Humor

Több
21 éve 11 hónapja #80126 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:
Lurtz: Hé! Te nem is vagy félszerzet! hagyjátok, fiúk... A félszerzetet keressétek! A félszerzetet!
A: Csak a testemen keresztül!
L: Ja, az más! Haaaarc!


Ez komoly volt...
:evil3: :mrgreen: :up:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80122 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Ez szédületes :lol: :lol: :lol:

B: Fülbevaló... Gondori valutát elfogadtok?

A: Öööö... semmi-semmi... te is érzed? Fogkrém, arcszesz, dezodor... Orkok!

B: Á! Még egy fülbelövős! Kettőt kérek! Hitelkártyát elfogadsz? ..... hé! Nem köldökpirszinget kértem! ..... aaahhhh.... ide? Neeeee.... nem vagyok én olyan! Na... grhhhahhh.... ez jobb, de így nem kapok levegőt... hhhhhrrhhhhrggghhhhhh..... aaaahhhhhhh.....


Ezek voltak a legjobbak :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80099 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Azért írtam, hogy tetsszen... :bandit:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80095 Írta: Titkos®
Titkos® válaszolt a következő témában: Humor
Alyr Arkhon: Nagyon tetszik! :itscool: :hello:

Gollam az egyik kedvenc szereplőm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80088 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Ez a Poirot jó...
Remélem , Japp főfelügyelő a következő részben letartóztat egy nazgúlt akiről persze kiderül, hogy igazából csak egy ártatlan szellemlény és az igazi bűnös Samu... :)

De félre a tréfával, s jöjjenek a komoly dolgok

Kaland Lórienben



Ga: És a többi gyűrűvel nem próbálkoztatok?
Gi: Ó, dehogynem... mit gondolsz, Szmóg mért ment a Magányos Hegybe? Valahol Bilbónak még van is egy vértje amit azokből a gyűrűkből csinált, amiket a sárkány farkáról leszedett...
H: Elég a mellébeszélésből! Mind meghaltok! Mind!
A: Nem addig a' ! Én Király vagyok!
H: Halott király lesze... (ám csak eddig jutott mert a kisbetűs király miatt Aragorn már a torkának ugrott és fojtogatni kezdte)
C: Gali! Parancsold meg...
T: Gali? Gali... (elneveti magát, egészen kaotikussá téve a jelenetet)
Ga: Őrség! Vigyétek a határra és tegyétek őket csónakba! Azonnal!
S: Csónak? Neeee! (ám ekkor már körülöttük áll 200 tünde és tűhegyes nyilaikat a rájuk szegezi.)
Gi: Hé! Nem vagyok én tűpárna! Miféle nyilak ezek?
Ga: Szuper harci! Ne akard, hogy kipróbáljuk!
(ám a királynő (?) szavait cáfolandó egy darabka kéreg leesik az egyik íjról és felbukkan alatta a fülbelövést vállalok felirat)
L: De jó! Akarok egy szép fülbevalót! Ami kiemeli a hajam színét...
B: Fülbevaló... Gondori valutát elfogadtok?
Ga: Vigyétek őket! Most!
H: Neeee! Lőjük őket halomra! Lécciii! Léciléciléciléciiii!
C: Nem! Rájuk még nagy feladat vár! El kell...
Ga: Kuss! Ez az én szövegem! Sajnálom, Frodó, hogy nem nézhettél bele e tükrömbe, és ezért nem szemezhettél Szauronnal, de ne félj, tudom, hogy lesz még rá alkalmad...
( a társaságot elcipelik a folyóhoz és berakják három szürkére kopott ladikba, majd minden tiltakozásuk ellenére a folyóba eresztik a csónakokat)
A: Na mindegy...
B: Nem mindegy!
L: Sétálni jobban szeretek... A tenger is ennyire hullámzik?
T: Hé! Evezőt nem is kaptunk!
P: Nem is tudsz evezni!
T: De tudok!
P: De nem!
T: De igen! Emlékezz, Drogó úrékat is én...
P: Na ja, és ott is hagytad őket...
F: Miiiiii????
(szerencsére más csónakban vannak, de Frodó így is megpróbál közelebb jutni Trufához)
F: Ha egyszer elkaplak...
T: Akkor mi lesz?
S: Te habókos Borbak! Ha hozzányúlsz, én megöllek!
L: Mgekérhetlek, hogy ne lökdösd annyira a csónakot, mert... mert...
Gi: Már zöldül! Már zöldül!
T: Neked meg nincs szakállad...
Gi: De van! Nézd!
( a vízbe lógatja a láthatatlan szakállát, és aztán kihúzza. Legolas feje megint színt vált a nevteés miatt még jobban ugráló csónaktól)
F: Hahahaha.... nézd.... hahahaha... Samu.... ez.... kék! KÉK! hahahahaha...
S: Tényleg... Ez hihetetlen!
A: Tekintsetek előre! Hogy is hívják ezt? Tudjátok, itt ez a két bazinagy szobor... Olyasmi, mint Valinorban ahol a valák arca van a hegybe vésve... tudjátok...
B: Ha elhaladunk közöttük, már a birodalmam határain belül vagyunk!
A: Az én birodalmam!
B: Na jó, a birodalmunk...
A: Nem! Az én birodalmam! Csak az enyém! Én Király vagyok!
(feláll de abban a pillanatban megfeneklenek és Aragorn a vízbe esik, alulról bugyogva hallatszik):
A: Ez... az... én... vizem!
Egy másik hang: Nicak, Drágaszágom, ez iszmerősz nekünk...
F: Én elmegyek sétálni (jelentőségteljesen néz Boromirra)


B: Szóval?
F: Hmmm... Akkor... mennyit is adsz?
B: Tiéd a fele királyság és amelyik nőt csak akarod...
F: Ez így nem megy... Nem óhajtom itt megvárni amíg eléred céljaid, az eltarthat egy ideig.
B: Viheted a kardom biztosítékként...
F: Na persze, ez a Gyűrű már anyagában többet ér mint az egész cuccod... És ehhez még jön a beszerzési, szállítási díj no meg a nem kevés veszélyességi pótlék... tehát ez minimum 10000 arany előleg... és utána mindaz amit ígértél...
B: Amint Gondorba érünk megkapod a pénzed, csak add ide a Gyűrűt...
F: Előbb a pénzt!
B: Előbb a Gyűrűt!
F: Nem!
B: Add ide! Engem illet! Az enyém!
F: Na persze... (felhúzza a Gyűrűt, legáncsolja Boromirt, majd biztos-ami-biztos alapon fejbeveri egy kővel is, aztán elfut. Ám hamarosan szembejön a
Szem. Ettől Frodó kicsit megilletődik, és kehúzza a Gyűrűt. Ekkor veszi észre, hogy tulajdonképpen zuhen lefele, egyenest Aragorn karjába.)
A: Hol a Gyűrű? Hol van?
F: Nem adom! Nem!
A: Á, nem is kell... Én nem vagyok Isildur, én az utódja vagyok csak... Elkísértelek volna végig... Nem tudnám levágni rólad, utálom a vért... Bár azért...
F: (szórakozottan előveszi a Gyűrűt) Hmmm...
A: Drágaságooom...
F: Mi????
A: Öööö... semmi-semmi... te is érzed? Fogkrém, arcszesz, dezodor... Orkok!
(Frodó elfut, Aragorn az épület sarkához megy, ahol 200 uruk-hai várakozik, a földbe szúrva Aragorn régi kardja, mintegy véletlenül. Rajta a Sas-posta, expressz felirat. A Vándor felkapja a kardot és harcolni kezdene, ám...)
Lurtz: Hé! Te nem is vagy félszerzet! hagyjátok, fiúk... A félszerzetet keressétek! A félszerzetet!
A: Csak a testemen keresztül!
L: Ja, az más! Haaaarc!

(Frodó fut, találkozik, Pippinékkel akik jó szokásukhoz híven, mint minden vészhelyzetben, esznek)

F: Jönnek az orkok!
P: Ja,... akkor menekülj, mi meg feltartjuk őket... (megnézi az rokokat) Izé, vagy inkább fordítva?
B (futva): Nem! Itt vagyok! Én! A Harcos! Megdöglötök...
(jön Lurtz az íjával)
B: Á! Még egy fülbelövős! Kettőt kérek! Hitelkártyát elfogadsz? ..... hé! Nem köldökpirszinget kértem! ..... aaahhhh.... ide? Neeeee.... nem vagyok én olyan! Na... grhhhahhh.... ez jobb, de így nem kapok levegőt... hhhhhrrhhhhrggghhhhhh..... aaaahhhhhhh.....
P&T: Neeeee! Mesteeeer! Mi lesz így velünk?
B: Kövessétek utasításomat... és.... ne... feledjétek.... minden jótett elnyeri méltó büntetését....



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80062 Írta: Titkos®
Titkos® válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jók a sztorik! (Ez a Poirot nekem bejött! :D )

Gollam az egyik kedvenc szereplőm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80055 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Humor
Én is készültem valamivel, ha nem baj (Agatha Christie rajongóitól előre is bocsánatot kérek :mrgreen: )

Poirot nyomoz

Poirot: Nos, médames et monsieurs, azért jöttünk itt össze, hogy fényt derítsünk egy roppant alattomos tettre.
Frodó: Mire gondol, Mr. Poirot? Tegnap elkezdett valamit mesélni a gyűrűmről. Nem folytatná?
Poirot: Erről beszélek! Monsieur Bilbó ugyebár mindannyiuknak elmesélte, hogy hogyan jutott hozzá a gyűrűjéhez, amit később Frodóra hagyott.
Lobélia: Természetesen, Mr. Poirot! Azt mondta, elnyerte!
Poirot: Bon. Ezt mondta mindenkinek, még nekem is. De Poirot-t nem lehet becsapni! Monsieur Bilbó nem elnyerte a gyűrűt! Nem-nem. Hosszú ez a történet, de hát épp ezért vagyunk itt.
Bizonyára mindannyian hallottak már a fő gyűrűkről, s a leghatalmasabbikról, az Egy Gyűrűről.
Lothó:
(felugrik)
De Mr. Poirot! Hogy jön ez ide?
Poirot: Üljön le, kérem, Monsieur Lothó!
(Lothó leül)
Merci.
Tehát az Egy Gyűrű, amelyet még mindig nem sikerült visszaszereznie Szauronnak. Isildur halála után egy Gollam nevű lény találta meg, aki a Köd-hegység barlangjaiba bújt. És itt találkozott vele Monsieur Bilbó. S hogy mi történt? Tudja valaki?
Frodó: Én tudom! Bilbó nekem elmesélte nekem az igazat.
Poirot: Bon. Tehát ön tudja az igazságot. Hadd meséljem el önöknek is.
Gollamhoz került tehát a Gyűrű. De a Gyűrű egy idő múlva elhagyta őt.
Milyen különös, hogy Monsieur Bilbó pont ekkor talált egy gyűrűt, mikor az alagutakban bujkált, nem gondolják, n’est-ce pas?
Azt hiszem, nem kell elmesélnem kalandjait a törpökkel.
(mindenki idegesen rázza a fejét)
Bon. Tehát Monsieur Bilbó találkozott ezzel a Gollammal, s ugyebár három-három kérdést tettek fel egymásnak. De mi is volt a mi kedves Bilbónk harmadik kérdése?
Frodó: Mi van a zsebemben?
Poirot: Oui, monsieur! Egész végig az járt a fejemben, hogy a két eset összefüggésben van egymással. De Japp főfelügyelő és Miss Lemon segítségével végül összeállt a kép. A gyűrű, amely Isildur halála után az Anduinba került, azonos azzal, ami Gollamnál volt. S ez a gyűrű most itt van, ebben a szobában!
Lobélia: De hát ez képtelenség!
Poirot: Miért volna az, Madame? Vagy talán azért mondja ezt, mert önnél van?
Lobélia: Dehogy!
Poirot: Vagy talán Monsieur Lothónál?
Lothó:
(felpattan, dühösen néz rá)
Hogy merészel ezzel gyanúsítani?
Poirot: Kérem, monsieur!
(Lothó leül, de idegesen néz körbe)
Merci. De akár lehet Monsieur Trufiádoknál vagy Peregrinnél is.
(aggodalmas pillantást vetnek egymásra)
Ah, Mon Dieu! De miféle gyűrű lehet az, amelyik Monsieur Frodó nyakában lóg?
Frodó:
(feláll)
Mit merészel?
Poirot: Monsieur, odaadná egy percre?
Frodó:
(odaadja Poirot-nak)
Természetesen.
Poirot: Merci.
(bedobja a gyűrűt a tűzbe)
Frodó: Mit csinál?!
(odaugrik, hogy kiszedje a tűzből)
Poirot: Nyugalom, nyugalom!
(a piszkavassal kiveszi a gyűrűt)
Nézze csak meg, főfelügyelő!
Hastings: Te jó ég!
Poirot: Úgy van, Hastings! Ez bizony az Egy Gyűrű, amit Monsieur Bilbótól kapott, amit ő Gollamtól „lopott el”, amit ő az Andoinban talált, ahova Isildur halála után került! És ön, Monsieur Frodó, ön volt az, aki örökölte, ön az, akinek el kell vinnie a Végzet Hegyéhez, s beledobnia a tűzbe, hogy ott pusztuljon el, ahol készült!
Japp főfelügyelő: Tehát Frodónak kell elvinnie a gyűrűt a Végzet-katlanba.
Poirot: Úgy van, főfelügyelő.
Japp főfelügyelő: S maga ezt végig tudta?
Poirot: Nem, drága barátom, az ön egy mondata vezetett rá az igazságra.
Japp főfelügyelő: És mi volt az?
Poirot: Már nem emlékszem.
(Hastings jön)
Hastings: Jó reggelt, Poirot! Indulhatunk végre? A vonat 20 perc múlva indul Londonba!
Poirot: Természetesen. Minden jót, felügyelő!


Lehet kritizálni.

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79977 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
CELEBORN! YESSS! :hello: :up: :bounce: :mrgreen: HALÁLI! HULLAJÓ lehet egész nap dögleni! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79974 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Penngaladiel írta: NAGYON OFF:
Lányok, nem lehetne ezt a Sims dolgot hanyagolni? Kérlek!!! :crap:

Már régóta hanyagoljuk, csak úgy gondoltuk, mégis vicces egy kicsit.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79942 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta: Az se rossz... :lol:
Húúú.. Rayan! Ezek a leghalálosabbak!

kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=36
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=36


KIFEKÜDTEM!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79935 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Ehh-ehh-ehh.... :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79930 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Szeeegény Celebrina :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79926 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79925 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv néktek!
SÚ: Jaj! (ez nem a fájdalom kiáltása volt hanem a kétségbeesésé mely akkor jelentkezik amikor valaki nem tudja mikor hagyja abba a nevetést)


De álljon itt az újabb folytatás:

Kaland Lórienben


A: Mi?
B: Mii??
L: Miii???
Gi: Igazat beszél... Én láttam... Mostantól le nem hunyhatom a szemem, mert ha egyszer vele álmodom...
T: De mégis, milyen volt?
Gi: Ha nem tudnám, hogy belehelsz, azt mondanám, menj fel és nézd meg...
P: Mondj valamit róla Celeborn... nemigen tudom elképzelni...
C: (múltba révedő tekintettel) Az ezeréves emlékek oly féyesen ragyognak szemem előtt, mint az ezeréves emlékek... eleinte nem voltam boldog... lány létemre mindig is a fiúkhoz vonzódtam és ezt oly kevesen értették meg azokban a zavaros időkben... ahhhh....
A: Zavaros? De hát te még a csillagok alatt születtél nem?
C: ki emlékszik már arra... ismertem egy Bombadil nevű illetőt és az zavarossá tette emlékeim...
F: Őt mi is simerjük... meg a feleségét is... vagy férjét?
C: Nem tudom... nem emlékszem... de akkor megismertem Galadrielt... furcsa egy kinézetű fiú volt, annyi szent... de így szabadon járhattunk mert azt hitték, nem vagyunk mások... emberiek...
B: De hát ez a természetes! Az emberi...
C: Na igen, de Valinorban már a telerek előtt kint volt a megtelt tábla, és lassan már mindent kezdtek ellepni a tündék... képzeljétek el: senki sem hal meg, egyre csak születnek és születnek... így hát a királyok úgy döntöttek, hogy megváltoztatják a szabályokat. Voltak törvényszegők akik az ellenkező neműekbe szerettek bele, mint mi, és gyerekeket akartak, meg hasonló... nem fogták fel az idők szavát, a sötét vágyaik uralkodtak rajtuk és ők lettek a moriquendek... a kitaszítottak, akik nem látták be a kényszerűséget... vagy mit... (az eddig oly férfias Celeborn szeme könnyben úszik, tudatlanul is a púderét keresi) de minket elfogadtak. Galadriel hihetetlen számlákat hagyott a sebészeinél, hogy elnyerje mei formáját... ööö....
(Celeborn tágra nyílt szemmel pillant a félig nyitott ajtóra, ahonnan fény szűrődik ki... aztán kilép Haldír a kardmásolatot szorongatva és Galadriel, a nyaklánca erős, zöldes fényt áraszt. Az alulról jövő fény kiemeli a növekvő borostáját)
Gi: A Nyaklánc! Törp munka! Ezt Móriában csinálta Atomli!
Ga: Naná, csak nem hiszed, hogy a tündék bármit is csinálnak maguknak?
Gi: Hogy jutottál hozzá?
ga: (lebiggyeszti a száját) Amikor kiengedtem a Durinék által bezárt orkokat és balrogot... véletelnül hozzám jutott...
Gi: Teeeee....
Ga: Én Királynő vagyok!
A: Én Kir.... izé... nő????
Ga: Celebrina! Elmondtad? Haldír! Hozd a kommandót!
H:
Vér! Vér!! VÉR!! VÉR!!!
C: Ne! Ne! Már megint?
Ga: Erről jut eszembe! Frodó! Gyere velem!
F: Miért?
Ga: Belenézel a tükrömbe?
F: Mit látok benne?
Ga: Ha egyáltalán föléred, akkor... mutatok neked valamit!
S: Vigyázz, Frodó, ezzel Gimlit is tőrbecsalta...
Ga: Gyere te is Samu! Te is láthatsz valamit...
S: De ha hozzányúlsz, én megöllek!
H: Hrrrrgggggrrrrrrrr!!!!!!! Meghaltooook!
( odarohan Gimlihez, az álla felé vág, ám a kard hangosat csendül a levegőben és kettétörik)
A: A kardoooom! Már ez is?
B: De min tört el?
Gi: Öööööö....
P: Gimli! Hát te vitted el Gandalf láthatatlanná tevő festékét! És bekented a szakállad!
Gi: Ööööö... (turkál az álla alatt és előhúz egy kalapácsot) Mióta kerestem!
H: Eltörted a kardom azzal a vacakkal!
Gi: Ó, nem ezzel, hanem ezzel... (kidob egy tükröt és tíz fésűt, és előhúz egy...)
L: Várjunk csak! A tükröm!
(valahonna távolról egy ismerős hang) : Várjunk csak, akkor nem vagyok láthatatlan? Neeeee....
Gi: (tovább turkál, mit sem törődve a meglepett többiekkel) Ez az!
L: Egy szilmaril!
Ga: Egy szilmaril!
A: Egy szilmaril?
T: Egy szilva-micsoda?
Gi: Egy fenét, ez is csak olyan másolat mint a kardod volt... csak három napig világít aztán dobhatod el... Made in Suhatag...
A: És akkor hol az igazi kardom?
Gi: Hol lenne, Elrondnál a párnáján...
A: De hát azt mondtátok...
Gi: Tizenöt ilyen olcsóbb az összekovácsolásnál... de nyugi, Szauronnak is mi szállítunk, sőt tavaly három konténer szilmarilt exportáltunk Valinorba...
F: Társulni lehet? Itt van például a Gyűrű...
Gi: Azt hiszed, nem próbáltuk? El is adtuk az összeset, de mind visszahozták, hogy békát nem kérnek hozzá... mire gondolhattak...
(valahonnan egy másik ismerős hang): Zááákossszzz...... Megyeeeeee..... úgyám, drágaszágom... jajn ne kezdd már te isz... jól, vab, gollam, jól... Drágaszágom... így tetszik?


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79914 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Suhuhúúú! Folytatást! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79910 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Alyr,SÚ:Szuper!!!!!!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
Eia:Tényleg szerencséd volt! :cross: (Hogy lehetsz ilyen?hüpp..hüpp.. :bawling: )

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79895 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Idril: eddig jól indul, folytasd, kérlek!
Alyr: Ez durrrva :o )))
Rayan: :o DD

no de most... (Egyébként - hogy nevemnek eleget tegyek - a legjobb résznél fogom ám abbahagyni!) ;o)

- Zááákossz.... Megye...
Egy másik, hasonló hang felelt rá: - Zackósssz... Ész nem megy...
- Ne is törődjetek vele. - nyugtatta őket Celeborn. - A halandóknál előfordul az ilyesmi. Haláluk után még napokig nő a hajuk és a körmük is, csak az ostoba kérdéseik ritkulnak... Naphosszat dögleni hullajó lehet...


Gimli kicsit aggodalmasan nézett fel Celebornra, de a tündék - nem ismervén Celeborn hozzászólásainak valódi természetét - nyugodtan folytatták a tevékenységüket, és Gollam az utolsó szemig a zacskóba került. Gimli meg mert volna esküdni rá, hogy az utolsó szem ránézett, és hunyorított egyet. Biztos, ami biztos, jó alaposan elkötötte a zacskó száját, és már készült, hogy a szakállába rejtse, amikor Gandalf rászólt:
- Add csak ide, nálam jobb helyen lesz, fiam.
- Persze, az orthanci palantírra is ezt mondtad! - duzzogott Gimli, de azért odanyújtotta a zacskót.
- Ez nem egy egyszerű kis palantír, Glóin fia Gimli! Senki sem tudhatja, mire számíthat egy Gollam-Gyűrű koktéltól!
- Felrázva, nem kavarva, jéggel és capri-bogyóval! - rikkantotta Celeborn és Frodó kórusban, aztán az utóbbi a nyakában lógó függővel kezdett matatni. - Kicsi kövecske, szép kövecske... Látod, már csak te maradtál nekem...
- Hát hiszel nekem végre? - ragyogott fel a türkizen az újonan magára kreált felirat: "VALIRNOI ELMKÉ".
Gandalf elvette Frodótól a követ, és elgondolkozva nézte rajta az írást.
- Első próbálkozásra nem is rossz. - dörmögte. - Azért a helyesíráson még lehet javítani.
A kő újra felfénylett, és a betűk átrendeződtek rajta: "VALINORI ELMÉK"
- Ügyes! - ismerte el Gandalf. - Mi ez a "Valinori elmék"?
A felirat megint átrendeződött, ezúttal "VILANIRO EMLÉK" lett belőle.
- Az előző jobb volt. - mondta Gandalf, és elgondolkozott. - Nem tudom, honnan szerezted új tudásodat, kis barátom, de lehet, hogy segíthetsz nekünk!

(Figyelem! Gandalf nem mondott igazat! Nagyon jól tudta, hogy a Gyűrű után fennmaradt háttér-varázserő hatott a kőre, amit Valinor sajátos mágikus tere felerősített. Frodó személyiségének árnyékoló hatása révén ebben már nem érvényesülhetett a gonoszság, így csak a varázslat iránti olthatatlan vágy maradt meg. Ez a hatás régóta ismert a varázslók, boszorkányurak, természetgyógyászok és adóellenőrök körében. Az utóbbiak ezt a mágikus háttérzajt használják arra, hogy a lehető legrosszabb pillanatban jelenjenek meg.)
A mágus odament a tál karfiolfőzelékhez, és a feltét fölé tartotta a követ, valami érthetetlen nyelven suttogva. A kő lassan pörgött a láncán, és izzadni látszott, ahogy a felületén lecsapódott a pára. A két fasírt növekedni kezdett, és lassan humanoid formát vett fel, majd lefordult a tálról, és már tünde alakban elterült a földön. Gandalf megvizsgálta.
- Még tart a sokk, de ha kipiheni magát, semmi baja nem lesz.
Újra a tálhoz fordult, és megismételte a műveletet. A főzelék fortyogott, és kiemelkedett a tálból, mint a tészta, amikor kel. A türkiz nyögött az igyekezettől, és kidagadó, lüktető erekhez hasonló kitüremkedések jelentek meg a felszínén. Pár perc múlva a díszes öltözetű tündeúr is ott hevert a szobor mellett, de kevésbé jó állapotban, mint Radír. Arcát madárcsípések csúfították, a jobb vállán pedig néhány kanálnyi sebhely éktelenkedett. A sebből fehéres, kapros lé szivárgott. Átható fokhagymaszag terjengett körülötte.
- Ostoba Gollam, ki hallott még ilyet, hogy a karfiolfőzelékbe fokhagyma? - morgolódott Celeborn.
Gandalf Carphiolt is megvizsgálta, majd az őrmester törmelékéhez fordult, és fölé lógatva Frodó kövét újabb varázsigéket mormolt. Nem történt semmi. A türkiz igazán megtette, ami tőle tellett, egészen elsötétült a felülete, és Gimlinek az volt a benyomása, hogy összeszorított szájjal, összeráncolt homlokkal igyekszik.
- Ez még ahhoz is ostoba, hogy visszaváltozzon... - morogta a törp, csak úgy a szakállába. - Nem kellene legalább összerakni?
- Csinálhatnánk belőle kirakós játékot is, akkor valami haszna is lenne. - jegyezte meg Legolas, miközben oda sem figyelve arra, hogy mit csinál, egy tincset tekert a mutatóujjára.. - El lehetne adni, és a karhatalom is megszabadulna a belső ellenségtől. Csak egy jó név kellene hozzá...
- Hajbajnok barátunké a nagy ötlet! - kurjantott a Gimli vidáman. - Elnevezzük róla Legó-nak, és milliókat kereshetünk vele!
- Attól óvjon mindenkit a sorsa! - válaszolt Gandalf. - Képzeld csak el, ha avatatlan kezekbe kerülne, és valakinek sikerülne összerakni! Rágondolni is rossz, mi történhetne szegény, ártatlan vásárlókkal, ha felkészületlenül szembekerülnek az elébük toppanó őrmesterrel...
Zizz Do'Urden darabjai szanaszét hevertek, jó két-három ölnyi sugarú körben. Ám Gimli szavaira valami különös történt: előbb a kisebb szemcsék, aztán a kavicsok, végül a nagyobb kődarabok is cseppfolyóssá váltak, és elkezdtek látszólag rendszertelenül, össze-vissza gurulni a padlón. Itt is, ott is nagyobb tócsák alakultak ki, amelyek valami furcsa gravitációnak engedelmeskedve lassan egymás felé folytak, összeolvadtak. Gandalf abbahagyta a kántálást, és elemelte a türkizt a törmelék fölül, de a barnás-iszapos tócsák tovább folytatták szokatlan táncukat. Iszapcseppecskék igyekeztek a nagyobb tócsák felé, végül egyetlen zavaros löttyé egyesülve.
- Egy Terminátor? - kérdezte döbbenten Legolas, idegességében újabb és újabb hajtincseit tekergetve. Most jött ki rajta a feszültség. Egy tünde fura dolgokra képes, amikor kijön belőle a feszültség...


[size=9:1dko25ak]Szóval készüljetek, ez csak az edzés volt... ;o)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79884 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
NAGYON OFF:
Lányok, nem lehetne ezt a Sims dolgot hanyagolni? Kérlek!!! :crap:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79883 Írta: Alesse
Alesse válaszolt a következő témában: Humor
Aiya!
Megint yo a termés, mostantól gyakrabban jövök, nehogy lemaradjak...

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79872 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Az se rossz... :lol:
Húúú.. Rayan! Ezek a leghalálosabbak!

kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=24
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=36
kep.tar.hu/rayan/index.phtml?aid ... eginnum=36

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79847 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Nekem énekelnek a fürdőkádban, és .... hát.......... hogy is fogalmazzak.......... izé ....... nem szobatiszta Frodó. :oops: :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79844 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
A Sims tényleg hatalmes, egyszer olyat láttam, hogy Aragorn MOSOGAT. Mosogat! ÁHH! Meg Legolasszal rózsaszín fürdőgatyában úsznak a medencében. 8O :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79833 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Barbara: ezt majd a beszélgetős topicban megbeszéljük.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79817 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Humor

Penngaladiel írta: Bocs, Barbara, de szerintem ebben semmi humoros nincs, és ráadásul ízléstelen is... :(



Bocs, de nem akartam ezzel senkit megbántani, de a The Sims Nagyon jó játék ajánlanám mindenkinek. Area gyere el egyszer és nézd meg a hátteremet.

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79804 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Ez nahgyon jóóóóóó :D :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79802 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: most elolvastam...
Sajnos vannak itt mások is, úgyhogy a széken kellett maradnom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79801 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Csak így tovább, Alyr! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79800 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
Rayan!!! Ez naon ász!! :mrgreen: :lol: :itscool:
(De a címbe nem kell a "www.")

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79799 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!
Sajnos most nincs időm mindent végigolvasni, de úgy látom, SÚ végre visszatért. Király!

Ám sajnos én is folytatom:

Kaland Lothlórienben

vagy

Lauleridolórianban

avagy

Lórienben


(Hőseinket és a még mindig feléjük markolászó Haldírt a királynő elé viszik, akinek bár mérteben nem, de minden egyébben stimmel a szeme a korábban látottakkal. Minden pislogásnál hanyattesik akire néz...)

Ga: Üdvözöllek benneteket, tündévé lett vándorok...

Eközben Frodó fejében: Üdvözöllek Gyűrűhordozó! Mit szólsz, kapásból felismertelek!

Ce: Úgy volt, hogy kilencen jöttök, vagy nem? Haldír! Megmondtam...
Ga: Te? Na ne röhögtess, hogy te itt bármit is mondhatsz... Én megmondtam, hogy ne nyírj ki senkit! És nekem engedlemeskedni kell, mert én vagyok a Királynő!
(az utolsó szavaknál átmegy negatívba és villogtatja a szemét)
H: De én nem... nem én...
F: Ó, nagy Királynő, Gandalf, a Szürke, leesett Mória Homályába. Magával ragadta a balrog, akit legyőzni próbált...
G: Ó, szegény mágus...

Frodó fejében: Úgy kell annak a vén mamlasznak, mit robbant állandóan!

Gi: (erősen lehajtott fejjel) Szeretnénk átmenni az országodon...
Ga: Nézz fel, rövid tünde... (pislog egyet, mire Celeborn halk kiáltással kirepül az ablakon)
Gi: Jó nekem így...
Ga: Nézz fel, akkor mutatok valamit...
Gi: Mit?
Ga: Majd négyszemközt...
Gi: Hmmmmm.... (teljesen elvörösödik, és láthatóan önérzetének utolsó maradványai küzdenek lelkének oly részeivel, amelynek létezéséről nem is tudott)
Frodó fejében: Bevette, bevette!!! Végre láthatok egy törpöt szakáll nélkül!
Ga: Mindaddig, amíg eldönti, a vendégeim vagytok, kedves barátaim!
F fejében: Halálos veszélyt hoztok ránk, miért jöttetek erre?! Menjetek minél előbb. Mert ha nem, véletlenül elereszetem Haldírt...
(Frodó egyre sápadtabb lesz és az említett tünde felé pillant aki megpróbálja észrevétlenül leakasztani a falról a Kettétört Kard egy élethű másolatát)
A: A kardom!
Ga: Az az én kardom!
A: Én Király vagyok!
Ga: Én Királynő vagyok!
Gi: (még vörösebben) : jó, de akkor menjenek ki a többiek...
(Galadriel megrebegteti a szempilláit és a társaság a törpöt kivéve kirepül az ablakon és az ajtó előtt landol az imént feltápászkodott Celeborn hátán)
C: Szállajtok le rólam! Nem vagyok én párna!
(mielőtt azonban bárki is egy frappáns választ mondhatan, Gimli tűnik fel az ajtóban, mit sem törődve borotváltságával, arcán a rémület, az iszonyat és az undor kifejezése verseng egymással az uralomért)
Ce: Hát elmondta a titkot?
Gi: El... sőt... meg is mutatta... azt hiszem, ez rosszabb, mint a balrog...
A: mi?
B: Ezaz: Mi?
L: Mi van? Mi a baj?
Ce: Hát őőő.... izéééé... őőőőő..... szóval.... hát.... izé.... hátizé... az az igazság, hogy kettőnk közül én vagyok a nő, ő pedig...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79798 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
jahajj! Akkor tudom már miről van szó! Pedig még meg se néztem... :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.540 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére