Versek

Több
17 éve 5 hónapja #321500 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Versek

**Shaman** írta: De mi is az a shabbat?

A szombat.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321492 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Ez jó vers. De mi is az a shabbat?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321482 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Versek

**Shaman** írta: Ki fing, a halál fing?
A halál! ..fing.
kifingott...

:D :D :D :D

Na jó, hogy valami értelmeset is hozzászóljak (vagy legalább a látszata meglegyen), tessék, bár kissé "képzavar":

ש ב ת
/shabbat/

És akkor majd szombat lesz,
és eljön a hétvége,
az ünnep.
Elkerülhetetlenül,
mint az Apokalipszis.

2007. március

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321479 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Ki fing, a halál fing?
A halál! ..fing.
kifingott...

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321466 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Versek
Alcar: nono szerintem azért nincs annyira elrontva, sőt:) a tartalmat meg végképp nem kell abajgatni:) egyetlen dolog: második vszak második sorban billen a ritmus. utánaszámoltam, nem szótagszám-hiba, szvsz inkább szóhasználat. A 'majd' biccenti az egészet szerintem. persze nem biztos, hogy ki lehet váltani mással... egyébként meg illatos-lombzúgós elandalító vers... tavasz van! Grat!

Szofi: anyuci valami gond van, vagy csak sima melankólikus hangulat? bár a vége reménytelinek tűnik... egyébként pedig nagyon teccet csak aggodalomra készteti gyermeki szívemet...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321357 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Délben

Kocka fejemmel kimerengek a
gémes kútra.
Rá nézek, de mégse,m lesz kocka.
Keresem a pipám, hol van az a jó tömő,
Enyém volt, hogy verném bele az asszony fejét.
A nap sugaraiban fürdök,
s kint keresem az ásóm.
Majd megtalálom,
mert ez is az enyém!
Csak az enyém!
Nem a fogatlan feleségemé.
Visszatért hozzám,
minden.
Mi ásó.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321341 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
Szofi, ez nagyon tetszett. Forma, hangulat, rímek... minden. Csak az ötödik sorban lett 9 szótag 8 helyett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321339 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
Éjfél után

Ablak-szemem homályosan
tapad az ősi útra -
Ha kérdezem, a távolban
nem nyílik kút a múltba.
Ha keresem, nem találom fel,
mi enyém volt, hogy újra
Tündököljön, mi elhagyott,
s így csillagfénybe fúlva
Botorkálok a Hold alatt,
míg felsejlik az ösvény:
Ami enyém volt, visszatér
új nappal rámköszönvén.

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321276 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
Hahó.
Szofi, tetszettek az újak. (Vigyázz ám itt a dicsérő kritikákkal, mert lesz ám ejnye-bejnye, :D )
El szeretném olvasni a többit is, és holnap valami csoda folytán lesz is időm rá...

Addig is, itt egy régebbi cucc (amit jól elcsesztem) kicsit javítva (szerintem most is elcsesztem; legalábbis a formát). Ne kíméljetek; könnyen rá lehet jönni, hogy minek szántam, javításokat szívesen veszek (a tartalmat ne abajgassátok, az úgy marad:D)

Az erdő dicsérete

Messzi nyúlik csúcsa az ég vizébe,
büszke törzsén sárga a gyanta nyáron,
téli fagyban zúzmara hinti szikrát
tűlevelére.

Csüng az ág tópartra vetül az árnya,
hűs vizét fodrozza a déli szél, majd
bús levélről hull az a könny, akárha
sírva fakadna.

Mint a szőlő fürtje, fehér virága
ontja mézédes illatát a réti
szélbe; méhek halk dala-zümmögése
zeng a fülembe.

Hófehér kérgén a sötét rögöcske,
szűzi-karcsú hölgyei dús ligetnek,
szórja Nap fényét, sugarát kiszűri
lombkoronája.

2006-05-23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321274 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Versek
"Nem lehet"

Szemedben látom,
Ég a vágy,
Ég, de oly tűrhetetlenül,
Hogy mindjárt megégsz.

Kezem akarod fogni,
A számat ízlelni,
Édes szavakat suttogni,
Melyek a semmibe szállnak.

De nem lehet,
Nem, amíg itt van ő,
Kit én még szeretek,
De ezt te is tudod.

Türelmed végét járod,
S látom szemedben
A tűz lángját,
Mely majd fel gyújt.

„Nem lehet” mondom,
S te lenézel a földre,
Innen tudom;
Elvesztettelek téged.
Egy zűrös este után írtam.

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321150 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Mecsi: "engedjétek hozzám az epreket" ez jó! :)))) Hozzám is!
Amúgy meg a flémnek a kályhában a helye. :DDD
Off, én beszéltem. (copyright by Alyr, ha jól nemlékszem...)

>8---

Elmentek a tündék Lothlórienből, csak egy haiku maradt...

Hol az aranyló
erdő puha árnya már?
Kihalt Lórien.


Folyton visszatérő kép nálam (és elég nyomasztó) az a fantázia, hogy mivé lesz Lórien a tündék távozása után. Most épp előmászott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321146 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Versek

Szofi írta: Mecsi drága, annyit biztos nem töröltem ;) nagyon régen nem töröltem már tőled semmit, és mást is inkább lebeszéltem róla :) hibáztass engem, ha neked úgy könnyebb a lelkednek, de szvsz nem én voltam
ha a verseimre beszólsz, az emberileg és nem szakmailag érint érzékenyen, mert emberként kedvellek amúgy még mindig, de szakmailag kvára nem tartalak kompetensnek
hát ennyi, csak szóltam, h ne velem szórakozz
ha nem keresztezzük egymás útját, akkor elférünk - én átszkrollozom a verseidet továbbra is, mert nem éri meg, h felcsesszem rajta az agyam, te meg ne szólj hozzá ahhoz, amihez nem értessz
további minden jót és sok szerencsét

Efkú drága, köszi, h próbáltál megvédeni

Gandalf, köszönöm az informatív hozzászólást

a verseimre is mond6na már vki vmi érdemlegeset ;)


good morning, worm your honour!

mókás, ahogy szakmai kompetenciákról nyilatkozol :D (no offense, csak részeg vagyok...)

hogy a verseidről is mondjak vmi érdemlegeset (ezt mondanám józanon is), olyanok, mint három éve. ez elég lelombozó? :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321141 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Hójelentés :) ))))))))

úszkálunk s távolodunk
Bezártak, ide
anyám meg a kutyája
kapálunk kint

repülő fenn az égen
porrá égett
ásító a réten
menyország fája

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321140 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Semmit nem kell túlmisztifikálni. Csoportok? Egy csoport sincs itt, csak emberek. Van aki utál van akit, meg van más aki beszól, a harmadik csak hülye, és van aki utálja a skatulyákat.

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321121 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Versek
Liliom:ez jóóó! ez a csillogó versszerkesztési mód... zseniális! :-) ;-) komolyra fordítva:jogos. meg jó.főleg az utolsó két sor...! :-) ;-) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321110 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Nécha itt is vannak botrányok, mint egy jó családban ( ha van olyan)
Sőt kis csoportok meg nagyobbak. S mikor az egyik csoport tagja rosszat szól a másik klikk habzó szájjal ugrik az embernek, és ugyan ez fordítva.
Meg van a jobbeset mikor nem reagálnak rá, de ez a ritka.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321108 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Versek
Ne haragudjatok, nem akarok megbántani senkit, de ez nem a verses topic?
Aki ide betéved, az talán nem ezt látja...

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321104 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Versek
Vers a konfliktusokrol

Ne basztassatok mar
egymast a jo eletbe
mindenkinek vannak
hulye pillanatai.
A dobalozas ronda dolog.
Legkozelebb mindenki
szamoljon el tizig,
vagy szobabringazzon
vagy kefeljen.
Akiknek semmi kozuk a dologhoz,
nem is akarnak rola
olvasni.
Johet a valasz, hogy akkor
ne olvasd picsa.
De, mert szeretek ide jarni.
Csak nem ezert.
Shaman, inkabb
irj verset.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321093 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Kar'sa: Ékes szólást és előadást nem fogok olyan dologról tartani amit megbántam és szégyellllllek. Csak nécccha én is heves vagyok sajnos.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321060 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Versek

**Shaman** írta: (ez tudja úgy is Szofi, mire gondolok, de ez maradjon titok)

[size=9:2al0alm3]Csak akkor mi a jó fenének nem priviben írtad, etc, már bocs, hogy ilyen logikusan merek gondolkodni... Ez az ilyen őőő-tudja-mire-gondolok-de-nektek-semmi-közötök-nincs-hozzá-ennek-ellenére-beírom dolog elég értelmetlen, ráadásul gyerekes is... szóltam...[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321056 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Mint említettem ez nem mostani történet, amúgy engem meg nem érdekel túlzottan a dolog. Nem csesztettem a Kedves topikgazdát, szerintem neki is sokat kell még tanulni a verselésről ( Ismeritek:aki nem tudja az tanítja) :) ))) De fő az optimizmus!

Még akkor is ha nagy Kak***kat írok, akkor is anno szóltatok hogy hogy törüljük. És ez nem mai dolog és nem tegnap , mélyen tisztelt Uram (fq)hanem 2-3 éves mint mondtam. És nem azért írtam be mert most tört ki rajtam már elintéztem anno ( ez tudja úgy is Szofi, mire gondolok, de ez maradjon titok)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321043 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Versek
Mecsi drága, annyit biztos nem töröltem ;) nagyon régen nem töröltem már tőled semmit, és mást is inkább lebeszéltem róla :) hibáztass engem, ha neked úgy könnyebb a lelkednek, de szvsz nem én voltam
ha a verseimre beszólsz, az emberileg és nem szakmailag érint érzékenyen, mert emberként kedvellek amúgy még mindig, de szakmailag kvára nem tartalak kompetensnek
hát ennyi, csak szóltam, h ne velem szórakozz
ha nem keresztezzük egymás útját, akkor elférünk - én átszkrollozom a verseidet továbbra is, mert nem éri meg, h felcsesszem rajta az agyam, te meg ne szólj hozzá ahhoz, amihez nem értessz
további minden jót és sok szerencsét

Efkú drága, köszi, h próbáltál megvédeni

Gandalf, köszönöm az informatív hozzászólást

a verseimre is mond6na már vki vmi érdemlegeset ;)

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321040 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Versek
Ne haragudjatok, de ma nem tom mi van velem... Most ien ábrándozós kedvemben vok... Kimennék ebből a világból, valami szebbe.

De itt a folytatás...

...Egy fénysugár,
Mely végighalad a ködön,
Tiszta. Fényes.
Ám rejtélyes.

De ott a sötét,
Mi körülvesz mindent,
Elfoglalta a földet,
Most is harcra készül.

Csak ő mentheti meg,
Ki a sötétben,
A koszban, sárban,
Mindenhol fényesen jár.

De a gonosz erős,
Mindenütt ott van,
A szélben, a sötétben,
Az égben, a felhőben.

Egy nap ő harcra hívja,
Csatát veszt,
De bátran talpra ugrik,
S véget vet mindennek.
+1, ami ilyen szerelmetes, kalandozós...

Az én halálom

Szárnyal az égen,
Kettéosztva mindent,
Könnyedén, lazán,
Mint aki ájulni készül.

Élvezi az időt,
Mi határtalan,
Cikázva,
Feledve mindent.

Dörren az ég,
Szárnyában bizsergés,
Repülni próbál,
De mindene fájdalom.

Zuhan,
Száguld lefelé a mélybe,
Hol nem várja más,
Csak a sötét vég.

A szél csípi az arcát,
Szárnyból kéz,
Törékeny tollból,
Erős test lesz.

Elhalad a fák lombjai között,
Ágak ütik sebét,
De ő tűr.
Muszáj, hisz jön a vég.

Nagy koppanással
Esik a földre,
Csontja törik,
Szíve egyet dobban.

Fájdalmak között,
Zöld, virágos réten,
Meghalt ő,
Kit szeretni véltem.

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321039 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Versek
Szavaznék: oszd! nagyon jók! így tovább, ígéretes!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321031 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Versek
Annyira azért nem szép...
Mára már ez a harmadik:P és még mindig van ihletem... a kérdés h megosszam-e veletek;)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321030 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Versek
Nilla grat!! Nagyon szép lett!
Elsírtam magam rajta...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321029 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Versek
Orsinak!

Nilla írta: Most alkottam:

Romlott világ

Mindenütt por,
Elégett minden,
Szemem csillog,
De reményem nincsen.

A nap lomhán süt,
A fák égnek,
Kezem véres,
Mit én tettem.

Az ég fekete,
mint a korom,
A szívem törött,
Mert a világ romlott.


...Mindenütt testek,
Meghalt minden,
Reményem elszállt,
Szememben könnycsepp.

De egy lángoló fa alatt,
Megjelenik mit vártam,
Szívem forrni készül,
Lelkem várja.

Ott ül, sebektől vérezve,
A herceg erőre kap,
- Mosoly a számon –
S harcolni kész.
unatkoztam::P

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321019 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Versek

Nilla írta:
Romlott világ




ez nekem nagyon tetszik! szvsz legalábbis szuper!
alkoss még!!! :D

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321012 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Versek

fqqdk írta:

**Shaman** írta: Cseszegettelek volna? Elnézést ha annak vetted.
Ui: Tudod régebben, elkezdtem összegyűjteni kaparmányaimat ami ide volt betéve, csak ide!. Meglepődve láttam hogy vagy 30-40 hiánycikk. Oké hogy letörlöd, de szólhattál volna, mert jórészt nem is "olyanok" lettek letörölve.
Gondolom ezek után nem csodálkozol el a nemrég történteken. Nem én keztem, és azt ne mond hogy Jacopo volt.
De részemről lezárva a téma 1:1

istenem de hülye vagy bazmeg! ez a nyomorék le se tudja törölni a dolgaid, mert NINCS HOZZÁ JOGA, mert a béna nyomi elfelejtette a jogosultságokkal rendelkező accountja jelszavát bazzeg!!!!

Dehogynem. :twisted: A régi account törölve lett, a moderálási (topic gazda) jogok át lettek állítva az új accountra, amelyet átnevezett a régi névre. :wink:
Hehe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321009 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek

**Shaman** írta: Cseszegettelek volna? Elnézést ha annak vetted.
Ui: Tudod régebben, elkezdtem összegyűjteni kaparmányaimat ami ide volt betéve, csak ide!. Meglepődve láttam hogy vagy 30-40 hiánycikk. Oké hogy letörlöd, de szólhattál volna, mert jórészt nem is "olyanok" lettek letörölve.
Gondolom ezek után nem csodálkozol el a nemrég történteken. Nem én keztem, és azt ne mond hogy Jacopo volt.
De részemről lezárva a téma 1:1

istenem de hülye vagy bazmeg! ez a nyomorék le se tudja törölni a dolgaid, mert NINCS HOZZÁ JOGA, mert a béna nyomi elfelejtette a jogosultságokkal rendelkező accountja jelszavát bazzeg!!!!

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.815 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére