Humor

Több
21 éve 11 hónapja #76659 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor
Yav: ez a legjobb:

"ARWEN: Nem vagyok itthon! Meglepődtél mi? Glorfindel helyett kimentem Frodóék elé. Ha megjöttem visszahívlak!"

:itscool:

Alyr: kegyelem!!! Az arctapintáson öt percig zsinórban röhögtem, iszonyat! :lol:
Rayan: ez a kép nem semmi... 8O Úgy néz ki, mintha Szauron szeme olyan kis pattogós gumilabda lenne... :tongue:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76640 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
www.warofthering.net/movies/phot ... ge19.shtml

Ezen halálra röhögtem magam! Szarumán Szauron szemét szorongatja :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76636 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Elrond írta: Narie: Alapveto˝ Rakétavezérlésre és Alkudozásra Generált Organikus Radioaktív Naszád

Húú....Tiszta SW! ;)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76633 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Humor
télleg...de milyen jó!!!!! :twisted:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76632 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Narie: Alapvető Rakétavezérlésre és Alkudozásra Generált Organikus Radioaktív Naszád

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76628 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Hi!Alyr:Khirály!Mint Aragorn,nem mezei király, hanem Király!!!
Yavi:ez is!
Elrond:Aragornra mit hozott ki ?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76625 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
A vicclap.hu-n található a kiborgizátor. Ez a program a beírt neveket kibernetikus illetve számítástechnikai szavakra vezeti vissza:

Beírtam Frodót:
Földretérésre Rákényszerített Organikus Deduktív Óriásdroid
Gandalf:
Gátlástalan Aknatelepítésre és Navigációra Definiált Antigravitációs Félzombi

Ez kissé durva.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76586 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Király! :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76582 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil/Szméagol\n

Alyr: "Törp fodrászok!!!" Újabb remek írás! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Szerintem is ez a legjobb rész!


Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 30 perce #76559 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humor
jaj, Alyr:) naon-naon jó:) az az arctapintás.. :itscool:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 48 perce #76554 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Yavi,Alyr: KHIRÁLY!!!! 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 56 perce #76552 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: P: Ha továbbra is az arctapintásos módszert használod sokára érünk ki!
Gi: Maradj csöndben, azt ajánlom, mert úgy kitapintom az arcodat, hogy senki sem fog rád ismerni!


Ez nagyon komoly volt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 56 perce #76551 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Natehát, itt a folytatás...


(Aragorn kezében végre felgyullad a láng, majd hangos kiáltással eldobja)
A: Hé! Ez forró!!!
(újat gyújt, Gandalf kicsertéli az égőt, és végre fellobban a fény. Olyan, mintha valahonnan nagyon messziről, a régmúlt homályából jönne. Jó sűrű homályból.)
P: Hűha... Marad az arctapintás...
T: Hát, Gandalf, elkérhetted volna Szarumántól a fehér botját...
L: És, Gimli, hol a törpök vendégszeretete?
Gi: Egy tünde számára? A fejszém élén!
L: És hol vannak a törpök?
(ebben a pillanatban hasraesik egy csontvázban, ami egy tál összeszáradt süteményt tart a kezében)
Ga: Ilyen sokáig azért nem tartott az ajtónyitás...
T: Kajaaaaa!
S: Én azért ennél jobban főzök...
Ga: Kövessetek!
B: Csak nem tudod, hogy merre kell menni?
A: Ha lenne kardom...
B: Akkor mit csinálnál te nyápic dúnadán?
A: Én Király vagyok! Érted? Uralkodó! Te meg a királyhelyettes fia vagy! Úgyhogy kuss legyen!
B: Különben? Ha nem láttad volna a kettővel ezelőtti jelenetet, én vágyom a Gyűrűre, megszerzem és akkor aztán nagyon nagy király lehetsz!
A: Király! Nem mezei király, hanem Király!
B: mindegy
Ga: Kövessetek! Az út asszem erre...
L: Úgy tűnik elég sok erre az oszlop... De tükör sehol!!!



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #76537 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
És most folytatódjék a Kaland Móriában

Tehát a csapat éppen bent kuksol a sötétben.

F: Lámpa van valakinél?
Ga: Ne félj, ha egy mágus van a közeledben!
B: Hmmmm...
A: Ha lenne kardom...!
(Gandalf szerel valamit és aztán...)
Ga: Hogyaza! Hát nem összetört benne az égő?! Ha tudnátok adig fényt gyújtani...
Gi: Gyújtsuk meg Legolas haját, úgyis annyi olaj van rajta...
L: De nagy lett a szád, így hazai pályán!
Gi: Végre őseim hazájában!
L: Ha már itt vagy, azt is tudod, hogy merre kell menni?
Gi: Persze! Erre van egy... (elindul, aztán tompa puffanás) Gahzud! Szóvalitt egy gyönyörű oszlop, szép díszítésekkel...
P: Ha továbbra is az arctapintásos módszert használod sokára érünk ki!
Gi: Maradj csöndben, azt ajánlom, mert úgy kitapintom az arcodat, hogy senki sem fog rád ismerni!
P: Ilyen sötétben ez nem kunszt...
A: Várj, mester, van gyufám!
(hoszasan hallgatják, mint kaparászik a papírdobozon, aztán)
-Ja, hogy ez a másik vége!!!


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #76535 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Non jók! :lol: :lol: :lol: :lol: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 órája - 22 éve 59 perce #76522 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
Éljen Alyr!!! :lol: :itscool: :bounce:

Niphredil/Szméagol: Szerintem szuper!!! :itscool: :itscool: :itscool: Ihletet kaptam tőled! Remélem nem baj, ha lopom az alapötletet! :oops: :roll:

Tehát hangposta:

SAMU: Eperillatú tusfürdőért mentem, belátható időn belül nem jövök vissza. Üzenetet hagyhatsz Völgyzugolyban Elrond úrnál, vagy Frodó úrnál. De ha valamivel próbálkozol megöllek!

GANDALF: Kis kalandba keveredtem a móriai barloggal, úgyhogy most egy darabig nem tudsz elérni. Ha valami van, szólj oda Valinorba, Ők majd átadják az üzit.

LEGOLAS: Fodrászhoz mentem... Ha gondolod majd csörögj vissza, de szerintem jobban jársz, ha nem várod ki, inkább hagysz egy üzit.

SZARUMÁN: Ez itt a palantírposta! A pincében vagyok, jelenleg nem érek rá, Lurtzot tanítom az artikulált, helyes kiejtésre. Ha végeztem vár a manikűrös, tehát ne várj rám, hagyj üzit!

ARAGORN: Kűzdök az egómmal, nézegetem a koronagyüjteményemet, majd jövök! Ja, nem! Aztán Arvennel randizom! Tehát akarsz valamit a Királyodtól, azaz mindenható Uradtól és Parancsolódtól, vagyis Tőlem, akkor hagyj üzit és majd esetleg kegyeskedlek visszahívni!

GIMLI: Éppen baltát veszek Dudli fia Nudlinak, mert a fránya gyűrű miatt összetört! Persze erről is a tündék tehetnek! Na mindegy... Hagyj üzit és visszahívlak.

GOLLAM: Jelenleg barlangon kívül vagyok! Követek egy fürtöszkét nagy kék cipákkal, aki lenyúlta a drágaszágomat! Ha meglesz a kicikém jelentkezem, addigisz hagyj üzit! Cók!

ARWEN: Nem vagyok itthon! Meglepődtél mi? Glorfindel helyett kimentem Frodóék elé. Ha megjöttem visszahívlak!

FRODÓ: Most nem tudok a telefonhoz jönni, éppen megmentem a világot! Ha túléltem visszahívlak!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 órája #76517 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!

A Középfölde Kurir most következik, utána folytatódik a Kaland Móriában című nagysikerű hőseposz.


Középfölde Kurir
avagy:
A Király és ami mögötte van


Újjáépült a Barad-dúr Center!

Igen! Középfölde valaha ápített legmagasabb épülete újra eredeti szépségében pompázik!
A mordori állampolgárok és a FIDESZ MPP munkájának imár gyümölcse van! Ez a gyümölcs a Barad-dúr center, melyet tegnap adtak át. A Centerben máris helyet kapotta a Mordori Hagyományőrzők Szövetsége (MHSZ) és az Emlékezők nevű, mindeddig tisztázatlan kilétű szövetség is.
természetesen a legnagyobb irodákat a FIDESZ MPP kapta, és már a következő népösszefog(dos)ási munkán, Minas Ithil újjáépítésén gondolkoznak.
A Barad-dúr Center hétfőztől a nagyközönségnek is megnyílik a legnagyobb mordorim párt szóvivője szerint a luxusberendezéssel ellátott hatalmas alagsorban mindenkinek jut hely.


FIDESZ újabb beszéde

A BDC avatóünnepségén FIDESZ kifejtette:
" A jelen helyzetből is látszik, melyik párt mennyit ér! Mi felépítettük lerombolt tornyunkat, a kormánypártok ezzel szemben még Osgiliathot sem képesek helyreállítani!
Így sohasem csatlakozhatunk a Valiori Unióhoz!"


Big Brother újabb hírei:

Már harmadik hete működik a Szemek Háza, a 12 lakó minden mozdulatát nyomon kísérhetik az érdeklődők, sőt, már egy személyt ki is szavazhattak.
A Yudith névre hallgató vak tünde hölgy azonban a kiszavazás után teljesen eltűnt.
Vajon mi lehet vele? A nazgúlok (mint tudjuk Minas Ithil egyik felújított épületében kapott helyet a BigBrádör) azt nyilatkozták, hogy a kilépése után hagyták, hadd menjen amerre lát...

Híreink:


A két sörpártot kizárták

A Minas Anori Választási Ellenőrző Hivatal úgy döntött, hogy a két harcias pártot kizárja a választásokból.
Vajon mi lehet ennek az oka?

A Szuperhőspárt válságban

A Kilenc Fekete Lovas kiválása után újabb válságot él át a Szuperhőspárt. Pókember immár egyre kevésbé hasonlít emberre, 8 lába van és 8 szeme...






nemsokára következik:
A Móriai Kaland folytatása



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 órája #76499 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: "Törp fodrászok!!!" Újabb remek írás! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Barbara M.: szerintem ez kezdésnek yo, így tovább! :wink: :D

Ezt Sylvy találta a www.voicemail.hu - n:
GyU hangpostaüzenetek:

TÜNDÉK BIRODALMA: Itt a Tündék Birodalma. Ma az erdőben ünnepelünk, jelenleg házon kívül vagyunk. Hagyj üzenetet!
SASFÉSZEK: Itt Sas-fészek, jó napot kívánok! Lakóink jelenleg a törpék csapatát segítik. Kérjük telefonáljon később, vagy hagyjon üzenetet!
VARGFALVA: Itt Varg-falva! Törpöket őrzünk a fák alatt, nem érünk rá. Hívj később, vagy hagyj üzenetet!
BILBÓ 1.: Bilbó vagyok. A tündékhez mentem, befejezem a könyvemet és visszahívlak.
LEGOLAS: Legolas vagyok, a tünde. Sajnos épp az előbb fogytak el a nyílvesszőim, elmentem újakat nyesni. Hagyj üzenetet, visszahívlak!
GIMLI: Halló, itt Gimli, a törpe üzenetrögzítője. A köszörűsnél vagyok. Csákányt éleztetek. Add meg a fejtésed számát, visszahívlak.
ZSÁKOS FRODÓ 1.: Frodó vagyok. Ebédelni mentem a fogadóba Pipinnel és Samuval. Utána uzsonnázunk. Az uzsonna és a vacsora közötti 3 percben megpróbállak visszahívni. Add meg a számodat!
GANDALF 1.: Itt Gandalf beszél. Szarumán bezárt a toronyba, és elvette a telefonomat. Amint kiszabadulok, visszahívlak.
ZSÁKOS FRODÓ 2.: Zsákos Frodót hívtad. Bedagadt az ujjam a Gyűrűbe. Gandalfhoz mentem, hátha le tudja szedni. Add meg a számodat. ha marad még ujjam, visszahívlak.
CSAVARDI SAMU: Itt csavardi Samu üzenetrögzítője. Vízbe ugrottam. Frodó kihúzott, a partra mentem ruhát szárítani. Kérlek hagyj üzenetet!
BILBÓ 2.: Bilbó Baggins babó-lyuka. Itt az üzenetrögzítő, gazdám a hordókat ellenőrzi. Hagyj neki üzenetet!
BEORN: Itt Beorn tanyája. A házam megtelt, jelenleg nem fogadok több vendéget. Hogy fölvehesselek a várólistára, hagyj üzenetet!
THORIN: Ez itt a Thorin-vár. A tulaj őskőkutatáson van. Ha üzenetet hagysz, később visszahív.
GANDALF 2.: Gandalf jelenleg az új tűzijáték forgatókönyvén dolgozik, nem tud a telefonhoz jönni. Hagyj neki üzenetet!
GOLLAM: Gollam ninc itt, kereszi az ő Születésznapi Ajándékát. Hagyj neki üzenetet!
ZSÁKOS FRODÓ 3.: Frodó jelenleg házon kívül van, gyűrű-túrára ment. Hagyj neki üzenetet!
GALADRIEL TÜKRE: Galadriel tükre beszél. Belém nézett és elájult. Ha magához tér, visszahív.
PÓKOK PUJÁI: Pókok pulyái vagyunk. Szüleink az erdőben törpéket találtak, most szőnek, fonnak, küzdenek. Ha hazatértek visszahívnak, hagyj üzenetet!
ZSÁKOS FRODÓ 4.: Itt Frodó üzenetrögzítője. A tulajdonos Bilbó születésnapjára ment, hagyj neki üzenetet!
A SÁRKÁNY: A Sárkány hívtad. Házon kívül vagyok, meg akarom keresni, hogy ki dézsmálja a kincsemet. Amíg visszatérek, a rögzítő helyettesít, hagyj üzenetet!

Tudom, nem valami nagy szám, de szerintem pl. a FRODÓ 1. egész aranyos. :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 17 órája #76483 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor

kedves Tölgyeim és Uraim...


RULZ! Naonn maiwe. 8) :D 8)

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 17 órája #76482 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humor
Barbara: nekem tetszett:)) én egy ilyet adok rá: :itscool:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 19 órája #76447 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Humor
Ugyan már Barbara...a legutóbb tolkienes beszólásom az volt, hogy Szilszakáll azzal nyitja meg az entülést, hogy kedves Tölgyeim és Uraim...még jó hogy csak Mandala hallotta..bár ő képes volt rajta halálra röhögni magát :cooljump: de ebben az a legégőbb, h. én is nevettem... :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #76427 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor
8O :lol: Meglepő... de sze'ntem jó!

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #76425 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Humor
Hát...ő...izé...
megpróbálok írni valami vicceset, de lehet , hogy nem lessz valami ragyogó. :? :( Sőt biztos!!! :shake: :disagree: :confused2: :eek4:

Na egyszer volt, hol nem volt...Térjünk a lényegre hobbitfalván volt egy vén muksó akinek Bilbó volt a neve.Volt egy kicsi izéje.(Nem úgy gondoltam) Vagyis volt egy gyűrűje, ami feliratos volt.
(gyorsított változat)Ráhagyta Frodóra, aki elindult vele Völgyzugolyba.Samuval a kedves kis hobbitbarátjával.Útjuk egy sűrű erdőn keresztül vezetett.Mentek-mendegéltek találkoztak az ordas fakas komával.
a farkas:Hova mentek kis hobbitok a nagymamához?
F:Nem Völgyzugolyba tartunk.
a farkas: Akkor Bocs!
és eltünt az erdőben...

Háááááááááááát ez nem lett valami jó de mindeggy! :cry: :( :?
Megpróbálok majd egy jobbat is...Ez mindenesetre elég :disagree: .Ugye érthető? :closed: :hein: :down:

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #76424 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

B: He-he... Na te király, állj félre... Ide gondori tiknálödzsi kell...
(elővesz három összekötözött rudat és a kapura teszi. Hatalmas robbanás után minden marad a régiban.)
L: Ennyit a gondori technológiáról...

F: De én tudom a...

A
Ga: wargok...
Gi: orkok...
P: varjak...
T: Mi több, dúnföldi crebainok...
B: olifántok...
F: Fekete Lovasok!
L: Jaj, ne!!! Törp fodrászok!!!
Ga: A valákra! Egy fogorvos!
A: Egy ügyvéd!! Jaj! Még egy!
F: Azt hiszem, valaki nagyon azt akarja, hogy ne időzzünk itt tovább... mellon...

a társaság csodálkozva nézi, ahogy Bugának vámpírfogai nőnek

Ga: Azt hiszem, ez az "olvasók unalma" nevű nagyhatalmú varázslat volt... Csakis az álnok Szarumán tehet róla...



:lol: :D :) :) :D :lol: Naonn jó! Éljen Alyr mester!

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76357 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Eia: Valahogy sejtettem...

Hmmm...
Mi vagyok én, humorgyár?


Most nincs kedvem újságot írni...


Inkább folytatom a másikat...

G: Hmmm... Azt hiszem tönkrement a kapunyitó készülék, jobba lesz, ha rödirezárjuk a kaput.
(Lendít egyet a botjával és rácsap a sziklára)
-Edro-edro!
(A bot szikrázik eyget, a felirat kialszik de a kapu zárvamarad.
A: Majd én! Andúril!
(A bot egy szikra kíséretében szilánkokra törik, Aragorn döbbenten figyeli)
Gi: A fenébe! Mit kell itt pattogni! Mondtam én Elrondnak, hogy nem olyan erős mint az eredeti...
B: He-he... Na te király, állj félre... Ide gondori tiknálödzsi kell...
(elővesz három összekötözött rudat és a kapura teszi. Hatalmas robbanás után minden marad a régiban.)
L: Ennyit a gondori technológiáról...
F: De én tudom a...
A: Eltört a kardom! Ginli, te tudtál valamit de nem mondtad el! Mi az?!
Gi: Semmi...
A: Te alávaló mélynövésű mitugrász! Ha lenne kardom, most megölnélek!
Gi: Ha félnék, most elszaladnék. De sajnos úszni nem tudok...
(ebben a pillanatban hatalmas üvöltés harsan fel. A tó túlpartján egy csapat rémséges lény bukkan fel)
Ga: wargok...
Gi: orkok...
P: varjak...
T: Mi több, dúnföldi crebainok...
B: olifántok...
F: Fekete Lovasok!
L: Jaj, ne!!! Törp fodrászok!!!
Ga: A valákra! Egy fogorvos!
A: Egy ügyvéd!! Jaj! Még egy!
F: Azt hiszem, valaki nagyon azt akarja, hogy ne időzzünk itt tovább... mellon...

(A kapu kinyílik, a társaság csodálkozva nézi, ahogy Bugának vámpírfogai nőnek, aztán ijedten berohan a sötétbe...)

Ga: Azt hiszem, ez az "olvasók unalma" nevű nagyhatalmú varázslat volt... Csakis az álnok Szarumán tehet róla...



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76318 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Min:Gratulálok!
Írogassatok csak szorgalmasan!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76316 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Off: ez a 800. hozzászólásom! :lol:
További jó humor írogatást, emberek! Nemsoká én is jelentkezem egy fordítással, ha minden igaz. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76255 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Alyr,Eia: baromi jók vagytok!!! :wink:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76226 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Melanie írta: Na ide lehet durvát írni? Mennyire lehet? :?

Durvát?Hát....Inkább vicceset írj!
Mint Alyr mester...
Az utolsótól behalok!!!!Irtó jó!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76156 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Eia: aszok a Köszépfölde szongok! ÁÁÁ! Megfojcátok szegény Szméagolt!
:lol: :lol: :lol:
Alyr: kérünk hagyományosz remekműveket ész Középfölde Kurirt isz!
Aszok a legók...Iszonyúak! Szegény Szméagol... :lol: :lol: :lol:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.402 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére