Humor

Több
22 éve 1 hónapja #71862 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok! Talán nem ide való, de én mindenesetre hatalmasat röhögtem rajta a moziban, avagy miben hasonlít a Manitu bocskora a GyU-hoz?

A főhős neve Ranger (Vándor angolul Ranger);
A főhősnő (egy vadnyugati csehóban éneklő, Husi nevezetű kurtizánhölgy) totál úgy néz ki, mint Arwen (mármint Liv);
A másik főhős tesója, egy ferde hajlamú indián, nevezett Winnitücsök,úgy vernyákol, mikor levágják a haját, hogy egyből Legolas jutott eszembe;
na ennyi...

Tudom, itt elvész a humora, ennek spontán kell gyünnie... de azért nézzétek meg ti is azt a filmet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71859 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Meg kell követnem mindenkit... Most fejeztem be - meglehetősen hosszú idő után újra - a Szilt, és rájöttem, hogy baromi sok hiba van a Valinori kalandban... No mindegy. Itt most már így folytatom, de a végleges változata még jócskán átdolgozásra vár. Sorry, JRRT, bocsi, barátaim!

Tehát az előzmények, emlékeztetőül:

- Szméagol vagyunk, úgyám, Drágaszágom! Nem kipihent tűzmanó, nem ám! - sziszegte Gollam, zöld szeme szúrósan meredt Barangolra. - Hol van Carfiol, aszt kérdeszi esz a buta tünde, de mi nem mondjuk meg neki, igaz, Drágaszágom? Hol van a Carphiol, hol van a Brocco Lee, micinált Szméagol. Folyton cak kérdezőszködnek, hogy merre szompolygott, micinált Szméagol, gollam-gollam! De Szméagol moszt már Szméagol úr, ész nem kell válaszolnia még a mászfélmilliósz kérdészre sze!
- Bank! - kiáltotta Celeborn.


És a folytatás:

- Mit keresel itt, Gollam, és hogy kerülsz ide? - próbálta meg enyhébb hangnemben Gandalf, észre sem véve, hogy átragadt rá is a Kapuőr beszédstílusa.
- Mit kereszünk, Drágaszágom, erre kivánci a torzonborz vénember! Kereszünk... Mindent kereszünk, mindent!
Gollam szeme vadul megvillant, és sziszegve felnevetett.
- Gollam, szépen kérlek, mondd meg hol van az a tündeúr, akinek Carphiol a neve, és itt kellene lennie? - próbálkozott Frodó.
- A kisz hobbitka cépen becél velünk, eszt már szeretjük! Megbocájtjuk neki, hogy meg akarta ölni a Drágaszágot? Gollam! De hiszen ő cak jót akart, ész megvédte Szméagolt a vad emberektől isz, amikor halat fogott! De már nem kell halacka! Jó Szméagolt belelökték a Büdösz Tűzbe! De Szméagol leharapta az ujjukat. Igen, de a Drágaszágot isz belelökték a Büdösz Tűzbe! Válacoljunk hát a kisz hobbitnak? Nem, nem válacolunk!
Gollam dühösen félrefordította a fejét, és úgy jelezte, hogy az önmagával folytatott vita végére ért.
- Gollam, - mondta Frodó, és megragadta a nyakában lógó drágakövet, - a Drágaságra parancsolom neked, hogy áruld el, hol van Carphiol!
- Úgy? Megparancolja a Drágaszágra! Idejön, ész rögtön parancolgat! Gollam ezt cinálja, Gollam azt cinálja, Gollam nem szompolyog! De aszt tudja-e ez a nagyokosz kisz hobbit, hogy hol van a Drágaszág? Mert asz ott, a keszében, asz cak egy olcó kisz vacak!
- A fenét olcsó, négyszáz gondori aranytallér volt!
- Akkor jól rácedtek, buta hobbit, én negyvenért szem vettem volna meg! Ha megvan a blokkja, én viccavinném a helyedben, úgyám! Ész jól beleírnék a Vászárlók Könyvébe isz!
- Gollam, a Drágaságnak vége. Elnyelte a Végzet Katlan tüze, és nem segíthet neked! Áruld el, hogy hol van Carphiol!
- Gollam, a Drágaszágnak vége, elnyelte a Végszet Katlan Büdöszbüdösz kisz Tüze! - gúnyolódott Gollam. - Szegény kisz Szméagolt isz elnyelte a Büdösz Tűz, ész mégisz itt vagyunk, úgyám, Drágaszágom! Szegény kisz Szméagolnak vége! - tettette a siránkozást, aztán újra felvillanó szemmel rákiáltott Gandalfra: - De szebaj, mert itt a Mászodik Réc! A szikertörténet folytatódik! Szméagol viccatért, ész még hatalmaszabb!
Gollam bonyolult kézmozdulattal rámutatott a szökőkútra, mire annak vize tejjé valtozott. Gollam egy pillanatig zavarodottan nézte, majd egy újabb mozdulattal elérte, amit eredetileg is akart: a tej helyén tűzoszlop emelkedett.
Gandalf elkomorult arccal nézte a mutatványt.
- Gollam, légy szíves mondd meg, hogy hol van Carphiol! Kérlek szépen! - kérte a lehető legkedvesebb hangján Galadriel.
- Hallod, Drágaszágom? Cépen kérte a tünde naccága! De mi nem mondjuk ám el, igaz? De ha cépen kérik, akkor el kell neki mondanunk, úgyám! De miért mondanánk el, ha nem akarjuk? Jó Szméagol megteszi, amit szépen kérnek. De Gollam nem teszi meg, gollam! A Drágaszág isz aszt akarja, hogy megmondjuk! Akkor mondd meg te, gollam!
Az egyszemélyes vita végén Gollam a teraszra mutatott. - Ott van!
Mindannyian odanéztek. A terasz közepén egy újabb, tálat tartó szobor állt (a tündék művészetére jellemző a tökéletes kidolgozás, és a tökéletes fantáziátlanság). Radír és Barangol odafutottak.
- Megfőzte! - kiáltott döbbenten Barangol.
A tál tele volt főzelékkel.
- Egész jó lett! - kóstolt bele Radír. Egy kanalat húzott elő az övén lógó szütyőből, és már majdnem nekilátott, amikor észbekapott: - Ez az izé megfőzte Carphiolt???
- Meg biszony, úgyám! De tudok töltöttkápoctát ész hamubaszült pogácát isz cinálni! - büszkélkedett Gollam.


[size=9:1xzbmojl]A rettegés még nem érhet véget - a történet folytatódik! (Kisvártatva...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71780 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor
Gollamcica... 8O
Kitaccsoltam... :eek4:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71765 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor
Narie:nagyon gáz az az oldal 8O

Beleolvastam, és....nagyon nyomi.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71736 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humor
Ma hallottam a világ legrosszabb viccét,át is írtam ilyen tolkieni hangulatra:
Szélura Gwaihir ül a szakadék szélén,füves cigit szív.Arramegy Gandalf.
-Hello,Gwaihir,mit csinálsz?
-Lazázom.
-Fú,de jó,lazázhatok én is veled?
A sas megengedi,együtt szívnak tovább.Már jól beszívtak,mikor Gandalf megkérdi:
-És most mi lesz,Gwaihir?
-Há,most leugrunk a szakadékba.
Leugranak.Zuhannak lefelé.Mire Gandalf újra:
-És most?
-Most kitárjuk a szárnyunkat,és repülünk.
-De Gwaihir,nekem nincs is szárnyam!!!
-Fúú,de laza...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71729 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Humor
Narië: hát ez nem semmi! 8O 8O 8O 8O [/img]

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71691 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Akartok egy jót röhögni??Akkor klikk ide:
forum.supergamez.hu/forum.php3?ujsag=gollam
És az a legviccesebb benne,hogy ez mind igazi is(bár én néha kételkedek benne...)!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71671 Írta: Lyenn
Lyenn válaszolt a következő témában: Humor
Hellóka mindenkinek. Ez itten az első beírásom, de szerintem valamit megkavartam a regisztrációnál, úgyhogy nemtom mi lesz blőle... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71636 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor

Aryante írta: Azért, mert php formátumú oldalon szerepel. Ilyenkor közvetlenül a képre kell linkelni.


köszi :P
én az ilyeneknez elég hülye vagyok :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71611 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Narië írta:

Minerva írta: liquid2k.com/alvowebsite/oscar/oscar1.jpg
liquid2k.com/alvowebsite/oscar/oscar2.jpg

Mik ezek,a 75th Annual Academy Awards képei :) ?

Paródiaoscar. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71563 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: Humor
Azért, mert php formátumú oldalon szerepel. Ilyenkor közvetlenül a képre kell linkelni.
Aranyos kis kép... :D :D :D

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71534 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor

E. Eia Ayna írta: Hódica: Erre gondortál, mint PJ?


ahha :oops: :roll: :D :D

Nem tudom, miért nem jeleníti meg... :twisted: :(

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71479 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Változatlanul yók vagytok!!!!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71451 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Húú....Szegény PJ... :) :D :D :D :D :D :D :D

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71408 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Hódica: Erre gondortál, mint PJ?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71356 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor
nazgúl: :D :itscool: :tongue: :bounce: :up:

istari.dyndns.org/~henke/index.php :arrow: PJ, avagy egy szőröslábú hobbit szmokingban :mrgreen: :up:

www.always.ejwsites.net/images/south02.jpg :arrow: remélem bejön, Frodó a South Parkban :D :up:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71342 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Alyr,Nazgul:Szívroham!!!Írjatok mééééééééég!!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71300 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Humor
Augustíne:Yó ötlet!Amit mondtál,nekem tetszik!
Legolas és a kisork története nagyok yó!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71294 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem lehetne kitalálni GYU-s utolsó mondatokat is, nem? Pl.: Frodó: Azok ott nem or... Ez elég gyenge volt, de gondolom ti jobbakat tudnátok kitalálni.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71225 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humor
SU,

Ez nagyon faraszto volt :lol:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71223 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Legolas ment az erdőben.
Egyszer csak a kisork hangja harsant:
- Lego, a kopasz anyádat!
Legolas döbbenten kereste, hogy honnan jöhetett a hang, de nem talált semmit.

És erre a rejtélyre sohasem derült fény!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71221 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: rewlz!
Nazgúl: rewlz!
Alyr: azért a kacsát sajnálom... ;o)

Ha ilyen jók vagytok, most nem is írok... Várok egy kicsit, hogy jobban érvényesüljek a Mesterektől távolabb ;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71120 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Nazgúl: :hello: :hello: :hello:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71107 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Éljen Alyr Mester! ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71106 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!

nazgul: valaki, aki visszatért a hagyományos és ősi :) paródiákhoz... cool!



ÉÉÉéééééS! Itt a Középfölde Kurir legújabb száma!

Címoldal:

Nem csak a Király volt kém!

A hihetetlenül gyorsan működő Királyi Központi Kémvizsgáló Hivatal (röv: Kiköké) közzétette a legújabb fejleményeket a vizsgálatokkal kapcsolataban. Furcsa dolgokra bukkantak, lehetségesnek tartják, hogy a jelenlegi, az előző, sőt a régi még különálló kormányokban hemzseghtek a kémek, bár hogy ki kinek dolgozott, azt nem tudták kideríteni.
Magát FIDESZ-t is vádolták a múltjával, állítólag ő vette rá rég volt őseinket a Valinor elleni támadásra. Az újjászületett Szauron ezt tagadja, és azt nyilatkozta:
,,- Véleményem szerint a bizottság jobban teszi, ha a jelen és a közelmúlt dolgaira utal. Egykori békés és Mordort felvirágoztató uralkodásomat egy hobbit kém buktatta meg, aki egy nagyhatalmú és gonosz, minden bizonnyal a rejtélyesen eltűnt Gandalf a Piszkosfehér által készített robbanó varázsgyűrűt dobott a kietlen országomban egyetlen turistalátványosságnak számító Orodruinba, ezzel tönkretéve az országot.
Később mind a kém, mind a gonosz sötét mágus eltűnt. Mi sem bizonyítja jobban bűnösségüket."

Egy bátor ám nevét nem vállaló újságírónk szerint a Fekete felhő Sir Zsákos Frodóra és Szent Fehér Gandalfra utal.
Vajon mi az igazság? Hősök, vagy árulók?


Híreink:

Minas Ithil újra gonosz?

Furcsa kép fogadja a Minas Ithilbe látogató turistákat. A romváros megváltozott. Beteges fehér fényt áraszt magából, és a torony sápadt ablakai szemekként figyelik az utat. A várost lakó nazgulok (a FIDESZ MPP főemberei és alvezérei) szerint ez csupán a vadonatúj biztonsági rendszer hatása a környezetre. Szívesen fogadnak látogatókat továbbra is, ám felszólították a turistákat, hogy ha kedves az életük ne igyanak a patakok vizéből. Vajon mire céloznak ezzel?

FIDESZ MPP naggyűlés Osgiliath romjain.

A naggyűlést, bár a vártnál kevesebb résztvevő jelent meg, megtartották. A katonaság és a készenléti rendőrség valóban nem lépett közben, hagyniuk kellett, hogy az (egyes állítások szerint kajánul röhögő) hívek nyugodtan gyülekezzenek.
Ezzel megkezdődött a Nagy Kampány...

Lakat alatt az Éneklő Igazságtevő?

A BB és a Sárkánypárt legújabb békés összetűzésén is megjelent az éneklő illető, ám a Királyi Kommandósok már várták, és bár kettejüknek csomót énekelt a lábaira elfogták.
Még állítólag nem vallott.

Új szuperhős Középföldén?

Alighogy az előzőt elfogták, itt az új szuperhős. Az illető piros-kék ruhában járja a nagyvárosok utcáit, illetve háztetőit, és igazságot tesz. Megmenti a gyengéket, a elfogja a rablókat és a hatóság kezére adja őket.
Vajon ki ez az illető?
Állítások szerint először Cirith Ungol környékén bukkant fel, egy ork pankrációs bajnokságon. Először itt bukkant fel hősként is, ám rövidesen (a fájdalmas kiáltásokból és puffanásokból ítélve) rájöhetett, hogy a helyi erdő túlságosan sűrű neki. Ezért választotta inkább a kevés nagyvárost.
Vajopn meddig lesz elég neki?

Sajnálattal kell közölnünk, hogy a múltheti számunkban leírt kacsa az elmúlt hét során sajnos elpusztult. Temetéséről később gondoskodunk, koszorúk mellőzése kéretik.



Na milyen?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71103 Írta: Frodina
Frodina válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl! Ez tök jó! Írjál mééég!!!

Frodina:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71093 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
nazg: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71078 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
Visszatértem! És megszállt az ihlet! (Bár igaz, hogy nem sikerült olyan hűdejóra) Azért leközlöm...


A társaság épp Lórien erdeiben barangol, amikor a környező bokrokból előugrik egy kisebb csapat szőke tünde, rájuk szegezett íjakkal. (ugye ismerős?) A legantipatikusabb, akinek a legtöbb fonat van a hajában - nyilvánvalóan a vezetőjük - magas, sipító fejhangon megszólal:
Haldír: Nem fizettetek belépődíjat a bejáratnál, úgyhogy most meg kell halnotok.
Aragorn: Milyen bejáratnál?
Haldír: Az erdő bejáratánál! Mégis mit gondoltál?
Gimli: Az ERDŐ bejáratánál! Ostoba tünd... Oájf- - puff.(váratlanul lefejeli Boromir bal öklét, és eszméletlenül terül el a földön)
Boromir: (sajnálkozva) Szegény Gimli, megint rájött a roham.
Frodó: (diplomatikusan) Ne haragudjatok, de valószínűleg elkerültük a bejáratot. Ha átjöttünk volna rajta, egész biztosan kifizetjük a belépőt.
Haldír: Ne nézz már teljesen hülyének! Ti egyszerűen csak bliccelni akartok!
Aragorn: Legyen eszed! Egyikünk sem látott semmilyen bejáratot. Pedig egy tünde is van köztünk! Legolas, te sem láttad, igaz? (Legolas lesüti a szemét)
Legolas: Hát... az igazat megvallva...
Haldír: (gúnyosan vigyorogva) Na ugye.
Samu: Legolas, hol volt az a bejárat?
Legolas: Emlékszel, amikor beértünk az erdőbe?
Samu: Igen?
Legolas: Átjöttünk a fák között. Emlékszel azokra a fákra?
Samu: Igen, és?
Legolas: A két fa között volt a bejárat.
Boromir: IGEEEN? A KÉT FA KÖZÖTT?Baasz...
Aragorn: ...orkányok varázsolhattak el minket, hogy nem vettük észre. Elnézést kérünk. Megígérjük, hogy soha többé nem fordul elő. Nagyon nagyon nagyon sajnáljuk. (Boromir furcsa torokhangokat hallat) Természetesen azonnal kifizetjük a belépődíjat. (Boromir feje halványlila színűre változik) Sőt, akár kártérítést is fizetünk!
Frodó: (súgva) Aragorn, szerintem Boromir már felfogta, hogy csendben kell maradnia, elengedhetnéd a száját. Mintha rosszul lenne.
Trufa: Az semmi, de én is rosszul leszek ettől a halványlila színtől... Elrondot juttatja eszembe... meg a lila hálóingét... Brrrr! (Aragorn elengedi Boromirt, aki egy nagy levegővétellel elterül a tündék lába előtt)
Haldír: (lenézően) Szánalmas, ahogy ez a féreg könyörög az életéért. (ne felejtsük el Haldír hangszínét!!!) Rendben, kifizethetitek a belépőt, és csak utána ölünk meg benneteket.
Pippin: (szorongva) Biztosan akad ennél kedvezőbb megoldás is...
Aragorn: Igen, mi nem tudtuk, hogy volt bejárat! Ez így nem fair. Legalább egy esélyt adjatok nekünk!
Samu: Mondjuk egy kis egérutat...
Haldír: (elgondolkozik, majd pár pillanat múlva magabiztos mosoly ül ki tepsiforma képére) Rendben, kedveseim. Ha kitaláljátok, melyikünk milyen nemű, akkor nem ölünk meg benneteket. (a szövetség részéről döbbent csend)
Gimli: (aki időközben már elég éber állapotba került ahhoz, hogy a fejét annyira fel tudja emelni a földről, hogy érteni lehessen, amit mond) Hogy menjetek a jó büd... pfffááááá!(váratlanul megint rájön a roham, és teljes erejéből gyomorszájjal nekiszáll Legolas talpának)
Frodó: Nem gondoljátok, hogy ez így egy kicsit igazságtalan?
Trufa: Ja, még az is három hetünkbe került, míg Legolasról kiderítettük, hogy miféle! És ő csak egy tünde!
Legolas: (sértődötten) Nem is igaz! Csak két és fél hét volt!
Haldír: Na jó, ha ilyen sokáig tart, akkor nem vacakolunk, megölünk mindannyiótokat most, és kész.
Samu: Ez így elég egyoldalú dolog.
Haldír: (türelmetlenül) Van válasz, vagy nincs?
Aragorn: Rendben, de fél perc tanácskozási időt kérünk.
Haldír: Csak gyorsan. Fél órán belül a manikűrösömnél kell lennem.
A szövetség eszméleténél lévő tagjai összedugják a fejüket:
Samu: Ez nem ér! Sosem jövünk rá!
Pippin: Az a bal szélső nőnek tűnik.
Frodó: Tutira beugratós kérdés.
Trufa: Szerintem hímnős az összes.
Frodó: Legolas, nincs ötleted?
Legolas: Hagyjatok békén! Még hogy három hét! Bah!
Aragorn: Megvaaan! (Haldír felé fordul) Mind férfiak vagytok – már hogy eredetileg.
Haldír: Basszus. Rendben. Eltaláltad. De akkor is velünk kell jönnötök, nem fizettetek belépőt. Majd a lórieni bíróság eldönti, hogy mi legyen veletek. Hozzátok őket! (bosszúsan elindul)
Frodó: Éljen! Hogy jöttél rá?
Aragorn: Először is: katonák. A katonák általában férfiak.
Legolas: hmm...
Aragorn: Másodszor: gondoltam, hogy beugratás az egész, hiába tűnnek nőknek, tutira nem azok.
Samu: Aha.
Aragorn: De a legfőbb érvem az volt, hogy Tolkien nem nagyon írogatott bele nőket a történetbe.
Frodó: Áh. Értem. Bár szerintem mondhattál volna bármit. Vedd példának Legolast. Ezek is tündék. Nem hinném, hogy ők maguk tisztában vannak vele, hogy micsodák. (kuncog)
Legolas: (morogva) Még hogy három hét!!!!

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70982 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta: Hoztam még vmit... :lol:
www.geocities.com/lidtafvert/1.html
www.geocities.com/lidtafvert/funwhitpic2.html
www.geocities.com/lidtafvert/funwhitpic3.html
:mrgreen:


Köszi a fordítást, és ha már ilyen ügyesek vagytok, ezt is lefordíthatjátok, mert az egészet nem tudtam, csak néhányat! :oops: Köszi!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70903 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta: Jók vagytok!
Jujj! Legolas nyomában - az Oops, I Killed an Orc Again legjobb része a dalszövegből:

"Legolas, before you go, there's something I want you to have."
"Oh, it's beautiful, but wait a minute, isn't this...?"
"Yeah, yes it is."
"But I thought the old hobbit dropped it into the mountain in the end."
"Well baby, I went down and got it for you."
"Oh, you shouldn't have!"


nem baj, azért vagyunk itt, hogy segítsünk :o )))

- Legolas, mielőtt elmész, van itt valami számodra.
- Oh, ez gyönyörű, de várjcsak... ez nem az...?
- De igen, ez az.
- De hát azt hittem, hogy az öreg hobbit beledobta a katlanba a végén.
- Naná, bébi, én meg lemásztam, és elhoztam neked.
- Oh, igazán nem kellett volna!

(Íme a röpfordítás, itt fent...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.549 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére