Zene

Több
21 éve 8 hónapja #87446 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Zene
Hát, én furulyáztam kb 1 évig (asszem még meg is van :? ), de nem olyan hú de profi módon, meg egy kicsit már ki is ment a fejemből...meg nem is naon tom milyen előadásra készültök :oops: :oops: (legyen mentségemre h nem rég jöttem ide)...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87435 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Szerintem sem kellene nagyon erőltetni a Lamentet... :roll: Csak fellépünk még valamikor, hagyjuk akkorra.
Kottatartó: valahol valszeg van... :roll: De mikor abbahagytuk a hegedülést, "elástuk" valahova. :? :)
Furulya: meg tudnám tanulni, ha megmondja valaki, hogyan kell fiszt és ciszt játszani... :roll: :) :? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87404 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Estel: Azt hiszem, amikor a Lamentet gyakoroltuk, akkor mondtam, hogy ez egyáltalán nem fog összejönni 3.-ára. Hogy miért gondoltam ezt (és gondolom még mindig)? Azért, mert a szóló még mindig nem jó, mindkét szólamban a szünetek néha túl nagyok, néha meg túl kicsik, és sajnos nem mindenki tud kottát olvasni (tehát a szólamok egymáshoz képest elcsúsznak).
Igen, mindenki tudja gyakorolni otthon a szólamát, de megnézném, hogy ki gyakorolta eddig....

Elég lesz az a 3 dal, de akkor azokat szépen kell tudni (megj. még mindig kételkedem benne, hogy a terem akkusztikája, meg a hangosítás megfelelő lesz).

És nem ártana felkészülnünk a saját zenére. Gillz! Ugye menni fog a gitárkíséret? Furulyaszóló legyen az In dreams-nél? És, ha igen, ki vállalja? Mindent lehet kottából. Hopszi! Kottatartó! Valami kéne... Sürgős javaslatokat várok e téren!

Hosszú és eredményes életet!
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87351 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
:nono: Ott voltam pénteken, de olyasmire egyáltalán nem emlékszem, hogy lett volna arról szó, miszerint "a Lament for Gandalf nem lesz 3.-án" :!:
8O
Hát ezt kikérem magamnak!! :) Mindenki tudja otthon gyakorolni filmzene mellett a saját szólamát, és 3.-áig össze is lehet hozni, akárki akármit mond! ;) Vagy netalán tévedek :?:
Na ne csináljuk ezt már! :D Ha nem nézek ide, akkor kész tények elé lettem volna legközelebbi alkalommal állítva? Hát ez nem lett volna szép... :roll:

[size=9:39f1vwnj]Megj.: Otthon vagyok már, most a könyvtárból néztem fel a netre...[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87315 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Gyerekek ez nagyon gaz.
En vegig keszultem hogy akkor vasarnap lesz proba, aztan szoltak hogy nem lesz mert csak 3-an vagy 4-en lennenk.
Na erre atszerveztem a programomat, mondtam a nevnapozni vagyo vendegseregnek hogy akkor vasarnap delutan nevnapozzunk mert nem lesz korus proba.
Mar egyutt volt a vendegsereg mikor kiderult hogy megis lesz korus.
Bocsi de mar nem volt pofam visszamondani a nevnapi bulit (foleg hogy en voltam az unnepelt).

Legkozelebb csak 30-an leszek elerheto mert videkre utazom holnaputan.

Egyebkent miert hagyjuk ki a Lamentet??????????? 8O Annyira keszultem ra! :cry: Tuti hogy nem lesz??? En vallalom akar azt is hogy egyedul szoloban eleneklem, ha kiser a korus a korusos resznel.

Beleg
U.i.: Nemtom mikor nezek legkozelebb netet, ezert kerem ha valami van akkor sms-t kuldjetek vagy hivjatok fel (sosem alkalmatlan ha be vagyok kapcsolva).

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87242 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
pedig tudtam volna menni, de nem tudtam feljönni a netre... :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87208 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Rossz hír: a tali elmarad... :roll: Beleg nem tud jönni... :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87199 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Zene
Hali! Tegnap nem voltam neten így most olvastam csak el a tali időpontját.
Oké, tudok menni. Beszéltem Rayannel, ő nem tud.
Akkor 4-kor!

Onering /Kinga/

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87193 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Aki bújt, aki nem, 4-kor találkozunk a Blahán, mondjuk a 4-6-os megállójában. :!: Aki jön, jön, aki nem, nem. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87189 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Emberek, ez így nem fog menni... :nono: Csak Elanor válaszolt, de ő nem tud jönni... :roll: Továbbra is fenntartom, hogy ha próbálunk, akkor leszünk 4-en (Beleg, Domitilla, Even és én), de ha más is jönne már többen lennénk! :idea: Kéretik eldönteni, mi legyen! :roll: (Na megyek, megpróbálok még tenni valamit az ügy érdekében. :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87149 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
VÁLASZOLJATOK!! :!: TALÁLKOZZUNK HOLNAP (mondjuk 4-kor) A BLAHÁN ÉS MENJÜNK PRÓBÁLNI VAGY SEM? :idea: :?: MIT ÍRJAK BELEGNEK, MI LESZ? :roll: Eddig csak Elanor írt, hogy talán tud jönni. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87116 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Sztem már csak karácsony után (dec. 30án a noldás talin biztosan). :roll: :wink:
Vasárnap pedig 3-kor vagy 4-kor kezdenénk (Tőletek függ). :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87103 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

És vasárnap után mikor lesz legközelebb próba?
(Vasárnap mikor kezdünk? h6-6-ra a Deák téren kell lennem, de addig én is el tudnék menni, főleg ha ennyire a város közepén leszünk.)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #87071 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Berakom ide is, ha valaki nem nézne e-mailt. :roll: :wink:

Énekkarosok!
Ancalimon felajánlotta, hogy mehetnénk próbálni a Montanába (ahol a vezetőségi lesz), mert ha nálunk lenne a próba, anya nem tudna oda menni. Ez azért is jó nekünk, mert így esetleg Even is be tud szállni egy kis időre az éneklésbe. (Azt mondta Ancalimon, hogy lenne nekünk egy kisebb helyiség próbálni, szóval nem zavarnánk őket.)
A találkozó lehetne a Blahán, vagy ha valaki nem talál oda, akkor a Nyugatinál (hogy hánykor, az tőletek függ - 3-kor vagy 4-kor, vagy másik időpontban?). Kérdés: hányan lennénk? (Beleg nincs Netközelben, de csak meg kell neki mondani, hova jöjjön, és sztem jönne vele Domitilla is. Estel úgy tudom hazament, Lélinek fáj a torka, így valszeg nem jön (igaz?) - ez csak 2 ember hiány.) Rayan, ugye szólsz Onering-Kingának? De akkor lennénk - Beleg, Domitilla, Even, Rayan és Gillz (ha tudtok jönni),Elanor és Kinga, +én - nyolcan.
Várom a visszajelzéseket:
Kincső


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87059 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Én ugyan ott voltam pénteken, de arról lemaradtam, hogy a Lamentet nem énekeljük! :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #87053 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Miért marad el? Rajtad, Evenen, és Estelen kívül ki nem tud még jönni? :roll:
Azon kívül: Ancalimon felajánlotta, hogy a Montanában legyen a próba, mert ha nálunk lenne, anya nem tudna menni a vezetőségire. Tehát Even mégis ott lesz, ha odamegyünk. :idea: (Persze nyilván nem tud végig csak énekelni, mert nem azért jön, de egy időre be tud szállni.) :roll: :wink: Tehát akkor mi legyen?? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87034 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Akik jelen voltak ma a próbán, már hallották a véleményeimet, de azérz itt is elmondom:

1. A Lamentet nem énekeljük jan. 3-án.
2. A hajlításokat mindenki nagyon gyakorolja be a CD-s verziójút!!!
3. Vasárnap elmarad a próba.
4. Az In dreams végén az "and back again" részt halkan, lágyan, gyengéden kell énekelni. Egyébként ez a dal már [size=9:euoo1roo](szinte)[/size] tökéletes :wink: :dance: :itscool:

Sziasztok
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86957 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
En mar vasarnapig nem tudok netet nezni.
Lecci kuldjetek sms-t hogy vasarnap akkor mikor fogunk hol talalkozni (nekem 2-3-tol mar jo par oran at).

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86800 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene

Beleg Cúthalion írta: Noldas tali mikor es hol van 30-an? Mert akkor megyek enekelni.


Nálam lesz (az Oktogontól 5 percnyire lakom), de hogy pontosan mikor... Jó lenne, ha kábé dél körül össze tudna gyűlni a társaság. Mármint a noldás banda. Ti jöhettek később is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86769 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

A Találkozások topicba most raktam be a pénteki tali részleteit, kérem megtekinteni!!! És mindenkit szeretettel várunk!
Kincső, hívj fel nyugodtan engem, ha nem találsz oda. Neked talán a legegyszerűbb a Boráros tértől 4-es vagy 6-os villamossal bemenni a legközelebbi metrómegállóig (Üllői út), és a metróval elmenni a Deák térig. Ott felmész a mozgólépcsőn és a pékség előtt találkozhatunk, kimegyek érted, csak hívj fel, ha eljutottál a Deákig.
A dec. 30-ai noldás talin nem tudok jelen lenni, mert vidéken tartózkodom majd és csak 31-én jövök haza, így viszont a szilveszteren ott leszek. Illetve most vasárnapra visszapasszolnám Léinek a kórusvezérséget, nem tudok menni, vezetőségi megbeszélés van.
Ennyi, akkor pénteken találkozunk! (Remélhetőleg...)

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86761 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Brisa,

Noldas tali mikor es hol van 30-an? Mert akkor megyek enekelni.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86748 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Zene
Oké! A pénteki próbára el tudok menni! :D
A vasárnap is jó lesz!
Egyébként bocs hogy így témától elszakadva mondom, de találtam az egyik újságban egy cikket:
"Tolkien (01. 11., 14:10 - Spektrum)
A Gyűrűk Ura szereplői bevonultak a modern mitológiába és nemrégiben a filmvilág hősei közé is. Ennek a meghatározó műnek a szerzőjét mutatja be a portréfilm. Megismerhetjük a szerény, visszahúzódó nyelvészprofesszort, és az egyedülálló alkotás születésének körülményeit..."
Szal, akinek van kedve nézze meg! :itscool:
Akkor pénteken 4-kor talizunk a Deák téren!
Üdv.: Onering (Kinga)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86715 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Brisa: Nem tudom, hogy fogjuk-e bírni (ez mindenkinél másként van). Ugyanakkor hiába rakunk be akkorra 4 vagy 5 próbát, az túl sűrű. A két ünnep között kéne igazából próbálni, de az úgysem fog összejönni... De, ha elegen leszünk a 30.-ai talin, akkor persze lesz próba :D :wink: :twisted:

Üdv
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86699 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene
Sőt, nemcsak a szilveszteren, hanem a dec. 30-ai noldás talin is énekelhettek. Így szinte minden nap (dec. 30., 31., jan. 1. /ha még bírjátok :wink: /, 2. és 3.) tudtok gyakorolni, még a LEP-en is a fellépés előtt. Vagy ez még mindig kevés?

Addigra mindenki gyógyuljon meg, és tegye szabaddá magát azokra a napokra. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86693 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Szomorúan látom, hogy ez már a negyedik próba, ami elmarad... :nono: Az énekkar nem fog magától létrejönni, nem elég csak 1-1 próbán ottlenni. Elhiszem, hogy mindenkinek van jobb dolga is, mint például 1+1 órát csak az utazással tölteni, de Ti döntöttetek úgy, hogy megcsináljuk, márpedig azt csak munkával lehet. Péntekre pedig azt üzenem, hogy, ha a próba nem jön össze a teázóban, akkor igenis MINDEN énekkarosnak kutya kötelessége átfáradni Kincsőékhez próbálni.[size=9:1siwep5w](A leszidást mára befejeztem)[/size]
Egyébként hálás vagyok Evennek, hogy ideieglenesen átvállalta az énekkart. Vasárnapra talán tényleg rendbe jövök, de nem ígérek semmit. (Én komolyan vigyáztam a torkomra, nem tudom, miért csinálja most ezt velem... :shake: )
És örülök, hogy a vasárnapi próba összejött, remélem sokat haladtatok. Több próba kéne még.... csak félek, nem fog összejönni.

A terem akkusztikáját tekintve pedig... Ha a nagyteremben leszünk, akkor az nincs. Két lehetőség van:
1.: Nincs hangosítás --- ekkor a nézők nem hallanak minket (ahogy eddig hallottam a próbákat)
2.: Van hangosítás --- belegondolni is rossz. Ott emlékeim szerint nincs térmikrofon. Ráadásul ami van, az meg kevés. Próbáltatok már egy énekkart kihangosítani? ...lehetetlen... Vagy legalábbis nehéz vállalkozás. De ez majdjanuárban eldől.

És mégvalami! Közületek ki jön majd a Brisa féle szilveszteri buliba? Merthogy, ha összejön, szeretnék a jelenlévőkkel ott is próbálni!

Mindenki vigyázzon a torkára (kivéve Estel :) )!
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86640 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
OK, akkor megyek, de csak kb. 17:00-17:15 körül érek majd oda, úgyhogy valaki magyarázza el plíz, hogy kell odajutni (a Deák térig megy). Ha nem találok oda, akkor felhívok valakit mobilon. :roll: :)
(OFF: már megint az In dreams megy éppen :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86602 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Zene
Gyermekeim az Úrban, ahogy általános iskolai osztályf?nököm mondogatta, vagy inkább Gyermekeim Eruban, azt kell lássam, hogy a csütörtöki tali sem fog összejönni! Ez így nagyon nem jó!!! Jó, azt látom, hogy mindenkinek oka van nem eljönni, kénytelenségb?l ezt is lefújom hát, de most már illenék egy tisztességes próbát tartani!!! Ez péntek lesz, akár a talira megyünk, akár máshová! És vasárnap szintén próba, addigra elvileg már Léli is tud csatlakozni, gyógyult torokkal. Nagyon szépen kérlek benneteket, ezekre, ha tudtok, gyertek el. A péntekire mindenképp, mert ahogy elnézem, még ott tudunk a legnagyobb számban megjelenni. Rayan meger?sített, hogy tartható a tali helyszínén a próba, maradjunk hát ebben, elvégre jön a karácsony, nem szeretnék senkit megfosztani attól, hogy talizzon a többiekkel! De!!! Ha nem tudunk a tali, jókedv, móka és kacagás közepette érdemi hangszáltornáztatást tartani (vagy reményeinkkel ellentétben neadjisten kipateroltatnak minket, vagy felkérnek a zengedezés abbahagyására), akkor sajnos zsarnok leszek és a kóristákat szépen átvonultatom Kincs?ékhez! Ne haragudjatok, de muszáj és én is reménykedem, hogy erre nem lesz szükség.
És akkor akiket várok:
Rayan, Kinga?
Elanor
Estel
Kincs?
Cueddo?

Hmmm... Beleg, Ágnes és Léli igazoltan távol lesznek ugyan, de ez akkor is kevésnek t?nik... Te jó ég, ki van még a kórusban??? Na mindegy, aki van még, jöjjön! (Ha tud. De tessék tudni!!! :D )

Más, a jan.2-ához annyi, hogy ne feledjétek, ez még téli szünet. Tehát korábban tudjuk kezdeni a próbát, ha máshova kell menni, meg amúgy is! Oké, ilyenkor még a szilvesztert piheni ki az ember, de szerintem 13-14 óra magasságában már el tudjuk kezdeni a dolgot és akkor komplett és teljes gyakorlás után tudjuk személyünket Gumipókék rendelkezésére bocsájtani dekorációs segítségnyújtás tekintetében, nem kell kettészakadni vagy plakátragasztás közben rikácsolni, rémisztgetve a moziközönséget (szegények amúgy is sokkolva lesznek az óriás MTT-logók és egyebek láttán! :mrgreen: )

Na, ennyi, pénteken méltóztassatok minél nagyobb számban megjelenni. Ja, és a teázóba menetel miatt praktikusabb, ha a
Deák Ferenc téren találkozunk 16.00-kor. Addig legyetek jók!

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86574 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Én eldöntettem. Ráadásul vasárnap is lesz próba. És nem dobnak ki minket, Kincső, mert ha ismernéd őket, nem mondanál ilyeneket :nono: De most már abbafejezem, mielőtt még valaki lepuffant :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86550 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
És ha kidobnak minket? :roll: Senki sem akar kétfelé szakadni, de el lehet dönteni melyik a fontosabb. :look: [size=9:2a8nng1s](Evennek legalábbis sikerült. Én a másik talira valószínűleg nem mennék...)[/size]
De várjuk meg a többiek véleményét is. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86542 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Legyen a teázó. Bunkón hangzik, de nincs kedvem kétfelé szakadni.
Ja, és csütörtök az nálunk is osztálykarácsony.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.598 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére