Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 4 hónapja #253492 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
hátööö. Szíriusz? vagy Cdfű? vagy vagy... más ötlet?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253488 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Négykor, Astoria? Vagy ha túl drága, tőlem lehet máshol. Úgyis odatalálok, nem ráztok le, háhh! Egy Boszorkányúr (mit egy, A Boszorkányúr) megtalál bárkit, hehe..
(kisandít Gillz felé-DM, dobjak a tízoldalúval, hogy tényleg megtalálom-e? :P )

Dreamer

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #253483 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Ery: Átjáró nap asszem.

Fornost megbeszélés szerdán, nekem hatra a BME-n kell lennem, tehát olyan Kálvinteres, vagy Móriczos beülés valahová négytől?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253473 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Rövidebb beszédtech? Támogatom.

Őőő, Gillz, azt ígérted, hogy felírod a fórumra, hogy szerdán mikor és hogy a Fornost.. Akarok-e angolt korrepetálni, vagy nem szerda délután? Ez itt a kérdés... :roll:

B.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253456 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Khöm. Hol is kellene fellépnünk?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253450 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
KHE allert!

Fel kéne lépnünk olyan két hét múlva! Ezért szeretnék sürgősen visszajelzést minden szereplőtől, h tudja -e vállalni a május nyolcadikát asszem (ugye Gumipók?), vagy valakit kell szerezni a helyére. Azt hiszem, a sürgős felfrissítő próbákta talán Színitosz végén tudnánk megejten, vagy kérek más ötleteket.

Más: ahogy elméztem, kicsit sok volt pénteken a népnek ez az időtartam... Ezért asszem maradunk az egy órás, kb. 5ig tartó beszédtechnikánál, és most még asszem rövidebb lesz az egész, de majd még kiderül gyorsanjól :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253192 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Jah és most szólók előre, hogy május 6-án szintén nem tudok majd menni mert ballagásra megye k: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253169 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
bocsi, én sem tudtam menni.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv
ne haragudjatok de ma nem tudok menni! ezermilio bocsánatom érte!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253065 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

ezen a héten & jövő héten csak 5-ig tudok maradni, vagy méginkább 3/4 5-ig, mert fél 6-ra otthon kell lennem.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253017 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Laurelen írta:

Alyr Arkhon írta: nem szemrehányó.
Cseppet se nem.
Hálás köszönő hangsúllyal.

Van jobb dolgom is mint kitrolizni a világvégére.

Total OFF, de nem a világvége :P elitista töriszakos.



Nézőpont és utastársak kérdése.
Mindig vannak annyira érdekes utastársaim, hogy inkább mennék gyalog.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253012 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: nem szemrehányó.
Cseppet se nem.
Hálás köszönő hangsúllyal.

Van jobb dolgom is mint kitrolizni a világvégére.

Total OFF, de nem a világvége :P elitista töriszakos.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252942 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
www.momentantarsulat.hu

A profik. És agybajosak is..aki el tud jutni az előadásaikra, az nagyon szerencsés:)

B.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252920 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Ami biztos, hogy holnap égykor elkezdjük a Színitoszt :D

Rabyn: jobb, ha az elején beszélünk, és utána a kombináltabb dolgokat, de lehet, h még jut neked is beszédgyakorlatból :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252914 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Ujjujujjj

bonyolódik a helyzet...Jegyezzétek meg, hogy a rendes Álmodók még az órarendjüket is alig képesek megjegyezni, nemhogy ezt a 2x45 perces vackot.. Mindegy, döntsétek el, nektek mi fekszik igazán, oszt majd tájékoztassatok. Én bírom a strapát. Még:)
Cue-nek igaza van, hogy senki nem fog gyakorolni, ha nem rendszeres a cucc. Mindegy. A ti dó´gotok. :twisted:

Azért ideírom, hátha olvassa vki:
HOLNAPI PROGRAM:
-Aki nem hozza magával a verseket( Szegény lókupec nyöszörgése már nem nagyon kell), annak kukorica a sarokban. Vagy ha lány, akkor elbeszélgetünk valamiről egy csöndes helyen...hehehe...
-Szóval J. Attila vers gyakorlás, Dsida gyakorlás. Aztán egy kis hangsólyozási gyakorlat. Olyan szöveget hozok, hogy csak a hangjátékotokkal lesz értelme. Máskülönben zagyvaság lesz az egész.
-És láss csodát: A sokat emlegetett Esti kérdés is előbújik a szekrényből. Addigra már nem okozhat problémát. :P

Na, én leléptem

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252880 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Színművek
Egy ismerősömnek megígértem, szal:

www.renegat.fw.hu/mindenfele/darab.jpg

Ez egy amatőr társulat, de mégsem csak az. Aki tud, és ugye érdekli is valamennyire, az mennyen' el rá és kész :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252877 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Színművek
Najén most nem megyek szinicuccra...meg egy darabig abszolute nem. Nem lesznek jók a péntekek. Ez van. Később meg nemtom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252817 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
nem szemrehányó.
Cseppet se nem.
Hálás köszönő hangsúllyal.

Van jobb dolgom is mint kitrolizni a világvégére.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252807 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Tisztán emlékszem, hogy eredményhirdetés után gillz azt mondta, hogy "szerdán találkozunk itt", a fél öt és az öt között vacilláltam... Na mindegy.
Alyr, ha ez szemrehányó hangsúllyal íródott, akkor legközelebb nem küldök... :P Utazgass csak fölöslegesen :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252761 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Lenne egy óriáis életbevágóan fontos kérésem!!

Most pénteken nem lehetene hogy 5 előtt ne beszédtchnika legyen? Hanem az öt után legyen?
nagyon megköcönném: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252752 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Jó, akkor ne legyen próba :D Írok Alyrnak SMS-t, remélem, megkapja... Ha nem, max felhív valakit :twisted:

icke


Hálás köszönetem az sms-ért.
Latinóra közepén kaptam meg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252748 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
hát az így most, bocsi, de télleg úgy volt, hogy nem lesz Fornost-próba.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252721 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Dru írta: Ok, köszi a gyors reakciót. Dreamernek szólt vki?


ő nem ér rá, ha jók az információim, tehát nem is jött volna :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252720 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Színművek
Ok, köszi a gyors reakciót. Dreamernek szólt vki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252715 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Jó, akkor ne legyen próba :D Írok Alyrnak SMS-t, remélem, megkapja... Ha nem, max felhív valakit :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252712 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
akkor Alyr? :D ne legyen próba. Max., ha Alyr addig nem jelentkezik, kimegyek az ADSre...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252711 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Mégpedig öt percen belül, mert akkor még visszasunnyogok órára, de ha fölöslegesen lépek el, mérges leszek :evil: :P :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252710 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Ha vki el tudja érni Ickét meg Alyrt... nem hinném, h más is tudna a próbáról... (nekem nincs telefonom)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252709 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Színművek
Na, akkor döntsük el gyorsan, mert ha nem lesz, akkor feleslegesen rángatom haza a párom a melóból...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252707 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
8O most lesz Fornost próba? Nem abban maradtunk, h ezen a héten még nem? 8O Én határozottan arra emlékszem, h végül nem egyeztünk meg a mostani szerdában... Mondjuk akkor kimászom az Ajtósira, de ez inkább megbeszélés-féle ügy lesz. Nem hinném, h minden érintett tud róla pl. Meg van olyan is, aki nem ér rá...

Pénteki csoportbontás: mivel mostmár nem kell Fornostolni utána, ezért nyugodtan rászánhatjuk azt a 90 percet. ez azt jelenti, h fél hatkor szünet, és utána pedig más színészi cuccok.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.957 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére