Zene

Több
21 éve 11 hónapja #79175 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
(Rendben, akkor mennyivel is lógunk? :lol: )
Nagyon jó!! :cheers: 8)

[size=9:3p8uywag]OFF: Az idézeted is nagyon tetszik... :itscool:[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79168 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Ring: király... izé.. Aragorn... izé..nna.!! :dance: :hello:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79123 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Ring: (Irok privit is) Nekem ha elküldenéd majd ;) Naggyon örülnék ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79104 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Örömmel jelentem, hogy megvan a kotta!
De van egy kis félreértés apukámmal: a kottát nekem vette, De a másolatot akinek tudom ejuttatom valahogy, de még nem scanneltem be, ezért bocsássatok meg!
6 szám van rajta: May It Be, Aníron, Many Meetings, Lament for Gandalf, Prológus,In Dreams.
Léli elküldi a leveleket, hogy ki akart beszállni, és annak elküldöm!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77740 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Apukám megy Amerikába, de Bostonba, úgyhogy nem túl nagyok az esélyek,de én azért reménykedem (egyébként tuti megnézi).

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76622 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ring: Kétlem, hogy sima kottaboltban lehetne kapni. Ha apukád még nem mászott tőlünk a falra, akkor nem nézetné meg kint, hogy pl. neten keresztül megrendelni nem lehetne-e? (a cím lejjebb van (azon belül pedig van valami "bőveb információ" link))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 órája #76530 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene
Blind Guardian gitárakkordok vagy micsodák, én nem értek hozzá.
www.ba-stuttgart.de/~bziller/bli ... n/tab.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 8 órája #76495 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Jövökk énisénis!
[size=9:365yj7un]Aztán ugye nagy fénymásolást csapunk a kopirájt örömére [/size]:twisted: ?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #76457 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Sajnálom, igazán, de megnézte az ismerősünk Bostonban, és ott egy elég nagy kotta bolt van, de ott nem lehetett kapni!
És apu cége pedig Bostonban van, úgyhogy nem hiszem, hogy menne.
Sorry mindenkitől!
Ring

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 21 órája #76442 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Ha nem baj, hogy csak most szólok, segíthetek továbbcsökkenteni az árat - a fordított arányossság képletének megfelelően... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 21 órája #76441 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Dodiee: most körülbelül 400 forintnál talrtunk (/fő) és nagyjából még a postaköltség is benne van (de azt még nem tudom, hogy pontosan mennyi lesz). Az pedig nem egy nagy összeg, és, ha megvesszük a kottagyűjteményt, az az MTT tulajdona lesz - erről jut eszembe valami! Mindjárt neki is látok... (nem árulom el, csak, hogy m,egpróbálok még szerezni ehez embereket) :twisted:

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76351 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Zene
Ha megmondjátok, mennyivel kell, megmondom, be tudok-e szállni. :) És valaki le is tudja játszani? az egyik haverom kotta nélkül elzongorázza az egyik dalt, most nem jut eszembe, melliket:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76350 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Naná, hogy megvesszük a kottát! Rám is számíthattok.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76328 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Narie: Arról van szó, hogy összedobjuk a pénzt a GyU filmzene kottakönyvére. Minél többen vagyunk, annál kevesebbet kell fizetni egy embernek. [size=9:15onz1yx](És ezt úgy hívják, hogy fordított arányosság... :sleepy: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76321 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Zene
Én is szívesen beszállnék,de nem tom mibe kell....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76239 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Zene

Fiona írta:

Minerva írta: Fiona: rossz a füled. :)


Ha, köszönöm szépen.. már udvarias se lehet az ember..... :cry: :wink:

Jaj, nem úgy értettem! 8O :) Igazán ari vagy, hogy a hangomat próbálod védeni. :) (Vagy ezt tekintsd visszavágásnak a legutóbbi privid miatt. :twisted: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76187 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene
Természetesen én is beszállok a vásárlásba.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76181 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
[Fiona: rossz a füled. :) [/quote]

Ha, köszönöm szépen.. már udvarias se lehet az ember..... :cry: :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76078 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Csak minél többen legyünk! (700 Ft irtóóó sok... :? 8O lett volna. :wink: :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76066 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Én is beszállok akkor ;) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76037 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar_Leli írta: Sziasztok!

Nos, Ring jelezte, hogy neki van egy USA-ban élő ismerőse, aki a mi megbízásunkra megvenné a kottákat, tehát postaköltség alig lenne. Kérlek, támogassátok a dolgot, mert, ha négyen vesszük me,g akkor az CSAK a miént lesz... (csakhogy négyen meg nem vesszük meg...)

Én beszállnék, persze nem milliókkal... ;)
Fiona: rossz a füled. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76020 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Én is támogatom, én is... csak tudnám miért tiltották be..

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75985 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Zene
Léli: Ha jól emléxem én már jeleztük (jól ragzuk a magyrt), hogy beszállok... Még egyszer a cseten... :) (OFF: Ha megkaptad, akkor privi..)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75954 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Thau: Minél többen vgyunk, annál kevesebb. Eddig kb. 700 forint/fő (+postaköltség).
Szóval Ring! Mostmár kérdezd meg, hogy mennyi lenne a postaköltség, és mennyiért tudja megszerezni.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75949 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Zene
Na, arra azért kíváncsi lennék, hogy kis hazánkban miért tiltották be.
Léli: Lehewt, hogy én is beszállnék a finanszírozásba, mennyi lenne? Remélem, a szülők is támogatják (anyagilag) az ötletet

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75948 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ring! Ez nagyon jó lenne. Nekem nincs rá időm, de, ha te megtennéd, nagyon hálás lennék érte. És igen, ha összejön, álljuk a postaköltséget is (persze, ha előtte megtudjuk, hogy kb. mennyi a teljes összeg).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75947 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Ja, amúgy szétküldhetnénk sok-sok emberkének priviben, hogy szálljon be! És, ha meg lesz én bescannalem a gépbe, és aki beszállt annak elküldöm mailban!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75945 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
A fejlemények: apukám megnézte, (ezt biztis tudjátok) Magyarországon nem lehet megkapni, mert itt betiltották. Megemlítettem apukámnak, hogy szóljon kintre az ismerősének. Állnánk az egészet? Úgy értem: :arrow: Kotta+postaköltség?
Még fűzöm aput! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75933 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Nos, Ring jelezte, hogy neki van egy USA-ban élő ismerőse, aki a mi megbízásunkra megvenné a kottákat, tehát postaköltség alig lenne. Kérlek, támogassátok a dolgot, mert, ha négyen vesszük me,g akkor az CSAK a miént lesz... (csakhogy négyen meg nem vesszük meg...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75854 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Zene
köszi szépen.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.592 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére