Humor

Több
22 éve 2 hete #73688 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: 8O :lol: :lol: :lol:
Aera:Köszönjük szépen de a legtöbben már olvastuk :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73674 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Gyűrű-vers Eszperente nyelven:

Elfeknek egy meg egy meg egy Kerek
Embereknek hetet meg egy meg egyet
Egyet eme Kerek-mesternek
Egy Kerek Kerekek felett
Egy Kerek kegyetlen
Egy Feketébe kever
Heveder eme Egyetlen
Egyetlen egy embernek
Mely embereket elvesz
Fekete-helyen

Sajnos a törpökre nem találtam megfelelőt szót.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73672 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Előkészületben: Dr. Elrond: Pszichiátriai értekezés az Arda főbb személyeiről.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73659 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Szuperok vagytok!!!!!!!! :D :D :D :D


Ha nem olvastátok a Gyűrűkúrát, én idézek nektek pár verset. :hello:

A herótok (hobbitok) himnusza:

Herót fiúk, kis bdösek
Vagy szomjasak, vagy éhesek
Egymást testvér ként szeretik
A többit meg megkergetik

Kaja, pia, bánat írja
Ki-ki fogyaszt, amíg bírja
Korty és falat, korty és falat
Törp a neve ki lemarad

Kórus: Zaba anyu, zaba apu
Idegyere utilapu
Slussz

Herót fiúk idegyűlnek
egyél fekveha úgy könnyebb!
Zabálnak ők déltől délig
Ezzel is a békét védik

Ehető vagy? Neked annyi
Föld a sírod, talpalatnyi
Herótok! Fel sose nőnek
Jót hánynak azt szertedőlnek

Kórus: Zba anyu, zaba apu
Idegyere utilapu
slussz

:up:

A Gyűrű felirata:

Tvelfek verték eme gyűrűt
Csupa jószándékú őrült
Úr ez minden fajzaton,
Mi kúsz, mi mász lenn a karzaton
Egy Gyűrű mind felett
Egy gyűrű kegyetlen
Elszajréztad? Nosza! Rejzsd el a hegyekben
Ha rühelled nem nagy kár, nem is hintünk porhót
Küld el Szaurnnak: fizeti a portót

Töma varázsigélye a fa ellen:

Mocsok fa most legott
Elengedi mit megfogott
Mert bár kicsit kivagyok
Totálhülye nem vagyok!
Nem lesz ma itt csonttörés
Velőszívás zörcsögés
Fékezd magad, arra kérlek
S ha kedvesek a nedved
Békét nyomban hagyj nekik!

Hát ennyi. A helyesírási hibákért bocsi. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73642 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Sajnos ma mégsem lesz IQ teszt, mert el kell mennem. Bírjátok ki az újsággal addig is... :) :(

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73631 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
SÚ,Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello: Folytatást!!!!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73618 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!

Van egy jó hírem meg egy rossz...
A rossz az, hogy a tanáraim betáblázták a szerdámat, a jó pedig, hogy emiatt ma jelenik meg a Középfölde Kurir!
(megj: ha csak be kellene gépelni, arra lenne idő, de én mindig itt és most szoktam írni )

A 2. jóhír hogy az IQ teszt IH-knak is folytatódik...


Középfölde Kurir

FIDESZ szerint nincs esélye az ellenjelölteknek- új jelölt MInas Anor helytartói székébe

Mindeddig úgy értesültünk, hogy a FIDESZ MPP jelöltei csak Mordor körzetben indulnak, ám ez nem igaz. Pont maga FIDESZ az, aki jelöltette magát Minas Anor helytartójának. Lapunknak így nyilatkozott:
"A mostani helytartó, Foromir a király (Király-utólagos javítás) bábja! Az MSZP egyetlen hobbit tagja és egyben jelöltje Zarándok jr. pedig komolytalan ellenfél, a szuperhőspártról nem is szólva... Tehát nyilvánvaló, hogy én nyerek! Vagy nem? ... ... ... ( a további rész nem olvasható, mert a riporter kezében a remegéstől kettétört a lúdtoll penna. Őt magát FIDESZ meghívta az Új Nemzeti Barad-dúr avatóünnepélyére amely e hónap végén lesz.

Zarándok Juniort baleset érte

Az ifjúnak már nem nevezhető közkedvelt hobbit új kedvesének, a tünde Alliernek való udvarlásképpen a legújabb őrületnek, a bungie jumping (e: bándzsi dzsámping) nak hódolva leugrott székesfővárosunk legmagasabb tornyáról, ám a kötelet elfelejtette átállítani kisebb súlyra, és rugózáskor oly erővel húzta vissza, hogy felrepült, a kötél elszakadt, a jelölt pedig hihetetlen sebességgel repült el. Máig ismeretlen helyen tartózkodik.


Híreink:

Nem vall a Titokzatos Énekes

A Megyében elfogott békítő énekű személy sem a rendőrségnek, sem lapunk sztárriporterének nem nyilatkozott. Csendesen dudorászik magának és a cellájában nőtt növényeknek.

Újabb véres összecsapások a Közel-Északon

A BB és a Sárkánypárt tagjai között szabályos háború tört ki. Hiába vonult fel talpig páncélban a készenléti egység, feldöntögették őket, és képtelenek voltak felállni. A már nem csak söröskorsókkal vívott csatákat nagyobbik részét a BB tagjai nyerték, már majdnem visszaszorították a megyeieket a saját földjükre.

ITT A LEGÚJABB SZENZÁCIÓÓÓÓ!!!!

Hozzánk is elérkezett a Valinorban hagyományos Big Brádör Só! (tünde kifejezés)
Már fel is épült a ház, ahol a játékosok minden lépését szemek figyelik. A szemeket A Big Red Eye mordori cég, a Ringwraits & their Lord Inc. leányvállalata készíti és a Ringhunters szintén mordori cég szereli fel. A ház Minas Ithil városában készült el egy régóta álló épületben. A PalanTV2 fogja közvetíteni a játékosok minden mozdulatát. A főnyeremény egy rúnákkal díszített aranygyűrű. (A rúnák töbek között a Big Red Eye jelmondatát is rejtik: "Hogy jobban láthassalak!"
Várjuk a fejleményeket




na milyen?

UI: angolul nem tudóknak:
Big Red Eye : Nagy Vörös Szem
Ringwraits & their Lord: Gyűrűlidércek és az ő Uruk
Ringhunters: Gyűrűvadászok

Nemsokára itt az IQ teszt folytatása



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73599 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Közben megtaláltam... :o )

Az előzmény:
- Mondhtam nekedh, hogy nem thehethem. Én sak egy egyserű könyvelő vagyok, nem tudok tüzset lehelni. A megbízsóim nem seretik, ha elégethem a sámláikat, ezsért folython Winterfrost rághót kell rághnom...
- Akkor távossz oda, ahonnan jöttél, rusznya jócág! - kiabálta Gollam. Ha nem lett volna fekete, akkor rákvörös lett volna az idegtől.



- Egy pillanath, és már megyekh iss! - hajolt meg a balrog, és egy notesz-szerűséget vett elő. - Van itth még egy rendezsnivalónkh... Assongya... helysíni kisállásh, légkondísionálásshal, azs annyi mint... Erre még jön azs adó... sakipari illetékh... sakértői dhij... Össeshen kilensezserhatsázs les, helyben fizsetve!
- Micoda??? - visított Gollam.
- Ennyi a díjazsáshom. - magyarázta tárgyilagos, nyugodt hangon a balrog. - Megidézstél, én eljöttem. Fizsesd meg a munkadíjamath és a helysíni kisállásht. Terméseteshen réshletesh sámlát adok, aminek azs adótartalmát leírhatod a jövedelemadódból, amennyiben azs meghaladja a jövedelmedh sázshús sázsalékáth...
Galadriel arca elkomorult. Kezdtek aggályai lenni a valinori adórendszerrel kapcsolatban. Lentről éktelen robaj és elfojtott szitkozódás hallatszott. Megérkezett Legolas és Círdan, nem is egyedül. Zizz Do'Urden és hat tünde rendfenntartó volt velük. Mire Gollam szóhoz juthatott volna, berontottak a terembe.
- Elnézést a szoborért. - szabadkozott az őrmester. - Tényleg nem akartam összetörni, de hivatalos személy munkavégzésének akadályozása minősített tényállás esete fennforgásilag megvalósulásba helyezve elkövetés alatt állt... Hol van, főnök?
A teraszon a két fasírt sercegve odakozmált.
- Hagyja most a formaságokat, őrmester! - utasította Gandalf. - Tartóztassa le a füstölgő egyéneket, a többit majd elmagyarázzuk.
Galadriel felsóhajtott, érezte, hogy Gandalf ismét lehetetlenre vállalkozott. Az őrmesternek elmagyarázni valamit...
Az őrmester tétovázva körülnézett, majd Gollamhoz lépett:
- Letartóztatlak illegális...
Gollam kézmozdulata szinte villant, de az őrmesternek csak a szeme rebbent meg.
- ...határátlépésért, füstölésért, tömegközlekedési eszköz jogtalan használatáért, fogolyszökésért...
Gollam újabb mozdulata még hevesebb volt. Az őrmester zavartalanul folytatta:
- ...selypítésért, valamint gyilkosság alapos gyanúja miatt!
- Nem isz szelypítek, te agyahagyott! Én pösze vagyok, úgy ám, Drágaszágom!


[size=9:2uf9fovl]És még mindig van tovább... A következő részben pedig az is kiderül, hogy hogyan folytatódik a történet! ;o)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73598 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: a színvonal még mindig a klasszikus Alyr - Nyuszika szavaival élve "naonjó, naonjó, naonjó!"

Evenstar: erre nincs mentség, ezt folytatni KELL! :o ))))) Lehet, hogy a hossza miatt jobb lett volna több részletben, de ez csak technikai dolog. Viszont ha a kedvencpoénokat fel akarnám sorolni, idézhetném az egészet :o )))) Walkman rulez, pompomok rulez, "Elemér!" is rulez, stb... Egyszerűen nem is tudom, egy DCD szám címe jut eszembe minősítésül: Ethernal Delight :o ) Kérek még! ;o))))

Őőő... mintha nekem is folytatni kellene valamit... De fogalmam sincs, hogy hol tartottam, és hogy melyik oldalon találom meg ;o)))) No mind1, talán majd holnap, ma már túl korán van hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73537 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Humor
Igen, azt a megjegyzést nekem írta, nem neked. Szerintem is jó a Kurír, és éppen a politika az, amit ki lehet jól figurázni, úgyhogy kérjük a folytatást. Egyébként egyik párt rosszabb mint a másik :twisted: Az érintett megjegyzést töröltem nem sokkal Yavanna hozzászólása után, úgyhogy a téma lezárva (megam részéről).
Bocs az offért, de úgy gondoltam, hogy ezt meg kell beszélnünk.

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73481 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Te engem félreértettél!!! :crying: :eek2:
Nekem a világon semmi bajom a Középfölde Kurirral! 8) Lelkes olvasója vagyok és én lennék a legszomorúbb, ha nem jelenne meg többet! Minden tiszteletem a tehetségedé és amíg paródiákról van szó tőlem aztán konkrét politikai vitákat, eseményeket stb is ki lehetne figurázni! Tök mindegy, itt a pojénokon van a hangsúly! :wink:
Amit írtam anno, azt nem is neked szántam. Azt a kis bejegyzést csak azért tettem, hogy a Kurir kapcsán ne kezdjünk el belemászni abba, hogy Középföldén kívül ki merre tendál a politikában!
Mégeccer bocsi, ha félreérthető voltam!!! :oops:

Ok-Ok...Most már befejezem az OFFolást! :oops:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73465 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: így tovább!!! :P
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73462 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Aragorn! Tovább! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello: Csak az utolsó kérdésnél kifelejtetted(?) a zsebkendőt... ;) :mrgreen:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73461 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Üdv mindenkinek!

Először is: (végiglapoztam az előző írásom utáni dolgokat)
Azt, hogy Aragorn a király, Tolkien találta ki :)
Azt hogy Aragorn Király, vagy én, vagy Asmodeus vagy valaki a kezdeti időkben. Én azóta számtalanszor használtam, így lett szállóige... :)

Yavanna: Én nem holmi politikai meggyőződésből irogatok, mert nekem olyan nincs. Szavaztam akire szavaztam, ám ha jobban megnézed a Középfölde Kurirt, kiderül, hogy az egyetlen párt amiről eddig semmi rosszat nem írtam, az a Gondori Királypárt ( Én Király vagyok,
Mi Királyok vagyunk, hogy Ti is Királyok lehessetek, szavazzatok ránk) az összes többi egykutya, a szerepeket aszerint osztottam ki, hogy melyik mozaikszónak milyen jelentést bírtam adni.
Érveimet leírtam, s amíg többen lesznek azok akik a (szerdán megjelenő) következő számra várnak, mint azok akik ellenzik, meg fog jelenni. Amennyiben valakit ez nagyon sért, és észérvekkel tud indokolni ( én itt még nem láttam olyan embert aki ne tudna) azon esetben megszüntethetem a politikai jellegű híreket...

De most!
Folytatódjék: Teszt Ifjú Hobbitoknak!

4. Önre egy fekete ruhás nagy lovas támad, aki szaglászik. Mit reagál?

A: öööö...
B: Ez egy nazgul! Elrohanok a sírbuckákhoz, kiások egy kardot és legyilkolom!
C: Adok neki zsebkendőt!

5. Önre akaszkodik három barátja, hogy önnel akar menni, mit reagál?

A: ööööö....
B: Jöhetnek! Jók lesznek ágyútölteléknek
C: Adok nekik is zsebkendőt!

6. Az Öregerdő nevű helyen a fák ellenségesen viselkednek önnel és sóhajtoznak. Mit tesz ekkor?

A: öööö....
B: Gyorsan átrohanok, megkeresem Bombadil Tomát és ellátatom magam kajával...
C: Adok nekik is zsebkendőt...

7. Ön találkozik egy Bombadil Toma nevű énekelgető fickóval, mit mond neki?
A: öööö...
B: Vele tartok, hogy megismerjem a leggyönyörűbb nőt akit vlaha láttam, kivéve Arwent és Galadrielt, bár őket még nem is láttam...
C: Én is énekelek!

folyt köv

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73420 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
csak most olvastam a Középfölde song-ot, Rayantól.
Bródy Jánosnak el kéne küldeni...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73375 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
khirály! :) jöhet!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73313 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Nos akkor beteszem ide is:

Hülye agyszüleményem:

Frodó elment Gyürüt hordozni mert az olyan bátor dolog.
Samu Frodóval ment mert Samu szereti Frodót...
Trufa is velük ment mert Samu eltörte a répát (Trufa szereti Répát).
Pippin Frodóval ment (Pippin szereti Frodót-a beteljesületlen szerelem) mert Pippin cereti Frodót-persze Samu megöli ha bármivel próbálkozik...
Aragorn elkisérte Frodót mert az olyan férfias dolog.
Legolas is elkisérte Frodót mert az olyan szexi dolog.
Gimli is elkisérte Frodót bár nem akarta.
Boromir is elkisérte Frodót mert : B:GYÜÜÜÜÜÜRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!!!-Persze aztán jól ráb*szott...

Folytatás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73277 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Humor
Ez nem csupán Király hanem KHIRÁY!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73231 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Bassssssszuuuuuuuuuuuuuuuuuus!
Megöltök! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Evenstar! :mrgreen: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73211 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Evenstar:Hát ez állati!!!Ugye nem baj ha elkezdem terjeszteni a világhálón?szerintem a haverjaimnak naggyon teccene....Vagy valami szerzôi jogok,stb?
Különben: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73165 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Evenstar, ez isten jó!!!

Rohadtul tetszett! Ezek a nevek!
Tölgydugó rulz! :lol:

Komolyan, Yavinak tök igaza van, új csillag született. _o_

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73136 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: Nagyon Aragorn!!! :lol: :lol:
Sőt, így ennyi egyszerre... Megkockáztatom, hogy kegyetlen... :look: Szegény rekeszizmom.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73122 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Humor
Evi néni:csak hogy nehogy azt tessék hinni, hogy nem, én is elmondom:
Nekem is tetszett!

(Tesszék kisszeb részletekben közölni, úgy még nagyobb a hatász :wink: (az itt olvasottakból ítélve))



SÚ:Mint mindig, most is nagyot alkottál! :D

Alyr mester, többiek:Aragorn! :D

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete - 22 éve 2 hete #73115 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Evi néni: ;) Már ismerni tetszik a véleményemet, de azért itt is leírom, hogy haláli! ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73110 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Evi né...izé Evenstar:Mondtam már hogy Aragorn!!!!!!!!!!!!! :lol: Egyetértek Áfonyával nekem is az a rész teccet a legjobban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73104 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
Evenstar! Ez annyira Aragorn, hogy nagyon!!!
A tanács és a móriai lépcső volt a leggyilkosabb!!! Hölgyek! Urak! Tündék! Törpök! Kószák! stb. Újabb (Esthajnal)csillag tűnt fel a paródiakreátorok egén!

Léccci folytasd!!!!! Még! Még! MÉG! :itscool: :hello: :eek2: :itscool: :hello: :eek2:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73072 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor
Nagyok vagytok! Alyr, SÚ: bennetek nem lehet csalódni! :wink:

Clip: :lol:
Az "A Aragorn elment, de most mégis erre jön"-el majdnem megfogtál! :D :D
(Csak időközben rájöttem, hogy a négy feladvány egymáshoz kapcsolódik. :oops: )
Szal: A Gyűrűk Ura, A Gyűrű Szövetsége, A Két Torony, A Király Visszatér
Jó vagyok, mi? :wink:

Evenstar: :lol: :lol: :lol:
Eszméletlen! Aragorn! :itscool:
"– Adolf, a szürke tökös egy ürge… – kezdte Trafó.
– Ne kíméld a Bélrögöt, üsd a ronda, nagy dögöt! – folytatta Pepszin.
És végül közös befejezésként:
– Jeeeeee!"
Ennél megpusztultam! :biggrin2:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73063 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Humor
Akkor már van egy feladványom, címeket rejt, stílszerűen az oldalhoz kapcsolódik:
kis körívalakú ovális keresztmetszetű tárgyak tulajdonosa:
a kis körívalakú tárgy uniója
a nem egy égre törő építmény
a Aragorn elment, de most mégis erre jön

bocs ha gyenge lett :oops:

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73060 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Humor
Evenstar: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hello: :hello: :hello: :hello: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool:
Már rég nevettem ilyen jót!!!
-A cvelf anyádat!!!-Na itt teljesen kibuktam,még a könnyem is folyt!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73037 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor
Ez haláli!!!
:itscool:
Enyhén Gyaloggaloppra emlékeztető stílusával, amit egyébként imádok, igazán megnyerte tetszésem... Magyarán hülyére röhögtem magam, de úgy, hogy leesett az egyik hangszóró a szg.ép tetejéről... :lol: :lol: :lol: :itscool: :lol:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.403 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére