Humor

Több
22 éve 3 hónapja #63856 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Szasztok!


Rohadt jók a paródiák, meg minden!

Írok majd én is de egy időre nem leszek gépnél!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63737 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Humor

Ithil Iarfeniel írta: sztem ez a legkirályabb kép :lol:

Én ezt akkor láttam először, amikor még csak forgattak. (ekkor még nem voltam woodista :wink: ) :lol:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63714 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor

shaira írta: 3. A kilenc lovasból 18 lesz, hogy élvezetesebb legyen a 3 méteres lovakkal űldözni Aragornt és Frodót, akik ló nélkül menekülnek a gázlóhoz.
4. Völgyzugolyban minden tele lesz női tündékkel(amazonokat csinálnak majd belőlük), sehol egy férfi, elhajóztak nyugatra, Valinorba.
6. Gandalf nem hal meg, végig Fehér Gandalf volt, mert egybegyúrták Szarumánnal, de ott marad Lothlórienben. Vigyáz Arwen és Aragorn kölykeire.
8.Legolas és Gimli összejönnek.
9.Nem bomlik majd fel a szövetség sem, mert Boromir sem hal meg, és ő fogja elvenni feleségül Éowynt. Faramir lesz a gyerekük. De előtte Éowyn és Arwen megvívnak Aragornért.



Nagyon jó!!!!Ezek a kedvenceim! :D :D :D :D

Ez nagyon tetszik :arrow: www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 2_1_38.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63713 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Humor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63697 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Humor
Hali!

Niphredil: :lol: :lol: :lol: Utána néztem, és tényleg így van szó szerint.
Azt hittem meghalok a nevetéstől!

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63638 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63637 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 7 hónapja #63564 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Shaira: úgy még rosszabb...De azért persze teccik! :D :D :lol: :lol: :D :D :lol: :lol:

Beírok ide valamit. Nem tudom szó szerint idézni, mert nem hoztam el a könyvet, a könyvtárban pedig persze nincs bent...

A Gyűrű szövetsége, A Tanács c. fejezet - ahogy nagyjából emléxem, fejből nem tudom a könyvet (még :wink: )

/Gandalf éppen felolvasta a Gyűrű feliratát/

Döbbenetes volt, ahogy a mágus hangja megváltozott.(...) Aztán vmi ilyesmi, hogy a terem mintha elsötétült volna, mindenki megrénült.
Csak a tündék hegyzték fülüket.

Ez halálosan komoly! Amikor a legutóbb felolvastunk 1másnak a barátnőimmel és ehhez a részhez értem, hát lefordultam a székről...
Pedig a professzor biztos nem ennek szánta. :) :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63562 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Shaira: ez q jó!! :D :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63558 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Humor
Neeem!
Boromir és Éowyn gyermeke Faramir.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63557 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Gekko: Teccik! Folytasd! :D :wink: :D 8)
Shaira: Azt hiszem, nem szeretnék 20 év múlva még életben lenni...Faramir mint Boromir és Arwen gyereke...jujjj! 8O

51. születésnapomra

Zsákos Attila verse
/részlet/
(...)
De nem voltam,
mert Mordroban
elbukott a Gyűrűk
fura
Ura

Ennyi.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63548 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Humor
A Gyűrűk Ura újabb feldolgozása 20 évvel PJ után. Mind a három részt belezsúfolják egy tömör, velős részben, ám most is akadnak változások.
A változások az akkori emberi normákkal:
1. Samut Sárára keresztelik és lányt csinálnak belőle, ő lesz majd Frodó felesége.
2. Trufát és Pippint kivágják, helyettük lesz Arwen, sőt Arwen anyja vesz majd részt abban a háborúban, mikor Isildur letörte Szauron kezéről a gyűrűt.
3. A kilenc lovasból 18 lesz, hogy élvezetesebb legyen a 3 méteres lovakkal űldözni Aragornt és Frodót, akik ló nélkül menekülnek a gázlóhoz.
4. Völgyzugolyban minden tele lesz női tündékkel(amazonokat csinálnak majd belőlük), sehol egy férfi, elhajóztak nyugatra, Valinorba.
5. A szövetség kilenc tagját lerövidítik, nyolcan maradnak.
6. Gandalf nem hal meg, végig Fehér Gandalf volt, mert egybegyúrták Szarumánnal, de ott marad Lothlórienben. Vigyáz Arwen és Aragorn kölykeire.
7. Galadriel tükrébe már csak Arwen néz bele.
8.Legolas és Gimli összejönnek.
9.Nem bomlik majd fel a szövetség sem, mert Boromir sem hal meg, és ő fogja elvenni feleségül Éowynt. Faramir lesz a gyerekük. De előtte Éowyn és Arwen megvívnak Aragornért.
10. Arwen megkapja a gyűrűt Frodótól, és végűl ő semmisíti majd meg.
Hát ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63532 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Humor
Kedvet kaptam paródia íráshoz.
A Seprűk (és egyéb marhaságok) Ura
Frodó Potter és a nem túl bölcsek gyűrűje

Mr. Bilbó Mugli elhatározta, hogy rendez magának egy születésnapi bulit, hisz nemrég múlt 3 éves.Ezért megkérte unokaöccsét, Frodó Pottert, hogy varázshatalma segítségével készítsen léggömböt mind a111 hájas gyerekéből .
Frodó már a 99.-nél járt, amikor belépett egy ittas állapotban lévő személy.
-Érted jöttem, Frodó Potter-csak úgy dőlt belőle a kétéves barackpálinka gőze. Zsíros szakállát dörzsölgette vastag ujjaival.
-Elviszlek a Rokfort Varázsló és Gyűrűhordozóképzőbe.
-Az hol van?
-Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején-mondta az alak, és megbotlott 1 Kósza macskában, hanyattesett, és mély álomba szenderült.
-De hát mivel menjek?- nyafogta Frodó.
- A seprűddel.
-Eltört.
-Hát akkor...- tárta szét karjait az egyén, és kiütött egy arra szaglászó Fekete Pétert a nyergéből.
-Jé egy ló.. Ezzel megyünk.
(folyt. köv. )

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63529 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Humor

Aki szeretne még Gyűrűk Ura paródiát olvasni, vegye meg a Gyűrűkúrát!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Idézem belőle Boromir halálát
"...Baromur futásnak eredt, de magbotlott a kardhüvelyében, és beledőlt saját sztepcipőjének tűhegyes orrába.
- Beteljesült a jóslat!-hörögte.(ugyanis előzőleg megjóvendölték, hogy meghal a113.oldalon, és ez pont a113.oldalon volt)
-Mondjátok meg a rómendacóiaknak, hogy jó az anyjuk...
E szavakkal, érzelmes hegedűszó kíséretében kilehellte lelkét :cry: .

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63510 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Niph: :P :D :lol:
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 7 hónapja #63509 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Hm...A képek...Nem is tudom, inkbb gonoszak, mint viccesek :twisted:
Alyr: Tecc', nagyon tecc' :D :D :D :D :D (Trufikát soha nem állom meg nevetés nélkül). Hát teccett kis humorom? Mostnem készültem semmivel, taáln délután...de még egy kis Sztáj Vájsz...

Minap nagy lelkesen beszélek anyunak a SW-ről:
-(...)Darth Vader! De hiszen tudod, ki az a Darth Vader! Az a nagy fekete gonosz, aki mindig szuszog!
-Biztosan nehéz légzése van...

Ennyi.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63495 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Eia: :lol: :P :lol:
Sötét Úr: Neked teccik? Hmm... izlések-pofonok... Egyébként a haja nekem is feltünt...Lehet, hogy fodrásznál volt! :wink:
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63488 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63473 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor

Ragoran írta: Ez elég undorító, sőt...


Nem tudom, nekem tetszik. Csak a haja lett furcsa módon rövidebb, nem? És hol az elmaradhatatlan íj és tegez (vagy legalább egy magáz)?

Alyr: Szuperjó! Ezaz Öregerdei nagyon bejött! ;o)))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63427 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor
Yayy!!! :x

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63419 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Ez elég undorító, sőt:
www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F24%2Ejpg
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63401 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63345 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil! Ez kegyetlen! :mrgreen:
Mész Winnetou a Más Jedik vezetője... iszonyat...
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:D :D :D :D :D :D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63343 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
megpróbálom...
De nem ígérek biztosra semmit, mert nincs sok időm...
Tehát hobbitok a Megye kapujánál a sötétben.

S: Kapu!
P: Ja!
T: És elég erősnek látszik... Betörjem?
F: Kedves trufa. Azért, mert valaha ittál az entek italából, amit Szilszakáll adott neked, még nem biztos, hogy elég erős vagy ahhoz, hogy egy ilyen erős fából készült nyílászáró alkalmatosságot áttörj pusztán karodnak erejével...
S: Hahó!
Őrök: Ki van írva, hogy nem lehet bejönni, és egyébként is ki az?
S: Ilyen sötétben nem lehetlátni semmit.
Ő: Kik vagytok?
T: Nem ismersz meg? Várjál, mindjárt kifésülöm a hajam...
P: Muszály ezt? Egy Legolas éppen elég...
T: Ne szidd a barátomat!
Ő: Itten tik nem jöttök be, hanem elmentek, vagy hívom a Nagy Embert, aki... ööö... Várjatok... kezd elmúlani a hatás...
S: Hát ezzel mi történt?
F: Az a véleményem e tárgyban, hogy...
T: Betöröm!
(nekirohan, de nem veszi észre a vizesárkot...)
P: Megmentelek!
S: Pippin!
P: Ne zavarj futás közben!
S: Pippin!
P: Jövök, Trufikám!
(a vízbeugrik és gyors tempókkal a másik felé úszik)
S: Pippin! Nem tudsz úszni!
P: Ja... Tényleg... Segítséééég!
F: Én csendes vagyok és döbbent, de itt csak békés eszközökkel lehet célt érni... Egy választási programot kell készíteni...
Ő: Montam, hogy nem lehet bejönni! Kértek Öregerdei Füvet? Sokkal jobb, mint a Vén Tóbi, és erősebb... is.... hejehujaaaaaa!
(megtántorodik, és leeseik. Hangos csörömpölés, de senki sem kiabál... A Fű kiszabatot csak a megadott időben lehet bevenni, de akkor kötelező...)

Milyen?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63342 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: mit szólnál a hobbitok és megyeőrökhöz?(mikor visszamennek a megyébe..)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63341 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Valami olyan nincs ami konkrétan a regényben szerepel?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63336 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Humor
Samu indulása a tündékhez, mint az utolsó GYűrű-hordozó. Alyr ez megfelel?

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63333 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!
Mondjatok egy témát, mint tegnap, Estel Adániel...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63295 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Humor
Kismalac után szabadon

A Bakacsinerdőben az agressziv ork kölyök ül egy tölgyfán.
Arra megy Laegolas tesója és megkérdi:
Te mitcsinálsz ott?
Cseresznyézek mondja a kis ork
De ez egy tölgyfa lepődik meg a tünde
KUSS HOZTAM!!!!

A kis ork firkálja a WC falát.
Megkérdi egy nagy ORK
mit firkálsz?
NAZGÚLT FESTEK A FALRA
Szarva van?
NEM FESTVE!!!

A kis ork sétálgat a Mirkwood-ban, egyszercsak meglátja Laegolast és fejbedobja a bakanbcsával. Laegolas megfordul és megkérdi
Ez szándékos volt
NEM PÓK$z@ros!!!

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63290 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
I come back tomorrow!
:wink: Namarië!
:)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.389 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére