Zene

Több
21 éve 9 hónapja #84814 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Esticsillag: 2003. január 3-ra! :wink: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84809 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Zene
Jaj de fáj a szivem, hogy ilyen messze vagyok tőletek!!!

Tudjátok én imádok énekelni, már 10 éve éneklek kórusban, és magánénekre is járok, na meg szinházban is játszom,de ezzel már semmi időm sem marad másra, pedig minden vágyam az, hogy a GyU. számait énekelhessem v.hol!!!!!!! :cry: :bawling:

Azért, ha szépen megkérlek benneteket, akinek megvan, az küldjön nekem egypár kottát!
Előre is köszi!
Sok sikert, és jó munkát!!!

Üdv.

Ui.:Mikorra kell készlennetek a darabokkal, mert ahogyitt észre veszem eléggé feszített a tempó?!

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84772 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Szerdán lesz próba :?: :roll:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84765 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Beleg Cúthalion írta: Korustagok!

A "szajret" jovo heten hetfon delutan letorlom. Aki meg nem toltotte le, az csipkedje magat :twisted:

Beleg


De micsodát? És honnan? 8O :roll: Visszaolvastam, és nem találtam semmit... :roll: (Bocs ha túl h***e vagyok. :oops: :roll: )
Dec. 15-én és 22-én tudok menni! 8) A többin valószínűleg nem... És kellene a kotta továbbra is... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84652 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Ez nem igazság,hogy elmarad a pénteki próóóóba :!:
Egyetlen egyszer tudtam volna elmenni, nekem a vasárnapok nem jók, és vizsgázom is folyamatosan. Egyszer szerettem volna meghallgatni a bandát, és akkor is elmarad :!: :twisted:
Nem lesz valamikor hétközben próba :?:
Beleg: milyen cuccost? honnan kell letölteni :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84630 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Igen, odatalalok :)
Csak adjatok meg az utcanevet meg a hazszamot meg hogy melyik csengon kell csnegetni :mrgreen:

Korustagok!

A "szajret" jovo heten hetfon delutan letorlom. Aki meg nem toltotte le, az csipkedje magat :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84556 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Nostehát.

Szomorúan jelentem be, hogy a pénteki próba elmarad. . Remélem több ehhez hasonló dolog nem lesz.

Vasánap (Dec. 8.) megint Finnél leszünk. Találkozó: 16:00-kor a Nyugati főbejáratánál (Nem az óra alatt, a Nyugati pu. főbejáratánál (az a nagy, fém, díszes, órás kapu)).

Beleg: emlékszel még, hogy hogyan kell odajutni?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84544 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Hello!!!

1 kérésem lenne...ha bescenneltétek a kottát akkor elküldenétek nekem is? (Nem mintha kórustag lennék csak nekem is kellene)

Köszi ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84528 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Ha nem lesz színdarabos akkor valszeg megyek vasárnap!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84492 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
sziasztok, én is mennék a pénteki próbára. Most akkor lesz,vagy nem lesz? Mi újság?
Találka 4kor a Nyugatinál, az óra alatt?
Lécci, valaki mesélje el,hogy mi lesz?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84405 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Korustagok!

Nezzetek emailt es reagaljatok gyorsan hogy holnap delutan takarithassak! :)
Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84402 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Igen, vasarnap 4 Nyugati.
De en csak a proba helyszinere tudok odamenni 4 utan, ugyhogy legyszi otoljetek ki hova megyunk, hogytudjam hogy suli utan merre vegyem az iranyt.
A nethez csak penteken 4-ig van hozzaferesem, utana mar csak a mobilomon tudtok elerni, es vasarnap a suliban nincs bekapcsolva a mobilom, tehat vasarnap reggel 8-ig tudnom kene hol leszunk.
[size=9:1t8q09vm]Lehet hogy tudok vinni meg egy szoprant, de ezt meg majd meglatjuk :) [/size]

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84397 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Úgy nézem, ez a pénteki próba nem fog összejönni...



Ez már teljesen biztos? Akkor ezen a héten csak vasárnap 4, Nyugati?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84292 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Rayan: megoldjuk. Majd fölhívsz, ha tudsz jönni.
Beleg: a kottákat emilben...

Gillz: Hála neked. Hangszer: én mindig viszek furulyát, ha nem tudnánk CD-vel próbálni.
Egyébként, lehet, hogy szerdán nem tudok menni (felelőtlen voltam tegnap, mikor akkorra raktam próbát - mivelhogy a suli énekkarával van akkor próbám), de ezt majd még pontosítjuk. És egyébkéntis, ha Gillz ott lesz, akkor az én hiányom már fel sem fog tűnni.
:) A Cd... nem tudom pontosan, majd Gumipóknál ismét rákérdezek, mert válaszolt ugyan tegnap szóban, de szégyenszemre elfelejtettem, mit mondott :oops:

Ja, és az énekkarba (meg az MTT-be) sikerült még 1 személyt szereznem. Róla csak annyit, hogy már jórégóta arra készül, hogy énekesnő lesz, nagyon szép szoprános hangja van, 9.-es és imádja a GyU-t :D (+ lehet, hogy még 1 lány jön majd az énekkarba + 1 az MTT-be :D )

Úgy nézem, ez a pénteki próba nem fog összejönni... De vigyázat! Meglesz ennek még a böjtje :nono: Gyanítom, kell majd még próba, mert ahogy elnézem, hogy ki mikor ér rá... mindenki kb. 1 próbán lesz ott az elkövetkező 2 hétben :?

Na, mára ennyit
Sziasztok
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84250 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
gillz: Most úgy tűnik lesz zenei aláfestés, a cd-ről.
Tényleg ez még mindig áll?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84184 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Líthas.

Pénteken biztos nem érek rá, vasárnapokon és szerdán valsz megyek. Hangszer lesz? furulya, hegedű stb. Húgomat majd próbálom hozni.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84169 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Rayan,

Akkor csatlakozol majd hozzank a proba aktualis helyszinen, szerintem ez igy megoldhato. Ugy se a nyugatinal probalunk, hanem onnan megyunk tovabb es az azert egy fel orat igenybevesz amig a proba helyszinere erunk. En se erek oda 4-re, mert addig van sulim, igy en is majd az aktualis helyszinre megyek.

Leli,
A dec 17-i hetem foprobahet a szinhazban, nem tudok probara menni, csak vasarnap, de ne izguljatok minden rendben lesz :) Csak legyen nalam a kotta.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84148 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Vasárnap 5-től teljesen jó. Csak ne 4-től, mert nem érek oda...Ha négytől vannak a talik, akkor ne számítsatok rám a kórusban.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84137 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

a számom: 20/3869112

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84136 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Gyerekek!

Ezt csak akkor lehet összehozni, ha valaki önkényesen a kezébe veszi az irányítást (ez most én lettem). Vasárnap nekem bármikor jó, ha időben szóltok, és meg tudunk egyezni. Szerdán nem lehet 3-tól (az se biztos, hogy 4-re odaérek).

Cue: add meg a mobilszámod, hogy máskor felhívhassunk.

És Figyelem!

Elgondolkoztam a dolgon, és kijelölöm most a későbbi próbák idejét.
Szóval minden vasárnap 4-kor a Nyugatinál tali!
Dec. 17
Dec. 19.
Dec. 20.
Dec. 22.
mindig tali a Nyugatinál. Jó lenne, ha minél több próbára el tudnátok jönni, mert különben nem jön össze a szereplés.
+ szeretnénk egyet 2003. jan. 2-án is tartani. A hely és a kezdés bizonytalan, de ezt szeretnénk főpróbának (vagy, ha nem jó, akkor a 2 ünnep közé kell tenni. Nincs mese, túl későn jött az ötlet a szereplésre...).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli[/b]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84098 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
szerdán nem lehetne 3-tól? (Ha nem, úgyis elmegyek.)
Péntek,vasárnap kilőve...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84052 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Szerda nekem nem jo egyszer sem, pentek sem abszolute, 5-tol fel 10-ig probaljuk a Koldusoperat, nekem tovabbra is csak a vasarnap jon be, az is csak 4 utan, mert 4-ig iskolam van. Dec 22-tol az iskolamnak vege, de 25-tol egesz 29-ig nem vagyok Pesten.
A szerdai napokat csak ugy tudom osszehozni ha vallalom hogy otthon csaladi botrany lesz hogy az egyetlen szabad delutanomat amit ferjuramnak szentelek, most feladom.

Ezert lenne jo ha mihamarabb megkaphatnam a kottat mert akkor tudnek tovabb lepni magam is.
Leli, mekkorak azok a kotta-filek? Ha elkuldod nekem a munkahelyi emilcimemre, fel tudom rakni olyan helyre ahonnan letoltheto lesz.

Beleg.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84028 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Huh, ez nagyon gáz...ennyi embert összeegyeztetni... a szerda nekem nem jó, szintén a Lassis tali miatt, a pénteket még nem tudom, de vlsz, az se fog összejönni és ezen a vasárnapon legkorábban négyre tudok ott lenni (erről jut eszembe, nem fél öt volt megbeszélve...? :oops: ), a többit nem tudom...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #84026 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
ÁÁÁ! Ne csesszetek ki velem, légyszi! :bawling:
Eméletileg benne vagyok a kórusban, de az, hogy ne tudjak ott lenni a próbákon, már egy kicsit gáz...A vasárnap délutánok nem jók, szalagavatótánc miatt, szerda úgyszintén, egész este iskolában vagyok. Ráadásul ez a jövő hét szerdai tali üti a Lassis találkozót is :!: *, amin szintén nem tudok ott lenni. Léli, könyi, mindent, csak a vasárnap délutánokat meg a szerdákat ne... :cry: Nem lehetne vasárnap délelőtt??

*bocsi, mégsem üti, így utólag rájöttem, de a helyzet az ugyanaz marad :(

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84015 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Kettő percet késtem + az órám se járhatott jól... a kettő együtt már vsz elég volt, hogy ne várjatok meg. :( Mindegy, dec6-péntek nekem jó, meg dec11-szerda is, de utána 2 vizsgám lesz, úgyhogy dec15-vasárnap nem jó.
De ha mondom, hogy megyek, akkor legalább 5p-et várjatok rám máskor :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84009 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Szerda 4. ok.
Ha nem írok.
Kották: Szerintem 1 feket dossziét mindenki be tud szerezni, nem kell az MTT pénze.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83991 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ring: Akkor rendben van.

Most pénteken (dec. 6.) próba... valahol. Találkozó 4-kor a Nyugatinál. Legkésőbb csütörtökig mindenki jelezzen nekem (És Evennek is), aki jönni tud - csütörtök este 7 és 8 között írok ide a fórumra, hogy megtartjuk-e a próbát (vagyis leszünk-e elegen). A számomat már mindenki tudja. Kérlek titeket, ne az utolsó pillanatban mondjátok le.

Jövőhéten mondjuk... szerdán (dec. 11.) lesz próba szintén 4-kor, szintén a Nyugati előtt találkozunk. A hely minden esetben végszükség esetén az Atlétikai Centrum lesz, de jobban örülnék neki, ha valaki fel tudná ajánlani a lakását ideieglenesen (akár 1 alkalomra is) (meg lehet kérdezni Fint, nem tettük tönkre az övékét sem :twisted: ).

Ja, és minden vasárnap 4-kor tali a Nyugatinál.
Mappák: azzal most ne törődjünk. Ha az MTT-nek marad pénze, akkor majd vetetünk velük (sőt, most írok valakinekezügyben). De ezt végszükség esetén mi is meg tudjuk oldani.

Szóval mindenki jelezzen vissza a próbákkal kapcsolatban!!!!!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Ez most kapkodónak tűnik, de valóban muszály összeszednünk ezeket a próbákat, főleg, ha nem mindig tud jelenlenni midenki.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83982 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Van 1 ötletem a próbákkal kapcsolatban (lehet, hogy rossz ne kövezzetek meg!)
Nagyon sok próbát kéne kihírdetni,és ha min 5 ember ott tud lenni akkor megtartanák a próbát.
Különben nem jön össze. 1 hónapunk van.
Kotta lesz a kezünkben?
Mert ha igen, kéne egy egységes kottatartó.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83981 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Nos, mostmár bescanneltem, csupán az a baj, hogy nagyonnagyok. Mondjon nekem a neten valaki egy olyan helyet, ahova kódolva fel lehet rakni, aztán a kódot meg majd mindenkinek elküldöm emilben, vagy priviben.

Felőlem lehet máskor IS próba, sőt, örülnék neki, ha lenne, de vasánap mindenképpen lesz (valahol...). Én ráérek (hacsak holnap a doki nem tesz nekem keresztbe). Csupán időpont és hely kell.

Meg azt elfelejtettem tegnap ide írni, hogy, ahol a kotta eltér a zenétől (a CD-étől), ott a CD-t kell követni.

Ring: 5-en voltunk (+Fin (mivelhogy nála voltunk (Köszi Fin :itscool: ))). Beleg, Even, Elanor, Estel + én. Beénekeltünk egy kicsit, azután pedig mindent elénekeltünk 2-szer + a May it be-t és az In Dreams-t még néhányszor. A másik kettőnél be kell osztani, hogy ki mien szólam lesz, úgyhogy aki jelentkezik az gondolja meg, hogy Biztosan ott tud-e lenni jan. 3-án.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83916 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Azert legyen csak beszkennelve az a kotta, nekem pl nagyon kene foleg a Lament mivelhogy szolozni fogok es minel hamarabb nalam van annal jobb.
B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.606 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére