Humor

Több
22 éve 1 hónapja #69125 Írta: Alesse
Alesse válaszolt a következő témában: Humor
Aiya!
Nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá ha itt vagyok...pedig mindig csak ugyanazt tom mondani...nagyon jók vagytok! (SÚ, Alyr, külön grat.!)
Namarie!

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68986 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Sssz...Cúf, gonoc banda...Hagyjátok itten megfulladni szegény Szméagolt...

Cúnya SZÚ ész Alyr ész mindenki ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
" De ha belemélyedünk ebbe a vitába, én úgy fejbe vágok valakit, hogy csillagok ragyogják be neki találkozásunk óráját! "

A komisz, kegyetlen Rayan írta:
" Gollam: Hamm! "
Esz így nemigasz, Drágaszágooom! :lol: :lol: :lol:


...Eldarion már megint körülnézett a gondori könyvtárban, és a következő jóóó hosszú könyveket találta:

Legolas: A Tenger
Boromir: Minas Tirith
Gandalf: A pipázás művészete
Galadriel: Tükör-trükkök, avagy jóslás felsőfokon
Pippin: Szilszakáll szeme
Frodó: Halálközeli élmények

Meg ilyen kis rövideket is:

Samu: Fogyókúrás tanácsok mindenkinek
Trufa: Az uruk-hai orkok társasági élete
Jó Szméagol: A szép beszéd
Faramir: Ismerkedés a nazgúllal
Denethor: Derűlátás

Ssz...Ennyi.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68976 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!
SÚ: Kegyetlen! De nagyon!

És itt a Középfölde Kurir következő száma:

Politikai híreink:

Fidesz Naggyűlés Osgiliath romjain
A Fidesz MPP naggyűlést szervezett Osgiliath romvárosába. Mint ismeretes, az előző, Minas Ithilbe (Volt Minas Morgul) összehívott gyűlés katasztrofális véget ért, mert a nazgulok helyi csapvízzel kínálták a jelenlévőket, akik elhaláloztak a víz hatására. A pártvezér ezt felismerve elköltöztette a gyűlést Osgiliathba. Így nyilatkozott:
"A párttagok száma így is drasztikusan csökkent az utóbbi idők apró összetűzései és minimális nézeteltérései miatt (ti: Gyűrűháborúk) és ezt nem engedhetjük tovább. Már sokan vagyunk, de még nem vagyunk elegen!
Osgiliath romjait a rendőrök is tisztelik, ezért nem mernek minket feloszlatni."

MSZP hiperprogram:
Az MSZP a 100 napos program tegnapi meghirdetése után bejelentette, hogy már teljesítette is.
A FIDESZ és az SZDSZ vezetői reményüket fejezték ki, hogy a kormányzási időt is így fogják tekinteni.

Kampány?: (jelenti a Megyei Távirati Iroda, azaz MTI)
A Megyei Sárkánypárt és a BB (BríBier) tagjai összecsapásba keveredtek több helyen is. Több embert ágyékon rúgtak, és néhány hobbit majdnem az (emberi) söröskorsókba fulladt.
Az összecsapásoknak egy ismeretlen vetett véget, aki "Bomba-de-dilló" csatakiáltással énekelni kezdett. A harcosoknak hirtelen más dolguk akadt.



egyelőre ennyi. milyen?





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68964 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Hajrá Minerva! ;o)))

Ma írogattam a végkifejlet táját, és rájöttem, hogy Celeborn rejtett adottságokkal rendelkezik. Például nagyon jó, mint kvantum-viharlepke. De vajon tudja-e valaki, hogy mi az???

Kicsit úgy vagyok, mint a kedvenc Gilgames-idézetemmel... Bele kellett vennem, pedig 80%-os valószínűséggel csak én derülök rajta... de én jót! :o )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68929 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Sötét Úr írta: Minerva: Hmmm... kezdem irigyelni Celebornt :o ))) De Galadriellel vigyázz, hátul is tükre van ;o)

Kösz az aggódást, de Galadrielt hamar kiütöm a nyeregből. :o )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68811 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Ragoran: szerintem hamarosan, csak nem túl szerencsés, ha ilyen hosszú hozzászólások hárman-négyen egy lapra szorulnak. Ilyesmivel tönre lehet tenni egy fórumot, azt meg nem szeretném :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68732 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Lara: Ez naon tetszik!!! Itt röhögök rajta egy fél órája!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SÚ:folytatás??? Mikorrra várhatjuk???
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68679 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Viszont belekötnék valamibe :D
Az azonos alakúság nyelvtani esetben nem homofónia, hanem homonímia. Tehát azonos alakú szavak= homonimák :)


Köszönöm, Rayan! Az az igazság, hogy még valamikor boldogult kölyökhobbit koromban tanultam az ilyesmit, azaz nagyon régen .. :o ) Úgy emlékeztem, hogy az azonos alakúság és az azonos hangzás (hangalak) más, és ezért keverhettem össze. Vagy mert buta voltam :o )))
(Akkor viszont maradok is...) ;o)
Örömmel vettem a segítséget, és javítom!

Lara, Ragoran: nektek is köszönöm!

Lara, ez a képsor überAragorn! :o )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68631 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Humor

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68618 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: :lol: :itscool: :hello: :lol: :itscool: :hello:

Ez is korszakalkotó rész volt,még az unokáim is emlegetni fogják.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68613 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: Ez naon király!!! Állati!! (Akár homofónia, akár homonímia :wink: )
:cheers: :hello: :cheers: :hello: :cheers: :hello: :cheers:
_________________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68612 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Sötét Úr: ez megakirály :_))))

Ezek teccettek a legjobban:
Az ablakok nem voltak beüvegezve, a szél időnként sárgult levelek ezreit fújta ki rajtuk. A bejárat közepén egy tálat tartó nőalak szobra állt, hosszan leeresztett haját verebek melírozták.

Gandalf megtorpant. Baljós emlékek gyötörték mindenféle ornitológiai problémákról, és semmi kedve nem volt mindenféle fecskékkel tökölni.

CSAVARDI SAMU FAN CLUB
"Mondd jóbarát, fizesd be a tagdíjat, és lépj be!"


- Répa, retek, mogyoró! - tette hozzá Celeborn, sokat sejtetően, mint aki hatalmas titkos tudás birtokosa.


Viszont belekötnék valamibe :D

Az azonos alakúság nyelvtani esetben nem homofónia, hanem homonímia. Tehát azonos alakú szavak= homonimák :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 1 hónapja #68610 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Nos hát, itt a folytatás:

- Jöjj hát, és kövess! Utánam! Erre gyertek!
- Ha még egy változatban elmondja, én kettévágom... - morgott Gimli. - Ezek a tündék, ha rájuk jön az ékesszólás, kilencszáz szót tudnak a semmire...


- Csak háromszázhetvenet. - helyesbített Legolas. - De abból is száznegyvenhét homoníma*.
- Hogyhogy homoníma? Az mit jelent?
- Azonos hangalakú, vagyis teljesen ugyanúgy hangzik, mint egy másik szó. - magyarázta Galadriel.
- Például a vár, mint kastély, és a vár, mint várakozik, homonímák. - csatlakozott Radír is.
- De ha a hangzásuk is, meg a jelentésük is megegyezik, akkor az ugyanaz a szó! - kottyantotta közbe Frodó.
- Vigyázzatok, barátaim, az óbeszéd egy kiváló ismerőjével van dolgotok! - hajolt meg Saladiël. - De ha belemélyedünk ebbe a vitába, én úgy fejbe vágok valakit, hogy csillagok ragyogják be neki találkozásunk óráját!
Az épület szolid előkelőséggel magasodott az utca fölé, finoman bordázott oszlopai, mint megannyi fa, törtek az égnek. Csúcsos ablakai előtt félköríves erkélyek nyúltak elő, kőcsipkés korlátaik lendületesen tekeregtek, mint az őserdei indák. Némelyiken még Tarzan-figura is volt. Az ablakok nem voltak beüvegezve, a szél időnként sárgult levelek ezreit fújta ki rajtuk. A bejárat közepén egy tálat tartó nőalak szobra állt, hosszan leeresztett haját verebek melírozták. Saladiël megállt előtte. Gandalf épp belépett volna, amikor a szobor megszólalt:
- Az, ki e kapun áthalad, három kérdésre kell az válaszoljon!
Gandalf megtorpant. Baljós emlékek gyötörték különböző ornitológiai problémákról, és semmi kedve nem volt mindenféle fecskékkel tökölni.
- Muszáj ezt most?
- Végül is nem muszáj. - felelte Radír. - Mehetünk a mellékajtón is.
- Valóban, - bólintott Saladiël, - de az hatalmas kerülő.
- Ezt a kockázatot vállaljuk. - vont vállat Gandalf. - Hol van az a mellékajtó?
- Ha itt most jobb felé térsz, sok ezer mérföldet kell megtenned, viszontagságos utakon, amíg a Mellékajtóhoz eljutsz! - figyelmeztette a szobor.
- És ha balra megyek?
- Akkor három lépés, de az olyan illúzióromboló! Szerencsére te vagy az első, akinek ez a megoldás eszébe jutott.
- Nos, akkor gyertek, barátaim! - indult el jobbra Gandalf. Frodó elkapta a köpenye szegélyét:
- Újabb nagy útra akarsz vinni, Gandalf? Mert ha igen, most szólj, ugyanis nem vállalom!
- Mi van?
- Jobbra indultál, amerre sok ezer mérföld a Mellékajtó.
- Oh, ja persze! Elnézést!
Átvonultak a Mellékajtóhoz. Azonnal megismerték, mert egy tábla volt rá kiszögezve.

A tábla írta: MELLÉKAJTÓ
Csak a személyzet részére!
Bejárat a másik ajtón!
Kerékpárt és varázslóbotot a falhoz támasztani tilos!
Kocsikijárat, kérjük szabadon hagyni!

Az épületben dohányozni tilos!
A csengő nem működik, kérjük erősen kopogjon!
Üdvözöllek, Zsákos Frodó, aki látta a Megyét!


- Valinorban, úgy tűnik, táblamánia tombol... - jegyezte meg Galadriel.
- De legalább ott az a kis figyelmesség is, hogy köszöntöttek. De miért olyan nagy szó, hogy láttam a Megyét? Hiszen ott születtem!
- Azért, mert az Csavardi Samu szülőhazája. Gyere csak, nézd meg ezt! - vezette egy kicsivel távolabbi másik ajtóhoz Frodót a hírvivő. Ezen az ajtón egy másik tábla állt.

Erre a táblára valaki ezt írta: CSAVARDI SAMU FAN CLUB
"Mondd jóbarát, fizesd be a tagdíjat, és lépj be!"


- Samunak klubja van itt? Ezt nem gondoltam volna!
- A fiatalok közt nagyon népszerű. Amióta híre ment, hogy legyőzte a Banyapókot, elvitt téged a Végzet Hegyéhez, belehajította az Egy Gyűrűt a Katlanba, majd visszasegítette trónjára Gondor gyámoltalan uralkodóját, Elassar Telcontar királyt, ráadásul kiharcolta, hogy Rohan és Gondor békét kössön, és egymaga megtisztította a Fangornt az orkoktól, azóta nagy divatja van.
- De hát...
- A szóbeszéd már csak ilyen, Frodó fiam. - csitította Gandalf. - Ne várj tőle igazságosságot. A távolság sok mindent megváltoztat. Árva gyereknek anyja sem érti szavát. Holt pap jóig tanul...
- Elég a bölcsességekből, itt az ideje, hogy Carphiol elé járuljunk. - érintette meg Galadriel a mágust.
- Répa, retek, mogyoró! - tette hozzá Celeborn, sokat sejtetően, mint aki hatalmas titkos tudás birtokosa.
- Gyertek hát, az Úr már bizonyára vár benneteket! - szólt Saladiël, és visszavezette Frodót a Mellékajtóhoz. Kettőt koppantott, mire az ajtó kinyílt. Az ajtónyílásból nyílhegyek meredtek feléjük.
- Ki az, ki a Mellékajtó Őreinek nyugalmát megzavarja?
- Saladiël vagyok, tiszteletreméltó őrök, urunk hírnöke, és a vendégek vannak velem, kiket látni óhajt.
- Az, ki e Mellékajtón áthalad, tizenkét kérdésre kell az válaszoljon!
Gandalf összevonta a szemöldökét: - Azt hiszem, mégis inkább a főbejáraton mennék be. Nem probléma?
Saladiël gondterhelten meredt maga elé. Az egyik Őr adta meg a választ: - Megteheted, Olórin, Anor Lángjának Őre, de tudd meg, ha itt most balra térsz, sokezer mérföldnyi viszontagságos út áll előtted, amíg a Főbejárathoz eljutsz!
- Köszönöm a figyelmeztetést, Mellékajtónak gondos Őre, de nem riadok meg az ilyen veszélyektől!
- Nos hát, térj utadra, és vezessenek a csillagok!
- Csőváz!


[size=9:3th6qkyp](még mindig van...)[/size]

[size=9:3th6qkyp]*Az eredeti változatban "homofon"-nak írtam. Köszönet Rayannak a javításért![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68609 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Rayan, Elrond: :o DDDDDDDDDDD Naonjó, kérek még!!! ;o)

Elrond írta: 5. Mennyi Legolas IQ tesztjének eredménye?
...
c:Te állat!! Most írja!!

Ez áálllllat... :o )))))))) De a többi is naon ott van!

Minerva: Hmmm... kezdem irigyelni Celebornt :o ))) De Galadriellel vigyázz, hátul is tükre van ;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68601 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: Naon yóóóóóóóóó!!!!!!!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68600 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: Sikerült visszaolvasni az egész Vámvizsgálatot!!! (legalábbis remélem, hogy az egészet!)
És a vélaményom:
:bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump:
Szóval tök Aragorn!!
Alyr: Dettó!!!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68599 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Baromi álmos vagyok, de hoztam Nektek valamit.

Utolsó szavak

Elendil: 'Nyádat, Szauron!
Gil-galad: 'Nyádat, Szauron!
Denethor: Ez égő.
Boromir: ORKOK!!!
Gandalf: Itt úgysem jössz á..ÁÁÁÁÁ!
Balrog: Kabbe, Gandalf!
Théoden: NYUGSZIK A LOVACSKA!!
Gollam: Hamm!
Aragorn: Mennem kell.
Boszorkányúr: Agresszív hobbit!
Szauron: Ezt elcsesztem.


:mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68598 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Sötét Úr: Annyira jó ez a valinori vámvizsgálat, hogy attól tartok (az MTT Kreatív Szekciója nevében beszélve), leendő műveink közül ezt fogjuk elsőként kiadni :twisted: :lol: :D :wink: :cheers: :hello:

Többiek: Nagyon jók az írásaitok! Folytassátok! :D :bounce: :cooljump: :hello:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68575 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Humor
SÚ:Csak a szokásos :D :itscool: :hello:

Elrond:Folytatást!!!Tök jó!!! :hello: :hello: :hello:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68559 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
1:Elrond ez naon király!!!!
2:
www.glassgriffin.com/fanart/images/HeyBaby.jpg
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68558 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Végre elolvastam a Valinori vámvizsgálatot! Belehalás! :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Celeborn rulez! I LOVE U CELEBORN!!! Légy az enyém, Celeborn!

(Már látom magam előtt, sok-sok féltünde hülyegyerek kényszerzubbonyban a sárgaház kertjében... :P ) Na jó, leállítom magam, a végén még berág rám Aragorn... Nem mintha ő nem csalt volna még meg... :P Édes a bosszú! *elnyújtott, irritáló, sátáni kacaj* :lol:
Hajrá, Sötét Úr! :D :D :D :D :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68535 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: :lol: :D :mrgreen: :up: :itscool: :clown: :bounce: Csúcs!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68498 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek ez egy király hely!!!!!! :agree: :agree: :agree:

IQ-teszt középfölde tündéinek, by Legolas.


1. Hány hajszál kell egy duplacsavaros hajfonathoz?

a:2568
b:325
c:100000000000000

2. Hány orkot lehet látni szabad szemmel tiszta időben nyárom, 500 mérföld távolságról?

a:25
b:36
c:55

3. Kinek van a legszebb haja középföldén?

a:Legolas
b:Legolas
c:Legolas
d:Lur... izé Legolas

4. Ki volt az egyetlen bölcs a Gyűrűszövetségben?

a:Legsi
b:Legolas
c:Legsike

5. Mennyi Legolas IQ tesztjének eredménye?

a:500000000000000000000000000000 :lol: :lol:
b:-500000000000000000000000000000
c:Te állat!! Most írja!!

6. Ki Legolas egyetlen szerelme?

a:Fangorn
b:Gimli
c:Legsike drága

7. Ki a legszebb élőlény középföldén?

a:Lurtz :lol: :lol:
b:Elrond :up: :up: :up: :up: :D :D
c:Legolas
d:Legolas
e:Legolas

8. Ki középfölde álompárja?

a:Frodó&Samu
b:Samu&Frodó
c:Legsi&Legolas
d:Legolas&Legsi
e:Legsike&Legolas
b:Celeborn&Galadriel

9. Hány orkot ölt meg Legolas?

a:5
b:555
c:555555
d:5555555555

10. Mennyi 1+1?

a:5
b:ápluszbémínuszcénégyzetperezerötszázmínusznégyzetgyökpíazegészszorozvaámínuszbészerápluszbéyel. Huhh! Érthető?
c:2


Eddig ennyi. Lesz törpös dúnadános, entes, hobbitos.

Nos milyen? :?: :?:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68497 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Naggyon jó! A politikai műveid csúcsszupik! :itscool: :hello:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68496 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek ez egy király hely!!!!!! :agree: :agree: :agree:

IQ-teszt középfölde tündéinek, by Legolas.


1. Hány hajszál kell egy duplacsavaros hajfonathoz?

a:2568
b:325
c:100000000000000

2. Hány orkot lehet látni szabad szemmel tiszta időben nyárom, 500 mérföld távolságról?

a:25
b:36
c:55

3. Kinek van a legszebb haja középföldén?

a:Legolas
b:Legolas
c:Legolas
d:Lur... izé Legolas

4. Ki volt az egyetlen bölcs a Gyűrűszövetségben?

a:Legsi
b:Legolas
c:Legsike

5. Mennyi Legolas IQ tesztjének eredménye?

a:500000000000000000000000000000 :lol: :lol:
b:-500000000000000000000000000000
c:Te állat!! Most írja!!

6. Ki Legolas egyetlen szerelme?

a:Fangorn
b:Gimli
c:Legsike drága

7. Ki a legszebb élőlény középföldén?

a:Lurtz :lol: :lol:
b:Elrond :up: :up: :up: :up: :D :D
c:Legolas
d:Legolas
e:Legolas

8. Ki középfölde álompárja?

a:Frodó&Samu
b:Samu&Frodó
c:Legsi&Legolas
d:Legolas&Legsi
e:Legsike&Legolas
b:Celeborn&Galadriel

9. Hány orkot ölt meg Legolas?

a:5
b:555
c:555555
d:5555555555

10. Mennyi 1+1?

a:5
b:ápluszbémínuszcénégyzetperezerötszázmínusznégyzetgyökpíazegészszorozvaámínuszbészerápluszbéyel. Huhh! Érthető?
c:2


Eddig ennyi. Lesz törpös dúnadános, entes, hobbitos.

Nos milyen? :?: :?:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68471 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68397 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :o DDDDDDDDDDDDD... ...DDDDD Naonjóóóó! :o )
Még kérünk! :o )

Én is folytatok egyet, a jubileumi tizedikkel... Ott tartottam, hogy...

- Mindennek az őrmester az oka! - panaszkodott Radír. - Amióta Zizz Do'Urdent mellémhelyezték, csak gyűlik bennem a feszültség...
- Drizzt Do'Urdent? A híres menzaderozzanti sötételfet?
- Nem, nem, Drizzt Do'Urden csak névrokona. Drizzt egyszerűen csak sötételf, de Zizz őrmester más. Ő egy igazi nagyon sötét elf!


Épp ebben a válságos pillanatban, mint valami emlegetett szamár, megjelent az őrmester.
- Főnök, megvan! Megtaláltuk a füstölgő egyént! Főnök, maga le van tartóztatva! - kiáltotta boldogan, és egy pillanat alatt bilincset csattintott a kezére. A sajátjára.
A társaság tagjai rémülten néztek össze, még a hírnök is, aki eddig félrehúzódva, kívülállóként figyelte a dolgok menetét. Ám Radír, úgy lászik, túl volt a katarzison.
- Helyes, őrmester. Akkor most jól nézzen meg. Kicsi fekete vagyok én?
- Nem, főnök, de füstöl!
- Persze, hogy füstölök, az az új divat. Most keressen valaki olyat, aki füstöl, és kicsi fekete is, rendben?
- Rendben, főnök, keresek egy kicsi füstöt, vagy aki fekete, mint az új divat!
- Kezdetnek jó lesz, őrmester. Mellesleg, ha találkozik valami Micimackóval, tolja le a torkán a tésztaszűrőt. Ez vonatkozik a Tigrisre is.
- Értettem! Ha találkozom, Tigris torkán letolom Micimackó tésztáját!
- Nem ezt mondtam, de ez a megoldás is megfelel. Folytassa a keresést! Minden olyan személy gyanús, aki füstöl, és nem én vagyok. Még gyanúsabb, ha folyton a Drágaságról beszél!
- Hadd legyen szabad megjegyeznem, - szólt közbe a hírvivő, - hogy mindenki a drágaságról beszél. Amióta bevezették az értéknövelő forgalmi adó áfájának megadóztatását, azóta másról sem beszélnek a népek, csak a drágaságról.
- Ott a pont, Saladiël. A gyanúsított a saját Drágaságáról beszél, és Drágaszág-nak mondja azt. Megjegyezte, őrmester?
- Igenis! A gyanúsított a saját forgalmi adójáról beszél, és Drágaszág van!
- Nem. Elég annyit megjegyeznie, hogy a gyanúsított szavajárása nem a drágaság, hanem a Drágaszág.
- A gyanúsított szavajárasa a drágaszág.
- Helyes, őrmester. Kezdjék meg a keresést! De ne itt... Menjenek vissza két saroknyit, és onnan kezdjenek keresni. Indulás!
Az őrmester és kis csapata elvonult.
Gandalf aggodalmasan megnézte, hogy eltette-e a pipáját.
- Radír, ez az utasítás a gondatlan veszélyeztetés tipikus esete! - figyelmeztette a tündét. - Most már pipára se gyújthatok nyugodtan?
- Miért is ne? Csak ne füstöljön, és ne beszéljen az árakról, arra kell vigyázni. Saladiël! - szólította a hírvivőt. - Vezess minket urunkhoz, én kezek egy kicsit mentálisan dezintegrált lenni!
Gandalf visszavarázsolta a köpönyegét, és magára terítette. Határozottan megkönnyebült. (A többiek is.) Saladiël, hírnök vezetésével elindultak végre. Mögötte Gandalf lépkedett, nyomában Frodóval, aki azon töprengett, hogy vajon milyen hosszú gyaloglás várhat rájuk, ha a hírnöknek annyi fáradságába és idejébe tellett megjárni az utat. Nagyon hamar megkapta a választ: alig száz lépésnyire attól a helytől, ahol a csónakból kiszálltak, Saladiël megállt egy díszes épület előtt, és patetikus mozdulattal bejelentette:
- Meg... Me.... huhh!... Megérkeztünk!
Teljesen ki volt fulladva, szakadt róla a víz, és a mozdulata szépségéből is sokat levont az, hogy kis híján leverte Gimli sisakját.
- Fogadd köszönetemet, Hírnök uram, a fáradságodért. Nagy megtiszteltetés ez nekünk, hogy ily betegen is ennyit fáradozol érdekünkben! - mondta Frodó.
- Ugyan... semmiség. De... miből gondolod, hogy beteg lennék?
- Mert látom, hogy még e szerény út is mily nagy erőfeszítést jelentett neked.
- Á, dehogy. Ez csak a szakmai ártalom. Hírnök vagyok, miként apám, és az ő apja is, nemkülönben mint legidősebb testvérem sógorának az unokaöccse, Eriddiël is. Tőlünk elvárják, hogy a lehető leggyorsabban, minden erőnket bevetve hozzuk-vigyük a híreket, és megérkezvén tanúságot tegyünk erőfeszítésünkről. Így aztán a legkisebb úttól is kifulladunk, hiszen ezt várja tőlünk mindenki. Ez amolyan mesterségbeli hagyomány, ami szokássá válik! Dédnagyapám, ki szintén hírnök volt, oly tökélyre fejlesztette ezt a művészetet, hogy végül halálát okozta. Végkimerülésben elhúnyt, amikor Athínai és Marathorn úrnők nem kívánván kimozdulni egyéb iránt egymással szomszédos házaikból, hírnök útján beszélgettek több, mint négy óra hosszat. A negyvenkettedik üzenetváltáskor már csak annyit tudott kimondani: "Főztünk...", de a menüre már nem maradt ereje.
- Dicsők azok a házak, hol íly híven ápolják a hagyományt! - sóhajtott Celeborn. - Hol van hát Carphiol? Igen vágyom vele szót váltani.
- Jöjj hát, és kövess! Utánam! Erre gyertek!
- Ha még egy változatban elmondja, én kettévágom... - morgott Gimli. - Ezek a tündék, ha rájuk jön az ékesszólás, kilencszáz szót tudnak a semmire...


[size=9:36ulgv7x](jegyezzétek meg a végét, mert innen folytatom... és azt hiszem, hogy megint egy jobban sikerült résszel!)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68234 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Hú, skacok, nagyon rúlzotok!!!! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68183 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
"Mi Királyok vagyunk! Hogy TI is Királyok legyetek, szavazzatok ránk!"

Ez nagyon jó! Elképzeltem, ahogy Aragorn képviselő Minas Tirith egyik erkélyén királyi fejtartással szónokol 600 ezer gondori előtt :lol: :lol::lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68171 Írta: Alesse
Alesse válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, ez nagyon jó, és illik is a jelenlegi politikai helyzethez.... :roll: Poén!!! Úgy látom, sok a tehetséges ember itt a fórumon!!! Csak így tovább! :!: :!: :dance:

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.431 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére