Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 5 hónapja #248248 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

a pályázatot a vezetőség írja, mint eddig is, nem? bocsánat, szóljatok, ha félreértek vmit. persze, sokmindent meg tudunk csinálni, de egy rendező-szervező azért kell, ennyire már vagyok racionális :)

talán lesz annyi időm a vizsgák-tábor közötti 3 hétben, hogy ezeket kicsit kézbe vegyem, és felfrissítsük a dolgokat. ha igazán meg akarjuk csinálni, akkor gyakori próbákat szeretnék kérni az érintettektől (heti 3-4-szer 3 óra, nem vicc!), mert vackot nem viszünk sehova, adjunk annyit a nevünkre. ha vállaljátok ezt, én simán bennevagyok, rajtam nem fog múlni.
konkrétan a június 27 - július 20. közti időszakról beszélek, de az is lehet, hogy később kezdünk, a vizsgaidőszak végétől függően.

AKIKRE SZÁMÍTANÉK:

SZKÍTÁK: Angwen, Kincső, Estel, Ratzkha, Peredhil, Esgal, icke/Felagund és Siss.
AREDHEL: Iru (Aredhel), Ratzkha (Eol), Ring (Idril), Estel (Turgon), icke (Maeglin), Esgal (Lómiel), Felagund (Curufin).

kérekszépen visszajelzéseket mindenkitől, akár tudjátok vállalni ezt a rémisztő mennyiségű próbát, akár nem :roll: ha lehet, akkor ennek függvényében megpróbálom alakítani a szereposztást, de természetesen azoknak van elsőbbségük, akik eleve benne vannak a 2. szereposztásban. a Szkítáknak szvsz elég heti 2x2 óra is, vagy még ideálisabb lenne az utolsó napokban egy intenzívebb 4x2.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248212 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: szerintem ha a pályázattal megvagyunk akkor utána már mennek a dolgok. EDDIG is képesek voltunk akármire vagy nem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247927 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Színművek
ha vlki holnap nem tud elmenni (pölö én), annak már nincs is eséje?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247894 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Meglehet, hogy holnap késni fogok, mert megbeszélésem lesz, ha a 14:45-ös vonatot nem érem el.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247883 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Más:

Holnap újra szereplőválogatás a Fornost Bukására a színicucc után.
Jöjjön mindenki aki akar.


Azért, hogy végül senkit sem tájékoztattunk priviben, én vagyok a felelős.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247796 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Rabyn: nem pályázatról van szó, hanem kellene valaki, aki kézben tartja a rendezést meg a próbákat.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247785 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: Ha kell hozzá segítség szóljatok.. tkp az a baj, hogy én még nem írtam sose pályázatot, de meg kéne csinálni.. (akivel elvileg kontatkom van még nem írt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247461 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
Khm... a linkre kattintva kiderült volna. :wink: aug. 10- 17.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247452 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

szvsz Feanort és Aredhelt vihetjük, rajtam nem fog múlni, egyedül a szereplőkön :) mikor is lesz a Sziget?
mivel én tábort szervezek, jó lenne, ha valaki át tudná vállalni az ilyen színiügyek szervezését augusztusig. én már semmiképp nem tudom ezt is vállalni, tele vagyok :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247442 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Színművek
Sziget
van már pályázati kiírás a részvételre itt . Kell a szigetlakóknak szóló program és infonyújtás az MTT- ről, előbbi feladatot a Színműves Csoport valőszínűleg remekül meg tudná oldani, utóbbival kapcsolatban egyeztetés a vezetőséggel (akiket szintén tájékoztattunk a dologról) és az InfoCsoporttal.
Gyerünk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247237 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

javasolnám, hogy ejtsük a filmez-témát, ha megengeditek :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247115 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: - Luis de Filmez? Most higgyük el ezt a nevet?
- Sms-ben elküldött ötlet... izééé...


Hát, egy Luis de Funés nevezetű urat ismertem, ő elég híres francia komikus volt


Hát egen, ez a Filmez név éppen ezért nehezen elhitető.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247074 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: - Luis de Filmez? Most higgyük el ezt a nevet?
- Sms-ben elküldött ötlet... izééé...


Hát, egy Luis de Funés nevezetű urat ismertem, ő elég híres francia komikus volt

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246974 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Ezzel aztán kisegítettél... :D :P
Mondhatjuk azt, hogy hétig/nyolcig/x-ig szándékodban áll végezni a dologgal, vagy abszolút ráérsz és kötetlenül dolgozol? :wink:
A többi jelentkező esete azért szívügyem némiképp, mert egyről minimum tudok, akinek azonban holnap előreláthatólag 22:07-kor érkezik be a vonata a Keletibe, így nem valószínű, hogy most jelen tud lenni... És talán mások is vannak így vele.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246972 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Szívemből szóltál, Alyr...
Attól még, hogy írva van, nem biztos, hogy igaz. Első kötben én is a "titokzatos de Filmez"-nél húztam össze a szemöldököm, az SMS-szöveg után már tovább se olvastam... Éneklő kanonok legyek, ha egy szó is igaz belőle.
Más. Alyr, milyen hosszúra tervezed a holnapi válogatást? Lesz(nek) még további alkalom(-mak) mondjuk azon jelentkezők részére, akik most nem érnek rá?

icke



Izé.
Az a kínálattól és az eredménytől függ.
Minden jelentkezőnek legalább 1 párbeszédet elő kell adnia.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246970 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Szívemből szóltál, Alyr...
Attól még, hogy írva van, nem biztos, hogy igaz. Első kötben én is a "titokzatos de Filmez"-nél húztam össze a szemöldököm, az SMS-szöveg után már tovább se olvastam... Éneklő kanonok legyek, ha egy szó is igaz belőle.
Más. Alyr, milyen hosszúra tervezed a holnapi válogatást? Lesz(nek) még további alkalom(-mak) mondjuk azon jelentkezők részére, akik most nem érnek rá?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246965 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Mírrand / Mirilnen írta: Ehhm, nem kívánom a naiva szerepét játszani, de én nem sok hápogást hallok ki belőle.
Forrás: direct Programmagazin, www.upc.hu
Szvsz vlmennyi hitelt adhatunk nekik. Szerintem...


Hát izé.

Szóval (bár amennyit én a filmezésről tudok az nem sok) ez eléggé furcsán hangzik.

- Luis de Filmez? Most higgyük el ezt a nevet?
- Sms-ben elküldött ötlet... izééé...
- Trailer a forgatókönyv és a hasonlók előtt
- Szereplőválogatás a tévéből.... ez azéééé...
- Utána rögtön kivisznek Hollywoodba? Mármint az amerikaiba? naneee...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246883 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Színművek
Ehhm, nem kívánom a naiva szerepét játszani, de én nem sok hápogást hallok ki belőle.
Forrás: direct Programmagazin, www.upc.hu
Szvsz vlmennyi hitelt adhatunk nekik. Szerintem...

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246877 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Nem akarom senki kedvét elvenni, de olyan szinten kacsa- és átverésszaga van, hogy az félelmetes... :? Én a helyetekben nem fűznék hozzá túl sok reményt, hogy komolyan gondolják.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246873 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Színművek
Noh, hát én eztet itten csak úgy talűáltam, remélem mást is érdekel!:

2005. február 25 - 1. Felhívás
A UPC Magyarország Kft. bemutatja:
Luis de Filmez játékos filmforgatókönyv-író verseny diákoknak!

Engedd szabadon fantáziádat, képzeletedet és valósítsd meg legmerészebb elképzeléseidet! Irány Hollywood!

Ifjú Pályázók!

A titokzatos, magyar származású Luis de Filmez úr és ügynöksége, a Luis de Filmez Production forgatókönyvíró pályázatot hirdet 12-19 éves magyar diákok számára. A pályázat kiírójának célja megtalálni és támogatni a legtehetségesebb forgatókönyvíró csoportot.
A szervezők őstehetségek felkutatására vállalkoztak , így semmilyen előképzettség nem szükséges a nevezéshez, vagy akár a sikeres szerepléshez. Egy feladatokban és kihívásokban bővelkedő versenyben teszik próbára a jelentkezőket. Amelyik csoport, amelyik a legjobban helytáll, az nyeri meg a Luis de Filmez Production támogatását és juthat el Hollywoodba!
Az 5 fordulós és 3 hónapos verseny alatt a forgatókönyvírás minden fortélyát elsajátíthatják a pályázók és belekóstolnak a filmkészítésbe is.
A 3 mondatos filmötlettől egészen a dialógusokkal bővített forgatókönyv elkészítéséig sok kihívás vár a csoportokra. A fordulók teljesítéséhez többek között használniuk kell a telefonjukat, az internetet, kamerát, videó-lejátszót és a saját eszüket.

A verseny menete:

1. forduló:
A néhány mondatos filmötletet sms-ben kell elküldeniük a csapatoknak.

2. forduló:
A csapatoknak egy rövid forgatókönyvíró tananyag segítségével kell elkészíteniük a filmjük (maximum 2 oldalas) szinopszisát, és azt e-mailben elküldeniük.

3. forduló:
Treatment készítése. Ekkor kell a csoportoknak szereplőiket kiválasztaniuk, meghatározni, hogy kivel szeretnének dolgozni. A választásban nem kapnak teljesen szabad kezet, a szervezők a verseny ideje alatt megjelölnek olyan filmeket, amelyeket az adott időszakban vetítenek a TV-ben, és amelyek stábjából kell saját munkatársaikat is kijelölniük. Ebben a körben kell a filmjükhöz rendezőt, operatőrt, férfi és női főszereplőt választaniuk, és ezen személyek profilját elkészíteni a wiki nevű szoftver segítségével majd publikálni az interneten. Továbbá ekkor kell leadniuk a filmjükről egy előzetest, ún. trailer-t is. Nem a film minőségét, hanem az ötleteket pontozzák a szervezők, a trailer akár egy mobiltelefon kamerájával is elkészíthető.

4. forduló:
Scriptírás. Ebben a szakaszban a forgatókönyv megírása mellett dialógusokkal kell kiegészíteniük az eddigi munkájukat. Ennek megvalósítására egy izgalmas és szórakoztató módszert választottak a szervezők a saját utószinkront. A tv-ből felvesznek jeleneteket, és a csapat tagjai újraszinkronizálják azokat, a saját történetükbe illeszthető dialógusokkal.
A csoportok úgy osztják be a rendelkezésükre álló időt, ahogy nekik tetszik. A feladatokra az egész verseny ideje alatt módjukban áll készülni, a lényeg csak az, hogy az egyes fordulók megoldásait elkészítsék határidőre, de például a stáb összeállításához, amely csak a 3. fordulóban jelenik meg, a verseny első pillanatától nézhetik a filmeket, és válogathatják a nekik szimpatikus szereplőket.

5. forduló:
Prezentáció és gála. Az első négy forduló után a szakemberekből álló zsuri kiválasztja a 10 legjobb csapatot, amelyek lehetőséget kapnak forgatókönyvük, stábjuk és ötleteik bemutatására, egy élő prezentáció formájában.
Az utolsó feladatban a 10 csapat, csapatonként 15 percben prezentálja elképzelését: szinopszis, stáb, és amit még kíván. Ehhez kap egy flash alapú prezentációkészítő alkalmazását, amelynek segítségével elkészítheti előadását. A híres magyar filmesekből álló zsűri a helyszínen hirdet majd eredményt, és át is adja a díjat a nyerteseknek.

A szervezők az alábbi kategóriákban várnak játékfilmötleteket:

• krimi
• vígjáték
• művészfilm
• ember és természet
• extrém sportok
• „it’s showtime!”
• az ízek birodalma

A szervezők arra bíztatják a versenyzőket, hogy ezen a megmérettetésen engedjék szabadon fantáziájukat, képzeletüket és valósítsák meg legmerészebb elképzeléseiket!

Jelentkezés:
A versenyre 2005. március 21-től lehet jelentkezni a UPC Magyarország Kft. honlapján, a megmérettetés 2005. április 18-án indul.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246807 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta: A szokott idő most fél 4 vagy 4? /me össze van zavarodva így csoportösszevonás után... :oops: :P


16:00 Megerősítve általam is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246805 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

asszem 4 :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246766 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
A szokott idő most fél 4 vagy 4? /me össze van zavarodva így csoportösszevonás után... :oops: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246716 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Színművek
Gillz, jövök pénteken, viszont késni fogok! Csak a negyed 4es vonattal tudok bejönni, előtte a suliban is jelenésem van egy próbán, emlékműsor blabla...
Szal úgy.. hmmm... fél 5 körül fogok beesni, jó?
Bocsi, egyedi alkalom. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246510 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta: ettől függetlenül lesz színjátszó, a szokott időben, és utána a válogatás.


Pontosan.

És nem egyedül válogatok, ott lesz gillz is.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246504 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
Köszke!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246502 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
ettől függetlenül lesz színjátszó, a szokott időben, és utána a válogatás.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246497 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
Most péteken, azaz márc. 11- én szereplőválogatsz, Alyr? Mikor, hol?
Népek, lesz ettől függetlenül csoportterápia?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246291 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
A pénteki szereplőválogatásra:
Történet eleje:
Harmadkor, 1974.
Az Angmarban honoló gonosz majd’ 400 éve újra hallat magáról. Ősz végén újabb és újabb ork csapatok törnek Arthedain megtépázott királyságára, előrevetítve, hogy a közelgő tél nem csak a fagy veszélyét rejti magában. Maga a Boszorkányúr rejtve marad, az Angmari csapatokat Rumgon vezeti, míg Rhudaur fejedelme, aki Szauron mintájára Gorthaurnak nevezi magát, keleti irányból támad.
Arnor azonban felkészültnek érzi magát a háborúra, bízik Fornost erejében, amit eddig a sötétség nem bírt megtörni. A király és a herceg immár századok óta él egy várban, és együtt tervezik a Homály elleni harcot.
Velük tart Anganel is, Völgyzugolyból.

Szereplők ( a nevek változhatnak) :

Arvedui, Arnor királya
Ergalas, Fornost hercege
Nainna, a herceg felesége (!)
Tranin , és
Caltas, a herceg testőrei (!)
Barahir, dalnok, énekmondó
Drainel, Arvedui seregvezére
Anganel, Völgyzugolyi tünde (!)
Katonák, szolgálók

Az Angmari Boszorkányúr
Gorthaur, Rhudaur fejedelme, előbbi hűbérese (ember)
Rumgon, ork seregvezér
orkok, gonosz emberek

Amelyek mellé felkiáltójel került, azok megformálásán áll vagy bukik a darab.
Szöveg majd a válogatáson.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246219 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Koszi szepen az osszefoglalot, Kincso! :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.970 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére