Humor

Több
21 éve 11 hónapja #78717 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Minerva! Ezek brutáliszak! "Hé, haver, hol a Drágaszágom?" szatöbbi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:
Dorothy: Khirály! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Írtunk néhány utolszó mondatot:

Beren: Jó kutya, jó kis frarkaskutya...
Balrog: Úgy néz ki, mégsem tudok repülni. Szívás.
Troll: Mi ez a kötőtű itt a nyakambaaaaaa...

Ennyi.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78695 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezek kuuurvajok!!!!!!!!!!foleg;absolut fellowship,"you have my sword",sting,nomeg agent elrond es a desktopok!
*fetreng* :lol: :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78671 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Rohadt jó képek! :mrgreen:
greenbooks.theonering.net/tookis ... rtoon.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78530 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Humor
Dorothy:nagyon tetszett... :!: :itscool:
iszonyúúú jóóók vagytoook :!: :cooljump:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78513 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Dorothy: :itscool: :up:

Kérjük a folytatást!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78490 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Humor
Léci ne kövezzetek meg, ha nem tetszik, de merészkedtem én is valamit firkantani :oops:
Szóval:

"...Beérve az inkább sírkamrára hasonlító egykori trónterembe, a mágus rögtön kiszúrta a kétszáz évvel ezelőtt bezárt jegyzőkönyvét az eseményeknek. Botját és kalapját Pippinre bízva beleolvasott.
-Új HBO szolgáltató érkezett Móriába, rögtön előfiztettünk rá... Miért nem akkor, és ott voltam gyerek!? - sóhajtott fel Gandalf- Pénteken leadták a South Parkot; oltári az a sorozat, pont az a rész volt, amelyben Kenny és a kis barátnője...Khm... ez azt hiszem nem érdekes!- pirult el, majd vagy kétszáz oldalt lapozva tovább olvasta - Tegnap este, amikor felkeltem egy pohár vizért, zenét hallottam, azt hiszem új diszkót nyitott a főnök... Nem, nem diszkó, hanem...
-ORKOK! - kiáltott fel Legolas
-Valóban! Honnan tudtad?! - nézett kérdőn Gandalf a tündére
-Nem! Ott jönnek! - mutogatott kétségbeesetten az ajtó felé Legolas
-Affranc!- ugrott oda egy macska ugyességével Boromir, és magukrazárta az ajtót.
A technózene egyre erősödött, főleg a dobszólamot lehetett nagyon hallani. Nemsokára belőtt orkok tömkelege árasztotta el a termet, no meg egy troll. A zene kezdte megsüketíteni a szövetséget, így kénytelenek voltak védekezni; a támadókat lekaszabolva, és a hullák között elszlalmozva kijutottak a Roppant Csarnokba, ám félúton megállásra kényszerültek, ugyanis a csarnok minden zegét-zugát rondán vigyorgó, technót nyomató orkok töltötték ki.
Ám egy váratlan pillanatban megszólalt valami; valami túlvilági, valami szörnyűséges, a kis csapat tagjai szerint ez herélt-kakas énekrére emlékeztetett, az orkok pedig méhecske módjára húzódtak vissza kedvenc hasadékjaikba.
- Mi ez már megint?! -kédezte Boromir
- Ez kérlek mindannyiunknál erősebb! Zenei érzéke nincs, csak ő hiszi azt, hogy hangja bársonyos mit a hajnal. Nos Ő, Ő ZÁMBÓ JIMMY! Fussatok!- naná, hogy szedték a lábukat, még a kicsi hobbitok is.
-Gandalf, látod amit én látok?! - szólalt meg futás közben a caksötétba mutogatva Gimli.
-Nem törpöm, sajnos nem látom, de, ha te mondod akkor az biztos ott van.
Később Gandalfnak rá kellett döbbennie, hogy Gimli Kazadh-Dum hídjára gondolt...."

Hát egyelőre ennyi :lol:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78474 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Humor
sziasztok!! :hello: ez az elso hazzaszolasom,noha mar regesreg figyelem a "munkassagotokat",altalaban ejjelente szoktam bujni a forumot,amikor mar senki sincs fennt,de azert bagoly letemre engedjetek meg,hogy gratulaljak,nem keves vidam percet okoztatok igy pirkadat tajban :D !
nagyon jol nyomjatok am:lol: !idezni akartam,de mar tompul az agyam kegyetlenul,ugyhogy megyek,de vegre megtort a jeg!ugyhogy ha nem banjatok, holnap talizunk :hello: :hello:
csok mindenkinek;angi

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78473 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Humor

bár úgy mondják, igen parázs volt a hangulat.

:) :) :)
MARHA JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DE MINDENKI NAGYON RULEZIK!!!

Itt 2 féle tünde van! Rendes vagy halott! KOMMANDÓ!

EZ IS ÁLLATI! :mrgreen: :mrgreen:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78456 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil:Eldarioooooont!!!!Méééééééééééééééééég!!!!!!!!!IstenkhirályAragorn!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78371 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Továbbra is rúlzotok! (Niphredil/Szméagol: végre! Eldarion! :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78361 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Niph: Ez Állati :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78350 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, ez naon ARAGORN!!!!! :bounce: :bounce:
"borotvahab" :istcool:
Amúgy nem szép dolog... Leülök nyugisan, hogy na, elolvasom, mit szereztem, erre felénél se tartok, összegörnyedve nevetek huzamosan. És anyám is érdeklődve szemléli, ugyan mi bajom lehet...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78335 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor

Joanna írta: Kedves Legsim!

Lassan írom levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.
Már nem pont ott lakunk ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthontól 20 km-es körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk. A házszámot sajnos nem tudom megírni, mivel az előző lakók
magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni. Az új házban
minden nagyon szép, és jó. Mosógép is van, bár nem működik valami jól.
Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta nem láttam belőle
semmit. Mindent összevetve nem rossz itt. A múlt héten csak kétszer
esett az eső, egyszer három, egyszer meg négy napig. Elküldtem a köpenyt, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem őket a köpeny zsebébe.
Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kulcsát a házba, és több mint két órába telt, míg apádat és engem kiszabadították az
otthonról. A nővérednek ma gyermeke született, de még nem tudjuk fiú-e,
vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni, vagy nagybácsi
lettél.
Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkáshordóba. Néhányan
megpróbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt, és megfulladt.
Szegény embert 3 napig hamvasztották.
Máskülönben nincsen sok újság, minden a megszokott mederben
folyik.

Csókol szerető anyád

ui.: akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva


J.

:evil3: :cheers:


Ez nagyon tetszik!!! :D :lol: :wink: Haláliak vagytok, mint mindig!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78328 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Niph: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78316 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Mindannyian ZSENIK vagytok!
Joanna írta:

A szomszéd beleesett a pálinkáshordóba. Néhányan
megpróbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt, és megfulladt.


Alyr írta]Hozom a fodrászokat és manikűrösöket!
L: Végre! Mily mennyei szavak! [/quote]

Azért engem is lehet olvasni...Végre elkészült Eldarion.

Return of the Jedi!


Péntek
Rájöttem, mi a különbség a lovaglás között: rosszabb, mint unalmas. De most inkább csak unalmas. Valahol a réteken járunk Elfwinével, és a hazaút során eddig az égvilágon semmi nem történt, eltekintve egy tegnapi kis incidenstől. Két különös pasas jött velünk szembe, az egyik valami fadarabokat ütögetett össze, a másik meg úgy tett, mintha megpróbálná utánozni a lovaglást. Ennél még én is profibb vagyok, hehe. Na és az a szakállas fickó odajött, és elkezdett arról vartyogni, hogy ő Orrtúr, a kvittek királya. Valami poharat kerestek. Biztos alkoholista szektások voltak. Közöltem a félkegyelművel, hogy mi nem vagyunk kvittek, királyunk meg van (sajnos). Persze, akkor lesz ez király, ha Lego László feleségül vesz egy nőt!

Másnap
Úgy érzem, Elfy kezd egy kicsit meghülyülni. Este megemlítettem neki, hogy milyen régen is láttuk a Star Wars-t. Erre azt mondta, hogy őt ez tulajdonképpen már nem is érdekli, meg, hogy a Brutális nyugathalmi csata 4. meg a Rémálom a Helm utcában neki sokkal jobban tetszett. Hát, ízések és pofonok, de én ezt hallva inkább megpofoztam volna. Úgy látszik, minden szalmahajú egyforma.

Két nap múlva
Feltűnt a távolban a Fehér Város! Tornyai úgy ragyogtak a hűs reggeli szélben, mint a…Hé, mi történik velem? Úgy írok, mint Faramir bá’ személyiségzavaros tesója, az a Bogumil vagy ki. Azért a helytartói család elég gázos lehetett. Olyan pletykákat hallottam a Városban, hogy Faramir bá’ apja, bizonyos Dementor úr depressziós volt meg piromániás. Mindig emlegetik, hogy a Rath Dínenen halt meg. Nem értem, mi ebben olyan különleges, bár úgy mondják, igen parázs volt a hangulat. Halálesetnél csöppet szokatlan. Szóval, pár óra múlva hazaérek, és még mindig fater a király.

Ma
Fater szerecsére nem volt mérges, amikor megérkeztem, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy épp „dolgozott” (vagyis fényesítgette a kardját). Kíváncsi vagyok, mi lehet a palantírral. Vajon elindult már a TündeTv? Az ithiliaiak biztos unják már, hogy az adójukon nem e föld szép erdejét csodálhatják, hanem szőke loboncok erdejét.

Szerda
Apám kiment a városba, hogy lássa, hogy él a nép (mármint nem azt, hogy él-e egyáltalán, hanem hoy mi van vele, bár előbbi sem lene meglepő), úgyhogy alkalmam volt palntírt nézni. Tényleg van tüncsibüncsi-csatorna, az a neve, hogy ElfNews. Indulni fog rajta egy…ööö…valóságos só (vagy bors?). Biztos konyhaművészeti jellegű műsor. A Csillogó Barlangok csatornáján a törpök is csinálnak egyet, biztos a hidrogénbombázottakat akarják bosszantani. Az lesz a címe, hogy ValóEzüst. Érthetetlen.

Holnap
Vacsoránál az egyik húgom (nem tudom, melyik, mind a három tök olyan, mint anya) megkérdezte fatertól, miért olyan gondterhelt. Kiderült, hogy az alattvalók kezdeményezést indítottak, mert azt szeretnék, ha a Fehér Város ettől fogva inkább barna lenne. Unják, hogy folyton festeni meg sikálni kell a falakat. Nekem a zöld is tetszene. Menne a lézerkardomhoz.

Két hét múlva
Apa meg a tanácsadói végre kisütötték a megoldást: közleményben tudatták a néppel, hogyha barna falakat akarnak, akkor is festeni kell. Zseniális. És mutatja királyunk meg népünk értelmi szintjét. Anya, Borwen, Zsírwen meg Szerwen holnap elutaznak Lothlórienbe a Nagy Tünde Fodrászversenyre. Most végre jó sokáig nyugtom lesz tőlük.

Egy hónap múlva
Anyáék hazajöttek. Borwen haja borwörös! Azt mondja, ez most a legmenőbb szín. Hehe, most szívnak a szegény szerncsétlen szende szöszik! Anya szerint elég meglepő a változás, mivel a divat kábé 2300 éve ugyanaz. Ő mindenesetre ragaszkodik a természetes színhez. Akartam javasolni Zsírwennek, hogy kösse már be a haját, akkor talán nem csukná mindig rá az ajtót. A kakaóscsiga-haj például kifejezetten jól állna neki.

(folytasszuk)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78190 Írta: Woreus
Woreus válaszolt a következő témában: Humor
Az első számú naplólidérc alázattal üdvözöl Téged Alyr Arkhon a Naplók Ura!!! 8)

egy fát könnyen kicsavar a szél,de az erdő ezer évig él...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78135 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
*= ha a szöveg nem így van, akkor sorry, emlékezetből írtam le...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78134 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Hmmm...

Akkor itt a folytatás:

Kaland Mória Után

3. rész

H: Na, most már egész pofás kis tündék lettetek!
T: Hihihhihiiii.... Gimli! Ez a szőke haj, ez a csupasz arc...
Gi: Micsoda megaláztatás!
B: És milyen nehéz ruhák!
L: És mennyi-mennyi tükör! Ez itt a mennyország!

H: Na, gyertek a királynőhöz, már vár titeket!

(elmásznak a királynőhöz, nagynehezen, mert a ruháik színaranyból vannak. A kapun a következő kiírás olvasható:

Aki be akar jönni, csináljon öt fekvőtámaszt!

alatta:

Csaltál! Csináld újra!

alatta:

Na még egyszer! Menni fog!

alatta:

Ha ezt látod, már elég fáradt vagy ahhoz hogy a földön csúszva járulj elém.

H: (széles mosollyal): A rendes tündék betartják a szabályokat!
Gi: de mi rendetlen tündék vagyunk!
H: Itt 2 féle tünde van! Rendes vagy halott! KOMMANDÓ!

(köré gyűlik egy csomó tünde, ugyanazok akik a fák alatt a társaságra rátaláltak, ezúttal azonban zöld (re festett arany) ruhhában, homlokukon "Lórieni HalálKommandó" feliratú hajpánt, nyílhegyeik sokágú tépő-észaggató szerszámok)

H: Vér fog folyni! VÉR! VÉR!! VÉR!!!
Halálkommandósok: Ez aaaz! Igeeen! Gyerünk!
H: Vér! Vééér!!! VÉR!!!
B: Nana... Ne essünk túlzásokba...
A: Én Király vagyok! Mért hagytam a kardom Móriában?!
S: Csak a lábasaimon keresztül kapjátok meg Frodót! Ha hozzányultok, megölöm!
T: Ja, ja! Samu megöli, aki hozzányúl!
L: Hé! Én a tesótok vagyok innen a szpomszédos Bakacsinerdőből!
LHK: Na peerszee...
H: Hát az akcentusod olyan, szinte nem is használsz magánhangzókat! Mondd ezt: Ah! Elbereth! Gilthóniel!
Silivren penna míriel! *

L: '! Elber'th! Gilth'niel!
Silivr'n penn' m'r'l !

H: Hát igen... csakhogy... egy tünde nem jár olyan szakadt cuccokban, mint amikben te idejöttél! Áruló! Kém!
L: Neeee! Neeeeeeeee! (halani, ahogy leomlik az énképe és összedől az egója. ) Várjatok! Én nyertem tavaly a legszebb hajú tünde díját! Itt az érmem!
H: Tévedés, azt én nyertem! Itt az érmem!
(ebben a pillanatban megjelenik a két nagy szem, és dörgő hang hallatszik)

Sz: Hozd őket hozzám, Haldír, és tüntesd el a kommandósokat! A díjat egyébként én nyertem!



folyt köv még ma



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78111 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, hódolatom _o_
A "Csillag ragyogjon"-szövegek ütöttek! :itscool:
De rossz lehet Neked, hogy Angliába mész...:cool2:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78060 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr!!!! :) :) :D :D :lol: :lol: Kész....ez haláli...nahgyon jóóóó...
(1 hétig nélküled? :cry: )
Joanna: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78015 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A saját nevemben megköszönöm a dícséretet, folyt köv. holnap.

Már lelkileg készülhettek, hogy 1 hétig nélkülöznötök kell engem, mert pénteken indulok Angliába...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78008 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: de mielőtt elhagynám e földet,
fölemelném szavamat s
egyet hagynék örökül a Sötét Úrnak:
DÖGÖLJ MEG!

Joanna írta: A múlt héten csak kétszer
esett az eső, egyszer három, egyszer meg négy napig.Elküldtem a köpenyt, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem őket a köpeny zsebébe.


ui.: akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva


Alyr Mester írta: L: El' síl' lúm'nn omenti'!
F: Elen síla lúmenn omentielvo!
B: El nem süllyedek lukban okosan!
A: Elen! Sírj, liba! Okosabb vagyok!
T: Eszek simán lúd omlettet!
Gi: Ezeknek simán lukas ott bent...
S: Ezeknek sincs lábasa ó a menzán!
P: Elek sirály lúdszerű orgnizmus!


A: De most már legalább tudom, mi az a borotvahab!


Aragornok vagytok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78000 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Rayan,Joanna, Alyr:Nagyon Aragorn!!

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77994 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv néktek!

Rayan: Ez már nem Aragorn, hanem Elendil!

Joanna: Az utóirat a legjobb...

És most folytatódjék:

Kaland Mória Után

2. rész


H: Szóval be akartok jönni, de nincs útleveletek és még csak be sem tartjátok a szabájokat. Bocsánat, szabályokat.
A: Öööö... lényegében igen.
H: Akkor... végre... vér... vér... vér! VÉR!! VÉR!!! Fog folyni! Le lesztek lőve, és a vaksi madarak tűpárnának néznek majd titeket! Hihihihihihi...
(Ekkor két hatalmas erősen kifestett szem jelenik meg Haldír előtt...)
Szemek: Haldír! Uralkodj magadon! Nem ezt mondtam! Hozd be őket!
H: De fenséges felséges úrnőm! Hadd lőjem le őkeeet! Naaaa! Csak egy piciit!
Sz: Nem! Behozod őket! Vagy különben...
H: Különben mi lesz?
Sz: Ez!
( a szemek pislognak és Haldírt elsodorja műszempillák által keltett szél)
Sz: Használd a 13+1-es törvényt, tetszeni fog nekik!

H: Hmmm... bejöhettek, ha...
B: Ha?
F: Ha...?
H: Ha megígéritek, hogy állampolgárságot fogtok kérni!
A: Váljak tündévé? De hát én Király vagyok!
H: Csak voltál, picurkám, csak voltál... Na, gyertek utánam!

(mennek mennek, és egyszer csak egy aranyhídhoz érnek aminek platinából vannak a pillérei. )

Gi: Már értem, hova lett Mória kincse...
L: Jó helyre került, nézd meg, ennek a hídnak minden köve tökéletesen tükrözi vissza finom vonásaimat!
T: Hogy oda ne rohanjak!

(Ahogy beljebb érnek, látják, hogy minden aranyból és paltinából van kivéve a fák leveleit. A szökőkutakból aranyszínű víz tör fel, a madarak a földön fetrrenegenek, mert mozdulni sem tudnak arany tollaiktól, a polgárok különleges kerekes kocsikon járnak, mert ők sem tudnak mozdulni. Mindenki vigyorog, és ködös, szinte vágyakozó tekintettel néznek a szövetruhát viselő csapat után)

H: Első lépés, a tünde nyelv elsajátítása minimum alapfokon!
Mondjátok utánam:
Elen síla lúmenn omentielvo!

L: El' síl' lúm'nn omenti'!
F: Elen síla lúmenn omentielvo!
B: El nem süllyedek lukban okosan!
A: Elen! Sírj, liba! Okosabb vagyok!
T: Eszek simán lúd omlettet!
Gi: Ezeknek simán lukas ott bent...
S: Ezeknek sincs lábasa ó a menzán!
P: Elek sirály lúdszerű orgnizmus!
H: Hmm-hmm, ezt még gyakorolni kelle egy cseppet, de így elsőre nem is rossz. De most jöjjön a második lépés! Külsőleg tündévé válni! Hozom a fodrászokat és manikűrösöket!
L: Végre! Mily mennyei szavak!

(megérkeznek és elkezdődik az operáció)

1.fodrász: ollót!
2.f: Szakállnyíró ollót!
3 f: Fülnyíró ollót!
Gi: Ne, a szakállamat ne! Nevezzük alsó hajnak! Vagy aminek akarod, csak... késő...
P: Nézd, az én fülem már hegyes... mi az, hogy nem eléggé?! ÁÁÁÚÚÚÚ!!!
A: De most már legalább tudom, mi az a borotvahab!


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77918 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Rahahahahayahahan! Rulz!!! De hol van Szauron verse? :twisted: :roll: :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77900 Írta: Joanna
Joanna válaszolt a következő témában: Humor
Kedves Legsim!

Lassan írom levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.
Már nem pont ott lakunk ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthontól 20 km-es körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk. A házszámot sajnos nem tudom megírni, mivel az előző lakók
magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni. Az új házban
minden nagyon szép, és jó. Mosógép is van, bár nem működik valami jól.
Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta nem láttam belőle
semmit. Mindent összevetve nem rossz itt. A múlt héten csak kétszer
esett az eső, egyszer három, egyszer meg négy napig. Elküldtem a köpenyt, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem őket a köpeny zsebébe.
Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kulcsát a házba, és több mint két órába telt, míg apádat és engem kiszabadították az
otthonról. A nővérednek ma gyermeke született, de még nem tudjuk fiú-e,
vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni, vagy nagybácsi
lettél.
Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkáshordóba. Néhányan
megpróbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt, és megfulladt.
Szegény embert 3 napig hamvasztották.
Máskülönben nincsen sok újság, minden a megszokott mederben
folyik.

Csókol szerető anyád

ui.: akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva


J.

:evil3: :cheers:

A lányok azért nem látják meg soha a herceget, mert mindig a fehér lóra koncentrálnak!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77878 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Humor
Rayan, Alyr: nagyon aragornok vagytok! :D :agree: :hello:


Csak így tovább!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77872 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: Mint már mondottam: Nahgyon KIRÁLY!!!
Alyr Mester: Mint mindig...szuper...óriási...RULZ!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77834 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Múltkori kószatalink alkalmából olvastam fel Nektek ezt a két versikét, ugye még emlékeztek rá? :D

Elendil verse Szauronhoz

Ó, Szauron, kinek ékes ujja
embert, tündét könnyedén pöcköl,
Utolsó Csatánkban Ön engem
-igen méltatlanul- lök föl.
Hogy képzeli?
Markának csapását
hogy arcomra emelje,
S most itt fekszem egy sziklán
ájultan heverve.
Nem értem.
Nem hivatottam ily szánalmas halálra,
legalább Isildur fiamat ne kínozza...
halálra unom már a harcot.
De akkor is, mégis...
Miért, hogy Ön így bánik velem?
Ó, Mordornak zord, vad világa,
vajh pislan-e még kék szemem világa?
Frusztráció... frusztráció.

Isildur, szép örökösöm, ne hagyd az ősi vért pusztulni,
ne hagyd apád a Sötét Úr kezén hullni!
Add kezed. Mily meleg! Érzem.
Úgy megnyugtat. Már nem félek, nem.
Meghalnék már, de nem merek,
olyan hidegek a kövek...
Bosszuld meg Elendilt, míg
van benne élet!
Szauron, Önt most eléri a Végzet
Hegyének lábánál a kiömlő láva,
s harapásom nyomától ékes a bokája.

Nem bírom már.
Távozom ím az árnyékvilágból,
de mielőtt elhagynám e földet,
fölemelném szavamat s
egyet hagynék örökül a Sötét Úrnak:
DÖGÖLJ MEG!

Szauron verse Elendilhez

Elendil, emberek dicső vezére,
Megöltelek! Nyugodj hát bele.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77826 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Hát akkor...

Kaland Móriában

Újabb folytatás...

B: Most merre tovább?
L: Én nem tudom...
Gi: Hát öööö...
(megáll egy KIJÁRAT feliratú tábla alatt)
F: Arra!
S: És mért pont arra?
A: Mert a mester így akarta!
B: Tényleg? Nekem nem mondta...
A : De nekem igen! Ezt mondta: " Aragorn, ha meghalok mert a balrog alá dobott robbanórudaim engem is elsodornak, és teljesen tanácstalanok lesztek, akkor arra menjetek, amerre indultatok"
B: És merre indultunk?
F: Erre!
L: Mért pont erre?
(ekkor orkok bukkannak fel és kiűzik hőseinket a hegyből, illetve...)
A: Várjatok! A kardom! Hozom.... mindjárt...

(némi idő múlva)

A: Itt kellett hagynom... mi lesz velem?

((beérnek nagy fák közé, ahol a következő felitaok tűnnek a szemükbe:

A Fák Úrnőjének Birtoka! Magánterület!

Belépni Tilos!

Tilos az Á (tjárás) !

Ez itt Lothlórien! Az 1 méter 20-nál alacsonyabb szakállas illetők testi épségéért a vezetőség FELELŐSSÉGET NEM VÁLLAL!!!

Az 1 méter 20-nál magasabb szakállas illetők a félreértés elkerülése végett szíveskedjenek megborotválkozni!

A Fák Úrnőjének Galadrielnek Birodalma ez! Nem tünde személyek visszafordulása kéretik, tünde személyek szíveskedjenek előkészíteni érvényes Útlevelüket.
A Valinorból jött személyek ez alól mentesülnek, megbízunk a Valinori Vámvizsgálat szigorúságában.

HATÁR!
Megállni tilos!
Átjárni tilos!
Visszafordulni tilos!
Mozdulni tilos!
Állni tilos!
Ülni tilos!
Feküdni tilos!
A parancsoknak ellentmondani szigorúan tilos!


miután a lothlórieni betűket senki sem értette a társaságból, nyugodtan haladtak tovább, amíg el nem értek az utolsó táblához ami alatt egy széles piros csík húzódott. )

Haldír: Megálljatok!
Gi: Aztán mért?
H: Mert különben mindenkit lelövünk! Elő az útleveleket!
A: Ööööö....
B: Izéé....
L: Azok Gandalfnál voltak!
H: Kérd vissza tőle!
Gi: Az némi nehézségeb ütközik...
H: Egy törp! A valákra! A majákra! Egy törp!!!!!
T: Hogy jön ide a méhecske?


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.151 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére