

Haragusztok, ha hozzáteszek párat? :twisted:

- Nem meredek a Helm-szurdok fala! Simán levágtatunk!

- Vedd el a Gyűrűt, ha tudod!!

- Mássz fel, Legolas, nem korhadt!

- A tündék nem nyilazzák le a jóbarátokat!

- Ork vér! Finom!!

- Az én lovam nem fél a nazgúloktól!

- Méghogy olifánt!

- Kóstold csak meg, a húgom tud főzni!!


Namarie: CEGÉÉNY MAEDHROS!!! :twisted: :P :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157376 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
MINDENKI!!!!!!!
:dance: :D :hello: :itscool:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157347 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: Gi: Honnan tudnak a tündék az intelligens lényekről?


:D :itscool: :D :itscool: :D


Namarie, Aldarion: :itscool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #157319 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA

1 hét múlva:

Ezt az Eruverte hülye bandát!! Szegény Maedhros.. végre van legalább annyi ereje, hogy fel tud ülni, ezért öccsei kitalálták, csinálnak neki egy kerekes széket, hogy abba vigyük ki levegőzni, hadd szedje magába az áldott Nap fényét, hogy miharabb gyógyuljon, ha lehet, a lelke is. Ebben nem lenne semmi baj, de az a féleszű Caranthir szerencsétlen bátyját a hegy lejtőn lefele kezdte el tolni, amikor is valahogy elengedte. Mi csak arra lettünk figyelmesek, hogy Caranthir veszettül fut a bátyja után, és közben tajtékozva ordít:

Juhé, juhééhéé, te rohadék!!!!
Döbbent arcunkat látva ideüvöltött, hogy a tolószékről van szó.. Eközben megjelent a maradék hat, és elkezdtek egy helyben állva ordibálni, hogy de mindjárt felborul. Curufin, még mindig ugyanott- elordította magát: kapaszkodj, fivérem, kapaszkodj, két kézzel!!! Fingonnak erre eldurrant az agya és ő is felüvöltött: Barom!!!!!!!

Persze annyi ész csak bennem volt, hogy szerencsétlen unokabátyám elé kerülve próbáljam megállítani az egyre nagyobb sebeséggel robogó széket, benne a most már tényleg halálra vát Maedhrossal. Viszont az erőm mindösze arra volt elég, hogy lelassítsam, arra már nem, hogy megállítsam, így egész egyszerűben Maedhros ölében, neki arccal megállíthatatlanul robogtunk a kecskekarám felé, ahova eszement unokafivéreim nagy ügybuzgalmukban a környék összes kecskéjét begyűjtötték. Az eredmény az lett, hogy nekiütköztünk a karám falának, és egyenes ívbe bezuhantunk a kérődzők közé, akik kitörő mekegéssel és ugrálással fogadták "jöttünket". Szegény Maedhros legalább annyiban járt jól, hogy puhára, azaz rám esett. Fel akartam segíteni, de sehogy se tudtam kimászni alóla, így kénytelenek voltunk kivárni, míg az őrjöngő Fingon pár kivételével végigkergeti az összes kecskét, végigveri az unokafivéreimet egy bottal, majd csak ezután fog neki minket kihalászni a kecskealomból. Maedhros eközben egyfolytában azt nyögdécselte, hogyha Melkor nem, akkor agyalágyult öccsei intézik el.

Végre sikeresen kikászálódtunk, fFingon kimosdatta Maedhrost, én elhúztam madártejet főzni, azzal, hogy abból Maedhroson és Fingonon kívül senki nem kap. Persze közben egyfolytában a nyakamra jártak, olyan szinten, hogy Amrast jól fejbe is vágtam a merőkanállal, így csak kellet annyit csinálnom, hogy neki is jusson.. Miért vagyok én ekkora Eruhülyéje......???? Miért értek én meg mindig mindenit????

2 hét múlva: Maedhros végre szépen a gyógyulás útjára lépett, olyan szinte, hogy már önállóan jár. Lehet persze, hogy csak kínjában, nehogy megismétlődjék a múltkori jelenet, ami után rajtam kívül az égvilágon senkit nem engedett a maga közelébe. ( Na jól van, nagynéha Fingont).

Éjjel azt terveztem, hogy mutyiban világgá engedem az összes nyomorult, kibitangolt kecskét. Itt mekegnek az ablakom alatt.. Fingonnnak mondtam reggel, csináljon velük valamit.. erre azt csinálta, amit én is csináltam volna: megtartott párat, a többit meg végre elereszetette. Épp it volt az ideje.

Egy hónap múlva: Maedhros már lassan kardot fog forgatni. Na én azt már nem várom meg, érzékeny búcsút veszek, és húzok haza végre a bátyámhoz.

Egy hét múlva:

De jó már végre Finrod mellett lenni félig- meddig nyugalomba..Azért félig- meddig, mert azt mondta, el kell innen mennünk, túl veszélyes.

6. Angrod Középfölde királyánál, Thingolnál járt. Ulmo szerint Thingol nagyon idős, néha morózus, de kedves is tud lenni, ha akar. Most épp nem az, mert nem tudja, hogy hogy a túróba kerülünk mi ide. Van egy olyan érzésem, hogy addig jó. Meg mi öten úgyse mondhatjuk el neki, hiszen anyira nem vagyunk ludasok az ilyen.- olyan dolgokban, másról rosszat mondani meg nem szokásunk.

7.

Ma nagytanács lesz., félek, mert Curufinék a legutóbbi találkozásunk óta kezdenek megint eldurvulni. Ulmo azt mondta, ne féljek. Mondtam neki, nem félnék, ha nem volna rám okom.. be is jöt az ok. Unokafivéremékről megint bebiznyosodott, hogy mekkora taplók. Thingolt tök lenézik, pedig sokkal idősebb még az apjuknál is, és különben is, nekünk kellenne itt viselkedni, nem pedig előjönni a marha nagy nolda öntudattal. Meg mit vannak úgy oda, nekik még feleségük sincs, Thingolnak meg van, egy maia, meg van egy gyönyörűszép lánya. Ezt mind Ulmotól tudom.


Másnap: Angrod úgy otthagyta a tanácsot, mint a huzat. nme bírta tovább a fiúk bunkó beszólásait. Nem tudom, mit kell azon problémázni, ki hol és mekkora helyen legyen, van itt elég, vagy nem? lLassan nekifogok a kertépítésnek.

10.
Na most már kész van. Fivéremék örülnek s neki, és végre nyugodt lehetek, mert vigyáznak a dolgokra. Finrod egész na fúr- farag, meg a vízparton járkál, én szövök, fonok. Csináltam szép képeket Valinorról. Szóval egész jól el lehet itt Középföldén kötögetni, csak ne volna itt Melkor, ork, meg váltott farkas. Ezek még egyelőre nem zavarnak. Annyira.

15. Mindenki jól szétszéledt. Maedhrosnak volt esze, így nem esünk egymásnak.

20. Most kitalálta a nép, hogy de akkor újraegyesülünk. Szép is a békesség, és volt nagy ünnep! Még Thingol is minden jót kívánt nekünk, igaz csak a testőrkapitányát, meg a dalnokát küldte hozzánk. Mit ne mondjak, Daeronnak sokkal tisztességesebb hangja meg témái vannak, mint Maglornak.
Fingolfin lesz a király köztünk, ami tök jó. Feanor fiai végre kipottyantak a hatalomból, így nyugodt tünde lesz a vezetőnk. Nem utolsó szempont...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157206 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Galadh kedvéért folytatás: :wink:
Utolsó mondatok III:

"A köd elrejt minket!"

"Ne izgulj!Gandalf csak a tüzijátékhoz ért!"

"Gimli,idedobnád a baltádat?"

"Át lehet jutni a Holt lápon,megyek előre!"

"Csak a testemen keresztül!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157191 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Ragoran, halálos volt!!!! méééééég!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157170 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Namarie: Halálos :D :lol: :cross:

Az Urak Gyűrűje

    A „Fekete kapu” és a „varázsbot”

S: -Nocsak! Mi az ott?!
G: -A Fekete kapu.
F: -Na ne hülyüljél már… Ez?
G: -A gazda azt mondta a Fekete kapuhoz…
F: -ELÉG VOLT!
S: -Nocsak Frodó! Ez tényleg fekete…

Egy feketére mázolt, lakásajtó előtt állnak.
S: -Nos Frodó, ha már itt vagyunk, menjünk be!
F: -Felőlem…

Benyitnak, s nem látnak mást, csak egy asztalt, aminél egy ősz ork öreganyó naplót ír.
Őoö: -Mit kerestek itt!
F: -Őőő izé… Mi csak szerettünk volna…
Őoö: -KIFELÉ! Nincs fürdőkád.
F: -Afene… Pedig már reménykedtem…

Az ork-anyó becsapja előttük az ajtót.
F: -GOLLAM! Hova vezettél te minket?!
G: -De a tábla isz erre mutatott…
F: -Akkor be kell mennem.
G: -Várj! Van más Fekete kapu.
S: -Ezt eddig miért nem említetted?
G: -Mert a gazda nem kérdeszte.
F: -Hát ilyen nincs… Tőled mindent kérdezni kell? Akkor vezess minket MORDOR Fekete Kapujához.
S: -Csak közben, szeretnék fürödni, ha lehet…
G: -Majd a Holt-lápban.
F&S: -HOLT-LÁP? Mi az?
G: -Régesz régen nagy cata dúlt ott. Tündék, emberek, orkok vonultak Mordor felé, hogy harcoljanak. Útközben ők sem tudtak hol fürödni. Amikor elérkeztek a Holt-láphoz, mind örültek, hogy végre van miben. A tündék tust kaptak elő és belefeküdtek a vízbe. Sajnos nem iszmertek mértéket, a fürdészben úgyhogy az lett a vége, hogy megfulladtak. A tó meg, a sok tus-tól elmocsarosodott.

Samu és Frodó, összeborzongtak.
S: -Remélem, Aragornnak igaza volt… Egy halott láptól nincs miért tartanunk.

Eközben Pippinék:
P: -Né’ Trufa! Annak a fának szakálla is van.
T: -Hát ez nagyon érdekes, de szerintem a lábát nézd, mert mindjárt eltapos.

Trufa és Pippin futni kezdenek, de a fa nem tűr ellentmondást és felkapja őket.
F: -Kicsi orkok burrárum.
P: -Ez valami, nagyon csúnya szót akart jelenteni?
F: -Őőő… Nem is tudom. Mindenesetre mindig ezt használom.
P: -Máskor ne beszélj ilyen csúnyán. Sőt. Ne is beszélj, mivel te csak egy fa vagy.
F: -Én nem fa vagyok, hanem Ent!
T: -Miért pont Ent.
E: -Az emberek neveztek el minket, mert egyszer mutattak nekünk egy számítógépet és mi, mindig csak az Entert nyomtuk. Egyébként van, aki Szilszakállnak hív.
P: -Te kinek az oldalán állsz?
Sz: -Oldal? Én nem állok semmi oldalán, mert a gravitáció miatt ezt nem tudnám megtenni. Úgyhogy, állok inkább valaminek a tetején, vagy egyszerűen a földön.
T: -Hát ez nagyon logikus.
Sz: -Nekem ne pofázzál kicsi ork!
T: -Hobbitok vagyunk! A megyéből!
Sz: -Két hobbit, itt a Fangorban. A fehér mágus tudni fogja.
P: -Fehér mágus?
T: -Szarumán.

Szilszakáll ledobja őket, de ők hosszú ideig nem mernek fölnézni, mert látják, hogy valami világít előttük.
P: -Biztosan Szarumán.

Trufa felnéz végre.
P: -Na ki az? Nem Szarumán.
T: -Dehogy. Csak, egy kivilágított Coca-kóla plakát…
P: -Bizony az. Csak tudnám, mit keres rajta Gandalf…

Sokkal később a Fangorn szélén:
G: -Edorasba kell vágtatnunk szélsebesen.
A: -Hát ez buli, csak tudnám, hogyan tennénk meg ezt lovak nélkül.
G: -Ja tényleg.

Gandalf hosszasan gondolkozik, majd unalmában fütyörészni kezd.
A: -Jé! Idejött három ló. Ez tök buli.
G: -Állj már le ezzel a buli-val, mert a kalapomig tele vagyok vele… Ja, azt ottfelejtettem Móriában.
Gi: -Na tényleg Gandalf. A te füttyszavadra jöttek ide?
Ga: -Na jó bevallom: Felhívtam őket a mobilomon.

Egy ideig lovagolnak, majd meglátják Edorast.
Ga: -Nini! Ott van Edoras. Meg ott van Theoden is, aki sajnálatos módon, elmei fogyatékos lett.

Közben észreveszik, hogy Éomer és csapata feltűnik a látóhatáron és elkezd körülöttük körözni.

A: -Ezek minket köröznek…
Gi: -Vagy túl sok körözöttet ettek.
Ga: -Na asszem próbának ez elég.

Aragorn, Gimli és Legolas értetlenül néznek, de mielőtt szólhatnának, a lovasok körülveszik őket és az összes lándzsát, Gandalf botjának szegezik. Sőt, a lovasok is egyre közelebb jönnek.
É: -Mi ez? Varázslat?
Ga: -Bocs… Úgy látszik, bekapcsolva felejtettem az elektromágnest, a botomban.
É: -Most elrontottad a legjobb iránytűmet.
A: -Lehet egy indiszkrét kérdésem? Minek neked…
Ga: -NEM LEHET!

Elérkeznek Edorasba:
H: -Ilyen büdösen, sajnos nem engedhetlek Theoden elé.
A: -Az pech…

Néhány katona előlép és leönti őket vízzel.
A: -Na Gandalf, kijózanodtál?
H: -Sajnos fegyverrel a kezetekben sem mehettek be.
Aragorn (gúnyosan): -Ja igen… És nincsen is a kezünkben semmi.
H: -Jó, akkor a zsebetekben. Vagy mittudomén hol…
A: -Jah… Tényleg. Itt a kettétört pisztoly… Ez a ’ cellux nem használt semmit.
H: -A botodat!
Ga: -Tessék?
H: -A BOTODAT! TE BOTFÜLÜ!
Ga: -Adjam oda?
H: -Hát, nagyon örülnék…
Ga: -Azt inkább ne…

Háma kardot ránt:
-Azonnal ideadod!

Gandalf megnyom egy gombot, a botján. Háma kezéből kirepül a kard majd Gandalf botján csüng.
Ga: -Ejnye… Megfosztanál, egy öregembert a beleitől.

Háma int a fejével, hogy bemehetnek.
Aragorn (suttogva): -Ez tuti Gandalf! Szóval ezért kellett az a mágnes.

Milyen?

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157165 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Utolsó mondatok a Gyűrűk Urához 2:

„Itt úgyse jössz át!”

„Fekete Lovasok? Itt?”

„Bízok benned Gollam.”

„Csak ennyit tudsz Szarumán?”

„Szemem mint a sasé, fülem mint a rókáé.”

„A mythrillen semmi nem hatol át.”

„Nem is mozog az a fa.”

„Fogd meg, egész hideg.”

„Sose értek utol Nasgűlök.”

„Engedd el a szakállam.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157164 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
A Gyűrűk Urához utolsó mondatok:

1
"Ott a Fekete kapu, futás!"
2
"Már nincs messze a híd,semmi sem állíthat meg minket!..."
3
"A várba még ellenség nem jutott be..."
4
"Egyedül megyek Mordorba..."
5
"Veled tartok Frodó!"
6
"Orkok? Itt?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157087 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor
Aldarion, Alyr:

ezek valami veszett yok!!! :lol: :lol: :lol:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157069 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Rohan felé

A: Tehát van egy öcsém...
Ga: Atyád elrejtette előled, nehogy megfertőzd a tündék szeretetével... De aztán őt is elhagyta amikor megtalálta a Gyűrűt hetven éve. Tíz éve őrizte amikor Bilbó rátalált...
A: Egy öcsém... királyi vér...
É: Én nem lennék olyan nagyra efféle rokonsággal...
A: Mit tudhatsz te arról, milyen rokonok nélkül felmőni egy rakat nagyképű tünde között...
É: Nem lehet olyan rossz...
A: Hah, tudatlan! Mindenütt tükrök, illatos samponok, szappantól habos vízesések...
Arw: De milyen szép rózsaszínre festette a Bruinent a habfürdő...
A: Ezért aztán megfogadtam, hogy nem mosok hajat sem kezet míg Király nem leszek...
É: Mondani is akartam hogy valami furcsa van rajtad...

(Fangorn mellé érnek)

Ga: Itt laknak az entek... Hahó, Szilszakáll!
T: Hé, Szilszakáll, itt vagy valahol?

(előlép egy ent, aki nem Szilszakáll)

E: Tumbalara-lómaraburdanda-hannabarramduranban-nunbornandamra!*
Ga: Khmmm...
E: nanbannna-durannnannam-barannnalunnnadunnnrannnaburranandaron- bannnaranndundarondaron- nornannabarrnannolannnanun-...**
Ga: KHMMMM!!!
A: Vajon mit mondhat?
L: Olyan fásan hangzik...
Gi: Milyen meglepő...
P: Szerintem entül beszél...
T: Ha nem mondod...
E: BURÁÁÁÁÁRUMMMMMMM! Tunnabnnandarrranonnarandannonurrnannar!***

(Ekkor előlép Szilszakáll, visszaparancsolja a másik entet az erdőbe)

Sz: Áááá, barátaim! Bocsánat az előbbiekért de Tölgykéreg csak entül beszél éppen ezért utálja a dragonBallt. Így ő jött elétek köszönteni...
Ga: Öreg barátom! Legyőztük az Ellenséget!
Sz: Tényleg? Ami azt illeti gondoltam mert láttam valami feketeséget elkúszni Mordor felől...
A: Merre ment?
Sz: Északnak... úgy sietett mint aki túl sok lekvárt evett...
Gi: Ki ne mondd ezt a szót többször!
Sz: Melyiket?
Gi: A lekvárt! Mindenütt csak lekvár folyik! UTÁLOM! Bezzeg a jó kis nyalogatóscukrot senki sem emlegeti...
Sz: Honnan nyalogatod?
L: A szakálláról... heh... törpök...
Sz: Oóóóóó! Ez érdekelne, törp uram, nagyon érdekelne!
H: Dehát téged a tündék ébresztettek fel! A tündék!
Gi: De a tündéknek nincs szakálla... nagy hiba...

(Tovább mennek a Fangorn szélén, elérnek arra a helyre ahol a rohaniak az orkokra törtek)

T: Nézd, Pippin, itt egy hobbit feküdt!
P: Itt meg egy másik!
T: Kúsztak...
P: Meg voltak kötözve...
A: Hé, ez az én szövegem!
Gi: Legolas, megvan még a tünde szemed?
L: Hehe... persze hogy megvan!
Gi: Akkor pillants már el Vasudvard felé, hogy van Szarumán...
L: Mit tudom én...
Gi: Hogyhogy nem tudod?
L: Közben van egy hegy!
Gi: És az kifogás?
L: Az intelligens lények között igen...
Gi: Honnan tudnak a tündék az intelligens lényekről?
S: Nézd, Frodó úr, mintha el sem indultunk volna...
F: Látom Samu... hhhooo...
S: Mi baj, Frodó úr? Csak nem a Gyűrű emléke?
F: Nem... de hazaindulásunk örömére... mért kellett beleraknod a levesbe az összes sót?


milyen?

Az ent kifejezések jelentése:
*: Üdv!
**: Azért jötte...
***: Burárum! Kuss!

A kifejezések újentül vannak, az óent kifejezések a billentyűzet elkopásának figyelembevétele miatt nem kerülhettek be...









"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156996 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Humor
Ery!!! :lol:
Kész vagyok!
Melkor helyében tudod, mikor mennék velük! Kifogást nyújtanék be, tekintve, hogy az idézés nem volt szabályszerű!!! :lol: :lol:

És ki a kirendelt védő? :twisted:

Namárie: csúcs... :evil3:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156876 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Ery, Namarie: fantasztikusak vagytok! :D :D :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156813 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Ery: nagyon jó! :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #156799 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Melkor naplója:

folytatás:

Nna felébredtem! Te jó Én! mennyit aludtam? Ezek a nyomoronc szolgák nem jegyezték az időt! Áááh! Egyszer ne figyeljek oda máris káosz lesz...
Na sebaj. Új időszámítást vezetek be: É.U. vagyis Ébredésem Után

É.U. 1. RIC: Na megnézem a jelentéseket, van egy pár belőlük, ráadásul a postaládám is megtellt. Hát ez bizony pár RICbe fog kerülni mire végig olvasom!
2. RIC: A sok hülye reklámot kidobáltam: Üdüljön Valinorban!,Csak most csak itt csak magának a Két Fa kicsinyített modellje stb... Váh... Fúj...
3. RIC: Na a jelentések: A balrog szekció jelenti, hogy a fűtés és a hőerőművek kifogástalanul üzemelnek. A munkások jelentik, hogy hozzákezdtek a területrendezéshez.
4. RIC: Te jó Én, mennyi jelentés! Na úgy tűnik a munkásaim kissé elvettették a sulykot, a területrendezés kissé túl erősre sikeredett, persze a ványadtak tiltakoztak, és hátráltatták a munkát.
8. RIC: Még mindíg fülig úszok a jelentésekben! Kellene egy iktatórendszer! Na ami a lényeg, csak egy valamirevaló hegyláncot tudtak a fiúk felhúzni.
18. RIC: Na végre képben vagyok, átrágtam magam a jelentéseken! Végre! Ennyit aludtam volna?
19. RIC: Na neee! Most kaptam meg a Titkos jelentéseket is!
20. RIC: Na a ványadtak csináltak maguknak egy bombabiztos bunkert. Helyes! Csak minél messzebb innen! De jó! A lámpák helyett világító fákat használnak, de csak maguknak világítanak vele! Úgy tűnik gyorsan tanulnak! Ezt már szeretem!
23. RIC: Egek! a Vörösképű ványadt óta nem kacagtam ennyit: Az egyik ványadt új teremtményeket kreált, de a Főnök beszólt neki. A lükéje meg nem nekiált bocsánatért esedezni? Ráadásul pont olyanokat teremtett akik fütyülnek a környezetre (ha ezt a felesége megtudja!). Törpöknek nevezte őket, milyen bohókás név!
25. RIC: A kertitörp gyáros főembere megutálta volt főnökét, és bejelentkezett nálam. Felvettem mert miért ne! Biztos hasznát veszem...
30. RIC: Nocsak! Itt mások is vannak! A járőrök értelmes élet nyomaira bukkantak! Jólenne tudni kifélék-mifélék!
35. RIC: Bekísértek néhányat, hát nem is tudom... Az értelmes jelzőt kénytelen vagyok idézőjelbe tenni, ezek csak bámulnak meg énekelnek!
76. RIC: Még mindíg nincs eredmény, ezek teljesen dinkák! Csak nyavajognak, meg bámulnak! Ezeket is átszabatom, hogy értelmesen használni is lehessen őket valamire!
257. RIC: Na végre eredmény! Rendes dolgos fajt alkottam, hát a kinézetük nem a legjobb, de hát "Ahol fát vágnak ott bizony röpköd a forgács!" majd sötétben dolgoznak!
1125. RIC: Na! kaptam egy idézést:

Tisztelt Melkor Vala Úr!

A Valák bírósága a hatályos jogszabályok értelmében beidézi önt és munkatársait a Valinori Bíróságra, hogy feleljen az Ön ellen felhozott vádakra.
1. Engedély nélküli bontás.
2. Engedély nélküli építkezés (Ködhegység nevű MLH3 típusjelzésű objektum).
3. A közvilágítás megrongálása.
4. Többrendbeli garázdaság és rendbontás.
5. Tömeges quend rablás.
6. Engedély nélküli génkísérletek.

Ügyét Námó Főbíró tárgyalja. Amennyiben a megadott időpontban nem jelenik meg, úgy hatósági úton kísérjük be!

Körpecsét, dátum, aláírás, iktatási szám.

És ezt komolyan gondolják? Csak jöjjenek! Elkezdek fegyverkezni!

2125 RIC: Ajjaj! Ezek komolyan gondolták! Itt vannak! Közelednek!
2127 RIC: Szétverték a házam! Itt vannak az ajtóm előtt! Enemy at the Gates!

Előállításom következik!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156790 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Namarie, Alyr: halálosak, fantasztikusak vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156707 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA


Nap és Hold éve 0.

Na végre, kikecmeregtünk arról az átok jégről, most mindenki köhög, kehes, meg öklődik. Ennyit arról, hogy minket nem ér utol a betegség. Mandos se mindig tudja, mit beszél???


Finrod felvilágosított, hogy Mandos csak annyit mondott, hogy nem pusztít el minket betegség. Jó, akkor ez innentől a göthősek menete lesz???

1. Megyünk, megyünk, csordogálunk befele, és van pár gyógynövény. Most már nem köhögünk, hanem a reumánkat gyógyítjuk.

4. hónap
Sikeresen kigyógyultunk a reumából is, meg abból is, hogy valaha is az életbe szeretni fogjuk Feanorékat. Én meg abból a hülye felvillanásnyi ötletből, hogy valaha valamelyiknek is adok hajat.

6. Hónap

Te szent Iluvatar! Piff neki, nem itt vannak! Ajjaj, mindjárt balhé lesz megint.. Nem volt elég egyszer??? Bár az az igazi, ha nolda öl noldát..Nem, mégsem, húznak dél felé, mi meg északnak. Nagyon helyes, fussanak csak, van miért félni a dögöknek.


1 hét múlva:
Valamelyik bátor lemaradt, és eljött elmesélni, mi is volt, míg mi a jégen kóvályogtunk. Feanor mindig is tüzes ölelésre vágyott, hát most megkapta pár balrogtól. Olyan szinten, hogy egy életre elege lett mindennemű ölelgetésből, inkább elment Nagyapát meg Mírielt megnézni Mandoshoz. Nagyon jó, most már egy szava se lehet. Igaz, olyan mérges lett, hogy nem teljesen az ő akarata szerint történtek a dolgok, hogy haragjában a fiai legnagyobb ámulatára elfüstölt. A szó szoros értelmében. Maedhros meg kapott egy fél karkötőt Melkortól, mert túlságosan gyorsan szaladt Melkor után, aki nem tudom, mire gondolhatott, de eléggé megijedt, olyan szinten, hogy unokafivéremet kifügesztette a Thangorodrimra. Jó ócska panorámát láthat szegény.. (Mondjuk egyáltalán nem csodálom Melkort, hogy félreértette Maedhrost, már csak annak alapján sem, amit az Valinorba művelt. Nade akkor is...)

4. év
Tesóim szétszéledtek, viszont Finrod meg én együtt maradtunk. Azt mondta, addig nyugodt, míg az ő szeme előtt vagyok. Találtunk egy szép szigetet, épített is rá gyorsan egy tornyot. Tök szép, teli van az egész sziget virággal! Szőttem a várba mindenféle dolgot, és esténként lejárok a folyóhoz. Valami Sir Sirion vagy micsoda.

Nyárközép:

Jé, mit fedeztem föl!! Ulmo benne van a vízbe. Ez nem lenne új, ha Valinorban lennénk, de hogy itt! És szóba áll velünk! De jó! Finrod először azt hitte, elment az eszem, jó le is szidott, de amikor ő sóhajtozott a parton, és valahogy a szájára jött Ulmo neve, drága Valánk kiszólt a vízből, hogy "Itt vagyok". Drága bátyám, meg ha nincs ott egy bokor, beleesik a vízbe meglepetésében.

5. év

Fuh de jó! Szegény Maedhrost végre leszedték arról a nyüves szikláról. Fingon majdnem lelőtte, de Manwe annyira mégse haragszik ránk, mert küldött oda egy sast, de drága unokafivéremnek annyi esze nem volt, hogy a kissebbik darabját is elhozza, hátha össze lehet forrasztani. (Csak remélni tudom, hogy nem akarat a sassal megetetni fuvardíj gyanánt..) Mivel szerencsétlen unokafivérem alig él, értem küldtek, hátha rendbe tudom rakni. Na jó, üsse kavics, megnézem mit tehetek érte. Mért vagyok én ilyen hülye és megértő...

2 hét múlva

Na szegény! Van mit ápolni rajta. Meg a többi fiút is leápoltam, merrt úgy néznek ki, de úgy... Rongyos rajtuk a ruha, és bogyón élnek. Vittem már nekik itthonról egy kis búzát, meg lenmagot. Szerencsére a lányok még tudnak főzni meg szőni. Tök jó volt nézni Caranthirt ásás közben... meg főleg a morgásást hallgatni, hogy egy nolda nem csinálhat ilyet, mert a nolda az mester..

Maedhros meg el se enged maga mellől. Szegény madártejet enne, de hát nincs tej. Mondtam az öccseinek, hozzanak valahonnan kecskét. Vaníliám épp van, még Yavannától kaptam, méz is van a faodúkban.

1 nap múlva: EZEK A HÜLYÉK!! !!! Caranthir, Curufin és Celegorm nem normálisak, de hogy ennyire! Idehoztak nekem egy nagy büdös bakkecskét, hogy fejjem meg, és abból nyerjek tejet..ÁÁÁÁÁ!!!!! Jó leápoltam őket, erre világgá akarták zavarni. Mondtam nekik, hogy ne, kössék meg valahol és várják meg a többieket. Erre elkezdték hárman hatfele húzni, és mire észevettem, kikötötték a legjobb gyógynövények közé. Kimentem, mondtam, hogy mint a szél, úgy csináljanak neki egy helyet. Nagy nehezen csináltak is. Eközben megjött a maradék négy egy nősténykecskével, aminek nem volt gidája. Na mondom, haladás. Végül megmérgesedtem, rájuk förmedtem, hogy valahonnan kerítsenek egy olyan kecskét, aminek gidája van és azzal együtt hozzák ide. Nagy keservesen összejött. Ekkor meg majdnem bezárták a bak mellé, hadd legyen rohadt büdös a tej. Mondtam, zárják külön. Eközben szegény Maedhros egyfolytában nyögött, mert fájt a keze pontosabban a helye, meg ment föl a láza, ezek meg odamentek neki siránkozni. Kizavartam őket, Fingont mellé ültetettem, és elmentem végre megcsinálni azt a nyomorult madártejet. Edényük csodák csodája, de volt. Viszont amikor kértem, úgy néztek rám, mint akik sose halootttak edényről.. és még a telerek bambák.. ennyit a földműves nem tiszteléséről...

Végre meglett a tej, reggeltől estig, mivel fejnem is nekem kellett DE: Meadhros jobban lett tőle. Csak azt tudnám, mi ez az éktelen kalapálás.

Kicsit később:
Most már tudom.. fogtak egy rakat kecskét, csináltak egy ménkű nagy üstöt, hogy abba csináljak madártejet. Na tudják mikor...ennyire hülye még én se vagyok!

Köszönöm, Ulmo a kritikákat!

Alyr, Sünee: csak jót mondhatok.. :) Szegény Aragorn.. pedig mosdana ő, ha ráérne..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156650 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Meszter: kegyetlen vagy! Micsoda sértés, Aragornt a Nagy Gollam rokonának titulálni... :twisted: :biggrin2:
Supersonica: "Gondor was born in the streets" :lol: :lol: :lol: Az összes rúlz!
Aldarion, Sünee, Namarie: elsőrangú! Ész naon-naon gonoc! :cross:

Egy kis aktuális :D
Gollam és a fogyis italok
Miért szeretjük Legolast?
Amiért PJ nem kapta meg az Oscart

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156622 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Alyr bátyó, hát micsoda családfabonyolítás folyik itten?!? (Nagyon jó, csak kár, hogy mindjárt vége, de ugye ajd megírod az elejét is?...) :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156584 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!

Alyr, ez nagyon-nagyon fájt! :mrgreen: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156559 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
ALYR!!!! ez gyilkos volt... Szméagol, mint Aragorn tesója...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #156555 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

A Kaland
Az ünnepség vége...


Ga: Lassan megnyugszanak...
A: Én nem! Én Király vagyok!
Ga: Lehet, hogy Király is de részeg is...
A: Melyik fejednek bizonyítsam be, hogy nem?
T: Még egy kis répachipset, Pippin?
P: Hrrrrrr.... hrrrrr....

(Másnap dél körül mindenki fejfájósan ébred, mivel akkorra érkeznek meg a takarítók. A háromnapos ünnepség utáni maradékokból Minas Tirith lakói még hetekig éltek, és az így felszabadult pénzt a palantírszámlák kifizetésére fordították. És a nép áldotta Aragornt, a Királyt. )

F: Hé, Samu, ébredj!
S: Mi van, Frodó úr? Olifántok?
F: Nem, csak a takarítók...
S: Milyen nap van ma?
F: szerda...
S: Szerda??? És hova lett a hétfő meg a kedd?
F: Átmulattuk, nem emlékszel?
S: Nem nagyon... csak valami furcsát álmodtam, hogy Aragorn egy fényes izével a fején...
F: nem álom volt... Ő már tényleg Király...
S: Mi lesz itt... Ha behozza a kósza életet a városba...
F: Nem hozza... de más is történt az elmúlt napokban...
S: Mi?
F: A Fehér Fát körülültetted Fehér Krumplival...
S: Tökjó...
F: Trufa meg Fehér Répával...
S: Még jobb...
F: Jobb? Gondor szent jelképét így elrontani...
S: Mé, az csak egy kiszáradt fa!

(kicsit később)

Ga: Itt vagyunk hát, de máris megyünk tovább...
A: Akkor már nem is vagyunk itt...
Ga: Most Rohanba megyünk, eltemetjük Théodent, aztán te visszamész Gondorba...
A: Hééé! Én Király vagyok! Én mondom meg mit csinálok!
Ga: és mit csinálsz?
A: ööööö...
Arwen: nem volt ez rossz háború, de látszik, hogy nem tündék vívták...
L: azért...
Arw: Tudom, Lego-baba, te egyedül nem bírtad...
A: Lego-baba? Mi vaaan?
Arw: Nyugi, Ary-bary, ez régebben történt minthogy megszülettél volna...
Gi: És mi az a híres tünde-harcmodor?
L: Hát... tükröt tartunk az ellenség elé... törpöknél beválik...
Gi: Mit mondtál, teeeeeeee!!!!!
L: Mostmár nem köt a szövetség... És mi tündék, többen vagyunk...
Gi: Pont három csatabárdom maradt... több is mint elég...

(ekkor azonban az erdőből fanyűvők pattannak ki)

Vezér: Álljatok megfele!
Éomer: heló, Ghán-buri-ghán!
Éow: Üdv, Tarzan!
V: hahahaha! Én nem...
Ga: Ismerős az arcod...
V: Persze hogy az... farkasokat küldtél ellenem... hogy őt te nevelhesd... és ne akarja az Örökséget!
Ga: Nem lehet...
V: Na meg persze Arwen kezét... sejtettem én... ezért vittem magammal néhány Szarumán-féle gránátot...
Ga: Lehetetlen!
A: Ki vagy te?
V: Nem emlékszel? Pedig már a Helm-szurdoknál találkoztunk... a pólód persze tudná...
A: Nem lehet, te csalóóóóó!

(Aragorn kirántja az Andúrilt, de annak átrendeződnek a rúnái, "nocsak, nocsak" és megáll a levegőben. Aragorn rákiabál, de "sajnos csak nyugodt hangú, tünde nyelvű parancsoknak engedelmeskedem. Már amikor..." )

Arath: Anim!
Kard: Na, ez mindjárt más...
A: Ne hozzá, hozzám!
K: Sorry.
A: Dago hon! Dago hoooon!
Arath: Ez már az én kardom... Nos, te fehér széltoló, most számolunk...
Ga: Én A Titkos Tűz Szolgája Vagyok! Én Táplálom Anor Lángját!
Arath: Na és? Én meg nem...
Ga: Legyőztem Szauront! Állj félre! Neked itt nincs többé helyed!
Arath: Miben? dalversenyben?
Ga: Tűnj el, és hagyd Gondor Királyát!
Arath: Gondor Királya Én vagyok!
A: Nem! Én Király vagyok, te csak az apám!
Arath: Szállj le a lóról, te vénség, hadd szabdaljalak szét...
A: Arwen, védj meg!
Arw: Hát... az az igazság... ő elébb kért meg...
A: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
F: Nocsak, ez nekem új...
Arath: Most meghaaalsz!
Ga: Sejtettem hogy visszatérsz... Daro!

( a kard megáll a levegőben. Arathorn elengedi, és elővesz egy félig csiszolt kőbaltát. Gandalf azonban már előkapta a botját és fénycsóvát ereget. Arathorn napszemüveget vesz, de ekkor Trufa hátulról térdhajlaton rúgja majd leüti)

T: Az összes nagy ellenfelet nekem kell elintéznem?
A: Köszönöm, Trufiádok, Borbak fia!
P: Nagy voltál Truf! de ugye akkor már nem is kérsz több répát?
T: Már hogyne kérnék!
S: Ki volt ez a szakállas modatlan fickó?
Ga: Aragorn áruló apja...
F: A Gyűrűt akarta...
Ga: A kezdetektől fogva... Aragonr öccsét is erre nevelte...
A: Van egy öcsém?
S: Az öccsééét? Az meg ki?
F: Én azt hiszem tudom... A vér nem válik vízzé... és a koronás tetkó is elég beszédes....
S: csak nem?
F: Gollam...
S: Dehát ő 500 éves volt!
Ga: Ezt mondta magáról... De nem volt igaz...
A: Az öcsém... Szméagol...
Ga: Igen... ő volt az öcséd...



milyen?









"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156551 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Meduseld

Háma: Fegyverrel nem járulhattok Théoden színe elé! Ez Gríma, a Kígyónyelvü parancsa.
Aragorn: Én Király vagyok!
H: Nem nagyon látszik rajtad, havver.
A: Nálam van a Kettétört kard!
H: Sajnálom, de azt sem viheted be. Az öreg már olyan hülye, hogy törött karddal is képes lenne kárt tenni magában. Na ide vele!
(Aragorn kelletlenül átnyújtja a kardot)
A: De a csúzlimat, ugye bevihetem, naaaaa!!!
H: Nem! …….Sőt, ha jobban belegondolok, egyáltalán nem mehetsz be!
A: Mosmééééér???
H: Neked a szagod a legádázabb fegyvered! Ha Théoden belélegzi, azonnal büzmérgezést kap!
Legolas: (orrán rózsaszín csipesszel)Naugye! És időtlen idők óta kell ezt szagolnom! Ha fejreállok, se hajlandó megfürödni! (a neszeszeréből elővesz még egy marék rózsaszín orrcsipeszt) Kér valaki?
Gimli: (fintortogva) Más színü nincs?
L: De, van lila is, de szerintem a rózsaszín jobban megy a szemedhez! (Rárakja Gimli orrára) Tessék! Nagyon csinin áll!
H: Hát én inkább megfulladok, minthogy fölrakjak egy ilyet! Nem vagyok én szinkronúszó!
L: Én sem, sajnos! Pedig otthon, a Hullám Bakacsinban volt szinkronúszás, de csak lányoknak. Erre álcáztam magam, de 2 hét múlva lebuktam, és kirúgtak! (Szemei megtelnek könnyel a fájdalmas emléktől)
Ga : Én évek múlva se vettem volna észre a különbséget!
L: (az arcát vizslatva bámul a tükréba) Hát igen! Olyan szép arcom van, hogy akármelyik lány megirigyelhetné! Azzal buktam le, hogy kiesett a mücicim a fürdőruha alól.
Gi: Hadd találjam ki: Rózsaszín volt a fürdőruhátok!
L: Persze, a „rózsaszín lembas” csapatnévhez idevágó style kellett.
Ga: Legolas, örülnék, ha befejeznéd a régi szép élményeid taglalását.
L: Nem volt olyan rég, csak 500 éve.
Ga: Tök mindegy, találkoznunk kell Théodennel.
H: Előbb el kell koboznom a tünde tükrét.
L: A szépészeti eszközök mióta minősülnek fegyvernek?
H: Látszik, hogy még nem láttad az öreget. Az hogy ronda, enyhe kifejezés. Szívrohamot kapna, ha meglátná magát benne.
L: Na jó, de nagyon vigyázz, össze ne törd!
A: Menjünk már, én Király vagyok, és nem vagyok hajlandó várni!
H: Hé, büdöske, te nem mész sehova!
L: És ha fújok rá a kedvenc vaníliás parfümömből?
A: Nee, csak azt ne, inkább kinn maradok!
L: Azt hittem, megfürdesz végre.
A: Na neeem, annyira azért nem! Amíg ti bent lesztek, addig én szépen leülök a küszöbre, és kifényesítem a koronám!
L+Gi+Ga: De nincs is koronád!
A: Dehogynincs! (Előkap a zsebéből egy kicsi, müanyag játékkoronát.) A kinder tojásban találtam!
Gi? Honnan szereztél te kinder tojást?
A: Pippin és Trufa kirabolták a spájzt Lothlórienben. Ott találták. Én lelepleztem őket, és a kinderjátékok fejéban tartottam a számat.
L: Aljas csalás! Méghogy Lothlórienben kinder tojás! A tündék nem is esznek csokit, nehogy elhízzanak.
A: Nem tudtad, hogy Galadriel bulimiás? Néha evési rohamok törnek rá, telezabálja magát kinder tojással, aztán kirókázza az egészet a Galadriel tükre becenevü hánytálba.
Gi (tök vörös lesz, bár ez a nagy szakáll miatt csak az orra és a rózsaszín orrcsipesz színkülönbségéből látszik)
Ga (megértően): Gimlit érzékenyen érinti a téma, ne fikázzátok a szerelmét! Inkább menjünk be végre!
H: A botod!
Ga: Mi van vele? Talán nem tetszik? (Leüti Hámát) Öreg mágus nem vén mágus! Na gyerünk fijjúk!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156521 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Aldarion, nyugodtan végigolvasatm, és fetrengtem a nevetéstől. Elképzeletm pillanatra a blazírt lovasokat, amint visszakiáltanak, hogy "Semmi". Meg hogy Aragornék elöl menekültek az orkok...a béljóslás se semmi...

Folytasd!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156466 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Most mindenki beleadott mindent? :D :D :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156445 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL titkos naplója


1495. Alqualonde

Megölöm, kitekerem a nyakát, megnyuvasztom! Ez meg mire volt jó? Legyilkolták szerncsétlen telereket, merthogy nem adták oda a hajókat kölcsönbe. Ja. Kölcsönbe. Vissza meg ki hozza? Szegények meg beleszórták a vízbe rokonékat, hűtekezni. Erre föl karddal nekikmentek. Szép, vitéz eljárás. Dicső haditett. Fingolfinék meg azt hitték, minket bántanak. Remek. Igaz, mi csak azéert nem keveredtünk bele, mert a tesóim lefogtak, mert mentem volna mama családját védeni.

Nem is megyek fel azokra a hajókra, inkább gyalogolok, pedig még a bokám is kiment. Feanor magyaráz, hogy nem értek a logisztikához, meg integet, hogy de menjek, én meg visszaintettem neki valami szépet.


1496. Araman.

Csesszus, Mandos jól beszólt nekünk. Olyanokat mondott, hogy minket is megölnek majd, meg elárulnak, meg valmi árnyékokká leszünk. Feanor meg visszaszólt, hogy ő nem fél, és Mandos csak tudja . Hát de ő mindent tud. Kezd egy picit hideg lenni. aopa vissza is ment, ha tud, hoz meleg ruhát, de ha nem, akkor is elnézést kér a Valáktól, mamától, telerektől. Mi meg megyünk, mert erre ez őrültre nem bízhatjuk a népet.

Na meg a változatosság kedvéért jól megcsépeltük egymást. Megint hajszálon múlott. Nekemesett, hogy de adjak már hajat. Mondtam, Valinorban már épp meg akartam rajat könyörülni, de zek után egy szálat sem kap. Erre nekemesett, elkezdte tépni, marni, cibálni én meg viszont az övét. Nekem nem ártott, de neki csak úgy röpült az fekete haja, akár a varjú tolla. Ezek után mikor felálltam, megint nekem jött. Adtam neki egy akkora pofont, hogy azt még Valinorban is meghalloták án, és jól beleöktem a hideg vízbe. erre elkezedett úgy ordibálni, hogy az összes fia összeszaladt, mert azt hitték, ölik az apjukat. Szegény finrod alig bírt rendet tenni a sok őrült közt, magamat is beleértve.

1497. Losgar:

Tüzeslélek örömtüzet rakott a hajókból, vagy tűzijátékot rendezett? De kár ezekért a hajókért!

Így tényleg gyalog fogunk menni, Fingolfin vezet. Irány Észak!

Egy hét múlva:

Helcaraxe. Feanor iránta érzett nemlétező szerelmemet lehűtendő jégre vitt minket. Nagyon örülök..Turgon meg pláne, merrt Elenwét elhagyta valahol. Jellemző.... Aramannál vagy Losgarnál még megvolt...

1498.
Egy éve kóválygunk a sötétben a jégen, nem tudom, míért nem lehet a Valacirca csillaga után menni, északra? Nem, Fingolfin ex has vezet. Annyit azért elfogadott, hogy ha valamerre akar menni, én mint legkönnyebb és legfényesebb lépjek a jégre. Persze hogy mindig odavezet, ahol beszakad. Még jó, hogy valamennyira világítunk, így ki bírnak húzni.

1499.

Na végre, átadta nekünk a vezetést. Ő van most középütt, mi meg Finroddal elöl. Rohadtul fázunk, de akkor is elmegyünk a legészakabbra, mert ott biztos elég vastag a jég középen is. Kezdek köhögni, vagy mi. De azért jönnek szépen utánam, és haladunk is. Mindig a csillagok után.

1500.

ÁTÉRTÜNK!! Jaj, mi ez? De szép! Mindent olyan lágy ezüstös fénybe von.. ámulatos...most már látok is.. csak ne köhögnék ennyire..
Kicsit később:

Ez csodás4 hogy ragyog4 Milyen szép! És milyen jó meleg! Jé, egy Arian! Yavannáék alkottak valamit. Ezek a Fák gyümölcsi lesznek. De szépek!
És milyen szép ez a vidék! Alig várom, hogy találkozzam az itteniekkel!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156418 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Humor
ALDARION: Ez eddig a legjobb!!!!!!!!!!!! :D :twisted:
Látszik, h a testvérem vagy :evil3:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156370 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Humor
ez egyszerűen....kész...ezek a poszterek...röhögtem egy jót...egyet??sokat!:)
alyr naggggggyon jó a kaland! remélem ha vége lesz,akkor lesz még vm jó ötleted!

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.403 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére