Humor

Több
22 éve 4 napja #75831 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Megérdemeljük :D
Alyr: Pliiiiz!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75827 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!
Kedves fertőzöttek!
Megérdemlitek, hogy írjak valami humort?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75792 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Telumehtar írta:

Narië írta:

Ragoran írta:

Adelard írta:

Minerva írta: Legalább Aragorn nevu˝ vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen: [/quote
Én már elkaptam....


Én is... :D


Adelard,Narië,Minerva: Szerintem mi már úgyis elkaptuk!
Ithil: Igen én már láttam, pont ide volt berakva, csak vmikor régebben.... :?

Különben a gépem is....Leszedtem netrôl egy Aragornos képet és jött vele egy vírus is :D
Szóval már ô is meg van fertözve :)


Engem kimertetek hagyni??? :twisted: Én is elkaptam már...szerencsére...

Bocsesz Teluka! :)
De veled együtt még Xany,Undi és Aieless is elkapta...
na jó,hagyjuk abba,mert Svin minket is kivág...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75767 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!

Úgy látom folyt a munka, amíg távol voltam...
Evenstar: Nagyon-nagyon-nagyon jó!


Más:
Aki látni akarja a honlapomat, mely egyévi szenvedés után végre felkerült a netre, az lépjen be ide:

gilgalad.freeweb.hu

remélem minél többen megteszitek. Igaz a filmmel foglalkozó dolgok elég gyerekesre sikerültek, de felraktam óangolul (vagy nem óangolul? szóval remélem óangolul) az egész Beowulfot, és még sok mást is találhat, aki keres.
Figyelmeztetés:
Ha valamit nem tölt be a géped, az nem az ő hibája, hanem az enyém, a honlap még koránt sincs kész... (ezt így mondják?)

Elviekben 2 filmelőzetes és a zene amit a tokien.hu-ról lehet letölteni, fent lett volna, csakhát a szabály az szabály...
Légyszíves képzeljétek hozzá! :)

Szóval, kedves felhasználó, akinek eddig fogyasztottam a pénzed, megzézed, vagy (Szarumán után szabadon) inkább választod a kínt?

Még lehet, hogy ma jelentkezem valami írással...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75745 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Humor
Barbara M., Melanie:
Orulok, hogy percenkent tudtok irni a forumra, es jol elvagytok annak ellenere, hogy a tobbiek tobbszor is kertek, hagyjatok abba.
Ha ennyire jol eldiskuraltok, es ilyen jol megertitek egymast, akkor akar szemelyesen is elcseveghetnetek, hiszen ugyanarrol a nagykanizsai kabeltv-s cimrol irtok.
Toroltem az osszes hozzaszolasotokat, es a kapcsolodo OFF-okat.
A jovoben legyszi normalisabb hangnemben irjatok a forumba, es legyetek tekintettel a tobbiekre. Remelem tobbet nem lesz gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75535 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor

Narië írta:

Ragoran írta:

Adelard írta:

Minerva írta: Legalább Aragorn nevu˝ vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen: [/quote
Én már elkaptam....


Én is... :D


Adelard,Narië,Minerva: Szerintem mi már úgyis elkaptuk!
Ithil: Igen én már láttam, pont ide volt berakva, csak vmikor régebben.... :?

Különben a gépem is....Leszedtem netrôl egy Aragornos képet és jött vele egy vírus is :D
Szóval már ô is meg van fertözve :)


Engem kimertetek hagyni??? :twisted: Én is elkaptam már...szerencsére...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75506 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Fiona: a képregény részlet nem jön be!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75487 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75472 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Ragoran írta: Narië: akkor legalább nem fog tiltalozni (mármint a géped) ha állanóan a Viges topikban lógsz! :wink:

Ha valaki tiltakozik,az max. az anyám.De nem túlzottan izgat :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75439 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Narië: akkor legalább nem fog tiltalozni (mármint a géped) ha állanóan a Viges topikban lógsz! :wink:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75420 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Ragoran írta:

Adelard írta:

Minerva írta: Legalább Aragorn nevu˝ vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen: [/quote
Én már elkaptam....


Én is... :D


Adelard,Narië,Minerva: Szerintem mi már úgyis elkaptuk!
Ithil: Igen én már láttam, pont ide volt berakva, csak vmikor régebben.... :?

Különben a gépem is....Leszedtem netrôl egy Aragornos képet és jött vele egy vírus is :D
Szóval már ô is meg van fertözve :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75400 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor

Adelard írta:

Minerva írta: Legalább Aragorn nevu˝ vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen: [/quote
Én már elkaptam....


Én is... :D


Adelard,Narië,Minerva: Szerintem mi már úgyis elkaptuk!
Ithil: Igen én már láttam, pont ide volt berakva, csak vmikor régebben.... :?
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75395 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Igen, asszem egyszer már volt bennt :? de naon jó!!! :lol: :itscool:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75394 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor

Ithilgalad írta: Eszt láttátokmár? :D
(dodiee képei köszt leltem...)

kep.tar.hu/dodie/midsize/pic1263319.jpg


:lol: :lol: :lol: :up:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75390 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor

Narië írta:

Minerva írta: Legalább Aragorn nevu˝ vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen: [/quote
Én már elkaptam....


Én is... :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja - 22 éve 6 napja #75378 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta: Legalább Aragorn nevu˝ vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen:

Én már elkaptam....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75375 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor
Eszt láttátokmár? :D
(dodiee képei köszt leltem...)

kep.tar.hu/dodie/midsize/pic1263319.jpg

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75357 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Mindenki nagyon jóóóó!!!

Minerva írta: Van Aragorn nevű vírus???
Az egyiket már elkaptam... de a másikról még nem hallottam.


Az egyikkel egyetértek...
A másikról én sem hallottam....
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75344 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Van Aragorn nevű vírus??? :eek2: :confused2: :eek4: :quasi: :crap:
Az egyiket már elkaptam... :oops: :lol: de a másikról még nem hallottam.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75340 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta:

Eurynome írta: Miket nem találok... Valami gáz volt a géppel, és miközben víruskeresett, belenéztem, hogy mijeneket ismer... És egyszer csak :eek4: GONDOR! Aztán tovább kerestem, és ez lett belőle:

Gondor
Nazgul
Morgul
Morgot
Mordor
Mithrandir
Rogue
Uruk-hai
Sauron
Frodo
Galadriel
Orc
Avatar


Ez mind vírus!

Ja és yok vagytok! Elrond! Ugye nincs kópirályt? Mert már nagyban terjesztem... :roll:

Legalább Aragorn nevű vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen:


Hm... :lol: :D :) :) :D :lol: Sajnos, ki kell ábrándítsalak. VAN ARAGORN NEVŰ VÍRUS!

Egyébként szerintem már elkaptad... :)

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75309 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor

Eurynome írta:

De amikor Estel még csak húszéves volt, egyszer úgy esett, hogy nagy tettek véghezvitele után tért vissze Völgyzugolyba, Elrond fiainak társaságában; Elrond pedig örömmel legeltette rajta a szemét, mert látta, hogy csinos és nemes, és korán férfivá serdült, habár idővel még ennél is nagyobb lesz testben-lélekben egyaránt.

Elrond! Most már van alapod Elrond jellemzésére... :twisted:


Yok vagytok!


Ezt rátok bízom...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75304 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Eurynome írta: Miket nem találok... Valami gáz volt a géppel, és miközben víruskeresett, belenéztem, hogy mijeneket ismer... És egyszer csak :eek4: GONDOR! Aztán tovább kerestem, és ez lett belőle:

Gondor
Nazgul
Morgul
Morgot
Mordor
Mithrandir
Rogue
Uruk-hai
Sauron
Frodo
Galadriel
Orc
Avatar


Ez mind vírus!

Ja és yok vagytok! Elrond! Ugye nincs kópirályt? Mert már nagyban terjesztem... :roll:

Legalább Aragorn nevű vírus nincs... :lol: Bár azt szívesen elkapnám... ;) :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75298 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor

De amikor Estel még csak húszéves volt, egyszer úgy esett, hogy nagy tettek véghezvitele után tért vissze Völgyzugolyba, Elrond fiainak társaságában; Elrond pedig örömmel legeltette rajta a szemét, mert látta, hogy csinos és nemes, és korán férfivá serdült, habár idővel még ennél is nagyobb lesz testben-lélekben egyaránt.

Elrond! Most már van alapod Elrond jellemzésére... :twisted:


Yok vagytok!

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75293 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Dae,Evi néni: Nagyon-nagyon-nagyonjóóó lett..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 6 napja #75252 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Dae néni (:wink:): Naon lyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75250 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Humor
Üdv! mindenki sirály!!!! Én is hoztam vmit, pontosabban két vmit... ha vackok, bocsánat...

Egyes dokument:

Cetli a minas morguli mosodában, avagy nazgulok, így fürdessétek a pacit!

1. Nyissátok ki a mosógépet.
2. Öntsetek bele két flakon krémszappant. (NE mosószappant!)
3. Öntsétek teli vízzel.
4. Vigyétek be a jószágot a mosodába, és nyugtató hangon magyarázzátok el neki a helyzetet.
5. Kötözzétek be harapásnyomaitokat és ápoljátok sebeiteket.
6. Szóljatok a bakacsinerdei nagykövetségnek, hogy küldjék vissza jószágotokat.
7. lásd négyes pont.
8. Alkalmazzátok a beetetés módszerét- fogjatok egy kövér hobbitot, tegyétek úgy, mintha beledobnátok a mosógépbe. (De persze ne bele, mert különben semmit nem ér a fürdetés. Ha a hobbit mégis a mosógépben köt ki, a fürdetett jószág gazdája büntetésből kitakarítja a mosodát, és ő lesz a következő beetetés alanya.)
9. Amint a jószág utánaugrott, ti csapjátok le a mosógép fedelét és a biztonság kedvéért álljatok is rá.
10. Ne törődjetek a mosógépből jövő zajokkal és a mosógép rángatózásával. A jószág ilyenkor kavarja fel a habot, és valójában élvezi a dolgot.
11. Ha nem indulna be a kapálózási ösztön, indítsátok el a kilences gyapjú-fokozatot.
12. Hagyjátok rángatózni a gépet, olyan negyedórán keresztül.
13. Szóljatok valakinek, hogy minden ajtót nyisson ki, és kísérje a járókelőket az óvóhelyre.
14. Ugorjatok le a mosógép tetejéről, és mögé bújva, rántsátok fel a fedelét. Két eset lehetséges:
15. a : Ha a mosógép tök üres, biztosak lehettek benne, hogy fajtatiszta, nemesített példány volt a jószág, amelynek hősi leszármazói még ioncserélt vízzel sem kerültek soha kapcsolatba. Új hátasigénylő papír az okmányirodában kapható.
15. b : Ha a jószág túlélte a fürdetést, veszett iramban fog kiszáguldani, ahol magától megszárad, ti meg biztosak lehettek benne, hogy selejt. Új hátasigénylő papír az okmányirodában kapható.



Kettes dokument, avagy új levél a mamától! :) :

Helló lyánkám!

Hogy vagytok, hogy vagytok? Nálunk zajlik az élet. Majdnem mindenki leutánozta a szúnyoghálómat. Csak Elrond úr tartja magát az úgynevezett elveihez. Megkérdeztem tőle, felvehetek-e egy ent kertészt a saját kertrészemhez? Mire azt mondta: „Ó, persze. És Völgyzugoly birtoklevele nem kéne?” Erre én azt mondtam: „Ó, hogyne, és kölcsönadhatnád az egyik tiarádat is a ma esti lakomára.” Soha nem láttam még ilyen rémültnek. A szóban forgó bulin pedig végig a karosszékében kuksolt, és szokatlanul magasnak látszott. Rajta ült az ékszeresdobozkáján. Azon, amelyik a „Barna tünde leánykánál hagytam én a szívem”-et zenéli a Mordor Blues Bandtől. Ja, és nem volt hajlandó velem szóba állni.
Megismerkedtem egy varázslóval. Gandalfnak hívják, képzett esőcsináló és kicsit szenilis a szentem. Három órán át képes volt dicsekedni legújabb találmányával, az időjós kővel. Be is mutatta, hogy működik. Felakasztja egy fára, s mindig meg tudja mondani, milyen az idő. Ha a kő lengedezik, fúj a szél. Ha vizes, esik az eső. Ha meleg, meleg van, Ha hideg, hideg van. A vén varázsló egy hete átvágott az udvaron képződött kétméteres havon és diadallal állapította meg, hogy a kő fehér, tehát havazott az éjjel. Bámulatos.
Bilbó majdnem felgyújtotta a szobáját, mert elfelejtette lecsavarni az olajlámpát lefekvés előtt. Az ökológiai katasztrófát Gandalf akadályozta meg: gyorsan csinált egy kis esőt. (Szivattyúztuk is három napig a pincéből.)
Elrond a sárga földig lehordta szegény Bilbót, akit gyötör a bűntudat; hirtelen támadt óvatosságától retteg Imladris völgye. Éjjelente minden szobába bemegy, és lámpát gyújt, hogy lássa, lekapcsolták-e a lakók a villanyt.
Egy Aragorn nevű pasi érkezett tegnap Völgyzugolyba. Állítólag Elrond nevelt gyereke, aki a kószák vezéreként hagyta el Völgyzugolyt. Én ezt nem veszem be. Ha tényleg az lenne, eszébe nem jutna visszajönni ide. Ráadásul lelkesen csapja a szelet Arwennek, Elrond lányának. A múltkor, felsőfokú úszástudását fitogtatván, belevetette magát a Brúinenbe. Arwen és én együttes erővel is alig tudtuk kihúzni.
No, mára ennyi.

Anyád

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75246 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Aragorn! Mindegyik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:
(És ez a ***** gép nem enged be a csetre! :evil: :evil: :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75226 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Ti aztán igazán nem kímélitek az ember rekeszizmait!Meghaltam a nevetéstől!Egyszerűen Aragornok! :hello: :hello: :hello: Csak így tovább!!

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75218 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Kegyelmezzetek! Ostfőnököm nemigen tolerálná a számtekóra közepén kitörő röhögést... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alyr: C 8) 8) L!!!
Evenstar: zeniálisz ész kérünk szépen még!!!!
Többiek isz, Nazg, Elrond, gratula!
Nem kell már soká várni, és Eldarion is útra kel. Addig is hajrá mindenki!!!
:wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75210 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor

Evenstar írta: Frigó, időszerűnek vélve, hogy ismét ráirányuljon a közfigyelem, elkezdte fizikai leépülésének végső fázisát szimulálni, elhitetve Árvácskával, hogy rögvest eldobja a kanalat.


:lol: :lol: :lol: Evenstar, kész, behaltam!
Többiek: királyság, csak így tovább! :itscool:
nazg: :tongue: :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.388 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére