Humor

Több
20 éve 9 hónapja #155277 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: A Kaland
( Másnap odasétál a keleti falon álló Éowynhez, de az első szó után olyan pofont kap, hogy leesik... Később visszatér, némileg piszkosabban, ám vigyorogva... Éowyn azonban egy saját készítésű képet szorongat amelyen Aragorn látható.
Napokkal később azonban Faramir egy gipszelt kar és néhány kiesett fog árán végre elnyeri Éowyn bizalmát)


Ga: Aragorn, Gondor Királya, a Kószák Kapitánya, A Mókusok Réme és nem utolsó sorban A Legnagyobb Mágus Tanítványa, akarod-e az itt megjelent Arwen Undómielt feleségül venni?
A: Hát... Igen....
Ga: Arwen, Elrond lánya, Galadriel lányának lánya, Frodó Megmentője, a Kisnyuszik Védegylet Fővédnöke, akarod-e az itt megjelent Aragorn Elessar Telcontart férjedül?
Arw: Naná!
Ga: Az egy másik tévécsatorna...
Arw: Akkor igen...


Ez a két rész egyszerűen HALÁLOS!!!! :lol: :itscool: :deal:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155272 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Csúcs vagy Alyr!
Ha (netán) vége lesz a Kalandnak, tuti, hogy újra kitalálsz valamit.Szerintem nem kell félteni! 8)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #155189 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, szokásos :itscool:

ew2.lysator.liu.se/fanq/c/r/crys ... 1.jpg.html

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155188 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: F: Micsoda? Atyám meghalt? Hogyan?
I: Grillen..
F: De ugye legalább hagytatok belőle nekem?


8O Ez nagyon-nagyon fájt...

Egyébként csúcsszuper! :hello: :cheers: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155183 Írta: Messua
Messua válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, szerintem nagyon jó. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155173 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, illedelmesen hangosan vihogok egy irodában . Nem idézem, miket tartok a legjobbnak, mert igen csak hosszú lenne...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155157 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor

Felagund írta: Alyr: :mrgreen: :up:

Kár, hogy lassan vége :(


Ne aggódj. Még nagyon soká lesz igazán vége. Hiszen csak Móriától van megírva a Kaland... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155153 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Kisnyuszik Védegyletének Fővédnöke... :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155137 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: halálos még mindig :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155108 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :mrgreen: :up:

Kár, hogy lassan vége :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155098 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor
Hihetetlen, hogy még meg is kérded, hogy milyen!!

HÁT MILYEN LENNE!! KI****TT JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=9:2a6g3y4q]Nem szívesen használok csúnya szavakat a fórumon, de így tán belemegy a tudatodba, hogy ECCERŰEN ZSENI VAGY!... csak tudnám, hogy van erre időd meg energiád! A töriszak ha jól tudom, majdnem olyan cincálós, mint a biológus.. jók az idegeid![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155061 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland
A Király visszatér, de nem sokáig örülhet, mert a Királyné is...

Minas Tirith
Ispotály
(még a Vég előtt)

F: Ispotályos!
I: Igen, uram?
F: Ki az a nő ottan?
I: Melyik?
F: Az a szőke... mióta engednek be Minas Tirithbe szőke nőket? Atyám rendelete még érvényes, nem?
I: Dehát... izé...
F: Kérdezzük meg atyámtól...
I: Attól félek, uram, ez némi nehézségbe ütközhet...
F: Miért?
I: Tekintve hogy... nos... a halottidézés még nem elfogadott dolog...
F: Micsoda? Atyám meghalt? Hogyan?
I: Grillen..
F: De ugye legalább hagytatok belőle nekem?
I: Sajnos, Gandalf, a mágus, és egy Király kinézatű fickó barbár módon elásta...
F: Király? Visszatért?
I: Attól tartok, igen...
F: De méééééééééééééér? Mér pont mooost? Végre egyszer Helytartó lehetnék, erre meg visszajön...
I: De uram... elment a háborúba... talán...
F: Van arra folyó?
I: Konkrétan arra nem...
F: Akkor ne is reménykedj... egy Király csak folyóban hajlandó meghalni...
I: Uram, aza szőke nő... mivel Théoden meghalt...
F: Meghalt? Kár... Tartozott még nekem némi lóval...
I: Nos, uram, Éomer lett a király, és ez a hölgy Éowyn, a húga...
F: Óóóóó, Királyi vér...
I: Csak királyi uram, nem Királyi...
F: Mindegy...

( Másnap odasétál a keleti falon álló Éowynhez, de az első szó után olyan pofont kap, hogy leesik... Később visszatér, némileg piszkosabban, ám vigyorogva... Éowyn azonban egy saját készítésű képet szorongat amelyen Aragorn látható.
Napokkal később azonban Faramir egy gipszelt kar és néhány kiesett fog árán végre elnyeri Éowyn bizalmát)

É: Szerinted visszajönnek?
F: Sajnos igen...
É: Pedig... nos... nem is lenne rossz, ha a Helytartó lenne a férjem...
F: Sajnos Aragorn nem látszott túl halandónak... és menyasszonya is van...
É: Az a tünde cafka... a 3000 éves tapasztalatával...
F: (kedvesen) Pedig vannak akik az ártatlanságra buknak...
É: Tudom sajnálni őket...
F: (tűzvörösen) Öööö... nem mintha közéjük tartoznék...

(A szél teljesen összekócolja a hajukat, ezért aztán estig kénytelenek teljesen egymás mellett járni. Később az Ispotályos egy olló segítségével megszabadítja őket... )

É: Ejha... de így jobban befér a sisak alá...
F: Naja... meg zselézni is jobban lehet...
É: Azért ne zselézd fel, ha kérhetlek... elég hülyén néznél ki...
F: Mééér?
É: Csak...
F: Najó...

(ilyetén módon végleg egymásrataláltak)


Minas Tirith
pár nappal és egy Összeomlással később

(A kapuk feltárulnak, a sereg díszlépésben vonul, a tornyokon tünde és törp kürtösök fújják a Bevonulási Indulót, amely kísértetiesen emlékeztet az Ai-da, a haradi Hercegnő című daljáték hasnló című részére. Az emberek leginkább a fülüket fogják, mivel az egymást utáló kürtösök méltóságon alulinak tartották, hogy holmi másfajúval összehangoljanak.
Aragorn megáll a kapuban és döbbenten látja, hogy Arwen eljött elé, és egyetlen menekülési lehetősége, Éowyn immár Faramir kezét fogja.
Eközben Gandalf, miután mindenkinek megmutogatta a hófehér köpenyére barnásvörössel felrajzolt művészinek szánt orkfejeket amelyek az utolsó csatában levágott orkokat jelzik, előhozatja a koronát a kincstárból. )

Ga: Akarjátok-e Aragornt, Isildur leszármazottját Gondor trónjára?
Nép: Ki a fene az az Aragorn?
Ga: Az aki itt térdel előttem....
Nép: Jaaaa.... akkor persze!
Ga: Faramir helytartó, átadod-é Gondor kormányzását a Királynak? megjegyzem, nincs más választásod...
F: Hát... jó... átadom...
Ga: Akkor ezennel a valák és egyéb lények nevében Gondor Királyává koronázlak! Megcsókolha... ja... izé... azt még nem...

(Előkap két gyűrűt, sűrűn remélve, hogy Elrond és Galadriel nem fogja keresni, és odaadja Aragornnak és Arwennek)

Ga: Aragorn, Gondor Királya, a Kószák Kapitánya, A Mókusok Réme és nem utolsó sorban A Legnagyobb Mágus Tanítványa, akarod-e az itt megjelent Arwen Undómielt feleségül venni?
A: Hát... Igen....
Ga: Arwen, Elrond lánya, Galadriel lányának lánya, Frodó Megmentője, a Kisnyuszik Védegylet Fővédnöke, akarod-e az itt megjelent Aragorn Elessar Telcontart férjedül?
Arw: Naná!
Ga: Az egy másik tévécsatorna...
Arw: Akkor igen...
Ga: Ezennel házastársakká nyilvánítalak benneteket... megcsókolhatod a menyasszonyt... ha akarod...

(Előlép Frodó és Samu)

Ga: Zsákos Frodó a Megyéből, és Csavardi Samu, ugyanonnan, ti megmentettétek a világot, megdöntöttétek Szauron hatalmát,
F: jajj... de a Gyűrű oda...
Ga: Ezért az Isildur által alapított Gondori Becsületrenddel tüntetlek ki benneteket...
S: Nézd, Frodó úr... látszik, hogy Isildur alapította...
F: Mért, szakállas?
S: Dehogy... nézd... olyan, mint a...
F: A DRÁGASÁÁÁÁÁÁÁÁG!!!!!



milyen?








"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154995 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Én Galadriel naplójára bukok. 8)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154948 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Humor
Sünee: Sztem nagyon jó!!![size=9:15sm3lly] (Aki ismer, az tudja, h alapból rondabeszédellenes vagyok, de szvsz Morgoth stílusához nagyon illik)[/size] :cooljump:

Namarië: Jó mint mindig :up:

Eia, Alyr: Nagyok vagytok!!! :mrgreen: :bounce:
(Aki rendszeresen jár kvízezni, és el is jutott úgy kb. száz kérdésig, az tudja, h miért nevettem betegre magam 8) :D )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154816 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Sünee: Na végre! Tök jó (bár a nyelvezeten tényleg lehetne változtatni) :lol:
Namarie: Komor, de poénos. Jó vagy! :up:
Alyr, Eia: Oppá, hát ez érdekes! Enyhénszólva... :hein:
Hétfőn jön A Szilvalé, úgy vigyázzatok!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154801 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Eia: Jááájjj, nagyon fájt!! 8O :P :P Peter Jackson mint tünde....brrr..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154794 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Gyűrűk Ura a Kvíz alapján
by Alyr & Eia

Bingó fia Bilbó éppen sétapálcát ajándékozott Lobéliának, amikor megjelenik Aragorn Gollam elszökésének hírével de miközben előadná betoppan Lajos zöld fénykarddal és rózsaszín szemekkel... de Lajos ellopja a negyedik csónakot, miközben Aragorn arwenről énekel, de Heleborn, Mória ura megállítja... és mindezt Trufa kihallgatja...és ebben a pillanatban Frodó kigáncsolja magát bríben egy buckamanó segtségével.. amitől aragorn megijed és elmenekül de Círdan utánavezeti a tündecsapatot... közben vargok támadnak rá, akiket Gandalf üldöz el egy "I'love you, baby" füstfelirattal és bevágtat Zsizsik Nazgúl.. az elefántszerű entekkel kísérve akik régebben mint tudjuk trollok voltak és a Szarumán által kitenyésztett Uruk-kopasz orkokkal meg vízitrollokkal és az egész bagázs kimegy Pipitérre hobbitlábat zabálni és mind együtt gratulálnak Ennio Morriconénak az Ork a Troll és a Goll, a Volt egyszer egy Középföld és az Egy maréknyi Gyűrűért zeneszerzőjének és bemasírozik gratulálni az Elrond által vezetett TTT-tündecsapat akiknek, mint tudjuk David Wenham kölcsönözte a mozgását, kivéve Sala Bakernek, aki ugye Lurtzot alakítja... lassan kiválik a tömegből egy tünde... Peter Jackson... vállán Trufa békájával.. mellette Ian Holm amint Hasfelmetsző Samut alakítja és Szauron által szólaltatott kürt szavára.. Pipiin kitalálja a jelszót a Ködhegység vizeihez.. miközben az ausztrál Marton Csokas, mint Éowyn.. elszavalja a Hol a ló s a lovasa kezdetű versikét amire megjelenik DiCaprio, mint aragorn, kezében 1301-es ókertivel és Gandalf Orthanc tetején egy szentjánosbogárral morzézik és Crisopher Lee, a legfiatalabb színész...akit eredetileg John-Rhys Davies akart alakítani..de sajnálatára Liv Tyler kapta meg Pippin szerepét... aki egy agyilag visszamaradt hobbit amitől a Bríbeli Elrond megijed és ezért Bilbó életre kelti a hangjátékban.. de még előtte elveszi tőle Gondor kürtjét, amiért a törpök gomba-tenyésztőnek hiszik.. és elcipeli Gondor fővárosába, Minas Ithilbe és boldogan éltek amíg ki nem derült, h Frodónak mégis van gyereke...


[size=9:p8khsk2u](Hm.. kicsit.. fuuurcsa a mondatalkotás, dehát... )[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154779 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA


Fél év múlva.

Ma végre elmehettem hozzájuk., mert rokon is rájött, hogy hiányzik neki a látásom, pontosabban a hajamé. Gyorsan sütöttem sütit, meg apa tök finom bort csinált, vittem azt is nagyapának. Azon gondolkoztam, hogy kedvenc piros ruhámat kéne felvennem, de aztán rájöttem, hogy az cseppet sem biztonságos, a fehérről meg még azt hinné, hogy menyasszonynak jövök, úgyhogy maradt egy világoskék.
Te jóságos Iluvatar, mekkora dzsuva volt nagyapánknál! Tiszta gyámánt- meg aranypor volt minden, mire kitakarítottam szegénynek, úgy fénylettem, hogy Feanor be akart zárni a kamrába. Először azt hittem, összetévesztett biztos a szerencsétlen Szilmarilokkal. Azokat is bezárta a sötétbe, pedig a fénynek örülnek. Én is, meg annak is de felettéb, ha nem matatnak nyolcan a hajamon, azzal az ürüggyel, hogy de régen nem láttak, és milyen jó, hogy látnak, és valójában arra akarnak rávenni, hogy náluk is tegyek rendet, söprögessek, töröljem le a millió port meg ilyenk. Na tudják, mikor! Egyéb nem kéne? Illetve kéne, de úgyse kapnak.

Viszont ezt a kamrába zárást öö izé jobb ha senki előtt nem taglalom. Ugyanis megint jól megtéptük egymást. Nagyapi mosolyogva meg is kérdezte, mit csináltunki mi ketten a sötétben. Megjegyzése:
"Ejha, ti aztán nem kíméltétek egymást". Még szerencse, hogy ő nem lát a gondolataimba...Ugyanis a kellemetlen valóság az, hogy rokon becsalt, hogy megmutatja a Szilmarilokat, aztán elkezdte, hogy de milyen szép a hajam. Meg hogy ennyit igazán nem tagadjak már meg egy száműzöttől...meghogy úgyis tudja, hogy vajszívem van. Na mondom, kész. Közöltem, hogy hajat sajnos nem tudok adni. Mindenesetre megpróbáltam diszkréten meglépni. Erre megmarkolta a hajam, és elég furcsa arccal elkezdett kérlelni: csak egy szálat, csak egy szálat, légyszi, ahhhh!!! Szépen seregtünk körbe-körbe, már- már szabályosan táncoltunk, mivel ahogy tekerte a kezére a hajamat, egyre ádázabb arccal, én megpróbáltam kikerülni, de nem igazán ment. Közben azon gondolkodtam, hogy most akkor zavarba kellene-e jönnöm. Úgy döntöttem igen, és mikor kellőképp közeljött, olyan szinten, hogy a vállamra is borult, alaposan megleptem az érzékeny pontját a térdemmel. Egyből elengedett, és immáron szomorú, rezignált arccal állt föl kis idő múlva, és láttam azon gondolkozik, miért nem vagyok képes teljesíteni még a szerinte legapróbb kívánságait is. Kifele menet nagyapának kimagyaráztuk a dolgot, hogy miért is áll így a hajam. Annyit mondtunk, hogy a Szilmarilok és a hajam fényének árnyalatát hasonlítottuk össze. Kifogás nem volt, viszont azt vártam, mikor jön már lefele a plafon...

Maedhros sajna előbb látott meg minket, mint nagyapánk, pont akkor, amikor mind a ketten bőszen igzgattuk a ruháinkat. Meglapatésében el is ejtette a kezében levő serleget, és láttam, hogy azon gondolkodik, hogy a szájában lévő vizet kiköpje vagy lenyelje? Illedelmesen ez utóbbit választotta, és később gratulált a Feanorral kötendő házasságomhoz. Mondtam, neki ne tegye. Szegény erre nézett nagy bambán, egész addig, míg nem vázoltam neki a helyzetet. Mikor végre felfogta, mi van, a következő kérdést tette fel: akkor ugye még remélhetek? Azt mondtam, hanyatt vágom magam. Illetve gondoltam, mert ha mondtam volna az előzmények után..csak azt tudnám, hogy most mennyire gondolják komolyan, különösen Feanor a kezem megkérését, és mennyire hajt pusztán a hajamra...

Viszont érdekes, hogy nem lettem kidobva azzal, hogy be ne tegyem az életbe se Formenosba a lábam. Nem bírtam megállni, rákérdeztem Feanornál. Annyit mondott, hogy neki már a hajam puszta érintése is örömet okoz. Vettem észre....

1492.
Na végre, megjött nagybátyám jobbik esze. Úgy elhajtotta Melkort, hogy csakúgy porzott!! Mindig is mondtam neki, hogy ne álljon le vele, mert csak a kincseit akarja, de azt hitte, hogy féltékeny vagyok Melkorra, merthogy ővele többet beszél. Kell a nyavalyának Melkor tanítása! Meg meghallottam, hogy valami ocsmánysággal üzletel Középföldén, de hogy mit..Csaknem már a Szilmarilokat? Mindenesetre Feanor szerint Melkor azt akarta tőle, ő meg ügyesen rávágta arra a fekete lábára az ajtót. Melkor meg vinnyogva szaladt el. Nagyon helyes, szúrós szemű rokonnak ez volt úgyis évek óta az egyetlen értelmes húzása. Csak szegény Valák feje fől, hogy hova a csodába húzott el a tesójuk. nem mindegy? lényeg, hogy nincs itt. Csak a középföldeiket ne bántsa. Nagyapa szerint szép hely az is, meg jó tágas. Jaj de jó lenne megnézni, meg ott egy kert! Itt még változatlanul nem szoktak le arról, hogy szétcsámpázzák a virágokat..

___________________________________________
A segítőknek ezúton is köszönöm a szívességüket

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #154749 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
Sünee!

Haláli!!! :bounce: :mrgreen: :lol:

Kopasz tündék: :arrow: :mrgreen:

[size=9:251h7qnb](Nem gondolod, hogy bizonyos szavakat ki kéne csillagozni :? )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154617 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Sünee: NAGYON KIRÁLY!!! :hello:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154613 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Akkor hát itt a második rész:

Morgoth nagyon titkos naplója

1450. nap: Egy darabig nem írtam, mert nagyon sok dolgom volt. Áttettem a főhadiszállásomat Angbandba. Nagyon ász hely!

1453. nap: A francba, Arda is tele van ezekkel a csicska tündékkel. Jobb lesz, ha meghúzzák magukat!

2012. nap: A tündék enyhén szólva nagypofájúak! Folyton kötekednek, meg csatázni akarnak.
Később: Elfogtam párat. Remélem, most leállnak végre!

2526. nap: A tündék fogságban idegesítőbbek, mint szabadon. Valami tükör, meg fésü után sírnak. Az meg mi?
Később: Megnéztem az értelmező kéziszótárban. A fésü egy olyan fogas izé, amivel a hosszú szőke hajukat simogatják, hogy szép legyen. Ezt a cselekvést nevezik ők fésülködésnek.

2640. nap: Úgy gondolom, ideje volna szemléltetnem, hogy én vagyok Arda ura.
Később: Azt hiszem, felhívom ezt a Feanor és társa kovácsot. Csináltatok egy vaskoronát, és belerakom a szilmarilokat. Szerintem tök jól fog állni.
Még egy kicsit később: Jesszus! Mi történt velem?! Úgy látszik, ez a tünde-nyavalya ragadós.
Ennél is lésőbb: Felhívtam, de azt mondta, csak akkor csinál vaskoronát, ha a szilmarilokkal fizetek. Hülyének néz?

3114. nap: Kezd elegem lenni! Szauron azért rágja a fülemet, mert akar magának egy saját erődöt, a tündék meg még mindig fésü után vinnyognak! Nekem meg változatlanul nincs vaskoronám.
Később: Rájöttem a megoldásra: Szauron csinál nekem egy vaskoronát, és cserébe kap erődöt.
Még később: A tündék haját pedig levágta nullásgéppel. Legalább nem kell nekik fésü.

3190. nap: Tök jól tettem, hogy bekeményítettem! Szauron szerzett vhonnan koronát, szóval elküldtem egy kis csíra szigetre, aztán örüljön az erődjének. A tündék meg még mindig a hajukat siratják. Hogy végre befogják, egy kicsit kicakkoztam a hegyes fülüket, és levágtam a körmüket.

3300. nap: Minden nap lemegyek a tündékhez, és levágom vmilyüket. Már egészen hozzászoktak, és nem is bömbölnek. Lassan rájuk se ismerek!

3491. nap: Tök jó, ezek már nem is tündék! Elneveztem őket orkoknak.
Később: Képesek szaporodni egymással. Ma jött világra az első &#8220;fogságban született&#8221; példány.

4251. nap: Már tök sok van.
Később: Szétküldöm őket a nagyvilágba, hadd lássa a többi tünde, hogy mik lettek.

4602. nap: Úgy látom, nem tetszett nekik. Idejöttek egy seregnek nevezett óvodáscsoporttal, hogy ők most hadat üzentek.
Később: Kiküldtem a balrogokat, meg egypár orkot, erre úgy beszartak, hogy sztem most 100 évig nem merik idedugni a képüket.

4609. nap: Tévedtem. Itt van vmelyik F betüs. Az F betüsek a legidegesítőbbek, élükön Feanorral. Na mindegy, ez nem Feanor, hanem vmelyik másik. Kihívott párbajra. Nem röhögöm ki, nehogy sírva fakadjon.
Később: a kardjának nevezett gombostüvel megszúrta a nagylábujjamat. Áu, be ne szarjak a fájdalomtól!
Még később: Játszottam vele egy kicsit, erre kipurcant. Tökre elrontotta a szórakozásomat! Igazán bírhatta volna még egy kicsit!

7011. nap: A tündéknek vmiért nem teszik, hogy kinyírtam az F betüst, és szövetkezni kezdtek.

7200. nap: Te jó ég, már nem csak ezek a nyálgép tündék vannak. A valák teremtettek egy csomó halandót. Vmi ember nevü humanoid lényt, meg kicsi szőrös izéket, akiket törpöknek neveznek. Na mindegy, szarok rájuk, úgyis hiába ugrálnak.

˛&#8221;+!%x6z3~ˇ. nap: A francba, elvesztettem a fonalat! Gőzöm sincs, milyen nap van ma! Végül is tök mindegy, mert nem nagyon történt semmi extra. A tündék folyton csatázni akarnak, az orkok szaporodnak, én meg elvagyok.

/%&#8221;!+GH)(=/325=%. nap: Vége az édes nyugalmamnak. Idejött egy csicska halandó a tünde csajával. Most másztak át a kerítéseen. Azt hiszik, nem rögzítette őket a biztonsági kamerám?
Később: bejöttek, a csaj meg énekelni kezdett. Áhhh! Úristen! Borzasztó! Rosszul vagyok!
Még később: Magamhoz tértem. Te jó ég, még sosem ájultam el semmiféle kornyikálástól, még Ilúvatarétól sem, de ez több a sokknál.
Ennél is később: Bassza meg, ezek elcsórták az egyik szilmarilt. Most mi a szent szart csináljak???
Annyival később, hogy csak na: Kiküldtem utánuk a kedvenc farkassal keresztezett palotapincsi ölebemet. Szaurontól kaptam a születésnapomra. Remélem visszaszerzi!

Másnap: Visszaszerezte, de beledöglött. Szegényke! Na mindegy, most nincs sok időm a kis dögöt siratni, mert itt vannak a tündék, meg a humanoid halandók.

99999999, vagy vmi ilyesmi nap: Egy darabig nem írtam, mert nagyon lefoglaltak a hadi lépéseim. Csak annyi történt, hogy a valák megelégelték az egész civakodást, és eldöntötték a háborút - persze a köcsög tündék javára. Elvették tőlem a szilmarilokat, és kizártak a semmibe. Még szerencse, hogy magammal hoztam a 100000 darabos Angband-puzzlemat!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154591 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Humor
Hopp, Namárie!
Bizony-bizony, meglehetősen sötét részek következnek a sztoriban... nem is tudom, hogy lehet-e erről humorosan írni... :?
De remélem! :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154487 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor

Toma gazda írta: Egyik topicban említették Batmant

erről eszembe jut egy hülye vicc:

-Mit mond Batman Robinnak mielőtt beszállnak a Batmoblba?
-Szálljunk be a Batmobilba!

no comment.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154338 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Namarie: halálos :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154272 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA


Hát ez rémes....ez megőrült. Olyat csinált, hogy ihaj. Ez nem lehet igaz. Ilyen még nem volt, ide is írom gyorsan az évszámot.
1490.

Ez egy őrült!! Én mindig tudtam, de hogy ennyire!!!! Megőrült de tényleg. A hülye féltékenységében hajszál híján leszúrta Fingolfint!! Tényleg hajszál híján, merthogy megint kért nyilvánosan hajat, megint nem adtam neki, erre elkezdett velem üvöltözni, hogy én senkit nem tisztelek. Éééén?? Amikor pont ő beszél, meg a drágalátos Melkor mindenki ellen. Ő azt fújja, ki kit utál, Melkor meg hogy ki kitől óvakodjék. Szúrósszemű rokonnak is hinti a rizsát, az meg még hisz is neki. Fiastul, meg sokmindenkistül. Ezt a hülye bandát! Ulmo meg Tulkász nem is bírja Melkort.
Feanor tisztára úgy csinál, mintha ő lenne itt a király, pedig nem is, merrt Manwe az. Szóval rokon felbőszült, és mivel előtte való nap látta, hogy Fingolfin a kezébe vette a hajamat (igen, neki hagytam, mert nem akarja két marokkal kitépni, mint egyesek többesei) féltékeny lett, és elkezdte keresni a testvérét. A szerencsétlen pedig pont nagyapihoz ment, mert azt hitte, hülye szúrósszemű rokon nem is törődik az apjával, és ha így van, majd ő magához veszi, hiszen nagyapa miatt vagyunk ezen a szép helyen.

Féleszű barátunk ezt megneszelte, berontott, kidobta, majd a karddal hadonászva utána rontott, és a mellének szegezte, de előbb még a nyakát is megcirógatta vele. Tuti Melkor tanítása, pfuj! Nagyapi meg tök el volt ájulva, hogy mennyire nagyon szereti őt Feanor. Még jó, hogy meg nem köszönte, hogy a saját fiát a másik a szeme láttára szúrja le. Az a mákja, hogy a nagyi nem volt épp otthon, adott volna a pofájára olyat, hogy ott gebed meg. Mármint Feanornak.

Amúgy Feanor egész háza népe megveszett, mert a minap vittem egy kis sütit nagyapának, és amikor mentem haza, a fiúk úgy összevertek merthogy nagyapihoz merészeltem menni, hogy azt se tudtam, hogy bujdossak haza. Tulkász a hajukat kiszedte volna, Finrod meg felkoncolná őket, ha tudná, de szerencsére nem tudja. Drága rokon meg nem akarta elhinni, de végül elhitte, csak nem mondta, ezt onnan tudom, hogy felajánlotta, csinál nekem páncélruhát a fiai ellen, meg valami erényövet is. Na, tudja mikor. Rámadott egyet (tán félt a saját kölykeitől? joggal, mert szépre tanítja őkat) majd megdöglöttem tőle. Nehéz is, meleg is, kell a nyavalyának.

Egy hét múlva.

Na végre valaki helyretette! Kiderült, mit művelt, az is, hogy ki volt az ötleadó. Melkort végre elhajtották a csodába, legalább rendesen látni, meg a Fák is sokkal szebben virágzanak. Feanor is mehet 12 évig gondolkodni Formenosba. Azt viszont nem igazán élvezem, hogy nagyapánk is vele megy. Sokkal jobb helye lenne nálunk! Na nem baj, majd ellátogatok hozzá, és irgalmatlanul nem érdekel, mint szólnak rokonék. Mihozzánk meg hozzám is tartozik, nemcsak az övék! Igaz, szegény Feanor is hiányozni fog egy kicsit elvégre a rokonom, meg aztán.. okos is, meg minden, csak kár, hogy ilyen lett. Eddig mindig megmutatta az új dolgokat amiket csinált, de az utóbbi időben még azt se. Pedig néha olyan aranyos is tudott lennei, ha akart. Magam se értem miért sajnálom de ez van. A tünde fia- lánya elvileg szereti a ronoit vagy nem? Vagy hogy is van ez? Most már egyre kevésbé értem...Affene, már hurcolkodnak is.

Köszönöma segítséget Erynek, Felagundnak és Ulmonak. Gondolom, érezhető, hogy a hangulat elfelhősödött, de nem épp túl vidám történéseknek nézünk elébe.

Aldarion: szerintem nagyon jó, folytasd! Theala, Te is!
Alyr, Te is légyszíves, ha van erőd még!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154193 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor
Egyik topicban említették Batmant

erről eszembe jut egy hülye vicc:

-Mit mond Batman Robinnak mielőtt beszállnak a Batmoblba?
-Szálljunk be a Batmobilba!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154010 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Halálos :D :lol: :lol:
Theala: Én inkább, azért szólok, hogy folytasd :mrgreen: :up:

Emil muil és az orkok

F: -Gandalf!
S: -Mi van már Frodó? Ha a szövetség összes tagját szét akarod ordibálni, akkor tényleg hiába próbálok aludni.
F: -Csak megint Gandalfról álmodtam&#8230;
S: -Ugyan Frodó. Próbáld túl tenni magad ezen&#8230;
F: -Hát Gandalfon csak-csak, de Nála volt a kispárnám&#8230; Most meg ezek a sziklák össze-vissza szúrják a fejem.
S: -Mondjuk az igaz. Jobban is vigyázhatott volna rá.
F: -Te csak hadd Gandalfot&#8230; Nálad volt az alvómacim. Azóta nincs meg, mióta rádbíztam. Van még mit ennünk?
S: -No lássuk csak&#8230; Lembas kenyér&#8230;
F: -Éhen veszek! Nem ettem mást, csak kukacos Lembast három nyavalyás napja!
G: Ííígen! Mm&#8217;ért nem esszünk húst!
F: -GOLLLAM!&#8230; Figyelj! Ha már itt vagy világíts a szemeddel, jó?!
G: -Jó Szméagolnak nem világítanak a szemeckéi! Cak a kontaktlencséje foszforeszkál!
S: -Jé ezek levélbe vannak csomagolva! Hogy kell kivenni belőlük a Lembast?
F: -Alul van, egy piros gomb. Azt nyomd meg, oszt kész!
Samu (Egy kis idő múlva): -Akárhogy is próbálom, nem megy Frodó! Ez nem működik!
F: -Ezek a tünde vacakságok&#8230; Mi nem működik rajta?
S: -Nincs piros gomb!
F: -Khm&#8230; Izé&#8230; Akkor hajtogasd ki a leveleket!
S: -Az is nehéz eset Frodó úr&#8230;
F: -Miért?! Ólomból vannak, vagy mi?
S: -A kukacok kirágták&#8230;
F: -MI AZ? HOGY KUKACOK! LEVELET AKAROK! AZONNAL!

Samu beletúr az avarba, kimarkol belőle pár levelet, majd keze tartalmát ráhinti, a Lembas-ra.
-Így megfelel?
F: -Határeset&#8230;

Frodó és Samu, élvezettel rágcsálják az avarral fűszerezett lembas-t és a kukacokat, hús gyanánt, odadobálják Gollamnak.
G: -Nem szeretem az idegen ízeket, de ez a tünde-féreg nem rossz.

Eközben Aragornék:
Dörömb-dörömb
A: -Rohanvást mennek&#8230; Megérezték a szagunkat.
G: -Noná! A csöveseket is észreveszik a villamoson&#8230;
A: -Mit értesz, azalatt, hogy &#8222;Csövesek&#8221;.
L: -Azóta nem fürödtem, mióta beborultunk az Anduinba.
Aragorn (Kicsit később): -Lórien levelei nem hullnak hiába.
L: -Hát pontosan azért hullnak, mert elszáradnak.
G: -Na ne mond má&#8217;&#8230; Szerintem meg azért, mert jön a tél.
L: -És a télapó&#8230; Tényleg te mit kérsz a télapótól?
G: -Nem is tudom&#8230; Én sose kérek semmit, de mindig hoz valami nugátos izét&#8230;
A: -ABBAHAGYNÁTOK VÉGRE! Na, ez a ti színvonalatok&#8230; Egyébként, én ezekre a csatokra gondolok.
L: -A hajcsatom már megint! Nem tudnak veszteg maradni. Asszem, kérnem kell majd még párat Mikulásra.

Eközben az Orkok:
Uglúk: -Állj!
Szőke ork: -Mi az? Mit érzel?
U: -Semmit. Csak kikötődött a cipőfűzőm.
Sz. o.: -Sznip sznip&#8230; Én érzek valamit.
U: -Csövesek 6 órára!
Többi ork: -Segítség! Megfulladunk!
U: -Siessetek kotorékok! Szerintem csak egy közeli toalett.
T. o: -Egy tapodtat sem megyünk tovább, amíg elő nem vesszük a légzőkészülékeket.
U: -A légzőkészülékeket, nem vesszük elő!
Grisnák: -És mi van azokkal, a kimustrált légkondikkal&#8230; Azokra nincs szükségünk. Csak, egy konnektort kellene valahonnan előásnunk.
U: -Vissza! Féreg!
Féreg: -Azonnal&#8230; Hörr. Pont nekem kell itt lennem. Megfulladok. A kollegáim már rég lembas-ba fúrták magukat&#8230;

Az orkok, friss levegő híján a földön fetrengenek. Trufa és Pippin, a tündeköpenyt bűzszűrőként használva elosonnak. Mellékesen a szomszéd toalettfülkékből, előtántorog pár Rohír és leszúrják az orkokat, majd a légzőkészülékeket elcsórják tőlük, majd tűzifa híján az orkokat elégetik.

Milyen?

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153846 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Csak a szokásos: SZUPER!
A többiek meg kapkodják magukat, hogy ne punnyadjon ennyire a topic (na jó, pont én beszélek....)! :wink:

A SZILVALÉ
Wazzekenya 2.

A Wazzékon kívül persze mások is élnek Altájon. Közülük legtöbben a myák vannak, akik Myaától, a méhecskétől származnak. Maya egészen addig hagyományos kis méh volt, amíg bele nem repült Nyam-nyam füvescigijének füstjébe. A cannabis hatására viszont mutálódott és képes lett párosodni a Wazzékkal. Naná, hogy a szripsztízbárban, Lóri karjai között kötött ki és szerelmük gyümölcsei benépesítették Wazzenort (szegény Reggelnek meg nőtt némileg a kisebbségi komplexusa). Ezután történt, hogy Maya magasabb pozícióba vágyott és megkörnyékezte Moneyt. A király viszont még mindig csak egy szimpla méhecskét látott benne és ahhoz mérten cselekedett, azaz -leütötte. Ezután kénytelen volt felnevelni Maya összes gyerekét, akik később a Wazzék szolgálatába szegődtek. A legfontosabbak voltak Oszlik és Olvad, akik Ujjuj biztosítási ügynökeiként dologoztak és a szép Meridián, aki tevékeny rész vállalt Arda sorsának alakításában.

És persze ott volt Ménkü, akiről eddig egy szót sem ejtettem, pedig ebben a Wazzei Színjátékban ő vitte a főgonosz szerepét. Ugyanis felébredt benne a bosszúvágy az első napok megaláztatásai után és teljes erőbedobással bosszantotta a Wazzékat. Nem fizette a lakbért, elszívta Nyam-Nyam elől az összes cannabist és fenyegető névtelen leveleket írt Elrúgnak. Ő is összejött egyszer Mayával és született egy fiuk, Szoruljon, aki később az apja nyomdokaiba lépett, de megszívta. Az apja is, de ez majd kiderül a következő tízmillió részből.

Szóljatok, ha nem tetszik, külömben folytatom! :twisted:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153717 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: csak úgy halkan jegyzem meg, Eleniel NEM egyenlő Silmeniel... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #153715 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Eleniel: Ulmo, Ery és Felagund nevében is köszönöm. Igaz, voltam olyan szerénytelen, hogy priviben felajánlottam, ha gondoljátok, használjátok fel.

Ez nagyon jól esett.

Viszont Sünee írásait is ajánlanám.

Off:Silmeniel: bocsánat késő van, és utaztam is....meg gellert kaptak a gondolataim, mert Legolasról társalgunk a chaten és védem a mundér böcsületét...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.400 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére