Zene

Több
21 éve 9 hónapja #85672 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Zene
Gyerekek, kicsit kezdtek elfelejteni engem, vagy mi a manó, rendszeresen lemaradok a történésekről!
Először is Brisának köszönet a megajánlásért. Viszont mondanám, mindent az abszolút minimumra csökkentettünk, tehát az előadandó dalok számát is, és azt is elvetettük, hogy másokat tanítsunk a rendezvényen. Ne haragudj, Brisa, ez pusztán azért van így, mert örülünk, ha mi tisztességesen elő tudjuk adni magunkat.
Másodszor, Lamorak már érdeklődött nálam kórusügyben, és ő is nap végefelé mondta már akkor a díjkiosztót és ez egyre határozottabbnak tűnik, éneklés pedig ennek keretein belül lesz. A díjkiosztó miatt talán maradnak elegen (ezért ezt logikus is a végére tenni) és reméljük, hogy a du. 6 óra környéke még nem olyan késő.
Vasárnap pedig megyek, illetve nem szakképzetten ugyan, de Léli hiányában kényszermegoldásként én is levezetek kóruspróbákat. Jövő héten újra berakom a már korábban kijelölt időpontokat, maradunk azoknál.

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85663 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
En is megyek vasarnap es ha minden jol megy jon velem egy masik lany is.
Egyebkent en meg mindig abban a (tev?)hitvben elek hogy ugy egyeztunk meg hogy nem fogunk dalokat tanitani, csak eloadni.
Akkor ez most megvaltozott?

Meg a masik ha este 6-ig csak probak lesznek, akkor mikor lesz maga a fo enekles??? Nem hiszem hogy tul kesoig ott maradnanak, foleg a fiatalabb gyerekek el fognak tunni mivel csorog a pizsama majd nekik. Lesz meg ott valaki egyaltalan 9 korul az MTT tagokon kivul???

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85637 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Én megyek vasárnap. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85614 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Most vizsgázgatok, mint már mondtam :( 19-e lesz az első nap, amikor ráérek, de utána sem tudok elmenni mindre. Majd valahogy elrendezem, de számíthattok rám. :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85612 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Én jövök vasárnap!

A próbákhoz: sztem úgysem lesz mindenki ott egész nap, úgyhogy szvsz se kell ennyi próba!

Azt még nem lehet tudni, hogy mikor fogunk énekleni/fellépni???

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85603 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Ring: a Prophecyt nem énekeljük, tehát csak 4 szám lesz.

Brisa: Ez azt hiszem, egy kicsit sok lesz. Akiknek nem edzett a torka és/vagy érzékeny, az nem bírja az egész napot áténekelni. Ez vagy váltásos próbával oldható meg, vagy... nem tudom. Mert igaz, hogy sok éneklés, de szünetekkel... Még gondolkozom rajta, de szerintem... legalább a fele menni fog ;)

Én a jövőhétre nem rendelek ki karhatalmilag próbákat, mivel egyáltalán nem fogok ráérni (hétfő-énekkar, kedd-fellépés, szerda-másik énekkar, csütörtök-fellépés (mindez úgy, hogy most kezd elmenni a hangom :cry: ), péntek-kórház). Max hétvégén- vasárnap. Ha mégis szerveztek próbát, javaslom, Gillz vezesse le v. Rayan v. Estel.

De akkor most vasárnap találkozunk 16:00-kor a Nyugatinál. Ki jön?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85596 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Nem gondoljátok, hogy 5 számmal 3 és fél órát "elvszünk"??? 8O

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85588 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene
Itt az időbeosztás, amit ígértem. Várom a véleményeteket.

11:00 – 11:30 Szünet – Énekkar: próba, daltanítás
11:30- 12:30 „Fajok” c. foglalkozás (Fin, Dez)
12:30 – 13:30 Szünet – Énekkar: próba, daltanítás
13:30 – 14:00 „Csillagászat” c. foglalkozás (Varda, Estel)
14:00 – 14:30 Szünet – Énekkar: próba, daltanítás
14:30 – 15:30 „Szerelem” c. foglalkozás (Darky, Brisa)
15:30 – 16:00 Szünet – Énekkar: próba, daltanítás
16:00 – 17:00 „Állatok” c. foglalkozás (Ulmo, Léli, Szméagol)
17:00- 18:00 Szünet – Énekkar: csak próba számukra. „A Légy Gyűrűhordozó!” értékelése, a nyertesek kiválasztása
18:00 – 18:30 DÍJKIOSZTÓ (az előadóteremben)
18:30 – 19:00 szünet
19:00 – 20:00 „Küldetés” c. foglalkozás (Fin, Brisa)
20:00 – 21:00 Készülődés Tolkien köszöntésére a gyerekek bevonásával

Sőt elvileg akár 9 és 10 között is megkaphatjátok a termet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85562 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene
No, emberek, könnyítek rajtatok: a gyerekrészlegen belül biztosítunk számotokra jan. 3-án sok-sok lehetőséget a próbára és a gyakorlásra. Hamarosan beteszem a részletes időpontokat, amik a rendelkezésetekre fog állni. Cserébe csak annyit kérnénk, hogy az érdeklődő gyerekeket ne zárjátok ki (de lesz olyan időszak is, amikor csak magatokban próbálhattok 1 órán keresztül).

Vélemény?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85508 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
igen, Beleg, én megkaptam, és köszönöm!
Leli, én nagyon szeretnék énekelni, de tele vagyok vizsgákkal, tegnap is koncertem volt, próba hegyek vannak, mert még a karácsonyi koncert előttünk áll.
Próbálok alkalmazkodni, de érthető, hogy 10-15 embert nem lehet egyszerre összehangolni. Már 5 embernek is örülni kellene a karácsony előtti rohanásban.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85456 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar_Leli írta: Szóval, mi legyen?


Én nem úgy ismerem ezt a társaságot, hogy ilyen könnyen feladná :)
Csak elég húzós, hogy ugye most jönnek az ünnepek, meg gondolom a vizsgák miatt is...(én ugyan még csak gimnáziumba járok, de a mi sulinkban a tanárok hajlamosak az uccsó hétre betenni az összes dogát, mondván, hogy szünetben ne kelljen tanulni... :? )
Senki sem mondta, hogy könnyű lesz összehozni, de sztem ne adjuk fel ilyen könnyen! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85453 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Beleg: Igen, köszi szépen! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85386 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
En tovabbra is tartom a vasarnapokat.
A teli szunetben nem vagyok Budapesten, es nem jokedvembol, ugyhogy 24-tol egesz 29-ig nem lehet szamitani ram. Utana igen, szilvesztert kiveve.

Viszont jo hir hogy megkaptuk rendkivuli szabadsagnak a Januar 2-3-at igy meg kunycsorognom se kell hogy elengedjenek, tehat biztosan ott leszek a LEP-en.

Figyelem, a kovetkezo embereknek kuldtem el egy url-t, jelszoval:
Fiona, Nazgul, Anna, Finduilas, Minerva, Kincso, Area, Rozsa, Sesy, Esticsillag, Gumipok, Kriszana.
MEGKAPTATOK???

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85379 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Léli, sztem akarunk szerepelni, csak egyeztetni nem sikerül. :|
Mi van, emberek, a téliszünettel? Tudom, hogy rossz, mert mindenki pihenni akar meg egyéb teendői vannak, de én pl. maximálisan ráérek, szinte éjjel-nappal, mert kb. 2 hetet vagyok otthon.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85328 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Pedig már elterveztem, hogy fogok ellógni Zeneirodalomról!!! :evil3:
Péntek? Mostani péntek??? Nekem nem megy vasárnap!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85314 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
[size=9:3oljpynd]Remélem azért nekem is elég igazolás, hogy néptánc fellépésem volt... :roll: [/size]
Hétköznap nekem csak a hétfő du. lenne jó, vagy pénteken esetleg...
És a mostani és a jövő hétvégém is szabad teljesen, úgy néz ki. :roll: Úgy kellene sztem, hogy az összes lehető időpont közül mikor érünk rá legtöbben, mert ezek az időpontok, úgy tűnik, sok embernek rosszak. :roll: De persze ez csak az én véleményem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85310 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
:mad2: :rmad2: :crazy: :evil: A holnapi tali is elmarad!!!
Ez így nagyon nem lesz jó, gyerekek! Nem tudunk fellépni a LEP-en, ha soha senki nem jön próbára (most lettünk volna kb.3-an...). Sürgősen döntsétek el, hogy mit akartok. Péntekig mondjatok véleményt. Ha a többség azt akarja, hogy szerepeljünk, felőlem oké, feláldozom a jövőheti maradék délutánjaimat is rátok, de akkor gyertek el a próbákra!. A legelsőn voltunk 5-en. Most vasárnap pedig 6-an (tudom, Estel igazoltam hiányzott, Ring és Beleg pedig megbetegedett, de akkoris...).

Szóval, mi legyen?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85305 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Nem! 8O :roll: Hogy az hogy lehet, azt nem értem. :roll: Próbálkozz inkább e-mailben légyszi, lehet, hogy az a baj, hogy 'ő' van a nevemben. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85229 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Kincso,

Elkuldtem neked is a "szajret" privatban :twisted: Megkaptad?

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85151 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Könyörgöm, nem árulnátok el végre, hogy miről van szó? Vagy titkos ez a "szajré"? 8O :roll: :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85099 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Zene
Estel: megkaptuk, köszi!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85092 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
A "szajrét" elküldtem Dae-elenának és Telunak is... ;)
Telu, nézz e-mailt, és töröld, ami nem kell, mert megtelt a postaládád, és addig nem kapod meg a második részt, amíg ez a helyzet fennáll... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85081 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Bocs hogy nem voltam ott tegnap de az egsz napos szinhazi proba utan ugy felfaztam mint annak a rendje, alig birtam hazakuszni.
Nemtom, Fin, megkaptad az sms-t amit kuldtem? Masnak a szama nem volt a telerecsegomben, ugyhogy csak neked tudtam irni.

Leli, atkuldened nekem a listat hogy ki kaphat "szajret"? Koszi!
Ja, egyebkent megkerdeztem, lesz megegy szopran. Vasarnap jon o is.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85067 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Mint korábban is írtam, dec. 15. és 22. jó csak nekem. És áll továbbra is, hogyha lesz kotta, meg tudom tanulni a dalokat... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84992 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Nem tudok ma menni, mert elkapott a dátha! :dead:
Egyébként se érnétek velem semmit, mert be vagyok rekedve.
Szerdára elhozom azt a kazettát, amire rázongoráztam az In Dreams-et, és addig amíg nem kapjuk meg a Cd-t addig azzal lehetne énekelni!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84962 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Beleg: szerintem még kéne egy kis időt adni a letöltésre. Hogy pontosan kinek kell elküldeni az infókat, holnap megmondom.

Kriszana: Ha végigolvastad volna a találkozások topikban, vagy itt egy korábbi hozzászólásomat, tudnád, hogy igen, lesz hétköznap próba:

dec. 11. szerda
dec. 15. vasárnap
dec. 17. kedd
dec. 19. csütörtök
dec. 20. péntek
dec. 22. vasárnap

Kérek mindenkit, hogy már most jelezze, hogy meik próbákra tud eljönni. Nem elég 1-en ott lenni, mert azzal nem érünk semmit.

Ring: igen, szerdán tuti, hogys lesz próba, már csak az a kérdés, hogy hol...

Brisa: még gondolkodunk a dolgon....

Holnap 16:00-kor mindenki legyen ott a Nyugatinál!!!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84945 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Részemről lehet, de állítólag a talin (amin én nem voltam) azt beszélték meg a többiek, hogy csak fellépünk... :roll: Nem tudom áll-e még ez? :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84894 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
:D Benne, mint a cégkódexbe' ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84893 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene
Egy kicsit megnehezíteném a dolgotokat, ha szabad... :roll:

Brisa írta: A következő sorrendet állítottuk össza Finnel a LEP-re:

9:00-tól szabad rajzolgatás, hajtogatás, társasozás az erre kijelölt helyen.
10:00-11:00 Varda és Estel
11:30-ig szünet
11:30-12:30 Fin és Dez
13:00-ig szünet
13:00-14:00 Cica és Áfi
14:30-ig szünet
14:30-15:30-ig Darky és Brisa
16:00-ig szünet
16:00-17:00 Ulmo és Léli
18:00-ig szünet a díjátadó miatt (valószínűleg)
18:00-19:00 Cueddo, Elanor, Ring

A szünetetkben – ha minden igaz – az énekkarosok fognak dalokat betanítani az érdeklődőknek.


Benne vagytok? Ugye igen... *könyörgő tekintetű smiley*

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84826 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Zene
Hűűha!
Az rázós, tudván, hogy még van akinek nincs kottája, de szerintem sikerülni fog!!!
Drukkolok!!! :up: :closed:

Na, jó éjt!

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.613 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére