Versek

Több
16 éve 6 hónapja #356336 Írta: Arwenstar
Arwenstar válaszolt a következő témában: Versek
Lehet,hogy most én vagyok nagyon hülye,de történt vmi januárral?Az is lehet félreértettem vmit.

Az élet keresztjei olyanok,mint a kotta keresztjei:felemelnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356325 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek

Sötét Úr írta:

fqqdk írta: Leszállsz az Árpád-hídnál, és szépen végigzötykölődsz az egyes villamossal.

Vagy a 4-es metróval a BS előtti megálló :twisted: :twisted: :twisted:

Teljesen összezavarod szegényt! :D
- Te ne kavarj, ne kavarj, mert megfojtalak! (Macskafogó :twisted: )

ZIZIT akarunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356239 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta: Leszállsz az Árpád-hídnál, és szépen végigzötykölődsz az egyes villamossal.

Vagy a 4-es metróval a BS előtti megálló :twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356194 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek
ugye Zizi jön??

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356193 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
Leszállsz az Árpád-hídnál, és szépen végigzötykölődsz az egyes villamossal.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356182 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
Dodie, Mag, ugye jöttök vasárnap? Léééééciléccilécciiiiii :)
Dodie, olyan a versed, mint egy friss tavaszi fuvallat, akármilyen giccsesen is angzik ez 8)
JBL, én is köszönöm - neked, meg Arlith-nak is, hogy nem hagyjátok teljesen feledésbe merülni január emlékét!
SÚ, efkú, Sírgon, köszönöm a tájékoztatást - de le7, h Pomázról jövök... :oops: (tudom, menjek a fenébe és különben is ott a BKV útvonaltervezője...)

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356178 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek

Orsie / Fraktál írta: Villám utca mennyi pontosan? vagy lesz tali a Népligetnél fél 3-kor? (valamikor 2005 őszén-telén voltam én ott egyszer, azt hiszem, kb nem sokkal azután, miután Sirgon épp beköltözött, hű de rég volt.. erkély van már azóta vagy az még mindig erkélytelenség? :D )

Villám utca 17. Nagy barna fakapu felette kerek színes üvegablak:
Ablak kívülről , Ablak belülről emlékeztetőnek.
Erkély van, korlát továbbra sincs. Lehet lábatlógatva cigizni. :P
Találkozó: If you wish... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356141 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Versek

Dodiee írta: A rügyek, a rügyek bomlanak és fagynak.
Csak a bolondok hisznek a korai tavasznak.
Elfagynak a rügyecskék, leszakad az ág,
A tél még kivillantja méregfogát.

(uncsi az adatbázis óra, az az igazság)


szép, dallamos

[size=9:lrrf3r6z]de most komolyan: Hogyan lehet unalmas az adatbázis óra?????[/size]

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356136 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Versek

Orsie / Fraktál írta: erkély van már azóta vagy az még mindig erkélytelenség? :D )

Orsie, ez csupán attól függ, honnan nézzük. :D (bár én a kétezerötös állapotoknak nem voltam tanúja. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356133 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek

Sirgon Esgalnor írta:

Orsie / Fraktál írta: persze az is szempont, hogy Sirgon meddig lát minket szívesen.

Bármeddig szívesen látlak titeket. Agglegény vagyok és még nem túl bogaras.
Tűzharc esetére van pincénk WC-vel, csappal és káddal. :lol:
Viszont páncélozott 6 kerekű jármű hiányában gépesített hazaszállítást nem vállalok :twisted:

Villám utca mennyi pontosan? vagy lesz tali a Népligetnél fél 3-kor? (valamikor 2005 őszén-telén voltam én ott egyszer, azt hiszem, kb nem sokkal azután, miután Sirgon épp beköltözött, hű de rég volt.. erkély van már azóta vagy az még mindig erkélytelenség? :D )

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356132 Írta: JBL
JBL válaszolt a következő témában: Versek
ma reggel és
a nap felkel mint minden reggel
csak néha nem látni
ahogy mosolyogva kel
mert elbújt a világ elől
neki ez nem kell

ezt azért meg tudom érteni
január 2007 feb 3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356128 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Versek
A rügyek, a rügyek bomlanak és fagynak.
Csak a bolondok hisznek a korai tavasznak.
Elfagynak a rügyecskék, leszakad az ág,
A tél még kivillantja méregfogát.

(uncsi az adatbázis óra, az az igazság)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356007 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek

Orsie / Fraktál írta: persze az is szempont, hogy Sirgon meddig lát minket szívesen.

Bármeddig szívesen látlak titeket. Agglegény vagyok és még nem túl bogaras.
Tűzharc esetére van pincénk WC-vel, csappal és káddal. :lol:
Viszont páncélozott 6 kerekű jármű hiányában gépesített hazaszállítást nem vállalok :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356006 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
JBL: köszönöm!

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355925 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek
szvsz ha találkozunk 2-fél 3 körül, akkor kb 3 óra alatt meg tudjuk beszélni a dolgokat, és utána akár meg is indulhatunk, persze az is szempont, hogy Sirgon meddig lát minket szívesen. de én úgy kalkulálom, hogy este 6-ra legkésőbb végzünk, megha sokat csetelünk is közben. és akkor az koraeste. (korábban nekem nem jó a kezdés, mint a 2-fél 3, az biztos.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355921 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Versek
kilencedikére több demonstrációt bejelentettek (ilyen eredményvárósat), ezért találkozzunk úgy, h viszonylag kora este végezzünk, főleg, ha van köztünk olyan, aki nem tud hazamenni a belváros érintése nélkül (én nem vagyok ilyen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355914 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
Szofi: a százhármas buszt javaslom. Egy köpésre laktok a megállójától.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355912 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Szofi: Eszékhelyedről egy órás kényelmes séta. :} De azt is el tudom képzelni, hogy megkérsz egy ismerőst, hogy vigyen el. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355801 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek

Szofi írta: oké, sorry, akkor jövővasárnap, Sírgonnál, olyan délután 2 felé?

Jó, akkor 9-edikén 2 v fél 3-tól várlak titeket.

Szofi írta: (hogy lehet oda NEM kékmetróval elmenni, úgy, h ne legyen kallerveszély?)

Lehet a Könyves Kálmán körúton 1-es és 1a villamossal jönni;
103-as busszal, ami a Népliget és a kelenföldi Etele tér között jár.
Egy kicsit hosszabb séta:
99 és 99a busszal, amire a Blaha tőszomszédságában a Népszínház utcánál kell felszállni a 28-as vill. vonala mellet. Leszálni a Vajda Péter utca végén a Villám u. elején lévő megállónál.
Vagy 24-es villamossal is jöhetsz, ekkor az Elnök utcánál szállsz le, és átsétálsz a telepen, mondjuk a Benyovszky-n. Az utolsó kereszt utca lesz ekkor a Villám.
Utcakereső

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355797 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
oké, sorry, akkor jövővasárnap, Sírgonnál, olyan délután 2 felé?
(hogy le7 oda NEM kékmetróval elmenni, úgy, h ne l1en kallerveszély?)

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355796 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek

Szofi írta: jövőszombarot preferálnám

Hangsúlyozom: ha szombat, akkor nélkülem, mert suliban vagyok. Vasárnap jó csak!
A szavazásra meg mindenkinek marad egy fél napja (délelőtt), és általában az nem igényel annyi időt (hacsak az utazással nem).
A helyszín ezek szerint Sirgon birtoka. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355795 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
most7vége részemről kilőve
jövőszombarot preferálnám az - ezexerint - Lassi-főtémájú versestalira, Sírgonnal, mint házigazdával

köszönet Maunak, aki felhívta az uralgó káoszra a figyelmemet és végiasszisztálta, míg beizzítom Sztázikát és megmondta, melyik progit engedjem fel a netre és melyiket ne

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355794 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
na, nekem a most vasárnap délután jó, előbb nem.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355782 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek

Kar'sa írta: Bocsi, hogy belepofizok, de 9-e az népszavazás, szóval én pl. tuttifrutti Győrben leszek. (Nem mintha engem bárki is emlegetett volna)

Kar'sa, én erre a mondatodra reagáltam, és itt magadról írtál...
amúgy meg szavazni egész nap lehet, és ezek közül az emberek közül úgy tudom egyedül SÚ nem lakik Budapesten és pont ő vetette fel a március 9.-et ;) ha Szofi Pomázra is van bejelentve, el tudja intézni aznap szvsz és a VT is belefér. de nem is biztos, hogy mindenkit érdekel a szavazás. (tudok közülük olyat aki mondta, hogy nem megy szavazni.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355781 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

Orsie / Fraktál írta: Kar'sa és mindenki, hogy eloszlassam a félreértéseket, még egyszer leírom: a Lassi miatt minél hamarabb össze kell ülnünk, ez nem egy sima VT lesz, és van egy pár "kötelező" ember: SÚ, Szofi, Nimdorci, Fox, Mau, Zizi és én. aki ebben nincs benne az ha nem tud jönni akkor majd jön a legközelebbire (ami normál VT lesz). senkit sem akarunk direkt kihagyni, aki a "kötelező" embereken kívül ráér annak pedig nagyon fogunk örülni, de ez opcionális. szeretném ha mindenki megértené a helyzetet.
köszönöm.

Sirgon, a felajánlásnak nagyon örülünk, nekem mindegy, hol lesz a VT, úgyhogy ezt döntse el az, akinek nem mindegy :)

Na, most nem elég, hogy nem én értettelek félre téged/titeket, hanem te értettél engem félre.
Én arra céloztam, hogy esetleg a népszavazás miatt elég sokan nem érnek rá. Amennyiben nem így lenne, csánat, de azért felhívtam rá a figyelmet.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355780 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Versek
Kar'sa és mindenki, hogy eloszlassam a félreértéseket, még egyszer leírom: a Lassi miatt minél hamarabb össze kell ülnünk, ez nem egy sima VT lesz, és van egy pár "kötelező" ember: SÚ, Szofi, Nimdorci, Fox, Mau, Zizi és én. aki ebben nincs benne az ha nem tud jönni akkor majd jön a legközelebbire (ami normál VT lesz). senkit sem akarunk direkt kihagyni, aki a "kötelező" embereken kívül ráér annak pedig nagyon fogunk örülni, de ez opcionális. szeretném ha mindenki megértené a helyzetet.
köszönöm.

Sirgon, a felajánlásnak nagyon örülünk, nekem mindegy, hol lesz a VT, úgyhogy ezt döntse el az, akinek nem mindegy :)

és akkor kérném az összes "kötelező" egyént, hogy érjenek rá március 9.-én és jelezzenek vissza itt vagy priviben, hogy tényleg jönnek (úgy tűnik SÚ, Fox meg én ráérünk, Szofi, Mau és Zizi pls jelentkezzetek, Nimdorcival tegnap találkoztam, neki úgy néz ki jó lesz.).

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355778 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

Sötét Úr írta: VT-ügyben gondok vannak: a mostani vasárnap kilőve. Szofiéknál egyéb program van, ami Szofi elfoglaltságával is jár. Részemről a mostani szombat kétséges, a következő szombat viszont kizárt. A 15-i hétvégén MTTTT, tehát akármi is van, marad a 9-e. Ha Szofiéknál nem műx, akkor javaslom, hogy nagy-nagy köszönettel éljünk Sirgon ajánlatával (Veresegyházhoz is közelebb van :) Bár lényegtelen a differencia.)

Bocsi, hogy belepofizok, de 9-e az népszavazás, szóval én pl. tuttifrutti Győrben leszek. (Nem mintha engem bárki is emlegetett volna. :roll: :tongue: )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355772 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
VT-ügyben gondok vannak: a mostani vasárnap kilőve. Szofiéknál egyéb program van, ami Szofi elfoglaltságával is jár. Részemről a mostani szombat kétséges, a következő szombat viszont kizárt. A 15-i hétvégén MTTTT, tehát akármi is van, marad a 9-e. Ha Szofiéknál nem műx, akkor javaslom, hogy nagy-nagy köszönettel éljünk Sirgon ajánlatával (Veresegyházhoz is közelebb van :) Bár lényegtelen a differencia.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355765 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek
Én is figyelek! :) Szívesen jövök, ha nem zavarok...
És ha nem jöttök, én megyek házhoz. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355759 Írta: JBL
JBL válaszolt a következő témában: Versek
Ülök és bambulok
Egy hatalmas ég alatt
Rengeteg csillag közt
Messze mindentől és attól
Velem van egy világ
Körbevesz és átölel

Hanyatt fekszem az ég alatt
És közel kerülnek a csillagok
Közelebb egy fűszálnál
A legközelebbi kavicsnál
Itt van velem minden bokor és fa
Minden madár szöcske és mező lakója

Velem van és rámborul a sötétség
Olyan boldog és nyugodt minden
Nyugodt vagyok és szeret
Béke van és minden jó
Minden mindegy
És meleg van

Táncol egy csillag messze
Rámnevet .. ez vagy te nesze

És szállok egy felhővel
Magávalragad és elrepít
Felemel puhán finoman
Elvarázsol és magávalvisz
Magasan minden felett
És magasról minenre

És szarok a világra
És annak minden bajára


január 2007 feb 2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.892 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére