Versek

Több
16 éve 6 hónapja #355727 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Arlith: persze, hogy az vagyok. Nomen est omen. Meg egy plusz N betű az elején. ;)

Arlith írta: (Ha örökbe adnátok székeket- kis helyes konyhai székeket. Azt szívesen elfogadjuk... )

Én is így gondoltam... :) ;)


Ha 2. a megfelelő dátum, azt még a héten el kell döntenünk! ;) :)

[ később ] Új fejlemény: az előbb hívtak a suliból, hogy most szombaton valószínűleg reggel 9-re kell menni. Ha ez marad, akkor a szombat délután is jó nekem. Ettől függetlenül az előző két időpontot is tartom! Jelezzétek, pls, hogy melyik kinek jó / kinek melyik jó! Arlith, drága, neked pl. ? [ /később ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355725 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
isten tudja, végülis akár rá is érhetek.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355717 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek
Arlith, én megértem, de a Lassi miatt minél hamarabb össze kéne ülni és azon a megbeszélésen az alábbi emberek mindenképp szükségesek: SÚ, Szofi, Nimdorci, Fox meg én és Zizi meg Mau is jó lenne. ha Neked ez a március 9 nem jó akkor legfeljebb legyen valamikor máskor is egy VT, de nagyon fontos lenne. vagy ha nem túl későn vetem fel, akkor ehelyett most vasárnap, tehát március 2.-án legyen egy megbeszélés ha ez jó az érintetteknek és Neked is Arlith.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355693 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Hahó!
Hamár házhoz jön a versestali, nehogymár én ne tudjak ott lenni. Nekem 9-én pont nem jó, egész nap nem érek rá. Egyébként néhány szék azért van... el lehet jönni megragasztani kettőt pl... meg ágyra is lehet ülni, meg fotelbe is, úh nem. Nem kell szék. Gonosz vagy SÚ.
(Ha örökbe adnátok székeket- kis helyes konyhai székeket. Azt szívesen elfogadjuk... :) )

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355688 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek
OK, nekem - nekünk Foxszal - előreláthatóan jó lesz jó lesz a 9.-e. és a koradélután is, mert én is csak hétvégén tudom kipihenni magam és a sokáig alvásra szükségem van :) /majd VT előtt még gyorsan beugrok népszavazni :) /
Lassi verses szekcióval kapcsolatban is szükséges összeülnünk ezért Nimdorci és Zizi tényleg gyertek ti is! és Mau is.
széket nem viszek, max párnát a seggem alá :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355646 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Kar'sa: ez tetszik! Nem mindenhol, és érdekes, hogy néha más zenét kelt a fülemben, mint ami oda van írva. Viszont sodor, viszi a lendület (düh?), zökken ugyan néha, de észre sem veszi, és lohol tovább. A hármas tagolást még nem teljesen értem, de abban már biztos vagyok, hogy nem öncélú - majd még olvasgatom. Tudom, hogy zene, csak azt nem, hogy zen-e? (Ez nem tudom, honnan jött...), Ja, és oktarin rulez!

Mindenki: én javasolnáknék egy március 9-i időpontot (vasárnap), 14:30-as kezdéssel. Másodika sem rossz végülis, de tartok tőle, hogy sokaknak túl közeli az időpont. Amint észrevettétek, krónikusan vasárnapokat dobok be - az oka az, hogy szombaton suliban vagyok, és a VT-n meg jelen szeretnék lenni. Szóval részemről szombat du. kizárt... A délelőtt meg úgy tudom, sokaknak még a déli álom ideje... (Mellesleg nekem is, de a szent cél érdekében hajlandó vagyok kompromisszumokra. Vagy kompromisszára???)
Nimdorci, Snuffles, Orsie, fq, feltétlenül jelezzetek vissza! Z?

Ha Szofiéknélnál lesz a dolog, akkor - ha információm nem csal - széket hozzatok! :) :) [size=9:3e017pow](Nagyon gonosz voltam?)[/size]

Aki tudja, hogy milyen időjárás lesz a kiválasztott időpontban, az pls. szóljon! :) A lényeg azonban:

B there or B square!
[size=9:3e017pow]Terry Pratchett "fordításában": be there or be that oblong thing...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355627 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
oké, népek, beköltöztünk az új albiba, le7 jönni versestalni :D
Feneketlen tó egy köpésre, szép idő esetén.
Mostszombat? Jövőszombat? Én itt vagyok, számaim ismertek, keressetek meg, vagy szervezze meg vki, aki nem én vagyok :P
Aranymag, drágaszivem, örülök, h megint MTTközelben látlak, jó lett volna, ha farsangramenetel összejön nekem, de épp akkor takarítottuk elő az albit a költözéshez :(
Szal élek, és szívesen látok bárkit bármikor - előzetes egyeztetés után, kisebb csoportokban :D

és ha már feneketlentó, akkor nesztek:

Punk tavaszdal

Sárgulnak már a fűzfák a Feneketlen tónál,
narancsvörös a hajam, de azt mondják, hogy jól áll.
Rügyeznek is a fűzfák és rügyezik az arcom,
tavaszt köszönt ez a dal, csak nyisson a Zöld Pardon!

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355604 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek
Egy vers, és egy megjegyzés: ne vegyetek Senator márkájú töltőtollat.

<p align="center"><table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" style="font-size:11px; margin:0px;"><tr><td colspan="3" align="center"><b>Láthatatlanul III</b></td></tr><tr><td width="33%"><i>Fej</i>

Átok ül a tollakon?
Vagy rajtam? Sorozathiba?
Genetikai csapda?
Vagy Don Quixote malma?

Vadak nélküli vadon -
s ott: megcinkelt mérleghinta.
Falak nélküli zárka:
a Múzsa labirintusa.

Láthatatlan repedés;
mindkét kezem csupa tinta,
De a papírt nem fogja:
higanyként pereg rajta.

Ólomsúlyú billentés,
víz alatt álló zongora.
Fiktív húrnak nincs hangja,
főleg, ha el van pattanva.

A harmónia csak dísz...
volna, ha nem csak disz volna.
Minden dúr-mollt felfal ma,
semmit sem hagy holnapra.

A billentyűzetem is
oktarin tintavért folyat.
A képernyő emiatt
ontja a komplex számokat.

A hangfalat bedugva
negatív decibel hörög.
Thymus vulgaris röhög;
hiába kiberköhög.

Miért igyekszem hiába?
Részecskegyorsító pörög.
Az időgép csak zörög,
atomvészjelző csörög...

S pillanattá lesz az örök,
megállnak az égi körök,
és a semmi némán dörög,
láthatatlanul.
</td><td width="33%"><i>Perem</i>

Áldatlanul reciprok
berozsdállott gyártósorok.
Generációs átok.
Mutációs létsarok.

Egyoldalú itt a sok:
rossz érvekkel széttört burok.
Berácsozott ablakok.
Kígyószájban kígyófarok.

Lyukak homokórákon.
Megsárgult viaszosvászon.
Foltok a gyolcsruhákon -
mérgező ólomálom.

Felakasztott rugókon
remegő tetszhalott-halom.
Fekvő hullám - nem hallom...
De meddig tart még ez, vajon?

A triszkelész megtéveszt:
vörös csillag, horogkereszt.
Hordd a láthatatlan mezt.
Hordd a láthatatlan fezt.

Írj regényt egy szem gombbal.
Játssz akkordot egy szem húrral.
Rajzolj egy szem képponttal.
Számolj fejben unárissal.

Hallgassad a fehér zajt.
Emeld négyzetköbre a bajt.
Számolj meg minden méhrajt.
Negyvenkét nap meddig tart?

Pezsgő pánik panzió.
Egyél mérget, hiszen bio.
Tizenegy dimenzió.
Pont az jó, ha pont az jó.

Negyvenkét nap van csak hátra.
Előre nézz és ne hátra.
Kösd be szemed, s lépj az útra...
láthatatlanul.
</td><td width="33%"><i>Írás</i>

Átkot nagyobb átokkal törj,
hibát jobb hibával javíts.
Ha gyötörnek, te is gyötörj;
ha kő nincs, hát jó a kavics.

Ha szamár nincs, jó lesz a ló,
ha csak egy van, választás nincs.
Ott az ablak, ha nincs ajtó,
s ha ablak sincs, lesz más kilincs.

Kétoldalú minden érme,
minden szövetnek van alja,
Minden papírnak van széle,
s minden méregnek van írja.

Minden rosszban van, ami jó.
Minden halálból jön új lét.
Minden visszhang válaszadó.
Negyvenkét nap mindig hat hét.

Tűzkerék és hullócsillag,
azbesztízű, rőt légnyomás.
Mindegy, hogy állsz anyagilag;
ez a végső végállomás.

Jól jön a gyorsírótudás;
kevés az időd pötyögni.
Nem gondolsz már arra, hogy más
látja-e; nem számít semmi.

Bombabiztos füldugód is
hiába, nem véd meg bunker.
Nem méreg öl meg, hanem kis
tizedesvessző és gyökjel.

Húzz papírzacskót fejedre.
Amúgy is mindig is hordtad.
Nem segít, de ugyan, miért ne?...
Megtévesztve így nézd múltad.

Ez a csapda már a végső;
ne bánj semmit: már rég késő.
Utolsóból így lesz első:
Láthatatlanul.
</td></tr></table></p>

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355589 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta: Kar'sa: és a színtévesztőkkel mi lesz? Egész szavakat nem tudok kibogarászni belőle... :P Így aztán például nem értem Yoda és Gandalf párbeszédének végkifejletét, meg azt sem, hogy Lucifer akkor végülis mivel szereli le Bánkot. :(

Propellerrel. Hiszen oda van írva! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355565 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta: Kar'sa: és a színtévesztőkkel mi lesz? Egész szavakat nem tudok kibogarászni belőle... :P Így aztán például nem értem Yoda és Gandalf párbeszédének végkifejletét, meg azt sem, hogy Lucifer akkor végülis mivel szereli le Bánkot. :(

Mindenkinek figyelmébe ajánlom a majd minden képszerkesztőben megtalálható, fantasztikus, color picker nevezetű eszközt. :look:

[size=9:2iazj9ot](FQ: te meg akár programot is írhatsz rá, nem bonyolult, én is úgy csináltam. :mrgreen: (segítségképp itt a színadatbázis )[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355553 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
Kar'sa: és a színtévesztőkkel mi lesz? Egész szavakat nem tudok kibogarászni belőle... :P Így aztán például nem értem Yoda és Gandalf párbeszédének végkifejletét, meg azt sem, hogy Lucifer akkor végülis mivel szereli le Bánkot. :(

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355542 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta: Pixelvers:

http://enya.tricon.hu/pixel.php?rsc=1

( LINK gyengénlátóknak, bár így kissé értelmét veszíti<a style="text-decoration:none;" href="enya.tricon.hu/abc.php">.)

[size=9:1sis7y0y]segítség elrejtve egy pixelben.[/size]
[size=9:1sis7y0y]na jó, speciel az én képernyőmön és beállításaimmal kettő, de ennyit bocsássatok meg nekem... :roll: [/size]


Tudom, hogy nem szeretik, ha egy emotikonnal válaszolok, de :hein:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355368 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek

bea/mag írta:

Arlith írta: Hahó! Képzeljétek, benéztem ide a fórumra, és hirtelen azt hittem, rosszul látok. Komolyan megnéztem a dátumot, hogy most van-e, vagy 3 évvel ezelőtt. :D


jesszus jó rég volt :)


Örülök neked :)

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355265 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

bea/mag írta:

fqqdk írta:

bea/mag írta: ...a taurin truttifutti Istene...

LOOOLOLOL
A truttifutti az olyasmi, mint a tuttifrutti?

nem az olyan mint, a frissen csafart narancs:) 3 éves korom óta az truttifutti:) hozzá tartozik a vershez:D

Akkor jó - mondta a hozzászólás szerzője, és kiitta az utolsó kortyot a redbullos dobozból.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355260 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Versek

Arlith írta: Hahó! Képzeljétek, benéztem ide a fórumra, és hirtelen azt hittem, rosszul látok. Komolyan megnéztem a dátumot, hogy most van-e, vagy 3 évvel ezelőtt. :D


jesszus jó rég volt :)

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355221 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek
Pixelvers:

http://enya.tricon.hu/pixel.php?rsc=1

( LINK gyengénlátóknak, bár így kissé értelmét veszíti<a style="text-decoration:none;" href="enya.tricon.hu/abc.php">.)

[size=9:3bjpup95]segítség elrejtve egy pixelben.[/size]
[size=9:3bjpup95]na jó, speciel az én képernyőmön és beállításaimmal kettő, de ennyit bocsássatok meg nekem... :roll: [/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355215 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Nem :D
(najó, de: merthogy rég nem látott nevek, meg ilyenek... elég bő?)

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355145 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Arlith, kedves, ezt kifejtenéd bővebben? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355077 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Hahó! Képzeljétek, benéztem ide a fórumra, és hirtelen azt hittem, rosszul látok. Komolyan megnéztem a dátumot, hogy most van-e, vagy 3 évvel ezelőtt. :D

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355062 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta:

bea/mag írta: ...a taurin truttifutti Istene...

LOOOLOLOL
A truttifutti az olyasmi, mint a tuttifrutti?


nem az olyan mint, a frissen csafart narancs:) 3 éves korom óta az truttifutti:) hozzá tartozik a vershez:D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355032 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Igen, csak több benne a taurin :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354982 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

bea/mag írta: ...a taurin truttifutti Istene...

LOOOLOLOL
A truttifutti az olyasmi, mint a tuttifrutti?

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 7 hónapja #354965 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
SÚ, nem tudom miért, de a forradalmas részről Füles verse jutott eszembe a MIcimackóból.A vöcskös rész. :)
EZ most fontos volt megosztani veletek. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354938 Írta: Arwenstar
Arwenstar válaszolt a következő témában: Versek
Sú,ez a vers valamiért nagyon tetszik.Tetszik a mondanivalója,a formája,egyszerűen nagyon megnyerő.Köszönöm! :D

Az élet keresztjei olyanok,mint a kotta keresztjei:felemelnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #354881 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
A tegnapi vonatozás eredménye, egy kis mai kiegészítéssel...

februári ének

a madarak tudnak valamit
a reggeli ködbe kódolják
az új kort
és a fagy a barkán
csíp még egy nagyot
dühében roppan a jég a nádas
dér utáni álmát bólogatja
csipcsiripp
gerilla tavasz oson be
rejtélyesen motoz a bokrok alatt
éjszaka mínusz tíz fok volt
a fű még sárga és halott és
átmeneti felhősödés mellett
szórványos havazás ónos eső
eső várható de
mindez már nem számít
fű alatt már új élet készül
forradalom
(forr a dalom
de hülye szóvicc
nincs semmi értelme)
forrad a lomb
halálból életté
avarból sárrá lényegül
új élet
rám fér
no persze persze
nyolc óra munka és négy óra utazás
mellett a régi egy kicsit
beszűkült de az új majd
nos az új majd igen jó eséllyel
pont ugyanilyen lesz
de a madarak tudnak valamit
rejtélyes nyelven tanácskoznak
harsányan hogy senki se értse
világforgató titkaikat mert
a világ tele van nagy titkokkal
titkos tudással amit fel kéne
kutatni kitárni az ajtót és
szélbe kiáltani mind mielőtt
végleg üres fecsegésbe felolvad
a jég a tó felszínén
legalább a kacsákat elbírja
de fenenagy bölcsességünk
tűnő fodor a vízen
amíg magunkkal foglalkozunk
puccsra készül az élet
és csipcsiripp
most jó lenne valami okosat
és bíztatót mondani de
ennél nagyobb igazság
most nem jut eszembe


[size=9:2il089az]Veresegyház - Rákospalota között a vonaton, 2008 február 14 08:40:54
(tíz perce a nyugatiban kellene lennünk)
Alagi-major - Fót között a vonaton, 2008 február 15. 17:39:36
(ez most eddig negyed órás késés, de Monor felé nem is jár a vonat felsővezeték-szakadás miatt)[/size]



Még egy hülye szóvicc, dedikálva...
the mau you read the longwer you see

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354838 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Mau: engem két dolog miatt zavar. Az egyik az, hogy nem rím, de mégis úgy tesz; a másik, hogy jelentése miatt a "végleg" kell oda. Próbálgattam egy csomó szóval (incl. wazze :) ), de mind tompít. A "végérvényesen", vagy "visszavonhatatlanul" szavak meg valahogy nem illenek a ritmusba... bár ennek inkább csak gondolati ritmusa van.
(Komolyabbra véve: még leginkább a "végül" szót tudnám oda képzelni, de lágyít a jelentésén, meg át is értelmez.
Azért köszi, töröm a fejem!

[utóbb] bár... lehet, hogy nem is rossz az a "végül". Barátkozom vele... Persze, más lesz tőle, de mintha nem is lenne rosszabb. Értelmezgetem, értelmezgetem... [/utóbb]

Ma reggel is írtam a vonaton valamit a telefonomba - amit aztán szépen, ahogy illik, bent felejtettem a munkahelyemen. Úgyhogy ma megmenekültetek! ;) De mégse: egy kisérlet:

backup var I.

Már csak egy perc és vége aztán csak évek szállnak
az időt nagyker áron adják a pusztulásnak
és akinél ma nincsen holnap a múltban ébred
a jövő elmúlt végül tetteid tetten érnek


backup var II.

Már csak egy perc és vége aztán csak évek szállnak az időt nagyker áron adják a pusztulásnak és akinél ma nincsen holnap a múltban ébred a jövő elmúlt végül tetteid tetten érnek


Ez a var II. ez igencsak mozgatja a fantáziámat... Lehet, hogy eleve így kellett volna betenni. Még jobban adja azokat az értelmezési variációkat, amiket eredetileg belegondoltam - meg azokat is, amik eszembe se jutottak (még most se mind).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354818 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
SÚ: ez tulajdonképpen szép. viszont a jövő elmúlt véglegben furcsa ez a majdnem-de-mégse-rím. a gondolat maga túl kerek ahhoz (szerintem), hogy az embert (engem) ne zavarjon meg ez az aszimetria. mert nem látom olyan hatésát, amit odaillőnek érzek.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354816 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Versek

Sötét Úr írta: az időt nagyker áron
adják a pusztulásnak


Ismét bizonyítottad számomra, amit már számtalanszor megtettél.
:meghajol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354793 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Versek
Szofi: Tökéletesen eltalált így kora reggel a legutóbbi olvasott szüleményed!:) vizsgaidőszak:

Vonat

Csepeg az eső
némán sír az ablak
csepeg az eső
némán sír az ablak
monoton
a taurin truttifutti Istene
éberen tart
utazom
bármennyit utazom
a párhuzamosok sosem
találkoznak

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354784 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
backup

Már csak egy perc és vége
aztán csak évek szállnak
az időt nagyker áron
adják a pusztulásnak
és akinél ma nincsen
holnap a múltban ébred
a jövő elmúlt végleg
tetteid tetten érnek


A címhez egy rövid magyarázat: csak.

A hosszabb magyarázat: épp egy halódó vinyóról mentettem ami még menthető és szükséges, miközben szelektáltam, hogy mi az, ami nem csak hogy nem kell, de célszerű, hogy ne legyen. Ez viszont annyira unalmas dolog, és annyira hosszadalmas ... szóval e közben értek tetten a tetteim. :)

Ne hidd ám el, belemagyarázás az egész, mégha igaz is. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.936 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére