Zene

Több
21 éve 9 hónapja #82639 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Zene

Lamorak írta: Kicsit off és kicsit büdös (mert önreklám), de nem bírom ki, hogy meg ne említsem: Sötét Úr aktív és ezennel is hálásan megköszönt közreműködésével felkerült az én valamikori zenekarom 3 stúdióban felvett száma az Amazon.com letölthető zenéi közé. Az artist page a következő: artist.amazon.com/paleblueeyes

Engem érdekelne, de utálom az olyan oldalakat, ahol csak regisztrációval lehet letölteni. Nincs meg valami elérhetőbb oldalon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82636 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
99,9%, hogy megyek. :wink: A 13:00 nekem is kicsit korai lenne, de ez így tökéletes. :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82621 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Nos...

Előszöris bocsánatot kérek a tegnapi (kicsit téves) írásomért, ugyanis fáradt voltam, ideges voltam (egy igen pocsék főpróba után voltam)...

Előlről kezdem.

2002. (mi.) December 1-jén lesz a tali. Ez a legutlosó pillanat. Időpont: akkor legyen... 16 óra, Nyugati (Beleg: tudod, hol van az Atlétikai centrum?). Ring: Hozd a kottákat. Ha nem tudsz jönni, priviben megbeszéljük.

Elsősorban a film zenéit fogjuk elpróbálni, de persze + még amihez van kedvünk. Szeretném, ha mindenki körülnézne otthon, hogy mien, a GyU-hoz illő énekkari kottája van.

Na, mára kb. ennyi.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82584 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Zene
Akkor most 24. 13:00 vagy dec. 1. 4 után...? :oops:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82571 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Helló!
Evennek itt válaszolnék: Úgy volt hogy 16-ára elküldöm a kottákat. Le is másoltam....
Nálam maradt az egyik társasjáték, és úgy volt, hogy el kell juttatnom Ancalimonnak. De én Erdélybe mentem, és megbíztam apát, hogy a kottákkal együtt adja oda a társasjátékot. Ancalimon írt nekem egy mailt amit már nem kaptam meg, hogy nem kell elvinni a társast. Úgyhogy nem vitte el.
Sorry, mindenkitől!
(Léli: 17$)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82517 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Barmelyik vasarnap 4 utan tokeletes nekem.
Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82504 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Naná, hogy jövő vasárnap. És akkor ezek szerint négy óra után. :D
Lamorak, Neked már a chaten gratuláltam! ;) :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82468 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Biztos hogy nem tudok menni ilyen korai idopontban. En 4-ig suliban vagyok, nem tudok hianyozni, mert rengeteg mindent kell probalnunk.
4 ora utan jo akarmelyik vasarnap, elotte nem.
Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82467 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Lamorak 8O 8O 8O
Ez a te egykori zenakarod igazi profi!

Önreklám után hadd reklámozzalak én is:
Hallgassátok Lamorak bandáját!
(Meg Lamorakot énekelni! :D 8O :agree:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82461 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Most vasárnap? 8O :roll: Ez új... Nem jövő vasárnap? Most teljesen kizárt, hogy megyek... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82459 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Lam: Lehet, hogy én nem értek a dologhoz, de sehogysem sikerül letölteni :(

Mindenki: Szóval, várom azok visszajelzését, akik most vasárnap ráérnek próbálni mondjuk... 13:00-tól. Holnap kiírok mindent, amit tudok ide is, meg a találkozásokba; ha lehet, addig szóljatok (persze utána is lehet :D ).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Ha nem leszünk elegen, abban a pillanatban lemondom a január 3-i szereplést...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82134 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Zene
Kicsit off és kicsit büdös (mert önreklám), de nem bírom ki, hogy meg ne említsem: Sötét Úr aktív és ezennel is hálásan megköszönt közreműködésével felkerült az én valamikori zenekarom 3 stúdióban felvett száma az Amazon.com letölthető zenéi közé. Az artist page a következő: artist.amazon.com/paleblueeyes

Elnézést az offért még egyszer...

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82120 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
En is beszallnek az eneklesbe (tan nem meglepo egy tundetol :P )
Meg tajn egy kis hangom is van ha kell 8)
Vasarnap delutanonkent nekem is jo lenne, monnyuk 4-5-tol.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81992 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Jövő vasárnap az december 1.? Délután? :?: Mert a délelőtt csak félig jó (értsd: van egy elfoglaltságom, ami nem muszáj, de jó lenne, ha tudnék menni :roll: ). És hányan lennénk? Mert kb. 10 főig esetleg meg tudnám fűzni anyuékat. :idea: Pontosabban inkább aput. :roll: :wink: Hogy tanulni mikor fogok, azt nem tudom, de eddig még mindig sikerült valahogyan. :) :roll:
Szióka:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81987 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Öö....

A most szombati tali úgy tűnik nem jön össze. Ezesetben viszont bele kell majd erősítenünk. Jövőhét vasárnapra mindenki készüljön egy talira, legrosszabb esetben beülünk a Margitszigeti bigyóba...

De jó lenne, ha valaki tudna szerezni próbahelyszínt, különben nem jön össze a fellépés...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81914 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Emberk és egyebek! Sürgősen kéne hely próbálni! Én nem tudok szerezni... :cry:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81544 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Zene
Ebben az énekkarban én is szívesen benne lennék!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81367 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

A "Betanítást" úgy értem, ahogy egy énekkar új dalt tanul. Megkapja a kottát, akik tudják éneklik, és ő becsatlakozik. Egy idő után pedig tudni fogja. Azt mondjuk nem tudom, hogy a kottával kapcsolatban mien szerzői jogok vannak (valószínű olyan, mint pl. a könyvekre), szóval nekik nem adhatunk, de legalább egy ideig elmondhatnák magukról, hogy tudják.

Egyébként (kb. 1 mondatban) felvázoltam a dolgot Battinak és nem tiltakozott kézzel-lábbal :wink: Csak annyit mondott rá, hogy erre nem is gondoltak, meg jó ötlet, szóval, munkára fel! :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81277 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Augusztusban én úgy fórumoztam minden nap, hogy közben folyamatosan a filmzenét hallgattam :arrow: a dalam nekem megy, csak úgy nehéz hallomás után megtanulni a szöveget, ha az ember nem érti, mert nem tud angolul... :roll:
Daltanítás: szvsz legyen egy terem, ahol leszünk, és mivel többségünk amúgy nolda, váltakozva legyünk a két helyen, és menne folyamatosan a dolog. Adnánk fénymásolt kottákat, és együtt énekelnénk. Úgysem akar majd egyszerre 50 ember dalt tanulni, hiszen közben más programok is lesznek - becslésem szerint max. 20, de nem tudom... :roll:
Furulyám van, és ha lenne kottám, valszeg meg tudnám tanulni.
Mennem kell.
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81185 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
no.

tűzzünk ki időpontot és helyet... :eek2: node mikor. nov2 Túrin, nov9????
nov16 Kósza,

szval igen, minél elébb kéne gyűlni. Helyet kérdezek a hétvégén, de ti is ötletelhettek vmi teremre, ahol elfér 10-15 ember. és hangoskodhat. Hogy mit csinálunk, azon még vitatkozhatunk... :twisted: De ezt a betanitást még mindig nem értem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81141 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Én mindössze kétszer láttam a filmet, úgyhogy a dalok többsége új volt nekem, de éneklés közben pillanatok alatt eszembe jutottak, és rájöttem, mennyire tetszenek! Ma egész nap nem bírtam kiverni a fejemből egy-két dallamot, még dolgozatírás közben is mentek bennem :)
Ha tényleg akarunk a születésnapon szerepelni, szerintem azokból a dalokból kellene összeállítani a műsort, amiket a talin énekeltünk - és mindenképp önállóan, nem "előzenekarként" :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81118 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Nos, én nem vagyok benne biztos, eűhogy erre a 111. születésnapra megfelelő lenne egy ilyen kamarazenekaros énekkar. Ezért mondtam, hogy a "betanításos" verzió jobb lenne. Kíséretnek pedig minimum a gitár (Gillz), gondoltam még a fuvolára és/vagy hegedűre. Ezokból kifolyólag: Anna, Kincső és Tündelány jelezték, hogy tudnak az előbb említett hangszereken tudnak játszani. Kérdem én, van-e eszközük hozzá, és tudnák-e a darabok betanulását, kíséretét vállalni (már persze, ha ez a verzió fog továbbélni).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Ma döbbentem rá, hogy nagyon tetszenek, amiket énekelteünk. Jók vagyunk! :itscool: :D :hello:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81022 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Uff!

Kincsővel ellentétben én a szereplést pártolom, sztem meg tudnánk tanulni néhány dolgot úgy, h az élvezhető legyen. Mondjuk nem pont a Crossborns előtt kéne :lol: , mert kicsit más műfaj.

Betanítás: ezzel csak az a bajom, h működik az Éneklő Ifjúság szülők által is látogatott koncertjén, de itt hogyan? És mit? Kiknek és mikor? Ilyen szinten megtanulhatjuk a "when the cold of..." kezdetű slágert, bár már azt is nehézkes, mert magas. Inkább olyanon lehetne gondolkodni, h az utolsó számot mindenki énekelje felkiáltással kezdjük...

És mit énekeljünk? Nekem kamarakórusos felállás jutott eszembe, több szólamban. Ring kottáiból, illetve egyéb forrásból "klasszikus" műveket, motettát, énekkaros cuccokat, vagy a Koppányt.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81006 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Hát szerintem a szereplés nem olyan jó ötlet, de a dalok "betanítása" - utálom ezt a szót, nem kutyák vagyunk, akiket betanítani kell, mégis mindig ezt konferálják be... - igen, szóval a "külsősaök megtanítása azért is jobb, mert személyesebb kapcsolatot teremt a "nagyközönséggel".
Sziasztok:
Kincső

u.i.: nagyon nagyon nagyon... szuper volt az éneklés a talin! :itscool: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81003 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Szóval, igenis komolyan gondoltuk a 111. születésnapon való részvételt, de, hogy mien formában... Két lehetőség van.

1. "Crossborns előzenekar" :D
2. Külsősöknek a dalok betanítása

Legelőszöris egy helyiség kéne, ahol (terveink szerint) hetente v. kéthetente tudunk próbálni. JAVASLATOKAT VÁRUNK!

Addigis mindenki készüljön fel testileg, lelkileg a januáru szereplésre!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80993 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Mivel én nem énekeltem ezélrt csak 1 aprócska vélemény:
Nagyon jók voltatok...de tényleg...élmény volt hallgatni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80982 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Sziasztok!

Tök jó volt az éneklés, mindenképp be szeretnék szállni, és szerintem is megtanulhatnánk valamit a születésnapra (bár nem tudom, mennyire volt komoly az ötlet).

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80428 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Bocsássatok meg, lassúságomért, de nem vagyok a scannelés nagy mestere, és valami miatt nem megy. Szeretném, elvinni a kószás talira 1 példányt, de nem ígérhetek semmit! :oops: :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79581 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Éljen! :dance: :hello:
1000x köszi! :itscool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79273 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Mindeki!

Kérlek titeket, Ringet ne zaklassátok a privikkel (nem tudom, hányan írtatok neki), elküldtem neki a névsort (akik felajánlották, hogy pénzzel is támogatják a kottáhozjutást), amint meg tudja oldani, elküldi mindenkinek.
Ezek, mint Ring is mondta, az Ő kottái, az apukája Neki vette meg, nem az MTT-é. Ezért is köszönjük neki, hogy eljuttatja nekünk a kottákat.

Köszi Ring :bounce: :itscool:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.654 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére