Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 7 hónapja #242463 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
izé... akkor a mai próba nemtom meddig tart, de mondjuk félnégytől négyig tessék megérkezni. négyig nem kap senki se büntetést, viszont lehet, h korábban is elkezdenénk, ha mindenki odaért, merthogy valszeg kicsit rövidebbek leszünk ma. Nemtom.

Rabyn meg még nemtomki: akkor hoztok cdlejátszót meg hangfalat? :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #242444 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Színművek
[size=9:ehaf9o1y]Bocsánat nagyon amiért itt fogalom a helyet :oops: , és nyugodtan töröljétek [/size]csak sztnék én is gratulálni :itscool: apunak h felvettték a színitanodába és sok sikert hozzá!!! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242435 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

én is amondó vagyok, meg kéne próbálni. szvsz nincs olyan nagy kockázata a leszereplésnek, mert ez inkább arról szól, hogy érezzük jól magunkat együtt. gillz, akkor szerintem készüljünk erre, bár szvsz eddig is azt tettük ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242376 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: és ha nem nem történik semmi.. meg kell próbálni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242367 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
május 15. addig van idő. úgyis ezzel foglalkozunk, miért is ne?nem kötelező, aki akar, csak annak. :cool: :yeah: :szerintem:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242300 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
Elnézést, hogy csak úgy idekontárkodok, de szeretném megkérdezni, hogy ez a párbaj mit is takar pontosan... :)

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242298 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy: felkészültünk-e már arra, hogy részt vegyünk egy ilyen megmérettetésen? szavazásra bocsátom a dolgot :)

így néz ki:

FELHÍVÁS!

A FŐNIX Művészeti Műhely színiiskolája,

a FŐNIX Drámastúdió

felhívással fordul
az ország valamennyi színiiskolájához-, tanodájához-, akadémiájához, drámatagozatos középiskolájához,

minden olyan intézményhez,
amely színészneveléssel, vagy annak előkészítésével foglalkozik!

A FŐNIX Drámastúdió
párbajra hív
minden színiiskolát!

A fegyvernem: impró-színházi etűd.
A helyszín: Öskü (Veszprém megye)
Az időpont: 2005. május 15. vasárnap

A FŐNIX hagyománya, hogy egy tavaszi napon a növendékek összemérik tehetségüket, felkészültségüket, szakmai tudásukat Öskü községben: néhány óra áll rendelkezésükre, hogy a helyszínen kisorsolt, pár soros epikus szövegeket olyan dramatikus formába öntsék, amely a délutáni bemutatókon megállja helyét a szigorú ítészek – a helybeliek, a budapesti vendégek, és mindenekelőtt egymás figyelő tekintete – előtt.

2005-ben meghívunk
minden vállalkozó iskolát,
minden színinövendéket,
fölnőttet, középiskolást és tanárt,
aki felveszi a kihívás kesztyűjét,
csináljunk együtt egy jó tavaszi vasárnapot, ahol kiszakadva a hétköznapok színházi-színiikolai munkájából
közös álmunkkal, a színházzal foglalkozunk.


A nap programja
9.30
A hely köszöntése - közös ének az Árpád-kori körkápolnában
9.50
Bemelegítés a kápolnadombon
10.30
A verseny kezdése:
a néhány soros, epikus szövegek kisorsolása
10.45
A sorsolt szövegrészletek dramatizálása,
"színházi" forma, megvalósítás, próbák
14.00
A bemutatók
(lehetséges helyszínek: a Művelődési Ház színpada, nézőtere, egyéb helyiségei, ill. a község bármely olyan közterülete, vendéglátó- vagy szórakoztató intézménye, ahol a bemutató nem követ el kegyelet- vagy magántulajdon-sértést)
17.00
A párbaj eredményhirdetése


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242152 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Én is, az fix! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242137 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Én biztos mennék.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242132 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

hmm, ez a párbaj jól hangzik, mindenképp el kéne mennünk! ;)

MOST jelentkezzen, aki biztosan jönne május 15-én (vasárnap) Ösküre!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #242073 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta: huhh, ez a párbak jól hangzik :D akkor majd ilyenekre gyakorlunk. amúgy is :D

Ring: értem, de ha legközelebb nem értesz egyet valamivel, mondjuk azzal, h elfoglaltuk a színpadot, rögtön nekem is szólhatsz :D és akkor rövidebb ideig van a 220V :D


Szvsz nem a teremcsere ügy bosszantotta, hanem hogy 5-en voltunk :?


Honnan a nyákból tudjam most, hogy mi lesz május 15-én? :D Amúgy jól hanzgik. 8) Öskü amúgy szép hely, voltam ott még anno alsóban osztállyal. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242042 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
a termekkel kapcsolatban érdemes várni egy hetet, amíg egyáltalán kialakul az órarend az ajtósin. remélhetőleg szabad lesz a színházterem.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242004 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Egyébként pedig, szinte semmi olyat nem csinált a mi csoportunk eddig, tudomásom szerint, amelyhez ne felelt volna meg a kisterem is... :roll:
:twisted: :? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242000 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
huhh, ez a párbak jól hangzik :D akkor majd ilyenekre gyakorlunk. amúgy is :D

Ring: értem, de ha legközelebb nem értesz egyet valamivel, mondjuk azzal, h elfoglaltuk a színpadot, rögtön nekem is szólhatsz :D és akkor rövidebb ideig van a 220V :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241983 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Siss: én mennék fellépni de jelenleg meghalni sicnsen enegriám..


Felölem mehetünk párbajozni )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241966 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Figyelem!!!
Azon lelkes emberek jelentkezését várjuk a farsang_fellepok@yahoo.com címen, akik szívesen fellépnének valamilyen műsorszámmal a farsangon!!!
Február 13-ig lehet jelentkezni!!

Valamint kérek minden kedves embert, tagot és nem tagot egyaránt, hogy szavazzon a MATHOM-díj ügyében!!!!
Részletek a farsang 2005 topicban.

Valamint szavazatokat várunk a Gandalf-díj ügyében is!!
Részletek szintén a topicban.


Legyetek aktívabbak, emberek, öt fellépővel és ugyanennyi szavazóval érdekesek lesznek a dolgok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241907 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

köszönöm mindenkinek, továbbra is! ;)

cserebere: nekem aztán végképp tökmindegy hol leszünk, döntsétek el ti, mondjuk a két csoportvezető - de amint látom, ez már meg is történt, szóval az ügyet lezártnak tekintem :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241851 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Sajnálattal jelentem, hogy e hét pénteken semmiképp nem tudok részt venni a foglalkozáson; másrészt, mint már a helyszínen említettük, Dru se.
Jövő héten viszont minden emberi számítás szerint leszek...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241838 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Színművek
Gratu, Cue!

Beleg: részemről kedv van. De szvsz nem vok elég képzett, tehetséges... a dologhoz.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241833 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
bocs, nem akartam önkényesen szervezkedni, csak annyira bosszantott.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241824 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Színművesek!

Ez titeket is érinthet!
Párbajt hirdetett a színiiskolánk színjátszó csoportok részére! :D
Nincs kedvetek indulni? :twisted: :twisted: :twisted:
Részletek itt a nyitóoldalon.

Egyébként a gratula azért ment Cueddonak, mert szombaton sikeres felvételi meghallgatás után felvették a színiiskolánkba :D :itscool: :cheers:
Cue, ugye nem baj hogy elárultam: ;)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241814 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Ezt megerősítem, és a megjelölt dolgot én se szeretem... :?
Ha szabad beleszólnom :twisted: , arra voksolok, hogy egyelőre ne cseréljünk termet, és ne is adogassuk oda-vissza hetente, hanem majd valamikor a tavasz folyamán váltsunk - addig csak megunjuk az addigi helyet :D ... Az asszem-tudom-mihez viszont én is gratulálok, Cue! :itscool:

De ha már itt vagyunk, oké, elhiszem privik nélkül is, hogy van, aki tud előbb jönni. Csak jöjjön, ha tud, és ha nem tud, akkor szóljon! :roll: Pénteken fél négytől találkozunk, én háromtól úgyis ott leszek - egyéb ok miatt - , ha elegen vagyunk már akkor, kezdhetjük előbb. ;) Értetek az ésszerűség határain belül bármit! 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241812 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Ring : igazad van.
JÖVŐ HÉTTŐL CSEREBERE LESZ, ami annyit jelent, hogy 11-én Estel csoportja lesz a színpadon, 18-án megint gillzék, és így tovább.


Erről még a múltkor beszéltem Estellel, ő akkor még azt mondta, h lehet, h nem lenne szerencsés ilyen gyakran cserélgetni a termet, merhogy jobb, ha megszokott teremben vagyunk. Nekem lényegében mindegy, de azért velem is beszéljétek már meg, ha én tartom az egyik foglalkozást :twisted: . Nem szeretem, ha a fejem felett intézkednek :roll:

JA, amúgy, mi 4től leszünk mostantól kezdve. Bár lehet, h a mostani próba rövidebb lesz, mert mintha. De majd még szólok.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241782 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: Cueddo,

Nagy GRATULA neked! :twisted:

Beleg


Én is csatlakozom! Üdv a klubban! :D

Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241723 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg: nagyon köszönöm! ;) szvsz igencsak szét leszek szedve az elkövetkező 3 hónapban (a szó legjobb értelmében), de már alig várom!

Ring: igazad van.
JÖVŐ HÉTTŐL CSEREBERE LESZ, ami annyit jelent, hogy 11-én Estel csoportja lesz a színpadon, 18-án megint gillzék, és így tovább.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241643 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
akik Estel csoportjába tartoznak.
5-en voltunk ezen a pénteken. Az előzőn (ha jól tudom) 7en és azelőtt szintén.
Aki nem fog tudni járni, aki késik, ill. aki nem tud jönni, az ugyan szóljon már..
add2: szvsz mi is kezdjünk fél 4kor, ha valaki nem ér oda az szóljon.
add3: cserélgetni kéne hetente, hogy ki van színpadon ill. ki van teremben.

1. Angwen
2. Ring
3. Artemisz
4. Peredhil
5. Eruntale
6. Kincső
7. Eldamyn
8. Siss
9. Laurelin
10. Vénia
11. Kenza
12. Ille
13. Patiszon
14. Panda

ezek az emberek írjanak Estelnek, hogy a továbbiakban oda tudnának e
érni 3-ra és fél 4kor már átöltözve kezdhetnék, ill. hogy jönnek-e a
következő pénteken. akár mondtátok már akár nem.
köszi

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241619 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo,

Nagy GRATULA neked! :twisted:
A tobbit majd szemelyesen ;)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240901 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Részemről még hétvége-szervezgetés van folyamatban, de amint tudok biztosat, már írom is az e-mailt! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240890 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Népek!

Igaz, a jelentkezési határidőig még van kb 2 hét, de azért kérdezném hogy hovát tűnt az a lelkes érdeklődő-tömeg akit annyira érdekelt a színház belülről?
Mióta feltettem a fórumba a nyílt nap időpontjait, össz-vissz 4db jelentkező regisztrált.
Még van bő 2 hetetek rá. Viszont 5 fő alatt nem lesz megtartva a dolog.
Csak azért szóltam, hogy ne felejtődjön el.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240861 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Lau: a színpadot. szerintem az utóbbi 10 évben nem sokaknak volt ilyen szándékuk :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.974 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére