Humor

Több
22 éve 1 hónapja #70005 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69992 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Ollé! Szi, apa.... :wink: :P :D
Aki írt, amióta nem voltam itt: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69946 Írta: emberke
emberke válaszolt a következő témában: Humor
Szeretettel üdvözlök mindenkit errefelé - egy új rajongó érkezett - ennyi jót még fórumról nem hallottam, ideje megnézni - egyelőre az első benyomások fájóak - fáj az oldalam a röhögéstől:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69939 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Mondjuk a szeme alatt nincs szakálla(v. mégis???) :lol:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69935 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Svindler: örömmel jelentem, hogy műxik a szócenzor! A Valinori kaland legutóbbi részében a hű! yeah! mamuszokból is Star Warst csinált! :o )

(Természetesen a szót nem így kell írni, de ha kimondod, rájössz, melyik az... Egyébként nem baj, csak mókás lett. Szegény Gimlit még meggyanusítják, hogy netán még ennél is csúfabbat szólt... :o D De mindegy, egy törpön nem látszik, ha pirul, elvégre azért van szakálla!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69914 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jók vagytojk!!!
SÚ, alyr: végképp!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69833 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Humor
SÚ:Állati jó!!!!Bizony-bizony Celebornt és Frodót! :mrgreen: :cheers: :evil3:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69832 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: Khirály! ARAGORN!
Még több Celebornt! MÉg, még, még, ennyi nem elég!!! Celebornelvonási tüneteim csillapítsd, mester! :roll: :oops: 8) :lol: :wink: 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69806 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
SU:Woww......a rekeszizmaimat neeee........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69796 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
No itt egy újabb adag... ;o)

- Hm, fura... - vakarta a fejét Barangol. - Nem igazán értem, hogy egy terhet, ha annyira nehéz, miért a legkisebbre kell bízni?
- Mert az már nem tudja továbbadni! Logikus, nem? Az erősebb mindig lepasszolja a gyengébbnek, de a leggyengébb már kinek adja tovább?


- Minek ez a lábbeli? - morgolódott Gimli. - Nem hiszem, hogy sokkal tartósabb, vagy tetszetősebb lenne, mint egy jól vasalt törpcsizma.
- Az lehet. - bólintott Barangol.
- Azért kell, - vágott közbe Legolas, - hogy az ormótlan csizmád ne tegye tönkre a padlót. Biztos itt is olyan szép intarziás, fényesre lakkozott padló van, mint amilyet Aragorn rendelt a trónterembe. - elhallgatott egy pillanatra, és a törp tekintetét látva hozzátette: - ...meg nemes kövek, olyan ragyogó simára csiszolva, hogy állandóan ilyen filcmamuszokkal kell polírozni.
- Sajnos nem ez az oka. - csóválta a fejét Barangol. - Mint látjátok, ez az épület az organikus építészet diadala. De oly mértékben, hogy az oszlopok fáknak képzelik magukat, a mennyezet égnek, és időnként szakadó eső önti el termeinket, miközben odakint fényesen süt a nap. A padló helyenként a hegységképződést próbálgatja, sőt, az emeleti mellékhelységek egyikében már vulkánkitörésünk is volt. A másik lépcső a kontinensek mozgását kezdte tanulmányozni, de szerencsére sikerült ellenőrzésünk alá vonni a dolgot, úgyhogy most már van egy mozgólécsőnk is. Ezek a papucsok emlékeztetik a padlót arra, hogy mi az eredeti funkciója, és így kevésbé érzi az idegen szagot is. Az ismeretlenektől a tanácsterem hajlamos láppá változni.
- Mozgó lépcső Móriában is volt. - biggyesztette le a szakállát Gimli. - de még csak ki se próbálhattam, mert Aragorn egyszerűen áthajított rajta. De lehet, hogy Boromir volt?
- Ez nem olyan mozgólépcső. - válaszolt Legolas. - Nézd csak! Ha itt lent rálépsz,és ott fent kell csak lelépned róla.
- Melyik lépcső más? - dörmögött a törp. - Minden lépcsőn úgy megyek fel, hogy az alsó foknál lépek rá, és fent lépek le róla!
- Csakhogy ennél ugyanarról a fokról lépsz le fent, mint amelyikre ráléptél lent.
- Ha minden jól megy... - kottyantotta közbe Radír. - De erről Barangol tudna mesélni...
- Voltak gondjaink, de most már tíz esetben hétszer végigmegy egy irányban, és nem kezd oda-vissza váltogatni, amikor a közepére érünk! - tiltakozott Barangol. - És hónapok óta nem vetett le magáról senkit! Mindenkin van mamusz? Akkor gyertek.
Gond nélkül feljutottak a lépcsőn, bár Frodó botladozott egy kicsit. Fent egy újabb szobor állta útjukat, de amikor Barangol megsímogatta az arcát, illedelmesen félreállt.
- Némelyik szobornak hatalmas szeretetvágy szorult kő testébe. A kapuőrnek például esténként mesélni kell. Ez, ha utatokat állja, elég, ha megsimogatjátok a pofikáját.
- Ez is Valinor mágiája? - kérdezte Frodó.
- Nem mágia. - válaszolta Gandalf. - A tündék kezében a dolgok szokatlan képességeket mutatnak. Ha egy törp szobrot farag, az míves lesz, és jó ránézni. Egy ember szobrász keze alatt olyanná válik, hogy épp csak meg nem szólal, olyan, mintha élne, és mélyebb jelentéseket sugall. A tündék azonban ténylegesen élővé teszik az anyagot, kiszabadítják belőle a lelkét, amely utána szabadon megnyilvánul.
- Igen, így van. Mi nem faragunk. - helyeselt Legolas. - Tanulmányozzuk az anyagot, hogy hogyan lehet jobbá tenni, és évszázadokon át, apránként alakítjuk olyanra, hogy a végén önálló élete lesz.
- Nézd csak meg ezt a házat. - folytatta Barangol. - Közel ezer év munkája alakította olyanra, hogy az oszlopok, a falak, a padló önálló tudattal rendelkezik, és a világról egyéni elképzelése van.
- No hiszen, ennek aztán sok az értelme! - zsémbelt a törp. - Utána térdig jártok a falevelekben, lávafolyamokat kerülgettek a klotyón, és hülye mamuszokkal kell kordában tartanotok a padlót, különben vadiúj hegyvidéken ébredtek a saját hálószobátokban. Mennyivel ésszerűbb egy törp kazamata, ahol a falak falak, az oszlop oszlop, és a lépcsőt sem kell kicselezni, ha fel akarsz jutni a földszintre!
- Nos, lehet, hogy rossz példát mondtam, és ezzel az épülettel egy kicsit túlteljesítettünk. - ismerte be Barangol.
- Nekem tetszik ez a hely. - vont vállat Galadriel. - Kicsit Lórienre emlékeztet, ahol a fák között sárga virágok nyíltak, és a tisztásokon űnnepelt a népem. Ki tudja, mivé lesz az Aranyerdő most, hogy elhagyták a tündék?


[size=9:s7g8gm68](És még mindég nincs vége...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69795 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor

Elrond írta: Kölcsön kenyér visszajár...


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69742 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Havo dad, Legsie! :twisted: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69731 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Sötét Úr írta:

Elrond: ez most direkt volt? Izomlázat csináltál a rekeszizmomba!


Kölcsön kenyér visszajár... :evil3: :evil3: :evil3:

Minerva: :hello: :hello: :hello:

Ez totál Aragorn!!

:up: :up: :up: :up:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69720 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Humor
Nekem is valhogy az orcvadászeb vagy mimanó tetszik a legyobban... :D Bár Aragorn se utolsó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69621 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Képzeélem is amikor Legolas átdöfi a füleivel az Orkokat...nem is kell neki nyil...Minerva: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69619 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
GRRRRR! ORCORCORC!
:lol: :hello: :lol: :hello: :lol: :hello: :lol: :hello: :lol:
Ehhez már csak egy hozzáfűznivalóm van:
;) :D "Legsie kutyám, hegyezd füled!" :D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69546 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon Aragornok vagytok...ValinoriVámvizsgálat rúloz...IQ tesztek szintén...amikor Aragorn kutyát vett,behaltam :D

Csak így tovább!
Namárie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69516 Írta: Hanna
Hanna válaszolt a következő témában: Humor
Minerva: Aragorn kutyát vesz... :lol: :lol: :lol: Az "elvish golden retriever" tetszett a legjobban! :twisted:

Sötét Úr, nagy vagy!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69350 Írta: Alesse
Alesse válaszolt a következő témában: Humor
Mindenki nagyon Király, mondhatni egészen Aragorn!!!

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69307 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Sötét Úr:majd kölcsönkérem Gimli fejszéjét... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69306 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Tessék, amit ígértem... ARAGORN KUTYÁT VESZ!!!! :mrgreen: :mrgreen:
laine.anime.net/Parody/Lotr/dog.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69228 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor
Teyoég!!!!
Vagy ezer éve nem voltam erre, de bennetek asztán nem lehet csalódni :bounce:
Aragorn!!!! :hello: :hello: :hello: :hello:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69224 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
SU: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :dance: :dance: :dance: :dance: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Az baromi joooo volt!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69217 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Asszem folytatom is... Ott tartottam, hogy
Saladiël gondterhelten meredt maga elé. Az egyik Őr adta meg a választ: - Megteheted, Olórin, Anor Lángjának Őre, de tudd meg, ha itt most balra térsz, sokezer mérföldnyi viszontagságos út áll előtted, amíg a Főbejárathoz eljutsz!
- Köszönöm a figyelmeztetést, Mellékajtónak gondos Őre, de nem riadok meg az ilyen veszélyektől!
- Nos hát, térj utadra, és vezessenek a csillagok!
- Csőváz!


Visszamentek a Főbejárathoz. A szobor még mindig ott állt, de ez a szobroknál elég gyakori foglalatosság. Saladiël eléállt.
- Az, ki e kapun áthalad, három kérdésre kell az válaszoljon!
- Tedd fel kérdéseidet, Kapu Őre!
- Ki vagy, hogy hívnak, és mi a te neved?
- Saladiël vagyok, urunk hírnöke!
- Beléphetsz!
Saladiël belépett a kapun, majd - ugyane kérdéseket helyesen megválaszolva - sorra bejutottak a többiek is (miután Celeborn mindhárom kérdésre külön-külön felelt). Egyedül Gandalf topogott a szobor előtt.
- Ki vagy, hogy hívnak, és mi a te neved?
- Mithrandír vagyok!
- Hibás válasz! Ki vagy, hogy hívnak, és mi a te neved?
- Olórin vagyok, Gandalfnak hívnak, és én vagyok Anor Lángjának Őre!
- Már majdnem jó, gyakorolj még egy kicsit!
- Nem lehetnél valamivel engedékenyebb?
- Nem. Nos... Ki vagy, hogy hívnak, és mi a te neved?
- Istar vagyok, Tharkúnnak hívnak, és a nevem Bond. Ferro Bond. De ha sokáig szívatsz, a nevem Botond lesz, az pedig tudod, mit szokott csinálni a kapukkal?
- Őőő... Átfesti őket?
- Nem. Bezúzza a buzogányával.
- Hmmm... őőő... ez a szobrokra is vonatkozik?
- Azokra kiváltképp.
- Értem. Hmm... Tulajdonképpen ez a válaszod már helyesnek is mondható! Lépj be!
Gandalf bólintott, és követte a többieket. A kapuból tágas előtér nyílt, ahonnan lépcsők íveltek felfelé, egy körbefutó karzatra. Saladiël a jobb oldali lépcsősor felé vezette őket, majd az aljában megállt.
- Itt várjatok, amíg bejelentem érkezésteket!
- Felesleges, már vártuk vendégeinket! - hallatszott felülről. - Barangol vagyok, Carphiol tanácsadója és személyi titkára. Gyertek velem! Te pedig, hírvivő, gondoskodj a csomagokról! Halzsír fia Radír, gyere velem te is. Urunk veled is szólni kíván! Melyikőtök Arnie?
- Kicsoda?
- Nem azt mondtad, hogy velük van Svájcinéger is?
- Nem, nemes Barangol, én csak egy fekete, füstölgő alakot emlegettem. - válaszolta Radír. - De annak is nyoma veszett. Az embereim már keresik.
- De hát azt is mondtad, hogy furcsán beszél!
- Valóban, pösze a lelkem, de azért nem olyan szörnyű, mint Arnie osztrák akcentusa!
Barangol a lépcső alól filcpapucsokat húzott elő, és szétosztotta.
- Ezeket húzzátok fel a lábbelitekre!
- Én is? - kérdezte Frodó. - Az életben nem volt még ilyesmi a lábamon, szerintem járni se tudnék benne!
- Sajnos mégis erre kell kérjelek, Gyűrűfoltozó, mert e házban ez a szokás.
Radír odasúgott valamit Barangolnak. Az értetlenül nézett vissza:
- Gyűrű-hordozó? Biztos vagy benne? Annak nincs semmi értelme! Gyűrűt hordani bárki tud, na de befoltozni?
- Az Ellenség Gyűrűjét hordozni oly teher, amit a Nagyok közül is csak kevesen viselnek el. - zengte Gandalf. - Ezzel a feladattal senki más nem tudott volna megbirkózni közülünk.
- Hm, fura... - vakarta a fejét Barangol. - Nem igazán értem, hogy egy terhet, ha annyira nehéz, miért a legkisebbre kell bízni?
- Mert az már nem tudja továbbadni! Logikus, nem? Az erősebb mindig lepasszolja a gyengébbnek, de a leggyengébb már kinek adja tovább?


[size=9:2l9mdau1](Folyt. köv. - mit gondoltok, tartunk már a felénél? :o )))[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69216 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: ez most direkt volt? Izomlázat csináltál a rekeszizmomba!
:o DDDDDDDDDDDDD

Elrond írta: 4. Hrumm, humm hubba-bubba burárum humm!

a: Humbug!
c: Hubba-bumm!
d: Irgumburgum!

Ez a jegenyesudaras csúcs! ;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69202 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Elrond. 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez naon tetszik!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69199 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!

Mindenki Aragorn. Sőt Elesszár!!!! :lol: :lol: :lol:

IQ teszt enteknek. By Szilszakáll.

1. Hány orkot tud megölni egy átlagos ent egy csapásra?
a: 54
b: 6
c: hrumm-humm!!
d: csak ne olyan sietősen!!

2. Hány másodpercbe telik entül kimondani azt, hogy: a+b*c/x-(a*b*c)/f*g*h*j*k+1?
a: 595
b: 6578
c: plusz végtelen

3. Kik a legbölcsebb lények e földön?

a: eldák
b: noldák+sindák=eldák
c: sindák+noldák=eldák

4. Hrumm, humm hubba-bubba burárum humm!

a: Humbug!
c: Hubba-bumm!
d: Irgumburgum!

5. Ki a f*sz ez a Szarumán?

a: A Fák gyilkosa, az entek nagy Ellensége!
b: mittomén, haggyá' lógva
c: Hopp berkenye, itt egy tölgy, ihol egy bükk, ó fa barátaim tralalala...

Az entes csak ilyen rövid lett. De remélem tetszik.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69142 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil/Szméagol: ez igen jó! :D :lol: :)
Rayan írta:

Utolsó szavak

Elendil: 'Nyádat, Szauron!
Gil-galad: 'Nyádat, Szauron!
Denethor: Ez égő.
Boromir: ORKOK!!!
Gandalf: Itt úgysem jössz á..ÁÁÁÁÁ!
Balrog: Kabbe, Gandalf!
Théoden: NYUGSZIK A LOVACSKA!!
Gollam: Hamm!
Aragorn: Mennem kell.
Boszorkányúr: Agresszív hobbit!
Szauron: Ezt elcsesztem.

Bemásoltam a Wordbe, az utolsóhoz kiírta: Ilyen szót nem illik papírra (képernyőre) vetni! :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69133 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil/Szméagol:Nem eeeer!!!!!!Szegeny hasizmom mar görcsben all.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69128 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Ssz, mi sze bírjuk ki, hogy ne szóljunk hosszá...Köszi, Alessze!
Van egy jó hírünk, úgyám! Eldarion hamaroszan visszatér!
(Return of the Son of the King)
:wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.516 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére