Humor

Több
21 éve 10 hónapja #81491 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
SuhuhÚ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Alyr: :up: :!:

Eközben Fangornban...

P: Te, Trufa, élsz még?
T: Igen...
P: Kár...



Cak így tovább, Drágaszágaim!
:wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81484 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv néktek!
SÚ: Vége? VÉGE?! Milyen jogon mersz te itt bármit is abbahagyni? :)


Na, tegyük félre az indulatokat, vagy valami ilyesmi, és folytatódjék a


Kaland

avagy:

Már megint hol vagyunk?



Emin Muil:

F: Hmmm... Nekem van egy olyan érzésem, hogy mégsem nagy ötlet megsütni ezt a betonzergét. Innen olyan rágósnak tűnik...
S: Á, a Tata fűszere mindent megold...
F: Főleg nem hiszem, hogy a betonfa ágai valaha is lángralobbannak...
S: A Tata gyufája mindent megold...
(ennek ellenére még mindig nem ég a tűz, és még a húst sem sikerült a nyársakra tűzni. Samu a hátizsákja rejtekében ügyködik valamit, Frodó pedig egykedvűen eszi télikabátjának maradékát, néha ki-kiköpve egy gombot.)
S: Olyan érzésem van, mintha valami figyelne...
F: Ugyan, ne félj, a betonvad nem lát, nem hall...
Gollam, (előbukkanva egy betonfűcsomó mögül): Hal? Halacka? Hol? gollam...
S: Miafr... Te meg ki vagy?
F: Szervusz, Szméagol, csakhogy utolértél... (eredménytelenül próbálja palástolni a szemében csillogó éhséget)
G: A Drágaszág! Nálad van, gaz hobbitocka! Ész én moszt jól elveszem tetőled!
S: Te! Ha hozzáérsz, én megöllek!
F: Ez az, Samu megöl, ha valamivel próbálkozol...
G: Drágaszágom! Drágaszágooom!
S: Nézd, Gollam, hal!
G: Hal? Hol?
(Samu a nem messze fekvő kiszáradt patakmederre mutat ahol betonhalak fekszenek. Készítőik láéthatóan nem voltak teljesen tisztában anatómiájukkal, mert a legtöbbnek lábakat, szárnyakat, csápokat és ollókat is "adtak". Gollam elindul feléjük, majd gyanakodva megáll)
G: Ezek nem halak, hanem... rákok!


Eközben Rohanban:

L: Gyertek! Erre! Öööö... izé...
Gi: Na, most mégis merre? Már táblát sem láttunk egy jó ideje...
A:Hmmm... Legolasnak igaza van! Csak úgy vághatunk eléjük, ha erre megyünk, így bár kétszer olyan hosszú az út, de be tudjuk keríteni őket!
Gi: És mégis, hogyan, ha utol sem érjük őket?!
L: Ugyan már, hát úgy hogy erre van Orthanc... és erre jönnek, vagy nem?
A: Minden bizonnyal... hmmm... igen...
(ekkor a semmiből mintegy 100 lovas tűnik fel, és mire Gimli és Legolas eldöntik, hogy először talán mégsem egymásra támadnak, körülveszik őket és rájuk szegezik a lándzsákat. Aragorn egy ideig döbbenten bámul, aztán...)
A: Áááá! Még több pírszinges! Kérhetek egy fülbevalót? Az olyan menő mostanában...
Éomer: Kik vagytok, mit akartok, és egyébként is, hogy volt képetek ide jönni?
A: Én Király vagyok!
L: Orkokat üldözünk...
Gi: Mert elrabolták két társunkat... Akiket fogvatartottak... és egyébként is...
A: Én, mint Király...
L: Én lelövök mindenkit!
Gi: Én Elrondnál megtanultam kitérni még a nyílvesszők elől is!


Eközben Fangornban...

P: Te, Trufa, élsz még?
T: Igen...
P: Kár...

kicsit később

P: Szerinted hova visznek?
T: Fogalmam sincs...
P: Még Völgyzugolyban átnéztem néhány ork nyelvtankönyvet, de úgy látszik, ezek nem abból tanultak.
T: Te, látod amit én?
P: Mért, te mit látsz?
T: Egy erdőt! Ott aztán eltűnhetünk...
P: Ja, azt hittem arra a hadseregre gondolsz amelyik lopakodva követ minket...
T: Lopakodva? Ez nekik lopakodás?
P: Ne bántsd őket, örülj, hogy legalább a zenélést abbahagyták...
(megérkeznek az erdőhöz, ahol rájuktámad a hadsereg. Kegyetlen harc után számbavéve mind a két áldozatot akik leestek a lóról, közös megegyezéssel aludni térnek)


folyt köv





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81480 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
Én szerintem már a javított (vsz. újra-) fordítást olvastam, és az nagyon jó volt. Stílusában is, meg a nevekkel sem volt gondom (Láthatatlan Egyetem - ez mégiscsak jobb, nem?). Nekem határozottan tetszett, hogy a Halál lovát Mucinak hívják 8) Tudom, hogy eredetileg a Halál kiskapitálissal beszél, de talán nyomatékosabb lett volna mégis a nagybetű. De ez csak az én véleményem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81479 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor

Penngaladiel írta: SÚ: Kár, hogy vége :crying: De nagyon, nagyon tetszett!!!
Nem jött át a formázás, vagy miért van az, hogy a Halál és a Patkányok Halála NEM ÍGY BESZÉL? :cool2:


A formázással az volt a gondom, hogy eredetileg Kapitalchen-nel beszélnek mindketten. (gyk: az a kis-nagybetű, vagy kiskapitális.) No már most, a html nem igazán szereti, ha valaki ilyet akar írni. Ki kell cselezni, váltogatni kell hozzá a betűméretet. Viszont ez a fórum nem feltételezi, hogy én szó közben akarok betűméretet váltani, és hajlamos szóközt biggyeszteni a szókezdő nagy-nagybetű és az utána jövő kis-nagybetű közé. Csupa nagybetűvel meg nem akartam beszéltetni őket, mert az a netes tradíciók szerint kiabálás, márpedig a jó öreg Halál nem kiabál, hanem tompa, sírontúli hangja van - ezt jelzi pterry a kiskapitálisokkal. Megoldás gyanánt maradt hát a gyász-fekete szöveg :o )

Penngaladiel írta: [size=9:s4b7ndqq]Binky magyarul Muci, legalábbis azalapján a fordítás alapján, amit olvastam :wink: [/size]


Na ezért nem olvasok pterryt magyarul :o ) Valami borzalom, amit Sóhár Anikó az eredeti nevekkel művelt. Alig lehet a Sosemlátott Egyetem (Unseen University) tanári karára ráismerni. :o ( Nem is beszélve Cpl. Carrotról, vagy a jó öreg Nobby Nobbs-ról. pterry nagyon érdekesen választ neveket, majdnem olyan gonddal, mint JRRT - erre jön a fordító, és nem le-, hanem kifordítja... Badger's Bedding! (na jó... sz'al borz-alom!)

Bocsi az OFF-ért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81478 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
Nem rossz, csak kicsit off :wink:
Ezek az elfek nem azok az elfek. Ezek a Télapó manói 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81394 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor
Egy lefárasztott vimpár utolsó sikolyait viszi hozzátok eme üzenet. Asszem a legtöbben ismerik a 'WHO LET THE DOGS OUT' c. számot. Na, megtaláltam ennek egy átdolgozott változatát: 'WHO LET THE ELVES OUT' Ami itt található: www.robertlund.com/index.html

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81272 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Sötét Úr írta: Minerva: a megoldásod helyes, 10 piros pont jár érte. Tessék:
:::::

Köszi!
Ez engem erre emlékeztet:
"Mi ez?
. . . =
. . . .
Katicabogár cucca a strandon. " LOL Ugye ismerős? :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81252 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Humor
Szóval emlékszik rám!
A piszkosz gyilkosza!!! :evil:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81213 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Sú! Neheheeee!!! :bawling: :bawling: de naon lyo volt! :lol: :lol: :lol: :lol:
Alyr: Tovább! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81208 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: Vége? Végeeee???? :cry: Egyébknét persze az egész rettentöen jó volt ;) :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81148 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: Kár, hogy vége :crying: De nagyon, nagyon tetszett!!!
Nem jött át a formázás, vagy miért van az, hogy a Halál és a Patkányok Halála NEM ÍGY BESZÉL? :cool2:

[size=9:3qthm5ui]Binky magyarul Muci, legalábbis azalapján a fordítás alapján, amit olvastam :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81143 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: felsorolás rewlz, de még jobb Lego varázsszava... :o ))))
Niph: komolyan mondom, gratulálok! (Jó, persze, ebbe a topicba nem illik a komolyság...)

És akkor elérkeztünk az utolsó, jobban mondva utolsó utáni részhez. Íme az epilógus (avagy happylógus)

Az epilógus két új szereplőjét tekintve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81137 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Mélyen Tisztelt Humoristáim!

Evenstarral közösen fogjuk gondozni a Humor részleget az MTT kiadványában, a Lassiban. Mindenki, aki viszont szeretne látni 1 klassz írást -sajátot vagy más zseniális szerzőét- az elkövetkezendő (januári) számban, feltétlenül jelezze nekünk privátban (konkrét szöveg v. a topic x-edik oldalán y szerzőtől z bejegyzés)! Szükségünk van a segítségetekre, hogy a poénok legjavát nyújthassuk 8)

Köszönettel:
Ray

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81092 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez naggyon állat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81075 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: folyt(ogat)ászt! :lol: 8) :lol:
Area: esz kemény... :lol: :lol: :lol:
SzÚ: szaját szerszemény, ott ötlöttem ki a cúf infóórán... *szerénykedik* :wink:

No comment...
egon.gyaloglo.hu/message/show/5d ... kura_n.jpg
:wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81072 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Dehogy hagyom abba!
Akkor törhetném a fejem valami újon... :)


Kaland! vagy mi a szösz...


Gi: Na, menjünk! Lassan már elporladnak a táblák...
A: gyere, Legol...
L: Mi az, hogy gyere? Mi az, hogy menjünk? Hát nrm látjátok, hogy éppen lelki válságomat élem?!
A: Attól még menni kell...
Gi: Na ja... Hátha Pippinéknél van tükör...
(ezzel kimondta a varázsszót, a tünde arca felragyogott és elrohant, majd 10 perccel később bocsánatkérések közepette visszafordult és immár a helyes irányba terelte döbbent társait)


Eközben Emin muilon


S: Mennyi szikla...
F: Meg kő...
S: Meg hegy...
F: meg kő...
S: És mennyi beton...
F: Meg kő...
S: Frodó...
F: meg kő...
S: Frodó!
F: Ja, befejezted a felsorolást? Mért van itt ennyi beton?
S: Én nem tudom... de furcsa... beton sas, beton oroszlán és beton virág...

(az említett dolgok mellett tábla áll, a következő felirattal:

Az itt látható állatok és növények eredetije elpusztult, a legélethűbb anyagból pótolva lett. További jó szórakozást... )

sajna mennem kell, majd folyt köv


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81053 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Jajanyám....
www.councilofelrond.com/modules. ... le=kissing
8O :lol: :hello:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80942 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor

Area írta: Tudom, hogy ezt a linket már egyszer beraktam, de most bővült a humoros képtáram.
www.tar.hu/frameset.phtml?path=/galina/alk.html


:D nagyon jó!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80934 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Tudom, hogy ezt a linket már egyszer beraktam, de most bővült a humoros képtáram.
www.tar.hu/frameset.phtml?path=/galina/alk.html

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80923 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, ugye nem akarod abbahagyni? :nono: :hein:
Nagyon szomorú lennék... :( :cry: :crying: :bawling:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80803 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol: Folytatást felkiáltójel (kettőspontnagypé... ugye, Gandalf? izé.. Estel... ;) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80802 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Hmmm...
SÚ: Tőled hosszabb írást szoktunk meg... :)

Íme a folytatás:

Kaland... ööö... szóval... kaland.


S: Biztos, hogy erre kell menni?
F: Nem emlékszel? Gandalf mondta: kövessétek a sárga utat és elértek Orodruinhoz. Gil-galad is erre ment.
S: Gil-galad? Jaaa... az a Gil-galad...

Tünde király volt Gil-galad
Országa...

(egy távoli hang): Király? Én Király vagyok...

... szép kis darab
A hegy és a másik hegy között
De Gil-galad elköltözött

A lant még zengi szép nevét
Házát, házát és házá... vagy ez nem így van, gazdi?

F: Hát, kicsit rászálltál az elköltözésre, nem?
S: Ööö...
F: Ez meg mi?
S: Egy betonfal. Azt hiszem...

(egy hatalmas betonfal előtt állnak, nem látni a végét, a falon tábla:

Emin muil Nemzeti Park

Belépni tilos,
és nem ajánlatos
)

F: Vajon mit akarnak ezzel kifejezni?
S: Talán azt, hogy ne menjünk be...
F: Á, dehogy...

(ott ülnek estig, este egy bőven füstölgő petróleumlámpa fényénél újra megnézik és...)

S: A mindenit!
F: Hogy... én... erre...
S: Tata mesélt róla, ez lopodin, csak tolvajlámpa fényénél válik láthatóvá... Azt írja: "az a jelszó, hogy nyílj ki! "
F: Ezt értem! Nyílj ki...
S: Nyílj ki!
F: Hazudik! Nem ér!
S: Megvaaaan! Nyílj ki, felkáltójel!

(és a kapu kinyílik)




A: Hmmm...
( végignéz a tájon. előtte szép egyenes vonalban letűzve a táblák: erre mentünk)
A: Asszem erre mentek...
L: OOOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Gi: Mi van? Te is rájöttél, hogy nő vagy?
L: Rosszabb! A tükröm! Ottmaradt! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!
A: Itt van Boromir pajzsa...
L: Csak megszereztem, csak megszereztem,.... hehehe... hova is raktam... a FÉSŰM!!!!!! Az is ottmaradt!
Gi: Hagyd abba! Hát kinézel belőlünk egy fésűt?
L: Mi lesz így... velem... ó, jaj!


és itt, ahol Legolas lelki válságát éli, abbahagyjuk...







"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80794 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
(...)Itt álok, nincs egy vasam se, pedig már kezdek baromira kajás lenni. Mondjuk ha lenne lóvém akkor se mennék vele sokra, mert sehol egy kocsma,vagy büfé. Mellesleg valami India nevű helyen vagyok, vagy hogy a fenébe hívják. Ja, Ithilia! Tele van minden ilyen illatos gizgazokkal, elő is jött az alergiám (pzs-m meg nuku... (folyt. köv.)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80773 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Rayan, SÚ, Alyr, Area: :hello: :bounce: :up: :lol: :D :itscool: :hello: :bounce: :up: :lol: :D :itscool: :hello: :bounce: :up: :lol: :D :itscool:

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80714 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Minerva: a megoldásod helyes, 10 piros pont jár érte. Tessék:

:::::

Niph: ez annyira jó lett, hogy már szinte én írtam! ;o) Saját? Mert hogy még a ritmikája, szótagszámok, egyebek is rendben vannak, és a rímek is szellemesek! Le a kalap... izé... szóval megemelem a lángkoszorúmat a szemem körül! ;o)

No, egy witz, csak hogy ne érezzétek annyira jól magatokat - bár lehet, hogy már egyszer megírtam...

Gimli és Legolas sétált Lórien erdejében. Egyszer csak Gimli egy szép tisztáshoz ért.
Legolas meg a hajápoláshoz.


Na jó, bocs... ;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80654 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Estel Adániel írta: Komolyam mondom (ami egyébként hihetetlen erőfeszítésembe kerül... ;) ), hogy ez az utóbbi két lap egész egyszerűen nyílt merénylet!!!
(:lol:)*(:mrgreen:)*(:itscool:)*(:up:)*(:dance:)*(:clown:)*(:biggrin2:)*(:hello:)=:?:

Megoldás: :cross:
:lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80638 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Szemelvények Középfölde lírájából:

hobbit kökltészet:

Bögyös Hurka
Tuk és Zsákos
Kocsmában ül,
Egy sem álmos

Esznek, isznak
Mulatoznak
A holnapra so-
sem gondolnak

Esznek húst
és főzeléket
Szívet, májat
Zúzát, lépet

Isznak sört
és bort, pálinkát
Ha lenne pénzed
Mind elinnád

De a hobbit
furcsa népség
olcsóbb hobbit
keresni: rémség

Elisszák a pénzüket mind
A csapos rájuk szánva tekint
Elmondtam a dalocskát
Kapok már egy pohárkát?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80637 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
Komolyam mondom (ami egyébként hihetetlen erőfeszítésembe kerül... ;) ), hogy ez az utóbbi két lap egész egyszerűen nyílt merénylet!!!
(:lol:)*(:mrgreen:)*(:itscool:)*(:up:)*(:dance:)*(:clown:)*(:biggrin2:)*(:hello:)=:?:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80621 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Niph: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80616 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Alyr, SÚ, Area, Rayan, Adelard! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmm...Korunk nazgúl lírája:

A nemlét balladája /írta: a hetedik számú lidérc/

Visítozom: Megye...Zsákos...
Így test nélkül egy kicsit gázos.
Sötét szerkóm dögnehéz,
A főnök meg tök lenéz.
Nem kellek én senkinek,
pedig lennék Man in Black!

theforce.net/humor/posters/Thodge-MIB.jpg
Nem egészen ide való, de muszály látonotok!
:wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.398 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére